>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15 kolejka Primera Division [13-14.12.2008]

Status
Zamknięty.
unique 41

unique

Użytkownik
Stawki z Bet-at-home



Przed nami El Classico - Barcelona - Real - Czy słowa Schustera to tylko przykrywka czy wie co go czeka na Camp Nou? Czy Barcelona weźmie rewanż za poprzedni sezon gdzie 2-krotnie przegrali z Królewskimi? Ponadto ciekawie zapowiada się spotkanie Sevilli z Villareal. Zapraszamy do komentowania i analizowania tego co będzie działo się podczas najbliższego weekendu.
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Schuster wiele juz nie ma do powiedzenia, bo go już nie ma, Real po wygranej 3-0 z Zenitem podbudował nieco morale i pojedzie na derby Espani do Barcelony z wszystkimi &quot;gwizdkami&quot; jednak czy to wystarczy na rozpędzoną &#39;Blaugrane&#39; tego dowiemy się w sobote. Na dzień dzisiejszy kurs 1,60 to zbyt mało jak na mecz o takiej randze...kto wie może po dzisiejszej wygranej Realu coś w tej kwestii się zmieni...ja na początku tygodnia zagrałem na barcelone po kursie 2.00, i jeżeli kurs się zmieni na plus to polecam też tak zrobić, jednak bardziej rozsądnym rozwiązaniem w tym meczu jest over, chociaz tutaj też kurs 1,6 nie zachwyca, jednak jeżeli w tym meczu nie padnie wiecej niż 2 bramki to nie można bedzie go nazywać już debrami Hiszpani.
Zapraszam do dyskusji...
a co do innych meczy to over wydaje się też dość pewny w Sevilli po kursie 1.80zł.
Pozdrawiam!
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
FC Barcelona - Real Madryt
Typ: Barcelona -1,5
Kurs: 2.40
Bukmacher: toto-mix
El Clasico, Gran Derby, Derby Europy... Już w najbliższą sobotę o godzinie 22.00 zabrzmi pierwszy gwizdek Mediny Cantalejo.
Na Camp Nou swój kolejny - już 237 mecz rozegrają dwie wielkie firmy - FC Barcelona i Real Madryt. Pierwszy mecz pomiędzy tymi dwoma drużynami rozegrał się aż 106 lat temu. Do tej pory FC Barcelona odniosła 94 zwycięstwa, 89 spotkań zakończyło sie zwycięstwem Realu a 53 spotkania zakończyły się remisem.
Real Madryt dość niespodziewanie i nagle zmienił trenera. Bernda Schustera zastąpił zwolniony kilka tygodni temu z Tottenhamu - Juande Ramos, któremu liga hiszpańska nie jest obca - trenował juz Sevillę.
Pierwsze spotkanie pod wodzą nowego trenera Real rozegrał w lidze mistrzów z Zenitem. Z Jurkiem Dudkiem w bramce wygrali oni 3:0. Tę wygraną zawdzięczają przede wszystkim Arjenowi Robbenowi, który to jednak z powodu czerwonej kartki z poprzedniego spotkania - nie zagra w El Clasico. Poza nim, na Camp Nou na pewno nie zagrają: Pepe, Diarra, Marcelo, Ruud van Nistelrooy, De la Red, Sneijder, Heinze oraz Torres. Pomimo optymistycznych dla Królewskich wiadomości - na murawę na 99% nie wybiegnie Sneijder. Jak więc widać osłabienia są spore. Dodatkowo dochodzi nie najlepiej spisujący sie w bramce Casillas (jużniektórzy debatują, czy w GD zagra on czy może Jurek Dudek), także bardzo niepewna obrona.
FC Barcelona wystąpi w niemal optymalnym składzie. Jedynymi graczami którzy nie zagrają w tym meczu są Iniesta oraz Milito. Choć jakby tak spojrzeć na to co Blaugrana wyprawia bez tych zawodników, to można wątpić, czy faktycznie jest to osłabienie.
Duma Katalonii gra fantastycznie, kosmicznie, bajecznie... Takie opinie można teraz przeczytać w niemal każdym wywiadzie w którym poruszany jest wątek Barcelony. Niedawno po kontuzji wrócił Eric Abidal i od razu wpasował sie w styl gry całej drużyny - zagrał kapitalne spotkanie.
Faktem jest, że w tygodniu Barcelona przerwała serię 20 spotkań bez porażki - lecz Blaugrana grała drugim, a częściowo nawet trzecim składem.
Mnie, jako kibica Barcelony cieszy to, że Aleksander Hleb w końcu wkomponował sie w drużynę. W ostatnich meczach gra coraz lepiej i udowadnia, że nie było błędem zatrudnienie go w Barcelonie.
Głód strzelania ma także Samuel Eto`o który nie zagrał w dwóch ostatnich spotkaniach Barcelony (w fantastycznym meczu z Valencią pauzował za kartki a na mecz z Szachtarem nie dostał powołania).
FC Barcelona jest liderem Primera Division. Nad drugim Villarealem ma 6 punktów przewagi, natomiast nad Realem - aż 9.
W ostatnich dwóch sezonach FC Barcelona nie mogła sprostać graczom z Madrytu.
Dwa mecze na wyjeździe zakończyły się dwoma wygranymi Realu (w tym upokarzająca dla Katalończyków przegrana 4:1). Dwa mecze na Camp Nou to był jeden remis i jedna porażka. Dwa seozny temu po hat-tricku Leo Messiego Barcelona zremisowała 3:3, a w poprzednim sezonie uległa gościom 1:0.

FC Barcelona jest teraz w wybornej formie. Grając podstawowym składem miażdży większość przeciwników nie dając im nawet cienia szansy na korzystny rezultat. Mają najwięcej bramek strzelonych (44) i najmniej bramek straconych (9). Mają w składzie aktualnego lidera tabeli najlepszych strzelców - Samuela Eto`o.
W tym meczu tak naprawdę wszystko - lub prawie wszystko przemawia na niekorzyść Realu. Nie sądzę, by właśnie to okazało się ich atutem.
Mimo, iż ten mecz będzie oglądał cały świat, mimo, iż ten mecz jest nazywany Derbami Europy, to nie sądzę, by Real postawił Barcelonie trudniejsze warunki niż postawiła zmieciona Valencia czy też Sevilla.

Inne typy:
Barcelona - 1.65
over 2,5 - 1.65
Real nie strzeli - 2.30
Połowa / koniec spotkania - Barcelona/Barcelona - 2.37 (bwin)

Mała edycja:
Iniesta, do treningów z kolegami powrócił już we wtorek, jak stwierdził na ostatniej konferencji prasowej Pep Guardiola, Katalończyk będzie mógł wystąpić w meczu z Realem Madryt.
Wychowanek Barçy urazu nabawił się 4 listopada podczas meczu z FC Basel w Lidze Mistrzów. Lekarze przewidywali dla niego od 6 do 8 tygodni przerwy. Wstępne prognozy wykluczały występ pomocnika reprezentacji Hiszpanii w meczu z Realem Madryt.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ten mecz jest już dziś potężną masówką. Zaczynam obawiać się o wynik. Aspekt sportowy przemawia całkowicie za Barceloną ale masówki różnie się kończą. Ja odpuszczam.
Napewno nie będzie tak jak z Valencia że skończy się 4:0
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja osobiście uważam odwrotnie jako że jestem fanem Realu nie chcę mówić że wygrają ponieważ Barcelona spisuje się zdecydowanie lepiej jednak wiadomo jaka jest mobilizacja gdy do drużyny przychodzi Nowy Trener. Możliwę że piłkarze jakim da szanse za wszelką cenne będą chcieli udowodnić że Schuster popełniał błędy np. Treningowe dlatego uważam że mecz może zakończyć się remisem.
 
S 0

saviola07

Użytkownik
Przede wszystkim wg mnie zwycięstwo Barcy nie jest tak pewne jak by to pokazywał kurs, nie wiadomo jak zagra real pod wodza nowego trenera, dlatego po tym kursie nie warto grać 1.

Co do innych meczy to zastanawiam się nad
CF Malaga - CD Numancia 1/1,90
CF Getafe - RCD Mallorca 1/1,90
FC Sevilla - CF Villarreal 1/2,05

Poźniej może napisze analizy, narazie proszę o komentarze.
 
funio25 0

funio25

Użytkownik
Real vs Barca typ : 1
Same plusy na Barce:
+ Wlasny stadion
+ Publicznosc jako 11 zawodnik ????
+ Barca nie przegrala od ilus spotkan
+ Barcelona wyjdzie podstawowym składem
+ Forma Leo Messiego
Real:
- zmiana treera
- Sklad strasznie oslabiony
- graja na wyjedzie
- przegrai 3 ostatnie spotkania w lidze
PEWNA 1 NA BARCELONE !!
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Panowie tutaj jest miejsce na merytoryczną dyskusję, rozumiem, że Gran Derby wzbudza dużo emocji, ale jeśli chcecie coś napisać to z sensem, wszystkie jednozdaniowe wtrącenia i komentarze będą kasowane.
 
unique 41

unique

Użytkownik
Liga Hiszpańska, Moje Propozycje, Moje analizy.




Valencia CF-Espanol Barcelona
Typ: Valencia CF (1,57) ✅
Nie ma co owijać w bawełnę Valencia to musi wygrać jeśli chce utrzymać wysoką 3 lokatę gdyż ostatnio stracili wiele cennych punktów zwłaszcza w meczu ze Sportingiem. Później potyczka z Barcą wiadomo jak się skończyła, teraz przychodzi czas na wg mnie najsłabszego rywala w najbliższych spotkaniach Nietoperzy bo następne spotkania i potyczka z Realem i Atletico będą niezmiernie trudne zwłaszcza z Królewskimi, którzy ostatnio stracili 9pkt, 9 bardzo ważnych punktów a jutro mogą stracić kolejne 3 więc dla Valencii i dla Emrego lepiej było by wygrać jutrzejsze spotkanie i zainkasować 3pkt. Espanol od dłuższego czasu boryka się z kłopotami o których pisałem w poprzedniej analizie podczas zremisowanego meczu z Betisem i stawiam konsekwetnie na porażke Barcelony na Mestalla, a swoje kolejne trafienia powinnien zaliczyć Villa, który uważać powinnien na swoje zachowanie gdyż ma 4 zółte kartki i kolejna eleminuje go z ważnych spotkań, dla odważnych można zagrać na Valencie z handii po atrakcyjnym kursie. Do składu wraca Marchena a zapewne za tydzień wróci wielka gwiazda – Silva. Pewność typu: 9/10.



FC Barcelona-Real Madrid
Typ: FC Barcelona (1,60) ✅
Tutaj wszystko co trzeba napisał Kuuba(w odpowiednim dziale), ja cóż mogę dodać ..

-Messi: Jestem niesamowicie zmotywowany.

-Henry: To jest El Clasico i chcę je wygrać. Nie myślę o tym, że Madryt jest
poszkodowany, że przegrywa i nękają go kontuzje. Czy wcześniej ktoś przejmował się Barceloną, do której składu ledwo co powrócił Messi, w której Ronaldinho miał ciężki rok, Márquez nie miał formy, a Eto&#39;o i Deco byli zawieszeni...? Wtedy nikt nie płakał nad Barçą, dlatego teraz my nie płaczemy nad Realem.

-Márquez: Jeśli będziemy mogli strzelić 10 bramek, zrobimy to.

-Xavi: Uciekniemy Realowi na 12 punktów.

No i - Schuster: Zwycięstwo z Barçą nie jest możliwe(wiadomo już nie trenuje ale słowa i ból pozostał)

Pewność typu: 11/10 JAKO KIBIC BARCY LICZE NA WAS !!



Real Valladolid - Deportivo La Coruna
Typ: over 2,5 (2,09) ✅
Spotkanie 7 i 8 drużyny BBVA, Valladolid zadziwiająco dobrze gra u siebie, Deportivo na 21pkt do zdobycia na wyjeździe zgromadziło zaledwie 8, Real celuje w tym sezonie w P. UEFA podobnie zresztą jak Deportivo dlatego myślę, że będzie to bardzo dobre spotkanie i powtórzą wyczyny goaldarskie z poprzedniego tygodnia, choć Deportivo straciło zaledwie 14 bramek !! to w niedzielę bilans powinnien się zmienić. Real przed tygodniem zrobił to co Villareal czyli ze stanu 3-0 wyszli na 3-3, Deportivo pewnie wygrało 2-0 z Malagą. Co godne podkreślenia to podstawowy bramkarz Valladolid – Asenjo nie będzie grać aż 3 miesiące a to był taki pewniak Mendilibar’a. Pewność typu: 6/10.


UD Almeria - Racing De Santander
Typ: Remis (3,15) ✅
Wyrównane drużyny o czym świadczą ich pozycje w lidze 13 i 14, przed tygodniem Almeria uległa w Numancii 2-1 choć przez ponad 30min grali w przewadze, do składu wraca najskuteczniejszy zawodnik – Negredo. Racing również tydzień temu grał w przewadze ale tylko 10min co, lecz oni bardziej skrupulatnie wykorzystali potknięcie gości i udało się zremisować spotkanie z młodzieżą z Alethic. Pewność typu: 4/10.


Recreativo Huelva - CA Osasuna
Typ: under2,5 (1,59) ✅
Spotkanie dwóch najsłabszych ekip ligi, zarówno Recre i Osasuna nie mogą się pochwalić zdobyczami punktowymi, obie ekipy raczej zaliczą 2 ligę bo ich gra równa się zeru. Słaby aspket ofensywny, nie lepiej to wygląda w defensywie. Na pierwszy rzut oka gdy spotykają się tak słabe ekipy gra się na maxa gdyż jeśli niemają zdobywać punktów między sobą to na pewno nie ugrają z Sevillą czy Valencią tym bardziej z Realem i Barceloną. Osasuna ostatnio pechowo oddała 2pkt na, Recre wygrało z 3 wg mnie ekipą do spadku czyli Mallorcą na ich terenie spodziewam się zacietego spotkania lecz bez wielu goli. Ostatnie 4 spotkania pomiędzy drużynami to wyniki underowe. Pewność typu: 6/10.


Athletic Bilbao - Sporting Gijon
Typ: Remis (3,20) ⛔
Tutaj może podam śmieszny powód ale ostatnie 6 spotkań Gijonu to 3 porażki i 3 zwycięstwa a owe drużyny prezentują podobny poziom i wg mnie podzielą się punktami. Licze na Fernando Llorente z Bilbao bo to perspektywiczny zawodnik a w Gijonie na Bilica obaj zawodnicy nie zawodzą swoich drużyn i pewnie przewodzą w klasyfikacji strzelców swoich drużyn. Pewność typu: 2/10.


CF Malaga - CD Numancia
Typ: Malaga (1,90) ✅
Dla mnie jeden z pewniejszych spotkań tej kolejki i mam nadzieję, że Malaga mnie nie zawiedzie jak to tydzień temu zrobił Betis, gdyż również na nich mam zamiar stawiać. Numancia przed tygodniem jak już ww. pokonała Almerię, Malaga uległa Deportivo. Num na wyjeździe wygrali raz i to bardzo szczęśliwie z Espanolem 4-3 po bramce w 93min. Malaga u siebie zdobyła większość punktów i to u siebie pokonali chociażby Valladolid czy Getafe a piłkarsko przewyższają gości. Numancia wystąpi jedynie bez zawieszonego za kartki Barkero – podstawowego pomocnika drużyny. Pewność typu: 8/10.


CF Getafe - RCD Mallorca
Typ: CF Getafe (1,90) ✅
Kolejne spotkanie z typu „powinno wejść” gdyż Mallorca nie prezentuje jakiegoś wybitnego footballu a Getafe jak wiadomo zaczyna grać na miarę swoich umiejętności, choć ostatnio pechowo zremisowali na trudnym terenie to wcześniej pokonali Real, zremisowali z rozpędzoną Barceloną więc 3pkt jak dla mnie ze spadkowiczem powinny przyjść łatwo. Getafe na pewno w przyszłym roku chciałoby zagrać w UEFA więc trzeba pnąć się w górę i 3pkt z RCD powinny wpaść. Pewność typu: 9/10.


FC Sevilla - CF Villarreal
Typ: strzelą Sevilla FC/Villarreal CF (1,65)
2 najciekawsze spotkanie po El Classico w ten weekend w lidze, Sevilla przed tygodniem pokonała Real 4-3, Valencia zremisowała 3-3 z Valladolid jak widać spotkania w których był ogrom bramek. Do składu Sevilli wraca Luis Fabiano choć i tak lista kontuzjowanych bądź zawieszonych jest długa: Enzo Maresca, Javier Chevanton, Lautaro Acosta, Arouna Kone i Javi Navarro. Villareal ma problemy tylko z ofensywą gdyż kontuzjowani są Guillermo Franco i Joseba Llorente. Villareal w tygodniu grał w LM w którym ulegli oni Celtom 2-0, spotkanie można powiedzieć było tylko przetarciem przed arcy trudnym spotkaniem na Pizjuan, Sevilla na pewno będzie chciała pokazać efektowny, ofensywny football i zrewanżować się kibicom za ostatnią porażkę z Barceloną. Villareal za tydzień gra z Barcelona więc kolejny z wielkie 4 ligi hiszpanskiej więc nie powinnien być dłużny Sevilli i powinnien również grać ofensywnie i postarać się o jakieś punkty. Jakoś 3 czy 4 tygodnie temu Sevilla u siebie zremisowała bezbramkowo z Valencią gdzie na 1 rzut oka powinnien paść wynik overowy i obie drużyny powinny sobie strzelić bramki gdyż zawodnicy pokroju Fabiano, Kanoute i Villi czy Maty to spory arsenał. Mam nadzieję na ciekawe widowisko w niedzielny wieczór. Pewność typu: 8/10.


Atletico Madrid - Betis Sevilla
Typ: strzeli Betis Sevilla (1,50)

Betis po katastrofalnym początku gdzie w pierwszych 3 meczach zdobyli zaledwie 1 punkt i nie strzelili gola to później było już tylko lepiej, lepiej pod względem strzelania goli gdyż 21 września tylko w spotkaniu z Betisem u siebie nie strzelil gola!! Zdobyli 2 z Valencią, 2 z Barceloną, gola z Valencią czy z Villareal więc wielka 4 została „pokonana” Atletico choć do tej 4-ki nie jest zaliczany to i tak walczy teraz w LM z bardzo dobrym skutkiem(2 miejsce w grupie). Tutaj się może wiele wydarzyć, Betis to drużyna walcząca do końca o czym przekonała się ostatnio Valencia, przed tygodniem Betis po wyrównanym spotkaniu co mnie dziwi zremisował zasłużenie z Espanolem, z Atletico na pewno remis byłby dobrym rezultatem choć będzie ciężko wywieźć nawet 1pkt, Aguirre na pewno wystawi najsilniejszy skład gdyż takim dysponuje, i jak dla mnie wynik wynik 3-1 to jest najbardziej prawdopodobny. Pewność typu: 8/10.
 
P 0

patryk_1425

Użytkownik
FC Barcelona - Real Madryt

Typ: Barcelona
Kurs: 1,60
Bukmacher: UNIBET


Mecze Barcelony z Realemem elektryzują kibiców w całej Europie zapewne podobnie będzie w sobotę 13 grudnia o godzinie 22.00.
Oba zespoły rozegrały między sobą 237 z czego 94 razy wygrała Barca, 89 razy Real i padły 53 wyniki remisowe. Na ławce trenerskiej w Realu nie zobaczymy jużSchustera, który wyleciał z Madrytu, jego miejsce zajmie Juande Ramos trener, który wygrał z Sevillą puchar UEFA. W tym roku pojechał na wyspy trenowaćTotenham, jednak jego przygoda zakończyła się po niespełna 5 miesiącach. eal podwodzą nowego trenera wygrał już mecz pucharowy z Zenitem (3:0), a w bramce Realu dobry mecz rozegrał Jerzy Dudek. Dwie bramki Raula i bramka Robben (oraz jego asysta) zadecydowały o zwycięstwie Królewskich, jednak jest jeden problem, a mianowicie Robben nie zagra z Barcą za czerwoną kartkę, która zobaczył w meczu z Sevillą.
Dodatkowo w Realu zabraknie: Pepe, Diarry, Marcelo, Ruuda van Nistelrooya, De la Red, Gabriela Heinze oraz Torresa. Teraz może coś o gospodarzach ... ostatni mecz pucharowy z Szachterem, Pepe Guardiola potraktował &quot;sparingowo&quot;, w meczu zobaczyliśmy wielu młodych i zdolnych, gwiazdy odpoczywały i zbierały siły na Gran Derby, tak więc za Barcą przemawia wszystko własne boisko, forma w ostatnich meczach i oczywiście niezastąpiony Leo Messi wspomagany przez Eto&#39;o, Henryego i Xaviego. Jedynym który nie zagra będzie Gabriel Milito, który leczy kontuzje, zdąży się wykurować Anders Iniesta, który będzie gotów na około 40 minut grania.
FC Barcelona jest liderem i napewno kusi to, że po tym meczu mogą mieć 12 punktów przewagi nad odwiecznym przeciwnikiem z Madrytu. Chcą pokazać, że w tym roku mistrzostwo Primera Division powróci do stolicy Katalonii.

Ostatnie mecze na Camp Nou między Barcą i Realem to remis 3:3 oraz porażka Barcy 1:0.


Inne typy, które proponuje to:
Barcelona - 1.60
OVER 3,5 - 2,3
Lionel Messi strzeli - 2,2
Kto strzeli więcej bramek: Lionel Messi vs. Thierry Henry Kurs: 3,15
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Polecam Typ Kuuby ???? Sam miałem go dać ???? ale niestety ułamki sekund zadecydowały ????
A ode mnie na 15 kolejkę:
SPOTKANIE:
FC Barcelona - Real Madryt
TYP:
Dokładny wynik połowy czasu: inny
KURS:
8.75
ANALIZA:
Dziś na Camp Nou odbędzie sie tzw. &quot;El Clasico&quot; . Będą to 237 Gran Derby pomiędzy FC Barceloną a Realem Madryt. Real Madryt od 3 kolejek przegrał swoje mecze do tego dochodzi to iż zmienili trenera , którym jest Juan de la Cruz Ramos Cano. W gran derby napewno nie zobaczymy ???? e la Red, Diarra, Torres, Van Nistelrooy, Heinze i Pepe,Codina, Robben i Marcelo.. Real w poprzedniej kolejce uległ bo bardzo zaciętej walce 3:4 z Sevillą , 2 tygodnie temu kompromitacja na wyjeździe z Getafe 3:1. Na 14 meczy tylko 8 wygrał , 2 remisy i aż 4 porażki.Mogą sie pochwalić wygraną z Zenitem 3:0 w Lidze Mistrzów ale to za mało...Barcelona ta drużyna przechodzi swoje chwile 44 bramki strzelone i tylko 9 straconych to na prawdę bardzo dobry wynik. Dziś na pewno zobaczymy Inieste: &quot;Iniesta, do treningów z kolegami powrócił już we wtorek, jak stwierdził na ostatniej konferencji prasowej Pep Guardiola, Katalończyk będzie mógł wystąpić w meczu z Realem Madryt.&quot; co bardzo cieszy. Barcelona na 14 meczy wygrała 11. Bramkostrzelny Eto&#39;o jutro zagra , ostanio rozkręcił sie Thierry Henry strzelając 3 bramki przeciwko Valenci ogólna postawa francuza zaczyna cieszyć , Lionel Messi w wywiadzie dla katalońskiego &quot;Sportu&quot; stwierdził: &quot;Jestem niesamowicie zmotywowany przed meczem z Realem&quot; , bardzo dobrze spisuje się też Dani Alves , Puyol , Xavi. Barcelona najlepsze drużyny ligi do tego meczu gromiła:
Barcelona - Atletico (6:1)
Sevilla - Barcelona (0:3)
Barcelona - Valencia (4:0)
Thierry Henry przed Gran Derby mówi chyba jasno : &quot;To jest El Clasico i chcę je wygrać. Nie myślę o tym, że Madryt jest poszkodowany, że przegrywa i nękają go kontuzje. Czy wcześniej ktoś przejmował się Barceloną, do której składu ledwo co powrócił Messi, w której Ronaldinho miał ciężki rok, Márquez nie miał formy, a Eto&#39;o i Deco byli zawieszeni...? Wtedy nikt nie płakał nad Barçą, dlatego teraz my nie płaczemy nad Realem&quot;
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Valencia - Espanyol
typ: 1
kurs: 1.50
Gospodarze mają kozystny blians spotkan z rywalami. Valencia (3) grajaca z Espanyolem (18) powinna spokojnie wygrac mecz, jesli chce utrzymac sie w czolowce ligi hiszpanskiej. Sobotni meczyk warty uwagi, gospodarze mają dobry bilans meczy u siebie (5-0-2) zas przyjezdni juz tak dobrze nie radza sobie na obcym terenie (1-2-4). Valencia wiele bramek strzela pod koniec spotkania, lecz w tym spotkaniu powinni kontrolowac mecz. Jeden z lepszych moim zdaniem typow na sobotni wieczor: Valencia.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Getafe-Mallorca

Drużyna Getafe po 5-meczowym maratonie z czołówką tabeli wreszcie natrafia na rywala, w którym to oni będą faworytem. Ekipa z przedmieścia Madrytu świetnie zaprezentowała się w ostatnich spotkaniach, nie dali się pokonać Barcelonie i Villarreal, a także zanotowali bardzo cenne i efektowne zwycięstwo nad Królewskimi. Te wyniki dodadzą im pewności siebie i do dzisiejszego spotkania gracze Victora Munoza powinni przystąpić ze spokojem i świadomością, że są lepsi od swojego przeciwnika. Mallorca prezentuje się bardzo słabo w tym sezonie, wygrali jak dotąd zaledwie 3 spotkania, ale ostatnie zwycięstwo miało miejsce jeszcze w październiku kiedy pokonali na swoim obiekcie równie słaby Espanyol. Od tamtego czasu wyspiarze pozostają bez zwycięstwa, a czarę goryczy przelała ubiegłotygodniowa porażka na swoim stadionie z Recreativo. W tej dyspozycji goście nie mają czego szukać na Colliseum Alfonso Perez i przewiduję tu gładkie zwycięstwo Getafe.

Moje typy:
1 1,85 7/10 ✅
1(-1) 3,35 4/10
✅✅

Sevilla-Villarreal

Najciekawszy obok Gran Derbi pojedynek w tej kolejce. Opromieniona zwycięstwem na Santiago Bernabeu Sevilla podejmuje Żółtą Łódź Podwodną, która ostatnio jakby dostała lekkiej zadyszki. Co prawda w ubiegłym tygodniu w świetnym stylu odrobili straty przegrywając już 0:3 z Getafe i byli nawet bliscy wygranej w tamtym meczu, ale na Pizjuan raczej nie ma co liczyć na odrobianie strat bo Sevilla jest zespołem zbyt doświadczonym, aby sobie na taki pościg pozwolić. Gospodarze wciąż zmagają się z kontuzjami, ale tak jest praktycznie od początku sezonu i trener Ramon Sanchez chyba już nauczył się z tym żyć. W dzisiejszym meczu nie zagrają Enzo Maresca, Javier Chevanton, Lautaro Acosta, Arouna Kone i Javi Navarro są to oczywiście poważne osłabienia. Najważniejszą informacją jest jednak to, że w dzisiejszym meczu do składu powróci Luis Fabiano, który nie wystąpił tydzień temu w Madrycie. Z kolei Manuel Pellegrini ma poważny ból głowy z zestawieniem linii ofensywnej na to spotkanie ponieważ kontuzjowani są Guillermo Franco i Joseba Llorente co utrudni w znacznym stopniu strzelanie goli przez gości dlatego też stawiam na wygraną gospodarzy w tym spotkaniu.

Mój typ:
1 2,05 5/10

Malaga-Numancia

Spotkanie dwóch beniaminków, w którym mimo wszystko dość trudno wskazać wyraźnego faworyta. Patrząć na bilans dom-wyjazd obydwu zespołów wydaje się, że Malaga powinna tu gładko wygrać. Dla mnie nie jest to jednak takie oczywiste. W poprzednich 2 sezonach obydwie ekipy spotkały się 4-krotnie na zapleczu PD i wszystkie 4 mecze padły łupem dzisiejszych gości z Numancii, dlaczego więc nie mieliby powtórzyć tego wyniku dzisiaj??Kto wie? Ja jednak przede wszystkim zwróciłem uwagę na to, że oba zespoły grają bardzo overowo. Główny powód to słaba defensywa, Malaga straciła jak dotąd 25 goli, Numancia 28 czyli dokładnie 2 na mecz. Przy sporej liczbie straconych goli udaje im się też w większości spotkań coś ustrzelić, więc wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem na ten mecz będzie granie na liczbę goli.

Mój typ:
over 2,5 1,85 6/10 ⛔
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Ja rozumiem , że to forum ma inne zasady , ale z tego co wiem to takie mecze zazwyczaj się ogląda z piwem w ręku :jezora:, a nie obstawia , bo różne cuda są.
A patrząc na średnie kursy z przeszłości to zwycięstwo Realu lub remis bardzo możliwy.
Średni kurs na Betexplorer , który wchodził od sezonu 1999/2000 włącznie zawsze był powyżej 2.0.
Typowy NO BET
 
slander 10

slander

Użytkownik
Barcelona-Real Madryt Typ: 1
Wszyscy wskazują na Barcę, bo:
- jest w formie
- gra u siebie
- Real dopiero zmienił trenera po fatalnych wynikach
- w Realu zabraknie kilku podstawowych zawodników
i kilka innych argumentów. Według mnie jedynym zagrożeniem dla Barcy są Raul i Higuain oraz jakaś fenomenalna postawa Casillasa w bramce. Nie mam jednak wątpliwości, że Barca zgarnie 3pkt. Dla tych chłopaków to jest jeden z najważniejszych meczy w życiu i motywacja jest ogromna. Tym bardziej, że Barcelona ostatni raz pokonała u siebie Real cztery lata temu! Dziś to nie tylko kwestia 3pkt do ligowej tabeli, ale tu chodzi o zemstę za porażkę 4:1 na Santiago Bernabeu i udowodnienie wyższości. Największym przeciwnikiem Barcy jest presja, ale ja nie widzę tu graczy, którzy nie grali w karierze meczy o wielką stawkę(może poza Krkiciem). Spodziewam się wysokiego zwycięstwa Barcelony i nie zdziwie się jak do przerwy będzie 3:0 dla gospodarzy.
 
ajax4 11

ajax4

Użytkownik
-


FC Barcelona - Real Madrid (-1.0) 1 2.50

Co do Grand Derby-Barcelona absolutnie dominuje w Lidze i dzisiaj to przypieczętuje wygrana-sądzę, że Real nie jest w stanie wygrać w tym sezonie z Barcą, mimo wygranej w LM pod wodzą nowego trenera nad Zenitem &quot;jedna jaskółka wiosny nie czyni&quot;. Co do Barcy - Trener Guardiola dał odpocząć gwiazdą Barcy i sądzę, że w dzisiejszym meczu &quot;zniszczą&quot; Real.

Przewidywane składy:



Ostatnie ligowe mecze BARCY:

FC Bacelona - Valencia 4 - 0
Sevilla - FC Barcelona 0 - 3
FC Barcelona - Getafe 1 - 1
Recreativo - FC Barcelona 0 - 2
FC Barcelona - Valladolid 6 - 0


Ostatnie ligowe mecze REALU:

Real Madrid - Sevilla 3 - 4
Getafe - Real Madrid 3 - 1
Real Madrid - Recreativo 1 - 0
Valladolid - Real Madrid 1 - 0
Real Madrid - Málaga 4 - 3
 
K 0

kamil64

Użytkownik
FC Barcelona - Real Madryt
Za dwie godziny rozpoczną się wielkie derby europy - Barcelona vs. Real. Barcelona w tym sezonie gra świetnie, ma 9 pkt przewagi nad realem. piłkarze dumy katalonii w tym meczu będą chcieli potwierdzić że są najlepsi w Hiszpanii. Pomoże im w tym 100-tysięczna publiczność na Camp Nou. Real mimo iż jest na straconej pozycji będzie pewnie chciał strzelić chociaż jedną bramkę, wtedy Barcelona będzie musiała strzelić dwie i z tego wynika że warto postawić over 2,5 bramek.

Moje typy:
FC Barcelona - Real Madryt
Typ: FC Barcelona (1,60)
Typ: over 2,5 (1,65)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom