>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka Ekstraklasy (27.11. - 29.11.2015)

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Pierwsza myśl to overek w meczach w Niecieczy oraz w Krakowie. Na Legię kurs całkiem znośny, ale legioniści mnie nie przekonują pod wodzą nowego trenera. Może po raz kolejny wojskowi wykręcą underka ? Do grania może jeszcze Górnik Zabrze ? Muszą ciułać punkty, a jak nie w takich meczach to kiedy ?
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Lech Poznań ✅
typ 2 DNB
kurs 1,88

Unibet
Do spotkania Lechii z Lechem dojdzie w niedzielne popołudnie. Kolejorz będzie wtedy trzy dni po pucharowym meczu z Belenenses. Do Portugalii pojechał niemal najmocniejszy dostępny skład. Zabrakło tylko Paulusa Arajuuriego, który będzie odpoczywał i zapewne w Gdańsku zagra. Ale patrząc na poprzednie poczynania Lecha w LE, widać dużą rotację w składzie, więc nie martwiłbym się o kondycję zespołu w niedzielę. Lech wyraźnie odbija się od dna. W ostatnich sześciu meczach na krajowym podwórku (liga+PP) drużyna nie przegrała, a tylko raz zremisowała we Wrocławiu. Lech ma już 16 punktów i jest na 14 miejscu w tabeli. Ruch w przeciwną stronę kontynuuje Lechia. Gdańszczanie spadają na łeb, na szyję w dół tabeli. Ostatnie punkty w Ekstraklasie zdobyli równo miesiąc temu z beniaminkiem z Niecieczy. Potem przyszły porażki z Legią, Ruchem i Cracovią. W każdym z tych meczów, Lechia traciła trzy bramki. W niedzielę zabraknie Michała Maka, który pauzuje za czerwoną kartkę z ostatniego meczu. W Lechu kontuzjowani wciąż są Robak, Gostomski i Kownacki. Powrócił już Darko Jevtić.
Lechowi w ostatnich meczach dobrze grało się z Lechią, Kolejorz wygrywał je bez względu na miejsce rozgrywania. Sądzę, że w niedzielę będzie podobnie, na wypadek remisu zabezpieczam się opcją draw no bet.
 
ecik1990 8

ecik1990

Użytkownik
Piast Gliwice - Ruch Chorzów
typy: 2 , 2dnb , x2
kursy odpowiednio: 5.00 , 3.40 , 2.2
Bet365
Ja rozumiem że Piast jest liderem Ekstraklasy ale żeby aż tak ich faworyzować w meczu z obecnie czwartą drużyna w tabeli? Ruch nie przegrał na Piaście od 10 lat plus do tego wygrał 4 ostatnie wyjazdowe spotkania z drużyną z Gliwic. W dobrej formie strzeleckiej jest Stępiński, zabraknie niestety Lipskiego - pauza za kartki. Dobrze do zespołu wprowadził się Koj, nie dość że solidny w obronie to w 2 ostatnich meczach 2 bramki. Skoro Korona potrafiła wywieźć 3 punkty spod Okrzei to myślę że i Ruch jutro powalczy o jakieś punkty. Za dobry ma Piast ten dorobek na własnym terenie 7-0-1, w Ekstraklasie to rzadkość.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Korona - Zagłębie Lubin
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.80
Buk: Betsson

Wynik:


Dzisiaj idę w stronę Koroniarzy. Obie ekipy dzielą 2 punkty różnicy. Korona zajmuje 7. miejsce, Zagłębie jest tuż pod nią.Gospodarze przed swoją publicznością spisują się nadzwyczaj przeciętnie, ich bilans u siebie to 1-2-4. Jak widać wygląda to słabo, ale czas najwyższy sprawić kibicom prezent na święta i wygrać!. Goście to ekipa, która gra w kratkę. Ich bilans na wyjeździe to 2-3-3. Nie wygląda to źle, ale dzisiaj na pewno nie są faworytem. Korona to zespół, który może się podobać, i dziś zapewne pokażą swoje atuty.

20:30 Piast Gliwice - Ruch Chorzów
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.90
Buk: Betsson

Wynik:


A już wieczorem czekają nas Derby Śląska. Faworytem jest bezdyskusyjnie Piast Gliwice, kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa. Jednak każda passa musi kiedyś się skończyć, choć wydaje się, że akurat ta nie ma końca. Nadzieją dla Ruchu jest to, że ich piłkarze poczują atmosferę derbów, które rządzą się swoimi prawami...
Chorzowianie to zespół, który podobnie jak Piast spisuje się bardzo dobrze i ma szanse na wywiezienie dzisiaj 3 pkt z Gliwic. Oba zespoły do tej pory zmierzyły się ze sobą 22 razy. Bilans spotkań jest korzystny dla zespołu z Chorzowa, który wygrał aż 13 meczów. Tylko cztery spotkania zakończyły się zwycięstwem gliwiczan, natomiast pięciokrotnie odnotowano remis. Ciekawie zapowiada się również starcie Nespora z Stępińskim, którzy mają odpowiednio 7 i 9 bramek w ekstraklasie!.
Dlatego też mam nadzieję, że zobaczymy dobre Derby z którego zwycięsko wyjdzie Ruch.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
Betano trochę się wychylił z ofertą i według mnie będą płakać !!
Wisła Kraków - Cracovia Niedziela 18.00

Wielkie Derby Krakowa zbliżają się kolejnymi krokami. Będa to derby wyjątkowe, ponieważ to Cracovia na papierze jest faworytem i tutaj właśnie upatruje sukces w moim typie. Cracovia zlapała świetną formę, gdzie na jej tle piłkarze Wisły wyglądają bardzo blado ( chociaż potencjał poszczególnych zawodników jest dużo wyższy ) więc będą musieli nadrabiać czym ? walką , bo tylko wtedy kibice im &quot;przebaczą&quot; jeśli takie słowo w ogóle jest dopuszczalne wśród fanów Białej Gwiazdy.
Moje Typy na ten mecz :

over 4.5 żołtych kartek 1.80 ✅
Wisła over 1.5 kartki @1.47 !! dla mnie to perełka roku ✅✅
Cracovia over 2.5 kartki @2.0 !! ✅✅
dodatkowo za drobne
czerwona kartka @4 ⛔
czerwona kartka dla obu drużyn @34 ⛔
Według mnie Betano wystawił trochę za niską linie, osobiście wystawiłbym 5.5 po kursie 1.65, póki co tylko oni wystawili linie, do rozpoczecia meczu jestem pewien, że podskoczy !
Sędzia tego meczu będzie Tomasz Kwiatkowski, garś statystyk :
http://nr.soccerway.com/referees/tomasz-kwiatkowski/146739/ jak widać sędzia nie szczędzi kartek, ale derby rzadza się swoimi prawami, tutaj nie ma litości dla przeciwnika.
W zespole białej Gwiazdy nie zagra Denis Popovic, więc prawdopodobnie caly mecz zagra Alan Uryga, który oprócz Burligi, który powinien być już gotowy do gry wyjściowym składzie jest murowanym kandydatem do kartki ! Swoje bramki piłkarskie nadrabia po prostu faulami, najsłabsze ogniwo Wisły Kraków.. biorąc pod uwagę bardzo dobrą formę pomocników Cracovi widzę tutaj spore value, natomiast Burligi nie trzeba motywować do tego spotkania, każdy wie, że lubi łapać kartki + ma gorącą głowe.
jak tylko pojawią się kursy gram dodatkowo :
Karta Burligi ⛔, Urygi ✅( według mnie murowani faworyci + Głowacki ✅, Guzmics ⛔, Donald G ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Wisła Kraków - Cracovia Kraków Typ: under 2.5 gola @ 1.97 Pinnacle
Hit 17 kolejki, a przy okazji święta wojna o prymat w Krakowie. Obie drużyny spisują się przyzwoicie w obecnych rozgrywkach i zajmują aktualnie lokaty w pierwszej piątce Ekstraklasy. Jednak styl i sposób gry jest zgoła odmienny. Cracovia, to drużyna która gra futbol na tak - ofensywny, pełen rozmachu. Jednak podopieczni Zielińskiego tracą przy tym sporo bramek i jest to na dobrą sprawę jedyny mankament, który dzieli ich od bycia topową ekipą Ekstraklasy. Z kolei Wisła to bardzo poukładana w tyłach ekipa, mądrze zarządzana przez Moskala. Tu jednak problem jest skuteczność, gdyż Wiślacy w kilku spotkaniach mieli sporo dobrych okazji na strzelenie bramki, ale ostatecznie spotkania kończyli z zerowym dorobkiem goli. Niewykluczone więc, że o wyników derbów zadecyduje, to kto będzie w stanie rywalowi narzucić swój styl gry. W mojej ocenie duża presja wyniku związana z derbami, jak również ciężar gatunkowy spotkania związany z pozycjami obu ekip w tabeli spowoduje, iż oba zespoły przede wszystkim nie będą chciały jako pierwsze stracić bramki, przez co gra będzie mocno zachowawcza. Tym samym upatruję spotkania z małą liczbą bramek.
 
S 0

slaw.nh

Użytkownik
Witam debiutuje więc proszę o wyrozumialosc​

Mecz : Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Typ : under 2,5 bramki
Kurs : 1.50
Buk : STS


Analiza:

W tym meczu mój typ wynika z kilku rzeczy. Jeśli chodzi o koronę to myślę ze jest to ekipa która stara się przed wszystkim zadbać o grę z tyłu na zero niż o efektowną grę do przodu co uzasadnia statystyka BR 12/13 i jest to najmniejsza ilość straconych goli w lidze. Jeśli mówimy o miedziowych to ich gra myślę ze pozostawia jeszcze wiele do życzenia i brak w tym zespole powtarzalności więc jeszcze dużo pracy. Nie spisuje Zagłębia na straty ale uważam ze gra będzie toczona box to box i nie ujrzymy wiele bramek. Ostatnie mecze obu ekip to z reguły Max 2 gole.

Mecz : Piast Gliwice : Ruch Chorzów
Typ : X2
Kurs : 1.80
Buk : STS


Analiza:

O tym meczu myślę ze powiedziane dość sporo natomiast od siebie dodam że na własnym terenie Piast jeszcze z ruchem nie wygrał ( na nowym stadionie ) do tego niebiescy prezentują solidny football i będą mieli podwójnie zmotywowanego stepinskiego ponieważ obchodzi mały jubileusz 4 lat w ekstraklasie i powołanie do reprezentacji. Szczerze To skłaniam się ku niebieskim ale przy kursie 1.8 za jak mi się wydaje bardzo prawdopodobny rezultat X2 uważam za miłą bezpieczniejsza opcje.

Mam nadzieję ze odrobinę pomoglem a nie namieszalem. Pozdrawiam.
 
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
Ruch będzie bez kilku zawodników, w tym najnowsze osłabienie to brak Patryka Lipskiego, ktory gra w srodku pomocy, strzelił 3 bramki i ma najwięcej asyst. poza tym bez Konczkowskiego, Urbańczyka i nadal Helika. Piast niemal w pelnym składzie. Derby derbami, ale na tę chwilę stawiam na wygraną Piasta.
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Dokładnie mnie też trochę dziwią te typy na Ruch argumentując, że Piast jeszcze z Niebieskimi u siebie nie wygrał. Czy nie będzie to dodatkowy powód, aby właśnie Piastunki stanęły na wysokości zadania i zgarnęły 3pkt ? Kiedy jak nie w takiej formie, kiedy jak nie dzisiaj? Pomijając absencje kadrowe w jednej i drugiej drużynie to Piast na boisku wygląda lepiej. Mamy teraz przed sobą 2 mecze derbowe, które są arcyważne w kontekście późniejszego wyjazdu do stolicy gdzie zmierzymy się z Legią.
Moim zdaniem (obiektywnie) Piast wygra dzisiejsze spotkanie.
bet3000 1.75
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Ostatnio w nasze lidze pada sporo bramek, czasami już nie wiem czy to już Eredivisie czy wciąż Ekstraklasa ????
Jednak w tej kolejce myślę że będzie underowo. Jest to już przełom lispopada grudnia. Warunki do gry są dalekie od sprzyjających. Jest kilka spotkań w których doszukiwałbym się underow.

Korona - Zagłębie
(korona najbardziej underowa drużyna ekstraklasy, w dodatku od 9 meczów bez o2.5)

Piast - Ruch
- derby więc pierwsze co się nasuwa to remis i under

Zabrze - Łęczna
- drużyny lekko underowe, szczególnie zabrzanie dla których każdy punkt na wage złota jest także ważniejszy od stylu czy ilości bramek

Wisła - Cracovia
- choć Craxa gra wesoła piłke to jednak derby Krakowa w których prawie zawsze pada mało bramek
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
I znów kursy w Esktraklasie lekko zaskakują, ponieważ 1.8 na Piasta jest jak najbardziej do gry. Piast po przejściu lekkiego dołka powstał jak feniks z popiołów i znowu zaczął gromić, Ruch też nie jest najsłabszy dlatego uważam że padną co najmniej 3 bramki, lekkie wskazanie na Piasta.

Piast Gliwice - Ruch Chorzów

over 2.5 @ 1.9
Piast @ 1.8
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
martins20 74

martins20

Użytkownik
Górnik - Łęczna

Jak zwykle przeciwko logice w naszej ekstraklasie, która podpowiada że żabskie tego meczu nie wygrają.
Nie ma co za bardzo rozpisywać się jak to bardzo gospodarze potrzebują punktów. Mimo, że ich ostatni mecz z Wisłą mogli przegrać nim tak naprawdę się on zaczął, to w drugiej połowie widzieliśmy już takiego Górnika jakiego powinniśmy. Trener Ojrzyński, z całej sympatii do niego, jest słabym trenerem (brak pomysłu na grę w ofensywie). Mimo, że w Górniku jest co wykrzesać w ofensywie, bo jest Kwiek, Gergel, Grendel, Madej, czy Korzym polotu tam nie widać. Ci piłkarze chyba nie pasują do jego siłowej koncepcji futbolu. Mimo to, opierając się ich grę w drugiej połowie z Wisłą + ambicje Ojrzyńskiego i przy słabszej dyspozycji Łęcznej są w stanie wgrać.

Górnik HW @2,45 1/10 fortuna
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Górnik Zabrze - Górnik Łęczna
Typ: 1
Kurs: 2.40
Buk: Betsson
Wynik:
Po raz kolejny idę w stronę Zabrzan. Co do poprzednich spotkań to widać, że coś drgnęło, lecz cały czas brakuje szczęścia...
Gospodarze stwarzają sobie sytuacje do strzelenia goli lecz brakuje wykończenia. Dziś czas na przełamanie, a rywal z którym przyjdzie im się zmierzyć wydaje się być do tego najlepszym momentem!. Ekipa z Zabrza przystąpi dziś do meczu bez kontuzjowanego Korzyma i Janoty. W miejsce tego pierwszego być może wskoczy ktoś z trójki Grendel, Dźwigała, a może młody zarejestrowany Pikul, który czeka na swój debiut. Gospodarze po raz kolejny przystępują z nożem na gardle, lecz w końcu muszą wygrać, a dziś jest do tego najlepsza okazja.
Goście to drużyna, która za zadanie ma utrzymać się w ekstraklasie. Po niezłym początku sezonu spuścili trochę z tonu i dziś czeka ich ciężka przeprawa w Zabrzu.
Obie drużyny nie imponują formą, ale ja idę w stronę gospodarzy ze względu na to, że gra u siebie, i wydaje się mocniejszą ekipą.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Korzym i Janota doznali kontuzji w meczu z Wisłą. O ile jeszcze Janotę da się zastąpić bo nie grywał często w podstawowym składzie to brak Korzyma będzie już widoczny. Maciek owszem jest bez formy ale dziś na pozycji napastnika zagra prawdopodobnie Skrzypczak, który grywał dotychczas niewiele.
Ojrzyński niedawno powiedział, że chciałby mieć w drużynie 3 Danchów, czyli takiego zawodnika jak Adam w każdej formacji. To też pokazuje obecną sytuację w Górniku skoro chwalony przez trenera jest tylko jeden zawodnik.
Dopóki nie będą mieli dobrego napastnika to o gole i zwycięstwa będzie trudno.

DW 0-0
@9.00 całoroczny
Łęczna DNB @2.37
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Termalica - Jagiellonia
Dzisiaj w Nacieczy Termalica podejmie Jagiellonię. Obie ekipy znajdują się w drugiej części tabeli. To spotkanie nie ma wyraźnego faworyta mimo że to gospodarze uzyskują odrobinę lepsze rezultaty. Oczywiście muszę zaznaczyć, że dwa ostatnie spotkania przegrali. Jaga natomiast w końcu przełamała fatalną serię bez porażki pokonując u siebie Koronę. Trener Probierz liczy, że teraz wyniki jego zespołu poprawią się, warto dodać, że ma do dyspozycji całą kadrę. W Nacieczy liczą na udany rewanż ponieważ w pierwszy spotkaniu wygrała Jaga 2:0. Trener Mandrysz zapowiada walkę, ale nie ukrywa, że nie jest pewny wyniku.
W tym meczu typuję wygraną gospodarzy z podpórką. Wprawdzie trochę zwolnili w porównaniu z początkiem sezonu, ale mimo to osiągają poprawne rezultaty i nie powinni zaliczyć 3 porażki z rzędu. Natomiast Jagiellonia na razie skromnie pokonała Koronę, ale czy to oznacza zwyżkę formy? Dodam, że Jagiellonia nie wygrała na wyjeździe od 9 sierpnia.
Moja propozycja:
Termalica dnb /ok. 1.70/
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Gornik Zabrze-Gornik Leczna X2 @1.65
Na druzyne z Zabrza nie zamierzam stawiac. Zabrzanie sa czerwona latarnia ligi, a wedlug przyslowia to biednemu zawsze wiatr w oczy. Malo tych meczow juz Gornik mial miec na przelamanie na wlasnym boisku. Ostatnio Zabrze zremisowalo z Wisla 1-1 i punkt zdobylo. Warto jednak pamietam, ze gdyby jeszcze w 1 polowie Wisla w 100 procentowej sytuacji trafila na 2-0 (Boguski chyba) to tam byloby pewnie po meczu. Łeczna tez ostatnio straszny dołek i to tez nie jest zepsol na gorna czesc tabeli, brak tam uznanych nazwisk i sukcesu tej druznie nie wroze, ale oni beda bardzo chciec po ostatniej porazce na wlasnym boisku. Wielkiej pilki sie nie spodziewam, ale w naszej lidze w takich starciach czesto gospodarz nie wygrywa, wiec procuje cos w strone Lecznej. Gornik jak wyzej napisano bez Korzyma i Janoty. O ile Janota grywal ogony, to o skuteczenego napastnika zawsze trudno, a Korzym mimo wszystko czasem bramke dolozył w Ekstraklaie. Troche to taki typ, ze Zabrze nie wygra niz wiara w potege Lecznej, ale wydaje mi sie to bardziej pradwdopodobne i niz kolejna slepa szansa na przelamanie Zabrza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Z 33

zerku

Użytkownik
Gram dziś:

Termalica -Jagiellonia
Termalica wygra - 2.4 @bet365

Kurs mega. Warto próbować czysta jedynkę. . Nie chcę nawet komentować spotkania Jagi z korona... żenada. Oglądałem mecz Termalica z Piastem i musze wam powiedzieć ze odrobina szczęścia i Termalica by wygrała to spotkanie. Do 75 minuty grali dobrze potem zmiany i się posypały... myślę że Termalica rozgromi dziś Jagiellonie a kurs 2.4 jest naprawdę kuszący. Odradzam granie na jage, ja bym tu niespodzianek nie szukał. Życzę wszystkim powodzenia i przepraszam za ewentualne błędy pisze z telefonu... do Jagi dokładam Borussia gladbach grają z cieniasami w ako fajny kurs:p
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła 1-2 Cracovia
Dzisiaj czekają nas derby Krakowa. Obie ekipy znajdują się w pierwszej części tabeli, co szczególnie jest czymś nowym dla zespołu Cracovii, która zajmuje 3 miejsce. Jak spisują się dzisiejsi rywale? Cracovia ostatnie dwa mecze wysoko wygrała (z Lechią i Śląskiem) jednak te spotkania były rozegrane przy ul. Kałuży. Natomiast Pasom gorzej się wiedzie na wyjazdach gdzie nie wygrali od 4 meczy. Z kolei Wisła notuje serię 5 spotkań bez porażki. Ostatnio zremisowali z Górnikiem 1:1, gdzie tak naprawdę powinni rozstrzygnąć pojedynek na swoją korzyść już po pierwszej połowie. Tutaj jako ciekawostkę dodam, że Biała Gwiazda od pojedynku z Termalicą notuje niecodzienną serię. Remisy przeplata z wygranymi. Także jeśli chce tą serię utrzymać, to dziś pasuje wygrać. Wisła trzy ostatnie spotkania u siebie zremisowała bezbramkowo, w dodatku nie przegrała jeszcze na swoim stadionie.
Jak widać, faworytem jest Wisła, ale ja tymczasem postanawiam poszukać niespodzianki i typować w stronę gości. Są to derby w których ciężko przewidzieć wynik, a więc kurs w okolicach 3,5 jest na pewno godny uwagi. Dlatego za niewielką stawkę zagram na Pasy.
Moja propozycja:
Cracovia (kurs ok. 3.50, szanse 3/10 )✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom