>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15 Kolejka Championship 06-07.11.2015

Status
Zamknięty.
siwson 11

siwson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nottingham - Derby
Typ: Derby
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt


Zacznijmy od gospodarzy. Fatalna seria ostatnie 5 spotkań to tylko 2 punkty bilans 0/2/3. U siebie też nie zachwycają - ostatnia wygrana na inaugurację ze słabym Rotherham (15.08) Jeśli dziś nie wygrają zaliczą najgorszą serie u siebie od stycznia 2012. W Nottingham dni trenera Dougie Freedman wydają się być policzone i jeśli dziś nie wygrają zapewne zostanie zwolniony. Na jego miejsce szykowany jest Nigel Pearson.
Sytuacja u gości zupełnie odwrotna. Piękna seria. Kolejne 10 spotkań bez porażki. Ostatnia przegrana gości z Leeds (29.08) Jeśli dziś wygrają przynajmniej do jutra będą liderem. Przeciwko chyba jedynie niekorzystne H2H.

p.s
Pierwsza analiza. Powodzenia.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Bolton - Bristol 1 DNB @ 2,13 Pinnacle zwrot 0:0

Trochę nie rozumiem tych kursów i dlaczego Bolton nie jest faworytem w tym meczu. Dla mnie kurs powyżej 2,00 na 1 DNB to value. Oba zespoły reprezentują zbliżony poziom. W tabeli sąsiadują ze sobą, a Bristol ma raptem 4 punkty więcej. Bolton jest słaby, ma na koncie tylko jedną wygraną, ale u siebie trudno ich pokonać. Sporo meczów remisują, ale przegrali tylko raz. Bristol na wyjazdach wypada blado.



Cardiff - Reading 1 DNB @ 2,30 Pinnacle ✅ 2:0

Tutaj również nie rozumiem za bardzo, dlaczego goście są tak bardzo faworyzowani. Pewnie za takimi, a nie innymi kursami stoi fakt, że Cardiff ma ostatnio problemy ze zdobywaniem bramek, bo w ostatnich 5 meczach trafili tylko raz. Warto dodać, że z tych 5 meczów przegrali tylko raz, 3 razy zremisowali 0:0 oraz wygrali z Boro 1:0. Może i Cardiff nie strzela, ale na plus należy odnotować fakt, że nie traci bramek. Cardiff bardzo dobrze spisuje się na własnym stadionie, gdzie przegrali tylko raz w tym sezonie. Reading w ostatnich meczach radzi sobie podobnie jak Cardiff. W zasadzie bilans mają ten sam z ostatnich 5 spotkań: 1-3-1, z tą różnicą, że Królewscy strzelają bramki, ale również je tracą. U gości kilka osłabień: Tshibola, Quinn, Robson-Kanu. Poważnie zagrożony jest występ jeszcze czterech innych piłkarzy, ale trener Clark nie chciał zdradzić nazwisk tych zawodników na konferencji prasowej.



Wolves - Burnley 2 DNB @ 2,08 Marathonbet zwrot 0:0

W tym meczu także gram doga, czyli w tym wypadku Burnley. Wolves w fatalnej formie. Z ostatnich 5 meczów przegrali aż 4. W ogóle ten sezon jak na razie jest nieudany dla Wilków. Przed sezonem typowano ich do walki o awans, a jak na razie jest dolna połowa tabeli. W zupełnie innej formie jest Burnley. Clarets grają świetnie i wygrywają sporo spotkań. Są niepokonani od 8 meczów. Zapewne Burnley powalczy o awans do Premier League. Aktualnie zajmują wysoką 2. lokatę, ale mają tyle samo punktów co lider.



QPR - Preston over 2 @ 1,806 Pinnacle ⛔ 0:0

Wg mnie bardzo dobra linia do gry. Na over 2,5 jest aż 2,44. Normalnie nie grałbym tutaj overu, ale linia over 2 i kurs jest bardzo atrakcyjny. Preston to underowa drużyna, ale z drugiej strony w meczu z udziałem QPR nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Na Loftus zwykle pada sporo bramek. Jest to najbardziej overowy stadion w lidze. QPR u siebie gra ofensywnie, dużo strzela oraz dużo traci. Preston ostatnio notuje serię bez straty bramki. Liczę, że w końcu coś stracą. H2H z ostatnich spotkań overowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
martins20 74

martins20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Blackburn - Brendford
Typ: Blackburn
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie oglądam tej ligi i typ opieram na statach meczowych. W tym meczu stawiam na gospodarzy. Po ostatnich dwóch grach przed własną publicznością (z Derby i Burnley) teraz przeciwnik w ich zasięgu. Zaczerpnąłem jak pisałem na wstępie statystyk meczu dwóch gier. Gospodarze nie byli w tych meczach gorsi, aż dziwne że nie zdobyli gola z Burnley gdzie mieli ku temu okazje (18 strzałów i 6 celnych przy 6 strzałów i 2 celnych gości). Ten aspekt mnie przekonuje, by zagrać na gospodarzy. Jak widać ich straty punktowe nie są spowodowane słabszą grą. Goście to nie ogórki, jednak rywal słabszy niż ostatni przeciwnicy gospodarzy.
Tak więc stawiam na Rovers ;)
GL
 
rybitwa 134

rybitwa

Użytkownik
Fulham - Birmingham City
btts @1.62 ✅ 2:5
Milenium​


O Fulham pisałem przy okazji ich dwóch ostatnich spotkań z Burnley i Bristol City. Porażka 1:3 z ekipą Sean Dyche&#39;a ujmy wielkiej nie przynosi. Poza wpadką, prezentują dobrą formę i co ważne przy tym becie, regularnie strzelają golę. No ale jak to Fulham, w obronie rewelacji nie ma. Natomiast ekipa Birmingham ma co poprawiać. Widać, że złapali lekką zadyszkę, bo w ostatnich trzech spotkaniach nie wygrali i nie strzelili nawet gola. Pomimo tego dalej trzymają się w górnej części, ale strata systematycznie rośnie - już pięć oczek do Derby. Jest to ważne spotkanie dla jednych i drugich. Warto wejść w zbliżającą się przerwę reprezentacyjną z dopisanymi trzema oczkami i sądzę, że obydwie drużyny zagrają dzisiaj o pełną pulę. Gospodarze na pewno będą chcieli podtrzymać dobrą passę, natomiast goście powrócić na właściwe tory.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom