>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 02.12 - 05.12.2011

Status
Zamknięty.
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Jak dla mnie to:
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów - typ: X2
Chorzowianie są ostatnio w dobrej formie. Porażka w ostatniej kolejce z Lechią była pechowa i nie &quot;mydli&quot; mi oczu. Bełchatów co najwyżej wywalczyć może remis.
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa - typ: X
Dla mnie to typowy mecz na remis. Lechia cały czas gra piach. Polonia natomiast gra w kratkę. Wojciechowski cały czas motywuje zespół groźbą odejścia, nie wiem tylko czy po takiej obietnicy nie zaczną przegrywać specjalnie ????
Korona Kielce - Cracovia - typ: 1

Kielczanie w meczu z Legią pokazali solidny futbol w obronie. W ataku mimo wygranej nie było tak dobrze. Myślę jednak, że nie dadzą Cracovii urwać sobie punktu.
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała - typ X
Podbeskidzie po fatalnym początku sezonu prezentuje się bardzo solidnie. Jak przegrywają, to po ostrej walce, a tak to remisują.
Lech Poznań - ŁKS Łódź - typ: 1
Dla podrażnionego Lecha drużyna ŁKS to idealny przeciwnik na przełamanie niemocy strzeleckiej. Myślę, że będzie powyżej 2,5 bramki.

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław - typ: 1X
Górnik Zabrze w ostatnich czterech kolejkach zanotował trzy zwycięstwa i jeden remis. Na uwagę zasługuje fakt, że w pokonanym polu zostawił Jagiellonię i Wisłę. Nie wiem jednak, czy są w takiej formie by pokonać lidera.
Wisła Kraków - Widzew Łódź - typ: 1X
Trudny mecz czeka Mistrzów Polski. Do składu powracają Małecki i Meliksson. Myślę, że będzie to pozytywny bodziec dla drużyny. Należy pamiętać, że Widzew dotychczas w lidze zdobył tylko dwa punkty mniej od Wisły, dlatego uważam, że mogą urwać punkt w nadchodzącym meczu.
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa - typ: 2

Przegrane z Koroną w lidze i PSV w LE z pewnością podrażniły legionistów. Będą chcieli zrehabilitować się w oczach kibiców. Dodatkowo komplet punktów może jeszcze bardziej zbliżyć ich do pierwszego miejsca. Zagłębie nie ma w składzie samych ogórków i po serii porażek może zdarzyć się im lepszy mecz. Zastanowić się można nad bezpiecznym typem X2.
To tyle w temacie 16. kolejki Ekstraklasy. Ciekaw jestem jak moje pierwsze typy się sprawdzą.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Proponuję Jagę. Grają u siebie, a to ich duży atut. Prawdopodobnie wystąpi Rasiak, moim zdaniem ciekawy duet może być napastników Franek - Rasialdo. Wszyscy się śmieją z Rasiaka że gościu drewniany, napisze inaczej on w Boltonie w parze z El Hadji Dioufem był nie do pokonania 2x2 w siatkonogę. Nie ma lepszej gry na pokazanie techniki niż siatkonoga tam się niczego nie ukryje. Podbe mnie zupełnie nie przekonuję, dziurawa obrona, cały Demjan też do mnie nie trafia.
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Jacek Magiera też podobno był niezłym kozakiem w siatkonogę, a piłkarzem jak wiadomo przeciętnym. Rasiak może pójść drogą Franka lub Niedzielana i tak jak oni postrzela jeszcze trochę w Ekstraklasie. Może jednak też skręcić w drogę Bartłomieja Grzelaka, bo jak pamiętam miał trochę problemów z kontuzjami. Podbeskidzie to nie tylko Demjan, to przede wszystkim kolektyw. Jestem pełen podziwu dla ich gry, szczególnie z drużynami z czołówki.
 
krzysiek74 99K

krzysiek74

Użytkownik
Wisła-Widzew x2 2,15 Expekt
Widzew jest w stanie nawet powalczyć o wygraną w Krakowie.Wisła zmęczona dobrym i wygranym meczem w Danii a Widzew po zwycięstwie w Poznaniu psychicznie podbudowany i nie jest bez szans na wygraną nawet.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Dziś o godzinie 18 w Bełchatowie zmierza się drużyny lokalnego GKS-u z Ruchem Chorzów. Obie drużyny swoje ostatnie mecze w Ekstraklasie przegrali na wyjazdach różnicą zaledwie 1 bramki. W tabeli te drużyny dzieli przepaść bo aż 10 pozycji. Ruch marzy by w przyszłym sezonie wystąpić w Lidze Europejskiej zajmując dobrą lokatę pod koniec sezonu. Aby móc to osiągnąć musi wygrać na boisku teoretycznie słabszego przeciwnika. Chorzowianie grają wyśmienicie w tym sezonie. Na 10 dotychczasowych strzelców Ekstraklasy, dwóch z nich ( Jankowski, Abbott) znajdują się na tej liście ze wspólnym dorobkiem 9 bramek. Najlepszy &quot;snajper&quot; gospodarzy zajmuje pozycję zaraz za tą listą z wynikiem 4 goli. Najważniejsze, aby obie drużyny zapomniały o ostatnich porażkach i grały swoje na boisku a wtedy będziemy mogli podziwiać spektakl. Obie drużyny potrafią grać piękny futbol. Warto wspomnieć, że gospodarze na własnym stadionie nie przegrali od 3 spotkań, strzelając 8 bramek a tracąc 1. Chorzowianie swoimi planami i realizacją ich mogą zajść daleko. Zarówno GKS jak i Ruch mają- według mnie -tyle samo atutów do wygrania spotakanie. Dlatego też na to spotkanie zaryzykuję i postawię na gości.

GKS Bełchatów - Ruch Chorzów - 2 - 3,25

kurs: beat-at-home
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zastanawiam się jak długo te underowe wyniki Lechii będą jeszcze padły. W meczu z Ruchem mieli tak na prawdę więcej szczęścia i bramka z niczego zadecydowała o zwycięstwie. Co z tego że mają piękny stadion, skoro ich gra jest że tak powiem, mierna. Polonia ostatnio radzi sobie całkiem nieźle. W ostatnim meczu zafundowali dreszczyk emocji. Zdawało się że Podbeskidzie ma wszystko pod kontrolą, ale z czasem gdy tamci coraz głębiej się bronili, to Polonia stwarzała coraz lepsze okazje. Mecz na Lechii na pewno wyglądać będzie inaczej. Co z tego że piłkarze z Gdańska biegają, ta piła chodzi, ale często nic z tego nie wynika. Mają problem z kreowaniem sytuacji, nie mówiąc już o skutecznym wykończeniu. Polonia mimo wszystko też często wali głową w mur, myślę że o zwycięstwie zadecyduje jedna bramka, ciężko mi wskazać jednak faworyta. Lechia często ma masę szczęścia przy tych swoich akcjach i szkoda mi nerwów by stawiać 1X2, pogram under 1,5, kurs dobry a typ patrząc na grę obu zespołów jest wielce prawdopodobny. Najważniejsze to żeby Warszawiacy sami nie wpakowali piłki do własnej siatki i o typ będę spokojny.
Lechia - Polonia | Poniżej 1,5 gola [2,45] Tobet ⛔
W drugim meczu postanowiłem, że się zabawię i zaryzykuję wytypować dokładny wynik . Ruch po wpadce z Lechią na pewno będzie chciał się zrehabilitować. Przed nimi jednak kolejny wyjazdowy mecz z można rzecz dość niewygodnym rywalem. Bełchatów ma huśtawki nastrojów. Potrafią zagrać beznadziejny mecz i nie stworzyć sobie praktycznie żadnej sytuacji, ale jeśli zaatakują to konkretnie. Ich główna broń to stałe fragmenty gry i na ten aspekt Niebiescy powinni szczególnie uważać. Bełchatów w meczach domowych nieźle się spisuje, ale Ruch to wymagający rywal. Myślę że skończy się podziałem punktów, typuję wynik 1:1.
GKS Bełchatów - Ruch | DW 1:1 [6,75] Tobet ✅ 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Polecam typ na Śląsk Wrocław gdyż w ekipie z Zabrza zabraknie kilku ważnych graczy.Za kartki nie zagrają podstawowy pomocnik Mariusz Przybylski 13/0 i obrońcy Michale Bemben 14/0 , Michał Pazdan 15/0.Przez kontuzje wykluczony będzie też pomocnik Aleksander Kwiek 15/2 a z powodu grypy żołądkowej nie zagra także Adam Banaś 10/1.Brak tych zawodników to duży problem dla trenera gości i nie lada szansa dla Wrocławian na wywiezienie kompletu punktów.
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2 2.85 Bet365✅✅✅:browar565:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sutek 79

sutek

Forum VIP
Polecam typ na Śląsk Wrocław gdyż w ekipie z Zabrza zabraknie kilku ważnych graczy.Za kartki nie zagrają podstawowy pomocnik Mariusz Przybylski 13/0 i obrońcy Michale Bemben 14/0 , Michał Pazdan 15/0.Przez kontuzje wykluczony będzie też pomocnik Aleksander Kwiek 15/2.Brak tych zawodników to duży problem dla trenera gości i nie lada szansa dla Wrocławian na wywiezienie kompletu punktów.

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2 2.85 Bet365
Z powodu grypy żołądkowej nie zagra także Adam Banaś 10/1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 11

justin81

Użytkownik
A co takiego podziwiasz w ich grze? Bo ja jak oglądam ich grę to zbieram mi się na wymioty.
No szału nie ma, ale z tym co mają to przynajmniej coś próbują kopać, tylko wiadomo, że pewnych rzeczy nie przeskoczysz (czyt. umiejętności).
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Lechia - Polonia
Over 2.5 gola
2.70

Bwin

Dzisiaj o godzinie dwudziestej trzydzieści zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w polskiej ekstraklasie. Zmierzy się ze sobą ekipa z wybrzeża - Lechia Gdańsk i ekipa ze stolicy Polonia. Jest to mecz w ramach pierwszego meczu rundy wiosennej (nr16). Gospodarze po rundzie jesiennej nie mają dobrego humoru. Zajmują dopiero jedenaste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem siedemnastu punktów. Goście są w czołówce. Zajmują dobre czwarte miejsce i zgromadzili na swoim koncie 25 oczek. Stawiam na over 2.5 gola ponieważ Lechia musi w końcu zacząć strzelac na nowym stadionie. Muszą się przebudzić z marazmu strzeleckiego i zdobywać w końcu gole. Do tej pory strzelili tylko 7 goli. Najmniej w lidze. Pora na przebudzenie. Moim zdaniem Lechia strzeli dzisiaj gola. Polonia jest w dobrej dyspozycji i stać ich również na gola. Jeżeli obie drużyny strzelą gola to trzecia może wpaść bez problemu. Polonia na 15 meczy 5 razy over 2.5 gola. Lechia na 15 meczy tylko 3 razy over 2.5 gola. Panowie pora się przebudzić i zacząć strzelać gole w końcu mamy rundę wiosenną !

✅
E: 40 minuta 1:2 &quot;wiosna&quot; pozytywnie zadziałała na piłkarzy obu drużyn ... wreszcie zaczęli strzelać
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2 ⛔
typ: 1
kurs: 2,0 (Bwin)

Rewelacyjna w zeszłym sezonie a rozczarowująca w obecnym Jagiellonia podejmuje na swoim stadionie drużynę Podbeskidzia. Mamy już 16 kolejkę a Jagiellonia zajmuje dopiero 10 miejsce w tabeli. Drużyna Michniewicza nie umiała wygrać w ostatnich 4 meczach. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to ostatni mecz w tym roku na własnym stadionie drużyny Jagi. Ostatnie zwycięstwo Jagi u siebie to mecz z Bełchatowem (22 października). Drużyna Podbeskidzia zajmuje 12 miejsce w tabeli. Podopieczni Kasperczyka są nieobliczalnym zespołem i potrafili wygrywać już z Legią czy Wisłą na wyjeździe. Czy tak samo zepną się na jutrzejszy mecz? Niepewny jest występ jednego z najlepszych jeśli nie najlepszego gracza Podbeskidzia - Patejuka. Najprawdopodobniej rozpocznie on mecz na ławce. W drużynie Jagi nie ujrzymy Frankowskiego, zadebiutować powinien Rasiak. Wraca również Burkhardt.
------------------------------------------------------------------------

Lech Poznań - ŁKS Łódź
4:0 ✅
typ 1: 1 ✅
kurs: 1,43 (Tobet)
typ 2: Lech (-1) ✅
kurs: 2,15 (Tobet)

Jeżeli Lech chce grać w przyszłym sezonie w pucharach to takie mecze po prostu musi wygrywać. Jak wiadomo sytuacja w Poznaniu jest nieciekawa, mówiło się o zwolnieniu Bakero. Ta polska Barcelona - jak określano na początku sezonu Lecha, zatrzymała się - Lech nie zdobył gola od 5 meczy! Supersnajper Rudniew już nie wsadza głowy tam gdzie niejeden piłkarz bałby się. Już tydzień temu Lech miał się przełamać z Widzewem a jak było każdy widział. Znów jest szansa na zwycięstwo, gdyż do Poznania przyjeżdża trapiona kłopotami finansowymi inna łódzka drużyna - ŁKS. Dodatkowo drużyna ŁKSu przyjeżdża bez Saganowskiego, Łabędzkiego i Golańskiego - czyli 3 podstawowych zawodników. Beniaminek z Łodzi wydaje się obok Cracovii bardzo poważnym kandydatem do spadku - jeśli nie najpewniejszym. Mówi się, że w zimie, ŁKS opuści wielu zawodników a pensje pójdą drastycznie w dół. Ta sytuacja na pewno nie motywuje zawodników, którzy wychodząc na murawe starają się zapomnieć o kłopotach w drużynie i nadrabiając braki w umiejętnościach ambicjom próbują zdobywać punkty. Co do składu Lecha - prawdopodobny wydaje sie powrót do 11-stki Manuela Arboledy. Występ Wołąkiewicza stoi bowiem pod znakiem zapytania - piłkarz nie trenował w tym tyg. z zespołem. Wracając do ŁKSu - piłkarze z Łodzi nie będą wsparci swoimi kibicami - ze względu na prace budowlane na stadionie w Poznaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 135

mhm

Użytkownik
czy ktos jest w stanie skombinowac przypuszczalny sklad Cracovii i ew. oslabienia?
Skandal ze na stronie Craxy nie ma skladow skoro mecz o 13:30.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Zabraknie Saidiego Ntibazonkizy i Krzysztofa Nikiela. Nie wiadomo czy zagra również napastnik Koen van der Biezen, który dopiero w czwartek wznowił treningi po kontuzji kolana.
Składu niestety nie znam.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko - Biała
0:2​

Dzisiaj Jagiellonia podejmować będzie beniaminka z Bielska - Białej. Gospodarze jak do tej pory specjalnie nie zachwycali. 10 miejsce w tabeli to nie jest miejsce, które może satysfakcjonować kibiców czy też samych piłkarzy. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest tradycyjnie nie najlepsza postawa w spotkaniach wyjazdowych oraz gra w kratkę przed własną publicznością. Ostatni raz piłkarze z Białegostoku wygrali 22 października z GKSem. Dziś nadarzy im się dobra szansa na zaktualizowanie tej daty ponieważ mierzą się z Podbeskidziem. Goście to drużyna nieobliczalna. Potrafiąca urywać punkty najlepszym (remis z Lechem, zwycięstwo z Wisłą, Legią) oraz przegrywać z teoretycznie rywalami będącymi w zasięgu (ŁKS). W pierwszym pojedynku tych drużyn podopieczni trenera Kasperczyka zdołali po emocjonującej końcówce urwać punkt Jadze. Jednak był to początek sezonu. Teraz Jagiellonia przed własną publicznością będzie chciała godnie zakończyć rundę i po 4 meczach odnieść wreszcie zwycięstwo.

Moja propozycja:

Jagiellonia (około 1.95)⛔
over 2.5 (około 2.20)⛔
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Spotkanie:Korona Kielce - Cracovia
Typ:1⛔
Kurs:2,00
Buk:PinnacleSports
Analiza:

W sobotnie południe dojdzie do spotkania pomiędzy Koron Kielce,a &quot;czerwoną latarnią&quot; ligi,czyli zajmującą ostatnie miejsce Cracovią.Oba zespoły podejdą do spotkania podbudowane zwycięstwami w poprzedniej kolejce.Korona przełamała fatalną passę 5 meczów bez zwycięstwa i pokonała dobrze spisującą się Legię Warszawa. Z kolei Cracovia w meczu 0 6 punktów zwyciężyła z GKS-em Bełchatów,po bramce w ostatniej minucie Boljevicia.W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami,w sierpniu,zwycięstwo odniosła drużyna trenera Ojrzyńskiego.Dzisiaj także będzie faworytem tego spotkania.po znakomitym początku sezonu nadszedł kryzys,o którym już wspomniałem.Teraz po zwycięstwie nad Legią,sądzę,że ekipa z Kielc wróci na właściwe tory.Korona na własnym obiekcie spisuję się przyzwoicie.Cztery razy pokonywali rywali,3-krotnie odnosili remis i tylko raz, w meczu z ŁKS-em schodzili z boiska pokonani.Znacznie inaczej wygląda sytuacja podopiecznych Dariusza Pasieki.Cracovia w meczach wyjazdowych odnotowała 1 zwycięstwo,2 remisy i czterokrotnie przegrywała.W ostatnich trzech spotkaniach wyjazdowych ekipa z Krakowa nie potrafiła nawet zdobyć gola.W ostatnich 5 bezpośrednich meczach pomiędzy tymi zespołami bilans jest remisowy.Dwa zwycięstwa kielczan,dwa zwycięstwa Cracovii i tylko jeden remis.W zespole Korony nie zobaczymy dzisiaj kontuzjowanego Wojciecha Małeckiego i pauzującego za czerwoną kartkę Krzysztofa Kiercza.Znacznie większy ubytek nastąpił w zespole Cracovii.Dzisiaj zabraknie kontuzjowanych:Hesdeya Suarta, Krzysztofa Nykiela, Saidiego Ntibazonkizy i Koena van der Biezena. Stawiam w dzisiejszym meczu na zwycięstwo gospodarzy,którzy po słabszym okresie gry,znów wrócą na dobrą drogę i pokażą Cracovii,że różnica pomiędzy obiema drużynami w tabeli nie jest przypadkowa.

czy ktos jest w stanie skombinowac przypuszczalny sklad Cracovii i ew. oslabienia?
Skandal ze na stronie Craxy nie ma skladow skoro mecz o 13:30.
Zobacz sobie kadrę Cracovii na dzisiejsze spotkanie.Zabrakło Hesdeya Suarta, Krzysztofa Nykiela, Saidiego Ntibazonkizy i Koena van der Biezena.
 
M 31

madrala

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Cracovia Kraków
Typ: 2
Kurs: 4
Buk: Sportingbet
Analiza:

O godzinie 13:30 dojdzie do spotkania pomiędzy Koroną, a Cracovia. Tym razem w analizie nie będzie mowy o osłabieniach, czy formie. Przedstawię ten mecz w innym świetle. Zapraszam.
Między dzisiejszymi gospodarzami i gośćmi utworzył się układ, który trwa prawie dwa lata. Na czym on polega? Otóż drużyny wymieniają się punktami &quot;3 for 3&quot;. O to wyniki bezpośrednich spotkań obu drużyn:
13/03/2010 - Cracovia wygrywa 3:0 - pilnie potrzebowała punktów
27/08/2010 - Korona wygrywa 1:0
19 marca 2011 - Cracovia wygrywa 3:0 - pilnie potrzebowała punktów
30 sierpnia 2011 - Wygrywa Korona 2:1. W tym meczu sędzia podyktował dwa karne i zwycięska bramka padła w doliczonym czasie gry.
Jak pamiętamy Cracovia w zeszłym sezonie do ostatniej kolejki broniła się przed spadkiem. Dziś jest tak samo. Okupuje miejsce w strefie spadkowej i &quot;pilnie potrzebuje punktów&quot;. Powodzenia!
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław / powyżej 2,5 gola - 2,20 ⛔ 0:2
Jak dla mnie najciekawszy mecz kolejki rozegra się jutro właśnie w Zabrzu. Lider, mistrz jesieni przyjeżdża do Zabrza na mecz z 9 w tabeli KSG. Śląsk gra bardzo równo w tym sezonie i u siebie zdobył tylko 1 punkt więcej niż na wyjeździe. Inaczej sytuacja ma się w Zabrzu, Górnicy u siebie zgromadzili 13 oczek przy 7 na wyjeździe. Śląsk to ostatnio bardzo underowa drużyna, biorąc pod uwagę ostatnie 6 meczy tylko w jednym padł over i to dość spory bo w Lubinie padł wynik 1:5. Patrząc na ostatnie 6 meczy Zabrzan zanotowali oni w nich aż 6 underowych wyników. Obie ekipy mają mocną obronę w której grają doświadczeni zawodnicy, jednak jutro w ekipie gospodarzy będzie wyglądać to trochę inaczej. Siła ofensywna Śląska na pewno jest ogromna i myślę, że w obec osłabień, które opisuję później, Śląsk będzie miał sporo sytuacji podbramkowych. W Górniku oczywiście najgroźniejszym piłkarzem jest &quot;Prezes Nakumba&quot;. Orest Lenczyk, trener Śląska, na pewno uczuli swoich podopiecznych, żeby uważali na prostopadłe piłki z głębi pola, które mają na celu wykorzystać szybkość Nakoulmy. Trener Nawałka nie będzie mógł skorzystać z Michała Bembna, Michała Pazdana, Adama Banasia i Mariusza Przybylskiego. Trzej pierwsi to pewne punkty defensywy Zabrzan, ale ja mimo to swój typ podtrzymuję. Ostatnim zawodnikiem, który na pewno nie zagra jutro w barwach Górnika jest Arkadiusz Kwiek, który zmaga się już jakiś czas z urazem. W zespole Śląska nie wiem o innych osłabieniach oprócz Roka Elsnera. Myślę, że Górnik, który ma takie problemy kadrowe będzie nastawiony na obronę bramki i wyprowadzanie kontr. Śląsk powinien strzelić 2-3 gole, a Górnik może dołożyć co najmniej 1 trafienie. Over w tym meczu bardzo prawdopodobny i taki też jest mój typ.​
 
legia 122

legia

Użytkownik
Spotkanie: Górnik-Śląsk
Typ: Śląsk EH (-1,5)
Kurs: 5,3

Z Zabrza napływają hiobowe wieści. W kilu miejscach natknąłem się na inforamcje o sporych problemach kadrowych Zabrzan. Także mniemam że nie jest to info wyssane z palca.

Skala osłabień bardzo znacząca : Mariusz Przybylski 13/0 Michal Bemben 14/0 , Michał Pazdan 15/0, Aleksander Kwiek 15/2, Adam Banaś 10/1.

Śląsk na wyjazdach odniósł więcej zwycięstw w 7 meczach niż Górnik u siebie. Sądzę że wykorzystają poważne problemy Zabrzan i sięgną po 3 punkty. Piłkarzy mają dużo lepszych. Obawiam się że Zabrzanie zapłacą za zbyt krótką ławkę i brak klasowych wartościowych zmienników. Najsłabszego punktu upatruję w formacji obronnej. Mecz w PP z Gryfem obnażył słabości Zabrzan co do wartościowości ławki rezerwowych, a jutro sporo zawodników z tego meczu zobaczymy na murawie.

Sam Prezes to za mało na lidera z Wrocławia. Bardzo sprzyjające okoliczności na 11 zwycięstwo Śląska, a wyrwa w obronie na tyle duża że spodziewam się że Śląsk jeśli wygra to więcej niż jedną bramką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom