>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

14. kolejka Eredivisie 07.12-09.12.2007r.

Status
Zamknięty.
yarson 0

yarson

Użytkownik
Heracles Almelo vs. De Graafschamp

W ostatniej kolejce Heracles na wyjeździe uległ bardzo wysoko Feyenoord&#39;owi ,0-6 a kolejke wcześniej na własnym stadionie zremisował z VVV Venlo 0-0,ogólnie gracze Heraclesa nie prezentują za wiele swoją gra.De Graafschamp ostatnio nieznacznie na własnym stadionie uległ PSV a wcześniej pokonał na wyjeździe SC Heerenveen.Uważam że w tym meczu goście poradzą sobie i wygrają nieznacznie mecz.Wg bukmacherów w tym meczu nie ma faworyta, jednak ja wierze w wygraną gości a i kurs zachęca do gry (expekt 2,55)
Vitesse - Fc Twente
Wg. bukmacherów faworytem w tym spotkaniu są goście i ja uważam podobnie chociaż nie prezentują najrówniejszej formy.Statystyki mówią również że Vitesse nie radzi sobie najlepiej z przeciwnikami z górnej częsci tabeli.Mój typ na to spotkanie to 2 po obiecującym kursie 2.05 (expekt)
Mecze dość ryzykowne ale moim zdaniem warte obstawienia :]
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Wczoraj negatywnie zaprezentował się mistrz Holandii,zespół PSV i przegrał z Rodą u siebie aż 0-4.Myślę,że grupa pościgowa z Ajaxem na czele nie zmarnuje takiej okazji.

Willem II Tillburg - Ajax Amsterdam
2 ✅
1,45
BAH


W razie zwycięstwa Joden wskoczą na fotel lidera i będą mieć co najmniej 1 punkt przewagi nad PSV.Trudno sobie wyobrazić przy goście przegrali dwa mecze pod rząd w lidze.To nie jest w stylu Ajaxu i głęboko wierze,że zeszłotygodniowe 1-3 z Bredą było jedynie wypadkiem przy pracy.Willem II ma tylko 9 punktów i jest 15. w tabeli.Kurs wg mnie wart gry gdyż podopieczni C.Kostera będą bardzo zmobilizowani i na pewno nie zlekceważą rywala.Stoi za nim również historia meczy.To wyniki na stadionie w Tillburgu:
5-04-99 Willem II - Ajax Eredivisie 3-1
03-10-99 Willem II - Ajax Eredivisie 3-6
05-11-00 Willem II - Ajax Eredivisie 0-1
03-02-02 Willem II - Ajax Eredivisie 1-3
02-02-03 Willem II - Ajax Eredivisie 0-6
16-05-04 Willem II - Ajax Eredivisie 2-5
07-11-04 Willem II - Ajax Eredivisie 1-3
21-04-05 Willem II - Ajax Amstel Cup 1-0
10-09-05 Willem II - Ajax Eredivisie 0-2
28-02-07 Willem II - Ajax KNVB Beker1/4 F 0-2
29-04-07 Willem II - Ajax Eredivisie 0-2

Ajax wygrał 9 na 11 spotkań,często pokrywając handi i nie wykluczam również tej opcji.Polecam !.

Excelsior Rotterdam - NAC Breda
2 ✅
2,20
BAH


Kolejny mecz który przykuł moją uwagę.Szczerze powiem iż myślałem,że wynik Bredy na AmsterdamArenie z Ajaxem(3-0) da myśleć bukmacherom o wystawieniu niższego kursu.Tak się jednak nie stało ale to lepiej dla nas.Breda zagrała wreszcie tak jak umie.Ofensywnie i bez kompleksów.Bardzo możliwe,że zaczyna się rodzić 4.siła w Eredivisie.Drużyna NAC jest w tej chwili na 7.miejscu w tabeli z dorobkiem 22 punktów i stratą tylko trzech do Rody Kerkrade.Piłkarze z Rat Verlegh Stadion są jedną z lepszych drużyn na wyjazdach mając bilans 4-2-1(lepszą są tylko Heerenveen i Ajax).Breda przegrała ostatni ligowy mecz z październiku z Alkmaar 2-3.Przechodząc do gospodarzy to na początku trzeba zaznaczyć beznadziejną postawę w ostatnich meczach(6-0 z Willem II i 1-4 z PSV).Piłkarze Exelsioru nie mają piłkarzy potrafiących pociągnąć zespołu do przodu.Przydał by się także zakup nowego golkipera i obrońców bo 35 wpakowanych bramek po 13 kolejkach to tragiczny wynik.Na 7 spotkań rozegranych pomiędzy Breda a E.Rotterdam pięc razy lepsi byli ci pierwsi.W drużynie gości zabraknie Edwin de Graaf,Victora Sikory oraz Tyrona Lorana natomiast u gospodarzy nie zobaczymy ???? amiena Hertoga,Daniela Guijo Velasco,Eldridge Rojera,Leenderta van Steensela,Rene van Dierena Sebastiana Pardo,Jeffreya Altheera oraz Sebastiaana Steur.Brakować będzie szczególnie Velasco który jest najlepszym zawodnikiem gospodarzy.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Wczoraj negatywnie zaprezentował się mistrz Holandii,zespół PSV i przegrał z Rodą u siebie aż 0-4.Myślę,że grupa pościgowa z Ajaxem na czele nie zmarnuje takiej okazji.
PSV przegrał 2-4 o ile mi dobrze wiadomo :p
 
cerber 2

cerber

Użytkownik

Excelsior Rotterdam - NAC Breda
2
2,20
BAH


Kolejny mecz który przykuł moją uwagę.Szczerze powiem iż myślałem,że wynik Bredy na AmsterdamArenie z Ajaxem(3-0) da myśleć bukmacherom o wystawieniu niższego kursu.Tak się jednak nie stało ale to lepiej dla nas.Breda zagrała wreszcie tak jak umie.Ofensywnie i bez kompleksów.Bardzo możliwe,że zaczyna się rodzić 4.siła w Eredivisie.Drużyna NAC jest w tej chwili na 7.miejscu w tabeli z dorobkiem 22 punktów i stratą tylko trzech do Rody Kerkrade.Piłkarze z Rat Verlegh Stadion są jedną z lepszych drużyn na wyjazdach mając bilans 4-2-1(lepszą są tylko Heerenveen i Ajax).Breda przegrała ostatni ligowy mecz z październiku z Alkmaar 2-3.Przechodząc do gospodarzy to na początku trzeba zaznaczyć beznadziejną postawę w ostatnich meczach(6-0 z Willem II i 1-4 z PSV).Piłkarze Exelsioru nie mają piłkarzy potrafiących pociągnąć zespołu do przodu.Przydał by się także zakup nowego golkipera i obrońców bo 35 wpakowanych bramek po 13 kolejkach to tragiczny wynik.Na 7 spotkań rozegranych pomiędzy Breda a E.Rotterdam pięc razy lepsi byli ci pierwsi.W drużynie gości zabraknie Edwin de Graaf,Victora Sikory oraz Tyrona Lorana natomiast u gospodarzy nie zobaczymy ???? amiena Hertoga,Daniela Guijo Velasco,Eldridge Rojera,Leenderta van Steensela,Rene van Dierena Sebastiana Pardo,Jeffreya Altheera oraz Sebastiaana Steur.Brakować będzie szczególnie Velasco który jest najlepszym zawodnikiem gospodarzy.

Po raz kolejny zgodze sie z Twoim typem.Jak widac gospodarze będą mieli bardzo dużo luk w składzie i będąca na fali Breda nie powinna miec problemu w tym meczu.
PS:Ajax-Breda 3-1 nie 3-0;-)
 
manieq12 0

manieq12

Użytkownik
Vitesse - Twente
08.12.07 godz 20:00
mój typ 2
kurs 2.15
expekt 2-2 ????

Gospodarze ostatnio bez formy.Na wyjazdach przegrali z Rodą JC, a także Ajaksem, a wcześniej również przegrana z SC Heerenveen u siebie.
Goscie z kolei wygrali z Feyenoordem i AZ Alkmaar przed tygodniem co moze swiadczyć o tym ze forma zwyzkuje i są na fali, zdobywając w ostatnich pięciu grach zdobyli 11 punktów
W druzynie gospodarzy zabraknie Ceesa Keizera i Anduele Pryora, którzy są kontuzjowani.
Goście zagrają praktycznie w najsilniejszym składzie. Nie zagra jedynie obrońca Niels Wellenberg oraz Patrick Gerritsen
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Spotkanie: VV Venlo - Feyenoord Rotterdam
Typ: 2
Kurs: 1.35
Bukmacher: Bwin
Dziś o godzinie 12:30 odbędzie sie spotkanie 14 kolejki holenderskiej
Eredivisie. Jednym z ciekawszych spotkań dzisiejszego dnia jest mecz VV Venlo - Feyenoord Rotterdam. Feyenoord jest w znakomitej formie i jak na razie po 13 meczach zajmuje dobre trzecie miejsce. Wygrywając dzisiejsze spotkanie Feyenoord ma szanse na obecnie pozycji lidera, ponieważ będą mieli tyle samo punktów co prowadzący Ajax Amsterdam. Według mnie dziś na boisku zobaczymy dobry mecz w którym drużyna gości strzeli więcej goli. To jest oczywiście tylko moje zdanie co do tego meczu, wszystko okaże sie na boisku.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Zdarzenie:Sparta Rotterdam - NEC Nijmegen
Typ:X
Kurs:3,30
Bukamcher:Expekt



Obydwa zespoły ten sezon mogą zaliczyć do straconych.I Spartia i NEC bronią się przed degradacją z Eredivisie.Zdecydowanie gorzej wygląda sytuacja gospodarzy.Podopieczni Gerta Aandewiela są na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem zaledwie 6 punktów.Co ciekawe,wszystkie punkty zostały wywalczone z remisów.U siebie Sparta gra najgorzej w lidze(0-4-2).Trudno myśleć wśród kibiców gospodarzy o jakimś cudzie który mógłby wykaraskać ich ulubieńców ze strefy spadkowej.Jednak jest coś co pozwala myśleć pozytywnie.Mimo,że jak wspomniałem Sparta jest ostatnia w tabeli to urwali w tym sezonie punkty Twente ,Ajaxowi,AZ i Heraclesowi Almelo.Na pewno wielu rywali chciało by mieć takie osiągnięcia.Brakuje jednak punktów z meczy wyjazdowych bo dokąd by Sparta nie pojechała tam zawsze zbiera niezłe lanie.Jedyną nadzieją graczy Aandewiela jest swój obiekt.Dziś rywalem będzie bardzo słabe w tym sezonie NEC Nijmegen.Może to paradoks ale drużyna ta ma aspiracje do europejskich pucharów jednak dziwi mnie ich polityka transferowa.Co lato pozbywają się kluczowych graczy,wprowadzając w trakcie sezonu wychowanków lub graczy z rezerw.Na ta chwile zajmują 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów.Większość uciułanych punkcików została zdobyta na własnym terenie gdyż na wjazdach ich bilans to krótko mówiąc wstyd.0-1-6 w tym gładkie porażki z np.Exelsiorem nie są chlubą.Cesarscy to w tej chwili drużyna broniąca się przed spadkiem i nawet w obliczu dzisiejszej potyczki ze Spartą nie mogą zlekceważyć rywala bo skończy się to tak jak we wcześniejszych meczach.Mi się wydaje,że to nie przypadek iż gracze Mario Beena zawodzą w tym roku.Trener ma po prostu mało liczną kadrę i władze klubu już zapowiedziały ruchu transferowe.
W drużynie gości zabraknie Jhona van Beukeringa oraz Marka van den Boogaarta natomiast Sparta zagra bez pięciu zawodników Edouarda Duplana,Edwina van Buerena,Haralda Wapenaara,Kima Jaggy&#39;ego oraz Nathana

Na stadionie Sparty punkty w tym sezonie stracili najlepsi.Z kolei NEC na wyjazdach gra beznadziejnie.Moim zdaniem mecz na remis.Polecam !
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Spotkanie: AZ Alkmaar - Utrecht Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bwin
Dziś o godzinie 14:30 odbędzie sie spotkanie 14 kolejki holenderskiej Eredivisie. Jest to z pewnością bardzo ciekawy pojedynek. AZ Alkmaar nie zaczął tego sezonu najlepiej. Na 13 spotkań zajmują dziesiątą pozycje w tabeli. Co do zespołu gości to jak zarazie lepiej im sie wiedzie w holenderskiej Eredivisie. Na 13 meczy zajmują ósme miejsce.
Oto tabela holenderskiej ligi:


Myślę że AZ Alkmaar jest to za dobra drużyna jak na tą pozycje. Według mnie pokonają dziś wyżej znajdujący się w tabeli Utrecht i w swojej dalszej grze postarają sie o wyższą lokate. Ja osobiście typuje dziś wynik 2:0 dla gospodarzy, ale jak wiadomo wszystko okaże sie na boisku.
 
nakur 0

nakur

Użytkownik
VVV - Feijenoord

Nie zgadzam się że Feijenoordowi może pójść tak łatwo, VVV jest znane z swojej słabej defensywy ale ma naprawde dobry atak i trenera. Nie mówię od razu że wygra ten mecz albo zremisuje ale 1.35 na wyjezdzie to naprawde zbyt niski kurs i można niezle wtopic/zespuć sobie kupon.

SC Heerenveen - FC Groningen

To dla mnie mecz tej kolejki, derby pólnocy. Heerenveen dalej osłabione bez Alvesa i z Matusiakiem który nie może znaleść formy, jednak przy wygranej mogą wskoczyć na czwarte miejsce w Eredivisie. Ale w domu, jak widzicie w tabeli Arsenala5 prezentują się raz słabo (2-3 z Graafschap) a raz dobrze (2-1 z PSV). Statystyki jednak pokazują znaczną przewage Heerenveen.

22/10/2006 SC Heerenveen FC Groningen 4-2
06/11/2005 SC Heerenveen FC Groningen 4-0
10/12/2004 SC Heerenveen FC Groningen 1-0
13/09/2003 SC Heerenveen FC Groningen 1-0
09/05/2003 SC Heerenveen FC Groningen 2-1
24/04/2002 SC Heerenveen FC Groningen 2-0
02/03/2001 SC Heerenveen FC Groningen 0-0
08/04/1998 SC Heerenveen FC Groningen 1-1
01/06/1997 SC Heerenveen FC Groningen 1-3
29/08/1995 SC Heerenveen FC Groningen 1-0
26/08/1994 SC Heerenveen FC Groningen 2-0
05/04/1994 SC Heerenveen FC Groningen 2-0
16/06/1991 SC Heerenveen FC Groningen 4-2

W Groningen dużo będzie zależało od formy Nevlanda. Zespół gra bardzo zmiennie ale w ostatnich tygodniach wygrało z Feijenoorden i VVV Venlo (jednak u siebie).

Bardzo trudno tutaj o typ. Ja jednak stawiam na Heerenveen z względu na słabą forme Groningen na wyjezdzie. Kursy według Betfair: Heerenveen 1.94 Groningen 4.3 Remis 3.9
 
nakur 0

nakur

Użytkownik
VVV - Feijenoord

Nie zgadzam się że Feijenoordowi może pójść tak łatwo, VVV jest znane z swojej słabej defensywy ale ma naprawde dobry atak i trenera. Nie mówię od razu że wygra ten mecz albo zremisuje ale 1.35 na wyjezdzie to naprawde zbyt niski kurs i można niezle wtopic/zespuć sobie kupon.
0-0 i Feijenoord miał nawet szczęscie.
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Spotkanie: VV Venlo - Feyenoord Rotterdam
Typ: 2
Kurs: 1.35
Bukmacher: Bwin
Dziś o godzinie 12:30 odbędzie sie spotkanie 14 kolejki holenderskiej
Eredivisie. Jednym z ciekawszych spotkań dzisiejszego dnia jest mecz VV Venlo - Feyenoord Rotterdam. Feyenoord jest w znakomitej formie i jak na razie po 13 meczach zajmuje dobre trzecie miejsce. Wygrywając dzisiejsze spotkanie Feyenoord ma szanse na obecnie pozycji lidera, ponieważ będą mieli tyle samo punktów co prowadzący Ajax Amsterdam. Według mnie dziś na boisku zobaczymy dobry mecz w którym drużyna gości strzeli więcej goli. To jest oczywiście tylko moje zdanie co do tego meczu, wszystko okaże sie na boisku.
0:0 musze przyznac ze nie spodziewałem sie takiego rezultatu !
gratki dla
Nakur :spokodfhgfh:
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Ja osobiście typuje dziś wynik 2:0 dla gospodarzy, ale jak wiadomo wszystko okaże sie na boisku.[/color][/size][/size][/b][/color]
Brawo, gratuluję wygranej i prawie dokładnego typu ( 2:0 ). mnie emocje nie odpuszczały do końca, bo obstawiłem, że Utrecht strzeli gola ????
 
nakur 0

nakur

Użytkownik
Heerenveen - Groningen 4:2

Wspaniały mecz najpierw 2:0 dla gospodarzy potem 2 razy Nevland i 2:2 po 15 minutach!!! Szkoda że Matusiak nie grał.
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Spotkanie: AZ Alkmaar - Utrecht Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bwin
Dziś o godzinie 14:30 odbędzie sie spotkanie 14 kolejki holenderskiej Eredivisie. Jest to z pewnością bardzo ciekawy pojedynek. AZ Alkmaar nie zaczął tego sezonu najlepiej. Na 13 spotkań zajmują dziesiątą pozycje w tabeli. Co do zespołu gości to jak zarazie lepiej im sie wiedzie w holenderskiej Eredivisie. Na 13 meczy zajmują ósme miejsce.
Oto tabela holenderskiej ligi:


Myślę że AZ Alkmaar jest to za dobra drużyna jak na tą pozycje. Według mnie pokonają dziś wyżej znajdujący się w tabeli Utrecht i w swojej dalszej grze postarają sie o wyższą lokate. Ja osobiście typuje dziś wynik 2:0 dla gospodarzy, ale jak wiadomo wszystko okaże sie na boisku.
✅✅✅ 2:1 ✅✅✅ szkoda ze Feyenoord bezbramkowo !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom