>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15zł na start w efortuna.pl

daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Idziesz do punktu fortuny, zakładasz sobię kartę klienta, następnie wniosek o grę przez internet. Dostajesz 2000pkt które zamieniasz na 15zł. Dochodzą one następnego dnia. Sprawdzone.
Jednakże ten podatek od każdego zakładu... uciążliwe po czasie ????
Można też samemu przez internet zakładać, ale czeka się na potwierdzenie skanu dowodu jakiś czas, jak masz blisko polecam iść do punktu naziemnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
1 37

1rnbfan1

Użytkownik
Promo sprawdzone, po weryfikacji 2100 pkt na koncie, można wymienić na zakład o wartości 15 zł w e-shopie. Weryfikacja trwała u mnie 5 minut ???? Kwota 15 zł dodana będzie po kilku godzinach, kasa bez obrotu, brak max wypłaty ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
1 37

1rnbfan1

Użytkownik
Myślisz, że jest szansa żeby dodali te 15 zł w sobotę, albo niedzielę ? czy tylko dni robocze wchodzą w grę?
Z tego co czytałem to mają jutro dopisywac do kont ,ale najlepiej będzie jak do nich napiszesz i sam się upewnisz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 86

masarro1

Użytkownik
Mi babka pisała, że uzależnione jest to od ilości zgłoszeń, i dodają te 15zl ręcznie, nic konkretnego nie powiedziała do 3 dni roboczych ...
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
Promo sprawdzone, po weryfikacji 2100 pkt na koncie, można wymienić na zakład o wartości 15 zł w e-shopie. Weryfikacja trwała u mnie 5 minut ???? Kwota 15 zł dodana będzie po kilku godzinach, kasa bez obrotu, brak max wypłaty ????
weryfikowales w punkcie czy przez neta?
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Litości....
Piszą wyżej, że na kasę się czeka do kilku dni. Jeśli dostałeś takiego emaila to chyba wszystko jest ok: &quot;Jeżeli zakupiłeś darmowy zakład online lub przedmiot z przesyłką do domu, prosimy zignorować informację dotyczącą punktu odbioru towaru. Przedmioty zostaną dostarczone na punkt&amp;nbsp:&quot;
 
Do góry Bottom