>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16.kolejka Ekstraklasy 25.02 - 27.02.2011

Status
Zamknięty.
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Podsumowując zakończoną już 16 kolejkę(co prawda mecz Jagi za ponad tydzień)muszę napisać,że jestem negatywnie zaskoczony poziomem spotkań.Piątek pozwolił łudzić się,że będzie bardzo dobrze,świetne szybkie spotkania w Krakowie i Gdyni,można było być optymistą,jednakże sobota i niedziela pokazały,że pod długiej zimowej pzpn-owskiej przerwie,nie każdy potrafi się odnaleźć na zamarzniętych boiskach.Sobotnie remisy i gra jakby pomieszać flaki z olejem,nie wróżą niczego dobrego,ciężko też o jakiś konstruktywny komentarz do tej kopaniny,dzisiejsze spotkanie Polonii z Górnikiem można śmiało dołączyć do tej grupy,mecz w Poznaniu co prawda szybki,lecz bez fajerwerków,co można zaliczyć do plusów,to fakt,że Widzew postawił jakąś poprzeczkę Mistrzom Polski i walczył do końca o wywiezienie jakiegoś punktu,nie nastawiali się na remis,jak choćby Bełchatów w Bytomiu.Czekamy z umiarkowanym optymizmem na PP i 17 kolejkę.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Oglądałem wszystkie mecze(nie wszystkie w pełnym wymiarze czasowym) -oprócz spotkania Arka-Wisła i poziom był bardzo mizerny. Najbardziej zawiodłem się chyba na Polonii Warszawa, która kompletnie nie miała pomysłu na Górnika, który w drugiej połowie prawie cały czas się bronił. Na wyróżnienie moim zdaniem zasłużyły trzy drużyny: Cracovia, Zagłębie Lubin i Widzew Łódź. Te drużyny zaskoczyły mnie na plus, nie wynikiem, lecz postawą, konstruowaniem akcji - w porównaniu do tego co było jesienią.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Najbardziej korzystnie z czołówki zaprezentowała się Wisła i to nie tylko ze względu na wygraną. Krakowianie pokazali , że pomimo rewolucji w skladzie idą w dobrym kierunku, grajac z 5 debiutantami potrafili wygrać na terenie na ktorym wielu zgubi punkty.
Lech wygrał ale nie bylo to zwyciestwo w stylu , który by zadowalal kibiców, Legia uzyskała niezbyt częsty wynik na naszych boiskach jednak ten &#39; tylko&#39; remis może zgonić w jakimś stopniu na sędziego(kto oglądał spotkanie wie o czym mowa).

Przy takiej grze i trzymając się zasady , że druzyny dopiero wchodzą we wlasciwy rytm trudno o daleko idące wnioski jednak jakieś na pewno można dostrzec. LEchowi bedzie bardzo trudno o miejsce na podium, większe szanse daje Polonii,która mimo beznadziejnego spotkania dzisiaj , sądze bedzie grac lepiej.

Lech oprócz przecietnej postawy ma jeden duzy problem, brak ławki rezerwowych. Ich przeciwienstwem jest Wisła, Jaga czy Legia. Krakowianie oprócz formacji defensywnej mają pole manewru , Jaga pomimo odejscia Grosika tez bedzie mocna , LEgia w ostatniej chwili pozyskala zdaje sie bardzo wartosciowego zawodnika napastnika z Czech - Hubnika.
O ile dobrze sie orientuje Lechici stracili nowo pozyskanego napastnika Ubiparipa co jest wiadomoscią fatalna, jedynym zmiennikiem Rudnevsa , ktory jest niesamowicie eksploatowany będzie Mikolajczak. Jak bedzie zobaczymy po paru kolejkach, ta oprocz spotkan piatkowych , poziomem gry zawiodla.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Jutro Śląsk zagra z Jaga w zaległym spotkaniu. Ktoś myśli nad typowaniem tego spotkania? Od siebie dodam że Jaga gra bez Thiago Cionka i Vuka Sotirovicia którzy pałzują za kartki. Natomiast Śląsk będzie miał lukę w obronie po kontuzji żeber Amira Spahiciavco jest dużym osłabieniem. Oglądałem Śląsk w meczu z Cracovia i była to lepsza drużyna zdołała stworzyć sobie więcej sytuacji. Nie wiem jak Jaga zagrała z GKS-em z tego co czytałem to mecz był wyrównany ale Jaga przeważała. Jeśli ktoś wie coś wiecej to pisać ja na chwilę obecną chce zagrać X do przerwy.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
⚽ Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław --&gt; over 2,5 - 2,30 ⛔⛔⛔ (Unibet) 1-1
Ja gram w tym meczu over 2,5 po kursie 2,30. Zarówno Śląsk jak i Jaga potrafią grac dobry ofensywny futbol. Co prawda z Jagi odszedł Grosicki, a kontuzji doznał Grzelak, ale to nadal mocna ofensywnie drużyna. Podobnie jest ze Śląskiem - Mila, Kaźmierczak. 1wsze mecze tych 2 drużyn zakończyły się bezbramkowymi remisami. A Jagiellonia dodatkowo zremisowała również bezbramkowo w Pucharze Polski. Nie widzę zbytnio opcji, żeby jutro znów doszło do bezbramkowego remisu. Szczególnie Jagiellonia musi zaatakować. Grają u siebie i wypadałoby wreszcie w tej rundzie odpalić. Co z kolei otworzy możliwość szybkiej gry dla Śląska, który za bardzo defensywnie grać też nie może, bo w końcu 0-0 z Cracovią dobrym wynikiem nie jest. Wydaje mi się, że szybko padnie bramka co jeszcze bardziej otworzy grę. Coś jak w meczu Korony z Widzewem, gdzie dość szybko padły 3 gole.
 
rehtonall 2

rehtonall

Użytkownik
dawczan no wypadaloby ale powiedz mi kto w slasku ma te gole strzelac? 34- letrni remigiusz jezierski czy gikiweicz ktoru 2 gole w swojej kaierze w 1 lidze strzelil ? under jak nic
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Co z kolei otworzy możliwość szybkiej gry dla Śląska, który za bardzo defensywnie grać też nie może, bo w końcu 0-0 z Cracovią dobrym wynikiem nie jest.
Ale 0-0 w Bialymstoku bez watpienia dobrym wynikiem bedzie. Przypomnij sobie jak Lenczyk ich ustawia w wyjazdowych pojedynkach z silnymi ekipami (mecz w Krakowie z Wisla moze sluzyc za przyklad). Na wyjazdach skupiaja sie bardziej na zabezpieczeniu tylow tym bardziej ze
dawczan no wypadaloby ale powiedz mi kto w slasku ma te gole strzelac? 34- letrni remigiusz jezierski czy gikiweicz ktoru 2 gole w swojej kaierze w 1 lidze strzelil ? under jak nic
A Diaz wrocil po kontuzji ale jest w konflikcie z Lenczykiem.
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
Jaga - Slask, pewny typ to 1X ale za grosze. Jaga w tym sezonie nie przegrala u siebie, a nawet nie zremisowała (7 zwyciestw!), ale Slask nie przegral od 9 spotkan (4 zwyciestwa, 5 remisow) dlatego najbardziej prawdopodobny wynik to X ✅
 
A 10

abel

Użytkownik
dyscyplina : Piłka Nożna
spotkanie: Jagiellonia - Śląsk
typ: x
kurs: 3,3
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Długo zastanawiałem się nad tym spotkaniem i ku skoczeniu niektórych osób sądzę że spotkanie zakończy się remisem. Jagiellonia jak wiadomo walczy o mistrza i u siebie odpraiwała jak narazie każdą drużyne z kwitkiem, jednak było to 3 miesiące temu i po zimowej stracie grosickiego jaga według wielu znawców w tym kraju straciła w ofensywie 30% swojej wartości gdyż ten człowiek robił taki wiatr z przodu że rywale po prostu się gubili po jego akcjach a frankowski już tylko dopełniał formalności. Sotirović jest wg mnie dużo gorszym zawodnikiem który zreszta dziś nie wystąpi tak samo jak filar defensywy jagielloni cionek (obaj panowie zawieszeni za kartki).
Śląsk przyjeżdża do białegostoku w silnym zestawieniu.W przciwieństwie do białostoczan Wrocławianie przez zimę się nie osłabili. W doskonałej formie jest waldek sobota który w ostatnim meczu został wybranym najlepszym zawodnikiem spotkania i to z nim powinni mieć największe problemy defensorzy gospodarzy.
Obie drużyny spotkały się w tym sezonie we wrocławiu i wówczas spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem tak samo zresztą jak ostatnie spotkania obu drużyn w ostatniej kolejce.
Dla obu ekip będzie to zapewne spotkanie w stylu ,, walenie w mur &quot; i mecz powinnien zakończyć się remisem może nie bezbramkowym ale jednak remisem.✅
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Śląsk przyjeżdża do białegostoku w silnym zestawieniu.W przciwieństwie do białostoczan Wrocławianie przez zimę się nie osłabili. W doskonałej formie jest waldek sobota który w ostatnim meczu został wybranym najlepszym zawodnikiem spotkania i to z nim powinni mieć największe problemy defensorzy gospodarzy.
hmm ja jak do tej pory czytam w necie same artykuły, że Śląsk osłabiony, dziś nie zagrają dwaj podstawowi obrońcy Wołczek i Spahic także Jaga będzie miała o wiele łatwiej. Dodatkowo i tak moim zdaniem marny atak Śląska stracił Sotirovica i jego brak widać było w meczu z Craxą. Lenczyk przyznał, że będzie zadowolony z remisu. Jaga walczy dziś o odzyskanie fotelu lidera i moim zdaniem przy tej motywacją powinni po walce wygrać mecz. Typuje na Jagę czystą 1.
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
trzeba tez dodac ze w Jadze zagra Vuk Sotirovic, byly pilkarz Slaska, a jak wiadomo takie granie przeciwko bylym klubom niekiedy wychodzi zawodnikom ;)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Do mnie Jagiellonia nie przemawia. Tracąc Kamila Grosickiego nawet Probierz nie stworzy zespołu, który będzie walczyć tak jak w rundzie wiosennej. To jest oczywiście moje zdanie, nikt nie musi się z nim zgadzać. Stadion w Białymstoku prawdopodobnie zaważy o tym, czy Jaga w ogóle zagra w europejskich pucharach. Śmiem wątpić, by na wyjazdach szło im dobrze (w perspektywie mecz z Wisłą i Lechem. Oba na wyjeździe...). Dzisiaj Śląsk ma szansę na przedłużenie swojej passy i wywiezienie punktu z Białegostoku.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Polska 1
Jagiellonia - Śląsk
over 3.5
5.00
Bet365

Dziś o 18.15 zostanie rozegrany ciekawy mecz w lidze polskiej. Jest to mecz rozgrywany w ramach zaległej kolejki. Jagiellonia w weekend zremisowała 0:0 w Bełchatowie, a Śląsk 0:0 z Cracowią. Jagiellonia gra w tym sezonie rewelacyjnie u siebie. Wygrali wszystkie mecze. 7 meczy - 7 wygranych. Trzeba jednak zaznaczyć, że oprócz Wisły były to zespoły z dołu tabeli. na wyjazdach nie radzą sobie już tak dobrze. Mimo wszystko są faworytami tego spotkania. Na tych 7 meczy u siebie 2 razy był wynik +3.5 gola.
Śląsk miał kiepski początek sezonu. Ale po 7 kolejce grają jak natchnieni nową siłą. Wygrywają i remisują. Mają fajną passe 9 meczy bez porażki. Na 7 meczy wyjazdowych 3 razy +3.5 gola. Zapowiada się więc ciekawy mecz. W ostatniej kolejce wpadło sporo bramek i dzisiaj może być podobnie. Kurs na ten typ bardzo zachęcający.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
dawczan no wypadaloby ale powiedz mi kto w slasku ma te gole strzelac? 34- letrni remigiusz jezierski czy gikiweicz ktoru 2 gole w swojej kaierze w 1 lidze strzelil ? under jak nic
Ale 0-0 w Bialymstoku bez watpienia dobrym wynikiem bedzie. Przypomnij sobie jak Lenczyk ich ustawia w wyjazdowych pojedynkach z silnymi ekipami (mecz w Krakowie z Wisla moze sluzyc za przyklad). Na wyjazdach skupiaja sie bardziej na zabezpieczeniu tylow
Generalnie mieliście rację, ale nie dużo brakło ???? Śląsk swoje zrobił - strzelił. Liczyłem na to, że Jaga strzeli 2-3 bramki. No, ale trudno ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom