>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

14 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
R 0

robak1984

Użytkownik
Orange Ekstraklasa - 14 kolejka

10.11.2006 (piątek)

19:00 Legia Warszawa - Odra Wodzisław
19:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze
19:00 Pogoń Szczecin - Groclin Grodzisk Wielkopolski
19:00 Górnik Łęczna - Cracovia Kraków
19:00 Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
20:00 Lech Poznań - Arka Gdynia (transmisja w C+)

11.11.2006 (sobota)

15:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź (transmisja w C+)
18:00 Wisła Kraków - GKS Bełchatów (transmisja w C+)
 
danelek2000 0

danelek2000

Użytkownik
[shadow=red:b3408646bb]Korona Kielce - ŁKS Łódź[/shadow:b3408646bb]

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Według mnie Korona powinna poradzić sobie z ostatnio słabo spisującym się ŁKS-em. Myśle że padnie wynik 2-0 lub 3-1. Ja najprawdopodobniej postawię że Korona będzie prowadzić do przerwy.

Bukmacher - Toto-Mix
Mecz - Korona Kielce - ŁKS Łódź
Typ - 1 Kurs - 1,70
Ryzykowny typ - 1/2 1 Kurs - 2,20

Zyczę dużych wygranych
 
H 0

hamprej23

Użytkownik
Proponuje mecz WISŁA PŁOCK - GÓRNIK ZABRZE
kurs na 1 oscyluje w granicach 1,90 , uważam że wisła powinna wreszczie wygrać mecz i opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Ostatni ich mecz z ŁKS może świadczyć o ich zwyżce formy. Mam nadzieje ,że wreszczie Doszek z Peszko coś strzelą.
Co wy na to? 8)
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Myślę, że Wisła Płock to dobry typ na tę kolejkę Orange. Wisła musi wreszcie coś wygrać, żeby mieć trochę spokojniejszą przerwę zimową, a okazja ku temu wydaje się być dobra, gdyż Górnik ostatnio spuścił z tonu i spisuje się słabo. Wisła dobrą grę pokazała już tydzień temu w Łodzi i spokojnie mogła tamten mecz wygrać, gdyby nie znakomita postawa Bodzia W. ???? Wisła nie wygrała ostatnich 4 meczów, rozgrywanych na własnym boisku i chyba już najwyższa pora na zwycięstwo. Kurs w granicach 2.00 jest jak najbardziej zachęcający. ????
Wisła Płock - Górnik Zabrze -&gt; 1 @2.00
 
franek21 0

franek21

Użytkownik
Ja napewno postawie na Legie która gra z Odrą Wodzisław która w ostatnim czasie bardzo słabo sie spisuje ???? ...
A więc :
Legia Warszawa - Odra Wodzisław 1 1.25 ????
PZDR
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Legia Warszawa - Odra Wodzisław --&gt; 1

Legia wygrała ostatnie 4 ligowe spotkania i dzięki temu zawędrowała na 2 miejsce w tabeli. Widać, że drużyna powoli odzyskuje formę z poprzedniego sezonu, kiedy zdobywała Mistrzostwo Polski. Zawodnicy nie odpuszczają, grają z ogromną determinacją i co najważniejsze - nie załamują się po stracie gola (jak to miało miejsce na początku sezonu) i walczą do ostatniej minuty. Właśnie brak tego zaangażowanie był przyczyną słabego początku w ligowej karuzeli. Teraz jednak sytuacja w drużynie zmierza ku lepszemu. Wygrane napewno poprawiły atmosferę w zespole. Do tego dochodzi duża rywalizacja, praktycznie na każdej pozycji. Na mecz z Odrą wraca po kontuzji Edson, bardzo dobre zmiany daje Kiełbowicz, który spotkanie z Wodzisławiem może zacząć w podstawowym składzie. Drużyna ze Śląska napewno w tym sezonie zawodzi. 14 miejsce w tabeli nie zadowala w Wodzisławiu nikogo. Co prawda Odra wygrała swoje ostatnie spotkanie z Widzewem 3-0, jednak ja bym tego zwycięstwa aż tak bardzo nie przeceniał. Boisko w tym meczu było całe pokryte śniegiem i bardziej nadawało się do jazdy na sankach niż do gry w piłkę. Gdyby ten mecz rozgrywany był na normalnej murawie wówczas wynik mógłby być zupełnie inny. W piątkowy wieczór na Łazienkowskiej śniegu na boisku napewno nie będzie. Odra zapewne przyjedzie do stolicy z bardzo mocnym, defensywnym nastawieniem. Murowanie bramki i gra z kontry - tak zazwyczaj Odra gra z Legią w Warszawie. W poprzednich sezonach parę razy ta taktyka się sprawdzała, jednak wydaje mi się, że jutro nie zda egzaminu. Większość jest zachwycona grą Marcina Chmiesta. Dla niego ten mecz będzie napewno bardzo szczególny, gdyż będzie chciał udowodnić ludzią z Warszawy, że za szybko go skreślili. Nie będzie miał jednak łatwego zadania. Będzie mu bardzo trudno wygrywać pojedynki główkowe zarówno z Dicksonem Choto, jak i Herbertem Dickiem. W meczu z Widzewem w bramce Odry zagrał Wojciech Skaba. Był to jego pierwszy występ w ekstraklasie w tym sezonie i trzeba powiedzieć, że zaprezentował się bardzo dobrze, broniąc parę sytuacji, w tym w pojedynkach sam na sam. Jeżeli Marcin Bochynek da mu ponownie szansę występu to może się zdarzyć, że ten chłopak spali się psychicznie. Młodzi zawodnicy mają to do siebie, że po bardzo dobrym występie może przyjść kolejny dobry lub całkowicie kiepski. Ich forma jest wielką niewiadomą. Atmosfera na Legii może więc trochę tego bramkarza sparaliżować i jeżeli Legia szybko strzeli bramkę to jego kolejne interwencję mogą być niezbyt pewne. Są to tylko moje dywagacje, z którymi można polemizować. Ja jednak jestem zdania, że to spotkanie wygra Legia, całkiem prawdopodobne, że więcej niż 1 bramką.

Lech Poznań - Arka Gdynia --&gt; 1

Arka w tym sezonie jeszcze nie przegrała na wyjeździe. W piątek zawita do Poznania, gdzie zmierzy się z chyba najbardziej efektownie grającą drużyną Orange Ekstraklasy. Widziałem Lecha w meczu z Legią i muszę powiedzieć, że ta drużyna wywarła na mnie wrażenie. Podoba mi się ich wola walki, to że nie załamują się niekorzystnym wynikiem. Zagrali z Legią otwartą piłkę i mało co nie wygraliby tego spotkania. Mam nadzieję, że trener Smuda popracował w tym tygodniu trochę nad grą obronną swojego zespołu bo właśnie w tym elemencie są największe braki. Drużyna Lecha traci stanowczo za dużo bramek po własnych błędach - tak było z Legią oraz z Widzewem. W ofensywie są bardzo mocni, w dobrej formie jest Zakrzewski, z którym obrońcy Arki napewno będą mieli sporo problemu. Lech wygrał u siebie 3 ostatnie spotkania i mam nadzieję, że podtrzyma swoją passę.

Górnik Łęczna - Cracovia Kraków --&gt; X

Wydawało się, że Łęczna będzie już przegrywała do końca rundy jesiennej. Jednak w ostatnich 2 kolejkach podopieczni Krzysztofa Chrobaka zdobyli 4 pkt (zwycięstwo z Odrą i remis z Lubinie). Szczególnie 1 pkt zdobyty z Zagłębiem był małą sensacją. Cracovia z Górnikiem spotykała się 4-krotnie i ani razu nie wygrała. Jest to więc niewygodny przeciwnik. Do grania remisu w tym spotkaniu skłania mnie również fakt, że Cracovia w tym sezonie na wyjazdach jeszcze takiego rezultatu nie osiągnęła. Łęczna napewno nie odpuści tego meczu i będzie walczyła z dużym zaangażowaniem.

Korona Kielce - ŁKS Łódź --&gt; 1

21 pkt zdobytych przez ŁKS to jak na tą drużynę bardzo dobry wynik. Ostatnie spotkania pokazują jednak, że możliwości tego zespołu w rundzie jesiennej chyba już powoli się wyczerpują. Najpierw porażka u siebie z Radomiakiem w Pucharze Polski, następnie 2 remisy w lidze z Arką i Wisłą Płock. Korona nie potrafi natomiast ustabilizować swojej formy. Po dwóch dobrych występach z Górnikiem Zabrze w PP i z Groclinem w lidze, przyszła trochę niespodziewana porażka z Bełchatowem. Mam nadzieję, że w sobotę podopiecznie Ryszarda Wieczorka ponownie zagrają bardzo dobry mecz i od samego początku narzucą swój styl gry. Jeżeli tak się stanie to wynik tego spotkania może być podobny do rezultatu jaki mial miejsce w Poznaniu, gdzie ŁKS przegrał 0-4.

Wisła Kraków - GKS Bełchatów --&gt; 1

Porażka Wisły w Pucharze UEFA z Nancy była raczej wkalkulowana, jednak remis z Groclinem i porażka w PP z Ruchem Chorzów już napewno nie. Muszę przyznać, że wynik tego spotkania z Ruchem bardzo mnie zaskoczył, bo spodziewałem się raczej łatwego zwycięstwa &quot;Białej Gwiazdy&quot;. W tej sytuacji podopiecznym Dragomira Okuki nie pozostało nic innego, jak tylko zmazać tą plamę. Okazja do tego jest doskonała, bo w sobote do Grodu Kraka zawita, tracąca do Wisły 1 pkt, ekipa Bełchatowa. Wisła napewno od początku rzuci się do ataku, jak to miało miejsce w spotkaniu derbowym z Cracovią. Jeżeli szybko strzelą bramkę to wówczas będą już kontrolować grę. Jeżeli Wisła nie chce stracić fotelu lidera to musi to spotkanie wygrać.

W pozostałych meczach, już bez analizy, proponuję zagrać:
Pogoń Szczecin - Groclin Grodzisk Wielkopolski - X2
Wisła Płock - Górnik Zabrze - 1 lub 1X
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin - X
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin ⛔

Typ: 1x Kurs: 1.40

Analiza: Na początek mała sytuacja w tabeli, zespoł gości zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli jak na beniaminka ligi na pewno pozycja zadawalająca. Jednak zespoł z Łodzi miał dobry początek sezonu i zajmował niezo wyższe miejsce w tabeli, ich celem jest jednak srodek tabeli....Zespoł Zagłebia gra ostatnio dobrze co spowodowało awans na 6 miejsce w ligowej tabeli. Obie ekipi dzieli 6 punktów strary, wiec jezeli Widzew marzy o gonieniu czołowki(5,6 miejsce) musi te spotkanie wygrac i na pewno nie bedzie sie bronić przed Zagłebiem, bedzie zadowlone jezeli z gorącoego terenu wywiezie jeden punkt. Sytadion Widzewa nie jest fortecą nie do zdobycia, trzy punkty wywoziły z tąd; Legia (0:1), Pogoń Szczecin (0:1) oraz Korona Kielce (0:1). Wszytkie spotkania zakończone minimalną przegrana gdzie zdecydował jeden bład obrony i słabsza skuteczność... W ostatnim spotkaniu na własnym terenie Łódzki Widzew pokonał 2:1 Groclin Grodzisk Wielkopolski. Jezeli Widzew zremisuja ten mecz na pewno bedzie z tego zadowlony, ale to młody zespoł i na pewno bedzie walczył o trzy punkty, jak napisałem Zagłebie z jednego punktu bedzie na pewno zadowlone ale nie jada do Łodzi aby sie bronić......
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Legia Warszawa v Odra

mój typ: 1

kurs: 1.25


Na Łazienkowską przyjerzdżają piłkarze z Wodzisławia. Myśle że w tym meczu jest jeden faworyt. Legia gra tak jak oczekiwano od początku sezonu. Gra skutecznie, i co najważniejsze nie traci punktów. Mimo iż w ostatniej kolejce Odra wygrała, myśle że w tym meczu jest na straconej pozycji. Trener Wdowczyk zrobił małe korekty w defensywie, i widać że to pomogło. Chyba juz nie ma mowy o jego odejściu, a legia ma tylko 1 punkt straty do lidera. Myśle że Legia spokojnie zainkasuje trzy punkty i oczywiście polecam over 2.5.

Ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami:

Ekstraklasa 2005-06 2006-03-25 Odra - Legia 1 - 2
Ekstraklasa 2005-06 2005-09-10 Legia - Odra 2 - 1

Ekstraklasa 2004-05 2005-04-16 Legia - Odra 0 - 1
Ekstraklasa 2004-05 2004-09-10 Odra - Legia 0 - 1
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Lech Poznań v Arka Gdynia

mój typ: 1

kurs: 1.60


Lech na pewno, przed sezonem myślał o lepszej pozycji. jednak trener Smuda potrzebuje czasu aby ułożyć zespół. Musi zacząć zdobywać punkty, żeby przed rundą wiosena mieć dobrą pozycje wyjściową. ta drużyna ma bardzo duże problemy z defensywą, straciła aż 20 goli. Jak na drużyne która chce walczyć o mistrzostwo musi poprawić gre w defensywie. Gdy ten zespół nawet gra słabo, potrafi się przebudzić i w końcówce spotkania zagrać kilka akcji które przynoszą bramki. Arka nie prezentuje nic ciekawego, zajmuje 11 pozycje w tabeli i będzie do końca sezonu walczyć o utrzymanie się w lidze. Na stadionie Lecha, piłkarze z Gdyni przyjadą nastawieni defensywnie, co będzie dawało większe pole do popisu dla piłkarzy z stolicy WIelkopolski. Myśle że typ, także wart grania i kurs niczego sobie.

Ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami:

Ekstraklasa 2005-06 2005-12-09 Arka - Lech 0 - 2
Ekstraklasa 2005-06 2005-07-29 Lech - Arka 1 - 1
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Legia Warszawa v Odra

mój typ: 2

kurs: 12.00


Typ troszke wariacki ale bardzo realny Warszawska drużyna poprostu nie umie grać z Odrą oczym świadczą poprzednie mecze , Sądze że teraz goście z Wodzisławia są w gazie po wygranym spotkaniu z Widzew i będą chcieli wywieść z Łazienkowskiej 3 pkt. Myśle że w tym spotkaniu po zaciętej walce wygrają goście z Wodzisławia i znów na liste strzelców wpisze się Marcin Chmiest o którego już biją się czołowe drużyny Ligi Polskiej jak i zagraniczne zespoły.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Jeśli chodzi o dziejszy mecz Wisły to czytałem gdzieś ze po ostatniej kompromitacji Białej Gwiazdy z Ruchem, trener Okuka mial spotkanie z prezesami, którzy oskarżyli go o złe ustawienie zespołu i brak zaangażowania w grę.Podobno Okuka wynienił nazwiska 7 zawodników u których zaobserwował brak zaangażowania. Ma zamiar w stosunku do nich wyciągnąć konsekwencje.

Także dzisiaj myśle że Wiślacy podejda do spotkania troche bardziej poważnie, tym bardziej że Legia wczoraj wygrała i pnie się do góry, a Bełchatów także wciąż walczy o Mistrza Jesieni.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
[center:8acb021830] 11 listopada 2006

Wisła K. : Bełchatów 2 : 4

Korona : ŁKS 1 : 0

10 listopada 2006

Legia : Odra 2 : 0

Wisła P. : Górnik Z. 1 : 3

Górnik Ł. : Cracovia 1 : 0

Pogoń : Dyskobolia 1 : 1

Lech : Arka 1 : 1

Widzew : Zagłębie 0 : 2
[/center:8acb021830]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom