>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. kolejka LOTTO Ekstraklasy (29.10-31.10.2016)

Status
Zamknięty.
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Korona - Legia. Radović strzeli kurs 3,0 fortuna.
Dalej próbuję w stronę Rado. Nikolić słabiutki. potrzebuje kilku &quot;setek&quot;, żeby coś wcisnąć. Ktoś coś wie o interakcjach między tymi piłkarzami? W meczu z Lechem, wydawało mi się, że niezbyt się dogadują. Rado to stary wyga i lis pola karnego. Jak coś będzie miał to wykorzysta. I kurs soczysty.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Korona - Legia
Kto więcej kartek ? Korona @ 1.60
S T S
✅
Prosta sprawa, Legia o klasę mocniejsza od Korony, to drużyna ze stolicy będzie dłużej utrzymywać się przy piłce i prowadzić grę, stwarzając sobie sytuacje pod bramką Kielczan. Korona to według mnie faworyt do spadku w tym sezonie, dziś nie widzę ich zbytnio na tle obecnego mistrza Polski, no ale to tylko nasza ekstraklasa i tutaj wszystko może się wydarzyć, więc nie gram w stronę Legii , a w stronę kartek ! Dokładnie, że Korona będzie mieć ich więcej.
&quot;Trudno mówić teraz o jakimś pomyśle, że powstał w te dwa dni. Będziemy bazowali przede wszystkim na tym, żeby walczyć.&quot; - Sławomir Grzesik , tymczasowy trener Korony.
W ostatnich 4 meczach pomiędzy tymi drużynami to Korona była właśnie tą drużyną, która zobaczyła więcej kartek .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 28.10 20:30
Spotkanie: Korona-Legia
Typ: Legia -2,5
Kurs: 4,50
Buk: Unibet

Analiza:
Dziś legia udaje się do Kielc na mecz z ostatnia w tabeli Korona. Po przejęciu zespołu przez Jacka Magiere widać poprawę gry zespołu z Łazienkowskiej, polepszyly sie tez troszkę wyniki. Choc Legia dostała łomot w Madrycie z Realem az 1-5 to wielu ekspertów czy dziennikarzy widziało ze w zespole mistrza Polski będzie lepiej. I w poprzedniej kolejce w klasyku ograli w dość kontrowersyjnych okolicznościach Lecha 2-1, ale trzeba przyznać ze byli zespolem lepszym i w sumie wynik byl sprawiedliwy. Dzis beda faworytem w meczu z koroną, ktora po niezłym poczatku (ograli u siebie m.in. lecha az 4-1)Wpadli w wielki kryzys i po poniedzialkowej klesce w Chorzowie 0-4 stali sie czerwona latarnią ligi. Moim zdaniem legia ktora wraca na właściwe tory pewnie dziś wygra w kielcach i wskoczy na stale do górnej czesci tabeli. Stawiam na Legie
 
roch 19

roch

Użytkownik
Korona Kielce-Legia Warszawa

Korona, trzeba to powiedzieć jest w dołku, trudno szukać jakiś pozytywnych aspektów w ich graniu bo takich nie ma. Czy zmiana trenera coś pomoże? Wątpię. Legia za to gra coraz lepiej, pomimo tego że daleko też do dobrej i zgranej gry ale jakieś postępy są. Powinni pojechać Koronę, mimo tego że już we Wtorek Liga mistrzów. Myślę że to będzie z goła odmienny mecz jak był z Pogonią gdzie przegrali 3:2.

Legia Win / 1.45 bettrzy65
Legia over 1.5 / 1.57 bettrzy65
Legia over 2.5 / 2.75 bettrzy65
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Korona Kielce - Legia Warszawa
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Do meczu niespełna 30 minut i kursy już dużo pospadały lecz w Fortunie w dalszym ciągu są do gry do jakiegoś dubla, kurs 1,65 na Legię z fatalną Koroną jest value.
Korona Kielce od meczu z Arką Gdynia od 2 połowy przestała grać w piłkę. Od tego czasu przegrywają wysoko, grają fatalnie, piłkarzom nie chce się trenować i skutki widać po badaniach i tkanka tłuszczowa pokroju zwykłego człowieka nie sportowca. Odszedł trener ale czy to coś zmieni ? Wątpię tym bardziej, że od tego czasu minęło zaledwie parę dni. W dalszym ciągu w Koronie brakuję obrońcy Senegalczyka Diaw oraz Sekulskiego są to 2 bardzo poważne osłabienia.
Legia Warszawa miała cały tydzień na odpoczynek i na przygotowanie się do tego meczu, mają już na tyle dużo straty punktów do czołówki, że takie mecze muszą wygrywać. Wraca Pazdan co jest świetną wiadomością, wiadomo, że i tak nie bedzie w najwyższej formie ale bardzo go brakowało w obronie Legii. Legia po przyjściu J. Magiery gra z meczu na mecz co raz lepiej i jest to już kwestia czasu aby weszli na swoje najwyższe obroty, coraz lepiej spisują się Odjidja-Ofoe, Radović, Moulin, Guilherme, brakuje jeszcze Nikolicia w świetnej formie z przed sezonu.
Korona Kielce - Legia Warszawa (-1)
Typ: 2 ✅
Kurs: 2,73
Bukmacher: Fortuna
Tutaj króciutko, gram, że Legia Warszawa wygra minimum 2 golami. Po tym co Korona pokazała w ostatnich meczach nie wierzę aby Legia nie poradziła sobie z nimi, myślę, że Legia wygra ten mecz zdecydowanie.
Powodzenia.
Mecz szalony ale zgodnie z planem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław
Typ: BTS
Kurs: 1.98
buk: unibet
Wynik: 0:3
⛔
Łęcznianie niespodziewanie wygrali spotkanie w Płocku, które rozkręciło się dopiero w drugiej połowie. Teraz zmierzą się u siebie z Śląskiem. Zdecydowałem się na BTS. Obie drużyny potrzebują punktów gdyż w strefie spadkowej zrobił nam się straszny ścisk. Górnik u siebie tych bramek nie strzela za dużo, bo średnia jedna bramka na mecz jest słabym wynikiem. Lepiej natomiast wygląda Śląsk, który na wyjeździe spisuje się dużo lepiej niż w meczach domowych. Kolejny argumentem jest to, że w ostatnich siedmiu spotkaniach pomiędzy obiema drużynami padł BTS. To pokazuje, że oba kluby lubią grać przeciwko sobie i dziś również spodziewam się kilku goli.
18:00 Pogoń - Ruch
Typ: 1
Kurs: 1.80
buk: unibet
Wynik: 2:1
✅

Goście niespodziewanie tydzień temu pokonali Koronę 4:0 i tym samym Ruch zakończył czarną serię aż pięciu porażek z rzędu wliczając w to także mecz w Pucharze Polski z Lechem Poznań przegrany 3:0 u siebie. Jednak goście na wyjazdach nie spisują się najlepiej, a do tego tracą bardzo dużo goli. W dobrej formie jest ostatnio Jarosław Niezgoda, który strzelił gola w trzecim kolejnym spotkaniu. Jednak sam zawodnik meczu nie wygra, musi mu w tym pomóc cała drużyna. Ruch od swojej najlepszej formy jest jeszcze daleko, chociaż w meczu z Koroną zaświeciło się światełko w tunelu. Ja jednak idę w stronę gospodarzy. Pogoń potwierdziła bardzo dobrą formę pewnie pokonując do niedawna jeszcze niepokonaną w meczach u siebie Arkę. W świetnej formie jest Adam Frączczak, który po dwóch bramkach strzelonych Legii trafił również dwukrotnie w spotkaniu z Arką. Pogoń nie przegrała już czwartego spotkania z rzędu w Ekstraklasie, a u siebie jest niepokonana od pięciu spotkań. Dziś będąc w tak dobrej dyspozycji będą chcieli pokonać słaby Ruch i przybliżyć się do czołówki tabeli.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Lech Poznań - Wisła Płock
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,66
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Lech Poznań zdecydowany faworyt w tym meczu i ja idę w tę stronę. Lech Poznań musi udowodnić przede wszystkim sobie, że potrafią wygrywać, ostatnio im to rzadko wychodzi mimo, że zagrają dosyć dobre spotkanie takie jak np. z Legią Warszawa.
Wisła Płock dostała zadyszki, świetny początek sezonu ale już są coraz niżej w tabeli, ostatnie 3 spotkania = 3 porażki z Łęczną 1:2 z Cracovią 0:1 i z Wisłą 2:3.
Mecze bezpośrednie mówią nam, że ten mecz będzie bramkostrzelny lecz ja wolę iść w stronę gospodarzy. Myślę, że dziś Robak zagra od początku i trener Lecha nie popełni błędu z meczu z Legią bo widać było różnicę gdy Robak się pojawił na boisku.
Myślę, że kurs do dubla w sam raz, Lech dziś zdobywa 3 punkty.
Powodzenia.
Pewne zwycięstwo i Lech idzie do góry a Wisła tak jak myślałem spada już coraz niżej ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Lech - Wisła Płock
1.70

Podbijam . Lech naprawdę w dość niezłej formie, myślę , że takiego beniaminka jak Wisła Płock to powinni dziś połknąć. Wisła na początku sezonu coś mogła pokazać , teraz jednak długa seria porażek, słabe spotkanie z Górnikiem Łęczna, w Poznaniu wzmożona motywacja po przegranej w Warszawie . Od kiedy drużyne z Poznania prowadzi nowy trener, naprawdę wygląda to dużo lepiej dla oka. Ja idę w stronę gospodarzy po myślę cość fajnym kursie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Sam gram na Lecha, ale nie można pisać, że Wisła zagrała z Górnikiem słaby mecz. Słabo zagrały jednostki, ale sam pomysł na grę był dobry. Były sytuacje, a jak ktoś oglądał pierwszą połowę, to wiedział, że tu gol musiał paść. Łęczna ruszała się jak muchy w smole.
Nafciarze z Lechem powinni coś strzelić, więc raczej nie ma co liczyć na jakiś arcyłatwy mecz. Podopiecznym Kaczmarka łatwiej gra się z lepszymi drużynami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Cracovia - Jagiellonia
Typ: BTS
Kurs: 1.81
buk: unibet
Wynik:eek:ne:3 ✅

Drużyna Michała Probierza przegrała w ostatniej kolejce u siebie z Zagłębiem i powoli wpada w coraz to większy dołek. Goście nie wygrali od czterech spotkań notując dwa remisy i dwie porażki. Teraz przyjdzie im się zmierzyć na ciężkim terenie jakim jest Cracovia. Dlatego też wybrałem BTS. Jaga pomimo, że nie wygrywa swoich spotkań to stwarza sobie sytuacje i zdobywa bramki. Patrząc na skład gości to dziś nie powinno nikogo zabraknąć. Na koniec odnośnie gości chce dodać, że Jagiellonia to nadal najskuteczniejsza drużyna w Ekstraklasie jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe, w tym sezonie przegrała tylko raz, zaliczyła cztery zwycięstwa i dwa razy zremisowała. Gospodarze natomiast u siebie spisują się bardzo dobrze. Bilans bramkowy 15-4 mówi sam za siebie, że Cracovia przed własną publicznością jest mocna. W ostatniej przegrywając na wyjeździe 2:0 z Śląskiem zdołała odwrócić losy meczu i zremisować 2:2. Cracovia po ostatniej porażce z Jagą w PP ma coś do udowodnienia, a goście w końcu będą chcieli wyjść z dołka. Dlatego też spodziewam się otwartego spotkania, które przyniesie nam minimum po golu dla obu z drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
L 32

luntrus

Użytkownik
Może ktoś potwierdzić, że Wisła dziś w Lubinie bez Głowackiego, Guzmicsa i Mójty? News za Gazetą Krakowską. Za kartki jeszcze wisi Mączyński, więc fajny byłby kurs na Miedziowych.
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Tomasz Cywka ma zastąpić Mączyńskiego w środku pola. Nie znam gościa ale patrząc na jego karierę to dość długo grał w Championship, a jak wiemy zaplecze PL jest raczej mocniejsze od naszego grajdołu, więc może aż takim ogórkiem nie jest i coś pogra?
Co sądzicie o BTS? Jakieś propozycje co do tego spotkania?
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tomasz Cywka ma zastąpić Mączyńskiego w środku pola. Nie znam gościa ale patrząc na jego karierę to dość długo grał w Championship, a jak wiemy zaplecze PL jest raczej mocniejsze od naszego grajdołu, więc może aż takim ogórkiem nie jest i coś pogra?
Co sądzicie o BTS? Jakieś propozycje co do tego spotkania?
jak dla mnie , to dzisiaj Over 2.5 , BTS pewnie też wpadnie. Cywka teoretycznie grał w Anglii, ale jakoś mnie nie przekonuje, zresztą Mączyński w ostatniej formie również nie jest jakimś wzmocnieniem.
JA gram tutaj Over 2.5 @ 1.95 bet365 ✅
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Zaglebie-Wisla
Obie druzyny strzela &amp; powyzej 2.5 @ 2.17✅✅✅
Zaglebie wygra i obie strzela @ 4.15⛔
Pograne w betano.

Mam nadzieje ze mecz nie rozczaruje, bo zaoowwiada sie naprawde ciekawie. Zdecydowalem sie na typy, ktore przerywaja pewne serie. Wisla nie doznsla porazki od siedmiu spotkan. W tym czasie zrobila bardzo duzy progres jesli chodzi o poziom gry defensywnej. Zaglebie w lidze stoi wysoko, alena swoim stadionie nie wygrali od lipca!
Gospodarze zrobili na mnie duze wrazenie pokonujac w ostatniej kolejce Jagiellonie. Trener Stokowiec dokonal w tamtym meczu kilka zmian i to zaprocentowalo. Zaglebie gralo bardzo ladnie, z duzym polotem i dalo sie wyczuc luz i pewnosc siebie zarazem.
Wisla mimo ze gra coraz lepiej to jednak wciaz maja noz na gardle. Z Termalica wszystko wyszlo jaknalezy, ale do sukcesu droga daleka. Ze skladu bialej gwiazdy wypada Maczynski. Zastapic ma go Cywka, co dla mnie jest duzym oslabieniem choc Macxynski byl daleki od reprezentacyjnej formy. Cyeka nie ma rytmu meczowego i to moze byc dla niego problem. Defensywa Wisly mimo ze wyglada o niebo lepiej niz na poczatku sezonu to jednak bledow sie nie ustrzega. Zaglebie poteafi to wykorzystac. Goscie maja Brozka i Ondraska. Ten ostatni pokazal niezla forme. Ogolnie Wisla w ofensywie ma niemaly potencjal. Mecz juz za godzinke. Mam nadzieje ze zobaczymy ofense
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
Zagłębie - Wisła
W tym meczu jedynym zakładem w który wchodzą są rzuty rożne, obie ekipy grają dość ofensywna piłkę bokami z czego robią bardzo dużo rogów. Na bet365 jest zakład azjan 5 rzutów rożnych do przerwy, moim zdaniem warto postawić na to zdarzenie. Mecz będzie szybki, dużo akcji więc powinno być także dużo rogów.
Azjan powyżej 5 rzutów rożnych @2 bet365 v✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom