>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

15. kolejka Ekstraklasy [10.11.2023 - 12.11.2023]

Status
Zamknięty.
Norman33 6,1K

Norman33

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Ekstraklasa
Godzina: 10.11.2023, 20:30
Spotkanie: Cracovia – Śląsk Wrocław
Typ: 2. drużyna strzeli gola
Kurs: 1,39
Bukmacher: STS

Analiza:
Biorąc pod uwagę formę obu drużyn i ich miejsce w tabeli, tak wyrównane kursy na to spotkanie mnie zaskakują. Mając na względzie fakt, że w lidze Śląsk w każdym meczu tego sezonu był w stanie strzelić gola, a obrona Cracovii, „wzmocniona” Glikiem, stała się dziurawa jak ser szwajcarski (w ostatnich tygodniach jedynie słabemu Zagłębiu nie udało się jej sforsować), uważam że to dość pewny zakład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +986
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: piłka nożna Ekstraklasa
godzina: 18:00
spotkanie: Warta vs Puszcza
typ: Puszcza wygra, powyżej 2,5 gola i powyżej 3,5 Puszcza rzuty rożne
kurs: 11,00
bukmacher: EFORTUNA

WITAM!
ZAPRASZAM wirtualnie do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie WARTA rozgrywa swe domowe mecze.

Po pierwsze: Warta ma farta: jeden celny strzał z Widzewem ( https://www.livescore.com/en/football/poland/ekstraklasa/widzew-lodz-vs-warta-poznan/967905/stats/ )
i jeden gol.
Jeden celny strzał z Piastem i jeden gol: ( https://www.livescore.com/en/football/poland/ekstraklasa/warta-poznan-vs-piast-gliwice/967935/stats/ )
WIĘC JA TO WIDZĘ TAK,WARTA BĘDZIE GRAĆ A KONTRY PUSZCZY ZOSTANĄ SFINALIZOWANE.

https://gm.efortuna.pl/zaklady-bukm...sa-polska/warta-poz-p-niepolomice-MPL87179945 Podział stawek w Efortuna jest następujący: 92,2% stawek na Wartę, 5,9% na remis oraz 1,9% na Żubry z Niepołomic.

https://wartapoznan.pl/index.php/20...uje-puszcze-niepolomice-i-chce-miec-kontrole/

Drugie domowe zwycięstwo jest celem piłkarzy Warty Poznań na mecz z Puszczą Niepołomice w 15. kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy. Początek spotkania w piątek o godz. 18 na Stadionie Respect Energy w Grodzisku Wlkp.

Niemal równo pięć lat temu, na początku grudnia 2018 roku, Warta Poznań też podejmowała zespół Puszczy Niepołomice. Sama walczyła o to, żeby nie spędzić przerwy zimowej w strefie spadkowej z Fortuna 1 Ligi, a rywale wciąż byli w grze o awans do Ekstraklasy. „Zieloni” po raz drugi w tamtym sezonie pokonali Puszczę, a wiosną – jako beniaminek – dość spokojnie zapewnili sobie pozostanie w lidze na kolejny sezon. Puszczy – prowadzonej już wówczas przez trenera Tomasza Tułacza – nie udało się awansować.

Warta i Puszcza to drużyny, które w tym sezonie rzadko dominują na boisku i to ich rywale są dłużej przy piłce. – Chciałbym, żeby moja drużyna potrafiła przejąć kontrolę nad spotkaniem i miała inicjatywę na boisku. Żebyśmy w piątek potrafili pokazać, że mamy większe doświadczenie ekstraklasowe i mam nadzieję, że nam się to uda – mówi trener „Zielonych”.

Pod znakiem zapytania stoi występ w piątkowym spotkaniu Dimitrisa Stavropoulosa (uraz na rozgrzewce w Łodzi) i Miguela Luisa, który przeciwko Widzewowi zagrał tylko do 30. minuty, a boisko opuścił z powodu urazu. Do kadry meczowej wracają natomiast podstawowi pomocnicy, Mateusz Kupczak i Maciej Żurawski oraz napastnik, Dario Vizinger.

Mecz Warta Poznań – Puszcza Niepołomice rozpocznie się w piątek o godz. 18 na Stadionie Respect Energy w Grodzisku Wlkp. Sędzią będzie Marcin Kochanek, 32-letni arbiter z Opola. Transmisja w Canal+ Sport, Canal+ Family, Canal+ Online oraz w MC Radiu na 102,7 FM.



Pozdrawiam
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Cracovia - Śląsk
Typ: Śląsk
@3.70 Superbet


W zupełnie praktycznego punktu widzenia, wysoki kurs na wygraną gości na pierwszy rzut oka wydaje się nieuzasadniony. Wrocławianie są liderem tabeli i obok Piasta stracili najmniej bramek od początku sezonu. Wyjazdową formę również mają świetną, bo jako jedyni uzyskali 14 punktów w siedmiu spotkaniach. Ostatnia ich porażka w meczu ligowym miała miejsce 12 sierpnia a więc, bagatela, trzy miesiące temu. Cracovia nie jest silna w tym sezonie, plasuje się obecnie tuż nad strefą spadkową, a w meczach domowych osiągnęła ledwie jedno zwycięstwo, w dodatku już sporo czasu temu. Śląsk będzie nieco osłabiony ze względu na nieobecność Mateusza Żukowskiego, który dostał reprymendę z powodu stream, na którym wystąpił u swojej dziewczyny, skrobającej kamień z dna czajnika. Mimo wszystko w ostatnim czasie nie prezentował wybornej formy.
Niespełna miesiąc temu Śląsk rozgromil u siebie Legię 4:0. Nie widzę silnego powodu, dla którego nie miałby wygrać z dużo niżej notowaną Cracovią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3695
R 580,5K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: ŁKS - Piast
Typ: Piast 3:3
Kurs: 1,94
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Trwa fatalna passa Łodzian- sześć kolejnych porażek (bramki 2-17) i ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie siedmioma punktami. ŁKS w poprzedniej kolejce był bardzo bliski przełamania bowiem we Wrocławiu w meczu ze Śląskiem stracił remis po bramce w 96 minucie. Zmiana trenera na Piotra Stokowca też niewiele pomogła- trzy porażki obciążają już jego konto. Jak czytamy Stokowiec dokoptował do pierwszej drużyny czterech młodych piłkarzy z rezerw- być może oni jeśli zagrają wniosą coś nowego. Piast w tym sezonie jest królem remisów w ekstraklasie bowiem aż dziesięć swoich meczów kończył podziałem punktów, w tym cztery ostatnie. Piast stracił najmniej bramek w lidze- 11 natomiast ŁKS najmniej strzelił zaledwie 8. Na wyjazdach piłkarze Piasta nie zaznali jeszcze smaku wygranej ale na boisku outsidera powinno być to realne- ambicja gospodarzy nie idzie w parze z umiejętnościami, zresztą tak jak u pozostałych beniaminków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +210
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Cracovia - Ślask Wrocław, azjatycki handicap Śląsk Wrocław +0,5 @ 1.71 Unibet

Analiza:

Śląsk zaskakuje i to trzeba powiedzieć. Nie grają jakiejś wspaniałej piłki, ale skutecznie punktują. Mam w głowie mecz Śląska z Ruchem gdzie Śląsk dobrze wyglądał w stałych fragmentaach gry, w kontraatakach i ataku pozycyjnym. Ruchem cudem zremisował te spotkanie. Cracovia słabo zagrała w Zabrzu i tutaj widzę spore szanse gości, którzy ostatni mecz w lidze przegrali 12 sierpnia. Bliżej mi do remisu, ale z przewagą dla gości. Kurs 1.71 biorę w ciemno. Na pewno trzeba zaznaczyć fakt, że Cracovia ostatnio zremisowała z Lechem, ale jest za to jedną z najgorszych drużyn punktujących u siebie - zaledwie 6 pkt po 6 meczach.

Warta Poznań - Puszcza Niepołomice,
over 28,5 fauli @ 1.63 Betclic
over 29,5 fauli @ 1.85 Betclic

Analiza:

Warta i Puszcza dwie ekipy, które najwięcej faulują w lidze. Puszcza 17,20 fauli/mecz, Warta 14,87 fauli/mecz. Sędzia jest Pan Kochanek, który sędziuje mecze zarówno w Ekstraklasie jak na jej zapleczu. W tym sezonie sędziował 4 mecze w Ekstraklasie i 5 meczy w I lidze. Średnio na mecz gwiżdze 28,22 faule/mecz. Na pewno trzeba tutaj wyciągnać mecz Puszczy z Stalą gdzie pojawiło się 38 fauli albo mecz Radomiaka z Wartą Poznań gdzie pojawiło 31 fauli. Dwie najlepsze ekipy pod względem fauli i sędzia, który często odgwizduje faule powinno wystarczyć aby przekroczyć linie 30 fauli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2931
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.69
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Muszę przyznać, że na obstawianie polskiej ligi decyduje się stosunkowo rzadko, ale tym razem skusiło mnie ostatnie z sobotnich spotkań tych rozgrywek pomiędzy kielecką Koroną a Jagiellonią Białystok.

Niezbyt znany szerszej publiczności Adrian Siemieniec stworzył w stolicy województwa podlaskiego prawdziwego potwora. Jaga gra wyjątkowo ofensywny futbol, czego dowodem jest choćby 34 zdobyte bramki na przestrzeni czternastu rozegranych meczów.

Wydaje się, że podróż białostocczan do Kielc wbrew pozorom nie będzie jednak należała do najłatwiejszych. Zespół dowodzony przez Kamila Kuzerę nie przegrał bowiem żadnego z sześciu swoich ostatnich meczów ligowych. Co prawda Scyzoryki nie musiały mierzyć się rywalami z najwyższej półki, ale już samo utrzymanie takiej passy w PKO Ekstraklasie zasługuje na konkretne słowa uznania.

Niewykluczone, że Wdowik i spółka wrócą ostatecznie do domów z kompletem oczek, ale miejscowi moim skromnym zdaniem napędzą im nieco strachu. Czy skończy się na zaledwie jednym golu z ich strony? Czas pokaże.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2894
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Analiza:

Ogólnie według mnie same próg rzutów rożnych jest w tym meczu zawyżony, biorąc pod uwagę statystyki z tego sezonu. Korona nie jest drużyną która nabija kornery. Trochę lepiej ma się sytuacja z Jagiellonią, ale też są to zachwycające liczby. Podkreślam, nie oglądam Ekstraklasy i posiłkuje się tylko statystykami.

Korona ogółem:
średnio 3,5 RR na mecz, dla nich, a przeciwko średnio 4,6
Jagiellonia ogółem:
4,86 dla nich i 4,71 dla przeciwnika

Tutaj przewaga dzisiejszych gości.

Korona u siebie:
2,17 dla nich i 3,33 przeciwko nim
Jagiellonia na wyjazdach:
4,71 dla nich i 4,71 dla przeciwnika

Jak można zauważyć, Korona jest bardzo underowa u siebie i w ogólnym rozrachunku wychodzi na minus grając na swoim stadionie, Jaga trzyma się równo, a kurs zachęca do gry w ich stronę, bo jednak nabijając tych kornerów więcej od Kielczan.

Typy:

Jagiellonia więcej rzutów rożnych -kurs 2,05 ✔

Korona poniżej 5,5 RR - kurs 1,60 ✔

Kursy z Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2064
R 580,5K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ruch - Radomiak
Typ: mecz/liczba goli: Radomiak i powyżej 1,5
Kurs: 3,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W Ruchu doszło do oczekiwanej zmiany trenera ale nie takiej zmiany oczekiwali kibice, bowiem Jarosława Skrobacza zastąpił jego asystent Jan Woś. Spodziewano się, że drużynę spróbuje poukładać ktoś ze świeżym spojrzeniem. Ruch wprawdzie w meczu ze Śląskiem zdobył punkt a w Poznaniu miał kilka sytuacji na strzelenie bramki ( Michalski z 3m ) ale różnica jakości poszczególnych piłkarzy była znacząco widoczna. Radomiak w ostatnim meczu wyjazdowym wygrał 3:2 z Zagłębiem w Lubinie a wcześniej u siebie wygrał z ŁKS i zremisował z Koroną. Radomiak ma swoje atuty w postaci zdobywcy ośmiu bramek Alves de Almeidy ale i swoje kłopoty- kontuzje Roberto Alvesa, Machady i Wolskiego. Pozorna zmiana trenera w Ruchu nie zmieni sposobu gry i jakości poszczególnych piłkarzy, z których większość nie powinna grać na tym poziomie rozgrywek. Ruch w ostatnich pięciu meczach tracił przynajmniej po dwie bramki stąd też typ na +1,5. Radomiak przyjedzie na Stadion Śląski nastawiony na wygraną a jeśli piłkarze Ruchu zagrają swoje, czyli fatalne rozegranie, kluczowe straty i błędy w obronie, to punkty niestety odjadą do Radomia.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
ŁKS Łódź vs Piast Gliwice: powyżej 3.5 kartek @1.35✅
Zagłębie Lubin vs Widzew Łódź: powyżej 3.5 kartek @1.35✅
Korona Kielce vs Jagiellonia Białystok: BTTS @1.67✅
AKO bez podatku @3.04 TOTALBET✅


Jedni i drudzy nie zachwycają swoją postawą i dlatego też spodziewam się brudnego spotkania w Łodzi. Zdecydowałem się na kartki i pobieram próg 3.5 upomnień. Zarówno ŁKS, jak i Piast potrzebują punktów jak tlenu, dlatego liczę na wiele fauli i nieczystych zagrań. Jeżeli zerkniemy sobie do statystyk, to gospodarze u siebie pokryli nasz zakład w 4/6 przypadkach, a goście na wyjazdach 5/7. Sędzia Paweł Raczkowski to overowy arbiter i jego liczby z tego sezonu to: 12, 4, 2, 7, 3, 9, 7, 5, 8, 4.

Jestem zdania, że w spotkaniu w Lubinie także możemy spodziewać się kartek, bo oba kluby nie są nisko w tabeli Ekstraklasy, ale od jakiegoś czasu nie zachwycają swoją grą. Myślę, że Widzew ma spore szanse na urwanie punktów, ale i Zagłębie u siebie pragnie wreszcie wrócić na zwycięską ścieżkę. Pobieram próg 3.5 upomnień. Jeżeli zerkniemy do statystyk, to gospodarze u siebie pokrywali tę linię w 6/7 przypadkach a goście na wyjazdach 5/7. Arbitrem tej rywalizacji będzie Daniel Stefański i jego liczby to 6, 3, 10, 7, 9, 8, 6, 6. Myślę, że wygląda to dobrze i liczę na wiele kartoników.

Oba zespoły bardzo dobrze czują się w ostatnim czasie w ofensywie, dlatego też zdecydowałem się na klasyczny wynik BTTS. Korona u siebie pokrywała nasz zakład w 4/6 przypadkach a Jagiellona na wyjazdach w 5/7. Jestem zdania, że jedni i drudzy mają kim strzelać i będzie to wyrównane widowisko. Oby skuteczność została podtrzymana na wysokim poziomie i tym samym padło wiele goli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2524
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pogoń - Raków
Typ: Pogoń wygra i będzie powyżej 1.5 gola
@3.40 Fortuna

Jedno z ciekawszych spotkań - obok szlagieru w Warszawie - w piętnastej kolejce piłkarskiej Ekstraklasy. Pogoń od sześciu spotkań bez przegranej, z wciąż w dobrej formie Kamilem Grosickim w ataku. Passa ta byłaby jeszcze dłuższa, ale trzy bramki strzelone Wojskowym pod koniec września nie wystarczyły choćby do remisu. Dziś podejmują Raków, a więc zespół, który musi mocno gonić towarzystwo w fazie grupowej Ligi Europy, aby choćby myśleć o awansie do LKE. Może to wpłynąć na grę Rakowa nie na sto procent. Dodajmy jeszcze, że częstochowianie na wyjazdach nie prezentują znakomitej formy, w szczególności w defensywie. Tracili do tej pory w delegacjach średnio 2,4 gola na mecz. Tylko Niepołomice mają gorszy współczynnik. Trudno mi uwierzyć, że rozpędzona Pogoń nie dołoży czegoś od siebie. W moim odczuciu gospodarze wygrają dziś spotkanie, znajdując co najmniej dwukrotnie drogę do bramki rywala.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Pogoń Szczecin vs Raków Częstochowa: Pogoń strzeli gola i wykona powyżej 3.5 rzutów rożnych @1.65
Legia Warszawa vs Lech Poznań: powyżej 4.5 kartek @1.45
AKO @2.39 Superbet


Pogoń długo męczyła się w Bielsku-Białej, aby wyjść na prowadzenie i awansować do kolejnej rundy Pucharu Polski. Ta sztuka ostatecznie się powiodła i niezawodny Kamil Grosicki dał upragniony triumf. Jest to bardzo dobry okres dla Portowców, którzy po sierpniowym kryzysie byli spisywani na straty, ale każda kolejna kolejka sprawia, że gospodarze stają się jednym z kandydatów do walki nawet o mistrzostwo. Na ten moment Pogoń znajduje się na 5. pozycji i stara do lidera z Wrocławia wynosi 8 punktów. To, co znacznie poprawiło się u ekipy ze Szczecina to gra defensywna. Podopieczni Jensa Gustafssona ustabilizowali swoją obronę, a efektem jest zachowanie 4 czystych kont w ostatnich 5 ligowych spotkaniach. Czy ta sztuka powiedzie się także w starciu z Mistrzem Polski?

Raków dzielnie walczył ze Sportingiem w osłabieniu, aby doprowadzić do remisu, ale zabrakło jakości i sił, aby cieszyć się z przynajmniej 1 punktu w spotkaniu Ligi Europy. Szkoda, bo była szansa, aby być jeszcze w grze o awans i do końca europejskich rozgrywek pozostały jeszcze 2 kolejki. Przyjezdnych czeka jeszcze bardzo ważny wyjazd do Graz pod koniec listopada i tylko wygrana pozwoli mieć jeszcze nadzieję na przedłużenie swojej przygody w europejskich pucharach na wiosnę. W lidze Mistrz Polski radzi sobie przyzwoicie i szczególnie wygrana aż 5:0 z Zagłębiem Lubin robi wrażenie. Dzisiaj Raków zmierzy się jednak ze ścisłą czołówką naszych rozgrywek, która świetnie radzi sobie w defensywie. Czy szczeciński mur zostanie skruszony przez gości?

Raków ma prawo być zmęczony po czwartkowej podróży do Lizbony, wszak praktycznie przez cały mecz grał w osłabieniu, a dodatkowo musiał gonić wynik. Jestem zdania, że solidna marka, jaką jest Pogoń, to wykorzysta. Zdecydowałem się na Superbets, który mówi o tym, że gospodarze strzelą gola i wykonają przynajmniej 4 kornery. Jeżeli zerkniemy do statystyk, to Portowcy u siebie pokrywali ten zakład w 4/7 przypadkach. Raków na wyjazdach za każdym razem stracił przynajmniej 1 bramkę i dopuszcza rywali do wielu rzutów rożnych. W ich przypadku przeciwnicy grający na własnym boisku za każdym razem notowali przynajmniej 1 trafienie i 4 kornery. Mam nadzieję, że negatywna passa Pogoni z Mistrzem Polski się zakończy i to właśnie gospodarze będą stroną dominującą.

Czas na wielki hit tej serii gier i Legia podejmie w Warszawie Lech Poznań. Gospodarze bardzo pewnie pokonali w środku tygodnia Zrinjski i tym samym umocnili się na pozycji lidera swojej grupy Ligi Konferencji. Jest spora szansa na awans, ale należy postawić jeszcze jeden krok w starciach z Aston Villą i AZ Alkmaar. Bardzo dobrze zaprezentował się blok defensywny oraz Dominik Hładun, który zachował czyste konto i był na posterunku. Wojskowi w poprzedni weekend sięgnęli po komplet punktów w meczu przyjaźni z Radomiakiem i tym samym przełamali negatywną passę w lidze. Trzeba iść za ciosem, ponieważ czołówka nie chce się potykać i przede wszystkim Śląsk Wrocław jest mocnym rywalem w walce o najwyższe cele. Czy stołecznych stać na pokonanie Kolejorza?

Szkoda, że Lech nie występuje w europejskich pucharach, ponieważ jest tutaj spory potencjał, aby namieszać w Lidze Konferencji. Kibice z Poznania muszą czekać przynajmniej rok na kolejne występy swoich ulubieńców w międzynarodowych rozgrywkach i przyjezdni mogą w pełni skupić się na ligowych bojach. Tutaj ekipa ze stolicy Wielkopolski spisuje się całkiem nieźle i 5 oczek straty do lidera z Wrocławia może zostać zmniejszona przy ewentualnym sukcesie w stolicy. Cieszy powrót do formy kapitana Mikaela Ishaka i skandynawska współpraca z Kristofferem Velde przynosi owoce w postaci goli i zwycięstw. Dzisiaj ta dwójka może być kluczowa, aby ukąsić Legię. Czy przyjezdni uciszą Łazienkowską?

Zawsze jest sporo emocji pomiędzy tymi zespołami, ale pamiętamy poprzedni sezon, gdzie kibice gości mieli zakaz wyjazdowy i fani Kolejorza zostali wpuszczeni na trybuny Legii, aby również uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dzisiaj jednak należy spodziewać się dopingu z obu stron i bardzo dobrze, bo to dodaje kolorytu tej hitowej rywalizacji. Zdecydowałem się na kartki i pobieram próg 4.5 upomnień. Oba kluby mierzyły się ze sobą 16 kwietnia w Warszawie i tam padło 5 kartoników. Możemy przypomnieć sobie awanturę piłkarzy obu klubów przy ławkach rezerwowych. Wtedy zawody prowadził ten sam sędzia, co dzisiaj. Piotr Lasyk to arbiter, który często gubi przy kluczowych decyzjach i mam nadzieję, że piłkarze dadzą mu powody, aby karać zawodników. Jego liczby w ostatnim czasie nie są najlepsze, ale spodziewam się wielu fauli, nerwów i nieczystych zagrań i sędzia ten będzie zmuszony do sięgania do kieszonki. Oby hit w stolicy nas nie zawiódł!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1047
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Legia Warszawa - Lech Poznań
godzina 17:30
+26,5 fauli
1,85 Etoto
Wynik: 41 fauli

W niedzielę dojdzie do meczu z udziałem drużyn, które elektryzującą kibiców piłkarskich i od dekady walczą o najwyższe cele. W Warszawie przy Łazienkowskiej spotka się Legia Warszawa i Lech Poznań. Obie ekipy gonią lidera ligi Śląsk Wrocław i strata punktów komplikuje sytuacje w walce o mistrza. Liczę że zaangażowania zawodnikom na boisku nie zabraknie, tym bardziej że bilety zostały wyprzedane 6 dni przed spotkaniem i będzie komplet na trybunach.
W oko wpadł mi zakład statystyczny, a mianowicie chodzi o faule z linia 26,5. Do poprowadzenia tego spotkania został oddelegowany Piotr Lasyk. Jest to sędzia generalnie uznawany za underowego, ale tak się składa że właśnie on prowadził ostatnie dwie potyczki między dzisiejszymi drużynami. 16 kwietnia w Warszawie i odgwizdał 32 przewinień, a później 1 października ubiegłego roku i znowu odnotował 32 faule.
Generalnie w meczach rozgrywanych przy Łazienkowskie w tym sezonie średnio pada 27 fauli. Wyjazdowych meczach Lech Poznań w tym sezonie średnio robi się 21 fauli, ale puki co mierzył się z underowymi ekipami. W ubiegłym sezonie średnia wyjazdowa Kolejarza była 27 fauli.
Komplet na trybunach, waga spotkania i sędzia który nie tak dawno prowadził dwukrotnie potyczki dzisiejszych drużyn, gdzie wygwizdał po 32 faule. To wszystko skłania mnie do polecanie +26,5 fauli w dzisiejszym meczu. Najlepsza oferta jest w Etoto z kursem 1,85 , również taką linie można spotkać w STSie z kursem 1,75 i Superbecie 1,7. Forbet ma linię o oczko wyższą z kursem 1,66 , a Totalbet wyszedł z ofertą 28,5 fauli z kursem 1,85.
Screenshot_20231112_091920_ETOTO.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2304
Chlopaknaopak 100,7K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Pogoń - Raków
Typ: Raków strzeli gola - NIE
Kurs: 3.30
Bukmacher: STS

Cześć i czołem wszystkim,
Dzis w Szczecinie Pogoń rozegra mecz z Rakowem Częstochowa. Raków we Czwartek rozegrał swój mecz w lidze Europy. Sporting Lizbona okazał się zbyt wymagającym przeciwnikiem,warto zauważyć, że Raków od 12 minuty grał w 10 bo Racovitan dostał czerwona kartkę. Napewno zmęczenie da o sobie znać w tym spotkaniu i o wygrana z dobrze spisujaca się Pogonią będzie ciężko.
Kilka słów o drużynie ze Szczecina. Pogoń w ostatnich sześciu meczach straciła jednego gola z Jagielonia Białystok. Warto zaznaczyc, że w meczu z Puszczą Pogoń grała od 38 minuty w 10 bo czerwona dostał Ulvestad. Pomimo gry w osłabieniu Portowcy wygrali 2:0 i nie stracili gola. Trener Portowców zapowiada pełne skupienie i 3 punkty dla Pogoni. Uważam, że Pogoń nie przegra a rewelacyjnie spisujacy się bramkarz Cojocaru nie będzie musiał wyciągać piłki z siatki.

Legia Warszawa - Lech Poznań
Lech Poznań x2
Kurs 1.64
STS
Legia wygrała z Mostarem 2:0 w lidze Konferencji i praktycznie zapewniła sobie awans do dalszej rundy. Dziś bardzo ciężki i prestiżowy mecz z Lechem. Uważam, że zmęczenie Legii po czwartku i bojowe nastawienie będącego w formie Lecha nie pozwoli przegrać Poznaniakom tego meczu.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legia Warszawa vs Lech Poznań
Typ: czerwona kartka
Kurs: 4.20
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:
Analiza:


Czas na wielki hit tej serii gier i Legia podejmie w Warszawie Lech Poznań. Gospodarze bardzo pewnie pokonali w środku tygodnia Zrinjski i tym samym umocnili się na pozycji lidera swojej grupy Ligi Konferencji. Jest spora szansa na awans, ale należy postawić jeszcze jeden krok w starciach z Aston Villą i AZ Alkmaar. Bardzo dobrze zaprezentował się blok defensywny oraz Dominik Hładun, który zachował czyste konto i był na posterunku. Wojskowi w poprzedni weekend sięgnęli po komplet punktów w meczu przyjaźni z Radomiakiem i tym samym przełamali negatywną passę w lidze. Trzeba iść za ciosem, ponieważ czołówka nie chce się potykać i przede wszystkim Śląsk Wrocław jest mocnym rywalem w walce o najwyższe cele. Czy stołecznych stać na pokonanie Kolejorza?

Szkoda, że Lech nie występuje w europejskich pucharach, ponieważ jest tutaj spory potencjał, aby namieszać w Lidze Konferencji. Kibice z Poznania muszą czekać przynajmniej rok na kolejne występy swoich ulubieńców w międzynarodowych rozgrywkach i przyjezdni mogą w pełni skupić się na ligowych bojach. Tutaj ekipa ze stolicy Wielkopolski spisuje się całkiem nieźle i 5 oczek straty do lidera z Wrocławia może zostać zmniejszona przy ewentualnym sukcesie w stolicy. Cieszy powrót do formy kapitana Mikaela Ishaka i skandynawska współpraca z Kristofferem Velde przynosi owoce w postaci goli i zwycięstw. Dzisiaj ta dwójka może być kluczowa, aby ukąsić Legię. Czy przyjezdni uciszą Łazienkowską?

Zawsze jest sporo emocji pomiędzy tymi zespołami, ale pamiętamy poprzedni sezon, gdzie kibice gości mieli zakaz wyjazdowy i fani Kolejorza zostali wpuszczeni na trybuny Legii, aby również uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dzisiaj jednak należy spodziewać się dopingu z obu stron i bardzo dobrze, bo to dodaje kolorytu tej hitowej rywalizacji. Zdecydowałem się na czerwień. Oba kluby mierzyły się ze sobą 16 kwietnia w Warszawie i tam padło 5 kartoników. Możemy przypomnieć sobie awanturę piłkarzy obu klubów przy ławkach rezerwowych. Wtedy zawody prowadził ten sam sędzia, co dzisiaj. Piotr Lasyk to arbiter, który często gubi przy kluczowych decyzjach i mam nadzieję, że piłkarze dadzą mu powody, aby karać zawodników. Jego liczby w ostatnim czasie nie są najlepsze, ale spodziewam się wielu fauli, nerwów i nieczystych zagrań i sędzia ten będzie zmuszony do sięgania do kieszonki. Oby hit w stolicy nas nie zawiódł!
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ruch Chorzów vs Radomiak Radom
Typ: Pedro Henrique strzeli gola
Kurs: 3.10🟥
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Tak to niestety jest w naszych polskich realiach. Notujesz dwa awanse z rzędu i po kilku miesiącach pracy w Ekstraklasie zostajesz zwolniony ze swojego stanowiska. Może lepiej byłoby pozostać w 1. Lidze i Jarosław Skrobacz z pewnością ma żal do swoich przełożonych. Dobrze wiemy, że Ruch nie ma zbyt wielkich finansów, a i tak do tej pory ekipa z Chorzowa radziła sobie bardzo dobrze. Jasne, wyniki osiągane w elicie nie są satysfakcjonujące, ale czy to nie jest odzwierciedlenie potencjału tej ekipy w tym momencie? Brak własnego stadionu, to kolejny kamyczek do ogródka i wydaje się, że awans do Ekstraklasy był po prostu zbyt pochopny. Jest to projekt nieprzygotowany do rywalizacji na najwyższym poziomie w Polsce i Ruch jest oczywistym kandydatem do szybkiego spadku. Ciekawy jestem, jak na piłkarzy wpłynie wiadomość o zwolnieniu trenera, który niejako wyciągnął ich z futbolowego dołka. Jedno jest pewne, kibice nie zawiodą na Stadionie Śląskim. Czy beniaminka stać na przełamanie?

Radomiak po całkiem dobrym okresie, gdzie udało się pokonać ŁKS Łódź, czy też Zagłębie Lubin oraz zremisować z Koroną Kielce musiał przełknąć gorzki smak porażki w meczu przyjaźni z Legią Warszawa. Samo spotkanie nie było widowiskiem, raczej obie ekipy dążyły do strzelenia jednej bramki i tym samym cieszyć się ze skromnego zwycięstwa. Szkoda utraconej szansy, wszak okazje na remis się pojawiły, ale fani przyjezdnych nie mają na co narzekać, wszak ich ulubieńcy znajdują się w środku tabeli. Ewentualna wygrana dzisiaj pozwoli wskoczyć nawet na 7. pozycję. W ostatniej rywalizacji niewidoczny był wicelider klasyfikacji strzelców Pedro Henrique, który na swoim koncie ma już 8 goli w tej kampanii. Przyjemnie obserwuje się jego współpracę z Edi Semedo i ten duet będzie bardzo groźny podczas poniedziałkowego starcia w Chorzowie. Czy goście szybko zapomną o porażce z Legią Warszawa?

Przed nami tylko jedno spotkanie w polskiej Ekstraklasie, ale jestem zdania, że na nudę nie będziemy narzekać. Z jednej strony jest Ruch, który zwolnił swojego ojca sukcesów i tej impuls ma nagle poprawić sytuację beniaminka. Z drugiej mamy Radomiaka, który po przegranej z Legią Warszawa pragnie wrócić na dobre tory i pokonać zespół, który jest w kryzysie. Zdecydowałem się na gola Pedro Henrique. Jest to napastnik, który świetnie gra głową i koledzy skrzętnie to wykorzystują. W meczu przyjaźni miał swoje pojedyncze sytuacje, ale nie udało mu się skierować futbolówki przeciwnika. Spodziewam się overowego spotkania w gole, dlatego też szanse na bramkę Brazylijczyka są w mojej opinii całkiem wysokie. Liczę mocno na tego napastnika.
 
Ostatnia edycja:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ruch Chorzów vs Radomiak Radom
Typ: Superbets: Radomiak wygra mecz i powyżej 1.5 gola w połowie
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...asy-10-11-2023-12-11-2023.169754/post-7226214
Analiza:


Ogólnie to miałem tu pójść w over duży np 4.5, ale jednak rozmyśliłem się i pójdę w taki oto zakład. Ruch gra słabo, nie sądzę żeby zmiana trenera wpłynęła tutaj dobrze na zawodników . Gospodarze ostatnimi czasy przeplatają porażki remisami, ciężko im zdobyć 3 punkty. W tym meczu myślę, że przegrają.
Radomiak to zespół środka tabeli ale z realnymi ambicjami na pierwszą 6 tkę Ekstraklasy . W meczu z Legią grali naprawdę całkiem nieźle, mogli urwać punkt. Wcześniej wygrana z Zagłębiem, remis z Koroną i wygrana z ŁKS. Myślę, że dziś są w stanie wrócić na zwycięska ścieżkę. Mysle, też że w drużynie jest o wiele lepsza atmosfera niż w Ruchu . Ja uważam, że szanse na zwycięstwo gości są bardzo duże.
Dokładam do tego wszystkiego over 1.5 gola w 2 połowie, bo jakoś tak widzi mi się remis do przerwy, a strzelanie dopiero po przerwie. Jeżeli Radomiak strzeli, to Ruch się otworzy, bo w ich sytuacji w tabeli każda strata punktowa to przybliżanie się do spadku do 1 ligi. Jak Ruch się otworzy to wielce prawdopodobne jest to, że Radomiak z kontry strzeli kolejna bramkę . Mi taki zakład pasuje. Dla tych co nie lubią ryzyka proponuje over 1.5 gola Radomiaka w meczu .
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ruch Chorzów vs Radomiak Radom
Typ: Ruch Chorzów liczba żółtych kartek / over 2.5
Kurs: 2.18
Bukmacher:
Fortuna

Aż trudno nie zagrać na ilość kartek Niebieskich , jak nie trudno zauważyć że chyba dla Ruchu to za wysoki próg Ekstraklasa i z zaledwie 1 zwycięstwem 5 remisami 7 porażkami zajmują przed ostatnią pozycję tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek są wyżej od ŁKS-u , Ruch praktycznie w każdym meczu otrzymuje kartki a w sumie złapali już około 30 żółtek i czerwień , wśród wyróżnionych pod względem dyscyplinarnm jest np Sadlok , Michalski a Kasolik bez żółtej ale z czerwienią ale można by było jeszcze paru powyliczać paru zawodników , tak czy inaczej dla Ruchu każdy mecz to albo gwóżdz do trumny albo jakiś cień nadziei sędzią jest pan Damian Sylwestrzak który sędziował w tym jedynym meczu wygranym przez Niebieskich z ŁKS-em i pokazał 6 zółtek w tym za dwie czerwień dla ŁKS-u a Ruch z 3 żółtkami , liczę że i dziś nie będzie gorzej i Niebescy zobaczą 3 żółtka a kurs ponad 2 wart zagrania .
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:30 Widzew Ł. - Ruch Ch.
Ruch @ 3.80
Ruch podwójną szansa 2-2 @ 2.90

Fortuna

Podczas przerwy reprezentacyjnej zostanie rozegrane zaległe spotkanie pomiędzy Widzewem Łódź a Ruchem Chorzów. Po raz kolejny spróbuje pograć zwycięstwo Ruchu. Uważam, że ich gra z meczu na mecz ulega delikatnej poprawie. W spotkaniu przeciwko Radomiakowi pierwsza polowa była smutna i nuda, lecz w drugiej w końcu coś drgnęło. Słupek, poprzeczka, gol z spalonego, dwie okazje Szczepana, która jedna z nich musiał zamienić na gola, a zrobił tak naprawdę padolino sezonu. Ruch mógł wygrać tamto spotkanie, a nawet musiał.
Obie drużyny potrzebują punktów, ale tych punktów bardziej potrzebuje Ruch, który do bezpiecznej strefy traci sześć punktów. Do składu powróci być może Starzynski, choć tu uważam, że dostanie więcej minut. Szczepan mógłby odpocząć, bo widać, że ekstraklasa to chyba jednak za wysokie progi. Pytanie tylko czy Ruch ma drugiego napastnika, a może zagra tam ktoś inny i będzie pełnił role fałszywej dziewiątki. Z bardzo dobrej strony pokazał się w końcu Kozak, który był motorem napędowym drużyny w spotkaniu przeciwko Radomiakowi.
Widzew przed tym spotkaniem ma swoje problemy. A bardziej chodzi tutaj o problemy w defensywie. Trener gospodarzy nie będzie mógł na pewno skorzystać z usług Henricha Ravasa czy Andrejsa Ciganiksa. To nie jedyny problem bowiem nazwisk jest trochę więcej. Szanse maja dostać zmiennicy czy ten młodzi gracze, którzy dostaną wielka szanse, lecz czy ja wykorzystają?
Jest to meczy przyjaźni obu kibiców, ale czy ta sama przyjaźń zobaczymy na boisku?. Mecz śmierdzi mi trochę kolejnym remisem, ale skoro jest to mecz przyjaźni to nie będę zdziwiony jak Widzew puści ten mecz.
Ruch z pewności musi wykorzystać braki kadrowe rywala, jeśli tego nie zrobi to ciężko będzie tutaj się utrzymać..
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
nie no Ibis :D , mecz przyjaźni to może być na trybunach , ale nie na boisku , i jak ma Widzew niby im puscić mecz, a potem jakby spadł Ruch i Widzew i zabrakło by tych 3 pktów to co wtedy ? ale żeby nie było rozumiem ten typ, ja raczej bym grał x do przerwy lub końcowy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom