>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka I ligi (13.11 - 15.11.2015)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Betsson

Przed nami ostatnia kolejka rundy jesiennej. Po nie rozegramy awansem jeszcze dwie kolejki rundy rewanżowej i przyjdzie pora na sezon ogórkowy.
W najbliższy weekend hitowo zapowiadają się pojedynki Zawiszy z Zagłębiem oraz Wisły z GieKSą. W obu przypadkach brak zdecydowanego faworyta, a kursy w obu przypadkach na gości są warte gry. Może warto rozważyć grę jakimś systemem?
Ciekawie powinno być również w Głogowie gdzie Chrobry zmierzy się z Arką Gdynia. Warto zaznaczyć, że mecz odbędzie się bez udziału publiczności.
Ostrzegam przed graniem na Stomil -&gt; strajk piłkarzy, brak kasy i może posypać się walkower.

Zapraszam do dyskusji.​
 
chamberlain 455,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Wisła Płock - GKS Katowice
GKS Katowice @ 3.00 ⛔
Bet365
Mecz 50/50 według mnie, obie drużyny równie dobrze te spotkanie mogą wygrać, dlatego widzę value w gościach. GKS ostatnio podskoczył w tabeli, od 4 spotkań nie stracili bramki, świetnie radzi sobie bramkarz Kuchta, który przecież ma dopiero 19 lat. Zespół z Katowic ogrywał ostatnio Zawiszę, czy też Dolcan, więc jest czym się poszczycić. Wisła również w formie, ale po raz ostatni wygrali u siebie z GKS w 2008 roku, więc aż 7 lat temu, w całej historii spotkań Wisła ogrywała zespół z Katowic u siebie tylko 2 razy. Mimo, że to nie ma mniejszego znaczenia, to jednak w jakimś stopniu pokazuje, że goście nie są zbyt wygodnym rywalem. Tak jak napisałem na początku szanse na zwycięstwo są równe dla obu drużyn, więc zdecydowanie lepiej pograć gości.​
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Zawisza vs Zaglebie Sosnowiec
Ktos wie dlaczego U n i b e t, B e t 365 i paru innych bukmacherow wycofalo ten mecz ze swojej oferty?
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
Żadnego walkowera w Olsztynie nie będzie. Chłopaki wrócili do treningów, jak podkreśla kapitan są profesjonalistami i zagrają do końca rundy. W ekipie pełna mobilizacja, Stomil pokazywał ostatnio już, że mimo problemów finansowych grają dobry futbol. Dziś zagrają dla kibiców których na pewno nie zabraknie. Już za chwilę otwarty zostanie port lotniczy Olsztyn Szymany i bardzo prawdopodobne jest to, że zostanie on sponsorem ekipy Dumy Warmii. Także dziś nie ma innej opcji jak wygrana Stomilu po ładnym kursie.
Stomil-Miedź 1 3.00
Bukmacher: Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Żadnego walkowera w Olsztynie nie będzie
Dziś zagrają dla kibiców których na pewno nie zabraknie.
Też tak mi się wydaje. Zaniżony kurs na miedź dla zamydlenia oczu. Z Legnicy do Olsztyna nie bagatela 559 km - 6,5 godziny drogi autokarem (jak nie więcej, przy obecnych warunkach atmosferycznych). Dochodzi lekkie zmęczenie podróżą gości.
Najskuteczniejszym zawodnikiem Stomilu jest Rafał Kujawa, który na koncie ma już 6 bramek. Dzisiaj znowu ukłuje? Jest na to szansa. Gdybym miał coś typować w tym spotkaniu to BTS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Psychosocial 823,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
POLSKA: I liga
Dolcan Ząbki-MKS Kluczbork TYP 1 kurs 1,65 6/10 g.17.00 1:1 BOX
PS: Przeanalizowałem ten mecz pod różnymi płaszczyznami. Składy, forma i możliwości. Wychodzi mi pewna wygrana gospodarzy. Należy jeszcze pamiętać że dwa tygodnie temu aktualny wicelider Zagłębie Sosnowiec po serii 5 zwycięstw z rzędu nawet nie beknął w Ząbkach przegrywając gładko 1:4 a po 60 minutach 0:4. Tydzień temu Dolcan wygrywając już 2:0 w Gdyni, dał sobie wbić 3 gole by ostatecznie przegrać. Ale Arka zajmuje 3 miejsce w tabeli także do cieniasów nie należy. Kluczbork ? Książę Henryk IV Probus nadał prawa miejskie temu miastu w 1274 roku a założył go Zakon Krzyżowców z czerwona gwiazdą. Tyle wiem o Kluczborku bo o ich wyczynach piłkarskich bez urazy nic nie chce wiedzieć.
 
empel 112

empel

Użytkownik
Chrobry Głogów - Arka Gdynia 12:45

Dziś tylko jedno spotkanie na zapleczu ekstraklasy, gospodarze mieli świetną serię gdzie wygrali 3 ważne spotkania z Zawiszą, Wigrami i Wisłą gdzie faworytami nie byli, ostatnie dwie kolejki to lekki spadek formy i tylko remis z GKS i przegrana z beniaminkiem z Sosnowca. Arka rownież forma pnąca się w góre, po słabym początku, w ostatniej kolejce pokonali przyjezdnych z Ząbek 3:2 po fajnym spotkaniu. Nalepa, Da Silva czy Górski z Chrobrego potrafią się znaleźć tam gdzie potrzeba i wykańczać akcje, myślę że i w tym spotkaniu któryś z nich może trafić do siatki. Od piątku chodził mi po głowie typ na BTTS + over w tym spotkaniu i taki zakład dziś postawię, liczę że będzie to zacięty mecz ze sporą ilością goli.

BTTS + over @ 2.50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom