>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 kolejka PGE Ekstraligi 20.08.2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

To już ostatnia kolejka sezonu zasadniczego. Czy Anioły będą potrafiły wygrać z GKM który ma ochotę na sprawienie niespodzianki?
Jak Byki z Leszna wypadną w starciu z Rybnikiem? Czy pojedzie Pavlic?
Wieczorne spotkania bardzo ciekawe i kto według was wygra te spotkania?
Kto zajmie 3 miejsce po rundzie zasadniczej?


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW​
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Toruń win 1,62
Leszno win 1,22
Gorzów win 1,05
Wrocław 1,35
ako 2,8 STS ,Totolotek
Nie wiem jak wy ,ale ja nie spodziewam się dziś niczego innego jak wygraną wszystkich gospodarzy.Kurs Ako niesamowity .Nie spodziewałem się tak wysokiego.Uważam to za spore value.Jak wystawi ofertę forbet to polecą te kursy na pysk .Toruń walczy o życie i pełna mobilizacja. Grudziądzanie od 3 lat nie wygrali na wyjeździe .Leszno i Gorzów to formalność wg mnie .Tam powinny być kursy 1,01.Wrocław myślę ,że sobie też poradzi z Zieloną górą .Hampel znowu bardzo cieniuje .
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
W przypadku 45-45 Torun Grudziadz spada Rybnik czy Torun ? Bezposrednie ma lepsze Torun a wszedzie wypisuja ze Torun MUSI WYGRAC a nie ze nie przegrac.
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
W przypadku 45-45 Torun Grudziadz spada Rybnik czy Torun ? Bezposrednie ma lepsze Torun a wszedzie wypisuja ze Torun MUSI WYGRAC a nie ze nie przegrac.
w obecnej sytuacji tj . pewne odjęcie tylko 3 pkt Rybnikowi , muszą wygrać za 3 i liczyć ,że Leszno wygra
11-3=8
5+3=8
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Leszno puści mecz Rybnikowi zeby spuscic Toruń ?
Wszystko mozliwe, 6,5 mam w Bet zobaczymy ile wystawi Unibet.
@kielon89 Kolego przypomne tobie ze kiedy Leszno zajelo pierszwe miejsce po rundzie zasadniczej &quot;miazdzac&quot; cala stawke i co im to dalo ? nieweszli do finalu , przegrywajac polfinal , juz niechce mi sie szukac czy zdobyli brazowy medal .
Ale do czego zmierzam , PlayOffy sa tak wyrownane ze niema znaczenia kto na kogo wpada , moze znaczenie ma w finale ze ostatni mecz jedzie sie usiebie , Zobacz taki Gorzow sam niewie na kogo ma wpasc w polfinale . Na Falubaz ? to mecz 50/50 derby , Na Leszno ? tam pol skladu nie umie jezdzic na smoczyku , zawsze pamietam to tam bylo w palnik - ostatnio troche lepiej tam jezdza , Ns Sparte ktora jest ostatnio zgrana i wygrala w Gorzowie .
Top4 jest tak wyrownane ze kazdy moze zdobyc mistrzostwo. Jakie ma znaczenie kto z kim pojedzie a jezeli ma to bardzo male wszystko rozbije sie o szczeguly i jakies kontuzje itp.
pozdro
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Stal Gorzow (-18) @2.05 bet365

Wlokniarz najprawdopodobniej bez Madsena ,ktory ma drobna kontuzje reki. Jesli pojedzie to i tak fajerwerkow nie bedzie. Gdyby go nie bylo to wskakuje Ulamek , ktory przywiezie 2-3 pkt w meczu moze. Jonsson i Baran tez bez fajerwerkow. Zagar po dlugiej podrozy nie wiadomo co pojedzie mimo , ze zna tor bardzo dobrze. Jedynie Holta jest pewniakiem do punktow , ale 12 pkt w 6 startach to max co wykreci.
Gorzow minimum 55:35 jak dla mnie.spoko
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
F.Lindgren powyżej 11,5 - 1,75 ✅ izzi forbet
Fredka w dobrej równej formie. Dzisiaj wiele na to wskazuje,że pojedzie 6x. Leszno nie ma takich rajderów z którymi Fredka nie jest w stanie wygrać. Miewają lepsze ale i gorsze biegi. Lindgren to lider przyjezdnych i w 6 biegach te 12 oczek spokojnie zdobędzie.
R.Holta powyżej 9,5 - 1,67 forbet
Rysiek w wysokiej formie. U siebie jeszcze lepszy ale i na wyjazdach jeździ na dobrym poziomie. Kolejny typ gdzie licze na 6 biegów. Zmarzlik i Pawlicki to są zawodnicy z którymi Holta będzie miał bardzo ciężko jednak reszta spokojnie do objechania.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Artiom Łaguta - powyżej 11.5 @ 1.75 - iForbet
Tydzień później i Apator znów jedzie mecz o życie. Tym razem u siebie z Grudziądzem i według wielu, może to być spacerek dla gospodarzy. Aby tak nie było, w GKM-ie muszą świetnie pojechać liderzy. Asem Grudziądza jest Łaguta, który wczoraj zaklepał sobie awans do przyszłorocznego Grand Prix. Forma jest i nie spada ani na moment. W tym sezonie Artiom szaleje i co tydzień przywozi dwucyfrówki. W iForbet znalazłem zakład na liczbę jego punktów w dzisiejszym meczu. Linia to 11.5 punktu i uważam, że śmiało można zakładać, że Rosjanin ją przekroczy. Liczą się wszystkie starty a praktycznie pewnym jest, że dostanie on dodatkowy start w postaci rezerwy taktycznej. W każdym ze startów musiałby zatem zdobyć minimum 2 punkty aby pokryć tę linię, ale przecież musi wpaść też jakaś trójka, bo forma Łaguty jest nieziemska. Torunianie na swoim torze na pewno w końcu coś pojadą, ale to nadal ta sama, ostatnia drużyna ekstraligi i ci sami zawodnicy. Artiom doskonale czuje się w Grudziądzu co parę razy już podkreślał. Startuje tu nie pierwszy sezon i zapewne chciałby pozostać tu także na kolejny. Do tego potrzeba utrzymania ekstraligi dla GKM-u, a żeby to się stało, dziś trzeba pokonać Toruń. Konkludując, uważam, że lider przyjezdnych będzie dziś prawdziwym kapitanem i przywiezie te minimum 12 punktów, które potrzebne są do wejścia niniejszego zakładu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Unii Leszno nie oplaca sie byc na 3 miejscu i jechac z rozpedzonym gorzowem. Lepiej z dolujacym Wroclawiem
Wiekszych bredni w zyciu nie czytalem, w PO zawsze lepiej miec wyzsza pozycje w przypadku remisu a o ni moga zajac druga lokate nawet. Pomijajac co bedzie jesli Falubaz wygra. Takie posty powinny byc usuwane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 38K

bosky

Użytkownik
Ile tutaj bzdur dzisiaj padło...
Na Leszno ? tam pol skladu nie umie jezdzic na smoczyku , zawsze pamietam to tam bylo w palnik -
Pół składu, to w Gorzowie jest rodem z Leszna. A wyniki? jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to zerknij na stronę rlacha. Myślę, że w Twoim przypadku warto to zrobić.
Dodatkowo Leszno jest ostatnio naprawdę bardzo słabe.
Leszno ostatnio w formie delikatnie mówiąc nienajlepszej, Wrocław słabszy od Zielonej Góry.
Znamy już półfinałowe pary i teraz języczkiem u wagi jest fakt, że dwójka lubuskich faworytów nie ma juniorów. Mimo wszystko, tak jak pisałem na kilku forach przed sezonem - juniorzy są oczywiście bardzo ważni i mogą stanowić dobrą rezerwę w razie niedyspozycji jednego-dwóch zawodników, ale 5 silnych seniorów zawsze &gt; 2 juniorów.
Każdy klub ma swoje słabości. Na dzisiaj najsolidniej wygląda Stal, ale trzeba wziąć pod uwagę, że obraz zamazują mecze na wygodnych terenach w Zielonej Górze i Lesznie + mecz z Częstochową, która zbudowała dobre wrażenie w meczach u siebie (ręka Lecha Kędziory zrobiła swoje). Moim subiektywnym zdaniem Stal będzie miała trudniejszą przeprawę w półfinale ze Spartą, niż w potencjalnym finale z Falubazem. Oczywiście do rubryki problemów dołącza ewentualna kontuzja Iversena.
Zielona Góra jest w lekkim dołku. Albo inaczej, Dudek jest koszmarnie chimeryczny, a Hampel musi wystartować, żeby jechać. Tor we Wrocławiu ewidentnie mu podpasował, bo technicznie i spod taśmy to jest kapitalny zawodnik, udowadniał to już jako junior we Wrocławiu. Czy wystarczy na mecz w Lesznie (kapitalny tor do walki) - mam wątpliwości. Z drugiej strony tor leszczyński powinien pasować jak ulał Protasiewiczowi. Leszno rozgromiło Falubaz 64:26 i nie jestem pewien czy w Zielonej Górze z półfinałowego rywala powinni się bardziej smucić, czy cieszyć. Myślę, że dzisiejszy mecz udowodnił, że Unia to najgorszy rywal jaki mógł im się trafić (bo we Wrocławiu i Gorzowie czują się dobrze).
Kreuje mi się zatem taki klucz:
Wrocław &gt; Gorzów
Wrocław &gt; Leszno
Wrocław &lt; Zielona Góra
Zielona Góra = Gorzów
Zielona Góra &lt; Leszno
Gorzów &gt; Leszno
Klucz jest oczywiście bardzo luźny, bo kilka wyników mnie w tym sezonie zaskoczyło, ale bawiąc się w Ostafińskiego zgaduję, że z półfinałów wyjdą Wrocław i Leszno, jeśli tak się stanie to finał będzie nudny i jednostronny. Nie ma wątpliwości, że Karczmarz i Czerniawski, którzy dotychczas robili Stali ważne punkty, z Drożdżem i Maksem za wiele ich nie zdobędą. Pytanie czy nadrobią to seniorzy, bo Woźniak, Lebedev i Milik mimo wszystko wyglądają słabiej od całej piątki gorzowskich seniorów.
Powodzenia w dalszym typowaniu! Ja już czekam z niecierpliwością na kolejne mecze.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Ale do czego zmierzam , PlayOffy sa tak wyrownane ze niema znaczenia kto na kogo wpada , moze znaczenie ma w finale ze ostatni mecz jedzie sie usiebie , Zobacz taki Gorzow sam niewie na kogo ma wpasc w polfinale . Na Falubaz ? to mecz 50/50 derby , Na Leszno ? tam pol skladu nie umie jezdzic na smoczyku , zawsze pamietam to tam bylo w palnik - ostatnio troche lepiej tam jezdza , Ns Sparte ktora jest ostatnio zgrana i wygrala w Gorzowie .

Top4 jest tak wyrownane ze kazdy moze zdobyc mistrzostwo. Jakie ma znaczenie kto z kim pojedzie a jezeli ma to bardzo male wszystko rozbije sie o szczeguly i jakies kontuzje itp.
pozdro
Wiekszych bredni w zyciu nie czytalem, w PO zawsze lepiej miec wyzsza pozycje w przypadku remisu a o ni moga zajac druga lokate nawet. Pomijajac co bedzie jesli Falubaz wygra. Takie posty powinny byc usuwane.
Kto z kim jedzie ma kolosalne znaczenie. A dla Unii najgorszy rywal to właśnie Gorzów. Zmarzlik w Lesznie wymiata co roku. Z taktycznymi Gorzów na luzaku dobije do 40 pkt a u siebie dopełni formalności, bo Unia nie umie w Gorzowie jeździć.

W przypadku Leszna nie ma znaczenia z kim pojadą u siebie bo dla nich każdy jest mocny. Tą drużynę trzeba rozpatrywać pod kątem gdzie pojadą na wyjazd. W Gorzowie nie istnieją. Wr Wrocku z tragicznymi startami Kildemand i Kołodziej wykluczają się już na starcie. Najlepiej pasuje im W69, ponieważ tam każdy powalczy. Kluczem będzie jednak to co zrobią u siebie. Moim zdaniem 49:41 będą w stanie spokojnie obronić w rewanżu.

Drugi półfinał to 50 na 50. Moim zdaniem Mistrz Polski będzie właśnie z tego półfinału. Trudno mi go oceniać, ale postawiłbym na Gorzów. Brak Nielsa to spore osłabienie zwłaszcza we Wrocku, bo Linus jak potrenuje to na Jancarzu z te 7 punktów przywiezie.

Jak dla mnie finał Leszno-Gorzów i złoto dla Gorzowa. Jak będzie zobaczymy, w tym sporcie jedna kontuzja potrafi wywrócić wszystko do góry nogami.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Brak Nielsa to spore osłabienie zwłaszcza we Wrocku, bo Linus jak potrenuje to na Jancarzu z te 7 punktów przywiezie.
to zdroworozsądkowy punkt widzenia, ale jeśli się głębiej przyjrzeć...
na Olimpijskim zawsze lubowano tor z jedną ścieżką przy kredzie, w skrócie - jeśli dobrze wyjdziesz spod taśmy i nie wysuniesz się szeroko na 1 łuku to dalej już z klapkami na oczach po wygraną. Teraz popatrzmy jakie starty spod taśmy w tym sezonie miał Niels i - z drugiej strony - jak fajne wyniki wszędzie gdzie ostatnio startuje ma Linus. Przy czym nieco jak DJ KK - większość z nich po dobrych startach i obronie pozycji. Ja myślę, że ta wygrana gorzowian we Wrocławiu w zasadniczej to nie było takie dzieło przypadku...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom