>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17 kolejka Ekstraklasy 04.03 - 06.03.2011

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Też mi się wydaje, że Lechia powinna jutro odpalić. Póki co 2 spotkania i dwa razy po 0-0. A u siebie Lechiści graja dobry ofensywny futbol.
// haftus poprawione ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
p. s.
Qozi jak tam sytuacja w Bytomiu? Ogolnie jak z kadra i wrazenia po meczu z Belchatowem bo nie ogladalem a chce konkretnie na Lechie przylozyc.

Prawie wszyscy są zadowoleni po meczu z Bełchatowem kiedy to zagraliśmy miernie i zamiast wykorzystać przewagę jednego zawodnika więcej to nie potrafiliśmy stworzyć żadnej dogodnej sytuacji.

Miał do składu wrócić Hricko, ale tak nie będzie i znów na prawej stronie defensywy zagra Chomiuk.Z moich informacji wynika, że zagramy tym samym składem jak w meczu z GKSem : Kiełpin - Telichowski, Żytko, Hanek, Chomiuk - Kobylik, Dziewulski - Jarecki, Tymiński, Radzewicz - Podstawek.
Jeśli chodzi o założenia to na pewno zagrają defensywnie tak jak w sobotnim meczu, z resztą Góralczyk wyznaję zasadę &#39;&#39;na zero z tyłu &#39;&#39; [ My, ze znajomymi dopisujemy do tej wersji &#39;&#39;na zero z tyłu, tym bardziej na zero z przodu&#39;&#39; ] i powiem, że w miarę ta defensywa wygląda bo lepszy technicznie i piłkarsko Bełchatów nie miał dużo sytuacji, a to co miał to łapał Kiełpin.Gorzej już z przodu bo nie dzieje się nic, a Podstawiek za uja nie strzeli bramki.

Ja nie jestem nastawiony pozytywnie do spotkania, jakoś nie sądzę, żebyśmy ugrali jakieś punkty.Ostatnio nie przegraliśmy tam [ 1:0 i 0:0 ] także kiedyś musi nadejść ten moment i sądzę, że jeśli Lechia dobrze naprze i będzie naciskać Naszą defensywę to prędzej czy później stracimy gola - a później nie wyobrażam sobie jak go odrobimy.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Legia Warszawa – Polonia Warszawa

Czas na rewanż i to dosłownie. W pierwszym spotkaniu Poloniści wygrali 3-0 ze stołecznym rywalem. W poprzedniej kolejce Legia średnio zaprezentowała się w meczu z Cracovią (3-3). Teraz najwyższy czas pokazać się u siebie, że mogą wygrać z każdym. „Czarne Koszule” nie prezentują dobrej formy. W środku tygodnia przegrali w słabym stylu 2-1 z Lechem Poznań. Mimo, iż grają w najsilniejszym składzie nie sądzę, aby byli w stanie wygrać to spotkanie. U siebie Legia zawsze jest groźna. Oprócz Borysiuka, trener Skorża ma wszystkich graczy do dyspozycji.
Zobacz zapowiedzi tego spotkania z naszego video bloga.

http://www.youtube.com/watch?v=IoFgUoFq7WM&amp;amp;feature=player_profilepage

Zagraj w Betclic
 
duda 380

duda

Użytkownik
[05.03.2011, 19:15] Lech Poznań - Arka Gdynia
Druga kolejka Ekstraklasy po przerwie zimowej, zawodnicy powoli budzą się z zimowego snu aby powalczyć o punkty i mistrzostwo/utrzymanie.
Arka pierwszy mecz rozpoczęła od porażki na własnym terenie z Wisłą Kraków, która porywającego meczu wtedy nie zagrała. W tym momencie gracze z Gdyni znajdują się na przedostatnim miejscu w tabeli z przewagą 7 punktów nad ostatnią Cracovią. Nie można powiedzieć że jest to dobry wynik. Z 17 zdobytych punktów aż 15 wpadło im na konto za mecze na własnym boisku, całkiem niezły wynik, trzeba przyznać.
Jednak nie ma co się oszukiwać, w roli zdecydowanego faworyta na boisko wyjdą piłkarze Lecha Poznań, którzy podbudowani ostatnim zwycięstwem z Polonią Warszawa, będą chcieli zgarnąć komplet punktów aby piąć się w górę tabeli, ich minimum to trzecie miejsce w lidze na koniec sezonu gwarantujące grę w eliminacjach do Ligi Europejskiej.
Statystyka bramek Arki przedstawia się następująco: 9-15, natomiast Lecha: 19-14.
Uważam że Arka nie jest zespołem który jest w stanie zagrozić w jakikolwiek sposób Lechowi w tym meczu, nawet będącemu w bardzo słabej formie. Jednak z meczu na mecz jest coraz lepiej, chłopaki z Poznania są już dość przetarci po meczach w LE i w PP, zdają sobie doskonale sprawę że muszą zacząć wygrywać, jeśli chcą zrealizować swoje cele w obecnym sezonie.
W meczu z Arką co prawda braknie Tomasza Bandrowskiego, Grzegorza Wojtkowiaka, Ivana Djurdjevicia, Jacka Kiełba, Seweryna Gancarczyka i Dimitrije Injaca, więc Bakero będzie miał nieco ograniczony wybór, jednak Lech na innych wartościowych zawodników, którzy są w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Nie mogę pominąć tu Murawskiego, który wykonał lwią robotę w ostatnim meczu z Polonią. Lech ma znowu gracza - przywódcę którzy potrafi utrzymać balans pomiędzy linią defensywną i ofensywną Kolejorza.
Sądzę że Lech zgarnie w tym meczu komplet punktów. A dla odważnych proponuję zakład z handicapem, oczywiście na Lecha.
Typ: Lech Poznań (3-0) ✅
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
⚽ Widzew Łódź - Korona Kielce --&gt; over 2,5 - 2,55 ✅✅✅ (Unibet)
Dość duży kurs na ten over. 1 kolejka rundy rewanżowej dla Widzewa to porażka z Lechem na wyjeździe i remis Korony z Lubinem. Ani Widzew ani Korona nie mogą być z tych wyników zadowolone. Widzew tym bardziej, bo X Korony jeszcze w miarę może być. W związku z tym spodziewam się jutro otwartej gry i walki każdej z drużyn o 3 pkt co może otworzyć możliwość szybkiej gry i wielu kontr. Widzew po porażce z Lechem nie może się ukryć i grać na remis. Korona podobnie. Myślę, że kurs warty zagrania tym bardziej, że obydwie drużyny potrafią zagrać skuteczny ofensywny futbol (choć z Widzewa odszedł Robak).
⚽ Arka Gdynia - Lech Poznań --&gt; X2 - 1,36 ✅✅✅ (Unibet)
Wiem, że kurs niski, ale gdzieś do kuponu można dołożyć. Lech po odpadnięciu z Ligi Europejskiej musi się skupić na Pucharze i Lidze. Póki co się to udaje. Najważniejsze było zwycięstwo 2-1 z Polonią w Warszawie co dało im awans do dalszej fazy Pucharu Polski, który może być ich przepustką do europejskich pucharów. W lidze natomiast skromnie wygrali z Widzewem u siebie. Czyli póki co jest ok. Oglądałem Arkę w meczu z Wisłą no i nie widzę opcji, żeby Gdynia wygrała. Być może uda im się wywalczyć X, ale w ich zwycięstwo nie wierzę. Z całym szacunkiem do piłkarzy z Gdyni, ale są po prostu gorsi. Arka gra co prawda o utrzymanie, ale Lech tez musi się wspinać w tabeli po fatalnej zeszłej rundzie. Kiedy wygrywać jak nie z zespołami z dolnego rejonu tabeli. Dla bezpieczeństwa z X.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Od wielu lat dokładnie śledze Ekstraklase ktore przynosi mi ekstra kase ???? Staram sie oglądac wszystkie spotkania, jesli czas nie pozwala to chociaz skrot meczu zobacze. Dokładna analiza składów i sytuacji w klubach od wielu lat zapewnia mi zyski wiec mam nadzieje ze pomoge nieco.

Oto moje spojrzenie na sobotnio-niedzielne spotkania

Górnik Zabrze - Zagłębie Lublin

Górnik:
Nie zagrają:
Piotr Gierczak (kontuzja), Maciej Bębenek (kontuzja), Michał Jończyk (kontuzja).
Niepewni: ---

Zagłębie:
Nie zagrają:
Grzegorz Bartczak (rehabilitacja), Amer Osmanagić (kontuzja), Wojciech Kędziora(kontuzja), Konrad Forenc (kontuzja), Szymon Kapias (kontuzja)
Niepewni: Dominykas Galkevicius

Górnik w Warszawie pokazał konsekwecje w obronie chociaż Polonia wiele się nie popisała w tym spotkaniu. Górnik starał się nie dać narzucić Polonii swojego stylu gry i robił to dość dobrze. Ofensywna siła Górnika nie jest zbyt wielka, jeśli przeciw Zagłębiu zagrają znowu jednym Zahorskim z przodu będzie ciężko namieszać z przodu. Zagłębie gra ciekawie ofensywnie, tacy zawodnicy jak Pawłowski, Abwo czy nowy nabytek Rakels potrafią sporo namieszać. Obrona Zagłębia głównie na skrzydłach zawodzi, czego efektem była bramka Niedzielana własnie po wrzutce z prawej strony. Jeśli chodzi o skład i grę oby zespołów dla mnie przewaga stoi po stronie Zagłębia, jednak logika podpowiada, że Górnik u siebie grając konsekwetnie swoje może tu wywalczyć 3 pkt.

Podsumowując dla mnie typowy no-bet. Chociaż wróże tutaj 1:0. Najlepszym rozwiazaniem na to spotkanie będzie chyba jednak under 2.5 po marnym kursie 1.55 w Betsafe.

Widzew Łódź - Korona Kielce

Widzew:
Nie zagrają:
Souhail Ben Radhia (kartki), Prejuce Nakoulma (kontuzja), Krzysztof Ostrowski
Niepewni: Jurijs Żigajews, Przemysław Oziębała

Korona:
Nie zagrają:
Nikola Mijailović, Tomasz Lisowski (zapis w kontrakcie), Łukasz Maliszewski (kontuzja)
Niepewni: ---

Mecz godny uwagi i godny obejrzenia. Dwie ładnie grające drużyny i możemy tu zobaczyć pare bramek na overa. W Widzewie podoba mi się linia pomocy z Panką na czele. W Poznaniu mimo porażki nie zagrali źle. Atut własnego boiska i przede wszystkim kibice poniosą podopiecznych Czesława Michniewicza na najwyższy poziom ( oczywiście adekwatny o ich umiejętności;p). Korona tak jak Widzew, może wygrać, ale może też i przegrać każdy mecz. Groźni przede wszystkim przy stałych fragmentach gry, tam Edi będzie znowu próbował silnie uderzać z wolnych czy posyłać rzuty rożne i szukać skutecznego w tym elemencie gry Skerli. Osobiście rezerwuje sobie czas na to spotkanie bo wygląda mi naprawde ciekawie. Licze również na debiut 19-letniego Sebastiana Radzio (2 bramki w sparingach) z którym miałem okazje grać w Sparcie Augustów.

Podsumowując w Łodzi licze na piękny ofensywny futbol i over bramkowy. Intuicja mówi że Widzew może to wygrać. Wynik? 2:1? Całkiem możliwe, ja bardziej polecam 1x po 1,38 a bardziej ryzykownie ale wielce prawdopodobnie over po 2,48!

PGE GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok

GKS:
Nie zagrają:
Łukasz Bocian (kartki), Paweł Komołow
Niepewni: Jacek Popek (kontuzja), Paweł Buzała (przeziębienie), Maciej Mysiak (uraz nogi), Dawid Nowak (przeziębienie)

Jaga:
Nie zagrają:
Bartłomiej Grzelak (kontuzja), Mladen Kascelan (kartki)
Niepewni: Robert Arzumanjan (kontuzja)

GKS zremisował osłabiony w Bytomiu, na co stać ten zespół trudno mi powiedzieć, na pewno na to żeby urwać punkty Jadze. Małkowski, Wróbel, Cetnarski i Nowak mogą zagrozić bramce Sandomierskiego i mam nadzieje że GKS będzie myslał tu o wygranej i narzuci swoj styl gry. Jaga niepodziewanie jest liderem, ale mogą się tym zachłysnąć. Pare ciekawych wzmocnień sprawia że są mocniejsi, ale ciekawe jak pojdzie im bez Grosika. Uważam Jage za zespół mocny ale w Bełchatowie moze miec problemy, to ich pierwsze spotkanie i o komplet punktów bedzie tu ciężko. Widzi mi sie bardziej tutaj remis 0:0 czy 1:1. Chociaz nie zdziwi mnie wygrana którejś z drużyn. Mecz do gry 1x2 raczej nie do grania bardziej poszukał bym tu undera (1.55).

Arka Gdynia - Lech Poznań

Arka:
Nie zagrają:
Michał Płotka (kartki), Mateusz Siebert (kontuzja), Marcin Budziński (kontuzja), Piotr Robakowski (kontuzja), Mirko Ivanovski (kontuzja), Danis Glavina (kontuzja)
Niepewny: Ervin Skela (czeka na certyfikat).

Lech:
Niezagrają:
Dmitrije Injac (kartki), Kamil Drygas (kontuzja).
Niepewni: Grzegorz Wojtkowiak (kontuzja), Tomasz Bandrowski (kontuzja), Ivan Djurdjević

Arka w meczu z Wisła zagrała przeciętnie, ale obrona Wisły na za wiele nie pozwoliła. Taktyka na Lecha może być podobna czyli nie przegrać. Uważna gra w obronie zapowiada raczej kolejny zimowy under. Lech personalnie ma najlepszy skład. Cała pomoc i środek obrony na papierze jest najlepszy w lidze jednak w praktyce nie jest tak kolorowo. Do tego dochodzi Bakero - człowiek który ma dziwny sytem szkolenia, Arboledy do ataku nie wystawi więc w Gdynii powalcza o wygrana jednak beda musieli się nabiegac. Lech goni i w Gdynii powinien zapunktowac ale po skromnym zwycięstwie. Mój typ: kolejny under (1.55) lub Lech (2.25)

Legia Warszawa - Polonia Warszawa

Legia:
Nie zagrają:
Ariel Borysiuk (kartki), Tomasz Kiełbowicz (kontuzja), Maciej Rybus (kontuzja), Artur Jędrzejczyk (kontuzja), Felix Ogbuke (czeka na wizę)
Niepewni: Dickson Choto (dopiero wznowił treningi)

Polonia:
Nie zagrają:
Andreu Mayoral (kontuzja), Radek Mynar (kontuzja)
Niepewni: ---

Derby Stolicy. Mecz kolejki. Legia ma skład podobny do Polonii, ale to co robi Wojciechowski w tym klubie mnie przeraza i niepodoba sie zbytnio. Theo Boss jeszcze nie ułozyl do konca druzyny, Legia wyglada tu nieco lepiej. Derby rzadza sie swoimi prawami ale Legia to Legia, ona musi rzadzic w Warszawie i mobilizacja jest niesamowita. Czuje tutaj wynik 2:0 dla Legii i mysle ze sie na niej nie zawiode. Typ: Legia (2.05)

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom

Lechia:
Nie zagrają
: Sergejs Kożans (kontuzja), Piotr Wiśniewski (kontuzja), Tomasz Bobrowski (kontuzja)
Niepewni: Deleu (kontuzja)

Polonia:
Nie zagrają:
Clemence Matawu (kontuzja)
Niepewni: Peter Hricko, Krzysztof Król, Miroslav Barcik

Faworyt dla mnie jest jeden - Lechia Gdańsk. Grają ciekawy futbol, który moze sie podobac. Polonia przyjedzie na wybrzerze zapewne po 1pkt i ewentualne szczescie w grze z kontry. Lechia będzie po pucharze z Jaga ale to nie powinno zadecydowac o losach meczu. Dla mnie wygrana Lechii wydaje sie pewna ale niekoniecznie bedzie łatwo. Typ: Lechia (1.75)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Legia Warszawa - Polonia Warszawa

Legia obecnie nie posiada tych cech z ktorych slynela przez ostatnie kilka sezonow, mowie tu o swietnej defensywie a zwlaszcza bramkarzu. Mecz z Pasami pokazal ze w linii defensywnej panuje czasami spory chaos a Skabie daleko do poziomu Janka Muchy. Do tego na stoperze maja nowego zawodnika a zawsze uwazalem ze na tej newralgicznej pozycji liczy sie glownie zgranie. Cracovia potrafila strzelic trzy gole (nie wnikam tu ze przy pomocy sedziego bo chodzi glownie o to ze potrafili te sytuacje bramkowe zrobic) a Polonia ma wiekszy potencjal w ataku.
Polonia strzeli/ 1,53/ B365 ⛔
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Jesli Belchatow nie zmienil przez zime swojego charakteru to mozna sie spodziewac ciekawego widowiska. Druzyna ta kojarzy mi sie wlasnie z tym ze u siebie graja fajna, szybka pilke. Maja kilku pilkarzy wrecz stworzonych do takiej gry. Malkowski, Wrobel, Nowak czy nawet nowo pozyskany Buzala to zawodnicy potrafiacy rozegrac akcje na duzej szybkosci (jak Malkowski sie urwie skrzydlem to nie ma ... we wsi ;-)). Majac na uwadze ze Jaga przyjedzie po 3 punkty (Biala Gwiazda depcze im po pietach, a nawet ich obecnie wyprzedzila) to miejsca na takie szybkie kontry dla GKSu troche bedzie. Z koleji druzyna Probieza tez ma swoje atuty ofensywne (pomimo odejscia Grosika) i jak juz pisalem na pewno grac na 0:0 nie beda, za duzo do stracenia. W tym meczu osobiscie licze na dobre widowisko.
over1,5/ 1,5/ b365 ⛔
over2,5 dla lowcow dogow po 2,5 ;-)
Arka Gdynia - Lech Poznań
Arka pomimo porazki wywarla na mnie niezle wrazenie a z kolei Lech pomimo wygranej nic wielkiego imo nie pokazal. Arka walczy o utrzymanie i na ich stadionie nikt latwo mial nie bedzie. Spodziewam sie bardzo trudnego meczu dla Kolejorza. Poczatkowo myslalem u 1X lub under2,5 ale kursy sa za slabe dlatego tez zagram dwa single (wykluczajace sie) po mniejszej stawce.
Arka-Lech X/ 3,2/ b365 ⛔
Arka-Lech hc(0-1) X/ 3,6/ Tobet ⛔

Ta kolejka w moim wykonaniu fatalnie, dobrze ze przynajmniej Lechia wygrala no i Wiselka ale to juz z kibicowskiego punktu widzenia.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin @ Zagłębie +0,5 - 1,625 w Bet365 ⛔ 5:1 :|
Zagłębie potrafi długo utrzymać się przy piłce, a nowy nabytek Abwo wydaje się być dużym wzmocnieniem. Górnik w meczu z Polonią osiągnął swój cel, ale tym razem chyba taktyka będzie odmienna i spróbują zagrać o zwycięstwo. Paradoksalnie może się to na nich zemścić, bo Zagłębie ma odpowiednich zawodników aby taką otwartą grę rywala wykorzystać. [Plizga, Pawłowski].
W mojej ocenie Górnik nie jest lepszą drużyną od Zagłębia i wynik powinien zakręcić się w okolicach remisu. Większe szanse na odniesienie zwycięstwa dawałbym jednak drużynie gości stąd mój typ na dodatnie handi na Zagłębie.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Małe podsumowanie spotkania Wisła - Ruch bo te wlasnie ogladalem.

Wynik z satysfakcja moga przyjac sympatycy Wisły , lecz analizujac sytuacje stworzone przez obie ekipy , moglby on byc wyzszy po stronie Ruchu. Po raz kolejny mamy potwierdzenie co do bardzo dobrej albo przynajmniej bardzo solidnej postawy Pareiko. Spokój, doświadczenie podejmowanie decyzji i refleks w każdym meczu tymi cechami imponuje nowy GK Wisły , wydaje się , że wreszcie Wisła zyskała na ta pozycje dobrego zawodnika.
Przez czesc pierwszej polowy Wisła grała a to Ruch stwarzal raz po raz niby z niczego grozne sytuacje, obrona mimo iz traci w lidze malo bramek to jednak wciaz jest niepewna.
Kew Jaliens wiele szumu i duze oczekiwania są zwiazane z tym zawodnikiem. Jednak pomimo kilku interwencji , ktore zwiastują iż mial doczynienia z pilka na najwyzszym poziomie nie gra on tak jak oczekiwano. Byc moze jest to spowodowane kotnuzja i przerwie w treningach ale zdecydowanie pewniej grał Chavez, ktory jednak slabo wyprowadza pilke i pewnie to zawazylo , ze zagral Bunoza a nie wlasnie Honduranin.
Nastepna kwestia to Czarek Wilk chlopak to chyba najlepszy Polski transfer Wisły w ostatnich latach, niesamowity progres , bardzo dobrze gra w defensywie nisko na nogach , dobrze gra pressingiem zaryzykuje teze , ze byc moze juz jest lepszy niz Sobol...
Genkov bardzo bramkostrzelny w ostatniej rundzie tutaj narazie nie blyszczy , jednak nie wiem czy on pasuje do gry z jednym napastnikiem, jemu raczej przydalby sie w duecie drugi atakujacy niski i szybki zawodnik pokroju np. Niedzielana.
 
costello23 0

costello23

Użytkownik
ArkaGdynia - LechPoznań

Już o godzinie 19:15 na nowym obiekcie ,który może pomieścić 15 tys widzów przy ulicy Olimpijskiej w Gdyni dojdzie do meczu przyjaźni pomiędzy gdyńską Arką i aktualnym Mistrzem Polski poznańskim Lechem. Niezależnie o jakie cele, walczyły obie drużyny, Arka w Gdyni zawsze była dla Lecha przeszkodą trudną do pokonania. Sztuka ogrania żółto-niebieskich nad morzem, w piętnastu próbach udała się Lechitom tylko trzykrotnie, a bez punktów Kolejorz opuszczał Gdynię aż dziewięć razy.Oto historia kilku ostatnich spotkań klubów:

4 kwietnia 2001 r.:
Lech Poznań – Arka Gdynia 2:0

16 marca 2002 r.:
Arka Gdynia – Lech Poznań 1:1

29 lipca 2005 r.:
Lech Poznań – Arka Gdynia 1:1

9 grudnia 2005 r.:
Arka Gdynia – Lech Poznań 0:2

10 listopada 2006 r.
Lech Poznań – Arka Gdynia 1:1

22 maja 2007 r.:
Arka Gdynia – Lech Poznań 3:1

31 sierpnia 2008 r.:
Arka Gdynia – Lech Poznań 2:1

21 marca 2009 r.:
Lech Poznań – Arka Gdynia 0:0

4 października 2009 r.:
Arka Gdynia – Lech Poznań 1:1

9 kwietnia 2010 r.:
Lech Poznań – Arka Gdynia 2:0

14 sierpnia 2010 r.:

Lech Poznań – Arka Gdynia 0:0


Ogółem rozegrano 31 spotkań, z czego:
- zwycięstwa Arki: 12
- remisy: 9
- zwycięstwa Lecha: 10
Stosunek bramek: 32-32

Arka na własnym boisku w tym sezonie uległa tylko raz w poprzedniej kolejce przegrywając 0-1 z Wisłą Kraków dla której bramkę zdobył dopiero w 89 min Patryk Małecki (piłkarz niezwylke kontrowensyjny, który podczas ostatniego meczu a Gdyni &quot;czapnął&quot; się z dyrektorem sportowym Arki Czyżniewski więc miał coś do udowodnienia i udowodnił w bardzo bolesny sposób).Krótko na temat obydwu drużyn. Lech po fuzji z Amicą Wronki wyrusł na czołowy polski klub z wielkimi ambicjami. W szybkim czasie zdobył mistrzostwo kraju, dzięki organizacji euro2012 zyskał wspaniały stadion i rzesze kibiców , perfekcyjnie zagrał w lidze europejskiej dochodząc aż do 1/16, w idealnym czasie i za niezłe pieniądze sprzedał Lewandowskiego,w między czasie świetny transfer Rudnevsa ale w tym wszystkim według mnie popełnił dwa duże błędy. Po pierwsze zatrudnił Bakero człowieka któremu totalnie brak dośwaidczenia trenerskiego, co udowodnił międzyinnymi w rewanżu z Bragą, a po drugie sprzedażą Peszki (za tak małe pieniądze że aż żal o tym mówić, jak można tak konstruować kontrakty i tworzyć tak wielke zróżnicowania między angażami czołowych zawodników??)który był główną siłą napędową kolejorza i to on znaczył najwięcej w ofensywie całego zespołu. Ponad to donosy o nieporozumieniach Stilica i Bakero też nie wróżą dobrze na temat atmosfery w drużynie. Osobiście uważam ,że hiszpański trener nie podoła oczekiwaniom kibiców poznańskiego Lecha. No i krótko na temat Arki ktorej to nie ukrywam że jestem kibicem. Miał to byc sezon w którym wreście uwolnimy się od desperackiej walki do ostatniej kolejki o utrzymanie ale niestety poprawy(patrząc na pozycje w tabeli)nie widać. Do utrzymania w lidze potrzebna jest solidna gra zarówno w defensywie jak i ofensywie lecz na tą drugą na razie nie mamy co liczyć brakuje nam zawodników kreatywnych i odważnych niebojących się pociągnąc akcje a nawet jeśli uda sie juz pociągnąć np kontre skrzydłem to liczebność piłkarzy zaangażowanych w atak jest poprostu śmieszna. Trudno sie o tym pisze i mówi ale taka jest prawda. Do polityki transferowej klubu też mam pare zastrzeżeń fajnie ze pozyskuje się piłkarzy za których nie trzeba płacić ale czy musżą być to sami obcokrajowcy grający w ligach zagranicznych?? Rozumie że budżet klubu jest skromny ale dlaczego nie udaje się pozyskać takich graczy jak choćby Bartczak, Vuka Sotirovicia, Mijailovica lub kogoś innego kto w polskiej piłce coś znaczy lub znaczył, piłkarza który nazwisko ma już wyrobione a nie musi o nie walczyć.W każdym bądż razie powracając do tematu meczu z Arką nie zobaczymy wyróżniającego się gracza Kolejorza, Dmitrje Injaca oraz trzech piłkarzy kontuzjowanych: Wojtkowiaka, Bandrowskiego i Djurdevica. Wątpliwy jest także występ Semira Stilica z wiadomych przyczyn.Z kolei trener Dariusz Pasieka nie może wciąż skorzystać z kontuzjowanych: Marcina Budzińskiego (po zdjęciu gipsu przechodzi już intesywną rehabilitacji), Mateusza Sieberta (także po odstawieniu kul rozpoczął rehabilitację), oraz Mirko Ivanovskiego i Denisa Glaviny ponadto najnowszy nabytek żółto-niebieskich Evin Skela nieotrzymał z Niemieckiej Federacji Piłkarskiej.certyfikatu który uprawniłby go do gry w tym meczu.

Stawiam na Arke lub X po 1.57 w bet365
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Manuel Arboleda strzeli gola @@ 10,50 Unibet
Znakomity kurs na to że popularny &#39;&#39;Maniek&#39;&#39; trafi dziś do siatki. Większość rzutów rożnych jest grana właśnie pod tego zawodnika i spodziewam się że to właśnie on dzisiaj wpisze się na listę strzelców. Nie zapominajmy że jego strzały głową jest bardzo ciężko obronić. Defensorzy Arki nie należą do najlepszych.
 
M 0

mazine

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: GKS Belchatow - Jagiellonia Bialystok
Typ: X/X ✅ 0:0
Kurs: 4.65
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dzisiaj w Bełchatowie pojedynek pomiędzy wiceliderem tabeli Jagiellonią a szóstym zespołem GKS Bełchatów. Jagiellonia to typowy zespół własnego boiska, na wyjeździe nie wygrali od 4 spotkań. Lider tabeli ma najlepszą obrone w lidze, która straciła w tym sezonie tylko 14 bramek. W środku tygodnia zespół z Białegostoku podejmował w Gdańsku Lechie i skończyło się wynikiem 0:0. Przewiduje że dzisiaj Jagiellonia też będzie grała dosyć zachowawczo, tak by nie stracić bramki. GKS Belchatow po ostatnim remisie z Polonią Bytom w którym obie drużyny zaprezentowały się słabo, będzie chciał dzisiaj zdobyć komplet punktów i podobnie jak Jagiellonia będą grać zachowawczo, aby nie stracić gola i strzelić 1 bramke, co moim zdaniem skończy się nudnym 0:0. Myśle że warto w tym meczu postawić także na under 2,5. W jesiennym meczu tych zespołow padł wynik 3:1, lecz Jagiellonia na wyjeździe gra całkiem inaczej i myśle że mój typ jest warty uwagi :smile:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok @ X do przerwy - 2,00 w Unibet ✅ 0:0 HT
GKS w 8 rozegranych meczach na własnym stadionie ani razu nie przegrywał do przerwy. Co ciekawe jest jedyną drużyną, która na własnym stadionie w pierwszych 45 minutach nie straciła bramki! Bilans pierwszych połów na własnym obiekcie 3-5-0 [5-0].
Jagiellonia jest zespołem dobrze zorganizowanym taktycznie. Skerla czy Cionek są twardymi obrońcami i trudno przypuszczać aby napastnicy GKS-u mieli łatwo przebić się przez defensywę Jagi. Z drugiej strony podopieczni Probierza nie powinni zrywać się do huraganowych ataków od pierwszej minuty, a raczej będą wyczekiwali na swoją szansę jak to mają w zwyczaju na meczach poza własnym obiektem.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Juz za 15 minut rozegra swój 1 mecz w rundzie wiosennej ekstraklasy lider przerwy zimowej Jagiellonia Białystok.
Wczoraj po zwyciestwie Wisły Jaga spadła na 2 miejsce. Napewno piłkarze beda mieli to w glowie i beda starali sie zawalczyc o zwyciestwo. Jednak przeciwnik nie bedzie łatwy Gks Bełchatów jest druzyna mocna u siebie a do tego roszady w skladzie w przerwie zimowej byly nie wielkie wiec zespol napewno bedzie zgrany. Ubył jedynie Bełchatowianom Janusz Gol pozostale ubytki nie sa znaczace. Warto odnotowac ze do skladu dolaczyl Pawel Buzała moze on nie jest wybitnym zawodnikiem ale potrafi zamieszac w ofensywie.
W Jagielloni temat Grosickiego kazdy zna juz, a transfery do klubu to głownie zagraniczni pilkarze z ktorych jedynie jedynie Vuk Sotirovic jest ograny na polskich
boiskach.
Czy te transfery (Pejovic, Seratlic, czy reprezentant Młodzieżowki reprez. Armenii Arzumanjan) sprawdza sie zobaczymy w najblizszych meczach.
Ostatni mecz obu zespołow w Belchatowie zakonczyl sie remisem 1-1
Dzisiaj przewiduje podobny wynik. Jagielonia nie grzeszy na wyjazdach ale jezeli mysli na powaznie o mistrzu nie moze pozwolic sobie na strate 3pkt.
Moje propozycje
Jaga x2 @ 1,5
1 połowa under 1,5 gola @ 1,25
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Lech stoi dzisiaj przed bardzo ważnym zadaniem, mianowicie przyjdzie mu zmierzyć się z przeciętną Arką, a jak wszyscy wiemy właśnie słabe czy przeciętne zespoły przynoszą Kolejorzowi sporo problemów. Poznaniacy jadą do Gdyni na wykończeniu psychiczno-fizycznym. Grają w zasadzie wg. terminarza ligi np. hiszpańskiej. Arka może okazać się bardzo trudnym rywalem, solidnie odpierać ataki Lecha.
Bakero ma dosyć twardy orzech do zgryzienia. Lech w zasadzie co mecz gra innym ustawieniem i ciężko jest w tym wszystkim odnaleźć jakiś pozytyw. O ile mecze z Widzewem czy z Polonią Warszawa w PP były na korzyść zespołu z Wielkopolski to mecz z Arką może już okazać się gorszym w skutkach.
Rudnevs to nie Messi i nie ma kondycji na rozgrywanie wszystkich możliwych spotkań, a Ubiparip czy Ślusarski to niepewne ogniwo ofensywy. Oczywiście defensywa też kuleje jak i środek. W zasadzie Lech na wiosnę gra mało przekonująco. Uważam, że Arka jest w stanie pokonać KKS, jeżeli nawet nie wygrać to zremisować. Moje typy: 2:1 lub 1:1.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Muszę napisać kilka pochlebnych zdań,w kierunku Górnika Zabrze.Jak na razie wywarli na mnie najlepsze wrażenie w tej niezakończonej jeszcze kolejce.Świetna gra przez całe spotkanie,byłem pod wrażeniem,a bramki klasa światowa,w porównaniu do poprzedniej kolejki,gra wyglądała w 100% odmiennie,mecz z Polonią Warszawa był nudny jak flaki z olejem,dziś Zabrzanie zaryzykowali,otworzyli się i rozgromili Zagłębie Lubin,nie pozostawiając im żadnych szans na złapanie kontaktu,co prawda kolejka trwa,ale mogę napisać już z wyprzedzeniem,że jest jedną z lepszych w tym sezonie,w końcu w kilku spotkaniach mamy overowe wyniki i grad bramek.Niedługo zaczniemy się obawiać,czy w ogóle warto obstawiać undery w Ekstraklasie ????
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Wypowiem się o meczu w Gdyni.
Cieszy zwycięstwo Lecha... W końcu kolejne 3 pkt. można sobie dopisać i lepiej ustawić się w tabeli ligi. Jednak powiem zupełnie szczerze, że nie jestem zachwycony grą Poznaniaków i odważę się na stwierdzenie, że to Arka powinna wygrać mecz.
Jose Marii Bakero pokazał znowu, że fatalnie ustawił zespół. Lechici z takim ustawieniem mogą się jedynie chaotycznie bronić, a nie zdobywać gole. Powtórka z Bragi:
- dalekie piłki na osamotnionego Ubiparipa
- słaba gra Stilica
- słaba gra defensywy
- 90% spotkania pod dyktando przeciwnika
Lech wygrał fuksem, raczej poprzez indywidualne wyczyny poszczególnych zawodników. Żadna z decyzji Bakero nie miała wpływu na wynik.
Słaby mecz, naprawdę szczęśliwe zwycięstwo...
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wypowiem się o meczu w Gdyni.
Cieszy zwycięstwo Lecha... W końcu kolejne 3 pkt. można sobie dopisać i lepiej ustawić się w tabeli ligi. Jednak powiem zupełnie szczerze, że nie jestem zachwycony grą Poznaniaków i odważę się na stwierdzenie, że to Arka powinna wygrać mecz.
Jose Marii Bakero pokazał znowu, że fatalnie ustawił zespół. Lechici z takim ustawieniem mogą się jedynie chaotycznie bronić, a nie zdobywać gole. Powtórka z Bragi:
- dalekie piłki na osamotnionego Ubiparipa
- słaba gra Stilica
- słaba gra defensywy
- 90% spotkania pod dyktando przeciwnika

Lech wygrał fuksem, raczej poprzez indywidualne wyczyny poszczególnych zawodników. Żadna z decyzji Bakero nie miała wpływu na wynik.
Słaby mecz, naprawdę szczęśliwe zwycięstwo...
Kolejny mecz pokazujący nieudolność Bakero i jego niskie umiejętności trenerskie. Prawde mówiąc zostało mu jedynie przetestowanie Wołąkiewicza w ataku.. a nuż ;) (żart). Na poważnie - nie wiem dlaczego tak się uparł na gre na jednego napastnika. Jak dla mnie to głupota, normalna taktyka to 4-4-2. Na każdą inną trzeba się znać i idealnie dobierać graczy na dane miejsce. No i trzeba podejmować decyzje LIVE - zmieniać taktyke, dokonywać korekt. Jak ja widze osamotnionego Ubiparipa daleko daleko przed pomocnikami to nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać..

Druga sprawa - Semir Stilić. Moja wiedza niestety sprowadza się do meczów Ligi Europy bo ligi praktycznie nie oglądam, ale jak dla mnie ten zawodnik zatrzymał się w rozwoju na pierwszym sezonie w Lechu. Trzeba było ze spokojem sprzedać go do tego Celticu czy Arsenalu czy kto go tam chciał i pare milionów do kieszeni by wpadło. A tak jesteśmy wciąż skazywani na nieudolność tego zawodnika. Ciężko powiedzieć gdzie jest &quot;pies pogrzebany&quot;.. Na pewno słaba sprawność fizyczna. Wolno biega i dość mało się stara (w moim odczuciu) co sprawia że jest bardzo łatwy do zneutralizowania. Gdyby to ode mnie zależało to byłby to ostatni sezon Stilicia w Lechu.

Nie uważacie że Lech gra troche stylem włoskim? Jeden napastnik, gry z kontry... ?
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Nie uważacie że Lech gra troche stylem włoskim? Jeden napastnik, gry z kontry... ?
Lech ostatnimi czasy gra styl wietnamski niżeli włoski czy biedny polski... Zbyt mało podań, gry z pierwszej piłki czy zdecydowania w akcjach ofensywnych... Za to o wiele więcej chaosu, spowalniania gry i niecelnych strzałów. Jednak w tym wszystkim coś jest...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom