>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15 Kolejka Serie A (6-7 grudnia 2008 )

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP



Sobota 6.12.08

[18:00] Chievo - Roma 5,30 3,40 1,70
[20:30] Lazio - Inter 3,80 3,10 2,05


Niedziela 7.12.08

[15:00] Atalanta - Udinese 2,30 3,00 3,30
[15:00] Cagliari - Palermo 2,60 2,85 3,00
[15:00] Lecce - Juventus 5,50 3,30 1,70
[15:00] Milan - Catania 1,28 4,75 13,00
[15:00] Napoli - Siena 1,60 3,40 6,50
[15:00] Reggina - Bologna 2,20 2,90 3,65
[15:00] Torino - Fiorentina 3,10 2,90 2,45
[20:30] Sampdoria - Genoa 2,30 3,00 3,30

Serie A nie zwalnia tępa, kolejny weekend i kolejna już 15 kolejka. W najciekawszym meczu Lazio podejmie na Stadio Olimpico Inter, czy po sukcesie w pucharze uda sie urwać punkty liderującym mediolańczykom ? Jak zagra będące ostatnio w wyraźnym dołku Udinese i czy ugra chociaż punkt w Bergamo ? Czy Bologna zremisuje kolejne spotkanie czy też może sprawi miłą niespodziankę swoim kibicom ;) Zachęcam do analiz i dyskusji na temat nadchodzących meczy ????
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Jakos malo aktywny temat wiec cos dorzuce..
Lazio - Inter
Typ: 1
Kurs:4.00
Do ciekawego spotkania dojdzie w Rzymie gdzie Lazio (5) bedzie podejmowac Inter(1). Faworytem sa przyjezdni, ale wg mnie moze tu dojsc do niespodzianki (wkoncu 6 grudnia ;) ). Lazio gra u siebie co stanowi spory atut (4-2-1), mimo ze Inter posiada identyczny bilans na wyjezdzie. Przyjezdni będą osłabieni o Adriano (przyczyny zdrowotne) oraz o Mario Balotelli.. do zespołu wraca zaś R. Quaresma. Lazio bardzo zalezy na tym spotkaniu i przełamaniu złej passy (P-R-P) oraz tej dobrej Interu (seria zwyciestw) ktora kiedys musi sie skonczyc ;)
Dla mniej ryzykownych proponuje 1x
 
L 0

lutkowskiw

Użytkownik
Chievo - Roma
Typ: 2
Kurs: 1,70
Buk: bah
Chievo jest jak do tej pory najgorszą ekipą w Serie A z dorobkiem zaledwie 9 punktów. Wprawdzie Roma wyprzedza ich tylko o 6 miejsc i 7 punktów, ale po bardzo słabym początku Rzymianie w końcu przypomnieli sobie jak sie kopie piłke. I już dziś zapowiadają powrot do walki o Lige Mistrzow, choć łatwo nie bedzie. Ale w pojedynku z drużyną, która na dzień dzisiejszy na własnym stadionie strzelila najmniej, a stracila najwięcej spośrod wloskich ekip, nie zapowiada się na kolejną utrate punktów i upragniony cel może sie zbliżyć.
W ekipie gospodarzy zabraknie Bogdaniego, a u Rzymian - Okaki, Pizarro, Aquilaniego i Panucciego. Obie ekipy spotkaly się ze sobą do tej pory 12 razy z czego tylko raz wygrało Chievo, a 6 razy padł remis. W Weronie dwa razy notowaliśmy remisy i cztery razy wygrywali goście.
Mimo tego, że Roma musi skupić sie również na grze w LM to trener powinien w tym meczu wystawić podstawowych zawodnikow.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Lazio - Inter
under(2,5) @1,75

Drużyna Lazio ma w nogach 120 pucharowego meczu z Milanem i pomimo że u siebie maja całkiem niezły bilans bramek to już jednak forma z początku sezonu uciekła. Inter również nie gra niczego wielkiego a pomimo to lideruje w tabeli z 6ptk przewagi. Bilans spotkań wyjazdowych korzystny więc i dzisiaj powinni sie pokusić o zwycięstwo. Styl ich gry jednak pozostawia wiele do życzenia i dlatego to na dziś ciekawie wygląda poniżej 2,5 bramki. Inter strzela mało a traci zazwyczaj o jedną bramkę mniej :p Lazio po przegranych derbach nie może sie jakoś zebrać i zainkasować kompletu punktów. Chociaż kurs w okolicach 4.0 na pewno kusi xD
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: SSC Napoli - Siena (Handicap 0:1) ✅
Typ: 1
Kurs: 2.55
Bukmacher: bwin

Analiza: Jutro o 15.00 na Stadio San Paolo w Neapolu rozpocznie się spotkanie 15. kolejki włoskiej Serie A, w którym miejscowe SSC Napoli podejmować będzie AC Sienę.
Azzurri w obecnym sezonie mogą pochwalić się fenomenalnym bilansem w spotkaniach przed własną publicznością (5 wygranych i tylko jeden remis). Jedyną drużyną, która nie poległa, jak dotąd, w Neapolu jest Cagliari, które dość szczęśliwie wywalczyło remis w poprzedniej kolejce.
Z kolei Toskańczycy w 7 rozegranych do tej pory meczach poza swoim Stadio Comunale Artemio Franchi zanotowali raptem jedno zwycięstwo i remis. Moim zdaniem już jutro do 5 wyjazdowych porażek w obecnych rozgrywkach, będą musieli sobie dopisać kolejną.
W ekipie gospodarzy niepewni gry są Cannavaro, Vitale, Aronika i Lavezzi, ale najprawdopodobniej Edoardo Reja będzie mógł wystawić jutro najsilniejszy skład.
Natomiast Bianconeri przyjadą bez kontuzjowanych Eleftherpoulosa, Ficagny, Codrei, Manitty i najprawdopodobniej również bez Galloppy.
2 porażki i remis w 3 ostatnich meczach Napoli z pewnością martwią kibiców, którzy liczą na to, że ich drużyna utrzyma formę i nie straci kontaktu z ligową czołówką. Moim zdaniem w jutrzejszym meczu Hamsik i spółka udowodnią wszystkim, że ostatnie wpadki, to tylko chwilowa zadyszka i zwycięstwem nad Sieną rozpoczną skuteczną walkę o kolejne ligowe punkty.
Mój typ: 2:0 dla Napoli.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Sampdoria Genua - Genoa (Uda się obydwu drużynom strzelić gola?) ⛔
Typ: Tak
Kurs: 1.80
Bukmacher: bwin

Analiza: Już jutro o 20.30 na Stadio Luigi Ferraris w ramach 15. kolejki włoskiej Serie A, rozpocznie się derbowe spotkanie, w którym Sampdoria podejmować będzie Genoę. Która z drużyn udowodni swoją wyższość i pozwoli swoim kibicom chodzić po Genui z podniesioną głową?
Obie drużyny użytkują na co dzień ten sam stadion i żadna z nich jeszcze na nim w obecnym sezonie nie przegrała. Czy po jutrzejszych derbach, któraś z nich będzie schodzić z niego pokonana? Występujący w roli gości gracze Gian Piero Gasperiniego jeszcze na wyjeździe w tym sezonie nie wygrali... Ale gośćmi są tylko w protokole.
Piłkarze Dorii, w przeciwieństwie do lokalnego rywala, czują zapewne w nogach jeszcze trudy środowego meczu Pucharu UEFA, w którym przegrali na wyjeździe z Mistrzem Belgii - Standardem Liege0:3 i ciągle muszą walczyć o awans do kolejnej rundy. Także o zwycięstwo w derbach będzie niezwykle ciężko.
Trener Sampdorii będzie musiał sobie radzić bez kontuzjowanych Palombo i Zieglera. Z kolei w składzie &quot;gości&quot; nie zobaczymy Paro, Gasbarroniego, Mesto i Romana.
Obie drużyny zdobywają sporo bramek i sporo ich tracą. W jutrzejszym meczu typuję bramkowy remis, najprawdopodobniej 1:1 i bramki grających pierwsze skrzypce w obu ekipach Cassano i Milito.
 
adinl 0

adinl

Użytkownik
Co myslicie o graniu na Juve ? kurs ladny okolo 1.7( BAH ) Zespół z turynu w formie (5 wygranych i porazka z interem), a gospodarze w ostnich 6 meczach zdobyli 4 pkt(4remisy i porazki 2).Jesli mnie pamiec nie myli to także ostatnio Juve zawsze dawalo rady Lecce alplikujac im kilka bramek.Inter wczoraj wygral, także Juve nie bedzie chciało tracic pkt do czolowki.
na moje oko 2 co myslicie?

Bramkarze:
Alexander Manninger
Antonio Chimenti
Obrońcy:
Giorgio Chiellini
Zdenek Grygera
Christian Molinaro
Paolo De Ceglie
Olof Mellberg
Nicola Legrottaglie
Pomocnicy:
Cristiano Zanetti
Claudio Marchisio
Mohamed Sissoko
Albin Ekdal
Pavel Nedved
Marco Marchionni
Fausto Rossi
Sebastian Giovinco
Napastnicy:
Vincenzo Iaquinta
Carvalho Amauri

Lista nie obecnych dość długa Andrade, Zebina, Trezeguet, Buffon, Salihamidzic, Knezevic, Poulsen, Tiago, Camoranesi, Del Piero.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Lazio - Inter
under(2,5) @1,75 ⛔ :p
Inter wczoraj zaskoczył chyba nie tylko mnie. Do tej pory jeśli wygrywali to minimalnie a tu proszę.. Rzym w tym sezonie bardzo gościnny dla piłkarzy Interu :p
____________
Z dzisiejszych spotkań :
Lecce - Juventus
Dziś o godzinie 15:00 Lecce rozegra kolejne ligowe spotkanie podejmując u siebie Juventus. Stara Dama miała w końcu 8 dni odpoczynku więc można liczyć że piłkarze złapią trochę świeżości po &quot;intensywnym&quot; początku. Morale w drużynie również nie najgorsze, ostatnie wysokie zwycięstwo z Regginą i drugie miejsce w tabeli na obecna chwile wystarczają kibicom. Również trener Ranierii ma odrobinę spokoju bo był moment że jego praca w Turynie wisiała na baaardzo cieniutkim włosku :p W składzie na dzisiejszy mecz zabraknie Del Piero który nadwyrężył mięśnie uda oraz Camoranesiegi który wybił sobie bark ( co ciekawe kontuzji ten doznał na początki meczu z Regginą a pomimo to dograł pierwszą połowę do końca strzelając bramkę i zaliczając asystę ! ) Na pewno brak Alexsa będzie ogromnym osłabieniem gdyż nawet jak drużynie nie szło potrafił on jednym podanie czy strzałem przesądzić o wyniku meczu. W ataku zobaczymy więc duet Amauri - Iaquinta, a może kto wie Ranieri zrobi gwiazdkowy prezent Giovinco i da mu zagrać od początku :p
Lecce to tegoroczny beniaminek którym głównym celem będzie utrzymanie sie w lidze. Jak narazie nie wychodzi im to najgorzej, remisują bardzo dużo meczy. Również bilans meczu na własnym boisku przyzwoity to tutaj zdobyli 10 z 13 dotychczasowych punktów ;) Trener do dyspozycji będzie miał optymalny skład, nikt nie pauzuje za kartkę anie nie jest kontuzjowany. Pomimo tego to jednak piłkarze z Turynu są dziś zdecydowanymi faworytami. Wczoraj wygrał Inter wiec aby nie tracić dystansu dziś również trzeba wygrać. Rywal niewygodny ale Stara Dama powinna sobie poradzić ????
Przewidywane składy:
Lecce (4-4-1-1): Benussi – Polenghi, Stendardo, Fabiano, Esposito – Munari, Giacomazzi, Vives, Ariati – Caserta, Tiribocchi
Ławka: Rosami, Schiavi, Diamountene, Boudianski, Antunes, Caccia, Castillo
Juventus (4-4-2): Manninger – Grygera, Legrottaglie, Chiellini, Molinaro – Marchionni, Sissoko, Marchisio, Nedved – Amauri, Iaquinta
Ławka: Chimenti, Mellberg, De Ceglie, Ekdal, Zanetti, Giovinco, Rossi
Mój typ:
under(2,5) @1,75

Napoli - Siena 1 @1,60
Napoli które od początku sezonu imponowało wynikami ostatnio złapało lekką zadyszkę. Porażki z Atalantą, Interem czy remis z Cagliari to zdecydowanie za mało niż by sobie tego życzyli kibice. Napoli jeszcze nie zaznało goryczy porażki na własnym stadionie i wydaje się mało prawdopodobne, że ligowy średniak jakim jest Siena mógłby przerwać tą świetną passę. Przyjezdni zdecydowanie lepiej prezentują się na własnym stadionie i bardzo wątpię żeby cokolwiek zdziałali na Stadio San Paolo ????
Reggina - Bologna
strzelec bramki: Di Vaio, M @3,75
Niby pojedynek drużyn z dołu tabeli ale zwycięstwo może mieć ogromny wpływ na losy każdej z drużyn w tym sezonie. Bologna natomiast odkąd ma nowego trenera - Mihajlovicia w każdym meczu remisuje 1-1. Dla mnie wyróżniającymi sie postaciami jest bramkarz Antonioli i liczący na powołanie do reprezentacji Di Vaio. Szczególnie ten drugi imponuje ostatnio skutecznością i liczę że jeśli Bologna ma coś strzelić to tylko Di Vaio ???? Reggina po przespanym początku sezonu zaczyna powoli grać coraz lepiej i ciężko przewidzieć kto będzie w tym pojedynku górą
Atalanta - Udinese 1 @2,30
Udinese w dołku po serii czterech kolejnych porażkach w lidze i zmęczone meczem w pucharze UEFA. Na domiar złego w niedzielnym meczu nie zagra Di Natale, który będzie pauzował za czerwoną kartkę. Atalanta zdecydowanie drużyna własnego boiska, wygrywali tutaj 5 na 7 meczy. Przy dzisiejszej ewentualnej wygranej sytuacja zespołu może zrobić sie naprawdę ciekawa gdyż do czwartego Napoli traci ledwo 4 ptk ???? Dziś powinni wykorzystać przewagę własnego boiska oraz kryzys i zmęczenie przyjezdnych.
Trochę bez analizy bo już mi sie nie chce :p
Cagliari - Palermo 1X @1,36
 
simons 646

simons

Forum VIP
Niestety dzis nie mam mozliwosci zbyt wiele napisac ... ale ... ciekawie wyglada wygrana Bologny i over ... po 4 underach pod rzad mysle ze mozna zagrac.
Lecce dosyc ladnie gralo w tym sezonie z mocnymi druzynami takze moze 1X albo underek.
Napoli z Siena widzialbym ladny remisik.
I w wielkim skrocie byloby to na tyle z mojej strony.
EDIT:
No czasu malo bylo i widac po skutecznosci. over Bologny wszedl jak myslalem, ale .... kolejny remis. Lecce w ostatnich minutach stracilo bramke na 1-2 a Siena ladnie grala pierwsza polowe ... w drugiej juz gorzej i wynik 2-0
Ciekawie bedzie w kolejnej kolejce ... Milan - Juve ????
EDIT2:
No i po 6 latach Genoa zwyciezylo w &quot;Derby delle Lanterne&quot; z Sampdoria. Jak wiele osob mowi najelpesze i najbardziej przezywane derby we wloszech ... dowodem moze byc 11 zoltych kartek i kolo 60 fauli (bez czerwonej :eek:). Mecz nie wygladal na jakos szczegolnie ciekawy (ze skrutow) ... i znow Książe Milito gol ... ladny, z glowki, ale obrona Sampy napewno miala sporo winy zostawiajac samego, takiego goleadora ... no Ksiaze powoli staje sie Krolem ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Lecce - Juventus
under(2,5) @1,75⛔
Napoli - Siena 1 @1,60✅
Reggina - Bologna
strzelec bramki: Di Vaio, M @3,75 ✅ ????
Atalanta - Udinese 1 @2,30✅
Cagliari - Palermo 1X @1,36✅
???? Juve wygrało choć grali naprawdę dobrze... do momentu strzelenia pierwszej bramki, potem jakby odruchowo chcieli dowieść 0-1 co sie zemściło :p Na szczęście jest Amauri, a zdecydowanie najlepszym na placu gry Giovinco ???? Duża szansa że będzie to godny następca Del Piero ;) Ogólnie to cała &quot;piątka&quot; poprzedniego sezonu wygrała swoje mecze, Milan skromnie a Roma powoli się rozpędza. Piąty remis z rzędu zanotowała Bologna tym razem 2-2, a jedną z bramek strzelił oczywiście Di Vaio. Wieczorem dałem jeszcze ze strzeli Milito i wydaje mi sie że jeśli widzimy że napastnik w danej drużynie ma zwyżek formy i w sumie gra jest trochę pod niego to warto stawiać że strzeli ???? Piąta ale porażkę z rzędu zanotowało natomiast Udinese i tutaj możemy sie wkrótce spodziewać przełamania :p

Komplet wyników:

Sobota 6.12.08

Chievo - Roma 0-1
Lazio - Inter 0-3

Niedziela 7.12.08

Atalanta - Udinese 3-0
Cagliari - Palermo 1-0
Lecce - Juventus 1-2
Milan - Catania 1-0
Napoli - Siena 2-0
Reggina - Bologna 2-2
Torino - Fiorentina 1-4
Sampdoria - Genoa 0-1
 
simons 646

simons

Forum VIP
No Udinese bedzie gralo z Lazio i watpie w remis ... bo obie druzyny przegrawaja sporo ... Lazio w zasadzie wraca do swojego &quot;normlanego&quot; miejsca a Udinese ewidentnie znizka formy patrzacn a poprzednie spotkania.
Juz w niejednym poscie pisalem ze przypadla mi do gustu progresja i wypatrzylem sobie pare zdarzen z A ktore wydaja mi sie niezle ???? .
Napewno ciekawie zapowiada sie &quot;gala nieobecnych&quot; czyli Juve - Milan ???? sporo strat po obu druzynach i to nei byle jakich (chyba zszedlem troche z tematu :p)
Co do Di Vaio to ma potencjal i na pewno wyroznia sie w Bologni, z kolei Milito - wielki zawodnik, na pewno rewelacja tego sezonu ... jezeli ktos spojrzy na zeszloroczny wynik tej druzyny i na to co dotychczas zdzialali widac roznice ... wiadomo w pilce noznej nie gra 1 osoba ale on robi wielka roznice w druzynie.
Co do Cagliari to wielki fux to ich zwyciestwo dla mnei nawet nei zaslugiwali na remis, sedzia zdecydowanie przeciwko Palermo sedziowal, wygladlo prawie jak sprzedany mecz dodajac do tego blad liniowego ktory byl zdecydowanie w opoznieniu wzgledem akcji i nie zasygnalizowal spalonego przy bramce Cagliari ... emcz budzi ogromne kontrowersje ... ale wynik jest jaki jest.
Atalanta gra na poziomie LM u siebie i Bobo Vieri powrocil strzelajac brameczke ???? bramka nic specjalnego ale strzelil :p
Fiorentina ewidentnie rozgromila Torino ... ale ciagle czuje respekt do Toro bo druzyna nie jest zla, czegos im ciagle brakuje ... moze trenera ?
Lazio po raz kolejny udowodnilo ze mozna miec silny atak kosztem calkowitego braku obrony ... szkoda ze bramka z wolnego nei zostala uznana przy wyniku 2-1 moze by lepiej powalczyli ... samoboj troszke pechowy ... zarate gral dla siebie ... ale rzucalo sie w oczy jedno ... przepasc miedzy obrona Lazio a atakiem Interu ... rozumiem ze Inter ma silna pake ... ale ... ah lepiej juz nic nie pisze na ten temat ????
Roma znow win, zapowiada sie powrot na gorna partie serie A ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Di Vaio jak najbardziej z taka grą może aspirować do reprezentacji :] Zobaczymy jak długo będzie w stanie grac na takiej skuteczności, w swojej karierze ma już zresztą ładną kartę zapisaną za czasów gry w Juve :]

I jeszcze taka moja perełka tego weekendu ???? żadna bramka ale aż nie mogłem sie powstrzymać ???? ????
http://pl.youtube.com/watch?v=A-nNxXdZbTw
 
simons 646

simons

Forum VIP
Di Vaio i reprezentacja ... nie wiem nie wydaje mi sie ... Amauri, Del Piero, Toni, Gilardino konkurencja w tamtym rejonie jest zbyt duza ... a nie jest to pozycja jak obrona gdzie trzeba najczescie 4 zawodnikow.

heh wiem ze to bylo specjalne Mad chciales mi przypomniec ze Lazio przegralo (joke)
A dzisiaj na gazzeccie znalazlem kompilacje &quot;Ibrahimovic&quot; i musze powiedziec ze spodobaly m usie te zagrania pietka i nawet mu wychodza zreszta przy jego dlugosci nog i zwinnosci ... bo jak na taki rozmiar (bez skojrzen :p) to trzeba przyznac ze porusza sie z gracja i umie wykorzystac swoja przewage. Coz jak on to sam okreslil w niejednym wywiadzie po pierwsze musi zrobic tak zeby druzyna wygrala a po drugie bawic ludzi ... jak widac wychodzi mu to ????

//Edit e tam przegrana :p sam nie lubię Zlatana, pamiętam jak wybuliłem kupe forsy na jego koszulkę, miesiąc później Juve zdegradowali do serie B, a Zlatan poszedł do Interu ???????? Koszulki nigdy nie założyłem, dałem mamie do mycia podłogi ???? To była chyba najdroższa szmata do podłogi w Polsce ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom