>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka 1. Bundesligi (03-05.12.2010)

Status
Zamknięty.
akarin 0

akarin

Forum VIP



W tej kolejce dojdzie do jednego, arcyciekawego pojedynku - vicemistrz zagra z mistrzem - Schalke vs Bayern. Spotkanie to elektryzuje całe Niemcy, bo chcą sie dowiedzieć ile naprawdę jest warte to nowe Schalke, które regularnie przegrywa ze słabszymi, jedynie z mocniejszymi zespołami idzie im lepiej. Poza tym dowiemy się czy Eintrachtowi uda się przełamać serię 3 spotkań bez zwycięstwa i również czy któraś z dwóch drużyn pogrążonych w kryzysie, czyli Wolfsburga i Bremy. Reasumując: ciekawa kolejka przed nami.

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Schalke- Bayern
Spotkanie, które wpadło mi w oko to mecz pomiędzy Schalke a Bayernem Monachium. Wiele osób pisało już, że Schalke zaczyna grać dobrą piłkę co potwierdzają wyniki ale na pewno nie ten ostatni i moim zdaniem poprzednie. Warto zwrócić uwagę z kim się mierzyli mówiąc tutaj o jakieś wielkiej poprawie gry gdzie wygrywali z St Pauli 3:0 , zremisowali na wyjeździe z Wolfsburgiem 2:2 i następnie wygrali u siebie z Werderem 4:0 , który jak wiem w tamtej sytuacji był pewnym dostarczycielem punktów dla większości ekip. Zacznę od pierwszego rywala St Pauli gdzie nie zagrali rewelacji a jednak wygrali. Kolejny potyczka wyjazd z Wilkami gdzie dopisało dużo szczęścia mam tutaj na myśli błędy arbitra, który nie dostrzegł paru machlojek. Ostatnie spotkanie u siebie z Werderem niby miazga ale co się dziwić jak Bremeńczycy w defensywie popełniali błędy na poziomie 3 ligi a może i nawet niżej. Następnie była potyczka w Lidze Mistrzów gdzie pewnie pokonali Lyon 3:0 ale jak wiemy gra w puchar a w lidze to dwa inne światy i dowodów na to znajdzie się tysiąc. No i wreszcie ostatnie wyjazdowe spotkanie po występie w Lidzę Mistrzów zakończone tragedią bo jak nazwać wynik 5:0 z beniaminkiem ? Po prostu Kaiserslautern zagrało świetną piłkę , drużyna ta w ostatnim czasie złapała wiatr w żagle i sieka ostatnio aż miło i stwierdzenia , że była to wtopa ze słabym beniaminkiem jest nie na miejscu. Niby &quot;niebiescy&quot; byli po grze pucharowej ale ekipa grająca na szczeblu Europejskich Pucharów nie powinna sobie na takie porażki pozwalać i to w dodatku w lidze gdzie plasują się w dolnej strefie. Spotkanie z &quot;czerwonymi diabłami&quot; jako pierwsze zweryfikowało grę Schalkę i pokazało , że z mocniejszymi rywalami nie wygląda to tak kolorowo. Ja natomiast nie opieram się na tym jednym spotkaniu tylko na tym co w ostatnim czasie oni pokazują . Drużyna Magatha wraca do tego samego punktu co na początku sezonu i teraz w potyczce z Bayernem zostanie ponownie skarcona za swoją grę. Sytuacja Schalke nie wygląda kolorowo wydawało się , że wszystko powoli wraca na dobrą ale to tylko na tle słabszych rywali. Teraz przyjdzie zmierzyć z Bayernem , który zaczyna grać swoją i zdecydowanie lepszą piłkę a niżeli sobotni gospodarze.

Bayern wrócił do tego co powinien prezentować mając takie armaty w ekipie. Ostatnim czasy po prostu miażdżą rywali. Czas zmierzyć się na wyjeździe z Schalke. Co do gry na obcych obiektach nie radzą sobie źle ale wyniki mam tutaj na myśli marne remisy...Ze strzelaniem nie ma problemów i z dobrą grą pozostaje tutaj kwestia koncentracji oraz rola arbitrów. Można powiedzieć o dużym pechu-dwa ostatnie wyjazdowe spotkania. Potyczka z Leverkusen 1:1 gdzie liniowy pomylił się przy golu Schweinsteigera podnosząc choragiewke ale mimo to Bayern objął prowadzenie lecz po raz kolejny arbiter dał znać o sobie wskazując na wapno dla Leverkusen, którego moim zdaniem być nie powinno. Bayern prowadząc w tamtym spotkaniu 2:0 z pewnością nie pozwoliłby wydrzeć sobie tego zwycięstwa choć i tutaj możemy postawić znak ? jak cofniemy się do potyczki z Gladbach 3:3 do której teraz nawiąże. Wyżej pisałem o braku koncentracji, w tym wyjazdowym spotkaniu tego zabrakło również nonszalancja dała znać o sobie (Schweinsteiger) a sama gra pokazała przewagę Bayernu. Można by wrócić również do spotkania z Romą w LM gdzie prowadząc 0:2 skończyło się 3:2 ale to trochę inna bajka i nie potrzebne...
Przy tym co prezentowali gracze Magatha , nie równą formę , częste błędy w defensywie skłaniałbym się tutaj na zwycięstwo Bayernu prezentującego równą i lepszą formę w ostatnim czasie dla którego rywal jakim jest obecnie Schalke byłby bardzo wymagający w tamtym sezonie a niżeli obecnym. U niebieskich wszystko wraca do tego złego. Atmosfera w zespole na pewno nie jest zbyt dobra. Na Magathcie po raz kolejny ciąży presja wygranej po ostatniej klęsce po której musiał się tłumaczyć przed zarządem. Sam trener odsyła zawodników do rezerw obarczając ich wszystkim to co złe… Dla mnie przedłuża on tylko chwilo swój żywot w Schalke bo kto by pomyślał , że taka drużyna z takim potencjałem będzie bronić się przed spadkiem... Zdecydowanie zaufam Bayernowi mimo to , że grają w roli gościa. Atmosfera, Presja no i ta &quot;prowizoryczna&quot; dobra forma Schalke będzie zweryfikowana po raz kolejny. Jedyne czego bym się obawiał u gości to postawy Van Buytena , który marnie radzi sobie w obronie...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Widać, że w tej kolejce faworyzowane są drużyny teoretycznie słabsze a to chyba tylko dlatego, że grają u siebie.Myślę, że na pewno będzie trzeba szukać X2 w Wolfsburgu, Gladbach, Hamburg czy Stuttgarcie, na razie to takie wstępnie spojrzenie, trzeba będzie jutro, po jutrze przejrzeć kickera, bilda i poczytać co piszą na temat meczy i wybrać najlepsze spotkanie do zagrania.
Tydzień temu 7/8 to overy, w tym nie liczę na aż taki wysyp bramek.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Nurnberg - Borussia Dortmund TYP : Lewandowski strzeli - 2,87 bet365
Barrios ma kontuzje wiec Lewy wybiegnie w pierwszej 11 i mysle ze cos strzeli.

Eintracht - Mainz TYP 12 lub over 2,5
Dosc bramkostrzelne zespoly ze 3 bramki tu padna.Bycmoze warto postawic ze Gekas strzeli.
Schalke - Bayern X2
Schalke raz wygrywa 3-0 by nastepnie przegrac az 5-0.Bayern ma bardziej zrownowazona forme - wrocil juz na stale Ribery a Gomez ma ostatnio forme.
Wiec proponuje tez - GOMEZ strzeli kurs kolo 2,50
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Widać, że w tej kolejce faworyzowane są drużyny teoretycznie słabsze a to chyba tylko dlatego, że grają u siebie.Myślę, że na pewno będzie trzeba szukać X2 w Wolfsburgu, Gladbach, Hamburg czy Stuttgarcie, na razie to takie wstępnie spojrzenie, trzeba będzie jutro, po jutrze przejrzeć kickera, bilda i poczytać co piszą na temat meczy i wybrać najlepsze spotkanie do zagrania.
Tydzień temu 7/8 to overy, w tym nie liczę na aż taki wysyp bramek.
W Wolfsburg o 2x będzie na pewno bardzo ciężko w dodatku Werder osłabiony więc nie wygląda to ciekawie mimo średnich występów Wilków.
Frankfurt - Mainz
Kurs 3,70 na gości raczej przesadzony tym bardziej , że Eintracht u siebie cienko i ostatnio tragedia w obronie...
Stawianie czegokolwiek w Gladbach odpada obie ekipy sinusoida..
Wieśniaki też ciekawie wyglądają ale to wyjazd w dodatku ze Stuttgartem , który gra już dużo lepiej...
 
gomorra 32

gomorra

Użytkownik


St Pauli - 1.FC Kaiserslautern​


Typ: Srdjan Lakic strzeli gola


Analiza:


Jedyny mecz niemieckiej Bundesligi w piątkowy wieczór to spotkanie między St. Pauli i Kaiserslautern. Bundesliga słynie z wysokich wyników, na boiskach naszych zachodnich sąsiadów można zaświadczyć przeciętnie 3.21 gola na mecz! Nasi dzisiejsi przeciwnicy to typowo overowe zespoły, w meczach drużyny z Hamburga i FCK pada średnio ponad 3.07 gola, w tym w wiekszości to gole stracone przez St. Pauli i gości. Na samo zwycięstwo w meczu mają większe szanse przyjezdni. A ich jedynym graczem na szpicy jest własnie nasz typ - Srdjan Lakic. W obecnym sezonie jest jednym z najlepszych graczy gości i zarazem znajduje się w czubie klasyfikacji strzelców Bundesligi. Dodatkowo ostatnio ma formę! Strzelil dwa gole w spotkaniu z Schalke 04 i jedną z Nurnberg. Ostatnie bezpośrednie potyczki miedzy tymi zespolami kończyly sie szczesliwie dla Kaiserslauter. I pewnie podobnie będzie znowu, tym bardziej że St. Pauli nie grzeszą formą. Jestem pewien, że padnie wysoki wynik, a zapewne goście strzelą tych bramek więcej, a kto jak nie Lakic ma strzelić gola?!​

Jeżeli podoba się Tobie analiza, naciśnij Dzięki


kurs: 2.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dlaczego taki słaby kurs na Lakica ? Na b365 jest 2.5 co i tak się wydaje być mało.
Jak wiemy grają na wyjeździe i nie są faworytem, o gola będzie ciężko, ale jeśli ma już Lakic strzelić to kurs na pewno kurs nie jest taki niski.
Ja zapoluję w tym meczu na bts, jutro stosowna analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Dlaczego taki słaby kurs na Lakica ? Na b365 jest 2.5 co i tak się wydaje być mało.
Jak wiemy grają na wyjeździe i nie są faworytem, o gola będzie ciężko, ale jeśli ma już Lakic strzelić to kurs na pewno kurs nie jest taki niski.
Ja zapoluję w tym meczu na bts, jutro stosowna analiza.
Kursy niby faworyzują gospodarzy ale po tym co prezentują ostatnio obie ekipy według mnie powinno być one wyrównane . St Pauli nie prezentuję rewelacji w defensywie i o strzelenie bramek przez Kaiserslautern bym się nie martwił over 1,5 w ich wykonaniu wygląda ciekawie tym bardziej , że będą na pewno walczyć o wszystko bo jak wiemy jest to jeden z ważniejszych rywali dla nich z którym prawdopodobnie będą bić się o utrzymanie i możemy się spodziewać dobrego widowiska dzisiaj. U Pauli w obronie nie zagra Thorandt jeden z podstawowych obrońców. Ofensywa też ma problem ze skutecznością bo o stwarzaniu sytuacji tego powiedzieć nie można. Lepiej mi tu Kaiserslautern wygląda wieczorem coś pomyślimy najpierw pogodę trzeba sprawdzić :grin:
 
stary-wariat 14

stary-wariat

Użytkownik
Też nie wiem skąd takie faworyzowanie beznadziejnego St.Pauli. Przecież oni grają fatalnie. Nie wygrali od 6 spotkań, a 5 z nich przegrali. Fakt, że nie mieli łatwego terminarza: na własnym obiekcie Frankfurt, Bayer i Wolfsburg, a na wyjeździe Stuttgart, Schalke i Werder. Ale przecież oni poza meczem z Nurnberg i grającym piach Wolfsburgiem w żadnym meczu nie podjeli nawet walki. Kaiserslautern natomiast złapało wiatr w żagle. Remis u siebie ze Stuttgartem, wyjazdowe zwycięstwo z Nurnberg oraz pogrom Schalke przed własną publicznością. W wysokiej dyspozycji jest napastnik gości Lakić, co już zresztą opisał ktoś nade mną. Nie jestem w stanie odgadnąć czy St.Pauli pod naciskiem klasowych zespołów nie było w stanie rozwinąć skrzydeł, czy gra na tak niskim poziomie jest dla nich chlebem powszednim. Dla mnie są oni jednak niekwestionowanym kandydatem do... 2 Bundesligi. Znalazłem na ten mecz kilka ciekawych propozycji.

St.Pauli - Kaiserslautern
Kaiserslautern @ 3.060 Pinnacle
Kaiserslautern +0.5 @ 1.621 Pinnacle
Kaiserslautern over 0.5 @ 1.25 Bwin
Kaiserslautern over 1.5 @ 2.35 Bwin
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Też nie wiem skąd takie faworyzowanie beznadziejnego St.Pauli. Przecież oni grają fatalnie. Nie wygrali od 6 spotkań, a 5 z nich przegrali. Fakt, że nie mieli łatwego terminarza: na własnym obiekcie Frankfurt, Bayer i Wolfsburg, a na wyjeździe Stuttgart, Schalke i Werder. Ale przecież oni poza meczem z Nurnberg i grającym piach Wolfsburgiem w żadnym meczu nie podjeli nawet walki.
Następnym razem radzę oglądać mecze ???? Pauli w każdym z tych meczy prócz z Bayerem walczyli na równi póki mieli siły i póki nie przegrywali np już 2;0, samego typu nie neguje ale to później będę się nad tym meczem zastanawiał
 
stary-wariat 14

stary-wariat

Użytkownik
Następnym razem radzę oglądać mecze ???? Pauli w każdym z tych meczy prócz z Bayerem walczyli na równi póki mieli siły i póki nie przegrywali np już 2;0, samego typu nie neguje ale to później będę się nad tym meczem zastanawiał
Ale mecz trwa 90 minut i trzeba mieć siłę i ambicję na całe spotkanie. Te dwa atrybuty udowodniło Kaiserslautern w meczu ze Stuttgatem kiedy to jeszcze w 57 minucie przegrywali 0-3 by wyciągnąć remis. Tak się składa, że oglądałem jeden mecz Pauli(z Frankfurtem) i nie przekonali mnie do siebie niczym. Do tego oni tracą mnóstwo bramek co K&#39;lautern z fenomenalnym ostatnio Lakiciem może łatwo wykorzystać. Pozdrawiam!;)

Ja niestety tak mam, że jak się uprzedę do jakiejś drużyny to ciężko mi dostrzegać w niej pozytywne elementy dlatego mój obiektywizm może być lekko zachwiany.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Jeśli już ktoś chce stawiać że Lakic strzeli to szkoda grac to po &quot;marne&quot; 2,50 w bet365. W unibecie jest obecnie 3,30 co jest sporą różnicą. Z drugiej strony dziwna sprawa, że właśnie unibet strzelca gola upatruje w Riviciu bo kurs to słabe 1,62 !?!? Coś mi tu śmierdzi albo to jakaś chwilowa pomyłka buka. ????
 
M 8

maxtomek

Użytkownik
Witam
Orientują się Panowie jak warunki pogodowe u naszych sąsiadów ? Chyba nie powinno być problemów , ze względu na lepszą pogodę i stadiony ;)
Moenchengladbach - Hannover 2 3,00 / lub x2 1,51
Frankfurt - Mainz
2 3,25 / lub x2 1,62
Co panowie sądzą o tych typach ?
 
stary-wariat 14

stary-wariat

Użytkownik
Witam
Orientują się Panowie jak warunki pogodowe u naszych sąsiadów ? Chyba nie powinno być problemów , ze względu na lepszą pogodę i stadiony ;)
Moenchengladbach - Hannover 2 3,00 / lub x2 1,51
Frankfurt - Mainz
2 3,25 / lub x2 1,62

Co panowie sądzą o tych typach ?
Osobiście odradzam grę przeciwo Borussi M&#39;Gladbach. Oni mają paczkę bardzo fajnych piłkarzy. Zobaczmy: Reus, Marx, Arango, Bradley, Bobadilla, de Camargo, Idrissou, Matmour. Celowo pominąłem obecnie kontuzjowanych Brouwersa i Dantego. Nie wiem czemu oni zajmują ostatnie miejsce w tabeli ale liczę, że karta się wreszcie odwróci. Hannover zajmuje zdecydowanie za wysokie jak na swoje możliwości miejsce w tabeli i powinni zacząć powoli spadać.

Sam zastanawiam się nad grą na Borussie.;)
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Nie wiem czemu oni zajmują ostatnie miejsce w tabeli ale liczę, że karta się wreszcie odwróci.
Bo nie wystarczy mieć dobrego ataku,trzeba mieć jeszcze dobrą obronę.
Zgadzam się z Tedem,że St Pauli zle nie grało w ostatnich meczach,mimo iż wyniki mogą sugerować co innego_Obserwując Bundesligę w tym sezonie doszedłem do wniosku,że lepiej stawiać ilość goli niż kto wygra,ponieważ jest bardzo nieprzewidywalna.
St Pauli - Kaiserslautern Typ - Over 1,5 @ 1,25 @ Tobet ⛔ 1-0
St Pauli - Kaiserslautern Typ - Over 2,5 @ 1,80 @ Tobet ⛔ 1-0
Schalke - Bayern Typ - Over 2,5 @ 1,80 @ Tobet ⛔ 2-0
Schalke - Bayern Typ - Obie drużyny strzelą @ 1,60 @ Tobet ⛔ 2-0
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Kursy niby faworyzują gospodarzy ale po tym co prezentują ostatnio obie ekipy według mnie powinno być one wyrównane . St Pauli nie prezentuję rewelacji w defensywie i o strzelenie bramek przez Kaiserslautern bym się nie martwił over 1,5 w ich wykonaniu wygląda ciekawie tym bardziej , że będą na pewno walczyć o wszystko bo jak wiemy jest to jeden z ważniejszych rywali dla nich z którym prawdopodobnie będą bić się o utrzymanie i możemy się spodziewać dobrego widowiska dzisiaj. U Pauli w obronie nie zagra Thorandt jeden z podstawowych obrońców. Ofensywa też ma problem ze skutecznością bo o stwarzaniu sytuacji tego powiedzieć nie można. Lepiej mi tu Kaiserslautern wygląda wieczorem coś pomyślimy najpierw pogodę trzeba sprawdzić :grin:

Ja się zgadzam z Twoją opinią.Również uważam, że kursy powinni być wyrównane, a nawet lekko faworyzować Lautern.Pisałem, że chcę zagrać BTS, ale kurs marny, żeby pisać do tego jakąś fajną analizę, ale Lautern over1.5 nie jest wcale takie głupie.Również zgadzam się z tym, że Pauli nie prezentuje się świetnie, gładka porazka w Bremie mimo kilku dogodnych sytuacji, ostatnie mecze też nie za ciekawe.Co do Lautern jeszcze to ostatnio postrzelali z Vfb czy Schalke także mimo beniaminka siła ofensywna jest spora.

Popieram ten typ.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Moze sie komuś przydać...
03/12/2010
Pauzy:
Bayer L.: Stefan Kiessling, Michael Ballack

Bayern: Rouven Sattelmaier, David Alaba, Diego Contento, Ivica Olic, Miroslav Klose, Arjen Robben
Borussia M.: Marcel Meeuwis, Logan Bailly, Dante, Jean-Sebastien Jaures, Tony Jantschke

Dortmund: Lucas Barrios, Sebastian Kehl, Florian Kringe, Patrick Owomoyela

Frankfurt: Maik Franz, Marcel Titsch-Rivero, Chris, Zlatan Bajramovic, Sebastian Rode

Freiburg: Simon Pouplin, Pavel Krmas, Tommy Bechmann
Hamburger SV: Gojko Kacar, Joris Mathijsen, Miroslav Stepanek, Marcell Jansen, Dennis Diekmeie, Romeo Castelen
Hannover 96: Markus Miller, Karim Haggui, Mohammed Abdellaoue, Moritz Stoppelkamp, Carlitos, Leon Andreasen

Hoffenheim: Tom Starke, Chinedu Obasi, Josip Simunic

Kaiserslautern: Thanos Petsos, Jan Simunek

Koln: Konstantinos Giannoulis, Milivoje Novakovic, Adil Chihi

Mainz: Bo Svensson
Nurnberg: Javier Horacio Pinola, Rubin Rafael Okotie, Albert Bunjaku
Schalke 04: Jermaine Jones, Alexander Baumjohann, Hans Sarpei, Christoph Moritz, Tim Hoogland, Levan Kenia
St. Pauli: Markus Thorandt, Dennis Daube

Stuttgart: Ciprian Marica, Khalid Boulahrouz, Johan Audel

Werder: Mikael Silvestre, Florian Trinks, Claudio Pizarro, Onur Ayik, Lennart Thy, Hugo Almeida, Kevin Schindler, Niklas Andersen, Jose-Alex Ikeng, Pascal Testroet, Wesley, Sebastian Boenisch, Tim Borowski, Christian Vander, Naldo

Wolfsburg: Grafite, Fabian Johnson, Arne Friedrich
źródło: superbetting.com
Sam zastanawiam się nad grą na Borussie.
Moenchengladbach - Hannover 2 3,00 / lub x2 1,51 Frankfurt - Mainz 2 3,25 / lub x2 1,62 Co panowie sądzą o tych typach ?
Borussia jakoś u siebie gorzej sobie radzi moim zdaniem. Wszystko wina obrońców bo w ofensywie dobrze idzie ale na poziom Bundesligi każda formacja musi być mocna jak marzy się o dobrej lokacie...Hannover rewelacyjne miejsce obecnie jak dla nich ostatnio są w gazie mimo braku kolegi Ya Konana :p. Gladbach może być rywalem , który im będzie leżał. Hannover potrafi tworzyći akcje z kontry po błędach rywali a w Gladbach o to nie trudno więc OVER. Mimo braku Abdellaoue dają radę ostatnio...

Mainz jakbym miał próbować osobiście to opcja (0) albo BTS zresztą już coś pisałem chyba o tym spotkaniu dwa zdania...

Co do Piratów:

St Pauli gra dobrze tylko jest nie skuteczne i tutaj tkwi największy problem. Są w stanie spokojnie strzelać tyle bramek co i tracą ale pod warunkiem , że napastnicy nastawią lepiej celowniki...
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Kursy na over 2,5 w meczu St. Pauli - Kaiserslautern mocno skoczyły w górę. Czy to wynik tej pogody w Hamburgu, z prognoz wynika że wieczorem ma padać śnieg. Hmm niby to lepiej dla mnie bo miałem grać a teraz po 2,00 to ładnie to wygląda ale czy buki nie będą mądrzejsze ?!?! :p
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Pauli-Kaiserslautern ⛔

Granie 1 x 2 odpuszczam. Na Millerntor każdy może stracić punkty przekonałem się o tym ostatnio gdy grali u siebie ze słabo spisującym się wtedy Wolfsburgiem. W tym sezonie już zdołali urwać punkt wielkiemu rywalowi z tego samego miasta. Mecz ten można by nazwać hitem II Bundesligi ale dziś będzie to mecz w Bundeslidze i na tle meczu Schalke - Bayern będzie to bardzo dobra rozgrzewka przed jutrzejszym hitem dla fanów Bundesligi ???? .Gospodarze w defensywie często popełniają błędy , w środku zostawiają często lukę rywalom co spokojnie powinni wykorzystać gracze Kaiserslautern , którzy są w wyśmienitej formie. Pauli też potrafi stwarzać sytuacje gorzej z tą skutecznością , która jak dziś poprawią dopiszą się do Overu.Pogoda jak sprawdzałem w miarę ok więc nie powinno być większych utrudnień niż ujemną temperatura koło -6 i zawieje śnieżne... Kurs na Over 2,25 :cool:

Over 2.25
@1,80

Canbet
FT 1-0
(samobój)
edyta:
Kaiserslautern wygrywa 5:0 z Schalke i dziś nie potrafi strzelić do siatki Pauli. Trochę nudny mecz, zima widać wpływa na piłkarzy i trochę inaczej wszystko wygląda ale co się dziwić jak przychodzi grać w takich warunkach...Granie overów w moim wykonaniu . Nie potrzebnie podpaliłem się ostatnim overem 3,5 w meczu Kaiser-Schalke na ten ???? typ zakładów.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
w dzisiejszym meczu jedynym słusznym typem wydaję się byc over 2,5 @ 1,92 tobet
tak jak pisałem 2 kolejki temu, Lautern na wyjezdzie gra wesoły futbol, natomiast Pauli u siebie gra bardzo agresywnie i nawet po stracie gola po jakiejś szybkiej akcji przyjezdnych będą w stanie też coś strzelić
Tak się składa, że oglądałem jeden mecz Pauli(z Frankfurtem) i nie przekonali mnie do siebie niczym
nie zapominaj że grali wtedy w 10 :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom