>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16 kolejka Ekstraklasy 03.12 - 05.12.2010

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja poczekam do jutra. Mamy kogoś z Bytomia lub z Górnego Śląska? Jaka tam pogoda? Prognoza na jutro jaka? Opady śniegu? Jak będzie padał jutro śniego w Bytomiu to stawiam remis 0:0 w meczu Poloni z Bełchatowem.
Nie wiem jak konkretnie będzie w weekend, ale dziś to była Syberia na Śląsku - w Katowicach. Paraliż miasta jakiego jeszcze nie widziałem. 10 km pokonywało się w około 1,5 h. Śnieg, mróz i zamiecie. Tak jak napisałem wyżej dziś Śląsk był Syberią. I nie sądzę, żeby się to diametralnie zmieniło więc undery bardzo możliwe.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ekstraklasa: Mecz Jagiellonii ze Śląskiem odwołany!

Piątkowe spotkanie 16. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok a Śląskiem Wrocław zostało najprawdopodobniej odwołane.
Próby odśnieżenia boiska trwały już od niespełna dwóch dni, jednak spełzły na niczym i zapadła decyzja o odwołaniu meczu. Kolejne opady śniegu nie dały żadnych szans na rozegranie spotkania.

podlaskisport.pl
p. s.
Na oficjalnej na razie nie ma ale to raczej wiarygodne zrodlo.

edit

Jak powiedział Sport.pl rzecznik Ekstraklasy SA Adrian Skubis, władze ligi dyskutują nad możliwością przełożenia 16. kolejki Ekstraklasy zaplanowanej na najbliższy weekend. Decyzja zapadnie w ciągu najbliższych godzin.
sport.pl
 
horus 129

horus

Użytkownik
Hmm dzisiaj w godzinach 9-16 miało się odbyc odśnieżanie trybun przez kibiców. Widocznie nie przyszło ich zbyt wielu. Druga sprawa jest taka, że dzisiaj znowu pada śnieg, a więc odśnieżanie nie ma za bardzo sensu, gdyż przed meczem i tak trzeba będzie zrobic to ponownie. No szkoda, ale czekamy jeszcze na oficjalne info.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, po konsultacji z klubami oraz stacjami telewizyjnymi posiadającymi prawa do transmisji meczów Ekstraklasy, Departament Logistyki Rozgrywek podjął decyzję o przełożeniu 16 kolejki Ekstraklasy na wiosnę 2011 roku.
Dokładny terminarz rundy wiosennej zostanie podany w odrębnym komunikacie.

sport.pl
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Sorry czyż by to była pierwsza kolejka rundy Wiosennej ?? :razz: bo juz sie pogubiłem myślałem że dopiero w Lutym będą grać ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Sorry czyż by to była pierwsza kolejka rundy Wiosennej ?? :razz: bo juz sie pogubiłem myślałem że dopiero w Lutym będą grać ;)
Tak, to miala byc pierwsza kolejka rundy wiosennej z powodow znanych tylko ekspertom z ekstraklasy przeniesionej na grudzien.
Runda jesienna sie zakonczyla.
 
horus 129

horus

Użytkownik
A więc miło przez zimę będzie spoglądac na tabelę. :grin: Chociaż wolałbym aby ta kolejka się odbyła.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Czyli temat póki co do zamknięcia. Ja jestem zadowolony z tego że nie bedzie nic grane awansem z rundy wiosennej. 15 meczy na jesien i 15 na wiosne ???? . Do usłyszenia pod koniec lutego w tym dziale ;]
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
A więc miło przez zimę będzie spoglądac na tabelę. :grin: Chociaż wolałbym aby ta kolejka się odbyła.
Dla Wisly lepiej, Kowalski gra jedno dobre spotkanie na sezon i juz norme wyrobil ze Slaskiem ????. Nie ma sie co oszukiwac, w takich warunkach rzadzil by przypadek a nie klasa sportowa wiec z punktu fair play to dobrze ze sie nie odbedzie. Moze w koncu Ci debile z ekstraklasy dojda do wniosku ze pomysl przeniesienia pierwszej wiosennej kolejki na grudzien nie byl trafiony (wszystko zrobia zeby miec dluzsze wakacje).
 
horus 129

horus

Użytkownik
Dla Wisly lepiej, Kowalski gra jedno dobre spotkanie na sezon i juz norme wyrobil ze Slaskiem ????. Nie ma sie co oszukiwac, w takich warunkach rzadzil by przypadek a nie klasa sportowa wiec z punktu fair play to dobrze ze sie nie odbedzie. Moze w koncu Ci debile z ekstraklasy dojda do wniosku ze pomysl przeniesienia pierwszej wiosennej kolejki na grudzien nie byl trafiony (wszystko zrobia zeby miec dluzsze wakacje).
Tak, tak, zgadzam się, że z punktu sportowego dobrze, iż I kolejka wiosenna, odbędzie się na wiosnę, a nie w grudniu. Napisałem, że wolałbym aby się odbyła teraz, tylko i wyłącznie dlatego, że Jaga ma za sobą serię 7 domowych zwycięstw i liczyłem na podtrzymanie jej, a na wiosnę nie wiadomo jak to z tą formą będzie po 3 miesięcznej przerwie. No i drugi powód, to taki, że mi odwołanie kolejki rozwaliło plany na jutrzejszy wieczór ????.
Jaga grała już na patelni (z Bełchatowem), w wannie (z Lechią), to i sądziłem, że jutro zagra ze Śląskiem, ot taki Ekstraklasowy kulig by był. :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom