>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. kolejka Ligue 1 [ 20-21 listopada 2010 ]

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Zakładam bo mecze już jutro, a tematu nie ma :].

Takie kursy oferuje nam Unibet :




Na pierwszy rzut oka to wydaje mi się, że śmiało można grać Rennes bo mimo, że to są Derby to powinni wykorzystać atut własnego boiska i po zwycięstwie wspiąć się wyżej w tabeli.

Nie lekceważyłbym Lorient oraz Montpellier i tutaj upatrywałbym co najmniej remisów.

Jeśli czas mi pozwoli to napiszę głębszą analizę do spotkania Rennes.


Zapraszam do pisania analiz i wymiany poglądów :!:.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
zastanawia mnie czemu na Marsylie jest kurs az 2,45?
Tuluza-Marsylia Typ: X2
Ok wiec :
Didier Deschamps powołał 18 zawodników na sobotni mecz ligowy z Tuluzą FC (godz. 19.00). Nadal niegotowi do gry są Cheyrou, Hilton i Rodriguez. W kadrze za to znaleźli się André Ayew i Heinze, którzy nie mogli być pewni powołania, gdyż dopiero dziś wzięli udział w treningu po ostatnich spotkaniach reprezentacji. Ponadto wykurował się Brandao, ale trudno powiedzieć, czy w ogóle pojawi się na boisku.
Fioletowi zajmują obecnie dwunaste miejsce w tabeli Ligue 1. W jutrzejszym pojedynku przeciw byłej drużynie będzie miał szansę wystąpić Gignac.
Bramkarze: Andrade, Mandanda
Obrońcy: Azpilicueta, Diawara, Heinze, Mbia, L. N&#39;Diaye, Taiwo
Pomocnicy: Abriel, A. Ayew, E. Cissé, Kaboré, Lucho, Valbuena
Napastnicy: J. Ayew, Brandao, Gignac, Rémy
OLYMPIQUE ostatnio tak srednio ale dzis nie powinni przegrac , jestem ciekaw czy Gignac strzeli bramke swojemu bylemu zespolowi :p

PSG - Caen TYP : 1
PSG tez w mocnym skladzie bez jakis kontuzji ...jesli nie oleja tego meczu to powinni to wygrac
bo w poprzednim meczu z Lorientem walili glowa w mur caly mecz i dopiero pare minut przed koncem zdobyli bramke na 1-1 :/
Robson // Może byś tak coś więcej napisał o tych meczach ? Bo to podchodzi pod suche typy, a tak w tym dziale nie piszemy.
Popraw bo w przeciwnym razie będzie usunięte.
Pzdr
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
St. Etienne - Auxerre
Liga francuska jak co roku charakteryzuje się bardzo wyrównanym poziomem i ściskiem w czołówce. Pierwsza drużyna w tabeli ma: 22 punkty, natomiast 12 drużyna 18 punktów. Wystarczy, że ci drudzy wygrają mecz i mogą przy potknięciach pozostałych drużyn awansować o 11 pozycji na 2 miejsce! Tak jest również w przypadku tego spotkania. Gospodarze na swoim koncie uzbierali 18 punktów. Zawdzięczają to głównie rewelacyjnie zaczętemu początkowi sezonu kiedy to po 7 meczach z 16 punktami na koncie byli liderami. Od ósmej kolejki gracze St. Etinne nie wygrali i spadli na 10 miejsce ( mają jeszcze mecz zaległy do rozegrania ).
Goście od kilku kolejek grają bez Ireneusza Jelenia w składzie. Co ciekawe idzie im w tej chwili bardzo dobrze. W ostatnich 4 kolejkach nie doznali porażki i tylko raz zremisowali. Zdobyli 10 punktów na 12 możliwych i odbili się dzięki temu od dna tabeli. Obecnie mają tyle samo punktów co dzisiejsi gospodarze. Absencja najlepszego strzelca gości potrwa jeszcze no najmniej 2 miesiące. Do tego czasu trener Auxerre będzie stawiał na żelazną defensywę i grę z kontrataku. W tym meczu goście powinni przyjąć właśnie taką postawę. Myślę jednak, że zieloni, którzy na własnym boisku grają bardzo dobrze ( na 6 meczy tylko 1 porażka ) złamią obronę gości i wywalczą 3 punkty. Tym samym przełamią złą passe 5 meczy bez zwycięstwa.
Typ: remis bez zakładu: St. Etienne kurs : 1.70 Zwrot
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
vs

LILLE - AS MONACO
Typ : 1 @ 1,50 ✅ 2:1
Faworyt tylko jeden, a jest nim drużyna gospodarzy. W poprzedniej kolejce robson United pisał, że Monaco z taką drużyną jak Arles ( najsłabsza w lidze ) powinno ( musi ?) wygrać, tak się jednak nie stało ( 0:0 ). Więc raczej nie ma co myśleć o jakichkolwiek punktach przyjezdnych w jutrzejszym meczu. Ich sytuacja w tabeli z kolejki na kolejkę wygląda coraz gorzej. Jednym z powodów tego stanu rzeczy jest zbyt duża liczba remisów, z zespołami, mówmy szczerze, z którymi powinni śmiało walczyć o 3 punkty. Drugim, kontuzje które trapią od jakiegoś czasu trenera Guy Lacombe i jego zespół. Wiadomo, że nadal nie mogą wystąpić najlepszy strzelec zespołu Park oraz Mbokani i Coutadeur - czyli wciąż straty znaczące. Gospodarze po nie zbyt udanym początku sezonu, grają teraz bardzo dobrze. Zwycięstwa głównie odnoszą dzięki duetowi Sow-Gervinho, którzy w tym sezonie strzelili aż 15 z 22 bramek zdobytych przez zespół. LOSC w najmocniejszym składzie. W jutrzejszym meczu zespół z Stadium Nord Lille Métropole powinien bez problemu zainkasować komplet punktów i wskoczyć na fotel lidera.
 
M 0

matizek30

Użytkownik
Arles - Bordeaux
Typ: 2 @ 1,75 (BetClick) ogólnie waha się między ~1,65 a ~1,80
Niezły kurs na Bordeaux. Żyrondyści grają z bardzo cieniutkim beniaminkiem Arles Avingon. Myślę ,że ten mecz podchodzi pod pewniaka. Arles w w 13 meczach wygrało 1 mecz. Bilans bramkowy drużyny z Avignon to 7:25 (-18) . Ostatni mecz Arles zremisowało z też nie rewelacyjnym Monaco. A Bordeaux wygrało z jeszcze gorszym Nancy 2-1 , ale liczą się 3pkt. Ja śmiało gram na Bordeaux, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam ????
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
vs

ARLES - BORDEAUX
Typ : Arles(+1) @ 2,00 ⛔ 2:4
Ciekawie wyglądający typ, który według mnie jest warty zagrania. Arles to najsłabsza drużyna Ligue 1, ale gdyby popatrzeć jakimi wynikami kończyły się spotkania z ich udziałem, można wywnioskować parę rzeczy. Jedną z nich jest fakt, iż na 14 meczy aż 9 zakończyło się jednobramkową porażką drużyny z Avignon ( 5 z 7 na własnym obiekcie ). Beniaminek jakby ostatnio jest w lepszej formie, wygrana z Caen, remisy z Monaco i O.Lyon i porażka z Lorient. Dzisiaj zabraknie tylko Kermorgant ( FW,8/1). Natomiast drużyna z Bordo nie zachwyca skutecznością strzelecką. Na 6 wyjazdów udało im się strzelić tylko 6 bramek, czyli jedna na mecz. Bordeaux w ostatnich meczach nie radziło sobie zbyt dobrze. Bramki dopiero pod koniec spotkania, wymęczone zwycięstwo nad Nancy i remis z Valenciennes nie świadczą dobrze o ich formie. Kolejny argument przemawiający za moim typem jest to, że tylko raz w ciągu całego sezonu udało się im wygrać mecz przewagą 2 bramek[!] Dodatkowo dzisiaj zagrają bez trzech podstawowych zawodników : Chalme ( DF, 8/0 ), Diarra ( MF, 9/2 ), Ben Khalfallah ( MF, 9/0 ). Reasumując uważam, że Arles stać na stoczenie wyrównanej walki i pokrycie handicapu.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
vs

ARLES - BORDEAUX Typ : Arles(+1,5) @ 2,00
Ciekawie wyglądający typ, który według mnie jest warty zagrania. Arles to najsłabsza drużyna Ligue 1, ale gdyby popatrzeć jakimi wynikami kończyły się spotkania z ich udziałem, można wywnioskować parę rzeczy. Jedną z nich jest fakt, iż na 14 meczy aż 9 zakończyło się jednobramkową porażką drużyny z Avignon ( 5 z 7 na własnym obiekcie ). Beniaminek jakby ostatnio jest w lepszej formie, wygrana z Caen, remisy z Monaco i O.Lyon i porażka z Lorient. Dzisiaj zabraknie tylko Kermorgant ( FW,8/1). Natomiast drużyna z Bordo nie zachwyca skutecznością strzelecką. Na 6 wyjazdów udało im się strzelić tylko 6 bramek, czyli jedna na mecz. Bordeaux w ostatnich meczach nie radziło sobie zbyt dobrze. Bramki dopiero pod koniec spotkania, wymęczone zwycięstwo nad Nancy i remis z Valenciennes nie świadczą dobrze o ich formie. Kolejny argument przemawiający za moim typem jest to, że tylko raz w ciągu całego sezonu udało się im wygrać mecz przewagą 2 bramek[!] Dodatkowo dzisiaj zagrają bez trzech podstawowych zawodników : Chalme ( DF, 8/0 ), Diarra ( MF, 9/2 ), Ben Khalfallah ( MF, 9/0 ). Reasumując uważam, że Arles stać na stoczenie wyrównanej walki i pokrycie handicapu.
Jak najbardziej zgadzam sie z powyzszym typem. Paradoks Arles polega na tym, ze u siebie potrafia przegrac po 0-3 z om, czy 0-4 z Auxerre nie grajac wcale tak zle, jakby na to wskazywal wynik, a z drugiej strony zremisowac 1-1 z Lyonem, gdzie praktycznie poza momentami dobrej gry w pierwszej polowie, w drugiej dominacja Lyonu byla niepodwazalna.
Sadze, ze jesli pilkarze Arles wyjda odpowiednio skoncentrowani na ten mecz, skupieni na tym by nie popelniac prostych bledow w obronie, moga wykorzystac slabosci rywala. Typ handi +1,5 na Arles warty zagrania.
EDIT: Niestety to Bordeaux wykorzystalo slabosci( gre obronna) Arles. Ale... gdyby przy stanie 1-0 Dja Djedje wykorzystal sytuacje sam na sam. Potem ta glupia czerwona kartka. Niestety fakt jest taki, ze 3 raz gram na Arles i 3 raz mnie zawiedli.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Spotkanie: Arles Avignon - Girondins Bordeaux (-1)
Typ: 2
Kurs: 3.0
Bukmacher: Expekt

Dziś w Arles o godzinie 17 rozpocznie się spotkanie Arles - Bordeaux. Faworytem są oczywiście goście, mimo, że nie grają w tym sezonie rewelacyjnie. Ostatnie 5 meczy Bordo to 2 zwycięstwa, 2 remisy i porażka. Sporym zaskoczeniem była na pewno przegrana z rewelacją tego sezonu w Ligue 1 - Brestem. Arles z kolei w ostatnich 5 meczach zanotowało 1 zwycięstwo, 3 remisy oraz porażkę. Ogromną niespodzianką był remis 1:1 z Lyonem. W ostatnim meczu Arles zremisowało bezbramkowo z Brest, Bordeaux z kolei wygrało 1:0 z Auxerre. Bordo będzie musiało poradzić sobie bez Marca Planusa, Alou Diarry, Mathieu Chalme, Davida Belliona oraz Henriqueza. Arles zagra z kolei bez Thomasa Ayasse, Yanna Kermorganta, Jonathana oraz Angelosa Charisteasa. Najlepszy strzelec Bordo to Modeste z 3 trafieniami. W drużynie Arles najwięcej goli ma Dja Djedie - również 3 gole. Potencjał kadrowy oraz miejsce w tabeli - Bordo 9, Arles 20, przemawia za gośćmi. Mój typ : Bordo wygra co najmniej 2 golami. ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blader 0

blader

Użytkownik
Arles - Bordeaux | 2 @ 1,76 (Pinnacle) 21.11.10 17:00 7/10

Beniaminek jest już skazany na spadek do Ligue 2, bo szanse że w zespole coś się zmieni są tylko iluzoryczne.. A nawet jeśli coś się zmieni w przerwie zimowej, to będzie już za późno na odrobienie punktów. Kiedy wydawało się, że wraz z nowym szkoleniowcem wyniki się polepszą, Auxerre brutalnie to zweryfikowało wygrywając 0-4. Od tej pory bilans beniaminka to 1-3-1, ostatnio był remis z Monaco a wcześniej pierwsze od trzynastu spotkań zwycięstwo 3-2 ze słabym Caen. Bordeaux jest obecnie w połowie tabeli, ale jak przystało na Ligue 1, straty do czołowych ekip są niewielkie, gdyż pomiędzy 13. Toulouse, a 2. PSG jest różnica tylko pięciu oczek. Bilans dom-wyjazd wygląda tak: 1-1-4, 4:12 vs 2-2-2, 6:6. Bordeaux po słabym początku gra coraz lepiej, ale to jeszcze nie to czego oczekuje się od mistrzów Francji. Podobną sytuację miała drużyna Ireneusza Jelenia, oczekiwano wtedy przełamania Arles, oglądałem cały mecz i błędy w obronie dało się wykorzystać. Ofensywa Bordeaux ma napewno spory potencjał, i myślę że tutaj Żyrondyści wygrają, kontynuując zwycięską serię, która rozpoczęła się tydzień temu, kiedy Bordeaux pokonało Nancy 2-1. Kontuzje są w obu ekipach, ale zdecydowanie większe znaczenie będą miały w składzie beniaminka. Mistrz Francji przyjedzie bez trzech piłkarzy, M. Chalme [OBR 9/0], F. Khalfallah [POM 9/0] oraz A. Diarra [POM 9/2]. Beniaminek zagra bez: J. Idira [POM 9/0], A. Charisteasa [NAP 6/0], T. Ayasse [POM 8/0], A. Mejii [OBR 8/0], Y. Kermorganta [NAP 8/1], L. Abenzoara [OBR 4/0] oraz K. Ghilasa [POM 3/0]. Liczę na zwycięstwo Żyrondystów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom