>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16. kolejka La Liga [16.12 - 19.12.2016]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Alaves - Betis
Powyżej 2 bramek ::: 1,83 ::: 1/3 Pinek ⛔
Analiza będzie mocno na siłę, ale typ jest do Typów Dnia więc coś trzeba napisać. 13 drużyna z 14 drużyna, obie mają po 18 punktów, obie są underowe, niby wszystko wskazuje tutaj na under, więc znając życie będzie odwrotnie i padnie over.
Już w poniedziałek mieliśmy underowy mecz na linię 2 bramek, Villarreal - Atletico i już do przerwy mieliśmy 2 bramki, a wynik zakończył się 3:0. Myślę, że w tym meczu będzie podobnie, a do przerwy kto wie czy nie zobaczymy 1:1. Ostatnia ligowa kolejka, kolejny mecz będzie już w 2017 roku, Betis ma jeszcze w tygodniu mecz z okazji rozgrywek CdR.
Alaves ostatni mecz u siebie wygrał 26 września, Betis na wyjazdach nie zachwyca, liczę że obie ekipy zagrają piłkę na tak. Betis niedawno zremisował u siebie aż 3:3.
Tak jak wyżej wspomniałem, niby wszystko wskazuje tutaj na under, ale czuję w kościach overek bukmacherski ???? , na przekór statystykom.
Wynik: 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
paweltkwm 55

paweltkwm

Użytkownik
Atletico - Las Palmas (Atletico wygra do zera) @2.00 bet365​

H2H między tymi drużynami w roli faworyta stawia zespół z Madrytu, w 100 procentach się z tym zgadzam, Atletico nie może już sobie pozwolić na stratę punktów, tym bardziej nie na Vicente Calderon a, że do 0 to wystarczy sprawdzić sobie ostatnie wyniki podopiecznych Diego Simeone.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Atletico - Las Palmas (Atletico wygra do zera) @2.00 bet365​

H2H między tymi dróżynami w roli faworyta stawia zespół z Madrytu, w 100 procentach się z tym zgadzam, Atletico nie może już sobie pozwolić na stratę punktów, tymbardziej (tym bardziej) nie na Vicente Calderon a, że do 0 to wystarczy sprawdzić sobie ostatnie wyniki podopiecznych Diego Simeone.​
Przepraszam, ale muszę to napisać. Czy na tym forum coraz więcej analfabetów? Zastanówcie się najpierw co piszecie i dopiero stukajcie w klawiaturę. Interpunkcja to w ogóle porażka. Najlepsze jest tłumaczenie ludzi piszących z telefonu: &quot;Pisałem na szybko&quot;, &quot;Słownik tak podpowiadał&quot;.
DO USUNIĘCIA JEŻELI PRZESZKADZA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Atletico - Las Palmas (Atletico wygra do zera) @2.00 bet365​

H2H między tymi dróżynami w roli faworyta stawia zespół z Madrytu, w 100 procentach się z tym zgadzam, Atletico nie może już sobie pozwolić na stratę punktów, tymbardziej nie na Vicente Calderon a, że do 0 to wystarczy sprawdzić sobie ostatnie wyniki podopiecznych Diego Simeone.​
No właśnie sprawdziłem i w 4 z 7 meczów w obecnym sezonie w domu tracili golę. Alaves, Granada, Malaga i Real Madryt im strzelali, więc nie jest tak źle. Przy okazji kontuzji doznał Oblak, nie ma również Filipe Luisa oraz Tiago. A zatem kłopoty w defensywie dość spore. U gości nie ma Prince&#39;a-Boatenga oraz w defensywie Davida Garcii.
Przede wszystkim Las Palmas lubi grać w piłkę, a Atleti u siebie gra otwarty futbol, a zatem liczę na dobre widowisko. Po stronie gości są Viera, Tana i Livaja powinni władować minimum gola, a zatem powinniśmy zobaczyć nie najgorsze zawody i zdecydowanie lepiej zaryzykować gole z obu stron.
Over 2,5+BTS @ 2,40 Bet365⛔1:0
Kadra Atletico:
Bramkarze: Miguel Ángel MoyĂ*, André Moreira

Obrońcy: José Giménez, Diego Godín, Lucas Hernández, Juanfran, Stefan Savić, Šime Vrsaljko

Pomocnicy: Yannick Carrasco, Gabi, Nicolás Gaitán, Koke, Juan Moreno, Saúl Ñíguez, Thomas Partey

Napastnicy: Kévin Gameiro, Antoine Griezmann, Fernando Torres
Kadra Las Palmas:
Bramkarze: Raúl Lizoain, Javi Varas;

Obrońcy: David Simón, Mauricio Lemos, Michel, Pedro Bigas, Hélder Lopes, Dani Castellano;

Pomocnicy: Vicente Gómez, Ángel Montoro, Nabil El Zhar, Momo, Hernán, Roque Mesa, Jonathan Viera, Tana
---
Sevilla-Malaga
Fajny mecz się zapowiada, bo Sevilla to wiadomo, gwarant dobrej gry u siebie, a ostatnio też na wyjeździe, a z kolei Malaga w obecnych rozgrywkach prezentuje się naprawdę ciekawie. U gości wraca do kadry meczowej Recio, ale w ofensywie zdecydowanie bardziej ważni będą: Sandro, Michael Santos, Pablo Fornals, Juanpi czy Ontiveros. Ma w kim wybierać Juande Ramos, dla którego będzie to sentymentalna podróż na Ramon Sanchez Pizjuan i na pewno będzie chciał tam wygrać.
Sevilla bez wykartkowanych Mariano i Vazqueza, ale wraca m.in. Ganso. Ostatnio rozegrali świetne zawody na Balaidos, ale teraz liczę z ich strony na bardziej otwartą grę i mimo wszystko prowadzenie meczu pod kątem posiadania piłki, dzięki czemu łatwiej będzie gościom o akcje ofensywne.
Mi tutaj się widzi wynik w okolicach 2/3:1 dla gospodarzy.
Over 2,5+BTS @ 2,00✅4:1
Kadra Sevilli: Sergio Rico, Sirigu, Kolo, Mercado, Rami, Pareja, Diego González, Kranevitter, Iborra, Kiyotake, Nzonzi, Vitolo, Sarabia, Nasri, Ganso, Correa, Vietto y Ben Yedder
Kadra Malagi: https://pbs.twimg.com/media/Czy7tE7WEAAX_23.jpg
---
Kadra Granady:
Porteros: Ochoa y Oier.
Defensas: Tito, Lombán, Gabriel Silva, Vezo y Saunier.
Centrocampistas: Samper, Márquez, Boga, Toral, Carcela, Andreas, Cuenca y Angban.
Delanteros: Ponce, Bueno y Kravets
Kadra Realu Sociedad: https://pbs.twimg.com/media/CzzDWDrWIAAXf8z.jpg:large
---
Kadra Sportingu: https://pbs.twimg.com/media/Czy3dJwXcAATLqq.jpg:large
Kadra Villarrealu:
Porters: Asenjo i Barbosa.
Defenses: Mario, José Ángel, Jaume Costa, Víctor Ruiz i Álvaro.
Migcampistes: N’Diaye, Bruno, Rodrigo, Trigueros, Jonathan dos Santos, Soriano i Leo Suárez (dorsal 49).
Davanters: Pato, Sansone, Santos Borré i Mario González (dorsal 39)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Gijon - Villarreal
Typ: 2
Kurs: 2.20
buk: unibet
Wynik: 1:3 ✅

Drużyna Frana Escriby niespodziewanie u siebie rozbiła Atletico 3:0 i teraz czas pójść za ciosem i wygrać kolejne spotkanie. Wygrana ta jest jednak ogromną niespodzianką, bo drużyna z El Madrigal również nie była w ostatnim czasie w dobrej dyspozycji, wygrała zaledwie dwa z pięciu i pięć z dziesięciu ostatnich spotkań w Primera Division. Swoje pierwsze trafienie zaliczył Jonathan dos Santos, który wcześniej zdobył gola w Lidze Europejskiej, a na początku tego sezonu miał problemy z kontuzją. Sporting przegrał czwarty mecz w ostatnich pięciu kolejkach i trenera drużyny Abelardo w tym momencie broni tylko zwycięstwo z najsłabszą w lidze Osasuną 3:1. Tylko jedno z pięciu spotkań u siebie wygrali ostatnio piłkarze z Gijon i to bardziej przemawia za tym, że to goście jutro odniosą okazałe zwycięstwo.
 
matu67 188

matu67

Użytkownik
Sporting Gijon - Villareal
under 4,5 kartki ✅
1.80 Betano

Mój ulubiony underowy sędzia hiszpański (jedyny w tej lidze) dziś wraca na podwórko w Hiszpanii. Typ opieram oczywiście głównie na statystykach i obserwacjach jak Inaki zachowuje się podczas meczów.
Konkrety:
- Villareal zgarnia mało kartek (w szczególności w meczach, które ma pod kontrolą, a na taki dziś -zapowiada się ten mecz), najniższa średnia w lidze 1.73 na mecz
- Gijon ze średnią 2.67 w tym sezonie, od zeszłego sezonu widać, że zaczęli grać mniej agresywnie
- Inaki Bikandi Garrido ze średnią 3.43 w tym sezonie

Jeśli chodzi o live to prawdopodobnie kartki będą dostępne na Betano i polecam grać każdą wyższą linię jeśli podskoczy (w to wątpię, chyba, że Villareal szybko będzie przegrywać)
Oprócz powyższego typu dorzucam brak kartki do 28.00 minuty. ✅ Bikandi ani razu w tym sezonie nie pokazał tak szybko kartki i słynie z tego, że wpierw pozwala grać zawodnikom. Jeśli obędzie się bez taktycznego lub brutalnego faulu typ wejdzie na luzie :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
grypa 121

grypa

Użytkownik
18:30 Granada - Real Sociedad
typ: over 2.5
kurs:
2.0
buk:
unibet
Dzisiaj przyjrzę się spotkaniu pomiędzy Granada ( 19 mce w lidze ) i Real Sociedad ( 5 mce w lidze ). W zasadzie mamy tutaj zestawienie przeciwieństw co do wyników notowanych w początkowej fazie sezonu. Granada miała passę porażek którą ostatnio przerwała na rzecz paru ciekawych zwycięstw m. in. z Sevilla oraz Osasuna. Jednak miejsce w lidze nie wzięło się z nikąd tylko z fatalnej postawy jeszcze do 3 meczy temu. Granada u siebie ostatnio notowała 3 porażki -&gt; 2 remisy -&gt; 2 zwycięstwa. W 5 ostatnich spotkaniach ugrała 6 punktów, z bilansem bramek 6:7. Z drugiej strony mamy RSO, który aż razi zielonym polem meczów zwycięskich w tym sezonie. Martwi postawa w meczu z La Coruna gdzie w ogóle nie mieli pomysłu na grę i po prostu odpuścili temat... Podnieśli się na mecz z Valencią aby wygrać 3:2. Jeśli chodzi o ostatnie wyniki RSO to były bardziej zbliżone do hokeja bo są to 3:2, 5:1 i 1:3. Liczę zatem na powtórkę i spokojny over 2.5.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Barcelona - Espanyol
Espanyol +2,5 ::: 1,95 ::: 1/3 Pinek ⛔
Moim zdaniem jest to najlepszy bet z całej 16 kolejki ligi hiszpańskiej. Po pierwsze są to derby więc wiadomo, że oba kluby nogi nie odstawią. Po drugie Barcelona miała we wtorek jakiś mecz towarzyski w Doha, festiwal arabski - wynik 3:5 - grał 1 skład. Po trzecie wielu uważa, że Barcelona w tym sezonie nie zachwyca i trudno się z tym nie zgodzić, do tego ostatnie wyniki Blaugrany w lidze to W - R - R - R - W. Po czwarte w październiku grali jakiś Superpuchar Katalonii ???? , wygrał Espanyol 0:1. Po piąte ostatni mecz goście przegrali 25 września, od tego czasu zanotowali 6 remisów i 5 zwycięstw. Nawet w przypadku jakiegoś 3:1 typ nam wchodzi. Wiem, że w poprzednich latach na Camp Nou padały wyniki np. 5:0, ale w tym sezonie jest szansa nawet na niespodziankę. Jest to przedostatni mecz w tym sezonie, a zarazem ostatni ligowy. W tygodniu oba kluby zagrają jeszcze w CdR.
Wynik: 4:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
⚽ Barcelona - Espanyol
Espanyol +2,5 ::: 1,95 ::: 1/3 Pinek

Moim zdaniem jest to najlepszy bet z całej 16 kolejki ligi hiszpańskiej. Po pierwsze są to derby więc wiadomo, że oba kluby nogi nie odstawią. Po drugie Barcelona miała we wtorek jakiś mecz towarzyski w Doha, festiwal arabski - wynik 3:5 - grał 1 skład. Po trzecie wielu uważa, że Barcelona w tym sezonie nie zachwyca i trudno się z tym nie zgodzić, do tego ostatnie wyniki Blaugrany w lidze to W - R - R - R - W. Po czwarte w październiku grali jakiś Superpuchar Katalonii ???? , wygrał Espanyol 0:1. Po piąte ostatni mecz goście przegrali 25 września, od tego czasu zanotowali 6 remisów i 5 zwycięstw. Nawet w przypadku jakiegoś 3:1 typ nam wchodzi. Wiem, że w poprzednich latach na Camp Nou padały wyniki np. 5:0, ale w tym sezonie jest szansa nawet na niespodziankę. Jest to przedostatni mecz w tym sezonie, a zarazem ostatni ligowy. W tygodniu oba kluby zagrają jeszcze w CdR.

Wynik:

Typu nie neguje bo ostatnimi czasy Barca pod formą ale gdzie grał 1 skład ?

http://www.flashscore.pl/mecz/YmPPfjeR/#szczegoly-meczu

te 15min ? i to było we wtorek więc bez przesady.

Ja uważam że o ile nie ma się głębokiego przekonania to takich kursów jak pół na pół się zwyczajnie nie rusza w przypadku Barcy. Realu itp.
Jak im mecz wyjdzie to i z 5 wsadzą a jak nie to sie skonczy na męczeniu buły i skromnym zwycięstwie czy remisie. Jak nie czujesz demolki to +1.5 po zdecydowanie wyższym kursie nie jest złym pomysłem, ale to tylko moje przemyślenia.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Póki co nie mam pomysłu na niedzielne mecze, ale wrzucę kadry meczowe - jeśli są, a jeśli nie ma to jakieś info - może akurat się komuś przyda.
Leganes: zabraknie: Víctor Díaz y Mantovan - kartki; Serantes, Diego Rico, Sastre, Róber Ibánez, Szymanowski y Koné - kontuzje. Wrócić mają Adrian Marin i Luciano.
Kadra Eibar: Yoel, Alex Galvez, Escalante, Capa, Inui, Sergi Enrich, Pena, Dani Garcia, Bebe, Mauro, Kike, Arbilla, Luna, Lejeune, Pedro Leon, Junca, Adrian Gonzalez, Markel Areitio
---
Kadra Deportivo: https://files.proyectoclubes.com/deportivo/201612/662x372a_17133232convocatoria_16deporosasuna.jpg
Kadra Osasuny:
Porteros: Mario y Nauzet Pérez.
Defensas: Tano, David García, Unai García, Fuentes, C. Clerc, Iván Márquez y Aitor BuĂąuel.
Centrocampistas: Causic, R. Torres, Berenguer, Jaime, Fran Mérida y De las Cuevas.
Delanteros: Sergio León, Rivière y Kenan
---
Barcelona: Poza kontuzjowanym Jeremym Mathieu wszyscy powinni być dostępni. Na ostatnim treningu przed meczem był również Marlon z rezerw, ale on chyba nie zagra, bo w jego przypadku kwestie proceduralne są zawiłe i nie wiadomo czy ewentualny jego występ nie skończyłby się walkowerem i Barca chce poczekać do początku 2017 roku, by wszystko załatwić zgodnie z regulaminami i mieć spokój.
Kadra Espanyolu: Roberto, Diego López, Rubén Duarte, Óscar Duarte, Gerard, Reyes, Felipe Caicedo, Jurado, David López, Javi López, Javi Fuego, P. Diop, Álvaro Vázquez, Diego Reyes, Marc Roca, Aarón i Melendo.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Bilbao-Celta
Typ: Bilbao wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.70
Buk : Unibet
Analiza: Spotkanie pomiędzy drużynami Athleticu Bilbao oraz Celty Vigo zakończy nam 16 serię spotkań w Hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej. Gospodarze są tutaj delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów po pierwsze są wyżej w ligowej klasyfikacji (miejsce 7 zdobyli do tej pory 23 punkty ) po drugie grać będą przed własną publicznością , gdzie w poprzednich 9 spotkaniach ligowych oraz pucharowych zanotowali 8 wygranych oraz 1 podział punktów, więc bilans mają rewelacyjny. Goście natomiast zdobyli do tej pory 2 oczka mnie,ale tabela La liga jest tak ciasna że są dopiero na pozycji 13 . Na wyjazdach idzie im średnio w 7 spotkaniach zanotowali tylko 1 zwycięstwa 3 remisy oraz 3 porażki, poza tym traca sporo bramek, tylko ostatnie 4 spotkania wyjazdowe i aż 12 straconych goli, dlatego ja w tym spotkaniu celuje w over 0,5 gola już do połowy spotkania , bowiem myślę że tak ofensywnie usposobione drużyny nie będą się w takim meczu bronić. Myślę że wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach spotkania jest jak najbardziej realny, tak też postawię.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Barcelona - Espanyol
Typ: powyżej 6.5 żółtej kartki
Kurs: 1.74
buk: unibet
Wynik: 3 ⛔

W niedzielny wieczór przed nami derbowe starcie w Barcelonie. Kolega wyżej słusznie poszedł w handicap w stronę Espanyolu, a ja spróbuję zagrać kartki.
Goście w ostatnich tygodniach naprawdę widać, że są w formie i nie wydaje mi się żeby byli skłoni dzisiaj się tylko bronić. Spodziewam się wyrównanego pojedynku, spotkania które będzie toczyło się w środku pola z dużo ilością złośliwości i głupich fauli. Strzelenie gola przez jedną z drużyn dołoży nam tu tylko pikanterii. Sędzią tego spotkania będzie Pan Lahoz. Sędzia, który Pozwala grać i nie przerywa gry za byle dotknięcie,a dziś zapewne będzie miał ręce pełne roboty. W dotychczas siedmiu meczach jakie miał okazję sędziować w La Liga pokazał 39 żółtych kartek. Przejdźmy jeszcze do bezpośrednich pojedynków. W h2h odnośnie liczby kartek padało ich całkiem sporo: 6, 9, 7, 11 i 8. Jak widać linia nie została pokryta tylko raz, a nawet przy pogromach Barcy, padało bardzo duża ilość kartek. Dziś mam nadzieje, że piłkarze podtrzymają te statystyki i oprócz dobrego widowiska zobaczymy również ostry mecz.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Athletic-Celta
Jeden z tych zakładów, o których jest się przekonanym do grania ponad tydzień przed meczem. Oczywiście, jest jeden problem, bo po stronie gości zabraknie Fabiana Orellany, ale w tym sezonie to nie pierwszy raz, gdy przez konuzje brakuje Chilijczyka, więc Eduardo Berizzo w jakimś stopniu miał okazje się przyzwyczaić do takiej trudnej sytuacji. Według lokalnych mediów jest kilka opcji, by rozwiązać ten kłopot:
1) Daniel Wass za napastnikiem, a wtedy na skrzydłach prawdopodobnie Sisto i Bongdonda. Za Wassem zapewne Pablo Hernandez i ktoś z dwójki Marcelo Diaz-Nemanja Radoja.
2) Pablo Hernandez za napastnikiem, za jego plecami Diaz i Radoja. Na skrzydłach Wass(prawym) oraz Bongonda lub Sisto(na lewym).
Sam nie wiem, która opcja byłaby lepsza, ale na pewno można się spodziewać bardziej bezpośredniego grania, w stosunku do tego, co prezentują grając u siebie, na Balaidos. Przede wszystkim brak głównego reżysera gry, a po drugie rywal - w końcu Athletic u siebe raczej sam narzuca warunki gry. Zwłaszcza, że Valverde sam wspominał, że po ubiegłotygodniowej porażce w Sewilli, mecz z Celtą muszą wygrać i ma rację, bo Athletic w obecnych rozgrywkach fatalnie gra na wyjazdach. Wyniki to jedno, ale przede wszystkim sposób gry - kompletny brak pomysłu na mecze i pozwolenie każdemu rywalowi na dominacje, czego najlepszym przykładem był mecz z Las Palmas, gdzie nie mieli przez większość meczu nic do powiedzenia.
I tutaj gra z kontry powinna być priorytetem dla gości, tym bardziej wobec przewidywanego składu gospodarzy. Za kartki pauzuje Aymeric Laporte, czyli opoka defensywy i jej najważniejszy punkt. Jego miejsce zajmie Xabier Etxeita.
Po drugie, w składzie ma zabraknąć Mikela San Jose, który jest mniej więcej odpowiednikiem Busquetsa - tutaj chodzi mi o znaczenie dla zespołu i jego równowagi, a nie porównanie klasy piłkarza, bo jest gorszy od Busiego.
Trzeba przyznać, że jeśli ten manewr z odpoczynkiem dla San Jose sprawdzi, a jego miejsce zajmie Mikel Vesga, to naprawdę może być różnie, bo tak naprawdę będzie to nowe rozwiązanie dla tylnych formacji Athleticu, a przy mocnym rywalu w ofensywie - a takim jest Celta - nie musi wcale super wyglądać.
Po obu stronach super napastnicy - Aduriz i Iago Aspas. Do tego obie ekipy z dobrymi statystykami w domu/na wyjeździe:
Athletic u siebie ma bilans bramkowy 13:7, co przy 7 meczach rozegranych daje niemal równo 3 gole na mecz.
Celta na wyjazdach bilans 9:14 i również 7 meczów, więc tutaj ponad 3 gole na mecz.
Dla mnie tutaj powinno być ciekawie i ze 3 gole powinny wpaść. Najbardziej prawdopodobny wg. mnie wynik to jakieś 2:1 dla gospodarzy, choć nie zdziwią mnie punkty dla gości.
Over 2,5+BTS @ 2,25 Bet365✅2:1
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
W dzisiejszym spotkaniu przyjrzałem się dokładniej rzutom rożnym i wychodzi mi, że Atletico grając u siebie ma zdecydowanie więcej rzutów rożnych niż rywale, przede wszystkim w spotkaniach, których Bilbao jest faworytem, a tak jest dziś.
W ostatnim meczu z Eibar co prawda 2-2, ale już wcześniej 6-5 z Villarreal ale tutaj rywal z wyższej półki,9-2 Osasuna,7-4 Sociedad.
Celta grając w La Liga na wyjazdach w ostatnim czasie z Betisem, Eibarem i Las Palmas, a szczególnie z tymi dwoma ostatnimi miała zdecydowanie mniej rzutów rożnych niż rywale.
Scenariusz jest taki. Atletico zdominuje rywali i dążąc do strzelenia bramki będzie wykonywało sporo rzutów rożnych jak dotychczas dlatego:
Bilbao-2 rzuty rożne 1.917 pinnek ZWROT 9-7
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Athletic - Celta
Typ: BTS
Kurs: 1.86
buk: unibet
Wynik: 2:1 ✅
Typ: gospodarze + BTS
Kurs: 3.85
buk: betano
Wynik: 2:1 ✅

Mecz gdzie zdecydowałem się pójść w stronę goli. Celta w ostatnich pięciu spotkaniach notuje dokładnie taką samą serię jak Athletic: po dwa zwycięstwa, porażki i jeden remis. Celta strzeliła trzy bramki więcej, ale też straciła dziewięć, a Athletic pięć. Celta w ostatnich meczach grała słabo, a jak wiadomo na San Mames gra się trudno. Athletic w tym sezonie tracił na swoim stadionie punkty tylko dwa razy: niespodziewanie zremisował z Osasuną i minimalnie przegrał z Barceloną. Pozostałe pięć spotkań drużyna wygrywała. Baskowie powinni wykorzystać słabszą postawę rywala i pomimo straty gola ten mecz muszą wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom