>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dodam tylko, że aby otrzymac ową kase trzeba rozwiązac quiz, któy dla niektórych może okazac się ciężki :jezora: . Dodam że mamy tylko 5 prób w odstępach po 24h ;-) . Cóż powiem tyle że napewno są wypłacalni :jupi: Ja jestem na etapie quizu ????
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Jeśli ktoś będzie chciał, to podam prawidłowe odpowiedzi, o ile dla wszystkich są takie same :mrgreen:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zanim będziesz mógł wziąć udział w quizie, musisz podać swoje konto w &quot;Mój profil&quot;, założone przy pomocy naszego kodu bonusowego (np. PS150) i wypełnić kilka pól łącznie z krajem, województwem i nmerem telefonu.
wypelnilem i dalej nic..
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
jesli ktos wczesniej dostal 75 dolaroiw z promocji o ktorej mowa jest juz w tym dziale to moze z tej tez skozystac czy nie ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ja podalem nr komorkowy, a co do quizu to pisze ze mam zablkowany i dopiero bede mogl jutro go rozwiazac. Mazaq kiedy i co trzeba zrobic by kasa byla na koncie i jakies wymagania do wyplaty sa?
 
S 0

spowen

Użytkownik
Tak to prawda korzystalem z tej promocji , i kaska byla ???? 50$ ale zeby dostac kolejne 100$ to trzeba ugrac 5000 rh ( troszke trudne to jest ale da rade), po rejestracji trzeba 24h odczekac i pozniej wypelnic quzi ( latwe wystarczy troszke poczytac na ich stronce ) i kaska bedzie w 48 h ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
a jesli juz ktoś tam jest zarejestrowany?i korzystałem z promocji 75$free z liqiudpoker? moge zalożyć sobie drugie konto na ta promocje? czy na tym koncie co juz mam moge załapac sie na promo? moze jakieś wskazówki krok po kroku , włącznie z odpowiedziami gotowymi? jak w przedszkolu? ???? (żartuje , nie denerwować sie na mnie) pozatym skoro jest zainteresowanie na forum to może mozna by było zasiaść do umówionego stołu powiedzmy 10 osobowego , niema to jak pograć ze znajomymi ???? :jezora:
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Jakis obrot jest?
Po uzyskaniu 5.000 raked hands (ok. 10.000 rozdań zagranych przy użyciu real money) otrzymujesz kolejne 100$ kapitału startowego. Ugranie 5.000 raked hands (prowizji) trwa ok. 3-5 tygodni.

Wskazówka: „Bonus 50$ za otworzenie konta na PP“ otrzymują oczywiście tylko ci członkowie po zdaniu quizu, którzy jeszcze nie dostali żadnego kapitału startowego na PP.

Gdy tylko otrzymasz swoje pierwsze 50$ kapitału startowego, zaczynasz grę przy stole z najniższym limitem dla początkujących Fixed Limit lub przy stole dla początkujących na No-Limit Texas Hold&#39;em. To, czy grasz Fixed Limit czy No-Limit jest dowolne. Różnice pomiędzy tymi oboma wariantami Texas Hold&#39;em i strategie dla każdego z nich znajdziesz w Sekcji Strategii dla początkujących. Przy wejściu w limit powinieneś trzymać się ściśle naszych zasad Zarządzania kapitałem. W ten sposób pewne jest, że nie przegrasz swoich pieniędzy i zdołasz ugrać 100$ bonusu.
Możesz wziąć udział w naszym quizie dopiero po 24 godzinach od rejestracji na PokerStrategy.de. Także to ma zapewnić, że zająłeś się sekcją dla początkujących i to, że nie przegrasz od razu wszystkich pieniędzy. Pamiętaj, ten test jest tylko wtedy do przejścia, gdy intensywnie zająłeś się naszą sekcją dla początkujących. Nic złego się nie stanie, jeśli nie przejdziesz tego quizu za pierwszym razem. Dopiero po następnych 24 godzinach możesz spróbować ponownie. Po pięciu nieudanych próbach udział w quizie jest jednak już niemożliwy. W takim przypadku odradzamy Ci, w twoim interesie, grę w pokera.
Już mam konto na Party Poker - co mogę zrobić?

Masz już konto na PartyPoker.NET.
Załóż konto z innym adresem mailowym na PartyPoker.com przy użyciu Sign-Up Bonus Code ST150 od PokerStrategy.

Jeszcze nie grałeś na swoim koncie na PartyPoker o prawdziwe pieniądze.
Załóż konto z innym adresem mailowym na PartyPoker.com przy użyciu Sign-Up Bonus Code ST150 od PokerStrategy.

Nie pamiętasz czy twoje konto na PartyPoker jest założone z Sign-up Bonus Code ST150 od PokerStrategy i czy grałeś o prawdziwe pieniądze.
Załóż konto z innym adresem mailowym na PartyPoker.com przy użyciu Sign-Up Bonus Code ST150 od PokerStrategy.

Już grałeś na swoim koncie PartyPoker o prawdziwe pieniądze. Twoje konto nie było aktywne w ciągu ostatnich 60 dni.
Musisz zamknąć swoje konto na PartyPoker. Napisz maila do [email protected] następującej treści:

Cytat:

Dear PartyPoker Support-Team,

For private reasons - which I do not want to specify further - I would like to close my inactive PartyPoker account &quot;Accountname.
Thank you very much,
Imię i Nazwisko

Teraz załóż konto z innym adresem mailowym na PartyPoker.com przy użyciu Sign-Up Bonus Code ST150 od PokerStrategy.


Już grałeś na swoim koncie PartyPoker o prawdziwe pieniądze. Twoje konto było aktywne w ciągu ostatnich 60 dni.
Niestety zmiana jest możliwa dopiero wtedy, kiedy twoje konto na PartyPoker jest przez 60 dni nieaktywne. Musisz się zdecydować czy chcesz czekać aż minie owe 60 dni (grać przez ten czas gdzie indziej).

Jeśli zdecydujesz się na czekanie natychmiast przestań grać na PartyPoker. Natychmiast wypłać sobie wszystkie pieniądze.Zamknij swoje konto na PartyPoker przez wysłanie na adres [email protected] maila następującej treści:

Cytat:

Dear PartyPoker Support-Team,

For private reasons - which I do not want to specify further - I would like to close my inactive PartyPoker account &quot;Accountname.

Thank you very much,
Imię i Nazwisko

Jeśli twoje konto jest 60 dni nieaktywne i zamknięte przez PartyPoker napiszcie do nas ticket następującej treści:

Cytat:

Temat: PartyPoker Account Transfer
Imię:
Nazwisko:
PartyPoker Login Name:
PartyPoker konto zamknięte: (tak/nie)
Adres email w PartyPoker:
Konto nieaktywne od: (dni)

Potem czekaj na odpowiedź. To może potrwać nawet do 3 dni. My wtedy zapytamy w PartyPoker czy możesz założyć nowe konto.

Jeśli dostaniesz od nas odpowiedź twierdzącą załóż nowe konto posługując się innym adresem email i przy użyciu Sign-Up Bonus Code ST150 od PokerStrategy.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Rozumiem, ze jesli wczesniej korzystalem z promocji liquidpoker to teraz zakladajac drugie konto na innym mailu dostane maksymalnie 100$ ? Po wypelnieniu quizu czy jak ? Jak ktos bedzie wypelnial niech spisuje pytania i odpowiedzi a potem postnie tu na forum ????
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Po wypełnieniu quizu dostaniesz 50$
Po ugraniu wymaganej liczby rh - 100$
Tak, według regulaminu, możesz założyc konto na inny e-mail
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Masz tam zakładke quiz w menu po lewej stronie. Quiz wybierasz albo No limit albo Fixed Limit (chodzi o rodzaj pokerka :jezora: ) No i odpowiadasz ... Następny quiz dopiero za 24h ;) Ja już 3 razy podchodziłem i za nie udało sie jak narazie :wowsdf: Może kiedyś ;)
 
P 0

patrol69

Użytkownik
A no jest faktycznie , tylko napisali ze jest niedostepny jak narazie dla mnie.
Jutro musze dokladnie o tej wyznaczonej godzinie go rozwiazac ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom