>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15-nastka

Status
Zamknięty.
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
1 krok
Gramy za 5 zł wygrana 10 zł z tych 10 zł odkładamy do banku 5 zł czyli mamy już swoją początkową stawkę zwróconą.
2 krok
Gramy ponownie za 5 zł wygrana 10 zł nic nie odkładamy
3 krok
Gramy za 10 zł wygrana 20 zł odkładamy do banku 10 zł to jest to zabezpieczenie jeśli wrócimy do tego kroku będziemy mieli za co grać bez wykładania swojej kasy
4 krok
Gramy za 10 zł wygrana 20 zł
5 krok
Gramy za 20 zł wygrana 40 zł odkładamy 20 zł
6 krok
Gramy za 20 zł wygrana 40 zł
7 krok
Gramy za 40 zł wygrana 80 zł odkładamy 40 zł
8 krok
Gramy za 40 zł wygrana 80 zł
9 krok
Gramy za 80 zł wygrana 160 odkładamy 80 zł
10 krok
Gramy za 80 wygrana 160 zł
11 krok
Gramy za 160 zł wygrana 320 zł odkładamy 160 zł
12 krok
Gramy za 160 zł wygrana 320 zł
13 krok
Gramy za 320 zł wygrana 640 zł odkładamy 320 zł
14 krok
Gramy za 320 zł wygrana 640 zł
15 krok
Gramy za 640 zł wygrana 1280 zł !! KONIEC

U buka naziemnego kurs musi byc nie mniejszy niz 2.23 w necie wystarczy równe 2 zł gdzyz niepobierany jest podatek

Kurs 2, czyli u naziemnych 2,23
 
L 45

laha

Forum VIP
gdy pomylimy się na 1 kroku mamy bankuta ;]

Tak jeśli sie pomylisz na 8 kroku to powrót do 7 i tak mozesz zjechać do 1 kroku -&gt; czyli bankruta
 
L 45

laha

Forum VIP
Oczywiscie.Hmmm niewiem czy wiesz ale ten system cieszy się wielką popularnoscią a jak myślisz dlaczego ??

1. Za 2 zł można mieć na czystko ~1000
2. Łatwo trafić kurs 2,00 więcej niż 50%
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
ten system nie jest taki rewelacyjny!! aby poruszac sie do przodu trzeba trafiac 3 z 4 kuponow a raczej nie jest to takie latwe!! moze w weekend tak ale w tygodniu ciezko!!
 
L 45

laha

Forum VIP
To trzeba grać tylko w weekend ???? A tak apropo.Aby być na plusie przy kursie 2.00 należy trafiać &gt; 51/100 kuponów wtedy zaden system niebedzie potrzebny ????
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
ten system nie jest taki rewelacyjny!! aby poruszac sie do przodu trzeba trafiac 3 z 4 kuponow a raczej nie jest to takie latwe!! moze w weekend tak ale w tygodniu ciezko!!
No na kupon wybierasz jeden, dwa mecze tak zeby ako było około 2 (a to nie jest trudno trafic jeden czy dwa mecze) i grasz etapami... mozna grac codzinnie np mlb :&gt;
 
dozens 0

dozens

Użytkownik
No niewiem ale pewnie babka np. w Profku bedzie zaś dzwoniła pólgodziny do Centrali z zapytanie o to czy może postawić kupon za 640 zł ;/ . a tak pozatym to czemu kończyć na 15 kroku , skoro miałbym już tak dobra passę ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Nie musisz kończyć na 15 kroku. Możesz sobie przedłużyć ten system, lub go skrócić. Możesz rónież dojść powiedzmy do 8 kroku i potem ciągle grać za taką samą stawkę, odkładając co drugi kupon. 15 korków pozwala na osiągnięcie zysku ok 1000 zł (w zależności od stawki pierwszej może być większy) ale ten sysytem można dowolnie modyfikować.
 
dozens 0

dozens

Użytkownik
dlaczego nie mozna tym systemem grać codziennie , rozumiem że w weekend są najlepsze mecze , ale codziennie da sie przecież sklecić kupon z 2 meczów.
 
L 45

laha

Forum VIP
dlaczego nie mozna tym systemem grać codziennie , rozumiem że w weekend są najlepsze mecze , ale codziennie da sie przecież sklecić kupon z 2 meczów.

Ale to się nazywa granie na siłe.Poczekaj sobie do week&#39;u wtedy masz największy wybór meczy i nie grasz pierwszych lepszych.Ale kto napisał ze niemożna :p Jak chcesz to możesz grać ale poprostu bardziej ołacalne jest w week
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Witam,

Zgodzę się, że ten system jest dobry, pod jednym, ale BARDZO WAŻNYM warunkiem:
Nie przegrasz 2 razy pod rząd.

Przykład:
Załóżmy, że mamy 200zł na koncie.
Dochodzimy do 9 kroku... czyli:
Gramy za 80 zł wygrana 160 odkładamy 80 zł

Problem polega na tym, że jeśli w tym momencie przegraliśmy zakład, to wracamy do punktu wyjścia, czyli do stanu na koncie = 200zł... i teraz: Wobec reguł tego systemu powinniśmy cofnąć się do 8 kroku, czyli grać za 40zł... z tym, że te 40zł idzie już z naszego portfela... jak wygramy - OK... jeśli jednak przegramy, LIPA, bo straciliśmy 40zł i na koncie mamy już tylko 160 :/...

Więc jak widać nie jest to takie śmietankowe...

UWAGA: W swoich szaleńczych tezach mogłem się pomylić, mogłem źle zrozumieć ten system... jeśli tak jest, proszę żeby ktoś wyjaśnił gdzie zrobiłem błąd...

Pozdro.
 
L 45

laha

Forum VIP
Ja wyjaśnie ;)

Zaczyamy grać pietnastką od 2zł a wiec jesli dojdziesz do 8 kroku musisz byc na plusie :!:

Niechce mi sie tego wyjaśniac ale oblicz to sobie ????
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Witam ponownie, :p

Dzięki za szybką odpowiedź, ????
Właśnie gdzieś na forum znalazłem jakąś modyfikację tej 15-tki gdzie było policzone wszystko w Excelu...
Fakt, myliłem się, dzięki za sprostowanie, jakoś dziwnie to przeliczyłem - pewnie dlatego, że w pamięci :? :mrgreen:
Wynika z tego, że żeby po porażce na 9 kroku dojść do kwoty, z którą pierwotnie startowaliśmy, grając oczywiście założeniami systemu (po porażce krok w tył) ... trzeba by się mylić do końca :p... czyli do 1-go kroku, co jest mało prawdopodobne, aczkolwiek możliwe.
Zwracam honor - jak widać jest to zatem takie śmietankowe... :mrgreen:

Pozdro, :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom