>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15 kolejka Bundesligi [16-18.12.2016]

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
15. kolejka Bundesligi
16-18.12.2016




Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

Czeka nas przed świętami prawdziwy maraton z Bundesligą, gdzie powoli wszystko wraca na swoje miejsce, a dokładnie Bayern zostając liderem. Bardzo ciekawe spotkanie czeka nas w piątek gdzie Bvb zagra z TSG, miejmy nadzieje że tym razem Wieśniaki zrobią ciut lepsze widowisko niż tydzień temu przy 0-0. Kolejny trudny sprawdzian czeka graczy RB, w sumie z każdym meczem będzie im coraz ciężej o punkty moim zdaniem. Na niedziele zaplanowano spotkanie Bayeru, który powoli goni czołówkę.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
D 83

disek

Użytkownik
TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund
Typ: X
Kurs: 4,09
Bukmacher: bet-at-home


ANALIZA:
W 2016 roku drużyny te spotkały się tylko raz, w lutym drużyną lepszą okazała się Borussia pewnie pokonując rywali na własnym boisku 3-1.
Aktualnie Borussia zajmuje 6miejsce a ich rywal, Hoffenheim jest na miejscu 4, według bukmacherów faworytem jest Borussia.
Hoffenheim od 14 maja nie przegrał na własnym boisku, jest to na pewno imponujący wynik, jest to bardzo ciężki teren i myślę, że Borussi nie uda się przerwać tej serii meczy bez porażki. 3 ostatnie spotkania na boisku Hoffenhaimu pomiędzy tymi drużynami zakończyły się remisami.
Co ciekawe, na pięć ostatnich meczy na wyjeździe (Bundesliga), Borussia 2 zremisowała , 2 przegrała i tylko 1 wygrała.. Ambicje pewnie są o wiele większe niż 6miejsce w lidze, aczkolwiek na tak trudnym terenie będą mieć bardzo ciężko o 3punkty.
Stawiam na remis, spodziewam się nudnego meczu, 0-0 może 1-1 ????


RB Leipzig - Hertha BSC
Typ: LIPSK + BTTS
Kurs: 3,78
Bukmacher: bet-at-home


RB Leipzig - Hertha BSC
Typ: Lipsk i +2,5gola
Kurs: 2,68
Bukmacher: Fortuna


ANALIZA:
Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami odbyły się w 2010 i 2013 roku, więc nie zamierzam brać ich pod uwagę. Raczej chciałbym zwrócić uwagę na passę, a mianowicie drużyna z Lipska nie miała ani jednego przegranego meczu w tym sezonie, aż niespodziewanie w poprzedniej kolejce ulegli na wyjeździe w Ingolstadt..
Wydaje mi się, że Red Bull Lipsk szybko wróci na prawidłowe tory i zacznie strzelać, tak jak w poprzednich meczach. Wiadomo, że drużyna gości z Berlina, nie jest drużyną słabą, może na to wskazywać sam fakt, iż zajmują 3 miejsce w Bundeslidze.. Jeśli drużyna gości poważnie myśli o czołówce ligi, muszą powalczyć w tym meczu. Stawiam, iż w tym meczu padną bramki po obu stronach, aczkolwiek 3punkty zostaną w Lipsku.
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
RB Leipzig - Hertha BSC
X2
2,4 w oddsring

Mam trochę inny pogląd na ten mecz od przedmówcy.
Oczywiście RB Lipsk jest rewelacją rozgrywek i zajmuje 2 miejsce w lidze, ale mimo to nie jest to jakiś potentat i ostatni mecz z przedostatnim Ingolstadt to pokazał.
Z drugiej strony za rywala nie mają jakiegoś outsidera tylko 3 zespół w tabeli, który też gra bardzo dobry sezon.
Może i z racji gry u siebie RB Lipsk jest niewielkim faworytem tego spotkania, ale wystawianie na nich kursów w okolicach 1,6 jest jak dla mnie wielką kpiną.
Dlatego dużo lepiej wygląda mi zagranie DC w stronę Herthy po o niebo lepszym kursie.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jutro mega problemy kadrowe Borussii Dortmund w defensywie Panowie. Nie zagrają na 100% Piszczek i Sokratis. Raczej nie zagra Bartra.
Jak widzę linię defensywną w składzie Passlack - Ginter - Bender - Schmelzer to mi ciarki po plecach przechodzą. Jako wierny kibic BVB na pewno nie zagram przeciwko nim, ale kolegom którzy to mają w dupie polecam. Może niekoniecznie wygraną Hoffenheim, ale ich gole. Bardziej drewnanych stoperów od duetu Ginter - Bender to w całej BL ciężko znaleźć, a jak się do tego doda Wesołego Romka w bramce, który wpuszcza co drugi strzał póki co to strach się bać. Moja nadzieja w tym, że ofensywni ogarną temat i wygramy jakieś 4:2, albo 5:3.
 
J 11

jemkabel

Użytkownik
Leipzig 1.60
Po wpadce w zeszłej kolejce, Leipzig będzie starało się odbić i zdobywać punkty przed meczem z Bayernem w najbliższym czasie.
Leipzig w dalszym ciągu jest niepokonane u siebie i myślę, że nie zmieni się to w tej kolejce.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
prezezo daj proszę źródło do tych kontuzji
Wystarczy choćby wejść na facebooka Borussi, żeby się przekonać:

Oraz lista kontuzji:

✅ Sokratis, który pauzuje za kartki.
Ofensywa jednak robi wrażenie, trzeba się zastanowić nad overem, ale jeśli już to przy linii 3,5 bo na tradycyjnej słabiutkie kursy, chociaż nie ma się co dziwić :jezora:
Edit:
No i fajnie over 3,5 pokryli piłkarze, dobry mecz! ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 239

mikki

Użytkownik
Hoffenheim BVB 1X 2,10
Moim zdaniem BVB jest obecnie jedną z bardziej przereklamowanych drużyn w Europie, a szczególnie wśród polskich kibiców. Ze słabymi drużynami radzą sobie wyśmienicie, ale na mocniejszych są w stanie spiąć się jedynie kilka razy w sezonie i to wszystko. Patrząc na Bundesligę, z ogórkami czyli 4 ostatnimi zespołami + Borussią M nabili aż 23/32 bramki, tak więc na lepiej grające drużyny naprawdę niewiele zostaje... Legii też wbili łącznie 13, ale co z tego jak pewnie odpadną w ćwierćfinale.
Wracając do meczu. Hoffenheim wygląda bardzo solidnie tak w obronie jak i w ataku, szczególnie u siebie. Mają tylko ligę, więc na niej się skupiają i trzeba przyznać że idzie im co najmniej bardzo dobrze.
BVB na wyjazdach nie szaleje, 2 zwycięstwa. I o ile mecze z HSV, Wolfsburgiem i Ingolstadt dają obiecujący rezultat, bo 7 pkt i 11:4 w spotkaniach z tymi drużynami to w 4 pozostałych wyjazdowych meczach z drużynami które nie obrywają od każdego bilans jest już ujemny 0-1-3 i 4:8 i Hoffenheim zdecydowanie należy do tych drugich.
H2H z ostatnich lat wygląda ciekawie. Wymagający teren dla BVB, wygrali tutaj ostatnio w sezonie 12/13, większość meczów wyrównana. Dokładając do tego liczbę absencji gości kurs w okolicy 1,8 na czystą dwójkę to ciężka kpina. Duże value po stronie gospodarzy.
 
E 4

everystep

Użytkownik
Mecz: Hoffenheim - Dortmund
Typ: 2 ⛔

Kurs: 1.90
Bukmacher: STS
Wszyscy sugerują się statystykami oraz opierają swoje typy na rzekomej &quot;pladze kontuzji&quot;, podczas gdy jedyna formacja osłabiona w składzie Dortmundu, to formacja defensywna. Owszem - nie ma 3 podstawowych obrońców, ale to nie jest wielka strata, biorąc pod uwagę czynnik, że Dortmund jest bardzo dobrze zgraną ekipą.
Jeżeli ktoś uważa, iż fakt, że Hoffenheim nie przegrał u siebie żadnego meczu oraz zremisował na wyjeździe z Bayernem ma jakiekolwiek znaczenie w ostatniej kolejce bundesligi w tym roku, która zostanie potraktowana przez Dortmund priorytetowo ze względu na sporą stratę punktów w ostatnich meczach, to się grubo myli.
Historia niejednokrotnie udowodniła: mecz meczowi nierówny - niektórzy na tym forum muszą w końcu wbić sobie tę zasadę do głowy i przestać opierać swoje typy na statystykach, a skupić się na motywach ludzkich zachowań. Dortmund stracił dużo punktów w ostatnich kolejkach, więc nie pozwoli dzisiaj na kolejną stratę punktów.
Posunę się nawet do śmiałej deklaracji - jestem przekonany, że Dortmund dzisiaj wygra, wychodzą najbardziej ofensywnym składem, jakiego nie widziano już od bardzo dawna. Z przodu mają dziś zagrać kolejno: Aubameyang, Schurrle, Gotze, Reus i Dembele.
Dzisiaj Hoffenheim zazna pierwszą porażkę na swoim stadionie w tym sezonie, a ludzie, którzy opierają swoje typy na prostym, szablonowym myśleniu jak zwykle przegrają, dając zarobić bukmacherom.
Pozdrawiam.
[Gdyby nie czerwona kartka - Dortmund by wygrał. Zdania nie zmienię. Ofensywa Dortmundu dla Hoffenheim była nie do zatrzymania.]
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
A zwrócił ktoś z was uwagę na kartki w tym spotkaniu, wydsjr mi się że dość dobry typ na dzisiejszy dzień.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Ja także idę w stronę gospodarzy. Pisanie, że mecz meczowi nierówny to oczywista oczywistość jednak jeśli Bayern wygrywa 90% spotkań w lidze to przy każdym meczu ma się pochodzić jakby druzyny grały od zera? Oczywiście, że nie!

Hoffenheim udowodniło ponad przeciętność, ze ich miejsce w tabeli jest nieprzypadkowe i wyniki jak remis z Bayernem to nie szczęśliwy zbieg okoliczności. Oni fajnie grają i są tego efekty.

Co do Borrusii to pokazali, że przede wszystkim w obronie jest bardzo słabo. Pewnie i dziś gospodarze wcisną im co nieco, a czy sami stracą? Pewnie tak ale jednak myślę, że co najmniej remis wyciagną.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Kursy na Dortmund rosną, i słusznie. Wiesniaki nie przegrali jeszcze meczu u siebie i raczej nie przegrają go z drużyną, która jest obecnie w dołku i wyjątkowo im leży. Kontuzje w Dortmundzie to standart, więc o nich nie wspominam. Zagram

Hoffenheim - Dortmund 1 tylko 3,8 BET636 ⛔

Dla ostrożnych można podeprzeć remisem. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
luken7 121

luken7

Użytkownik
Jaki tu spokój ... ;)
Rzucil mi sie w oczy bardzo ciekawy bet na dzis , BTS w meczu Lipska z Herthą kurs okolo 1,90 !! Dla mnie ten typ i z tym kursem bomba . Lipsk ostatnio porazka tak samo Hertha po 0:1 . Dzis obie ekipy beda chcialy sie zrechabilitowac i czuje tutaj brameczki z obu stron a BTS po kursie 1,90 w bundeslidze nie jest czestym przypadkiem . Obie ekipy maja kim postraszyc wiec gram to grubo ;)
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
18:30 Wolfsburg - Frankfurt
Typ: BTTS - tak
Kurs: 1.88
Buk:
unibet
Dzisiaj na niemieckiej murawie dojdzie do kolejnego upokorzenia wilków, którzy sami sobie na to pozwalają. Przegrali 5 ostatnich spotkań rozgrywanych u siebie! Kolejno z Herthą, Schalke, Union Berlin (bez komentarza), Leverkusen i RB Leizpig. W ostatnich 5 spotkaniach zdobyli 4 punkty zdobywając 6 goli i tracąc 10, można zatem przypuszczać że ich dzisiejszy mecz skończy się BTTS&#39;em. Chociażby Gomez może trafić do siatki Frankfurtu. Z drugiej strony mamy ekipę z Frankfurtu która zajmuje wysokie 6 miejsce w tabeli a w ostatnich 5 spotkaniach zdobyła aż 11 punktów strzelając 6 goli i tracąc 3 ( jedynie RB Leipzig ma od nich lepszą formę). Dla porównania Bayern ostatnie 5 spotkań zakończył zdobyciem 10 punktów. Widzimy zatem jaki potencjał ma drużyna Gości. Ostatnie ich wyniki to remisy z Hoffenheim i Augsburgiem a jeszcze wcześniej wygrali z Dortmundem u siebie 2:1 i na wyjeździe z Bremen 1:2.
H2H trzech ostatnich spotkań pomiędzy tymi zespołami to:
Frankfurt
- Wolfsburg 3:2
Wolfsburg
- Frankfurt 2:1
Frankfurt - Wolfsburg 1:1
Zatem widać jak BTTS wchodził we wszystkich trzech spotkaniach. Wilki są jedynie miejsce nad strefą spadkową i będą walczyć żeby za wszelką cenę się w niej nie znaleźć a z drugiej strony mamy Frankfurt zmierzający pewnie w kierunku europejskich pucharów - taka mieszanka gwarantuje gole z obu stron.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Lipsk - Hertha
+2,5 bramek ▶ [2,05] Sportingbet
Lipsk, od momentu awansu do Bundesligi gra jak z nut. Są bardzo regularni, sporo strzelają i co najważniejsze nie tracą przy tym głowy. Na swoim terenie niebezpieczni, jak dotąd nie odnieśli na swoim boisku żadnej porażki, a że Hertha po drugiej stronie to nie byle kto, to również będą szukać swoich okazji na gola. Nie ma co porównywać za bardzo obu ekip, ale jak na moje są to wyrównane zespoły i powinniśmy zobaczyć w tym meczu dużo ciekawych akcji. Lipsk dość niespodziewanie ostatnio przegrał, na wyjeździe ale przecież nie można wiecznie wygrywać. Zastój mały też musiał być, aby dzisiaj w meczu wyciągnąć wnioski i zagrać znowu swoje 200%. 3 gole, w meczu to może nie jest jakoś dużo bo Lipsk, potrafi overy zabijać do przerwy, nie miej jednak wiem że to nie będzie dla nich łatwa przeprawa, ale gram na over i liczę, że Hertha także powalczy.
 
P 12

paoro

Użytkownik
Ja proponuje zagrac Lipsk-Hertha over 2.5 Lipsk bardzo duzo strzela ale traci rowniez bramki wygrywaja u siebie dosc przekonywujaco polecam over lub Btts
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
Dzisaj proponuje pograc na zwyciestwo bayernu z darmstadtem Darmstadt na koncu tabeli bundesligi a po wczorajszym zwyciestwie rb.leipzig nad Herta ,Bayern mam znow szanse na powrot 1,miejsce oczywiscie tylko przez wygrana dzisaj i tak mysle ze bedzie ..No w nastepnej kolejcie graja wlasnie u siebie z rewelacje bundesligi z rb leipzg ibedzie im stanowczo latwiej podesc do tego meczu jesli dzisaj wygraja i umocnia sie na 1miejscu tabeli .pozdr.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Darmstadt - Bayern Munich
Darmstadt +2 AH ::: 2,10 ::: 1/3 Pinek ✅
W ubiegłym tygodniu grałem podobny typ, jednak Bayern wygrał 5:0 u siebie i wszystko szlag trafiło. Tym razem liczę, że będzie po mojej myśli choć gram w realu +2,5 po kursie w okolicach 1,80 jednak spadł do 1,65 dlatego podaję +2 AH.
Ostatnia drużyna vs. być może po tym meczu lider. Idealny mecz na sensację. Gospodarze od 7 meczów przegrywają spotkania i w końcu się przełamią, ale czy dzisiaj to nastąpi? Kto wie, na pewno ich porażki nie są wysokie - maksymalnie 2 bramkami. W tym sezonie tylko raz przegrali wysoko, we wrześniu z BVB 6:0 na wyjeździe, ale tam też padła czerwona kartka itd.
Bayern co prawda musi ten mecz wygrać, bo za jakieś 3 dni zagrają z aktualnym liderem u siebie na AA więc to będzie mecz teoretycznie o 6 punktów, choć do końca sezonu jeszcze daleko to w Bundeslidze jak i Ligue 1. jest ciekawie.
Wynik: 0:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
18.12. 17:30
Bayer Leverkusen - FC Ingolstadt bts @2.05 1/10 bet365
Jak widze, ze Leverkusen wychodzi ustawieniem Jedvaj, Tah, da Costa, Dragovic, Baumgartlinger, Arranguiz to spodziewam sie sporo pracy dla Leno. Ingolstadt gra slabo, ale ambitnie - o bramke mocno powalcza, a kto wie czy nie o jakis korzystny wynik. Bayer nie raz, nie dwa pokazywal, ze o ile na mocne zespoly spreza sie dwukrotnie to juz z &#39;&#39;slabeuszami&#39;&#39; trudno o motywacje i bledow popelnia od groma. Kurs swietny na bts.
✅
w 63&#39; 1-1, a Arranguiz z czerwona kartka xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom