>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

15. Kolejka Eredivisie 14.12-16.12.07

Status
Zamknięty.
nakur 0

nakur

Użytkownik
Zaczynamy od piątkowego meczu!

Roda JC - Sparta Rotterdam

Kursy na Betfair: 1.35 11.5 5.8

Roda JC po znakomitej wygranej nad PSV na wyjezdzie (4-2) jest na piątym miejscu w Eredivisie i mecz z Sparta Rotterdam to znakomita okazja żeby umocnić tą pozycje. Sparta tydzień temu po raz pierwszy raz wygrała (1-0), ale z równie cieńkim NEC, i zajmuje przedostatnie miejsce.

Dla mnie 1 na 99% ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Zapraszam do analizowania i komentowanie 15 Kolejki Eredivisie. W tej kolejce czeka nas ekscytujące spotkanie Ajax - PSV kto wygra ? Zapraszam do komentarzy ????
PS. MAM nadzieje licznych komentarzy i analiz ;)
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik

Zapowiada się bardzo emocjonująca kolejka.W szlagierowych meczach Feyenoord podejmie AZ Alkmaar zaś Ajax zagra na Arenie z PSV Eindhoven.Zapraszam do dyskusji.


FC Twente - VVV Venlo (0-1)
Typ:1
Na Arke Stadion,miejscowe Twente Enschede podejmie beniaminka z Venlo.W tym meczu zdecydowanym faworytem będą gospodarze a ja zaryzykowałem tu handicap.Każdy kto oglądał zeszłotygodniowy mecz Venlo-Feyenoord przyzna mi rację,że nowicjuszowi z Eredivisie sprzyjało niesamowite szczęście zaś Feyenoord miał olbrzymiego pecha(słupek,poprzeczka).
Wynik 0-0 to według mnie dzieło przypadku.Sądzę,że w sobotę wszystko wróci do normy i wygra zespół teoretycznie lepszy.Twente to w tej chwili 7.ekipa w tabeli mająca stratę tylko 2 punktów do Heerenveen.Strata jest więc nieduża i są duże szanse na nadrobienie jej gdyż gracze z Abe Lenstra grają wyjazd z bardzo mocną Rodą Kerkrade.Venlo oprócz tego &quot;farciarskiego&quot; remisu z Portowcami nie może się niczym specjalnym pochwalić w ostatnim czasie.Na wyjazdach drużyna prowadzona przez doświadczonego trenera André Wetzela zawodzi(1-1-5) zaś napastnicy i ogólnie cała ofensywa ma problemy ze zdobywaniem bramek(270 minut bez gola).Ciekawy jest fakt,że obydwa zespoły zagrają po raz pierwszy ze sobą.Myślę,że jak potencjalnego zdobywce trzech punktów możemy upatrywać drużynę Freda Ruttena.


Feyenoord Rotterdam - Az Alkmaar
Typ:1

Na De Kuip Feyenoord Rotterdam podejmuje osłabione AZ.Gracze van Maarwijka są zmuszeni zmazać plamę po meczu z Venlo a konkretniej poprawić skuteczność bo to co wyczyniali tacy gracze jak Slory czy młodziutki Wijnaldum było w bardzo słabym stylu.Dla Portowców ta kolejka może przynieść fotel lidera ponieważ zagrają ze sobą Ajax i PSV a jak wiadomo w takich meczach lubią padać remisy.Feyenoord z pewnością będzie zmobilizowany,szczególnie,że jest to ekipa grająca najlepiej u siebie.Z siedmiu spotkań wygrali sześć i stracili tylko dwie bramki.Dla graczy van Gaala to może być nie do przeskoczenia.Na pewno Alkmaar to zespół z olbrzymim potencjałem ale wydaje mi się,że coś w tej ekipie &quot;pękło&quot;.I w Pucharze UEFA i w lidze AZ gra znacznie poniżej oczekiwań.Być może tajemnicza niemoc tkwi w kontuzjach które dotykają zespół od początku sezonu.Nie inaczej będzie w sobotni wieczór.Nie zagrają:Didulica, Luirink, Schaars, Maartens i Jenner. Być może do składu powróci kontuzjowany ostatnio Kemy Agustien.Wyżej wymienieni gracze stanowią bądź stanowili trzon drużyny z zeszłego i tego sezonu jednak wyeliminowały ich urazy.AZ na wyjazdach gra słabo(1-2-3).Być może zalążkiem lepszych czasów dla Alkmaar było zeszłotygodniowe 2-1 z Utrechtem jednak uważam,że z Feyenoordem będzie odwrotnie.Portowcy mają mocny skład a u siebie są szczególnie niebezpieczni.W ekipie van Maarwija nie zagrają Bruins, Hofs, Vincken, a także Lee Chun Soo.W ostatnich pięciu meczach pomiędzy tymi drużynami na obiekcie w Rotterdamie czterokrotnie wygrywali gospodarze,myślę,że teraz może być podobnie.
 
pavel885 0

pavel885

Użytkownik
co ty watpie bo widzialem pogode dla Holandii i nie bylo zadnych opadow, a pozatym jesli przenosza mecz z warunkow pogodowych to zawsze na ostatnia chwile a mecz jest o 20 a zmiana terminu ulegla dzisiaj w poludnie.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Z powodu strajku policjantów, odwołane zostały dwa mecze piłkarskiej ligi Holandii. Nie odbędzie się zaplanowane na niedzielę spotkanie prowadzącego w tabeli Ajaksu Amsterdam z PSV Eindhoven.Do skutku nie dojdzie również sobotnia konfrontacja zajmującego trzecie miejsce Feyenoordu Rotterdam z AZ Alkmaar (ósma pozycja).
Burmistrzowie Amsterdamu i Rotterdamu wyrazili obawy, że bez nadzoru policjantów (domagają się podwyżki w wysokości 200 euro netto miesięcznie), nie mogą zagwarantować bezpieczeństwa podczas meczów. Nowe daty spotkań nie są jeszcze znane.
www.sportowefakty.pl
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Twnete Enschede vs Venlo VVV

Twente w tym sezonie dalej potrafi grać bardzo dobrze. Wielu ekspertów uważało, że Twnte było jedynie objawieniem jednego sezonu, naszczęście się mylili i jak widać mogą dalej walczyć z najlepszymi. Aktualnie zajmują 7 miejsce w tabeli, a do lidera tracą 7 punktów. Widać, że Eredivisie w tym sezonie jest bardzo wyrównane. Zespół Enschede jest w całkiem niezłej formie, nie przegrali od 6u spotkań. A u siebie potrafili pokonać takich rywali jak Feyenoord czy AZ Alkmaar. Ogólny bilans Twente u siebie: 3-3-1 i 10:5 w bramkach. Można zauwarzyć, że nie strzelają jakiejś nadzwyczajnej ilości bramek, tak samą mało tracą. W zespole dzisiaj będą wszyscy podstawowi gracze dostępni.
Rywalem Twente jest beniaminek: Venlo. Zespół gości także ostatnio lepiej gra, ponieważ przegrali tylko jeden mecz na ostatnie 5 i aż 2 wygrali. Na wyjeździe beniaminek z Venlo gra fatalnie: 1-1-5 i 6:18. Tracą dość sporo bramek. W dzisiejszym meczu również spodziewałbym się większej ilości goli, ponieważ w zespole nie zagra bardzo ważny zawodnik obrony: Mike Mampuy. Ten gracz rozegrał wszystkie spotkania w swoim zespole i jego brak będzie na pewno wielką stratą dla drużyny gości.
Twente mogłoby w końcu pokazać kibicom, że nie zapomnieli jak się wygrywa spotkania większą ilością bramek. Tutaj będzie najlepsza okzaja by pokazać, że dalej to potrafią.

Mój typ: over 3.25
Kurs: 2.16
Buk: 188Bet
Stake: 4/10

pzDr
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
✅ FC Groningen - Willem II ✅

Jutro o godzinie 14:30 FC Groningen podejmować bedzie jeden z najsłabszych zespołów w lidze czyli Willem II Tilburg. Piłkarze Groningen jesli tylko chcą na własnym stadionie mogą wygrac z każdym jak choćby niedawno kiedy to pokonali u siebie Feyenord 3:2. Groningen w tym sezonie jest średniakiem w Holenderskiej tabeli. W tym sezonie na własnym stadionie piłkarze Groningen grali 7 razy. Wygrali 4 mecze 1 raz przegrali i 2 razy musieli uznac wyższosc gości. Lecz 2 porazki na własnym stadionie były na początku sezonu pózniej juz nikt nie był w stanie pokonac Groningen na własnym obiekcie. Na własnych &quot;śmieciach&quot; Groningen nie strzela duzo bramek bo tylko 6 ale równiez bardzo mało traci bo także tylko 6. Druzyna Willem na wyjazdach gra fatalnie - w 6 meczach piłkarze Tilburga zdobyli tylko 1 punkt, tracąc przy tym tylko 9 bramek i niestrzelając zadnej !!!
W poprzedniej kolejce Groningen przegrało na wyjezdzie 2:4 z Heerenveen, natomiast piłkarze Willem przgrali nie bez walki z Feyenordem 3:2. Najlepszy strzelec Willem ma na swoim koncie zaledwie 3 bramki co pokazuje jak słabi są w ataku piłkarze Willem. Jutro Groningen które na własnym stadionie gra ostatnio świetnie pokona beznadziejnie grający na wyjazdach zespoł Willem II i dopisze do swojego dorobku kolejne 3 punkty które przybliża ich do gry w pucharach. Dobrym rozwiązanie w tym meczu wydaje sie byc równiez Under 2,5 chociaz jest on mniej pewny od zwycięstwa gospodarzy.

Mój typ: Groningen
Kurs: 1,50
Wynik: 1:0 ✅
Pewność typu: 9.5/10

Tak jak pisałem nie padło duzo bramek. Groningen wygrał 1:0 i zarówno typ na zwyciestwo gospodarzy jak i typ na Uner 2,5 okazał sie trafny. ✅
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik

Vitesse Arnhem - Excelsior Rotterdam
1 ✅
1,50
Betgun
Na Gelredome w Arnhem,Vitesse podejmuje najgorszy zespół w lidze Excelsior.Zdecydowanym faworytem są gospodarze i to oni powinni sięgnąć po trzy punkty.Szczególnie,że gracze z Rotterdamu będą dziś bardzo poważnie osłabieni.Kontuzjowani są René van Dieren, Koen Stam, Sebastiaan Steur, Eldridge Rojer, Damien Hertog oraz Daniel Guijo-Velasco, a pod znakiem zapytania stoi występ Sebastiana Pardo.Ten przedostatni gracz to najlepszy zawodnik przyjezdnych.Vitesse jakoś szczególnie nie rozpieszcza swoich kibiców grą na własnym obiekcie,jednak nie można też powiedzieć,że jest to słaba forma.Bilans 3-1-3 to wg mnie dobry wynik jak na możliwości żółto-czarnych.Goście na wyjazdach grają beznadziejnie (0-2-4) a ostatnie wyniki pikarzy z Woudestein to pogromy od PSV(4-1),Willem II (6-0) i Bredy (3-0).Excelsior pewnie podąża do 2 ligi i jeżeli zimą nie dojdzie do zmian w klubie to w przyszłym sezonie będziemy mieć jednego przedstawiciela Rotterdamu mniej w eredivisie.W drużynie gospodarzy nie zagra: Cees Keizer, Michael Jansen, Anders Due i Theo Janssen.Podsumowując uważam,że Vitesse na swoim podwórku musi wygrywać z takimi przeciwnikami jak Excelsior.Goście nie są w stanie nawiązać walki z żadnym przeciwnikiem.

 
M 0

metody

Użytkownik
i co jeżeli obstawiłem ten mecz (przyp. Feyenoord - Alkmaar) to muszę teraz czekać aż go rozegrają i dopiero iść z kuponem (o ile mi wejdzie)?

podbijam te pytanie , ponieważ jestem początkującym , z góry dziękuje :-?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom