>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15€ no deposit to betfredpoker

I 1

icytower77

Użytkownik
odnośnie warunków wypłaty

SupportManager: You will need to register a payment method and then make a deposit before you can withdraw.
Jeśli zrobie depozyt za pomocą moneybookers to bede mogl wyplacic wszystko to co ugram+depozyt?? Ile minimalny depozyt? Z góry dzięki
 
gdn 0

gdn

Użytkownik
no a jak myślisz ? 16-17 latkowie nie powinni bawić sie w pokera, a z Twojego poziomu merytorycznego wnioskuje ze masz tyle lat
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Jeśli zrobie depozyt za pomocą moneybookers to bede mogl wyplacic wszystko to co ugram+depozyt?? Ile minimalny depozyt? Z góry dzięki
Kolega u gory moglby odpowiedziec na pytanie, a nie obrazac uzytkownika...
kompleksy masz jakies.. czy lubisz obrazac ludzi?

Co do pytania... minimalny depozyt przez Moneybookers to 10 euro, poza tym kwote ktora dostalismy (15 eur) po zagraniu w pokera mozemy przelac na zaklady na stronie glownej
Betfred .
po dokonaniu depozytu (min 10 euro)... cala kase mozemy wyplacic...
Informacje potwierdzone po rozmowie z gosciem na live-chat...
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
We regret to inform you that this is not a Betfred Promotion. Please contact the advertiser as they have misunderstood and misinformed you regarding the offer. o co chodzi??
 
O 0

odil007

Użytkownik
Chodzi o to, że to nie jest promocja organizowana przez Betfred tylko organizatorem jest pośrednik, w tym wypadku guzzibonus i wszelkie pytania odnośnie tej promocji należy kierować pod adresem guzzibonus. Zakładałeś konto z ich refa?
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
We regret to inform you that this is not a Betfred Promotion. Please contact the advertiser as they have misunderstood and misinformed you regarding the offer. o co chodzi??
O to samo się mnie czepiają... A jak piszę kolesiowi np. że inni dostali to znów mi wyjeżdza z tą formułką:-?
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
kiedy k**** jest ten live chat dostępny u mnie cały czas od wczoraj nie dostępny a niby na sofcie jest 24 h :/ o co chodzi
nikifor// Ostrzeżenie. Trochę więcej kultury!
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
kiedy kurwa jest ten live chat dostępny u mnie cały czas od wczoraj nie dostępny a niby na sofcie jest 24 h :/ o co chodzi
Jest dostępny 24h. Tylko trzeba poczekać aż pojawi się ktoś z supportu, wyedytuj posta bo dostaniesz ostrzeżenie. ????
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
u mnie w sofcie pokera przycisk LIVE CHAT cały czas jest niedostępny nie mozna na niego kliknąć ani nic jak jest u was ... bo czekam i czekam i nic .. od wczoraj .. paranoja .. na serio jakiś fred tego bukmachera zakładał .. fredzio
 
kriters 43

kriters

Użytkownik
nie no ciagle to samo
DavidH: We regret to inform you that this is not a Betfred Promotion. Please contact the advertiser as they have misunderstood and misinformed you regarding the offer.
ktos wiec jak z tym sobie poradzic ?
 
gdn 0

gdn

Użytkownik
pieniądze dostaną tylko Ci co założyli konto przed godziną 13 dnia dzisiejszego, dla reszty już nie aktualne
 
bioly36 0

bioly36

Użytkownik
niezle promo, dostalem 15 funciakow, poszedlem na bj i po 5 minutach juz 20,5 funta, wplacilem 5 funtow mb na konto a potem bezproblemowa wyplata z powrotem na mb, zadnego obrotu ????
 
Do góry Bottom