>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

15-nastka

Status
Zamknięty.
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
podsyłam to co zrobiłem właśnie w excelku - powinno pomóc innym w rozeznaniu się w tym systemie gry ????

plik na razie zakłada granie po kursie 2.00 (czyli wszystko co ponadto odkładamy sobie bez gadania na inne typowania) ale być może wstawię jeszcze miejsce wpisywania kursu jako kolejna zmienna ????

instrukcja obsługi: wpisujesz stawkę początkową (np. 2 czy 5 zł) a potem w kolumnie &quot;weszło&quot; wpisujesz tylko &quot;tak&quot; lub &quot;nie&quot; ;)
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
jak dobrze zauważyłem to cofanie z kroków nieparzystych powinno być o dwa kroki... np z 3 na 1, z 5 na 3 bo jak bedzie sie szło jeden krok w tył to szybko na minus sie schodzi...
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
u mnie ten system się jak dotąd sprawdza, więc Wam podsyłam coś co sobie zrobiłem na własne potrzeby i troszkę usprawniłem (to ulepszona wersja tego co jest 2 posty wyżej)

Tym razem w tym excelku nie ma już podziału na kroki od 1 do 15. Bo każdy może sobie grać tak długo jak chce ???? Ok, ale do rzeczy: wpisujecie stawkę początkową, potem &quot;tak/nie&quot; w zależności od tego czy zakład wszedł, kurs tego zakładu a resztę już excel liczy i podaje na tacy :mrgreen:

W pliku wpisałem przykładową &quot;symulację&quot; ;) komentarze mile widziane :p
 
S 0

sphinx82

Użytkownik
Witam !
Od tygodnia gram tym systemem i jak narazie jestem na 3 etapie ???? . I mam takie pytanie do innych graczy do jakiego etapu w miesiącu dochodzicie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom