>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15 kolejka Serie A [2-5 grudnia 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN

Szykuje się niesamowita kolejka. Nie dość, że na rozkładzie trzy kapitalne pojedynki, to jeszcze terminarz rozpisany na cztery dni więc będzie co oglądać!
Wspomniane hity to Napoli - Inter, Juventus - Atalanta i derby Rzymu. Ufff, to będzie święto calcio. Kolejka rozpocznie się na San Paolo w Neapolu gdzie przyjedzie Inter. Napoli w dużym kryzysie, a akurat przed nimi zbliża się najważniejszy mecz sezonu w Lidze Mistrzów na ten moment. Wyjazdowy pojedynek z Benficą na Estadio da Luz. Inter wygrał z Fiorentiną ale nie zachwycił, kto wygra?
Derby Rzymu to zawsze święto. Czy tym razem Francesco Totti także odegra jakąś ważną rolę w tym meczu?
Zachęcamy do wspólnej dyskusji, a jest o czym dyskutwoac jak sami widzicie ;)


Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.

Zapraszamy do dyskusji ;)
 
ilovpl 0

ilovpl

Użytkownik
Napoli - Inter
typ: inter +0,5 @2,075 b365 ⛔⛔⛔
naprawde nie wiem skad takie kursy na oba zespoly, 4.33 na inter to dla mnie nieporozumienie, fakt nie prezentuja jakiegos super sportowego poziomu ale widac ze zmiana trenera wyszla im na plus, jesli walcza z silnymi rywalami to jest u nich zawsze motywacja i nie oddaja pola, a mecze w wykonaniu napoli sa tragiczne, sa oni nie skuteczni. napoli u siebie ostatnio 3 remisy, dwa w lidze z sassuolo i lacio po 1:1 oraz w LM z bardzo slabym o nic nie grajacym Dynamem, ich plan na ten sezon legl w gruzach po kontuzji Arka Milika, nie ma kto byc liderem ofensywy. za 4 dni ( od meczu z interem ) bedzie czekalo Napoli mecz o wyjscie do dalszej fazy LM i mysle ze na tym meczu sie powinni bardziej skupic gdyz maja w tym momecie tyle samo punktow co ich nastepny rywal - Benifica po 8. to jest wyjazd bedzie ciezko przy zalozeniu ze 3-ci Besiktas jedzie do tabelowego outsidera) dwa trudne mecze w kilka dni. Inter na wyjazdach jak do tej pory porazki 1 bramka i remis z Milanem na derbach, wyrwany w ostatnich minutach. mysle ze tu moze byc X niskim nakladem sil a jak chodzi o skutecznosc to jestem za interem dlatego +0,5 po kursie 2,07 gram w bet365 juz dzis
⛔⛔⛔ nadzieja umarla po 5 minutach
 
Grac45 49,6K

Grac45

Forum VIP
@iLovPL
Trudno się nie zgodzić z tym co napisałeś i jaki typ proponujesz. Fakty są takie, że Napoli nie tylko ostatnio gra fatalnie a taki stan trwa już znacznie dłużej. Tak pisałem przed meczem z Juventusem, było to równo miesiąc temu a dokładnie 5 meczów temu.
Napoli od jakiegoś czasu gra fatalną piłkę i to trzeba powiedzieć wprost. Zaczęło się niewinnie od 0-0 w Genoi, później przyszła nagła porażka z Atalantą i co tu dużo nie mówić kompromitacja z Romą. A jeszcze trzeba dołożyć przecież przegraną w LM z Besiktasem. Czyli podsumowując w nie tak długim okresie 4 fatalne spotkania, jak to większość mówi od czasu Milika siadło wszystko, chociaż ja to widzę inaczej. Prawda jest taka, że jak nie ma odpowiedniej płynności a co za tym idzie szybkości na skrzydłach to Napoli zawsze siada. Jak do tego dodamy ewentualny spadek formy jednego bądź dwóch skrzydłowych to już jest kicha kompletna. Insigne w tym sezonie nie istnieje jeśli chodzi o formę, na początku ciągnął wózek Callejon później jego rolę przejął Mertens i w tej chwili tylko u niego widzę dobrą formę. Jak mówię bez skrzydeł nie ma niczego a więc i środka pola, nawet Hamsik z tym nie wiele może nie raz zrobić o Alllanie nie wspominając bo to jest facet od destrukcji a dopiero później od ew. przeglądu w ofensywie. Ważną postacią odciążającą Hamsika miał być Jorginho, który rok temu dawał ku temu perspektywy. Niestety ten sezon ma poniżej krytyki to mówiąc tak najłagodniej. 2 fatalne błędy z jego strony dawały i Bolonii i Besiktasowi sytuację sam na sam. Zupełnie za darmo Napoli traciło bramki. Została defensywa, od momentu gdy Albiol jest kontuzjowany i ten system gry upadł. Coulibaly nie czujący pewności bardziej doświadczonego partnera robi równie kardynalne błędy co wyżej wspomniany Jorginho. Nie poznaje tego faceta z tamtego sezonu tak pewnego siebie i spokojnego w grze. Jak ktoś chce się przekonać co teraz odwala to proponuje zobaczyć bramkę na 1-0 jaką strzeliła Roma czy nawet bramkę z Crotone, gdzie chciał sygnalizować spalonego będąc jako jedyny przy linii bramkowej. Jak nie ma Albiola to pozostaje Sarriemu do wyboru, albo wiecznie siedzący na ławce Chiriches co się umówmy jest dobry, ale raczej na grę z przeciwnikami z dołu tabeli i Maksimović obecnie świeży zawodnik wchodzący dopiero od momentu kontuzji Albiola. Gol z Atalantą głównie jego zasługa, potrzeba jeszcze sporo czasu, żeby pokazał swój prawdziwy potencjał i przede wszystkim spokój w grze.
Trochę się zmieniło od tego czasu, w tej chwili to Insigne ciągnie grę w ofensywie, Callejon po super początku teraz mocno obniżył loty. Mertens, który robił ostatnio za najlepszego zawodnika drużyny jest zawieszony i w piątek nie zagra. Idiotyczny faul zaraz po wejściu na boisko z Sassuolo mu to uniemożliwi, sam miał od razu do siebie pretensje. Do defensywny Albiol wrócił połowicznie, bo niby jest zdrowy a i tak gra na razie Chiriches choć trzeba oddać, że gra przyzwoicie. Trójka w środku pola czyli Hamsik plus czterech rywalizujących: Allan, Diawara, Zieliński, Jorginho - ułożyłem od najpewniejszego. Co do Hamsika to widać już momenty jak od 70-75 minuty ma problemy z kondycją i nie ma się co dziwić. Raz, że po odejściu Higuaina musi ciągnąć ten wózek sam (gol z Lazio, asysta z Sassuolo)i dwa, jest w końcu po francuskim euro także wyglądać może tylko gorzej do końca roku.
Tak to mniej więcej wygląda na dziś. Skupiłem się tylko na Napoli bo to będzie typ mocno przeciwko nim. Wtorkowy mecz z Benfiką w ramach najważniejszego meczu w tym roku też mocno pomaga.
Inter X2 @ 2,10 Bet365 ⛔⛔⛔⛔ 10-0
To co zagrał Inter to jest po prostu sytuacja bez komentarza. Szkoda łaciną rzucać, jeden wielki dramat. Dla mnie jako fana Napoli jedyny pozytyw, że tak łatwo zdobyli 3 pkt.

Może się ktoś znajdzie co opisze coś więcej jak tam wygląda sytuacja w Interze po derbach i z Piolim na czele. ;)
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Juventus-Atalanta(+1) x2 @1.95 , btts tak @2.0 Bet365
Bet okazja wg mnie.Juve w ostatnich tygodniach pokazuje mega padakę w swojej grze, męczą się grając.Oczywiście wcześniej też to często robili ale przeważnie było to na zero z tyłu i zawsze te 1, 2:0 ugrywali.Ostatnio jednak coś się zepsuło..Defensywa wydaję się nie być już takim monolitem no a patrząc na rywala, może być ciężko.Do tego dochodzą kontuzje (Alves,Barzagli,Bonucci,Dybala,Higuain,Pjaca) Jak widać ubytki spore zarówno w defensywie jak i ofensywie..No a goście to drużyna z najlepszą formą w ostatnich tygodniach.Potrafili wygrać z Napoli, Interem czy Romą, są niepokonani od 10 spotkań.Bardzo dobra gra sprawiła, że są już na 5 miejscu a kto wie gdyby zapunktowali z liderem może wskoczyli by do &#39;&#39;top3&#39;&#39;.Juve póki co nie czuję zbytnio oddechu rywali, ma co prawda 4 pkt przewagi które jakimś wielkim handicapem nie są ale Roma, Milan czy Lazio które są za nimi jakoś nie wyglądają na drużyny które ustabilizowały by formę i mogły do końca bić się o mistrza.Jak dla mnie zapowiada się wyrównany pojedynek i jakieś 2:1/1:1.W najgorszym wypadku jakieś 1:0 dla &#39;&#39;Starej Damy&#39;&#39;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Napoli - Inter

Trochę się zmieniło od tego czasu, w tej chwili to Insigne ciągnie grę w ofensywie, Callejon po super początku teraz mocno obniżył loty. Mertens, który robił ostatnio za najlepszego zawodnika drużyny jest zawieszony i w piątek nie zagra. Idiotyczny faul zaraz po wejściu na boisko z Sassuolo mu to uniemożliwi, sam miał od razu do siebie pretensje. Do defensywny Albiol wrócił połowicznie, bo niby jest zdrowy a i tak gra na razie Chiriches choć trzeba oddać, że gra przyzwoicie. Trójka w środku pola czyli Hamsik plus czterech rywalizujących: Allan, Diawara, Zieliński, Jorginho - ułożyłem od najpewniejszego. Co do Hamsika to widać już momenty jak od 70-75 minuty ma problemy z kondycją i nie ma się co dziwić. Raz, że po odejściu Higuaina musi ciągnąć ten wózek sam (gol z Lazio, asysta z Sassuolo)i dwa, jest w końcu po francuskim euro także wyglądać może tylko gorzej do końca roku.
Wymieniłeś same negatywy i nie sposób się z tym nie zgodzić. Oglądąłem mecz Napoli z Sassuolo i gra tam była bardzo kiepska. Forma Callejona gdzieś uleciała, Hamsik jak mówisz robi co może. Pomoc niby dobra, ale Jorginho i Allan mnie w ogóle nie przekonują jakoś w tym sezonie. Allan grał super przed rokiem, Jorginho teraz za to gra wręcz fatalnie. W oczach mam jego babole w LM z Benficą przede wszystkim. Ale i do przodu nie porywa.

Za to jak mam szukać plusów to widzę jeden i to spory. Lorenzo Insigne, wreszcie się przełamał. 3 gole w dwóch meczach! Jak przełamanie to od razu gole seriami. A wobec zawieszenie Mertensa może to być znacząca informacja. Lorenzo ma potencjał, ale był zablokowany przez większą część obecnego sezonu. Oby wreszcie coś ruszyło w nim.

Odnośnie Interu to oglądalem 2 połowe meczu z Fiorentiną. Inter już wtedy prowadził 3-1 i grał z przewagą jednego zawodnika. Co się rzuciło w oczy to oddanie pola Fiorentinie, która grała piłką i stwarzała sytuacje. Zastanawiałem się czy aby na pewno to Inter gra z przewagą czy czasem to nie ktoś z Interu obejrzał czerwonej kartki... Mogli dobić rywala, ale Joao Mario co sytuajcę przestrzelił to szok!
Inter jutro bez Garego Medela co powoduje, że może być kłopot. Medel niby niepozorny, ale w derbach grał na środku obrony i grał dobrze, a nawet jak gra w środku pola to ma kto zabezpieczać. Kongodbia mimo iż derby MEdiolanu miał obiecujące to nadal to Kondogbia jednak... Kto oglądał Inter przez ostatni rok wie o czym mowa. Teren w Neapolu trudny&gt; Inter ostatnie 10 meczów ligowych na San Paolo to ledwie 3 remisy!

Napoli: Reina - Maggio, Albiol, Koulibaly, Ghoulam - Zieliński, Diawara, Hamsik - Callejon, Gabbiadini, Insigne
Inter: Handanović - D&#39;Ambrosio, Miranda, Ranocchia, Ansaldi - Brozović, Kondogbia - Candreva, Banega, Perisić - Icardi

Forma Napoli wskazuje, że typy na X2 są zasadne i rozsądne, ale moim zdaniem jednak ten mecz należał będzie do Napoli. Coś mi się wydaje, że zagrają jak przystało na nich i wygrają. Ale to tylko moje przeczucia niczym w sumie nieuargumentowane. Bo i formy brak i w obronie Maggio i brak Mertensa itp, więc jedynie warto oglądać ten mecz ;)


Lazio - Roma

Mohammed Salah nie zagra w niedzielnych derbach Rzymu z Lazio z powodu kontuzji kostki. Egipcjanin nabawił się urazu, po tym jak na treningu sfaulował go.... Thomas Vermaelen! Ehh, czyli Vermaelen nie dość, że sam wiecznie z urazami i zawodzi to jeszcze zniweczył występ kluczowego gracza. Roma wobec urazu Salaha ma problem. Kontuzję leczy też El Shaarawy więc jest niemały problem przed niedzielnym meczem.

Niektórzy mówią już (@Grac45), że Lazio to wygra, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć ;&gt; A Wy jak uważacie? Lazio naprawdę takie mocne jak wskazują ich ostatnie wyniki?
 
betbangtheory 93

betbangtheory

Użytkownik
Odnośnie Interu to oglądalem 2 połowe meczu z Fiorentiną. Inter już wtedy prowadził 3-1 i grał z przewagą jednego zawodnika. Co się rzuciło w oczy to oddanie pola Fiorentinie, która grała piłką i stwarzała sytuacje. Zastanawiałem się czy aby na pewno to Inter gra z przewagą czy czasem to nie ktoś z Interu obejrzał czerwonej kartki... Mogli dobić rywala, ale Joao Mario co sytuajcę przestrzelił to szok!
Inter jutro bez Garego Medela co powoduje, że może być kłopot. Medel niby niepozorny, ale w derbach grał na środku obrony i grał dobrze, a nawet jak gra w środku pola to ma kto zabezpieczać. Kongodbia mimo iż derby MEdiolanu miał obiecujące to nadal to Kondogbia jednak... Kto oglądał Inter przez ostatni rok wie o czym mowa. Teren w Neapolu trudny&gt; Inter ostatnie 10 meczów ligowych na San Paolo to ledwie 3 remisy!
Zgadzam się z tym co napisałeś! Po przejęciu Interu przez Poliego gra samego zespołu wygląda lepiej ale Inter nie potrafi na spokojnie dokończyć meczu w Izraelu nie potrafili dobić przeciwnika i tak samo z Fiorentiną. Środek obrony to tykająca bomba w każdym meczu popełniają proste błędy, które często maja konsekwencję. Widać ze Miranda coraz starszy, po Ranocchi nie wiadomo czego sie spodziewać. Lecz trzeba wspomnieć o ofensywie gdzie Icardi wreszcie ma wsparci w postaci Candrevy, Perisica oraz Brozović-a. Bardzo ciężko wytypować wynik tego meczu ale ja osobiście skłaniam się ku Interowi. Jeśli Inter zagra w 1 połowie tak jak z Fiorentiną, i utrzyma koncentrację w obronie przez 90 min to powinien wygrać te spotkanie.
Inter X2 2.10 Bet365
bts 1.61 bet365 - pewniejszy bet
 
Grac45 49,6K

Grac45

Forum VIP
Kto sedziuje jutrzejsze spotkanie?
NAPOLI – INTER Venerdì 02/12 h.20.45
RIZZOLI
DI FIORE – DOBOSZ
IV: PASSERI
ADD1: TAGLIAVENTO
ADD2: CELI
W tamtym sezonie 30 meczów łącznie z LM i średnia 5,16 kartek na mecz. Lubi sprowadzić mecz pod swoje sędziowanie. Generalnie na ten moment najlepszy sędzia we Włoszech co lubi od początku postawić swoje warunki. Dobry do kartek, nie zawiodłem się grając wczesną kartkę przy jego sędziowaniu przy kilku kluczowych meczach w Serie A w tamtym sezonie.
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
NAPOLI – INTER Venerdì 02/12 h.20.45
RIZZOLI
DI FIORE – DOBOSZ
IV: PASSERI
ADD1: TAGLIAVENTO
ADD2: CELI

W tamtym sezonie 30 meczów łącznie z LM i średnia 5,16 kartek na mecz. Lubi sprowadzić mecz pod swoje sędziowanie. Generalnie na ten moment najlepszy sędzia we Włoszech co lubi od początku postawić swoje warunki. Dobry do kartek, nie zawiodłem się grając wczesną kartkę przy jego sędziowaniu przy kilku kluczowych meczach w Serie A w tamtym sezonie.

Dzięki za.info także uderzać w 4,5 kartki
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: SSC Napoli - Inter Mediolan
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nietypowo bo w piątek rozpoczyna się kolejka w Serie A i to nie byle jakim spotkaniem, otóż na Stadio San Paolo w Neapolu Napoli podejmie Inter Mediolan. Podopieczni Maurizio Sarriego ostatnio mają nieco słabszy okres, niektórzy już nawet skreślili tą drużynę w tym sezonie jeśli chodzi o walkę w rozgrywkach ligowych, ja jednak uważam, że Napoli jest wciąż bardzo wymagającym rywalem i nie należy przekreślać tej ekipy w kolejnych spotkaniach. Myślę, że po trzecch remisach u siebie - Lazio i Sassuolo (Serie A) oraz Dynamo Kijów (LM) dziś przyjdzie przełamanie i Napoli zdobędzie 3 punkty.
Rywal to Inter Mediolan, który w tym sezonie rozczarowuje. Ostatnio co prawda zwyciężyli Fiorentinę (4:2) rozgrywając naprawdę dobre zawody jednak nie przeceniałbym tego rezultatu. Interowi znakomicie ułożył się ten mecz, szybko strzelone 2 bramki, później kolejny gol i czerwona karta. Warto też jednak zwrócić uwagę, że grając w przewadze Inter oddał w drugiej połowie pole rywalom i to Fiorentina była groźniejsza. Dużo osób sądzi, że Inter pójdzie za ciosem i dziś również wywiezie punkty z Neapolu, tutaj jednak warto zwrócić też uwagę, że Nerazzurri jeśli już rozgrywają dobry mecz to tylko u siebie, na wyjazdach ostatnio prezentowało się to następująco:
24.11.16 EL H. Beer Sheva Inter 3 : 2
20.11.16 SA AC Milan Inter 2 : 2
03.11.16 EL Southampton Inter 2 : 1
30.10.16 SA Sampdoria Inter 1 : 0
23.10.16 SA Atalanta Inter 2 : 1
02.10.16 SA AS Roma Inter 2 : 1
29.09.16 EL Sparta Praga Inter 3 : 1
Zresztą również bezpośrednie mecze z Napoli na Stadio San Paolo w lidze nie są korzystne dla Interu:
30.11.15 SA Napoli Inter 2 : 1
08.03.15 SA Napoli Inter 2 : 2
15.12.13 SA Napoli Inter 4 : 2
05.05.13 SA Napoli Inter 3 : 1
26.02.12 SA Napoli Inter 1 : 0
15.05.11 SA Napoli Inter 1 : 1
14.02.10 SA Napoli Inter 0 : 0
26.04.09 SA Napoli Inter 1 : 0
02.03.08 SA Napoli Inter 1 : 0
18.02.01 SA Napoli Inter 1 : 0
Na 10 ostatnich spotkań raptem 3 razy udało się Interowi zremisować. Ponadto mimo, że Napoli prezentuje się ostatnio tak sobie to jednak statystyki w Serie A u siebie mają całkiem niezłe: 4 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Inter na wyjazdach natomiast (w Serie A) ma bilans 2 zwycięstwa, remis i 4 porażki.
Kadrowo też nieco lepiej wygląda Napoli, wiadomo, że wciąż poza kadrą jest Milik, dziś ponadto pauzuje za kartki Mertens. W Interze kontuzje leczą Palacio, Santon, Medel i Radu. Podsumowując, Napoli co prawda nie gra jakoś niesamowicie ale uważam, że na Inter powinno to wystarczyć i dziś 3 punkty pozostaną na San Paolo w Neapolu.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Forma Napoli wskazuje, że typy na X2 są zasadne i rozsądne, ale moim zdaniem jednak ten mecz należał będzie do Napoli. Coś mi się wydaje, że zagrają jak przystało na nich i wygrają. Ale to tylko moje przeczucia niczym w sumie nieuargumentowane. Bo i formy brak i w obronie Maggio i brak Mertensa itp, więc jedynie warto oglądać ten mecz
Też tak to widzę. Widzę, że frustracja Napoli jest większa niż przyjezdnych. Zresztą Inter dopiero wchodzi na lepszą drogę. To, że nastrzelali Fiorentinie nie oznacza, że nagle będą hegemonami. Grali u siebie i dobrze weszli w mecz, a druga połowa była już czymś innym. Teraz grają na wyjeździe, a wyjazdy w tym sezonie w ich wykonaniu - no właśnie. Sarri z pewnością nawrzeszczał i to porządnie znając jego charakter za tą głupią stratę punktów z Sassuolo w końcówce. W mojej opinii Napoli wygra ten zacięty mecz. Zresztą kursy na nich spadają.

NAPOLI WYGRA 1,75
NAPOLI POW. 1,5 GOLA 1,66
NAPOLI POW. 6,5 RZUTU ROŻNEGO 2,10

Warto zaznaczyć, że na Stadio San Paolo kibice już od czterech meczów nie widzieli overa. Obie drużyny strzelają i tracą. Zresztą kurs na BTS I OVER 2,5 1,61 IDENTICO!! Tak samo ma się rzecz z kursami na zdarzenia typu NAPOLI POW. 2,5 GOLA I NAPOLI WYGRA I BTS TAK - OBA ZA 3,25. Więc jest coś na rzeczy. Jednakże główne moje kursy, które najprawdopodobniej zagram to te pierwsze trzy - powyżej.

Oczekuję takiego wejścia w mecz Napoli jakie uczynił Inter z Fiołkami.

Ostatecznie główny typ w dublu 2 bramki Napoli + wygrana Bawarczyków = 2,08
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Napoli - Inter
Powyżej 2,5 gola ::: 1,70 ::: 1/3 Pinek ✅
Od zeszłego tygodnia już ten mecz mnie kusił, a dokładnie to typ w stronę Interu, jednak zagram inaczej. Choć znając życie to dość często mi takie zmiany typu źle wychodzą.
7 drużna z 8, więc teoretycznie szykuje nam się bardzo zacięte spotkanie i naprawdę nie wszedłbym tutaj w Napoli po takim kursie. Brak Arkadiusza Milika jest widoczny, gospodarze doprowadzają do akcji, ale brakuje im skuteczności.
Dzisiaj coś czuję, że Napoli się przełamie, bo obrona Interu pozostawia wiele do zarzutu. Inter wygrał ostatnio 4:2 z Fiorentiną, wcześniej w doliczonym czasie zremisował 2:2 w derbach z Milanem.
Oba zespoły praktycznie co mecz tracą po bramce, ale też i strzelają. Dzisiaj widzę tutaj minimum dwie bramki, kto wie czy nie padnie 3:3.
Wynik: 3:0
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkania Juventus - Atalanta
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.60
Buk Sportingbet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie które zapoczątkuję nam 15 kolejkę Włoskiej ekstraklasy piłkarskiej, Juventus Turyn podejmował będzie drużynę Atalanty Bergamo, gospodarze są dla mnie jak i dla bukmacherów faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, tym bardziej iż w poprzedniej kolejce ponieśli porażkę na wyjeździe z zespołem Genoy 3:1, Juventus dalej pozostał liderem Serie A i ma 4 punkty przewagi nad zespołem AS Romy . Postanowiłem zagrać tutaj na Juventus bowiem w tym sezonie gospodarze grali na swoim stadionie 7 spotkań wygrali we wszystkich do tego ich bilans bramkowy jest bardzo dobry bowiem strzelili 20 goli a stracili ich zaledwie 5, Atalanta natomiast na wyjazdach gra dobrze,ale miała do tej pory bardzo dużo szczęscia , zgromadziła w tym sezonie na wyjazdach aż 13 oczek , a ogólnie ma tych punktów 28 na swoim koncie, Juventus jednak jest zespołem moim zdaniem co najmniej o klasę lepszym dochodzi do tego fakt iż w lidze mistrzów grać będzie najłatwiejsze z możliwych spotkań bowiem ich rywalem jest ekipa Dinama Zagrzeb, ktora w lidze mistrzów gra niezwykle słabo, gospodarze wygrywając w tym spotkaniu zapewnią sobie 1 pozycję w grupie, natomiast wracając do spotkań z zespołem Atalanty Juventus grał z nimi od roku 2001 na swoim stadionie już 13 spotkań, gospodarze mają rewelacyjny bilans wygrali 12 spotkań i zanotowali jeden remis , jest to wynik niezwykle slaby dla gości, którzy moim zdaniem jutro też przegrają,.
 
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna
Godzina 20;45
Mecz Napoli- Inter
Typ ; under 2.5
Kurs 2.34
buk; Oddsring
Przed nami 150 spotkanie pomiędzy Napoli i Interem , do tej pory statystyki przemawiają za gośćmi 66 wygranych, przy 45 wygranych Napoli . W Neapolu bilans obraca się jednak na korzyść gospodarzy - 31 zwycięstw i zaledwie 18 porażkach. Ostatnia miała miejsce przed 19. laty, kiedy to Inter pokonal Napoli 2:0 po golu Galante i samobóju Turriniego. Co do bramek na boisku gospodarzy w ostatnich 14 meczach padło ich 28 ( 2 gole na mecz)
gospodarze do siatki rywali trafili 19 razy przy 9 straconych . Mój typ według statystyk to mało goli ,
w ciągu w tych 15 lat na boisku Napoli w 10 meczach padło poniżej 2,5 bramki przy 4 powyzej.
Trener Napoli nie wystawi w piątek najsilniejszego składu , boczni obrońcy Faouzi Ghoulam i Elseid Hysaj usiądą na ławce, a odpoczywać mają też czołowi pomocnicy: Allan oraz Jorginho. Po meczu z Interem Napoli czeka jeszcze ważniejsze starcie - wyjazdowy pojedynek z Benficą Lizbona. Remis lub zwycięstwo zapewnią awans do 1/8 finału, ale porażka oznaczać pożegnanie z Ligą Mistrzów. Dlatego mój typ to mało goli , moim zdaniem Napoli zremisuje
mecz 1-1
 
samarama 119

samarama

Użytkownik
Juventus - Atalanta BTS @ 2,04 ✅
Powiem szczerze nie śledzę Serie A ale jak zobaczyłem ten kurs to mało oczy nie wypadły mi na podłogę. Czy naprawdę Juventus grający u siebie bez 2/3 BBC i Alvesa przeciwko jakby nie patrzeć rewelacji tego sezonu jest w stanie nie stracić bramki, no może jest ale dawać kurs &gt;2 na to zdarzenie to jest nieporozumienie. Niech o słuszności tego typu świadczy fakt że tylko słabiutka Pescara w ostatnich tygodniach nie potrafiła wbić bramki Starej Damie.
No ok przyznam że typ mocno po statach i osłabieniach u gospodarzy ale obok tego kursu nie mogę przejść obojętnie.
 
T 0

touree

Użytkownik
Juve może kolejny raz stracić pkt, Atalanta w to zespół w najlepszej formie w lidze i może skutecznie postraszyć starą damę. Brak najlepszych snajperów może pogrążyć gospodarzy tak jak stało się to w ostatniej kolejce. Dobra dyspozycja gości pozwoli podejść im do tego meczu bez strachu przez wielkim Juve i wywieźć z Turynu jakieś pkt.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Juventus - Atalanta BTS @ 2,04
Powiem szczerze nie śledzę Serie A ale jak zobaczyłem ten kurs to mało oczy nie wypadły mi na podłogę. Czy naprawdę Juventus grający u siebie bez 2/3 BBC i Alvesa przeciwko jakby nie patrzeć rewelacji tego sezonu jest w stanie nie stracić bramki, no może jest ale dawać kurs &gt;2 na to zdarzenie to jest nieporozumienie. Niech o słuszności tego typu świadczy fakt że tylko słabiutka Pescara w ostatnich tygodniach nie potrafiła wbić bramki Starej Damie.
No ok przyznam że typ mocno po statach i osłabieniach u gospodarzy ale obok tego kursu nie mogę przejść obojętnie.
Juventus jeszcze bez remisu w tym sezonie, a za nami już 14 kolejek. Okazja do podziału punktów jak dla mnie znakomita. BTS to dobry pomysł.
 
A 0

avangarda

Użytkownik
Juventus - Atalanta
Mimo ogólnego hypu na Atalantę, myślę że w tym meczu wyjdzie doświadczenie i umiejętność poradzenia sobie z presją przez bardziej doświadczonych graczy Juve. W ciągu ostatnich 4 lat potyczek w Serie A, Atalancie udało się strzelić Juve tylko 3 gole. Nawet pomimo braków kadrowych, Juventus jest drużyną bardziej klasową i spokojnie powinni się postawić Atalancie, która poza zwycięstwem z Romą ma za sobą serię zwycięstw z drużynami dołu tabeli.
Mój typ: Juve wygra do zera
kurs bet365 2,3
 
I 0

ironsky

Użytkownik
Porażka Juve w ostatniej kolejce zaskoczyła chyba wszystkich. A dziś podejmują drużynę z najlepszą formą w lidze, Atalantę. W Juventusie odczuwalny jest brak kluczowych zawodników, do których dołączył w ostatnim meczu Bonucci. Uważam, że osłabione Juve nie będzie w stanie przeciwstawić się Atalancie, która nie będzie chciała przerwać wspaniałej serii zwycięstw.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Napoli tak jak czułem zagrało na maxa i zmobilizowane, rozwaliło Inter 3:0. Świetnie zagrał Piotrek Zieliński, gol + asysta i dużo dobrej gry. Super.


vs

Juventus - Atalanta
Typ: Juventus @ 1,471 Pinnacle
✅✅3:1 Grande Mandzukić!​

Juventus bez kilku obrońców co opisaliście, nie ma Barzagliego, Bonucciego i Dani Alvesa, ale jednak spójrzmy kto za nich zagra. Wrócił Chiellini. A Benatia i Rugani wcale nie są złymi obrońcami, ba oni są także dobrzy.
Wiadomo fajnie się sprzedaje opinia, że Juve przemeblowana defensywa itp itd, ale warto spoglądać też kto w ich miejsce zarga.
Nie mówię tego by bronić Juventusu, ale spojrzeć obiektywnie na sprawę, a o to w tym chodzi przede wszystkim ;)

Defensywa defensywą, ale to najwięcej zastrzeżeń w Juventusie jest do ofensywy przecież. Higuain zawodzi, bez Dybali im gra się nie klei, nie ma takiego spoiwa między pomocą a atakiem. Pjanić gra przeciętnie póki co, ratują go stałe fragmenty. Kapitalny gol z wolnego w Genui.

Warto jednak spojrzeć na skład Atalanty. Tam tez są braki, o których jednak nikt jeszcze nie wspomniał. Przede wszystkim Atalanta dzisiaj zagra bez bramkrza Berishy, który bronił znakomicie. Zastąpi go Sportiello, czyli numero uno popredniego sezonu. Ale największa wyrwa w środku pola. Za kartki pauzować musi Gagliardini. Niedawno świeżo upieczony reprezentant Italii, powołany przez Venture. Dawał on wiele zespołowi. A w ataku Petagna to mimo kilku strzelonych goli dla mnie osobiście słaby gracz. Gdyby nie to, że kilka stzrelił to pewnie Gasperini w ogóle by z niego nie korzystał, ale głupio sadzać na ławce gościa, który strzelił kilka bramek i zespół wygrał cała serie gier z nim w składzie. Najwięcej zależżeć będzie od postawy Kessie, Gomeza i Kurtica. Cała trójka gra rewelacyjnie ten sezon.


Juventus: Buffon - Benatia, Rugani, Chiellini - Cuadrado, Marchisio, Khedira, Pjanić, Alex Sandro - Higuain, Mandzukic
Atalanta: Sportiello - Toloi, Caldarra, Masiello - Conti, Kessie, Spinazzola, Freuler- Kurtić, Petagna, Gomez


Szukanie świetnego kursu na strzelenie gola przez Atalanty uważam za dobre rozwiązanie. Ale im dłużej myślę o tym meczu tym wychodzi mi tylko jedno inne rozwiązanie. Wygrana Juventusu... Niestety. Ale dla dobra ligi nie będzie to dobre, ale no inaczej nie wyobrażam sobie dziś rezultatu.

Twierdza Juventus Stadium wg mnie nie zostanie zdobyta, nie dziś. Prędzej mi do przerwania świetnej passy Atalanty. Skład Juve wcale nie wygląda źle. W dodatku powrót Marchisio to tylko działa na plus, że nie trzeba będzie &quot;podziwiać&quot; znowu Hernanesa.
Atalanta w Turynie ostatnie 13 meczów to 12 porażek i 1 remis...
Podstawowym typem na dzisiejszy mecz jest jednak wygrana Juventusu.

Pobocznie można kombinować z obie strzelą lub Juventus wygra i obie strzelą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom