>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka Eredivisie / 18. Jupiler Pro League (05-07.12.2014)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Pierwszy, grudniowy weekend będzie bardzo interesujący w belgijskiej JPL. Szczególnie dwa pojedynki powinny być nadto zaciekłe. Pierwszym będzie mecz beniaminka, Peruwelz z Anderlechtem Bruksela. Gospodarze mogą zaskoczyć swojego utytułowanego przeciwnika. Drugim natomiast, rywalizacja Charleroi z fatalnie grającym Standardem Liege. Goście w końcu się otrząsną :?: Jednostronnie powinno być w Brugii, gdzie ekipa Waldemara Soboty zagra z Zulte-Waregem.
W Holandii hitem będzie rywalizacja Vitesse Arnhem z Twente Enschede. Niemniej to dopiero w niedzielę. Wcześniej, wbrew pozorom powinno być ciekawie na derbach Rotterdamu. Excelsior podejmie Feyenoord. Portowcy są faworytami, ale gospodarze już niejednokrotnie zaskakiwali silniejszych rywali. Pozostałe pojedynki powinny zakończyć się sukcesem faworytów - Ajax, PSV czy AZ nie powinny mieć większych problemów z pokonaniem swoich rywali.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Cicho w dziale Eredivisie, więc ja spróbuje coś skrobnąć...
Alkmaar - GO Ahead Eagles
JUż kiedyś to pisałem ale powtórzę jeszcze raz. Goście tego spotkania to bodajże moja najbardziej ulubiona ekipa tej ligi. Lubię ich bo...walczą. Nawet gdy przegrywają z tuzami to gryzą trawę i prawie w każdym meczu udaje im się strzelić choćby jedną bramkę. Nie ma tu miejsca takie odpuszczanie jak w przypadku graczy Bredy czy Też Dordrechtu, którzy majestatycznie chodzą sobie w końcówce po boisku. Goście niedawno na wyjeździe strzelili gola Ajaxowi, mam nadzieję że i dziś im się toi uda... Go Ahead zapewne zagra z kontry, co lubią. Rywala dziś mają niełatwego ale mam nadzieję że dadzą radę...
Go Ahead Eagles strzelą kurs 1,47 Totomix wynik 2:0
Do tego dwa suchary ( przepraszam że w ostatniej chwili )
Ajax - Willem II
Ajax - 1 kurs 1,75 STS wynik 5:0
Cambuur - Breda
Cambuur kurs 1,50 STS wynik 0:1
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Groningen - Heerenveen
Podopieczni Van De Looi rozgrywają ostatnio coraz lepszy futbol świadczą o tym choćby wyniki uzyskane z Twente czy PSV wygrana z pierwszą a remis z drugą robią wrażenie. Warte odnotowanie są rezultaty uzyskiwane przez gości z Heerenveen nie wygrali od siedmiu spotkań ich ostatnie zwycięstwo miało miejsce we Wrześniu gdy pokonali na własnym stadionie PSV. Dzisiaj w szeregach gospodarzy nie zobaczymy Hoesena, Van Der Veldena, Bosa i Islamovica. Natomiast goście muszą sobie poradzić bez Buijsa.
Zwycięstwo Groningen @@ 2.20
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Groningen - Heerenveem
Myślę że goście w tabeli są zbyt nisko w stosunku do tego co grają. W paru spotkaniach zdecydowanie nie dopisało im szczęście, Jestem zdania że dalsza częśc sezonu powinna być zdecydowanie lepsza. O puchary nie będą się bili ale w okolicach miejscach 5-6 powinni się znaleźć. Tych intuicyjny...
Heerenveen DNB kurs 2,05 STS zwrot wynik 2:2
 
jj_cupidity 97

jj_cupidity

Użytkownik
Vitesse - Twente
Na dziś mecz ligi holenderskiej, gdzie faworytem jest drużyna gości. Nie ten typ jednak będę dziś typował. Liga holenderska obfituje w gole i w tym meczu pewnie tak samo będzie. Moim typem jest więc over 2,5 gola 1,6 ✅ a także nieco odważniejsze over 3,5 gola 2,37 ✅bet365
Vitesse bez podstawowego bramkarza, a Twente bez najlepszego strzelca. Końcowego zwycięzcę wytypować dość ciężko, najbardziej prawdopodobny wydaje się remis, natomiast typ na gole jest najrozsądniejszy moim zdaniem.
EDIT: w 50&#39; min już 2:2. Tu może i over 5,5 wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom