>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Le Havre dość nie spodziewanie pokonało ostatnio Caen jednak ja w tą drużynę zupełnie nie wierzę i PSG w tej kolejce dla mnie jest wartą uwagi propozycją. Widać że w niezłej dyspozycji jest Marsylia która teraz gra na Stade Velodrome z Lorient które w tym sezonie nie gra najlepiej. W niedzielę na deser o 21:00 arcyciekawy pojedynek mistrza z wicemistrzem z poprzedniego sezonu czyli Lyon kontra Bordeaux ;)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dla mnie dobrym typem moze byc Auxerre ktore powinno pokonac na wlasnym obiekcie Sochaux , ktore wg, mnie nie bedzie mialo wiekszych szans wygrac lub zxremisowac ten mecz ,choc w ostatnim meczu gospodarze przegrali z Bordo 0:2 a Sochaux pokonalo na wlasnym stadionie Le Mans 2:1 , mysle , ze tym razem bedzie inaczej a dlaczego ? Sochaux ma slabosc do Auxerre , kiedy tytlko do nich przyjezdza najczesciej , wyjezdza z 0 punktami lub jednym oczkiem , troche problemow ma Irek Jelen [ najlepszy strzelec druzyny - 3 gole ] lecz mysle ze wszystko bedzie ok .
Co do drugiego meczu Lille Saint Etienne tutaj widze remis moze nawet x/x ? Ale o tym pozniej .
 
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
French Ligue 1 by Makaveli23: 3 W : 0 L
Narazie tylko jeden mecz:
Auxerre - Soszo
Typ: Nie strzela obie druzyny ✅✅✅
Sytuacja w obydwu klubach jest ciezka, ale osobiscie wydaje mi sie ze to Auxerre przezywa wiekszy kryzys. W ich grze daje sie wrecz zauwazyc impotencje w ataku, a mecz z Bordo (jak przeiwdywalem) byl tego potwierdzeniem. Jedna dwie akcje w przeciagu calego meczu to zdecydowanie za malo. Na dodatek Dennis Oliech zamiast strzelac w bramke, brutalnie sfaulowal bramkarza Bordo Valverde, doprowadzajac do tego ze druzyna ta musi wystawic 3 bramkarza na mecz z Lyonem. Ale przejdzmy do samego meczu. Soszo (Soszaux) wygralo pierwszy mecz i to z niespodziewanie dobrym na wyjazdach Le Mans 2-1. Przeplacili go nowymi kontuzjami ofensywnych graczy i do tego meczu podchodzic beda bez Rabiu Afolabi, Valter Birsa i Francileudo Santosa. Nie wiem czy to prawda ale na liscie ich kontuzji widnieje jeszcze nazwisko Melvut Erding, co mowi mi ze Soszo bedzie mialo takie same problemy w ataku jak Auxerre (jak wiadomo Jelen, Quercia i Pedretti wszyscy jeszcze w tym meczu nie zagraja!). Auxerre notuje serie trzech remisow 0-0 u siebie, totalna nuda, powiedzialbym i mam watpliwosci czy kibice beda chcieli przyjsc na ten mecz. Dodatkowo Auxerre wystawia w pucharowym meczu najmocniejszy sklad, ktorym teraz graja. Co innego Soszo ktore zagra w innym zestawieniu. Konkluzja? Swiezsze nogi Soszo, zmeczone nogi Auxerre i ich impotencja w ataku, sklaniaja mnie do postawienia na to ze nie strzela obie ekipy oraz X2. Spodziewam sie wyniku 0-0, bo jaki innego w takiej sytacji sie mozna spodziewac!
 
V 115

vindom

Forum VIP
Nice - Nantes 1, over 2.5
W spotkaniu pomiędzy Niceą a Nantes górą powinni być gospodarze. Podopieczni Frederica Antonettiego znajdują się ostatnio w wysokiej formie - od sześciu kolejek nie zaznali porażki, w miarę dobrze radzi sobie ich defensywa, atak również dobrze funkcjonuje, choć goli mogli zdobyć znacznie więcej. Tak więc Nice lokuje się na piątej pozycji w tabeli. W roli gospodarza wypada wręcz znakomicie - trzy zwycięstwa, trzy remisy, żadnych porażek. Poza tym dobre występy w lidze łączą z udanymi występami w Pucharze Francji. Natomiast drużyna gości prezentuje się wręcz odwrotnie. Podopieczni trenera Baupa nie zachwycają - ledwie jedno zwycięstwo w pięciu poprzednich kolejkach, duże trudności ze zdobywaniem goli i wielka łatwość w ich traceniu plus katastrofalna postawa na wyjeździe - 6 porażek na 7 spotkań i tylko 2 zdobyte gole przy 13 straconych. Historia spotkań także nie przemawia na korzyść gości. Ich cztery poprzednie wizyty kończyły się głównie podziałem punktów( 3 remisy) raz popularne Kanarki poniosły porażkę. W spotkaniach rozgrywanych na Stade municipal du Ray w tych pojedynkach zazwyczaj padało maksymalnie 2 gole - mecze wybitnie underowe. Jednakże uważam, że nadchodzące spotkanie może stanowić przełamanie słabej skuteczności. Gospodarze co było powiedziane nie mają kłopotów ze zdobywaniem goli, goście mają słabą defensywę, lecz od czasu do czasu potrafią zaskoczyć. Poza tym kurs na over też kusi. Dyspozycja drużyny Nantes nie wskazuje by byli oni wstanie wywieźć choćby punkt z twierdzy nicejskiej, jednakże Le Havre w pojedynku z Caen także było skazywane na pożarcie.
 
V 115

vindom

Forum VIP
W sumie to trochę dziwna kolejka, faworyci w znakomitej większości grają u siebie, więc należy przypuszczać, że może być kilka niespodzianek.
Osobiście upatrywałbym takowej w spotkaniu Lille - St. Etienne. Les Verts wreszcie zwolnili trenera Laurenta Roussseya zatrudniając Alaina Perrina. O postawie gości nie można powiedzieć za wiele dobrego. Zajmują pozycję w strefie spadkowej, zdobyli ledwie 10 punktów, jedna z najsłabszych linii ofensywnych w lidze - tylko 8 zdobytych goli, podobna postawa obrony - 20 straconych goli. Jeden punkt wywalczony w spotkaniach wyjazdowych. Zatrudnienie nowego trenera ma znacząco odmienić obraz drużyny, jednakże by to się stało nowy szkoleniowiec potrzebuje trochę czasu a nie ma go za wiele. Gospodarze zajmują siódmą lokatę w tabeli, lecz u siebie ponieśli jedną porażkę na sześć rozegranych spotkań. Udało im się zdobyć więcej goli niż Les Verts, lecz ich liczba także nie powala na kolana - 17 goli w 13 spotkaniach. Podopieczni Rudy&#39;ego Garcii w ostatnim czasie nie zachwycają. Co prawda w kilku poprzednich kolejkach zaznali tylko jedną porażkę, to zanotowali także jedno zwycięstwo i aż trzy remisy oraz tracili sporo bramek. W sobotnim spotkaniu są faworytami nie tylko ze względu na lepszą mimo wszystko dyspozycję, ale również ze względu na historię spotkań. St. Etienne w meczu ligowym po raz ostatni wygrało w Lille w sezonie 1998/9 od tego czasu każda wizyta kończy się porażką lub w najlepszym wypadku podziałem punktów. W poprzednim sezonie Lille wygrało aż 3:0. Mnie się wydaje, że zatrudnienie nowego trenera wyzwoli w zawodnikach gości dodatkową energię, będą się chcieli pokazać z jak najlepszej strony itd. Nie można bowiem wykluczyć, że paru zawodników wyleci do rezerwy bądź odejdzie w przerwie zimowej. Tak więc, zawodnicy gości powinny w nadchodzącym meczu &quot;gryźć trawę&quot; by nie tylko pokazać się przed nowym trenerem, także dlatego by jak najszybciej opuścić strefę spadkową. W ich sytuacji jest to mecz o przysłowiowe &quot;sześć punktów&quot;.
Lille - St. Etienne x2, over 2.5
 
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Tak wiec jestesmy po pucharowych meczach i jestem w sum9ie zdziwiony tym ze obie druzyny (Sochaux i Auxerre) wystawily w swoich meczach najsilniejsze sklady (w sumie nie najsilniejsze tylko te ktorymi dysponuja bo jak wiadomo nadal jerst w obydwu druzynach wiele kontuzji). Zaczynajac od Sochaux, ktore przegralo z Lens po dogrywce 0-1, musze powiedziec ze mimo tych kontuzji potrafiliw koncowce zdominowac mecz, przegrali dosc nie zasluzenie (choc madra gra Lens i troche szczescia zostala im wynagrodzona), wlozyli w ten mecz duzo sil i napewno moga odczuwac zmeczenie, co nie zmienia faktu ze w kolejnyum meczu nie dadza z siebie wszystkiego. Doskonale do druzyny wprowadzil sie Boudabouz, ktory mial kilka sytuacji bramkowych, ale oglonie druzynowo maja te problemy ze strzelaniem i wejsciem dobrze w mecz bo dopiero w drugiej polowie a szczegolnie w dogrywce tworzyli najlepsze sytuacje bramkowe.
Sklad Sochaux z Lens 0-1:
T.Richert
D.Perquis
B.Jokic
Carlão
O.Thomas
R.Pitau (c.)
V.Mézague
G.Tulasne
M.Martin
R.Boudebouz
S.Privat

Auxerre to juz kolejna ich wtopa, tym razem nie potrafili strzelic bramki z Vannes. Naprawde mysle ze ta druzyna schodzi powoli na samo dno Ligue 1 i majac takie problemy w ofensywie, nie wroze im w najblizszym czasie dobrych rezultatow. Musza byc naprawde bardzo nie zadowoleni z tego wyniku bo wystawili najlepszy sklad, przegrana bedzie bolec nie mniej i nie wiecej jak druzyne Sochaux. Za duzo &quot;zamulaczy&quot; w srodku pola, jak chocby Dudka.
O.Sorin
S.Grichting
J.Mignot
C.Hengbart
K.Chafni
T.Kahlenberg (c.)
S.Langil
M.Narry
D.Dudka
D.Oliech
D.Niculae

Mialem opisywac jeszcze typ na Nice ale kolega Vindom, swietnie juz ten mecz zaanalizowal takze nie bede dublowal tego typu.
Reasumujac moje dwa silne typy na ten wekeend z Ligue 1 to:

Auxerre - Sochaux X2 @ 1.80⛔
Nice - Nantes 1 @ 1.80
✅✅✅
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jak dla mnie w meczu Auxerre z Sochaux under 2,5 bankowy. W Auxerre dużo ubytków, a w Sochaux jeśli dobrze obstawi się Mevluta Erdinga to gościom będzie trudno coś ustrzelić. Dla mnie w tym meczu under jest najlepszą opcją i bardzo możliwą.

Ja jeszcze upatrywałbym wygranej Marsyli z Lorient które w tym sezonie spisuję się słabo. Na Stade Velodrome przy licznie zgromadzonej publiczności gospodarze powinni wygrać, nik nie ma wątpliwości która drużyna ma lepszych piłkarzy, ktora drużyna jest w lepszej formie. Marsylia depcze po piętach Lyonowi i jeśli wygra będzie na dobrej drodze, ponieważ Lyon wcale tak łatwo w pojedynku z &quot;Zyrondystami&quot; nie zyska...

Auxerre - Sochaux under 2,5 1,60 ✅
Marsylia - Lorient 1 1,45
⛔
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Zgadza sie Marsylia ma szanse i musi ja wykorzystac, zwyciestwo bardzo prawdopodobne i raczej tutaj nie mam watpliwosci , moim zdaniem mozna rowniez zaatakowac Marsylie -1 lub 1/1 ????
Co do Auxerre z Sochaux ,tutaj juz inaczej widze te spotkanie .Niby wg. statystyk formy powinien byc remis , bo zazwyczaj jak Sochaux przyjezdzalo na Stadde dAbbe Deschamps padaly wyniki typu 1-0 czy 1-1 , teraz mysle ,ze bedzie inaczej , Soszo ostatnio w lidze 2:1 win z Le Mans natomiast Auxerre od trzech meczy nie wygrywa spotkania , ostatni wygrany mecz : z ... Le Mans , w tabeli sytyuacja wyglada troche lepiej Sochaux na 19 miejscu Auxerre na 12 . Moim zdaniem over 2.5
Moje typy :
Marsylia - Lorient - Marsylia :minus; , 1/1 ⛔ , Marsylia -1 ⛔
Auxerre - Sochaux - over 2.5 ⛔ PORAZKA
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
LE Mans @ Valenciennes Typ:1 @1.73 Pinnacle✅1-0
Na Stade Leon-Bollee Le MAns podejmie dziś ekipę Valenciennes . Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze , bowiem goście graja fatalnie na obcych boiskach 0-1-5 2:10. Jakby tego byłó\o mało ostatni komplet punktów zgarnęli 23 sierpnia !!
W ekipie LE MAns co prawda także kryzys formy -3L z rzędu , ale to jest pikus w porównaniu z gośćmi. Mowa o prawdziwym kryzysie w Le MAns będzie dopiero , gdy nie pokonają outsidera Ligue1.

Wg mnie gospodarze dzisiaj się przełamią i pewnie pokonają Valenciennes.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Under 2,5 w meczu Auxerre z Sochaux planowy, gospdoarze wygrali po golu młdego Kevina Lejeune.

Zmartwiła mnie natomiast porażka Marsylii która prowadziła 2:0 do 75 minuty by we &quot;frajerski&quot; sposób przegrać 2:3 naprawdę dziwna porażka w dodatku na swoim boisku.

Nie jestem zaskoczony wygraną PSG w Le Havre, dobrą strzelecką formę potwierdził Hoarau który strzelił dwie bramki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom