>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. kolejka PGE Ekstraligi 23.08.2015

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Rozkład jazdy:
Aktualna tabela:

Na początek spotkania w Lesznie i Toruniu.
W Lesznie Byki pewne 1 miejsca podejmą Sparte Wrocław. W pierwszym spotkaniu kapitalne zawody objechali: T.Jędrzejak 12+2 , M.Janowski 11+1 , M.Drabik 10 , T.Woffinden 10+2 , V.Milik 9+1. W Lesznie oprócz Przemka Pawlickiego (9pkt) wszyscy zawiedli. Jak będzie jutro? Leszno zapowiada że do spotkania podchodza na 100% i będą chcieli wygrać. O bonus będzie piekielnie ciężko.

Wynik 1 spotkania: 57-32 dla Wrocławia

W Toruniu mecz bardzo ważny o &quot;wygląd&quot; tabeli na miejscach 2,3,4. Gospodarze jeśli myślą o jeździe w wielkim finale(jadąc z Tarnowem lub Wrocławiem w PO mają o wiele większe szanse na finał niż w walce z Lesznem) muszą jutro wygrac za 3 pkt czyli zdobyć min. 51 oczek. Czy Doyle się wreszcie obudzi i pojedzie tak jak na początku sezonu gdzie woził 10+pkt? Czy Miedziak pokaże,że nadal warto w Niego inwestować? Holder,Łaguta pojadą jak przystało na liderów? Juniorzy zdecydowanie na korzyść gospodarzy aczkolwiek jeśli ktoś przypomni sobie mecz z Tarnowa i występ E.Kozy (12+1) to różnie to może być, osobiście nie wierzę że zdobędzie więcej jak 2-3 oczka. Vaculikowi jakoś za bardzo nie lezy MA i w tym roku w SEC mogliśmy to zaobserwować. Dużo będzie zależało od Bjerre i Madsena. Liczę na kapitalne widowisko z wieloma mijankami.

Wynik 1 spotkania 50-40 dla Tarnowa

W Rzeszowie gospodarze bardzo by chcieli wygrać za 3pkt i zapewnić sobie utrzymanie jednak strata do odrobienia z pierwszego meczu bardzo duża i wątpliwa. Istotne pytanie czy pojedzie Kildemand? Jeśli tak szanse gosp. rosną diametralnie. Hancock w bardzo wysokiej formie a tzw.druga linia u siebie na torze spisuje się bardzo dobrze. Gorzowianie cały czas z problemami i ciężko przewidzieć jak pojadą. Jednak pkt bonusowy uważam,że wywalczą.

Wynik 1 spotkania 55-35 dla Gorzowa

Na koniec w ZG Falubaz podejmie Grudziądz którego tylko cud może uratować przed spadkiem. Gdyby mecz odbywał się w Grudziądzu można by polemizować jednak w ZG nie daje większych szans przyjezdnym. Falubaz do końca nie wiemy jakim składem pojedzie bo są opcje,że pojada z ZZ za Hampela a być moze wystąpi PePe i wtedy bez ZZ. Dudek,Ward w wysokiej formie do tego u siebie na torze zazwyczaj mocny AJ i Walasek. Juniorzy też zdecydowanie po stronie gospodarzy. Gollob podobno z jakimiś problemami zdrowotnymi jednak już w meczu z Toruniem też narzekał a objechał bardzo dobre zawody. Okoniewski nie powtórzy takiego wyniku jak u siebie na torze.

Wynik 1 meczu: 47-43 dla Grudziądza

Jak Wy widzicie ostatnią kolejkę?

Zachęcam do wspólnej dyskusji i podawania typów wraz z analizami.
 
bambino92 56

bambino92

Użytkownik
Cała ta otoczka wokół meczu Falubaz - GKM to dmuchanie balona.
Głównym problemem Grudziądza są juniorzy, ciency jak skóra na kaszance i nawet kiepski w tym sezonie Pieszczek ich spokojnie wypunktuje. Mimo wszystko do 8-10 biegu mecz będzie w &quot;kontakcie&quot;.
Tej legendy z Gollobem i kontuzją nie kupuję. Tomek na 90% wykręci dwucyfrówkę.
52-38 biorę w ciemno, niezły wynik dla gości zważywszy na ich wyniki w delegacji.

Rzeszów z Gorzowem to podobna sytuacja z tym że, w tym meczu warto grać handicapy w stronę gospodarzy, rozsądne oczywiście. Ukraińcy czy Rzeszowianie (jak kto woli) lubią układać tor ;) I to im wychodzi, w tym są dobrzy. Wygrają ten mecz ale nie sądzę że są na tyle mocni żeby ugryźć Stal &quot;za 3&quot;. Nazwiska takie jak Baran czy Lampard za mną nie przemawiają.
Wynik tak 50-52 no max 53 dla Rzeszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 10

bartass19

Użytkownik
Sorry za zaśmiecanie, ale to powyżej to ma być analiza? Wyczuwam w tym poście ogromny ból dupy i małą wiedzę na temat tego o czym się pisze, o błędach w nazwiskach zawodników, czy śmiesznym pojeździe w kierunku Rzeszowa nie wspominając.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Krótki raport z Rzeszowa. Wczoraj trening z udziałem: Lamparta, Rempały, Barana, Jabłonskiego i szkółki. Dzisiaj trenowali od 13 do 14.20 Kildemand i Czaja. Czaja wyglądał całkiem nieźle. Może wreszcie spasował się z tym torem. Lepiej późno niż wcale... Pająk także wyglądał fajnie a powiedziałbym, że bardzo dobrze. Szybki na trasie i na starcie nie wyrywało go do góry. Z ręką problemów nie ma żadnych. W jeździe nie widać kłopotów z płynną jazdą i trzymaniem gazu. Także podczas zdejmowania kasku, rękawic czy kevlaru nie trzeba było mu pomagać i Spider radził sobie sam. Pająk próbował różnych ustawien i wreszcie na koniec chyba znalazł to czego trzeba było bo wystartował jak po sznureczku i wystrzelił jak z procy. Po trasie po tym starcie także kapitalnie to wyglądało. Zaraz po tym Kildemand poszedł się przebrać, majstry spakowały wszystko do busa a Jasiek Ślączka zakonczył trening ???? na koniec było świetnie i na takich ustawieniach zapewne Pająk zacznie jutrzejsze spotkanie. Także jutro pod numerem 13. Kildemand a pod 12. Larsen. To by było chyba na tyle. Pozdrawiam i do usłyszenia do jutra ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jajs + dla ciebie, fajnie miło i rzeczowo, szkoda że z innych miast nie mamy takich informacji. Hancock widzę pewny swego nawet nie trenuje :p
Kolego Jajs jakbyś mógł to opisz jaki Ślączka tor zrobił? Taki jak zawsze, jak z Grudziądzem?
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Stal Rzeszów v Stal Gorzów - 6.5 @ 1.8 STS ✅

Trzeba szybko grać póki linia niska, przecież Rzeszów bedzie walczyć o bonusa i mają na to realną szanse. Gorzów pojedzie trójką zawodników : Zmarzlik, Iversen, Zagar oni raczej zapunktują. Dalej dziury w składzie Sundstrem , Gapa, Kasprzak , Cyfer kompletnie ich nie widzę w tym meczu . Rzeszów ma mega mocną trio Hancook , Kildemand , Larsen wszyscy pojadą minimum 10+ do tego Lampart zawsze w okolicy 8-9 . Według mnie linia zdecydowanie za niska brać puki jest !


KS Toruń v Unia Tarnów -8.5 @ 1.7 STS ⛔ mam nadzieje, że ich Leszno zleje .

Nie wierze w gości aby byli w stanie zgarnąć bonusa. Toruń na juniorce bez problemu powinien 5;1 ograć. Tarnów pojedzie mecz w 4 zawodnikami, chociaż i tak nie jestem przekonany, że wszyscy pojadą dobry mecz. Mroczka , Koza, Madej według mnie pojadą kaszane to nie ich poziom . Gospodarze mają bardziej równy skład i jadą u siebie, pierwszy do zmiany może być Gomólski, ale na szczęście na ławie jest Pawełek. Według mnie zgarną torunianie całą pule .

Polecam !
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
mstokopiczas. Dzięki za jak zawsze miłe słowa pod moim adresem ;) tor wyglądał na lekko przyczepny ale nie wytwarzały się dziury (zapewne dlatego, że jeździli tylko we 2). Co do pogody to zagrożenia deszczu nie ma tak samo jak i przed Grudziądzem ale nie jest jak wtedy +33 tylko jakies +26 stopni także różnica jest i AŻ tyle wody na tor nie trzeba będzie lać. Aż to słowo klucz bo i tak trochę się poleje i nasi zresztą lubią jak tor przyjmie niezłe ilości. Zaraz po zakonczeniu treningu Jasiek Stachyra wszedł do ciągnika i zaczął już przygotowywać tor. Żadnych niespodzianek raczej nie będzie. Po prostu będzie lekko przyczepnie i po paru biegach jak zawsze wytworzy się jedna dziurka na pierwszym i drugim łuku ;) kopy po jaja jak z Tarnowem &#39;06 nie będzie :grin: już nie te czasy i za dużo regulaminów do złamania + komisarz toru także Pająk po kontuzji i Dziadek, który na totalnej kopie się będzie strasznie męczył.
PS. Tak. Hancock nie trenował bo w sumie on wystarczy, że raz kopnie w tor i wie na czym wyjechać ;) gdzieś o uszy mi się obiło, że w Rzeszowie już był od piątku/soboty i odpoczywał w hotelu Blue Diamond w Trzebownisku. Ile w tym prawdy to nie wiem ale podobno w każdej plotce jest ziarnko prawdy.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Grisza Łaguta powyżej 9,5 pkt @ 1,75 w http://www.sts.pl ⛔ tragiczny

Linia wydaje się strasznie niska ale dziś ma trudne biegi. Dodatkowo to są dotychczasowe domowe mecze Griszy:
10+2 (2,2*,2,3,1*) z Lesznem
9+1 (3,3,1,1*,1) z Zieloną Górą
7 (w,3,2,2,-) z Gorzowem
12+2 (3,3,1*,2*,3) z Grudziądzem
10+1 (3,1*,2,1,3) z Rzeszowem
8+2 (w,2*,2,2,2*) z Wrocławiem
Jak widać szału nie ma. Trzy razy pokrywał linię, a trzy razy nie. Ogólnie jednak ostatnio zawodzi w lidze i został przeniesiony pod nr. 12 i pojedzie w parze z Miedzińskim. Uważam, że to akurat podziała na niego motywująco. To już taki zawodnik, że w lepszej stawce wygląda lepiej. W lidze dołuje ale w turniejach indywidualnych czy to SEC w Kumli (3 miejsce) czy IMME w Lesznie (1 msc) bryluje. Za postawę w lidze był już zresztą publicznie krytykowany przez menadżera. Wiem, że w Toruniu mocno przygotowywali się na ten mecz. Chcą wygrać za 3 pkt (muszą ujechać min. 51 pkt) a w takiej sytuacji Grisza powinien tą dwucyfrówkę dowieźć. Układ pól chyba też korzystniejszy dla Rosjanina niż jadąc spod &quot;9&quot;. Liczę tutaj, że Miedziak jak zawsze będzie rozwoził rywali pod bandach a na tym też Grisza może skorzystać ????
Dorzucam ponadto:
Maksym Drabik poniżej 6,5 pkt @ 1,90 w http://www.sts.pl ⛔ gdyby oszuści z Leszna nie zmienili składu to byłoby izzii ...
Jestem pod dużym wrażeniem jazdy młodego Drabika. Na torze przypomina ojca, ma świetny sprzęt i punktuje aż miło. Dzisiaj czeka go jednak mega trudne wyzwanie, bo mecz w Lesznie będzie znacznie trudniejszy niż np. ten w Grudziądzu. Raz, że tor zdecydowanie inaczej przygotowany i nie będzie zapewne betoniku. Dwa, że rywale są piekielnie silni i nie bardzo jest na kim zdobywać punktów. Rozkładowo Maksym ma trzy starty:
juniorski i tutaj jest realnie w stanie przywieźć 2 pkt
bieg nr. 7 gdzie jedzie z Janowskim na Nicki Pedersena oraz Jonassona
bieg nr. 12 w którym spotka się z braćmi Pawlickimi i Tajem Woffindenem
zakładam że dojdzie do tego nr. 10 gdzie z rezerwy taktycznej zastąpi Gałę i pojedzie w parze z Janowskim na Pawlickiego i Sajfutdinowa oraz może jeden bieg gdy zmieni Milika. Reasumując każdy bieg z obsadą jakiej nie powstydziłoby się GP. Moim zdaniem zdobycie 7 pkt w 5 startach jest mało prawdopodobne.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Peter Kildemand over 9.5 @ 1,65 www.milenium.pl
Jak pisałem wczoraj o Pająku pojedzie i z ręką problemów nie widać. Jak zawsze ustawiony pod nr 13 więc dobry zestaw biegów. Z rywali którzy mogą dzisiaj wygrać z Pająkiem są: Iversen, Zmarzlik i Zagar. Ale jak wiemy Zmarzlik na wyjazdach to nie jest to samo i w ostatnim czasie forma gorsza, Iversen ten sezon cały ma dość słabiutki, Zagar poobijany po upadku w Anglii. Dalszych informacji o nim nie ma tylko tyle, że pojedzie. Już w 4 biegu za rywali Kasprzak&amp;Cyfer + Rempała. 3 pkt mają być jak nic ???? Dalej w biegu 6 z Czają vs. Zagar&amp;Gapa, 8 bieg to Iversen&amp;Sundstroem, 11 Sundstroem(taktyczna?)&amp;Zagar i w parze z Carlosem. Jak widać zestaw biegów prezentuję się bardzo fajnie. Wczoraj Pająk był na treningu i liczę, że spasował się z nawierzchnią. Linia do pokrycia nawet w 4 biegach i liczę, że będzie izzi :wink:
Niels Kristian Iversen under 1.5 wygranego biegu @ 1,65 www.milenium.pl
Taki oto wypatrzyłem typ. Wydaje się całkiem niezły a i do oglądania na stadionie większe emocje. Iversen jak pisałem wyżej w tym sezonie na przelotowych rurach to już nie to samo co rok czy 2 lata temu. O ile w GP wygląda to całkiem dobrze to w lidze polskiej strasznie się chłop męczy. Dzisiaj biegi trudne bo taki Larsen czy Lampart na torze w Rzeszowie są świetni do tego liderzy Hancock i Kildemand i nieobliczalny Baran i juniorzy. Iversen w 1 biegu vs. Hancock także tu raczej nie będzie miał czego szukać, 5 bieg vs. Larsen i Lampart i tu liczę, że nie wygra biegu to już będzie blisko aby ten typ wszedł. 8 bieg vs. Kildemand. Jedzie jeszcze w 12 vs. Lampart i Czaja. Jeśli Lampart ucieknie mu po starcie to już może być po filipku a Czaja ostatnio ten 12 bieg w Rzeszowie jedzie bardzo dobrze (przede wszystkim ze startu). Stawka nie duża ale typ całkiem fajny także do lepszego oglądania ;)
Darcy Ward over 2.5 wygranych biegów @ 1,65 www.milenium.pl
To w jakiej formie jest Darcy chyba nikomu nie trzeba mówić - gdzie nie pojedzie jest świetny wynik. Dzisiaj przeciwnicy jeśli chodzi o wyjazdy bardzo słabi. Chyba jedyni co mogą nawiązać walkę z Darkiem to Artiom i Buczek ale i tak powinno to wejść spokojnie. Patrzę na tabelkę biegową i na prawdę sztuką by było nie wygrać tutaj minimum 3 biegów. Do tego Darcy ustawiony z numerem 13. Z młodzikami punktów nie powinien tracić bo tak w sumie to nie ma za bardzo z kim i jeszcze bieg 11 nie jest taki trudny. Za bardzo nie wiem co tu mam jeszcze napisać... Powinni być izzi, a co będzie to się okaże ;)
Do tego bez analizy bo nie ma co za bardzo pisać: Greg Hancock over 11.5 ja grałem w www.milenium.pl po 1,52 teraz jest 1,5 i myślę, że można jeszcze grać. Kurs po podatku faktycznie będzie bez rewelacji (ale można dać w dublu np. z Kildemandem +9.5) ale Dziadzio po prostu mistrz i dzisiaj powinien znowu trzasnąć około kompletu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
THJ - Jędrzejak @1,23 betsson ZWROT
Jędrzejak tragiczny na wyjazdach i to trzeba sobie otwarcie powiedzieć, a THJ im dalej w las tym jedzie lepiej. Jędrzejak w parze z Jepsenem Jensenem i tu teoretycznie na nim jakieś punkty zdobyć może, ale bym się nie spodziewał dzisiaj więcej niż 3/4 oczka. Taktyczna we Wrocławiu raczej Tomka dotyczyć nie będzie. Nie zdziwię się jak zakończy dzisiejszy występ na 3 biegach, a potem wskoczy za niego Maksym. Jonasson ostatnio bardzo przyzwoita druga linia. U siebie mocny i nawet na Nickim może zdobyć jakieś punkty jak będą przyjeżdżać na 5:1

Emil Sajfudinov - Maciej Janowski @1,65 betsson ✅✅ 13:6 ???? tak jak myślałem totalny pogrom. Po takim dzwonie nie mógł Maciek dobrze pojechać

Rosyjska torpeda rzeczywiście ostatnio w niesamowitej formie. Gdzie nie jedzie tam wygrywa i przywozi bardzo dobrą ilość punktów. Maciek dzisiaj może miec start więcej ze względu na rezerwę taktyczną, ale głowy bym za to nie dał. Jest po mega ciężkim wypadku na wyspach brytyjskich. Po starciu z Jonssonem dosyć mocno zdemolował bandę i patrząc na zdjęcia z toru to cud, że obyło się bez złamań. Dzisiaj mecz w gruncie rzeczy o pietruszkę. Wrocław na pewno zdrowia nie będzie ryzykował swoich zawodników przed PO. Bezpośrednie starcie w wyścigu 10 i 13 i tutaj powinien Emil przypieczętować ten bet.

Krzysztof Kasprzak poniżej 6 @1,9 bet365 ✅ 4 (3,0,1,d) ???? Krzysiu standardowo niestety gładki under ????
Dokładnie 6 @6,00 ⛔

No sorry Krzysiu, ale jednak się nie przełamiesz w tym sezonie ???? Kasprzak tragiczny. O ile u siebie potrafi czasem odpalić w pojedynczym biegu tak na wyjazdach zupełne dno.
Dzisiaj bieg 4 : Pająk, Cyfer, Rempała - Jest szansa na maksa 2 oczka, ale nie jest powiedziane, że musi wygrać z młodymi zawodnikami szczegoólnie z Rempałą u siebie
7: Greg i Zmarzlik poza zasięgiem. Może walczyć z Baranem, ale ten u siebie na torze jeździć umie, więc też spacerku nie będzie
10: Lampart i Larsen. Szczególnie Lampart zawodnik typowo własnego toru, który na wyjazdach średnio ,ale tu zawsze te 7-8 oczek przywozi, ale Larsen też super tu potrafi zapunktować. Może tu pojechać Cyfer, ale może być zastąpiony Bartkiem, a wtedy średnio widzę szansę Krzysia
13: Hancock, Larsen, Gapiński : znowu ciężki bieg. Z gospodarzami małe szansę, a Gapa też ostatnio jakby złapał wiatr w żagle.
Nominowanego nie powinno być. PUK, Zagar, Zmarzlik i raczej Gapa, chyba, że będzie przewaga na RT to wtedy pewnie 2 razy któryś z trójki PUK, Zagar, Zmarzlik
Ja bym nawet atakował under jakby była linia 4 ???? więc 6 mnie satysfakcjonuje w pełni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rachek 18

rachek

Użytkownik
uwazalbym z graniem przeciwko Janowskiemu - calkiem prawdopodobne 6 biegow, a wynik z tamtego roku w Lesznie to:
nr.3 Maciej Janowski 3 2* 3 0 3 3 14+1
w STSie over 9.5 na Magica po 2.15

dubel do przemyslenia z Totolotka:
Woffinden over 9.5 1.65
Reszow -5.5 1.65
ako po podatku: ok. 2.40
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
uwazalbym z graniem przeciwko Janowskiemu - calkiem prawdopodobne 6 biegow, a wynik z tamtego roku w
2 dni temu zaliczył mega dzwona w Lakeside w angielskiej lidze, było podejrzenie wstrząsu mózgu początkowo także musiał solidnie przyłożyć, a że mecz o nic to on zdrowiem ryzykować dzisiaj nie będzie
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Toruń - Tarnów 1 @ 1,20 ⛔ remis frajerzy z trollunia ????
Rzeszów - Gorzów 1 @ 1,35
AKO: 1,62 Doxxbet ⛔

Sprawa jest prosta, tak przynajmniej mi się wydaje. Toruń musi wygrać i uciekać z 4 miejsca by w półfinale nie trafić na Unię Leszno, przy wygranej za 3 punkty (pierwszy mecz 50-40 dla Tarnowa) niezależnie od innych wyników to uczynią. Toruń u siebie jeździ solidnie. Dzisiaj zmiotą Tarnów juniorką, do zdrowa wraca Gomólski ale jak będzie jechał słabo to Pawełek w jego miejsce wchodzi. Miedziak u siebie solidny. 3 liderów swoje powinna zrobić.
Rzeszów natomiast w mojej opinii powalczy dzisiaj nawet o punkt bonusowy. Mają 3 bardzo mocnych liderów Kildemanda, Hancocka i Larsena. Lampart u siebie też jest bardzo przyzwoity. Mocna juniorka która nawet w pojedynku ze Zmarzlikiem nie jest bez szans, który może być nieco zmęczony po wczorajszych DMŚJ. Gorzów na wyjazdach w tym roku nie zachwyca. Kasprzak, Linus i Gapa cienizna. Trio Iversen, Zagar i Zmarzlik nie wygrają tego meczu.
Na dubla przyjęło mi 780 zł także nie jest tragicznie :]
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kasprzak poniżej 6 @1,9 b3655 ✅
Tor będzie lekko pod koło, lekka guma jak to mówi Tajski, a jak KK to zobaczy to już przegra te zawody w parkingu. Kontuzja zostawiła ślad w jego psychice + do tego źle przepracowana zima przez te kolano. KK ma ten sam syndrom co Tomek G. jak tor jest rowny jak stół to coś tam jedzie, jak się robi ciężko, to już nie trzyma gazu. Spodziewałem się linii 5 oczek, dostałem 6 więc pobieram z pocałowaniem ręki. Sukcesem blondyny będzie jak dziś zrobi 2-3 oczka, 6-7 ? Sorry, ale nie widzę tego.
Madsen +1 - Miedzinski @2,1 b3655 ✅
Leon najsolidniej wygląda na motoarenie z gości, na przeciw mamy Miedziaka, który ma najgorszy sezon od lat. Stracił miejsce w składzie zagranicznych klubow, jeździ praktycznie tylko w Polsce do tego jedzie słabo. Słabo tydzień temu, słabo na Motoarenie, z każdym przeciwnikiem poza ZG gdzie zdobył 2cyfrowy wynik. Szkoda gościa, ale to nie jego sezon. Madsen jak już wspomniałem wygląda solidnie i dziś może pojechać bieg więcej od Adriana do tego handi +1 i przyjemny kurs - ja pobieram.
Kolodziej ponizej 9 @2,3 b3655 ⛔ brawo Janek
Jasiek nie radzi sobie w Toruniu to wiedzą wszyscy. Dziś pewnie zakeci koło 9 ale nie sądze by tą linie przekroczył. Jeśli Doyle i mający problemy z wyrostkiem Przedpełski pojadą na swoim poziomie to Jasiek nie zdobędzie 10+. Ciężko mu się wygrywa na motoarenie, jest zazwyczaj wolny na trasie, a na takim torze gdzie jest tyle ścieżek to tylko patrzysz jak cię mijają rywale, a dziś trudni bo Grisza Doyle Holder czy Paweł u siebie są mocni.
Koza +1- Oskar Fajfer Remis @7,5 b365 ⛔ Przynajmniej Koza pojechał równo
Według mojej rozpiski będzie 1-2 dla Oskarka dodajemy 1 oczko i mamy remis. Typowy bet for fun, aczkolwiek oboje nie powinni dziś robić punktow na seniorach.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Krystian Rempała - Adrian Cyfer 1 1.50 bet365

Pomyłka ? To jest śmieszny zakład, Rempała ostatnio w gazie, Cyfer nic specjalnego nie jeździ, ma średnią punktową na wyjazdach blisko 1,000, w Rzeszowie podobnie. Krystian trenował ostatnio na torze, jak trzeba zastąpić może Barana czy Lamparta gdyby była gorsza dyspozycja, podobnie z resztą jak z 2 juniorem bo Czaja to zawsze niewiadoma... Tutaj nie ma prawa ten typ nie wejść i przewaga powinna być znacząca po stronie juniora z Rzeszowa.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Unia Leszno vs Sparta Wroclaw (handicap)
Typ: Sparta Wroclaw (+16)
Kurs: 2,00

Sparta zupelnie niedoceniana. Ostatnio troche slabiej w Gorzowie, a przeciez i tak uzbierali 40 oczek. Unia nie jedzie o nic, zas Baronowi marzy sie drugie miejsce, a zeby to osiagnac to sprawy musza nabrac pomyslnego biegu wydarzen - w tym m.in. Sparta musi wygrac na Smoczyku. Rzecz malo realna, choc Sparta zazwyczaj dobrze jezdzila w Lesznie. 38 punktow mimo piekielnie mocnego skladu Unii jest do zrobienia. Szczegolnie, ze do skladu wskakuje mlody Kubera, ktory raczej nie zachwyca. Wroclaw powinien trzymac wyniki taktykami i mlodym Drabikiem. Przy takim kursie warto zagrac, tym bardziej ze Leszno mimo swietnego skladu nie ma zwyczaju gromic.
Wyniki: Unia Leszno 46:44 Sparta Wrocław (+16) &gt;&gt;&gt; Unia L. 46:60 Sparta
Komentarz: Typ podałem jeszcze przed informacją o absencji Piotrka Pawlickiego. Życie pokazało, że nawet z nim w składzie Sparta mogłaby spokojnie pokryć ten handicap. Mecz przybrał mimo wszystko dość niespodziewany przebieg - głównie z uwagi na beznadziejne zawody Nickiego Pedersena.

Maciej Janowski (suma punktow)
Typ: Maciej Janowski - powyzej 8
Kurs: 1,66

Moze chodzi o to, ze Magic skasowal motor w Anglii? Ale z tego co pisali na FB to raczej bez powazniejszych konsekwencji zdrowotnych. W tym roku juz mial okazje jechac w IMME i nie pojechal zle. Troche brakowalo szybkosci, ale dzisiaj powinien to skorygowac. Do tego perspektywa 6 biegow. To oznacza, ze potrzeba 1,5pkt/bieg. Spokojnie do zrobienia.
Wyniki: Maciej Janowski (2,1,2,w,1) 6
M.J. 6 /&gt; 8
Komentarz: Słabe zawody Maćka. Wydawało się, że wobec braku Piotrka jr ten typ po prostu musi wejść. Nie wiem jak wyglądała sytuacja sporna z Nickim, gdzie Magic upadł. Szkoda.

Oskar Fajfer vs Ernest Koza
Typ: Oskar Fajfer (-1)
Kurs: 1,80

Ostatnio w Grudziadzu braklo troche szczescia, ale dzisiaj powinno sie juz udac. Koza jedzie tylko u siebie. Na wyjazdach stanowi tlo - niezaleznie gdzie pojedzie. Fajfer ostatnio jakby lapie rytm. Dzisiaj licze na jego punkty bo Torun potrzebuje ten mecz wygrac. Co prawda u Kozy jest szansa na 4 biegi, ale to bez znaczenia.
Wyniki: Oskar Fajfer (2*,1,0,1*) 4+2 (-1)
Ernest Koza (0,w,0,0)
O.F. 4(-1):0 E.K. &gt;&gt;&gt; O.F. 3 &gt; 0 E.K.
Komentarz: Typ w zasadzie rozstrzygnął już bieg młodzieżowy, bo zgodnie z przewidywaniami Koza nie miał czego szukać w rywalizacji z pozostałymi zawodnikami z Torunia. Wszelkie wątpliwości rozwiał zaś bieg 12, w którym obaj juniorzy spotkali się raz jeszcze. Oczywiście wygrał Oskar.

Nie mam za bardzo pomysłu na mecz Stali. Mimo wszystko sklanialbym się ku Stali Rzeszów z handicapem (-8) - 2.05. Tor może sprawiać gościom spore problemy, a Gorzowianie raczej w ostatnich latach nie błyszczeli na Podkarpaciu.
Wyniki: Stal Rzeszów(-8) 50:40 Stal Gorzów &gt;&gt;&gt; Stal Rz. 42 &gt; 40 Stal G.
Komentarz: Męczyli, męczyli i wymęczyli, a konkretnie wymęczył - Kenni Larsen, na drugim lub trzecim okrążeniu 15.biegu.

Nieźle tez wygląda Kasprzak poniżej 6 - 1,90. Jeśli mecz ułoży się po mojej myśli to KK pojedzie 2-3 biegi co już niemal z automatu skazuje go na niepowodzenie. Nawet przy większej liczbie biegów może mieć problem z przekroczeniem linii.
Wyniki: Krzysztof Kasprzak (3,0,1,d) 4 &gt;&gt;&gt; K.K. 4 &lt; 6
Komentarz: Po pierwszym biegu wielu pewnie zwątpiło, ale później Krzysiek (niestety) wrócił do swojej tegorocznej dyspozycji. Oby za rok pokonał te demony, bo to świetny żużlowiec.

4/1
(+2,75j)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
I 24,7K

iti

Użytkownik
To byla zwykla niepewnosc odnosnie wystepu Kildemanda. Awizujac Larsena pod 12 w przypadku absencji Kildemanda z 13 jechalby flet Jablonski, a tak to zostala furtka w postaci wrzucenia Kenniego pod 13, a flet Jablonski wskoczylby pod 12. Nie ma co sie tym sugerowac. Kildemand ma jechac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom