>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 kolejka I ligi 12.10.2011

Status
Zamknięty.
dabol1 679

dabol1

Użytkownik

W środę zostanie rozegrana 14. kolejka I ligi. Ciekawe spotkanie zapowiada się w Bydgoszczy, gdzie Zawisza zmierzy się z Polonią Bytom oraz w Łęcznej, gdzie Bogdanka zagra z Wartą.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Wisła Płock - Arka Gdynia / 2 - 2,35 ✅ 0:2
Myślę, że warto zainwestować pieniądze w Arkę Gdynia. Arkowcy po ostatnim efektownym zwycięstwie nad liderującym Zawiszą na pewno wybiorą się do Płocka po komplet punktów. Wprawdzie Nafciarze wygrali ostatni mecz ligowy, ale trzeba wziąć pod uwagę, że grali z ostatnimi w tabeli i słabymi jak Polonia Nowy Tomyśl w zeszłym sezonie w II lidze zachodniej Górnikiem Polkowice. Wisła przegrała przed meczem z Polkowicami 4 mecze z rzędu, w tym 2 u siebie z Kolejarzem oraz GKS-em Katowice. Arka natomiast przed meczem z Zawiszą też nie grała rewelacyjnie. Remis z Katowicami, remis z Bogdanką, remis z Kolejarzem i wygrana nad Dolcanem. W tabeli piłkarze z Gdyni mają tylko punkt przewagi nad Wisłą Płock, ale liczę, że pokonają na wyjeździe słabą w tym sezonie Wisłę. Szczególnej motywacji powinien im dodać dobry mecz z Zawiszą. Ja zagram Arkę, ale zobaczymy co wyskrobie Ramzes ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mirio 14

mirio

Użytkownik
Tak patrzę na tą kolejkę i jak nic wypada mi...9 remisów. Naprawdę ciężko wytypować gdziekolwiek zwycięzcę jak dla mnie.
Zawisza - Polonia
Po wyniku Zawiszy w Gdyni, jeszcze wracając w pociągu brałem w ciemno under w kolejnym spotkaniu. Trener Kubot to wysokiej klasy taktyk, który przykłada dużą rolę do defensywy. Po pięciu straconych bramkach byłem pewien, że priorytetem będzie uporządkowanie gry w defensywie i na to będzie położona szczególnie uwaga na przygotowaniach do meczu z Polonią Bytom. To właśnie indywidualne błędy w obronie przyczyniły się do takiego wyniku a także brak dwóch podstawowych obrońców. Byli oni z drużyną w Gdyni, jednak nie byli zdolni do gry na 100%. Naturalnym wydawało się że po ich powrocie w kolejnym meczu zobaczymy monolit w bloku obronnym Zawiszy, taki, jaki w wcześniejszych 12 meczach. Jednak w niedzielę okazało się, że Skrzyński, jeden z tych dwóch (był wpisany do protokołu), otrzymał żółtą kartkę po meczu w tunelu i nie będzie mógł zagrać w meczu z bytomską Polonią. Do tego doszło żółtko na boisku kolejnego obrońcy(Ilków-Gołąb) i mamy podobną sytuację jak w Gdyni - dwóch podstawowych obrońców ponownie nie może zagrać w meczu ligowym. Tym bardziej, że ów obrońca nie ma &quot;potencjalnego&quot; zastępcy. Tak więc under wygląda mniej pewnie niż we wcześniejszych założeniach jednak mimo wszystko wydaje się pewniejszym rozwiązaniem niż over.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja w meczu Zawiszy kierowałbym się w tą drugą stronę. Podałeś pierwszy, główny argument do tego by pokierować się w stronę overa. Brak dwóch podstawowych defensorów to jest mocny argument. Przypuszczenia, że powinni skupić się na ustabilizowaniu defensywy są tylko twoimi założeniami ? Co się stanie gdy Twoje założenia pójdą w pięty ? Zarówno Zawisza jak i Polonia mają dobrych grajków ofensywnych i moim zdaniem to na nich powinna opierać się gra. W ostatniej kolejce padły wręcz hokejowe wyniki spotkań rozgrywanych bez obie drużyny i to jest kolejny punkt, który trzeba sobie odnotować przy ewentualnym doborze typów. Oba zespoły potrafią grać z kontry, na pewno można liczyć przy tym na szybkie skrzydła. Jak dla mnie w tym meczu wszystko kieruje się w stronę overa, ale to tylko moje zdanie. Do tego Bet365 oferuje nam na ten typ bardzo atrakcyjny kurs.
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Bytom | Over - 2,05 Bet365 ⛔ 1:1
 
krzysiek74 103,4K

krzysiek74

Użytkownik
Flota-Nieciecza 1 Kurs: 2,25 Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:
Dziś o godzinie 15:00 w Świnoujściu odbędzie się ciekawy mecz 1 ligi polskiej w ramach 14 kolejki pomiędzy miejscową Flotą a drużyną Niecieczy.
Obecnie Flota jest o jedno miejsce wyżej i również ma 1 pkt więcej na swoim koncie od rywala.Biorąc pod uwagę 5 ostatnich meczy ligowych to bilans obu zespołów jest identyczny czyli dwie wygrane dwa remisy i po jednej porażce.Mecz zapowiada się na wyrównany choć to Flota powinna dominować bo dobrze radzi sobie na swoim boisku rzadko komu oddając punkty co już od jakiegoś czasu jest jej sporym atutem zwłaszcza na jesieni.Wiosenne rozrywki są zazwyczaj odmienne i po złapaniu sporej ilości punktów ta ekipa się rozmienia na drobne im bliżej końca rozgrywek.
Nieciecza na wyjazdach nie spisuję się tak dobrze jak u siebie a do tego daleka podróż do Świnoujścia skłania mnie do postawienia w tym meczu na wygraną gospodarzy.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Polska 1
Dolcan - Sandecja
Over 3.5 gola
4.35
Tobet


Dzisiaj o godzinie 15:00 zostanie rozegrany mecz na zapleczu ekstraklasy pomiędzy Dolcanem Ząbki, a Sandecją Nowy Sącz. Jest to spotkanie w ramach 14 kolejki spotkań. Zagrają sąsiedzi z tabeli (Dolcan 10 pozycja, a Sandecja 9 miejsce w ligowej tabeli). Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola ponieważ obie ekipy w tym sezonie zaliczyły już sporo overów. Gospodarze na 13 spotkań mieli 4 razy +3.5 gola. Goście na tyle samo meczy również mieli 4 razy over 3.5 gola. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że dzisiaj kibice w Ząbkach zobaczą więcej niż 3 gole. Moim zdaniem obie ekipy będą walczyć o 3 punkty bo pozwoli im to znacznie doskoczyć do czołówki. W dotychczasowej historii między tymi ekipami na 4 mecze padł 1 raz over 3.5 gola (remis 2:2). Moim zdaniem mecz będzie otwarty i obie ekipy będą grały atak za atak. Stawiam na zwycięstwo goście 1:3, a zatem over 3.5 gola.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie wiem czemu, ale w tej kolejce będę grał przeciwnie co do niektórych. Tym razem mam zupełnie inny punkt widzenia niż Patrol22. Sandecja gra słabo na wyjazdach, mało strzelają i mało tracą, nie zmienia to faktu że nie mają szansy na wygraną. Dolcan też gra w kratkę, bo dobre występy przeplata tymi złymi. W obu ekipach potrafi wadzić skuteczność i tego właśnie oczekuję. Do tego pora rozgrywania meczu dosyć specyficzna. Wiem że dla niektórych to ma tyle wspólnego co nic, ale jednak. Mecze o godzinie 15 w środku tygodnia to nie jest dobry pomysł, sparingowa, folklorowa atmosfera na stadionie nie sprzyja fajnej grze. Jak dla mnie będzie to nudny mecz, ligowych przeciętniaków. Nie zdziwię się jak będzie 0:0.
Dolcan Ząbki - Sandecja Nowy Sącz | Under 2,5 - 1,72 Unibet ⛔ 1:2
 
mirio 14

mirio

Użytkownik
Ja w meczu Zawiszy kierowałbym się w tą drugą stronę. Podałeś pierwszy, główny argument do tego by pokierować się w stronę overa. Brak dwóch podstawowych defensorów to jest mocny argument. Przypuszczenia, że powinni skupić się na ustabilizowaniu defensywy są tylko twoimi założeniami ? Co się stanie gdy Twoje założenia pójdą w pięty ? Zarówno Zawisza jak i Polonia mają dobrych grajków ofensywnych i moim zdaniem to na nich powinna opierać się gra. W ostatniej kolejce padły wręcz hokejowe wyniki spotkań rozgrywanych bez obie drużyny i to jest kolejny punkt, który trzeba sobie odnotować przy ewentualnym doborze typów. Oba zespoły potrafią grać z kontry, na pewno można liczyć przy tym na szybkie skrzydła. Jak dla mnie w tym meczu wszystko kieruje się w stronę overa, ale to tylko moje zdanie. Do tego Bet365 oferuje nam na ten typ bardzo atrakcyjny kurs.
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Bytom | Over - 2,05 Bet365 ⛔ 1:1
Tytułem uzupełnienia
Ramzes nie traktuj tego posta jako atak. Ani, że jestem zajebistym przekozakiem i się wymądrzam po meczu znając wynik ???? , jak mi wlazł typ. (Chociaż na wstępie mojego posta napisałem że widzę w kolejce 9 remisów trafiłbym...2, w tym najmniej mnie satysfakcjonujący...). Piszę teraz gdyż dopiero teraz przeczytałem Twój post odnośnie overa Zetki. Ja widziałem ten mecz w jeden sposób - drużyna która strzeliłaby pierwszą bramkę - wygrałaby to spotkanie. Chciałem nawet zagrać 0 lub 1 bramka - ale under był bezpieczniejszy. I tylko delikatnie w tym wypadku faworyzowałem Zawisze. Gdyby Bytom strzelił pierwszy to - autobus w brame, obrona Częstochowy i tyle. Gdyby Zawisza, to pilnowanie, oszczędzanie wyniku i sił przed arcyważnym meczem w Szczecinie. Weszła ta druga opcja ale, że wpadło coś co nie powinno wpaść, skończyło się jak skończyło. Nie widziało mi się, że Polonia coś zrobi w ofensywie. To tylko &quot;dalsze&quot; uzasadnienie undera i żadne wymądrzanie się z mojej strony. Cenię Twoje analizy i zawsze czytam je z największą przyjemnością. Trzymaj tak dalej.
Ps. Arka się rozegrała na dobre??? Jak wyglądał mecz?, chyba się obudzili i warto się nad nimi pochylić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom