>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15zł na start w efortuna.pl

C 174

cezi77

Użytkownik
Po reje i wery dodaja 2100 pkt, nastepnie kupujemy 15zl (zeby zatwierdzic kupno musi byc podany numer telefonu). 15 zl dodane na nastepny dzien.
 
P 58

pyzza

Użytkownik
No ja konto zakładałem z 15 minut temu i chociaż już w takiiej podstawowej wersji do sprawdzania wyników kuponu miałem, czyli bez weryfikacji wieku, adresu, konta bankowego. Dokończyłem weryfikację od kroku 3-ciego, nie klikałem haczyka o 100% oferty powitalnej i już mam 2100 punktów. Ekspresowa sprawa ????
Edit. Eh za poźno pochwaliłem. Punkty szybko dodano, ale na bon 15 zł trzeba będzie poczekać jak koledzy piszą około 1 dnia. Pewnie Ameryki nie odkryłem, więc można usunąć ewentualnie post. Co prawda rozjaśniłem, że użytkownicy którzy jakieś konto już tutaj mieli, ale nie było zweryfikowane nie muszą robić multi, tylko weryfikowac stare. Punkty i kasa poźniej tez powini dostać.
 
H 0

hubi1910

Użytkownik
aby otrzymać ten bonus musicie zrobić przelew na konto fortuny moze być to dowolna kwota 2zl , 5zl , 10zl bez tego przelewu nie dostaniecie bonusu powitalnego 15zl .
 
H 0

hubi1910

Użytkownik
UWAGA!
- punkty zostaną odliczone w momencie złożenia zamówienia,
- konto zostanie doładowane odpowiednią kwotą do 3 dni roboczych, licząc od daty złożenia zamówienia. Czas ten może wydłużyć się w przypadku gdy Klient posiada aktywny bonus do wkładu (np. bonus wstępny), w takim przypadku konto zostanie doładowane dopiero po wykonaniu przez Klienta przelewu na konto.



wiec kto kliknął 100% bonus powitalny ( czy jak to sie nazywa ) musi wpłacić jakąś kwotę .
 
M 86

masarro1

Użytkownik
Wczoraj tak samo zinterpretowałem to jak Ty, zadałem to pytanie na chacie i oto odpowiedz:
Proszę powiedzieć gdzie Pan to przeczytał ?
Nie ma takiej sytuacji, mimo aktywowania bonusu nalezy się Panu darmowy zakład.
Z pozdrowieniami,
Ania Call Center

zresztą sam miałem ten bonus zaznaczony i otrzymałem 15 zł...
 
H 1

hjubi

Użytkownik
A sprawdziłeś czy skopiowałeś cały numer konta? Pamiętaj o usunięciu spacji, bo inaczej zabraknie miejsca dla ostatnich cyfr z numeru...
 
Do góry Bottom