>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. kolejka PGE Ekstraligi 23.08.2015

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Chłopaki Rzeszów jest awizowany bez Larsena a w jego miejsce Ljung, ktoś coś wie na ten temat?
Jedzie Larsen. Bali się o Pająka to nie dali Larsena w awizowanym by w razie co mógł za Pająka wskoczyć pod 13. A że Kildemand jedzie to Larsen idzie pod 12. Logiczne.
Informacjami ze sportowych faktów to można sobie tyłek podetrzeć.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Emil Sajfutdinow over 10 @1,75 ✅ //ez, Emil poza zasięgiem.
Emil Sajfutdinow 10 @7,5 ⛔
Nie chce mi się pisać po raz kolejny tego samego, więc krótko - Emil lata na torze. Leszno dziś bez THJ i Pitera, czyli właściwie pewne 5 biegów. Pewnym problemem może być Przemo w parze, ale jeśli tylko Emil nie będzie go na siłę woził przed sobą, nie powinno być problemu z pokryciem overa. Dla zabezpieczenia stawiam jeszcze dokładnie 10.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Falubaz Zielona Gora vs GKM Grudziadz (Handicap)
Typ: GKM Grudziadz (+24)
Kurs: 2.00

Bardzo wysoki handicap na pozegnanie Grudziadza z Ekstraliga. Przed chwila pojawila sie informacja, ze zamiast ZZ bedzie jechal Pepe. Zobaczymy jak mu pojdzie. Tor w Zielonej Gorze jest bardzo szeroki, twardy i po paru biegach mocno sie odsypuje. To powinno pozwalic pohasac zawodnikow po plotach. Grudziadz, co pokazuja wszystkie mecze u siebie, ma ludzi ktorzy lubia i umieja orbitowac. Przede wszystkim Artiom, ale tez Tomasz czy Buczek. Okoniewski takze nie powinien byc chlopce do bicia, choc stawka jest bardzo godna - patrzac na same tylko nazwiska. Nie wydaje mi sie, zeby GKM odpuscil kompletnie, nawet zbierac spore baty w pierwszej fazie zawodow. Tutaj tez widzi mi sie troche wiecej biegow dla mlodziezy. Problemy finansowe Falubazu nie sa dla nikogo wielka tajemnica, wiec kto wie czy po ulozeniu meczu na swoja korzysc w 1.fazie zawodow Alex i Krycha nie dostana kilka biegow wiecej.
Wyniki: Falubaz Zielona Góra 57:33 GKM Grudziądz(+24) &gt;&gt;&gt; Falubaz 57 &lt;/ 57 GKM
Komentarz: Było bardzo blisko. Liczyłem na mimo wszystko kilka oczek więcej ze strony trójki: Gollob-Okoń-Buczek. Szczególnie ten ostatni zawiódł, bo przecież wielokrotnie pokazywał już, że tor w Zielonej Górze mu pasuje. Nieźle za to pojechali juniorzy.

0/1
(-1,0j)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom