>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 kolejka Ekstraklasy 19.11 - 21.11.2010

Status
Zamknięty.
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
Granie under/over w meczu Legii to IMO loteria.
Dlatego też zdecydowanie wolę pobrać to 2,33 niż 1,57 na under.
Kurs na over 2,5 jest w tej sytuacji moim skromnym zdanie po prostu zawyżony, zrozumiałbym 2,00 - 2,10 ale 2,33 to chyba trochę za dużo.
Fabik10 Ty jako kibić stołecznego kluby chyba sam może stwierdzić że Legia jest w stanie zdobyć 3 gole, a kto wie ? może wydarzy się coś co jeszcze bardziej ich podkręci ;)
Czyż nie mam racji ?
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Granie under/over w meczu Legii to IMO loteria.
Zawsze granie takich typów jest loterią. Osobiście nie brałem takich zakładów pod uwagę ponieważ jak pisałem w analizie zawodnicy Legii grają nierówno i nie możemy być pewni jak zagrają dzisiaj. Natomiast Arka wyjdzie z zamiarem walki o remis więc będą się skupiać głównie na obronie własnej bramki. Dlatego zaproponowałem grę, że drużyna z Gdyni nie zdobędzie bramki. Warto także przypomnieć, że podobna sztuka nie udawała im się w przeszłości. Wiadomo teraz inni zawodnicy itd., ale ogólny poziom drużyny podobny.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Po tym meczu mogę tylko powiedzieć, że Legia nie ma (na obecną chwilę) czego szukać w pucharach. Karabach będzie potrafił ich wypunktować
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
&quot;Pięknie&quot; skośnooki wykiwał Arkę. Jak można gwizdać jedenastkę w takiej sytuacji, która niejako ustawia całe spotkanie!? Później jak w transie kartkował kolejnych piłkarzy Arki, w sumie to nie wiadomo za co... Czy PZPN zamierza dalej robić swoje testy ze ściąganiem Japończyków? Lato i cała trójka sędziowska jak to mówi Tomaszewski: powinni popełnić zbiorowe harakiri, po czym wsiąść do suki i udać się do Wrocławia ???? Oczywiście mój wywód dosyć sentymentalny, ale przecież to może zdarzyć się w każdym meczu, bo u nas wszystko jest możliwe.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Legia gra taką żenadę że sędzia musiał pomagać. Jakby Arkowcy byli bardziej ogarnięci to kto wie czy by nie wygrali. No ale ich megaskuteczność plus kulawe oko wydrukowały wynik. Niestety to prawda
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
o jeju jeju teraz będzie tutaj masa płaczków jak to sędziowie skrzywdzili Areczke jeju jeju ???? po uwajaj uwajaj mamy teraz jeju jeju ????
&quot;futbol to okrutna gra&quot; takie życie.Fakt jest taki że Legia odniosła w tym sezonie najwyzsze zwycięstwo u siebie z zespołem który miał według Was ekspertów najlepsza defensywę(w statystykach).
Sam przyznam że nie wiem za co był ten karny ale tak samo powiem że nie wiem za co był karny w meczu Legii z Wisła.I wiele wiele innych przypadków mozna przytoczyc więc nie wiem o co to biadolenie.
Odpowiem w stylu Tomaszewskiego:
&quot;trzeba zwolnic Smude i zatrudnic kogos nowego&quot;
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie wiem czy był karny, bo powtórek nie oglądałem, a na meczu wiadomo, nie widac zbyt dobrze, ale ...
Obie drużyny zagrały słaby mecz, gdyby nie japoński przyjaciel to pewnie do ostatnich minut Legia by napierała, a Arka broniła Częstochowy. A po częście Gdynianie sami mogą być sobie winni, w końcu Cabaja do bramki Legia im nie wstawiła ????
Boję się trochę meczu w Bytomiu, wyjazd na Śląsk to zawsze ciężkie spotkanie.
PS. Arka kibicowsko już na tym samym poziomie co Cracovia ????
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
Legionista87 jak masz honor to lepiej się nie odzywaj...
Cała Polska widzi jak mecz za meczem się drukuje na łazienkowskiej. Tylko nie wiem skąd te parcie żeby tak żałośnie grającą drużynę wcisnąć do pucharów..
Gdyby nie sędzia z kosmosu ( jak tu był karny to ja się pytam dlaczego w meczu z Jagą za jeszcze bardziej ewidentną, ale tego samego typu sytuację jedenastki nie było) i bramkarz pierdoła co sobie strzelił dwa gole.... to w najlepszym wypadku skończyłoby się 0-0.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dziś Japończyk był bezlitosny dla Arki. Ciekawe ile Legła musiała mu sypnąć za ten teatr ? Karny ewidentny był z dupy, większość sportowych mediów tak uważa, bo tak po prostu było. Tylko fanatyk Legii może uważać inaczej, ale to nic dziwnego skoro ma się klapki na oczach.
Druga sprawa to ładnie Japończyk wykartkował Arkę. 6 żółtych i jeszcze czerwona, a kartki czasami dosłownie za nic, albo za dyskusję. Chyba musiała ich bardzo zaboleć ta kompromitacja w Krakowie dlatego też chcieli sobie poprawić humor wysokim zwycięstwem nad Arką. Legia zagrała w meczu bardzo słabo, Arka grała swoje. Szkoda, że spotkanie tak się skończyło, bo wynik w ogóle nie jest adekwatny do tego co grały oba zespoły.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Legionista87 jak masz honor to lepiej się nie odzywaj...
Cała Polska widzi jak mecz za meczem się drukuje na łazienkowskiej. Tylko nie wiem skąd te parcie żeby tak żałośnie grającą drużynę wcisnąć do pucharów..
Ja rozumiem że Legia wywołuje spore emocje w całej Polsce , najlepiej to widać po meczach gdzie przyjeżdża grać w roli gościa - stadiony wypełniają się wtedy po brzegi, Legia nie jest nikomu obojętna , sporo osób ma nieskrywany kompleks stolicy , i często jak cytowany kolega mocno ograniczoną percepcję i horyzonty umysłowe, ale postarajcie się choć o odrobinę obiektywizmu...

Proponuje przypomnieć sobie, jak sędziowano Legii w meczu z Bełchatowem (1 bramka nieodgwizdany faul na Manu, kontra - gol)z Ruchem (brak karnego za faul na Kubie Wawrzyniaku), brak czerwonej kartki dla Henriqueza z Lecha za faul od tyłu na Chinim, gol z Lubinem, gdzie Costa wyjechał z piłką za linię boczną boiska, skandaliczne sędziowanie Małka w Łodzi, brak rzutu karnego po faulu na Rzeźniku, nieuznana bramka Michała Kucharczyka, czy ostatnio, rzut karny i żółta kartka dla Machnowskiego po nurkowaniu Kirma w polu karnym.



Pomyłki sędziowskie to nieodzowna część piłki nożnej, taki już urok futbolu.
Od pomyłek sędziowskich nie uciekniemy , ale warto dostrzegać je w obydwie strony, chociażby w takim stopniu żeby nie wylewać swoich żałosnych kompleksów na forum
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja rozumiem że Legia wywołuje spore emocje w całej Polsce , najlepiej to widać po meczach gdzie przyjeżdża grać w roli gościa - stadiony wypełniają się wtedy po brzegi, Legia nie jest nikomu obojętna , sporo osób ma nieskrywany kompleks stolicy , i często jak cytowany kolega mocno ograniczoną percepcję i horyzonty umysłowe, ale postarajcie się choć o odrobinę obiektywizmu...


Proponuje przypomnieć sobie, jak sędziowano Legii w meczu z Bełchatowem (1 bramka nieodgwizdany faul na Manu, kontra - gol)z Ruchem (brak karnego za faul na Kubie Wawrzyniaku), brak czerwonej kartki dla Henriqueza z Lecha za faul od tyłu na Chinim, gol z Lubinem, gdzie Costa wyjechał z piłką za linię boczną boiska, skandaliczne sędziowanie Małka w Łodzi, brak rzutu karnego po faulu na Rzeźniku, nieuznana bramka Michała Kucharczyka, czy ostatnio, rzut karny i żółta kartka dla Machnowskiego po nurkowaniu Kirma w polu karnym.

Pomyłki sędziowskie to nieodzowna część piłki nożnej, taki już urok futbolu.

Od pomyłek sędziowskich nie uciekniemy , ale warto dostrzegać je w obydwie strony, chociażby w takim stopniu żeby nie wylewać swoich żałosnych kompleksów na forum
Ale zaraz do kogo Ty mówisz o kompleksach? Czy ktoś jedzie na Legie bo jest ze stolicy (swoją drogą Legia nie jest rdzennie warszawska więc nie wiem czy ewentualny kompleks stolicy powinien być skierowany w ten klub sportowy) lub na Legie za samo to że się nazywa Legia? Większość jedzie na nich bo grają żałosny futbol, a sędziowie nie pierwszy raz ich forują. I nie mów mi że pomyłki się zdarzają bo np. w tym meczu poszła cała seria jak z karabinu. A te spotkania które wymieniłeś Legia przegrała zasłużenie. GKS mógł wygrać tam i 5:0 ale kilka razy pudłował. Z Ruchem Legia nie dojechała, z Lubinem od 20 minuty nie istniała praktycznie (aczkolwiek fakt, faktem wyjechał koleś na out - mimo to win Zagłębia zasłużony). Ten zespół jest cienki jak skóra na jajcach i nie mówie tego żeby kogoś obrażać, drażnić, prowokować tylko dlatego, że tak po prostu jest. Ja jako obiektywny kibic tego klubu mogę to stwierdzić
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Patrząc na kursy na tę kolejkę byłem zaskoczony, ale pozytywnie. Otóż kursy na faworytów są IMO zawyżone. Weźmy taki mecz Jaga - Cracovia i jakoś nie wierzę w przełamanie Pasów na stadionie lidera. Słabiutka krakowska obrona Vs. ofensywna Jagiellonia z Grosickim i Frankowskim. Wszystko podpowiada spokojne zwycięstwo gospodarzy.
Kolejny mecz to Lech - Polonia B. i tu również typ na gospodarzy. Wprawdzie paru zawodników było w tygodniu na kadrze, ale jest to taki typowy mecz na przetarcie, który moim zdaniem Lech wygra, może nie w przekonującym stylu, ale dosyć lajtowo. Umiejętności po prostu zdecydowanie po stronie piłkarzy Bakero.
W niedzielę zobaczymy spotkanie Wisła - Zagłębie i tu też upatruję wygranej gospodarzy. Myślę, że Biała Gwiazda złapała rytm. Może nie jest to 100% ale o wiele lepiej niż jeszcze ze dwa miesiące temu. Dlatego wygrana ostatniego spotkania w tym roku przed własną publicznością powinno mieć miejsce. O grze Wisły napisać mogę najwięcej i nie zachwycam się tutaj popisami naszych gwiazdek, ale na pewno poprawiła się gra w obronie, gdzie Bunoza i Chavez nie dali poszaleć Legionistom, a Cikos efektownie włącza się w ofensywę. Cieszy również dobra postawa Pawełka, który chyba przetrwał swoje najgorsze momenty. Z przodu piłka krąży coraz szybciej i ogólnie wygląda to lepiej tak jak już mówiłem.
A to propozycje nie tylko czystych jedynek na wspomniane drużyny, ale i innych ciekawych opcji:
Jagiellonia 1 @1,53
Jagiellonia over 1,5 @1,75
Jagiellonia (-1) @2,4
Lech 1 @1,45
Lech over 1,5 @1,68
Lech (-1) @2,25
Wisła 1 @1,48
Wisła over 1,5 @1,7
Wisła - Zagłębie over 2,5 @2,05
Wisła (-1) @2,3
Jednym słowem do wyboru do koloru, tak więc powodzenia w tej kolejcę
o jeju jeju teraz będzie tutaj masa płaczków jak to sędziowie skrzywdzili Areczke jeju jeju ???? po uwajaj uwajaj mamy teraz jeju jeju ????
&quot;futbol to okrutna gra&quot; takie życie.Fakt jest taki że Legia odniosła w tym sezonie najwyzsze zwycięstwo u siebie z zespołem który miał według Was ekspertów najlepsza defensywę(w statystykach).
Sam przyznam że nie wiem za co był ten karny ale tak samo powiem że nie wiem za co był karny w meczu Legii z Wisła.I wiele wiele innych przypadków mozna przytoczyc więc nie wiem o co to biadolenie.
Odpowiem w stylu Tomaszewskiego:
&quot;trzeba zwolnic Smude i zatrudnic kogos nowego&quot;
Z tym karnym to bardzo dziwna sytuacja, oczywiście dużo takich się zdarza, chociażby tydzień temu w Krakowie. Ale nie powiesz chyba, że LEgia zagrała dzisiaj dobrze? To był pierwszy mecz Arki jaki widziałem w całości w tym sezonie i grali mądrze moim zdaniem. Szkoda, że nie utrzymał się remis do HT, bo byłoby ciekawie w drugiej połowie. A to jak nazwałeś biadolenie bierze się z tego, że sędziowanie było bardzo niekorzystne dla gości.
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Witam,
pora na następne mecze w ramach 14. kolejki. Mecze kolejno o 17. i o 19.15.
Lech Poznań-Polonia Bytom
Lech powinien wreszcie zacząć grać swoje. Jeśli dziś wygra to przesunie się do góry w tabeli ligowej. Mistrz Polski upadł bardzo nisko. Odbicie chyba nastąpiło w meczu z Lechią, wygranym 2:0. Dziś nie może być gorzej. Liczę na zwycięstwo Lecha.
Jagiellonia Białystok-Cracovia Kraków
Aktualny lider zagra z ostatnią drużyną w tabeli. Różnica punktowa to przepaść - 21 punktów. Cracovia nie gra dobrze, nie gra nawet średnio. Ich gra się wogóle nie klei. Porażka za porażką. Trzeba to z przykrością, ale marne są szanse na to żeby Cracovia utrzymała się w tym sezonie w Ekstraklasie. Sytuacje w klubie nie wygląda ciekawie, ale nie ma się co dziwić skoro nie ma wyników. Sądzę, że Jaga poradzi sobie ze słabo spisującą się Cracovią i umocni się na prowadzeniu w tabeli.
Zapraszam do mnie. Good luck.
Powodzenia.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
3:1​

Dzisiaj cztery spotkania w ramach Ekstraklasy. Na pewno interesująco zapowiada się pojedynek pomiędzy Lechią a Widzewem. Gospodarze pojedynku jak na razie sprawują się bardzo dobrze o czym świadczy ich siódme miejsce w lidze i co ważniejsze wyniki. Zwycięstwo na Polonią Warszawa, Legią czy Górnikiem muszą robić wrażenie. Natomiast gorzej wiedzie się drużynie z Łodzi, która znajduje się w strefie spadkowej. Porażki z GKSem, Zagłębiem oraz remis z Cracovią doprowadziły do zwolnienia trenera Kretka. Zastąpił go Czesław Michniewicz, który musi szybko doprowadzić drużynę do dyspozycji z początku sezonu. Dzisiaj na początek jego drużyna będzie walczyła z Lechią, która jest faworytem tego pojedynku mimo że w ostatnim ligowym meczu z Lechem zaprezentowała się słabo. Kibice Widzewa liczą jednak, że nowy trener zmotywuje zawodników do walki i do zdobycia punktów na wyjeździe. Oczywiście żeby miał jeszcze trudniejsze zadanie musi poradzić sobie bez kontuzjowanych graczy jak np. Jarosław Bieniuk czy Mindaugas Panka oraz bez pauzującego za czerwoną kartkę Ugo Ukaha. Natomiast trener Lechii nie może brać pod uwagę gry Pawła Nowaka, który także pauzuje za kartki.
Zapowiada się raczej wyrównany mecz. Za Lechią przemawia dobra forma gdzie słaby występ z Lechem nie powinien być początkiem słabszego okresu. Natomiast za Widzewem potencjał zespołu oraz osoba trenera Michniewicza, któremu za zadanie powierzono wykrzesać ponownie z zawodników co najlepszego. Jest to dobry trener i gracze powinni zareagować pozytywnie na tę zmianę. Jeśli chodzi o typ na ten mecz zdecydowałem się zagrać na gości z podpórką ponieważ moim zdaniem kurs jest wyższy niż szanse jakie ma Widzew na zdobycie punktów na terenie w Gdańsku i spróbuje to wykorzystać.

Moja propozycja:

Widzew lub remis (kurs około 1.85)⛔
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Sam przyznam że nie wiem za co był ten karny ale tak samo powiem że nie wiem za co był karny w meczu Legii z Wisła.I wiele wiele innych przypadków mozna przytoczyc więc nie wiem o co to biadolenie.
O to żebyś płacąc za bilet, czy dostęp do transmisji - oglądał czyste zawody. I nie pie... o biadoleniu, bo uogólniając: dzisiaj krzywdzą jednych, jutro drugich. Bardzo dobrze, że takie dyskusje są prowadzone. Jesteś pewny, że polski futbol jest już czysty? Ja nie i cieszę się, że inni także są wrażliwi na punkcie sędziowania. &quot;Wśród 10. tys. sędziów znalazła się czarna owca&quot; - Listkiewicz...
 
legia 122

legia

Użytkownik
co do kolejki to byłoby zbyt pięknie żeby wszyscy faworyci powygrywali : Wisła Lech Jagiellonia...ktoś moim zdaniem punkty zgubi także byłbym ostrożny przy zachwycie nad kursami na te zespoły.

najmniej prawdopodobne uważam zgubienie punktów przez Lecha Poznań i to chyba zagram, choć kursy 1,45 nie powalają na kolana
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Brawo Legia! Kolejny mecz i kolejne gole w ostatnim kwadransie meczu. Trzeba zacząć stawiać w meczach Legii, że czas ostatniego gola to 75-90 minuta.
Racja co do tego sędziego, jakaś wtopa, wyglądało jakby go oderwali od budowy stadionu i kazali sędziować mecz.
Jednak jakby nie patrzeć wygrała drużyna, która na to zasługiwała, a bramkarz Arki chyba sam postawił over 2,5 w tym meczu, bo to co zrobił przy ostatniej bramce to śmiech na sali,a raczej na stadionie.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
najmniej prawdopodobne uważam zgubienie punktów przez Lecha Poznań i to chyba zagram, choć kursy 1,45 nie powalają na kolana
Zgadzam się. Lech już chyba złapał odpowiedni rytm, zawodnicy skorzystali z przerwy na kadre powinno być dobrze, a nawet może z handicapem.
Moim zdaniem punkty straci Jaga.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
A ja mam pytanie z innej beczki.Wie może ktoś czy będzie rozpatrywana przez Ekstraklasę kwestia drugiej bramki dla Legii???Niektóre media podają jako gol Mezengi a inne że samobój Witkowskiego.Mi się wydaję że strzał był w światło bramki i gol powinien być przyznany dla Bruno.Jeśli nie to i trzecia bramka powinna być zapisana na konto Witkowskiego a w meczowych statystykach jest dla Kiełbowicza.Wie ktoś coś na ten temat?
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Z tego co mi się wydaje to takie strzały ze stałego fragmentu gry są zaliczane na korzyść wykonującego, a co do drugiej to nie mam pojęcia słabo było widać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom