>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 18.11 - 21.11.2011

Status
Zamknięty.
dabol1 679

dabol1

Użytkownik







W piątek rozpoczniemy 14 serię gier w Ekstraklasie. Nie ma w tej kolejce jakiegoś zdecydowanego &quot;hitu&quot;, ale będziemy mieli kilka ciekawych meczy. W piątek Jagiellonia gra u siebie ze Śląskiem, w sobotę na Pepsi Arena Legia podejmie Lechię Gdańsk, w niedzielę Wisła zagra z Górnikiem Zabrze, a w ostatnim meczu kolejki Lech Poznań pojedzie do Bielska-Białej zagrać z Podbeskidziem.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź

Bełchatów po fatalnym początku i zwolnieniu trenera Janasa gra ostatnio lepiej. GKS może nie ma wcale lepszego składu od Łodzian, ale drużyna jest bardziej zgrana i w lepszej dyspozycji. Ponieważ obowiązki Janasa przejął jego asystent ciągłość szkoleniowa została w pewnym sensie zachowana. W Łodzi jest trochę zamieszania, po odejściu Probierza i wysokiej porażce u siebie z Ruchem, nowym trenerem został Tarasiewicz. Trudno będzie mu poukładać zespół i wprowadzić swoją myśl od pierwszego spotkania, zwłaszcza z będącym na fali rywalem. ŁKS w tym sezonie dużo lepiej gra na wyjazdach niż u siebie, ale myślę że nie należy w tym upatrywać żadnej prawidłowości, po prostu tak się akurat ułożyło. W tym ważnym dla obu drużyn meczu o utrzymanie stawiam na gospodarzy.
1 DNB 1.44 unibet,bwin
1 w tej chwili 2.04 u Azjatów
Podbeskidzie BB - Lech Poznań
Lech w ostatnich 3 meczach nie zdobył bramki, co jak na drużynę o mistrzowskich aspiracjach musi budzić niepokój. Ale to były trudne mecze z wymagającymi przeciwnikami. Legia z Kuciakiem, który kontynuuje świetną passę bez straconej bramki w lidze. Polonia z trenerem Zielińskim, dla którego defensywa jest niezwykle ważna. Lechia, która straciła do tej pory najmniej bramek spośród wszystkich drużyn ekstraklasy. Poza tym Lech wcale nie gra źle, stwarzał sytuacje, ale tak bywa, że czasem nic nie chce wpaść. Odwrotnie, niż na początku sezonu, kiedy Poznaniakom wszystko wychodziło, a Rudniew strzelał gola za golem. Ale zarówno statystycznie, jak i zdroworozsądkowo, średnia Lecha w meczu z beniaminkiem powinna być powyżej 1 gola. Podbeskidzie pokazało już, że potrafi grać z najlepszymi ekipami ekstraklasy. Skoro potrafili zdobywać gole na wyjeździe z Legią i Wisłą, to dlaczego nie u siebie z Lechem?
over 2 1/4 pinnacle, sbo 2.07
 
K 6

kursa

Użytkownik
Zagłębie L vs Polonia
typ:2
kurs:2.60

Polonia nie przegrała 4 ostatnich meczy.W ostatniej kolejce pokanali 1-0 Lecha nie będąc drużyną gorszą od Poznaniaków.Zagłębie ostatnie 5 spotkań 4 porażki.Polonia w tym meczu jest zdecydowanym faworytem a i kurs bardzo sprzyjający.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa / 2 DNB - 1,90 ⛔ 1:0
Jutro Polonia jedzie do Lubina na mecz z Miedziowymi. Ciężko wskazać tu zdecydowanego faworyta, ja jednak skłaniam się ku Polonii. Ostatnio niezła forma Czarnych Koszul - w ostatniej kolejce zwycięstwo z Lechem 1:0, dwie kolejki w tył - również 1:0, tym razem z Ruchem. Zagłębie ostatnie dwa mecze przegrane, kolejkę temu kompromitacja u siebie w derbach ze Śląskiem. Jeśli w tak ważnym meczu i dla kibiców i dla piłkarzy (chyba ktoś im powiedział, że to derby?) pada taki wynik, to można odnieść wrażenie, że spowodował to po pierwsze brak motywacji, a po drugie po prostu słaba forma. W Śląsku wszystko wyglądało inaczej, a już na pewno zespół był właściwie zmotywowany przez Lenczyka. Trzy tygodnie temu ekipa z Lubina przegrała ze słabiutkim Bełchatowem 1:2 na wyjeździe. Dobry skład, fajny stadion, nowy trener... Nie przekonuje mnie to ani trochę. Tak, Hapal odnosił sukcesy z Żyliną, ale cudów przez te 3 tygodnie w Zagłębiu nie zrobi. Polonia nie gra rewelacyjnie na wyjazdach, bo zdobyła tylko 4 punkty, ale myślę, że na Zagłębie wystarczy.
Lekko spróbuję też zagrać HT/FT - 2/2 oraz chyba DW 0:1.​
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Hapal miał czas żeby poznań zespół i obejrzeć zawodników w treningu. Ja bym nie przekreślał Zagłębia, na papierze zawodnicy wyglądają dobrze. Moim zdaniem jutro zrobią wszystko co w ich mocy, żeby zdobyć punkty z &quot;Czarnymi Koszulami&quot;, punkty, nie punkt! Sernas, Traore kiedyś w końcu muszą się odbić od dnia i zacząć strzelać. Lubin to nie jest głupi zespół, wszystko siedzi w głowach piłkarzy. Z drugiej strony Polonia która wygrała dwa mecze z rzędu jak dobrze pamiętam, oba po 1:0. Nie zapominajmy o statystykach Polonistów w delegacjach a one nie wyglądają zbyt okazale ????

Osobiście w tym meczu nie widzę faworyta, żaden wynik mnie nie zdziwi ;) jeśli ktoś dostawiłby mi pistolet do głowy to typowałbym mało goli, ale to tak jakbym był w niebezpiecznej sytuacji ????
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
No niby tak Sutek. Ale tak jak napisałeś - wszystko siedzi w głowach piłkarzy. Wątpię, że Sernas czy Traore przełamią się akurat w meczu z Polonią, która bądź co bądź ma w miarę solidną obronę. Hapal może i piłkarzy poznał, ale i tak 2 czy 3 tygodnie to mało czasu, żeby cokolwiek zrobić czyt. wpoić im swoją taktykę, swoje założenia. Ja postawiłem na Polonię, mam nadzieję, że Miedziowi niespodzianki nie sprawią ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Akurat dla mnie zwycięstwo Zagłębia nie będzie żadną niespodzianką. Grają na swoim stadionie, a grając właśnie u siebie Zagłębie zdobyło zdecydowaną większość punktów, Polonia na wyjazdach 1-3-3, tylko trzy strzelone gole. Ciężki naprawdę mecz do wytypowania 1x2... W ostatnim meczu w Lubinie pomiędzy tymi zespołami, Zagłębie wygrało 1-0 po golu nieobecnego już w miedziowych barwach Michała Stasiaka ;)
OŚMIU ZAWODNIKÓW JAGI LEŻY W ŁÓŻKACH Z GRYPĄ ŻOŁĄDKOWĄ!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Sutek już to napisał, ale skopiuję artykuł z innej strony :
&quot;W fatalnej, a zarazem niecodziennej sytuacji znalazła się Jagiellonia tuż przed meczem ze Śląskiem. Fatalnej... Raczej w beznadziejnej, bo aż ośmiu piłkarzy pierwszej drużyny zachorowało na grypę żołądkową i tak naprawdę do jutra nie wiadomo, kto będzie mógł zagrać. Kibicom z Białegostoku pozostaje chyba tylko się modlić, że w nocy ich ulubieńcy staną na nogi...
Główny problem polega na tym, że w łóżkach leżą wszyscy podstawowi obrońcy. Czyli Cionek, Skerla, Norambuena i Bartczak. Pytanie – kim ich zastąpić? Porębskim? OK, z Legią zagrał przyzwoicie, tyle że nie możemy wymazać z pamięci jego dramatycznego występu w Chorzowie. Ale niech już będzie ten Porębski, tylko... co dalej? Józefiak, Butkiewicz, Szóstko, Waszkiewicz? Może ci chłopcy mają pojęcie o piłce, ale o ile się nie mylimy, ekstraklasy nie oglądali nawet z ławki.
Niewykluczone, że jutro poznają ją już na boisku, bo Jagiellonia nie może ubiegać się o przełożenie meczu na mocy porozumienia, które kluby podpisały ze sobą przed sezonem.&quot;
Śląsk DNB 2.05✅ WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Trochę na przełamanie, ale co tam, jutro gram czysty win Zagłębia. Nie wiem czy ktoś już się poznał, czy też nie, ale jestem zdecydowanym przeciwnikiem drużyny warszawskiej Polonii. Nie chodzi tu o kwestie kibicowskie lecz o sposób w jaki ten klub jest zarządzany. Ostatnie wyniki są jednak dla nich dobre, po zwycięstwie nad Ruchem i Lechem prezes Wojciechowski na pewno jest uradowany. Mimo wszystko też bliżej mi do stwierdzenia, że jutrzejsze zwycięstwo Zagłębia nie będzie dla mnie niespodzianką. Zmiana trenera przed meczem ze Śląskiem nie była dobrym ruchem. Śląsk z łatwością wbijał bramki, wielokrotnie ośmieszając defensywę gospodarzy. Moim zdaniem teraz nadarza się idealna okazja do przełamania. Przerwa była dość długa, długa na tyle, że trener poznał piłkarzy, obejrzał ich dokładnie na treningu i wpoił pewne wartości. Dobra atmosfera w drużynie to moim zdaniem połowa sukcesu. Zagłębie pokazało w tym sezonie, że potrafią dać dobry mecz. Bardzo podobał mi się mecz z Koroną, myślę że jeśli zawodnicy zagrają z takim zaangażowaniem to mogą oni osiągnąć sukces w jutrzejszym meczu. W Polonii za kartki wypadł Trałka. W ostatnich meczach była to postać wyróżniająca się i nie zawaham się stwierdzenia, że był to jeden z najlepszych piłkarzy w drużynie Czarnych Koszul.
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa | 1 - 2,60 ✅ 1:0
Jeśli chodzi o mecz Jagi ze Śląskiem, to bardziej przekonuje mnie ekipa gości. Prezentują solidną piłkę i myślę, że wywalczą minimum remis. Jaga w meczu z Legią mnie nie przekonała. Liczyłem na jakąś niespodziankę, ale jedyne na co ich było stać to remis, choć w drugiej połowie spotkania po kontrze stworzyli sobie dogodną sytuację...zmarnowaną rzecz jasna. W defensywie prezentują się solidnie, ale mają bardzo słabą siłę ognia. Cały czas liczyć na geniusz Frankowskiego liczyć nie można. Młodzi pokazują, że chce im się grać, ale w ekipie brakuje typowej 9. Kogoś, kto mógłby wykańczać akcje. Śląsk piłkarsko wygląda lepiej i myślę, że to oni powinni stwarzać sobie sytuacje w jutrzejszym meczu. Do tego problemy personalne drużyny z Białegostoku przechylają powoli szalę zwycięstwa na stronę przyjezdnych.
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław | X2 - 1,43 ✅ 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sutek 79

sutek

Forum VIP
Odnośnie Trałki, ja mam zupełnie inne zdanie na temat tego zawodnika, celowo nie napisałem tutaj słowa &quot;piłkarz&quot;. Dla mnie to postać przereklamowana, jest kapitanem Polonii, do tej pory nie mogę zrozumieć kto go wybrał na tak odpowiedzialne &quot;stanowisko&quot;. Pamiętam jak Trałka został wypożyczony z Lechii do Widzewa w sezonie 2005/06 bardzo dużo obiecywałem sobie po tych grajku, a on kompletnie zawiódł i po jednej rundzie w RTS-ie odszedł. Dla mnie ten zawodnik gra na alibi, i co najważniejsze nie ma umiejętności rozprowadzenia akcji. Ja nie przepadam za umiejętnościami wychowanka UKS-u Ropczyce ????
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Odnośnie Trałki, ja mam zupełnie inne zdanie na temat tego zawodnika, celowo nie napisałem tutaj słowa &quot;piłkarz&quot;. Dla mnie to postać przereklamowana, jest kapitanem Polonii, do tej pory nie mogę zrozumieć kto go wybrał na tak odpowiedzialne &quot;stanowisko&quot;. Pamiętam jak Trałka został wypożyczony z Lechii do Widzewa w sezonie 2005/06 bardzo dużo obiecywałem sobie po tych grajku, a on kompletnie zawiódł i po jednej rundzie w RTS-ie odszedł. Dla mnie ten zawodnik gra na alibi, i co najważniejsze nie ma umiejętności rozprowadzenia akcji. Ja nie przepadam za umiejętnościami wychowanka UKS-u Ropczyce ????
Jako kibic Polonii muszę przyznać, że brak Trałki to jednak spore osłabienie. Nie było go bodajże w meczu z Koroną i Polonia zremisowała 0:0 u siebie przegrywając rywalizację w środku pola bardzo łatwo. Zapewne w Lubinie wyjdzie para Jodłowiec-Piątek, możliwe jest też rozwiązanie z cofnięciem Jeża, Jodłowcem i trójką ofensywnych pomocników (Bonin-Bruno-Sikorski).
Wracając do Trałki to jest jednak kluczowa postać środka pola. Nigdy nie byłem jego zwolennikiem, swego czasu był mistrzem w ukrywaniu się na boisku, ale w zeszłym sezonie zaczął bardziej pracować na placu gry, bywały mecze, gdzie był najlepszy na murawie. Rozwinął umiejętności techniczne, częściej skutecznie włącza się do ofensywy. W tym sezonie jeżeli chodzi o defensywną pomoc zawodnik w Polonii numer 1, do czego zmotywowała go niewątpliwe opaska kapitana.
Co do meczu to nie stawiałbym 2 na KSP. W Lubinie zawsze ciężko Polonii się gra, tym razem będzie podobnie. Zagłębie zmotywowane po wysokiej porażce, Polonia na fali wznoszącej i w miarę stabilnej formie. Przewiduję raczej remis i to underowy (0:0 lub 1:1), bo w meczach warszawian w tym sezonie zbyt wiele goli nie pada (w ostatnich 3 meczach w sumie 2 gole). No chyba, że zawalą grę obronną jak z Jagą, czy z Śląskiem, ale defensywa Polonii gra coraz lepiej.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Oczywiście, może źle się wyraziłem pisząc &quot;mam nadzieję, że Zagłębie nie sprawi niespodzianki&quot;. Ja pewnie też nie zdziwię się, jeśli to Zagłębie będzie górą. Jednak dwa ostatnie zwycięstwa coś znaczą, jedno przecież na wyjeździe i to na dość ciężkim terenie jakim jest stadion przy Cichej. Zagłębie ma potencjał, ale nie potrafi go wykorzystać. Może Hapal to zrobi, myślę jednak, że jeszcze nie jutro. Co do meczu Jagiellonii to gram na Śląsk. W Jadze mamy szpital, a Wrocławianie na wyjazdach grają dobrze zdobywając średnio 2 punkty na mecz. Jaga u siebie gra w sumie jeszcze lepiej, bo w 7 meczach zdobyła 17 oczek, ale ze względu na jutrzejsze absencje to Śląsk powinien wywieść z Białegostoku 3 punkty.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Sutek przesadzasz ;) Facet gra z zaangażowaniem. Nawet kiedy Polonia nie grała najlepszego meczu to Trałka był tym zawodnikiem którego można było wyróżnić. Dla mnie to przede wszystkim zawodnik do destrukcji. Przez to jego praca często jest nie dostrzegana, jak zresztą większości zawodników jego pokroju. Do ofensywy może za wiele nie wnosi, czasami odda jakiś strzał z dystansu (niecelny) i to by było na tyle. Jeśli chodzi natomiast o rozbijanie ataków to zastrzeżeń do niego mieć nie można.
Jego zaangażowanie jest znane
swego czasu na weszło mieli z niego polewkę niezłą pamiętam
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja tego zawodnika nie polubię tego jest jestem pewien. Mnie nie przekonuję ;)

Jego zaangażowanie jest znane ????

 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa
Szalenie ważne spotkanie dla obu drużyn. Zagłębie obecnie znajduje się w strefie spadkowej, a każdy punkt jest dla drużyny z Lubina na wagę złota. Po zmianie trenera &quot;Miedziowi&quot; doznali kompromitującej porażki na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław, bo tak należy nazwać porażkę 1:5 w derbach Dolnego Śląska. Problem Zagłębia nie leży chyba jednak po stronie ich słabej gry, bo ta wygląda nie najgorzej. W poprzednich spotkaniach często po prostu brakowała szczęścia. Tym razem na Dialog Arena zawita Polonia Warszawa. Drużyna, która przez wielu uważana jest za bardzo chimeryczny zespół. Dobre nazwiska, a gra jakby mało efektowna. Mimo to Polonia zajmuję wysoką czwartą pozycję w ligowej tabeli i to ona teoretycznie jest faworytem tego spotkania. Niemniej jednak Zagłębie na pewno tanio skóry nie sprzeda i będzie walczyć do upadłego. Zapowiada się zatem mecz pełen walki na boisku.

Typ: 1X

1:0
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

Jagiellonia nie doznała jeszcze w tym sezonie porażki na własnym boisku. Każdej drużynie, która zawitała na północny-wschód Polski nie udało się wywieść kompletu punktów. Tym razem do Białegostoku przyjeżdża lider ligowej tabeli - Śląsk Wrocław, który wydaje się mieć nieco ułatwione zadanie, bowiem zespół Jagi zdziesiątkowały kontuzji, a także grypa żołądkowa. Czy w takim wypadku wicemistrzowie Polski są wstanie pokusić się o czwarty z rzędu komplet punktów? Jeśli do piątkowego wieczoru nie zdarzy się cud i zawodnicy zmagający się z problemami zdrowotnymi nie wybiegną na boisko, to Śląsk powinien poradzić sobie z mocno osłabioną Jagiellonia.

Typ: 2


0-2

GKS Bełchatów - ŁKS Łódź

GKS wrzucił ostatnio nieco wyższy bieg w meczach przed własną publicznością. Pokonanie Zagłębia i przede wszystkim Śląska dobrze rokuje przed spotkaniem z ŁKS-em, który wydaje się być w poważnych kłopotach finansowych. Klubu z Łodzi nie było stać na wykupienie licencji dla trenera, dlatego tymczasowym trenerem został pracujący w klubie Tomasz Wieszczycki, którego jednak ostatecznie zastąpił dobrze znany kibicom Ekstraklasy - Ryszard Tarasiewicz. Zła atmosfera w szatni gości może mieć znaczny wpływ na wynik sobotniego spotkania, a co za tym idzie większe szanse daje ostatecznie gospodarzom.

Typ: 1

3:0
Ruch Chorzów - Cracovia Kraków
Gospodarze tego pojedynku plasują się na wysokim trzecim miejscu ligowej tabeli. Ostatnia wyjazdowa wygrana z ŁKS-em na pewno podbudowana graczy z Chorzowa, którym w tej kolejce przyjdzie zmierzyć się z zamykającą tabele Cracovią. Pasy w tej rundzie ponownie nie zachwycają, na pochwale może zasługiwać jedynie fakt pokonania odwiecznego rywala w derbach Krakowa. Mimo znacznej różnicy w tabeli mecz wcale nie musi toczyć się pod dyktando gospodarzy. To właśnie Cracovia musi rzucić się w pogoń za bezpieczną lokatą. Jeśli do tego dojdzie, Ruch może to skrzętnie wykorzystać z kontry i przechylić szale na swoją korzyść. Szykuje się niewątpliwie zacięte i pełne walki spotkanie z minimalnym wskazaniem na gospodarzy.

Typ: 1X

2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

O warszawskim zespole nie ma co się zbytnio rozpisywać, każdy widzi w jakiej jest formie. Praktycznie na każdej pozycji są zmiennicy, którzy z powodzeniem mogli by grać w pierwszym składzie wielu drużyn z Ekstraklasy. Na pewno to Legia będzie narzucać swój styl gry, jednak warto zauważyć, że to właśnie Lechia straciła w tym sezonie najmniej bramek. Scenariusz na ten mecz jest prosty: Legia narzuci swój styl gry, a Lechia będzie czekać na swoją szansę. Mimo wszystko zdecydowanym faworytem jest tutaj Legia i w niej upatruje zwycięscy tego spotkania.

Typ: 1

3:0

Widzew Łódź - Korona Kielce
Mecz dwóch drużyn, które stać na ładny ofensywny futbol. Widzew mimo iż nie zachwyca formą strzelecką swoich kibiców to potrafi czasem grać ładnie dla oka. Korona po świetnym początku nieco spuściła z tonu, jednak spotkania tych drużyn od zawsze należały do tych pełnych emocji. W ostatnich 11 konfrontacjach tych drużyn zawsze oglądaliśmy minimum dwie bramki. Miejmy nadzieje, iż w niedziele również obejrzymy kilka bramek. Spotkanie mimo wszystko pachnie remisem.
Typ: 1X

Wisła Kraków - Górnik Zabrze

Po domowej kompromitacji z Podbeskidziem i bolesnej porażce w derbach Krakowa, Wiślacy mają za co rehabilitować się swoim kibicom. Górnik na pewno jest zespołem w zasięgu obecnej formy Białej Gwiazdy. Myślę, że sami piłkarze będą walczyć do upadłego by zmazać plamę po ostatnich dokonaniach. Jeśli Wisła chce włączyć się do walki o Mistrzostwo Polski, to mecz ten po prostu musi wygrać.
Typ: 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań
Faworyt tego spotkania może być tylko jeden i jest to niewątpliwie poznański Lech. Po trzech meczach bez wygranej przyszedł chyba wreszcie czas na przełamanie, a okazja ku temu jest, bowiem Podbeskidzie do tuzów Ekstraklasy nie należy. Strata Kolejorza do liderującego Śląska to już 7 punktów, jeśli wrocławianie pokonają w piątek mocno osłabioną Jagiellonię, to może ona wzrosnąć już do 10 punktów, co z czasem może okazać się różnicą nie do nadrobienia. Lech nie walczy w tym sezonie na europejskim froncie i powinien skupić się na walce o mistrzowską koronę. Dlatego też mecze takie jak te powinien wygrywać zdecydowanie.
Typ: 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa under 2,5 -&gt; 1,62 -&gt; Pinnacle ✅✅✅ 1 - 0 Zagłębie
Po dwutygodniowej przerwie pora wrócić na boiska ekstraklasy. W inauguracyjnym kolejkę meczu spotkają się drużyny pogrążonego w kryzysie Zagłębie oraz będącej na fali Polonii Warszawa. Pierw zacznijmy od gospodarzy, ekipa Miedziowych pożegnała ostatnio Jana Urbana i zatrudniła trenera Pavla Hapala który na debiut w Zagłębiu dostał manto od Śląska 5:1. Sądzę jednak że za wcześnie by osądzać tego trenera, do meczu ze Śląskiem miał zaledwie kilka dni, teraz na pewno lepiej poznał piłkarzy, przeprowadził więcej treningów oraz sądzę że dzisiaj zobaczymy zupełnie inne Zagłębie niż w meczu ze Śląskiem. Teraz trochę o gościach, Polonia ostatnie mecze wygrywa jednak w mojej opinii wygrywa je mając dużo szczęścia jak chociażby ostatnio w meczu z Lechem kiedy strzeliła gola w 90 min, mimo iż to ekipa z Wielkopolski cały mecz miała przewagę. Dlaczego under 2,5 ? Obie ekipy jakoś nie są zbytnio nastawione ofensywnie, uważam, że będzie to mecz walki mecz w środku pola, Zagłębie nie może tego przegrać, z drugiej strony Polonia też nie przypuszczam że ruszy do ataku, raczej będzie grać z kontry. Kurs nie jest zbytnio wysoki ale uważam że pewny. Jeśli chodzi o wynik to uważam że warte zagrania za grosze remis po połowie oraz po całym meczu 4,33 w Bet365. Pozdrawiam

 
Q 6

qwx675

Użytkownik
Ehh... usunięto mojego posta, szkoda.

Poniżej zamieszczam informację ze strony Jagiellonii o składzie na dzisiejszy mecz:

Jagiellonia Białystok: Tomasz Ptak - Alexis Norambuena, Tomasz Porębski, Thiago Cionek, El Mehdi Sidqy - Tomasz Kupisz, Hermes, Rafał Grzyb, Ermin Seratlić - Marko Ćetković - Tomasz Frankowski
Szczerze mówiąc, nie są to jakieś rezerwy. Czy na pewno Śląsk jest takim faworytem?
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Ehh... usunięto mojego posta, szkoda.

Poniżej zamieszczam informację ze strony Jagiellonii o składzie na dzisiejszy mecz:



Szczerze mówiąc, nie są to jakieś rezerwy. Czy na pewno Śląsk jest takim faworytem?
Gdy grypa żołądkowa zaatakowała Śląsk to zawodnicy też wybiegli na boisko, a jak to się skończyło z Bełchatowem chyba przypominać nie trzeba. Myślę, że w zaistniałych okolicznościach Śląsk jeśli zagra na swoim optymalnym poziomie powinien przywieźć 3 pkt z Białegostoku :]
 
legia 122

legia

Użytkownik
Z obozu Jagielloni dochodzą niepokojące głosy (zwłaszcza z klubowych toalet). Do kontuzji doszedł kolejny ból głowy dla trenera-aż 8 zawodników zmaga się z grypą żołądkową-w tym cały podstawowy blok defensywny. Nawet jeżeli trener nie zaryzykuje i nie wystawi do gry rezerwowych to zawodnicy mogą być mocno osłabieni. Sportowo także Śląsk to mocniejsza i lepsza personalnie drużyna. 3 zwycięstwa z rzędu pokazują że są w dobrej formie. Do tego Jagiellonia nie przegrała jeszcze meczu u siebie, czas więc na przełamanie tej statystyki. Pierwsza połowa zakładam że zakończy się jeszcze remisowo, a w drugiej Śląsk przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
 
M 8

maxtomek

Użytkownik
ciekawym typem na oba spotkania piątkowe jest że w obu meczach do przerwy będzie 0-0 .. kurs kolo 6,2 . W meczach z Polonia ostatnio wpada mało bramek , zagłębie z nowym trenerem , przedewszytkim będą chciec zagrać na 0 z tyłu .. Z kolei Jagielonia nie pokonana jeszcze w roli gospodarza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom