>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16 kolejka SPL

Status
Zamknięty.
fabregas 498

fabregas

Forum VIP

W 16 kolejce SPL nie zobaczymy Glasgow Rangers, które już w środę będzie walczyć z Lyonem o awans do kolejnej fazy LM. W związku z tym mamy tylko pięć spotkań. Najciekawiej zapowiada się chyba spotkanie Heart - Motherwell. Jak na razie to goście są wyżej w tabeli, głównie dzięki dobrej grze w meczach wyjazdowych. Po za tym dość jednostronnie zapowiada się mecz Celticu, a ponadto uważam, że Hibernian odniesie w końcu zwycięstwo.
Oto kursy proponowane przez bukmachera Gamebookers:



Zapraszam do pisania własnych propozycji!!!
Suche typy zostaną usunięte!!!
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Celtic Glasgow - St. Mirren
W roli zdecydowanego faworyta przystąpią do tego pojedynku gospodarze. Celtic, który jest liderem SPL, podejmuje przedostatnią drużynę ligi. Niedawno Celtic zapewnił sobie awans do kolejnej fazy LM, więc teraz do rozgrywek ligowych mogą podejść na nieco większym luzie. Ich historia pojedynków z St. Mirren jest bardzo jednostronna. Celtic wygrał wszystkie, dziewięć pojedynków i zaledwie raz wygrał tylko jedną bramką. Reszta wyników, było z handicapem. Również teraz proponuje takie granie. Trochę o składach. Celtic zagra bez Artura Boruca, a jego miejsce zajmie prawdopodobnie Mark Brown. W ataku zagra Jan Vennegoor of Hesselink, który nie grał z Milanem. St. Mirren przyjeżdża bez dwóch podstawowych obrońców: Iana Maxwella i Willa Haininga. Nawet z nimi Celtic nastrzelałby trochę bramek. Myślę, że do tego typu nie trzeba specjalnie przekonywać. Celtic jeszcze bez straty bramki na Celtic Park, ze średnią 3,1 bramki na mecz. Moim zdaniem będzie tutaj handicap.
Typ: 1 (-1)⛔ Kurs: 1.55 || Bukmacher: Bwin
Wynik: 1-1????
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Inverness Caledonian Thistle - FC Hibernian
Tydzień temu proponowałem granie na Hibsów. Teraz idę trochę za ciosem, bo niewiarygodne się robi, że taka drużyna nie potrafi wygrać spotkania. Najpierw trochę o gospodarzach. Inverness zagrał ostatnio dwa dobre mecze, które wygrał 1:0. Dzięki tym dwóm zwycięstwom ich sytuacja w lidze znacznie się poprawiła. Mają już 16 pkt, a co najważniejsze mają jedenaście pkt przewagi nad ostatnią Gretną. Jedynym problemem w drużynie gospodarzy może być brak napastnika Dennisa Wynessa. Tymczasem Hibernian nie może przełamać fatalnej passy. Nie licząc zwycięstwa nad Gretną to zespół gra tragicznie. Do drużyny wrócili już niemal wszyscy zawodnicy, więc Hibsi powinni odbić się w końcu od dna. Oglądałem trochę ich ostatni mecz z Aberdeen. Widać, że najbardziej szwankuje obrona. Bardzo dobrze gra Steven Fletcher, który z Donaldsonem stanowi świetny duet napastników. Po bardzo obiecującym początku, drużyna jakby dostała zadyszki. Jednak jeśli chcą grać w pucharach to takie mecze muszą spokojnie wygrywać. Kurs na gości, znowu imponujący więc po raz kolejny postawie na nich pieniądze. ????
Typ: 2⛔:zoltakartka: Kurs: 2.25 || Buk: Bwin
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Całkowicie popieram typ fabregasa na zwycięstwo Celticu z handi. Piłkarze sa bardzo zadowoleni z awansu do dalszych gier w Lidze Mistrzów i dziś mogą urządzic sobie prawdziwą strzelnicę. St.Mirren na 9 pojedynków zThe Bhoys przegrali wszystkie w ostatnim meczu Celtic pokonał ich na ich boisku 5:1. Do składu wraca Hesselink zabraknie Boruca ale to nie taka wielka strata jak gra się z tak słabym rywalem.W Mirren zabraknie dwóch napastników Craiga Dargo oraz Richarda Brittaina. Moim zdaniem Celtic ten mecz wygra wysoko i pokaże miejsce w szeregu ekipie gości
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Celtic przed meczem wydawało mi się że powinni w pył rozwalic słabiutkie St. Mirren tym meczem zyskali u mnie zaufanie którego już nigdy nie straca nigdy już na nich nie postawie chocby 1 grosza. Co mnie dobili swoim wynikiem to szok, szkoda że nie przegrali bo remis to ich ogromny sukces szkoda słow na tych &quot;paraolimpijczyków&quot;
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Wyniki 16 kolejki SPL:

Celtic Glasgow - St. Mirren FC 1:1 (0:0)

0:1 - McGinn 74’
1:1 - Riordan 85’
Aberdeen FC - Kilmarnock FC 2:1 (0:1)
0:1 - Fernandez 27’
1:1 - Nicholson (k.) 63’
2:1 - Miller 75’
Falkirk FC - Dundee United 3:0 (2:0)
1:0 - Moutinho 5’
2:0 - Barrett 41’
3:0 - Higdon 66’
Heart of Midlothian Edynburg - Motherwell FC 1:2 (1:0)
1:0 - Driver 12’
1:1 - Porter 53’
1:2 - Zaliukas (sam.) 67’
Inverness Caledonian Thistle - Hibernian FC 2:0 1:0)
1:0 - Niculae 42’
2:0 - Niculae 78’
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom