>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka Eredivisie/20. kolejka Jupiler Pro League (14-16.12.2012)

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Goście są od 6 spotkań bez zwycięstwa i generalnie dzisiaj zanosi się na 7 kolejne takie spotkanie. Fiołki dzisiaj zagrają o 8 kolejne zwycięstwo. Na razie te 7 zwycięstw z rzędu przedstawiały się imponująco (5:0, 1:4, 6:1, 1:0, 1:4, 2:1, 0:5). Dzisiaj gospodarze na pewno są zdecydowanymi faworytami, ale granie po kursie 1.20 nie ma zbytnio sensu. Dlatego należy poszukać czegoś innego. Do 13 kolejki goście byli jedną z najbardziej overowych ekip (9/13 overów) w lidze. Jednak od czasu kiedy nie mogą wygrać nie notują także wysokich wyników. Spróbuję tutaj pograć na min 3 gole ze zwrotem, bo są spore szanse, że gospodarze tutaj zdobędą 2-3 bramki. Goście mimo, że ostatnio nie wygrywali potrafili strzelać gole takim ekipom jak wyżej notowane Genk, Mons. Myślę, że typ ma spore szanse powodzenia i nawet sami gospodarze mogą go spokojnie pokryć.
over 3.0 @1.56 Marathonbet
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Feyenoord - ADO
Znów nie ma czasu na konkretną analizę. Chodzi ogólnie o to, że Feyenoord ma słabą obronę. Popełniają bardzo dużo błędów przy stałych fragmentach gry, a ADO ma kim postraszyć. Poniżej składy:
Opstelling Feyenoord:
Erwin Mulder; Omar Elabdellaoui, Stefan de Vrij, Joris Mathijsen, Bruno Martins Indi; Jordy Clasie, Lex Immers, Tonny Vilhena; Wesley Verhoek, Graziano Pellè, Ruben Schaken.
Opstelling ADO Den Haag:
Gino Coutinho; Kenneth Omeruo, Vito Wormgoor, Tom Beugelsdijk, Christian Supusepa; Jens Toornstra, Danny Holla, Aaron Meijers; Tjaronn Chery, Rydell Poepon, Mike van Duinen.

Obie ekipy bez większych osłabień z tego co widzę. Do bramki Feyenoordu wraca Mulder. Jest to spotkanie dwóch nielubiących się drużyn. Feyenoord - ADO - Ajax to trzy kosy. Te spotkania zawsze są naładowane emocjami i zazwyczaj jest sporo bramek i kartek. Sędzuje Pan Bossen, który ogólnie nie daje zbyt dużo kartek, ale jak trzeba to potrafi dać czerwoną. To jednak bardziej dla odważnych, ale szanse pojawienia się czerwa oceniam tak na 30-40%.

Propozycje na to spotkanie:

- Over 2,5@ 1.45 ✅
- BTS @ 1.64 ✅
- Over 3,5 @ 2.15
✅

Myślę, że Feyenoord czeka ciężkie spotkanie. Faworytem oczywiście jest domowa drużyna, ale ADO to nie chłopcy do bicia. Wynik może być każdy jak dla mnie dlatego nie gram żadnego zwycięstwa i liczę na dobry ostry mecz z wieloma bramkami.
Edit: Bałem się dać ???? a tam dwie czerwone kartki i masa żółtych a dopiero 60 min spotkania :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Willem II - Ajax
No to zostało ostatnie spotkanie do zagrania. Powinno być gładko i przyjemnie bez niepotrzebnych nerwów. Ajax złapał stabilną formę i dawno już nie było by tak mało punktów tracił do lidera przed przerwą zimową - AFCA zawsze zaczynał pościg wiosną. PSV straciło punkty, może Feyenoord straci punkty, optymalna okazja by zbliżyć się do czołówki oraz odskoczyć Feyenoordowi.
W 11stce Ajaksu zapewne bez zmian. Nie ma żadnych nowych kontuzji, tak więc Frank de Boer będzie miał najsilniejszą kadrę do wystawienia. Czy będzie strzelanina ciężko powiedzieć. Ajax mecz w mecz kreuje masę dobrych okazji strzeleckich i setek, ale nie potrafi wykorzystać nawet 40% tego.
Cieszy mnie fakt, że systematycznie gra już młodziutki Viktor Fischer, który stanie się niedługo sensacją. Coś a&#39;la Eriksen, tylko moim zdaniem jeszcze lepszy przegląd pola i wykończenie. Do formy po długiej kontuzji wraca Derk Boerrigter. W ataku fajnie sobie radzi młodziutki Hoezen, nareszcie zaczyna to wyglądać tak jak powinno.
Frank de Boer chce wygrać dwa ostatnie spotkania przed przerwą i na pewno nie zlekceważy Willem II. Moje propozycje na to spotkanie bardzo lajtowe:

Willem II - Ajax HT 2 @ 1.58
⛔
Willem II - Ajax (-1) 2 @ 1.66 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom