>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17 kolejka Eredivisie 26-27.12 2007r.

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Oprócz Wysp Brytyjskich przez okres świąteczny nie próżnują także piłkarze z ligi holenderskiej, którzy już w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia staną do pojedynków 17 kolejki Eredivisie.

Oto pary 17 serii spotkań Eredivisie wraz z notowaniami u bukmachera Unibet:

 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam
Typ: mniej niż 3,5 bramek
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Stawka: 6/10

Analiza:

Jednym z najciekawszych spotkań w świątecznym okresie na boiskach holenderskiej Eredivisie będą niewątpliwie derby Rotterdamu pomiędzy Feyenoordem a Spartą. Piłkarze Feyenoordu po słabym poprzednim sezonie teraz chcą udowodnić, że poprzednie rozgrywki były tylko wypadkiem przy pracy i ten sezon chcieliby pewnie zakończyć mistrzostwem. Feyenoordowi idzie całkiem nieźle i po 16 kolejkach plasuje się w ścisłej czołówce tabeli. Piłkarze tej drużyny imponują zwłaszca solidnością na własnym boisku na którym nie zaznali w tym sezonie jeszcze goryczy porażki i... stracili ledwie 2 bramki w 7 meczach ! Teraz przed nimi mecz derbowy ze Spartą, w meczach z której udziałem bardzo często pada sporo bramek, jednakże mając na uwadze fakt iż jest to mecz derbowy warto odstawić wszelkie statystyki na bok. Typując ten mecz biorę pod uwagę waleczność, której pewnie nie zabraknie w tym meczu oraz warunki pogodowe bo ostatnio w Holandii z pogodą nie było najlepiej i boiska były w nienajlepszym stanie. Może już z pogodą się poprawiło, może i nie... w każdym bądź razie uważam, że ciekawym typem na derby Rotterdamu jest under 3,5 oferowany przez Unibet. Feyenoord jest faworytem i powinien wygrać ten mecz, ale znowu nie wydaje mi się aby był to wynik 4-0.. czy 5-0.. Jedynym wynikiem, który według mnie może pokrzyżować mi plany jest 3-1. Ale.. jak to będzie, zobaczymy po meczu ;) Kurs na under 3,5 jak dla mnie atrakcyjny i warty rozważenia na świątecznym kuponie ;)
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Spotkanie: Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam
Typ: mniej niż 3,5 bramek
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Stawka: 6/10

Analiza:

Jednym z najciekawszych spotkań w świątecznym okresie na boiskach holenderskiej Eredivisie będą niewątpliwie derby Rotterdamu pomiędzy Feyenoordem a Spartą. Piłkarze Feyenoordu po słabym poprzednim sezonie teraz chcą udowodnić, że poprzednie rozgrywki były tylko wypadkiem przy pracy i ten sezon chcieliby pewnie zakończyć mistrzostwem. Feyenoordowi idzie całkiem nieźle i po 16 kolejkach plasuje się w ścisłej czołówce tabeli. Piłkarze tej drużyny imponują zwłaszca solidnością na własnym boisku na którym nie zaznali w tym sezonie jeszcze goryczy porażki i... stracili ledwie 2 bramki w 7 meczach ! Teraz przed nimi mecz derbowy ze Spartą, w meczach z której udziałem bardzo często pada sporo bramek, jednakże mając na uwadze fakt iż jest to mecz derbowy warto odstawić wszelkie statystyki na bok. Typując ten mecz biorę pod uwagę waleczność, której pewnie nie zabraknie w tym meczu oraz warunki pogodowe bo ostatnio w Holandii z pogodą nie było najlepiej i boiska były w nienajlepszym stanie. Może już z pogodą się poprawiło, może i nie... w każdym bądź razie uważam, że ciekawym typem na derby Rotterdamu jest under 3,5 oferowany przez Unibet. Feyenoord jest faworytem i powinien wygrać ten mecz, ale znowu nie wydaje mi się aby był to wynik 4-0.. czy 5-0.. Jedynym wynikiem, który według mnie może pokrzyżować mi plany jest 3-1. Ale.. jak to będzie, zobaczymy po meczu ;) Kurs na under 3,5 jak dla mnie atrakcyjny i warty rozważenia na świątecznym kuponie ;)
Co do pogody to jutro w godzinie meczu bedzie pogodnie i ok 4-5 stopni na plusie. Dzisiaj tez nie przewiduja opadow w nocy ok 0. Mysle wiec, ze boisko powinno byc juz w nienajgorszym stanie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
De Graafschap vs AZ Alkmaar

De Graafschap zajmuje 11te miejsce w Eredivisie. Ostatnie 2 mecze zagrali całkiem dobrze, zremisowali u siebie z NECiem i wygrali na wyjeździe z Willemem. Beniaminek ten nie gra najlepiej u siebie: 2-3-2, ale i tak jak narazie spełniają cele tego sezonu, tzn. nie spadną do niższej ligi. W tym pojedynku trener de Jong będzie mógł skorzystać z wszystkich ważnych zawodników.
Z drugiej strony mamy AZ Alkmaar, który w tym sezonie przechodzi kryzys. Mają tyle samo punktów co ich rywal w tym pojedynku i to nie jest dobry wynik. Mają jedno spotkanie zaległe, ale to i tak słabiutki wynik jak na taki zespół. Zespół van Gaala gra bardzo słabo na wyjazdach: 1-2-3. W porównaniu do zeszłego sezonu jest to wynik fatalny, ponieważ w ubiegłym roku byli oni 2im zespołem grającym tak dobrze na wyjeździe, lepszy był jedynie PSV. Przeciwko De Graafschap nie zagra: da Silva, Opdam i Pocognoli.
H2H zdecydowanie przemawia za AZ, ale aktualna forma mówi mi, że to będzie wyrównane spotkanie. I wydaje mi się, iż warto zagrać tutaj handicap azjatycki.

Typ: +0.5 na de Graafschap
Kurs: 2.00
Buk: 10bet
Stake: 3/10
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Można też spróbowac zagrac że De Graafschap strzli gola ponieważ formacja obronna AZ Alkmaar nie jest najlepsza, co pokazuje w ostatnich meczach gdzie notorycznie tracą gole. Nawet grający rezerwowym skłądem Everton strzelił im 3 gole. Alkmaar to już nie ten zespoł co kiedyś kiedyś wygrywał kilkoma golami strzelał masę goli teraz już tak nie jest to sa ligowi średnaicy tak ja to widzę ;)
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
GRONINGEN - PSV

Spotkanie z górnej półki tabeli. Ósma drużyna z Groningen zagra na własnym stadionie z liderem z Eindhoven. Z ośmiu spotkań na własnym boisku biało-zieloni wygrali pięć, z czego trzy ostatnie. Jednak to były skromne(1:0), można wręcz powiedzieć że wymęczone zwycięstwa z typowymi średnianami - VVV Venlo czy Willem II. Ponadto na Euroborgu pokonali Feyenord po zaciętym spotkaniu. Aczkolwiek zespół Timmera nie potrafi odnaleźć się poza De Kiup to owo zwycięstwo pokazuje klasę zespołu. PSV to jednak inny zespół. Na wyjazdach gra nieźle: 4-2-1. Parę dni temu przed własną publicznością PSV pokonało Utrecht:4:1. Poza tym goście stoja przed szansą na odskoczenie chyba najgroźniejszemu rywalowi, czyli Ajaxowi, który przed tygodniem uległ słabiutkiemu Excelsiorowi. Teraz słabo grający Ajax gra z wymagającymi graczami z Twente. Problemem gospodarzy są kontuzje. W meczu na pewno nie wystąpią: Paul Mathijs, Marnix Kolder, Ondrej Svejdik, Tim Matavz, Luciano da Silva, Evgeniy Levchenko, Erik Nevland oraz Shkodran Metaj.
TYP: PSV
KURS: 1,90 SPORTINGBET
⛔(2:1 - już nigdy nie gram PSV. Zmarnowali taki ładny kupon ???? )​
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
FC Groningen vs PSV Eindhoven


Zgadzam sie z typem kolegi wyżej,ale jeszcze skubne coś swojego.Po ostatniej kolejce PSV wróciło na pozycje lidera.Teraz holenderska eredivisie nabiera przyspieszenia i jutro w drugi dzien swiat zostanie rozegrana pierwsza czesc 17 kolejki.Portowcy z Eindhoven beda osłabieni jedynie brakiem bramkarza-Heurelho Gomesa.Jednak strata tego zawodnika bedzie widoczna,bo jest to jeden z najlepszych bramkarzy ligi jak nie najlepszy.Jak już Asiek napisał gospodarze beda bardziej zdziesiątkowani.Nie wystąpią :paul Mathijs, Marnix Kolder, Ondrej Svejdik, Tim Matavz, Luciano da Silva, Evgeniy Levchenko, Erik Nevland oraz Shkodran Metaj.Groningen złapało rytm bo ostatnie 2 spotkania wygrali, ale przeciwnicy byli z dolnej czesci tabeli.U siebie grają wyjątkowo dobrze,ale trzeba pamietac, że PSV to nie byle zespół.W ostatniej kolejce przekonał sie o tym Utrecht.Zaraz po przerwie zdołali wyrównac,ale potem już tylko Lazovic, Perez i oczywiscie Koevermans,który zawsze skubnie coś w koncówce na swoje konto.Do czołówki &#39;superstrzelców&#39; eredivisie nie dużo mu brakuje, więc napewno bramek w tym meczu bedzie szukał.Poza tym druzyna z Eindhoven jest przyzwyczajona do występów w tygodniu,bo przeciez grali w LM, a Groningen to mimo wszystko mało doswiadczona druzyna.Podsumowując podopieczni Rona Jansa mogą powalczyc w tym meczu,ale daje im max 1 bramke,ale tylko dlatego,że Gomes doznał kontuzji.PSV jak już dosiadło fotelu lidera tak łatwo go nie odda i w pełni wykorzystają luki w składzie gospodarzy.


Typ:
PSV Eindhoven⛔
Typ:Over 2.5✅
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
F.C. Groningen - PSV Eindhoven
1x ✅
1,70



Mimo,że gracze koncernu Phillipsa są uważani za faworytów oraz są aktualnym liderem Eredivisie to ja w tym meczu uważam,że znalazłem optymalny typ z podpórka na Groningen.Wszystko w związku z tym,że u przyjezdnych nie zagra Aurelio Gomes,podstawowy golkiper piłkarzy z Eindhoven oraz fakt,że gospodarze na swoim stadionie Euroborg są piekielnie mocni.Świadczy o tym fakt pokonania m.in Feyenoordu Rotterdam 3-2 co jest wyczynem którym można się chwalić.

Groningen ten sezon może zaliczyć na pewno do udanych.Podopieczni Rona Jansa są na świetnym 6.miejscu w tabeli ze stratą tylko czterech punktów do trzeciego Ajaxu.Biało-Zieloni prezentują ostatnio wyborną formę mimo,że sytuacja kadrowa nie rozpieszcza.Groningen wygrało cztery z ostatnich pięciu spotkań,w tym ostatnio w dramatycznych okolicznościach Heracles 1-2.Wspomniałem o sytuacji kadrowej.No właśnie bo mimo,że panuje szpital to nie odbiło się to na wynikach.Dziś nie zagrają:paul Mathijs, Marnix Kolder, Ondrej Svejdik, Tim Matavz, Luciano da Silva, Evgeniy Levchenko, Erik Nevland oraz Shkodran Metaj.Lista dosyć pokaźna zważywszy iż większość zawodników to podstawowi oraz kluczowi zawodnicy.Groningen pokazało,że swój stadion to swego rodzaju talizman który przynosi szczęście.Czy w środowe,wczesne południe gracze gospodarze będą mieli powody do radości.Wg mnie mają olbrzymią szansę bo jak wiadomo na mecz z liderem spinają się wszyscy,nie tylko w Holandii.

Przeciwnikiem Groningen będzie PSV.Jak wiadomo uznana marka,od wielu już lat przewodząca w klubowej hierarchii w kraju Tulipana.Obecna forma myślę mogła by być lepsza.Graczom Jana Woutersa za często zdarzają się ostatnio wpadki i przestoje w grze.Tak było z AZ (1-1),Rodą (2-4) czy Heerenveen(1-2).W sumie dość szczęśliwie PSV jest liderem bo i Ajax i Feyenoord także pogubiły punkty.W ostatnią sobotę Eindhoven grało z Utrechtem i muszę powiedzieć,że PSV momentami grało dość dobrze jednak nie zachwycało jak za czasów Guusa Hiddinka.

Podsumowując już powoli,Groningen u siebie bardzo równo i dobrze grające,z pewnością stać ich na remis a być może i zwycięstwo.PSV z kolei bardzo różnie z przewagą tych gorszych momentów,dodatkowo bez Gomesa,co najlepszy strzelec Groningen H.Berg być może wykorzysta.Jak dla mnie po takim kursie to warto zagrać 1x.

Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam
1 ✅
1,22



Derby Rotterdamu na De Kuip.Feyenoord podejmować będzie Spartę i oczywiście zdecydowanym faworytem są gracze van Maarwijka.Mecze pomiędzy zespołami z miasta Portowego zawsze obfitują w grad bramek mam nadzieję,że tym razem nie będzie inaczej.

Zacznę może od przyjezdnych którzy mają nowego trenera a jest nim doświadczony Foeke Booy.Sparta dość nieoczekiwania wygrała dwa ostatnie mecze z NEC i Rodą i teraz ostrzą sobie żeby na rywala zza miedzy.Łatwo na pewno nie będzie bo Feye w ostatnich pojedynkach ze Spartą wygrywało dość wyraźnie.Goście na wyjazdach w tym sezonie wygrali tylko raz,przegrywając aż pięciokrotnie i nic dziwnego,że są tuż nad strefą spadkową.W ostatniej kolejce przyjezdni mieli grac z Bredą jednak murawa obiektu z Het Kasteel nie nadawała się gry.

Feyenoord u siebie w tym sezonie nie doznał jeszcze smaku porażki.Jedyne punkty na de Kuip zdołał urwać Ajax(2-2).Resztę spotkań były klub Ebiego Smolarka wygrał w cuglach.
Feyenoord traci tylko punkt do PSV co przy mojej prognozie starty punktów przez aktualnych mistrzów Holandii może dać fotel lidera piłkarzom Berta van Maarwijka.

Feyenoord nie powinien mieć kłopotów z co by nie było przeciętniakiem.Mimo,że sa to derby a te podobno mają swoje reguły to typuję pewny triumf Portowców okraszony workiem bramek.

N.E.C Nijmegen - VVV Venlo
x2 ✅
1,84

To rozbitego NEC zawita beniaminek z Venlo.Bukmacherzy faworyta upatrują wśród gospodarzy.Mnie jednak ich gra drażni więc pokuszę się o podpórkę na naprawdę nieźle grających ostatnio piłkarzy Andre Wetzela.Venlo ma wyraźnie zwyżkę formy,mam nadzieję,że utrzyma się ona jeszcze długo a przynajmniej do meczu z NEC.Lepszym okresem gry był już niespodziewany remis z Feyenoordem 0-0 u siebie.Następnie Venlo wywiozło z Enschede kolejny punkt,zaś w ostatniej kolejce pokonali u siebie Vitesse Arnhem 2-0.

NEC z kolei jest kompletnie bez formy,pozbawione jakichkolwiek atutów.Ostatni mecz wygrali 9 Listopada a jest już koniec Grudnia mało tego,ostatnie dwa mecze na Goffert Stadion przegrali do &quot;zera&quot;(z Heerenveen i z Feyenoordem).NA pewno ogromnym problem w ekipie Mario Beena są urazy i problemy zdrowotne jego piłkarzy.W ostatnim meczu zabrakło i dziś także zabraknie Bretta Holmana i Jhonny&#39;ego van Beukering&#39;a.Są to napastnicy a właśnie bramki a raczej ich brak są największą bolączką Cesarskich.

Mecz ten będzie ważny dla obydwu stron jednak ja uważam,że w zdecydowanie lepszej formie są goście.Polecam x2.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
GRONINGEN - PSV

Spotkanie z górnej półki tabeli. Ósma drużyna z Groningen zagra na własnym stadionie z liderem z Eindhoven. Z ośmiu spotkań na własnym boisku biało-zieloni wygrali pięć, z czego trzy ostatnie. Jednak to były skromne(1:0), można wręcz powiedzieć że wymęczone zwycięstwa z typowymi średnianami - VVV Venlo czy Willem II. Ponadto na Euroborgu pokonali Feyenord po zaciętym spotkaniu. Aczkolwiek zespół Timmera nie potrafi odnaleźć się poza De Kiup to owo zwycięstwo pokazuje klasę zespołu. PSV to jednak inny zespół. Na wyjazdach gra nieźle: 4-2-1. Parę dni temu przed własną publicznością PSV pokonało Utrecht:4:1. Poza tym goście stoja przed szansą na odskoczenie chyba najgroźniejszemu rywalowi, czyli Ajaxowi, który przed tygodniem uległ słabiutkiemu Excelsiorowi. Teraz słabo grający Ajax gra z wymagającymi graczami z Twente. Problemem gospodarzy są kontuzje. W meczu na pewno nie wystąpią: Paul Mathijs, Marnix Kolder, Ondrej Svejdik, Tim Matavz, Luciano da Silva, Evgeniy Levchenko, Erik Nevland oraz Shkodran Metaj.
TYP: PSV
KURS: 1,90 SPORTINGBET​
Chciałem napisać właśnie kilka słów o tym meczu, ale zrezygnowałem z tego pomysłu, bo nie będę powtarzał twej analizy. Duże osłabienia w Groningen + szansa dla PSV na odskoczenie Feyenoordowi i Ajaxowi to dla mnie dwa główne wyznaczniki do typowania tego meczu.
Perez, Lazovic, Farfan, Koevermans, cała linia obrony - z Utrechtem ci wymienieni grali bardzo dobrze i wynik spokojnie mógłby być nieco wyższy... PSV to ekipa klasowa i z osłabionym Groningen wygrają. Gospodarze u siebie grają dobrze, ale widać pierwsze oznaki zmęczenia. Poza tym ta niby dobra gra u siebie to fakt - zdobycze punktowe pokaźne, ale wygrane niezbyt przekonujące i w słabym stylu. Na wyjazdach ta ekipa nie istnieje i to jest właśnie pokazuje jej klasę. Ja stawiam na PSV i jestem prawie pewny ich zwycięstwa.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Feyenoord-Sp.Rotterdam
Dzisiaj na De Kuip Feyenord podejmowac bedzie słabiutką w tym sezonie Sparte zajmującą 15 miejsce w tabeli. Tutaj takze mozna spodziewac sie tylko jednego wyniku czyli zwyciestwa godpodarzy. Feyenord na własnym boisku gra bardzo dobrze - najlepiej z całej lifgii na 7 meczy wygrał 6 i tylko 1 raz remisował. Strzelił z 20 bramek a stracił zaledwie 2 ten bilans pokazuje jak silna jest to druzyna.W druzynie gospodarzy nioe zobaczymy Tima Vinckena, Sherifa Ekramy&#39;ego i Rona Vlaara - jednak ta trójka i tak nie wnosiła zbyt wiele dla zespołu i jest to mała strata. Reszta zawodników jest zdrowa i przeciwko Sparcie zagra najmocniejszy skład. Druzyna Sparty na wyjazdach gra słabiutko na 8 meczy wygrała zaledwie 1, 2 razy remisowała i 5 razy pomnosiła porazke przy czym strzeliła 12 bramek a straciła 25 !!!. W ekipie Sparty zabraknie Olafa Lindenbergha oraz Edwina van Buerena - są oni bowiem zawieszenii za kartki. Co tutaj wiecej pisac. Feyenord wygra to spotkanie bardzo pewnie, moze nawet kilkoma bramkami. Over 2,5 w tym meczu jest dosc fajnym typem. Gospodarze jak wiadomo tracą tylko punkt do lidera PSV i takie mecze jak ten dzisiejszy muszą wygrywac.

Mój typ: Feyenord / -1 Feyenord / Over 2,5
Kurs: 1,28 1,80 1,40
Pewność: 10/10; 9/10; 9/10
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ajax Amsterdam vs Twente Enschede

To jest zdecydowanie szlagier 17ej kolejki Eredivisie. Obie ekipy w ostatnich kolejkach spisują się bardzo przeciętnie, potrafiąc przegrać badź zremisować spotkanie z rywalem o kilka klas gorszym.
Ajax jako gospodarz będzie faworytem tego spotkania i kursy na ten team jest zbyt niski by zawracać sobie nim głowę. Jak wiemy ostatnio grają bardzo słabo. A zaczęło się od &#39;domowej&#39; porażki z NAC Bredą 1:3, potem ledwo wygrali na wyjeździe z ostatnią drużyną ligi Willemem 3:1 i w ostatniej kolejce przegrali z Excelsiorem 1:2... To są wyniki poniżej normy. Ajax powinien bezporblemowo wygrywać z takim rywalem z jakimi grali w dwóch poprzednich rundach. U siebie Ajax ma całkiem dobre statystyki: 4-2-1 i 21:10 w bramkach. Lista kontuzjowanych jest dość długa i w tym spotkaniu nie wystąpią: Vurnon Anit, Edgar Davids, Laurent Delorge, Mitchell Donald, Michael Krohn-Dehli, Edgar Manucharyan, Thomaa Vermaelen i Gregor van der Wiel. A także niewiadomy jest występ Heitingi oraz Colina.
Twente Enschede został zdecydowanie zlekceważony przez bukmacherów, ponieważ kurs w granicach 7 jest zdecydowanie za wysoki. Twente co prawda w ostatnich spotkaniach również nie zakskuje, ale jednak lepiej się prezentuje od Ajaxu. Trzy ostatnie spotkania to dwa remisy i jedna wygrana, a tą wygraną odnieśli w ostatniej kolejce z świetnie grającym Heerenven na wyjeździe. Ogólnie zespół Enschede gra dość dobrze na wyjazdach: 4-3-1. Trener gości nie jest zmartwiony jakimiś absencjami w drużynie i wystawi w tym spotkaniu najsilniejszy skład.
H2H pomiędzy obydwoam zepsołami jest wyrównane i niemogę się doczekać tego spotkania.

Mój typ: Twente + 1 oraz Twnte gołą 2
Kurs: na handi azjatycki: 1.80 w Pinnacle 5/10 i &#39;gołą&#39; 2 7.00 w SporingBet 1/10

pzDr
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
✅ Feyenoord-Sp.Rotterdam ✅

Dzisiaj na De Kuip Feyenord podejmowac bedzie słabiutką w tym sezonie Sparte zajmującą 15 miejsce w tabeli. Tutaj takze mozna spodziewac sie tylko jednego wyniku czyli zwyciestwa godpodarzy. Feyenord na własnym boisku gra bardzo dobrze - najlepiej z całej lifgii na 7 meczy wygrał 6 i tylko 1 raz remisował. Strzelił z 20 bramek a stracił zaledwie 2 ten bilans pokazuje jak silna jest to druzyna.W druzynie gospodarzy nioe zobaczymy Tima Vinckena, Sherifa Ekramy&#39;ego i Rona Vlaara - jednak ta trójka i tak nie wnosiła zbyt wiele dla zespołu i jest to mała strata. Reszta zawodników jest zdrowa i przeciwko Sparcie zagra najmocniejszy skład. Druzyna Sparty na wyjazdach gra słabiutko na 8 meczy wygrała zaledwie 1, 2 razy remisowała i 5 razy pomnosiła porazke przy czym strzeliła 12 bramek a straciła 25 !!!. W ekipie Sparty zabraknie Olafa Lindenbergha oraz Edwina van Buerena - są oni bowiem zawieszenii za kartki. Co tutaj wiecej pisac. Feyenord wygra to spotkanie bardzo pewnie, moze nawet kilkoma bramkami. Over 2,5 w tym meczu jest dosc fajnym typem. Gospodarze jak wiadomo tracą tylko punkt do lidera PSV i takie mecze jak ten dzisiejszy muszą wygrywac.

Mój typ: Feyenord / -1 Feyenord / Over 2,5
Kurs: 1,28 1,80 1,40
Pewność: 10/10; 9/10; 9/10
No i Feyenord wygrał 2:0 przez cały czas kontrolując gre.

PzDr nowak.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik

Ajax Amsterdam vs Twente Enschede
Typ:X2
Kurs:2,29
BetGun
Mimo,że faworytem są gracze z Amsterdamu to ja stawiam x2 na gości.Składa się na to wiele czynników.Po pierwsze Joden będą bardzo mocno osłabieni.Nie zagrają Vurnon Anit, Edgar Davids, Laurent Delorge, Mitchell Donald, Michael Krohn-Dehli, Edgar Manucharyan, Thomaa Vermaelen i Gregor van der Wiel.Wątpliwości są także przy Johnym Heitingu oraz Jurgenie Collinie.Obroną więc będzie bardzo dziurawa.Innym argumentem jest po prostu słaba forma podopiecznych trenera Kostera.Ostatnia,kompromitująca porażka z Excelsiorem 2-1 jest tego dowodem.Wcześniej Ajax uporał się nie bez problemów z Willem II 3-2 ale już z Bredą był bez szans i przegrał na własnym boisku aż 1-3.
Twente natomiast spisuje się bardzo dobrze w lidze.Obecnie znajdują się na 5.miejscu ze stratą tylko trzech punktów do Joden.Forma graczy Freda Ruttena z niedawnych meczy jest także dobra.Cztery dni temu pokonali na Abe Lenstra,zawsze groźne Heerenveen 2-1,zaś na początku miesiąca ograli Alkmaar w tym samym stosunku.Forma wyjazdowa Twente jest także zadowalająca.Z ośmiu meczy tylko jedna porażka,cztery remisy i trzy zwycięstwa.
Mimo,że Ajax w bezpośrednich meczach z Twente radziło sobie dość dobrze to w obecnej formie i przy rozbitej defensywie trudno wróżyć im szanse na komplet punktów.Enschede z Blaise N&#39;Kufo w składzie moim zdaniem są a stanie przywieźć do swojego miasta punkty.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kerkrade-Heerenveen ---&gt; @ 2 2,80
Goście lokują się na 4 pozycji z dorobkiem 29 pkt. jeżeli uda im się wygrać z Rodą która lokuje się 7 Lokacie z 26 pkt. mają szanse na awans o jedną lokatę do góry przed Ajax. , Więc jest o co grać , Heerenveen to druga drużyna która w lidzę strzela najwięcej bramek bo mają na koncie aż 41 !. Dodatkową szansą jest przełamanie gości na stadionie Rody na którym nie wygrali od 2 lat ! Heerenveen wygrał ostatnie 3 potyczki na wyjeździe co stawia ich w lepszych świetle na tle Rody która na 3 spotkania u siebie wygrała zaledwie 2. Moim zdaniem goście pokażą że w tym sezonie będa niespodzianką !
 
makaveli23 151,4K

makaveli23

Użytkownik
Utrecht - Excelsior
Typ : Utrecht -1
Kurs : 1.9
Buk : Sportingbet
Dzisiaj o 20.00 odbedzie sie spotkanie Utrechtu z Excelsiorem, który niedawno wygrał niespodziewanie z Ajaxem 2-1 u siebie. Utrecht to solidna druzyna i mysle ze dzisiaj nie da szans Ecselsiorowi na duzo. Szanse na zwyciestwo podwyzsza fakt ze goscie nie potrafia grac na wyjazdach o czym swiadczy ich bilans 0 - 2 - 5 oraz to ze traca na wyjazdach srednio 2.9 goli! W ostatnich dwoch meczach stracili az 9 nie strzelajac zadnego(Vitese 3:0,Willem II 6:0). Utrecht slynal z tego ze spisywal sie leiej na wyjazdach ale ostatnio poprawil lekko forme u siebie wygrywajac trzy spotkania pod rzad (Utrecht 3:1 Heracles,Utrecht 7:1 Sparta,Utrecht 3:2 Nijmegen) a przy tym bilans ktory dzisiaj wyglada tak 3 - 1 - 4. Gospodarze srednio zdobywaja 2.1 goli u siebie takze przy aktualnej formie wyjazdowej dzisiejszego przeciwnika maja szanse na wysoki zwyciestwo. Pomóc ma w tym napastnik Loval, który w meczu ze Sparta(7-1) strzelil HATTRICK!!! Polecam rowniez granie samej jedyny po kursie oscylujacym 1.4! GL
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bardzo ładnie typ na undera w derby Rotterdamu trafiony ;) Na dziś zastanawiam się podobnie jak Doberman90 nad zagraniem na zwycięstwo Heerenven, które na wyjazdach spisuje się bardzo dobrze.


Spotkanie: Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam
Typ: mniej niż 3,5 bramek ✅✅✅
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Stawka: 6/10
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Roda JC - SC Heerenveen
Więcej niż 2,5
1,50
Bwin

Dziś o godzinie 20:00 piłkarze Rody na własnym boisku podejmowac bedą drużynę Radosława Matusiaka Heerenveen. Drużyna gospodarzy obecnie zajmuje siódme miejsce z dorobkiem 26 &quot;oczek&quot;, team gości zaś jest wyżej w tabeli po z dorobkiem 29 punktów znajduje się na piątym miejscu. Roda w ostatniej kolejce zremisowała na wyjeździe z AZ Alkmaar 1:1 gola zdobył Jeanvion Yulu Matondo. Heerenveen dośc niespodziewanie uległo na w własnym boisku Twente przegrywając 1:2 gola dla pokonanych uzyskał Afonso Alves. Warto przypomniec że całkiem niedawno Roda pokonała PSV czy Vitesse ale przytrafiła się też mocna wpadka na własnym boisku ponieważ przegrali ze sąłbiutką Spartą 2:3. Fryzowie czyli Heerenveen świetnie spisują się na wyjazdach, dużo gorzej grają na własnym terenie co jest conajmniej dziwne. Do składu powrócił najlepszy gracz Heerenveen Afonso Alves które swoje nieprzeciętnie umiejętnosci pokazał już w meczu z Twente poniewaz strzelił gola, dziś wydaje mi się że po raz kolejny będzie mógł się cieszyc z bramki. Gertjan Verbeek trener gości ma problemy z formacją defensywną ponieważ zawieszony jest Giani Zuiverloon, nie w pełni sił jest Kristian Bak-Nielsen, a występ Michela Breuera jest mało prawdopodobny. W zespole Rody zabraknie Vincenta Lachambre i Jamad&#39;que Vandamme. Dziś czeka nas bardzo ciekawy mecz kto wygra ? obie drużyny są silne i mają po 50% szans na zdobycie 3 punktów ja dziś proponuje over w Heerenveen jest Alves ale i kłopoty w defensywnie wiec wniosek coś strzelą i coś stracą ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Chciałem zapodać typ Roda vs Heerenven over 2.5, ale Sutek wszystko pisał jak należy, ja jedynie mogę się z tym zgodzić bo pisać tego samego nie ma sensu. Ja jednak oprócz pewnego dla mnie Twente a AH dzisiaj opisze jeszcze jedno spotkanie z małym kursem, ale można to dorzucić do jakiegoś combo.

Utrecht vs Excelsior

Utrecht aktualnie zajmuje 9tą pozycje w tabeli Eredivisie. Ostatnie spotkania grają dość dobrze, na 6 spotkań wygrali aż 4 razy i dwukrotnie przegrali (z PSV i AZ). U siebie Utrecht nie przegrał od 4ego listopada, a bilans spotkań us eibie mają średni: 3-1-4. W dzisiejszym pojedynku przeciwko Excelsiorowi nie zagrają Etienne Shew-Atjon, Kees van Buuren i Cedric van der Gun, ale oni już od dłuższego czasu pauzują. Do teamu wraca jednak ważne ogniwo: Sanmartean.
Excelsior jest w strefie &#39;barażowej&#39;, ale mają tyle samo punktów co SParta, która jest oczko wyżej. Excelsior w ostatniej kolejce zaskoczył wygrwając u siebie 2:1 z Ajaxem. Było to jednak w bardzo złych warunkach, boisko było w śniegu, więc szczęście było po stronie Excelsioru. Zespól ten gra fatalnie na wyjazdach (0-2-5), jedynie gorzej od nich gra Willem na wyjazdach (aktualnie najgorszy zespół ligi). W dodatku mają dość długą liste kontuzjowanych, zabraknie dzis: René van Dierena, Eldridge Rojera, Sebastiaana Steura, Koena Stama,, a także Damiena Hertoga.
H2H jest zdecydowanie za Utrechtem i moim zdaniem dzisiaj również warto na nich zagrać. Kurs co prawda 1.50 w niektórych bukach, ale do jakiegoś combo można dorzucić. Myślałem także nad handi, ale wydaje mis się że nie ma sensu ryzykować.

Mój typ: 1
Kurs: 1.40 Coral/Skybet
Stake: 7/10

Zastanawiam się również nad postawieniem na Heracles dzisiaj. Kursy na wygraną gości sięgają 2.40 w 188bet, a u siebie potrafią zagrać niezły meczyk. Jak wspomniałem wcześniej Willem gra na wyjazdach fatalnie, nie zdobyli nawet bramki. A Heracles u siebie wygrał m. in. z AZ. W dodatku Willem grać będzie poraz kolejny bez kilku ważnych zawodników. I moim zdaniem naprawde warto zaryzykowac i zagrac na Heracles.
H2H wygląda dość wyrównanie.

Mój typ: 1
Kurs: 2.40 188bet
Stake: 3/10
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Hehe. Miałem opisac mecz Utrchtu ze Spartą ale Benek to zrobił ???? wyręczyliśmy się na zmiane. Krótko Sparta najsabszy zespół, ligi na wyjazdach gra beznadziejnie, dziś Utrecht powinnen pewnie zwyciężyc ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom