>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 kolejka Ekstraklasy [20.11 - 22.11.2009r.]

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP

Piątek 20/11/09
Korona Kielce - Zaglebie Lubin
2,40 3,05 2,90

Legia Warszawa - Polonia Warszawa

1,30 4,50 9,25
Polonia Bytom - Jagiellonia Bialystok
1,85 3,35 3,95

Sobota 21/11/09
Piast Gliwice - Arka Gdynia
2,30 3,10 3,00
Lechia Gdansk - GKS Belchatow
2,60 3,20 2,55
Lech Poznan - Ruch Chorzow
1,80 3,25 4,35
Slask Wroclaw - Odra Wodzislaw
1,45 3,80 7,25

Niedziela 22/11/09
Wisla Krakow - Cracovia Krakow
1,35 4,35 8,25

kursy - Expekt
Na pierwszy plan wysuwa się niewątpliwie spotkanie, które rozegrane zostanie w niedziele, derby Krakowa tym razem niestety w Sosnowcu, ale atmosfera mimo wszystko powinna być wystarczająco podgrzana. Wisła będzie chciała z pewnością wrócić na zwycięski tor, który przerwała im Legia. Właśnie Legia zmierzy się z Polonią w kolejnych derbach, tym razem Warszawy.Ciekawie powinno być na arenie w Kielcach gdzie Korona zmierzy się z Zagłębiem Lubin, który z beniaminków zaprezentuje się lepiej? Osobiście myślę, że mecz będzie toczył się pod dyktando gospodarzy. Lech Poznań stanie przed szansą aby odrobić straty do czołówki, 3 punkty w starciu z Ruchem pozwoli im przesunąć się nawet na 4 miejsce, a zarazem zniwelować dystans do Chorzowian. Zachęcam do pisania analiz. Uprzedzam, że posty nie wnoszące nic do tematu będą natychmiast usuwane.​
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Drużyna Polonii pod wodzą nowego trenera, Jose Bakero zagra w piatek derbowe spotkanie z Legia. Nowy trener czarnych koszul nie ma za duzo czasu aby poznac druzyne ani pilkarze zeby ogarnac mysl szkoleniowa, taktyke wiec nie beda mieli latwego zadania z druzyna ktora ostatnio zlapala forme. Wygrana z Ruchem i przede wszystkim z Wisla na wyjezdzie pokazuje, ze Legionisci zaczeli grac tak jak kibice tego oczekuja. Mysle, ze za wszesnie jest aby Hiszpanski trener zdolal zatrzymac Legie. Natomiast jesli druzyna Urbana nadal mysli o tym aby zbierac punkty i probowac gonic Wisle musi ten mecz wygrac. Jesli nadal murawa bedzie w takim stanie na lazienkowskiej jak podczas mecz reprezentacji Polski z Rumunia mozna sie zastanowic nad underem 2,5 gola bo raczej Polonia nie bedzie grala ofensywnej pilki a wiadomo, ze czasami Legionisci maja problemy z wykorzystywaniem sytuacji. Nie wiem czy zagra Chinyama ale ten chlopak jest bez formy wiec lepiej by bylo dla gospodarzy piatkowego meczu aby w ataku zagral Marcin Mieciel ktory w koncu sie odblokowal. Na pewno bedzie zagrozeniem dla obroncow Poloni. Kurs wystawiony przez buka na zwyciestwo Legi jest maly bo 1,30 i nie warty grania wedlug mnie bo nie wiadomo jak Polonia sie zaprezentuje. Wiadomo, ze zawsze gdy przychodzi nowy trener w pilkarzach jest wiecej mobilizacji aby sie pokazac i &quot;zalatwic&quot; sobie gre w pierwszej jedenastce, mysle o tych grajkach ktorzy nie grali za wiele u poprzednich trenerow dlatego udner 2,5 gola jest wart zastanowienia bo mecze derbowe rzadza sie wlasnymi prawami...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Co do jutrzejszych derbów stolicy to snoopdogg ma rację. Kurs na Legię mały, niewarty gry, a under to raczej dobra opcja.
Fajnie zapowiada się też jutro spotkanie Polonii Bytom z Jagą. Jest fajny, dobry kursik na Polonię, ale wcale moim zdaniem nie jest takie pewne, że oni zwyciężą. Polonia trochę zwolniła tempo po bardzo dobrym początku sezonu, a Jaga raczej utrzymuje swoją formę, w miarę dobrą. Jaga co prawda nadal nie wygrała na wyjeździe w lidze w tym sezonie, ale i tak częściej remisują niż przegrywają. Nie mają już tak słabych wyjazdów jak w zeszłym sezonie, ale że one są dobre też powiedzieć nie można. Nie wiadomo co prawda jak przerwa na reprezentację podziała na obie drużyny, ale ja stawiałbym na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Jagi w lidze od niepamiętnych czasów.
Mój typ: Jaga
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Kurs na Legie sądziłem że będzie gorszy po ostatnich wyczynach wicemistrzów Polski oraz &quot;wyczynach&quot; Czarnych koszul. Sądzę że nowy trener nie odrazu odmieni gry drużyny co możemy także obserwować w reprezentacji. Zmiany będą na pewno choć nie odrazu o 180 stopni a mecz z Legią im tego nie ułatwi. Dla mnie fajną propozycją jest że Goście nie strzelą bramki. Kurs przyzwoity a przypominam ze Legia gra u siebie wg. mnie fajną piłkę a no i nie traci bramek. Obrona naprawdę bardzo przyzwoita jak na nasze warunki ligowe, Astiz Choto praktycznie nie do przejścia no i statystyki same za siebie mówią z tego co pamiętam to u siebie stracone tylko 2 bramki i to w meczu z Koroną kiedy to po stracie zawodnika obie drużyny się otworzyły no i padły niestety bramki ???? W tatmym sezonie Legia była w czołowce (chyba nawet druga) pod względem straconych bramek u siebie w Europie, lepsza chyba tylko Barca ???? a Więc:

Legia Warszawa - Polonia Warszawa(under0.5) Kurs: 1.7
 
legia 122

legia

Użytkownik
W Legii nie zagra Rybus , zmęczony po kadrze...jakby mniej chlał i mniej jarał szlugów to byłby do gry chociaż na ławkę na ostatnie 30 minut... poza kadrą meczową znaleźli się też Rzeźniczak Szala Giza Chinyama , zapewne z prawej strony zobaczymy Jędrzejczyka , z przodu napewno Mięciel i Grzelak po bokach Radovic i Szałachowski , pytanie kto obok Iwańskiego...albo któryś z defensywnych albo wariant bardziej ofensywny z niespełnionym talentem Smolińskim... absencje w Polonii myślę że bardziej dotkliwe co pokazuję wyniki i miejsce w tabeli ...Mynar Jodłowiec Kozioł Lato Mąka , nie bawiłbym się w żande undery/overy , równie dobrze Legia może zmiażdżyć Dyskopolo jak w pamiętnym meczu 7:2...a myślę że jest to bardzo realne.
Postawiłbym zakład Polonia NIE STRZELI ze względu że są tak wyśmienici i w ostatnich 11 spotkaniach strzelali bramki tylko dwóm drużynom...
PRAWDZIWE DERBY TYLKO NA SŁUŻEWCU ;)
Typ na Jagiellonie również popieram , x2 po 1,8 to również bardzo dobry wariant , w ostatnich 7 spotkaniach tylko raz Jagiellończycy przegrali , Polonia Bytom z kolei w ostatnich 3 meczach tylko 1 punkt zdobyła...napewno potencjał Jagi jest taki że powinni nieco częściej wygrywać niż raz na dwa lata spotkanie wyjazdowe...
także w kilku aspektach statystyka tutaj mocno przemawia za graniem Jagielloni x2
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wstępnie...

Legia - Polonia
24 domowe mecze Legii bez porażki i co mają przegrać z mizerną Polonią? Ok przyszedł Bakero, ale co on może zmienić w ciągu kilku dni, w dodatku bez Kozioła, Jodłowca i Mynara, którzy z pewnością kiedy grali byli kluczowymi zawodnikami tego zespołu. Legia bez Rzeźniczaka, Rybusa i Gizy, ale wracają Mięciel i Grzelak. Bakero mówił, że ma rozpracowaną Legię, a ja nie zdziwię się jeśli trener Urban wystawi swój zespół w ustawieniu 4-4-2 tym samym porządnie zaskakując Hiszpana. To Legia musi zaatakować i wobec absencji Gizy można spodziewać się ustawienia z dwoma napastnikami. Polonia poza wyjazdowym zwycięstwem nad Lechem z początku sezonu tak na dobrą sprawę nie zaprezentowała nic ciekawego i choć to derby, nowy trener i wypłata zaległych pensji to z całym szacunkiem, ale wygrać goście tego meczu nie powinni. Gdzieś tam w myślach trzeba remis rozważać, bo Legia wtopić &#39;łatwy&#39; mecz lubi, ale osobiście nie widzę innej opcji jak wygrana.

Polonia Bytom - Jagiellonia
Seria 29 wyjazdowych spotkań bez zwycięstwa jest zatrważajaca. Czy to już tym razem nastąpi przełamanie? Już niejednokrotnie na ten temat dyskutowaliśmy. Nie będę zdziwiony w tym meczu żadnym rozstrzygnięciem (1x2). Ogólnie prezentuje się on jako no bet.

Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Trener Smuda zmienia Zagłębie w drużynie lepiej zorganizowaną w grze obronnej, ale pamiętając o stylu gry prezentowanym przez Koronę mimo wszystko spodziewam się w tym meczu wymiany ciosów. Kiełb, Edi Andradina, Sobolewski... Plizga, Traore, Micanski + słabo spisujące się w grze obronnej boki obrony zarówno w jednej jak i drugiej drużynie to daje mi powody do myślenia o dużej liczbie bramek. Korona po serii 5 spotkań bez zwyciestwa zapewne zagra o pełną pulę, remis u siebie ich nie zadowoli. Liczę na to, że ofensywna gra gospodarzy przełoży się na wymianę ciosów i ogólnie w meczu padnie kilka bramek.
Over 2,5 - 2,15 [5/10] ✅
Obie strzelą - 1,90 w Tobet [6/10] ✅
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Typ: 1
Kurs 2,4
Expect

Gospodarze już od 5 meczy nie potrafią zdobyć kompletu punktów. W tych własnie 5 meczach zanotowali 4 porażki i w ostatniej kolejce zdołali ugrać w Gdańsku punkt. Drużyna grała wtedy osłabiona graczami pauzującymi za kartki. Wrócił Vuković, skład gospodarzy jest więc kompletny. Nóż na gardle zapewne czuje już Motyka, który wprowadził przecież Koronę do Ekstraklasy, nienajlepsze przecież wyniki powodują że może nie czuć się pewny swojej posady.
Motyka na przygotowanie zespołu miał 2 tygodnie. Do dyspozycji ma cały skład na czele z Edim, który w Koronie gra za każdym razem dobre zawody i jest najjaśniejszą psotacią w drużynie. Korona na swoim stadionie ostatni raz wygrała prawie 2 miesiące temu a i tak tamto zwycięstwo nie przyszło bez męczarni. Kielczanie przegrywali już 2-0 by ostatecznie pokonać Piasta 3-2.
Myślę, że okres 2tygoni jaki miała drużyna dobrze go przepracowała i pokona w piątek swojego przeciwnika, o którym można powiedzieć, że jest na fali wznoszącej.
Zagłębie bo o nim mowa, wygrało ostatnio 2 mecze. W przedostatniej kolejce ograło u siebie Polonię Bytom, co w końcu musiało nastąpić na własnym stadionie (była to ich 1 wygrana w tym sezonie na Dialog Arena). Lubinianie strzelili bramki w okolicach 80 miuty a to oznacza że grali stylem Franca Smudy czyli załatwimy ich w końcówcę. Miedziowi 2 razy wygrali na wyjazdach ale szczerze mówiąc ze słabeuszami bo z Polonią Warszawa i Odrą Wodzisław, czyli w rzeczywistości nie tak solidnymi ekipami.
Równie ważne jest to że Zagłębie w okresie meczy reprezentacji trenował drugi trener, a jest nim... nawet nie wiem kto. Smuda powoli zaczyna zmieniać zdanie na temat swojej dalszej pracy w Zagłębiu. Na początku twierdził, że będzie w stanie połączyć te 2 posady ale teraz sam uważa, że reprezentacja wbrew pozorom zajmuje mu bardzo dużo czasu. Właśnie z tego powodu, wydaję mi się że Zagłębie po wygraniu ostatnich 2 meczy teraz zanotuje porażkę. Smuda nie przypilnował grajków i moim zdaniem w drużynę mogło się wkraść rozluźnienie na, które nie mogą sobie pozwolić Scyzoryki.
6 meczy bez wygranej będzie oznaczać koniec pracy Motyki, a Kielczanie już chyba się przyzwyczaili do tego trenera. Choć uważam że Motyka za chwilę straci posadę w Kielcach, ponieważ nie uważam go za dobrego trenera. Myślę jednak że nie będzie to miało miejsca już po tym meczu.
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Ogólnie: 0-2-4 (6:13)
W Kielcach: 0-1-2 (3:7)
W Lubinie: 0-1-2 (3:6)

Również niekorzystny dla gospodarzy, więc czas na 1 zwycięstwo z Zagłębiem na swoim stadionie i wogóle.

Kadra na mecz z Zagłębiem:
Bramkarze: Radosław Cierzniak, Zbigniew Małkowski
Obrońcy: Jacek Markiewicz, Hernani, Paweł Kal, Piotr Malarczyk, Łukasz Nawotczyński
Pomocnicy: Mariusz Zganiacz, Cezary Wilk, Edson, Paweł Sobolewski, Dariusz Łatka, Jacek Kiełb, Aleksandar Vuković
Napastnicy: Edi Andradina, Ernest Konon, Paweł Buśkiewicz, Piotr Gawęcki

Zagłębie:
Aleksander Ptak, Jewhen Kopył, Grzegorz Bartczak, Costa Nhamoinesu, Fernando Dinis, Łukasz Jasiński, Michał Łabędzki, Bartosz Rymaniak, Michał Stasiak, Mateusz Bartczak, Emanuel Ekwueme, Łukasz Hanzel, Dariusz Jackiewicz, David Caiado, Piotr Świerczewski, Dawid Plizga, Mouhamadou Traore, Ilijan Micanski.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Legia Warszawa - Polonia Warszawa
1:1​

Jak dla mnie ciekawie prezentują się pojedynki derbowe w tej kolejce. Wiadomo, że takie spotkania lubią rządzic się swoimi prawami i nie raz kończą się wynikami, których nikt się nie spodziewał.
Jako pierwsze obejrzymy derby stolicy. Legia podejmowac będzie Polonię. Zdecydowanym faworytem jest Legia. Ciężko się dziwic takiej sytuacji gdyż za Polonią naprawdę ciężko znaleźc jakieś atuty. Jedyny, który nasuwa się na myśl to nowy szkoleniowiec. Ale z drugiej strony szkoleniowiec, który nie ma zielonego pojęcia o polskiej piłce więc nie wierzę, że w tak krótkim czasie zdoła chociaż w miarę dobrze poznac piłkarzy i przekazac im swój pomysł na grę. Dodatkowo jak już wyżej wspomniał TBM szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystac z kilku ważnych zawodników. Nietrudno więc domyslec się jaki będzie cel na to spotkanie Czarnych Koszul. Obrona własnej bramki i liczenie na zdobycie punktu. Jeśli popatrzec na ostanie spotkania Legii u siebie, nieciężko stwierdzic, że jest to mało realne do osiągnięcia.

Moje propozycje:
Legia (około 1.36)⛔
under 2.5 (około 1.70)✅
Polonia nie strzeli (około 1.60)⛔



Wisła Kraków - Cracovia Kraków
0:1​


Drugi pojedynek derbowy odbędzie się w niedziele. Wisła podejmowac będzie Cracovię. Mimo, że to derby Krakowa to oczywiście nie zostaną rozegrane ani przy Reymonta ani przy Kałuzy. Sytuacja obu ekip jest jakby odzwierciedleniem sytuacji Legii i Polonii. Wisła walczy o mistrzostwo a Cracovia o utrzymanie w lidze. Podobnie również jak w przypadku derbów Warszawy prezentują się kursy na to spotkanie, ale nie ma co się dziwic Biała Gwiazda jak ma problemy to z drużynami z czołówki do których Pasy się nie zaliczają. Natomiast Cracovia w ostatniej kolejce przełamała passę ośmiu spotkań bez zwycięstwa pokonując 14 w tabeli Polonię Warszawa 0:1. Jednak moim zdaniem nie jest to jakiś wielki sukces. Dlatego w niedzielę, nie spodziewałbym się niespodzianki chociaż należy przyznac, że w ubiegłym sezonie w pierwszej konfrontacji tych drużyn Cracovia grając u siebie sprawiła małą niespodziankę remisując z późniejszym mistrzem Polski 1:1 lecz w następnym spotkaniu Wisła już spokojnie ograła Pasy 4:1. W niedzielę stadion nie będzie po żadnej stronie więc pozostaną tylko czysto sportowe atuty (ewentualnie sędzia ... xd) a tutaj zdecydowanie lepiej prezentuje się Wisła. Myślę, że Biała Gwiazda będzie w stanie spokojnie wygrac to spotkanie.

Moje propozycje:
Wisła (około 1.36)⛔
Wisła -1 (około 2.00)⛔
 
K 0

kinimod1987

Użytkownik
Korona Kielce us Zagłebie Lublin
Rodzaj zakładu : Korona Kielce - Zagłębie Lubin (1 2 ( X po reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)
Typ: Korona Kielce
Kurs : 1.65 ZWROT
Bukmacher: BWIN


Witam.
W piątek na Arenie Kielce zostanie rozegrany bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów. Po 2 tygodniach przerwy o ligowe punkty będą walczyć zespoły Motyki i Smudy. Obstawianie czystej 1 w tym meczu uznaję za duże ryzyko biorąc pod uwagę że Zagłębie to drużyna niewygodna dla Korony.
4 remisy i 6 porażek to bilans który zdecydowanie wskazuje na faworyta spotkania. Oczywiście każda zła passa musi kiedyś się skończyć..
Co do absencji w drużynie gospodarzy to zabraknie Kuzery i Mijailovicia więc obrona może trochę szwankować.
Dlaczego wybrałem ten typ? Widziałem Koronę w akcji wiele razy i ich gra nie jest tak tragiczna jak przedstawiają to wyniki. Ta drużyna posiada duże ambicje i chęć do walki co pokazali w meczu z Wisłą Kraków oraz z Lechią Gdańsk. O ile sędzia nie ustawi meczu jakąś głupią czerwoną kartką myślę że Korona jest w stanie pokusić się o remis bądź nawet zwycięstwo.
Zobaczymy czy absencja Smudy w klubie (spowodowane prowadzeniem reprezentacji) będzie miała jakieś znaczenie wszakże nie tylko trener jest w stanie przygotować zespół do meczu lecz cały sztab ludzi działający w Zagłębiu.

Mam nadzieję że jutro będziemy świadkami dobrego widowiska w Kielcach.
inne moje typy(których nie obstawiłem ale warto się im przyjrzeć)
Korona Kielce lub X - 1.30 ✅✅✅
over 1,5 - 1,38 ✅✅✅
over 2,5 - 2,10 ✅✅✅
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Ja dodam małą ciekawostkę na temat derbów Warszawy. Jak wiemy zmierzy się Legia z Polonią. Sędzią tego spotkania jest Pan Marcin Borski który pochodzi z Warszawy. Nie znam zapatrywań Pana Borskiego aczkolwiek są pewne podstawy by poczuć nieprzyjemny zapach wokół tego meczu. Marcin Borski swego czasu pracował na stanowisku pełnomocnika Zarządu KGHM Polska Miedź SA, czyli właściciela Zagłębia Lubin oraz jednocześnie sędziował mecze. Zagłębiu sędziował wówczas raz - zwycięstwo Lubinian po kontrowersyjnych decyzjach arbitra. Pan Borski naraził się też kibicom GKSu Katowice w 2005 roku sędziując mecz mojej kochanej Gieksy z Odrą Wodzisław. I ja ten mecz oglądałem. Sędzia zabrał Gieksie zwycięstwo uznając wyrównującą bramkę Wosia w 90min po ewidentnym spalonym. Sędzia pokazał przy tym 9 żółtych i aż 4 czerwone kartki. Jak wiadomo kibice nie wytrzymali i zaatakowali Borskiego i jego asystentów dlatego wynik zamieniono na walkower. Potem jeszcze trafił na listę Fryzjera. Nie będę się zagłębiał w problem ale ostatecznie wyszło że niby niesłusznie (czy ja wiem...)

Nie twierdzę że ten Pan wpłyne na wynik meczu ale jego przeszłość może na coś tam wskazywać. No i ta Warszawa...
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Śląsk - Odra - w Odrze wciąż trwa czeski film - Czesi chcą przejąc jeszcze więcej akcji, wszyscy się spierają i kombinują tylko grać za bardzo nie ma kto. Śląsk mimo, iż do potentatów nie należy w porównaniu do Odry ma stabilny skład i przynajmniej u siebie prezentuje się solidnie. Myślę, że taki Janusz Gancarczyk widząc iż z WKSu można trafić do Reprezentacji powinien ładnie zasuwać, a koledzy wezmą z niego przykład. Tym bardziej, że Tarasiewicz przy swoich licznych brakach potrafi do nich trafić i wiedzą, że zarówno on jak i kibice wymagają punktów u siebie. A już z taką Odrą (bez obrazy - chodzi o poziom sportowy jaki ostatnio prezentuje) 3pkt to konieczność.
Typ: 1

Korona - Zagłębie
- ciekawy mecz dla mnie jako kibica Korony, ale i zapewne postronni obserwatorzy powinni mieć zapewnione ciekawe widowisko. Korona ma jakiś problem z Zagłębiem - dość często przegrywała dość wysoko z drużyną Miedziowych. I choć ich trenerem został Franek Smuda wierzę, że właśnie teraz jest okazja by &quot;odpłacić&quot; lubinianom kilkoma bramkami - personalnie nie są tak mocni jak w poprzednich sezonach, a Korona bardzo potrzebuje punktów. Spowoduje to wzmożoną mobilizację - konieczność zdobycia 3 pkt i urażona ambicja (4-0 na zakończenie 1 ligi bolało) to zabójcza kombinacja.
Kadra Korony na ten mecz:

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Zbigniew Małkowski
Obrońcy: Jacek Markiewicz, Hernani, Paweł Kal, Piotr Malarczyk, Łukasz Nawotczyński
Pomocnicy: Mariusz Zganiacz, Cezary Wilk, Edson, Paweł Sobolewski, Dariusz Łatka, Jacek Kiełb, Aleksandar Vuković
Napastnicy: Edi Andradina, Ernest Konon, Paweł Buśkiewicz, Piotr Gawęcki
Jedyne co może martwić to absencje Kuzery i Mihajlovica - do Malarczyka i Kala nie mam takiego zaufania i moim skromnym zdaniem trochę niebezpiecznie jest wstawiać do linii obrony aż dwóch niedoświadczonych piłkarzy, którzy nie ograli się w 1 lidze. Mam nadzieję, że trener Motyka przemyśli to, lub solidnie przepracował przerwę na kadrę z chłopakami. Przy przeciętnej obronie po obu stronach można spodziewać się kilku bramek i emocjonującego widowiska.
Typ: 1, over 2.5
Stosunkowo pewna wydaje się wygrana Wisły z Cracovią - myślę, że powinno obejść się bez niespodzianek, choć już Legia przekonała się że Cracovia jak ma dobry dzień potrafi zabezpieczyć bramkę. W rozmaitych konkursach stawiałem 3-0 dla Wisły, jeśli miałbym zagrać ten mecz za pieniądze (a wciąż się waham - kursy porażające nie są) to za niską stawkę na handicap dla Wisły lub jako dodatek do kilku meczy.
Typy: 1, Handicap Wisła - 1
Pozostałe mecze nie przekonują mnie na tyle by coś o nich pisać czy stawiać - rozważam co prawda kolejną wygraną Bełchatowa (i podtrzymanie świetnej passy) oraz kilka remisów do przerwy, ale te dywagacje raczej nadawały by się do działu kupony ;)
Lecha i Legię odpuszczam - Lechowi słabo gra się we Wronkach, krótka ławka rezerwowych też daje znać. A Legia choć pewnie wygra jest za nisko wyceniona by stawiać - a nóż widelec okaże się, że Bakero został grającym trenerem, wejdzie po przerwie i obnaży mizerię polskiej piłki ?? ;)
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Korona Kielce - Zagłębie Lubin

O godzinie 17:45 rozpocznie się pierwsze spotkanie 14 kolejki polskiej Ekstraklasy. Na Arenie w Kielcach miejscowa Korona zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Jak wiemy obie drużyny awansowały w tym roku do najwyższej ligi rozgrywek w Polsce, ale od tej pory nie zachwycają formą, statystyki obu drużyn niemal identyczne, tak Korona jak i Zagłębie wygrali po 3 razy, również 3 razy dzielili się punktami, doznali aż 7 porażek. Zdecydowanie bardziej skutecznie grają jednak podopieczni Marka Motyki, strzelili bowiem prawie dwa razy więcej bramek aniżeli ich dzisiejsi rywale. Zawodnicy z Kielc notują jednak fatalną serię meczów bez zwycięstwa, ostatnie 3 punty wywalczyli 26 września pokonując po świetnym spotkaniu Polonię Bytom 3:2, od tamtego momentu było już zdecydowanie gorzej, cztery porażki i remis w ostatniej kolejce z Lechią Gdańsk. Trzeba podkreślić, że do gry wraca kilku czołowych piłkarzy Korony, w kadrze na to spotkanie znalazł się Aleksandar Vukovic. Edi Andradina, Jacek Kiełb, Paweł Sobolewski w porę zdążyli się wyleczyć co jest na pewno świetną informacja dla trenera, bo przecież ten mecz może zadecydować o jego przyszłości. Rywal nie jest zbyt wymagający choć od czasu gdy Zagłębie prowadzi Franciszek Smuda jest już coraz lepiej. Drużyna wygrała dwa ostanie mecze ligowe, najpierw z Polonią Bytom, a przed dwoma tygodniami z Odrą Wodzisław. Mam nadzieję, że tym razem zawodnikom z Kielc nie będą puszczały nerwy bo jak wiemy czerwone kartki otrzymują zdecydowanie za często. Myślę, że Korona wysoko postawi poprzeczkę i po raz kolejny udowodni, że w Kielcach jest zazwyczaj bardzo groźna. Choć nie znajdują się w zbyt wysokiej formie liczę na ich przełamanie. Zwycięstwo gospodarzy, ewentualnie remis to moje przewidywania dotyczące tego meczu, kurs jak najbardziej adekwatny do ryzyka.

Moja propozycja: Korona Kielce (remis = zwrot) 1,70 Expekt
zwrot​
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wczoraj 3 remisy, w tym jeden naprawdę niesprawiedliwy w Kielcach. No, ale nieważne, może Pan Szulc nie lubi Zagłębia po prostu.
Na dziś takie coś, oczywiście zacznę od meczu Lechii, która oczywiście dziś wg mnie wygra, albo przynajmniej zremisuje.

Przed Gdańską Lechią nie lada wyzwanie, zatrzymać rozpędzony GKS, który notuje serię 6 wygranych z rzędu. Lechia ostatnio nie ma tak dobrej formy jak GKS, ostatnie 4 mecze to 2 remisy i 2 wygrane. Jeżeli chodzi o ich grę w domu to ich bilans w ostatnich 4 spotkaniach jest identyczny. Co do bilansu wyjazdowego Bełchatowian, to nie grają oni tak dobrze jak u siebie, ale i tak forma jest. Ostatnie 2 mecze na obcych obiektach to 2 wygrane po 1:0 z Odrą i Cracovią. Są to jednak moim zdaniem ekipy gorzej spisujące się od Lechii i Gdańszczanie mają dużo większe szanse na punkty w spotkaniu z Bełchatowem. Seria GKS-u musi się kiedyś skończyć i uważam, że może to nastąpić właśnie w dzisiejszym spotkaniu. Lechia zagra w tym meczu bardzo ofensywnie. Na bokach obrony wystąpią prawdopodobnie nominalni pomocnicy, Kaczmarek i Rogalski. W ataku znowu ustawionych będzie 3 zawodników, Buzała, Zabłocki i Lukjanovs. Mam również nadzieję, że w końcu przyszedł moment na przełamanie dla Ivansa, bo przydałoby się, żeby w końcu coś w lidze ustrzelił. W związku z tym co wyżej napisałem uważam, że w tym spotkaniu obejrzymy co najmniej 3 bramki, dlatego stawiam na over 2.5. Ostatnie wyniki obu zespołów (Lechii u siebie i GKS-u na wyjeździe) mogą sugerować co innego, ale myślę, że dziś zobaczymy w Gdańsku ciekawe i obfitujące w bramki starcie 2 ekip prowadzonych przez młodych trenerów stawiających na atak. Myślę też, że Lechia wyjdzie z tego starcia zwycięska.
Moje typy:
Lechia 2.80 bet365
over 2.5 2.50 bet365

Dodatkowo dla wariatów
Lechia -1.5 6.66 bet365
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie we Wronkach, Lech Poznań zmierzy się z Ruchem Chorzów, dla Kolejorza jest to mecz o być albo nie być, remis bądź porażka oznaczać będzie już definitywny koniec marzeń o mistrzostwie Polski bo nie chce mi się wierzyć, że Wisła zacznie tracić punkty seriami. Lech ma aż sześć punktów mniej od swojego dzisiejszego rywala, nadarzy się więc okazja na przybliżenie się do Chorzowian. Piłkarze ze Śląska nadspodziewanie dobrze rozpoczęli nowy sezon, zwłaszcza mecze rozgrywane przed własną publicznością pozwoliły osiągnąć im tak dużą liczbę oczek po 13 kolejkach. Wystarczy wspomnieć, iż Ruch w Chorzowie nie stracił nawet punktu, stracił jedynie dwie bramki i to w ostatnim pojedynku z Jagiellonią. Na wyjazdach nie jest już tak kolorowo, Legia, Wisła i GKS Bełchatów to drużyny, które zgarnęły pełną pulę w bezpośrednich starciach z zawodnikami Waldemara Fornalika. Lech może mieć kłopoty w formacji defensywnej, zabraknie bowiem Arboledy i Bosackiego. Niedzielan i Sobiech mogą ten fakt wykorzystać. Do składu powraca jednak Seweryn Gancarczyk i Sławomir Peszko. Ruch wybiegnie w teoretycznie najmniejszym ustawieniu. Ciężko wytypować zwycięzce tego spotkania, ale myślę, że bardziej zmobilizowani na murawę wybiegną gospodarze, bo oni na stratę punktów po prostu nie mogą sobie pozwolić. Liczę także na lepszą skuteczność zawodników z Poznania, ostatnie trzy mecze we Wronkach wygrali 1:0. Wydaje mi się, że Pilarz będzie wyciągał piłkę z bramki co najmniej dwukrotnie.
Moja propozycja: Lech Poznań 1,80 ✅ Expekt
W pozostałych dzisiejszych meczach widzę zwycięstwo Śląska Wrocław (~1,50 ✅) i remis w Wodzisławiu gdzie Piast zagra z Arką (~ 3,00 ✅). Liczę także na zwycięstwo, ewentualnie remis Lechii Gdańsk (~1,45 ⛔)​
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Lech- Ruch

Tutaj dzisiaj kusi kurs x2 w okolicach 1.81 . Lech to już nie jest ta klasowa drużyna co za Smudy graja brzydko, nieskutecznie i nie efektywnie jak widac po zdobyczy punktowej.
Ruch jedzie praktycznie w pełnym składzie natomiast wiadomo jak ogromnym osłabieniem dla Lecha jest brak Stillica nie mowiac juz o Arboledzie czy Bosackim.
Tak więc x2 po niezlym kursie zacheca do gry : x2 .1.81 (naziemny)

Slask - Odra

Nie wiem ilu jest sympatyków druzyny z Wodzislawia ???? na tym forum ale moim cichym mozna powiedziec marzeniem od kilku sezonow jest spadek tej fantastycznej druzyny z ligi.Slask wydaje sie powoli łapac swoj rytm i odzyskiwac świezosc ktorej tak brakowalo na poczatku sezonu gdyz pilakarze byli zajechani co Taraś nawet wspomnial w wywiadach. Odra natomiast 3 ostatnie mecze przegrala, moze byc remis , ale jesli Slask chce sie liczyc w walce o jakies godne miejsce w czubie tabeli takie mecze musi wygrywac
Typ : Slask
kurs ok: 1.47

Lechia - Bełchatow

Lechia u siebie gra niezly futbol natomiast GKS zadziwia pewnie sam siebie swoja postawa. Dla mnie typowy mecz no bet.
Ale sadze , że najbardziej prawdopdoobny typ to
X : kurs:3.15
ponizej 2.5 goli w meczu ok: 1.60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom