>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

17 kolejka I ligi 28-30.10.2011

Status
Zamknięty.
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
W piątek meczem Warty Poznań z Wisłą Płock zainaugurujemy 17 kolejkę I ligi. Mecz na szczycie odbędzie się w sobotę w Szczecinie, gdzie tamtejsza Pogoń zmierzy się z Arką Gdynia. Inne ciekawe spotkanie zobaczymy w Bydgoszczy - tam Zawisza zagra z Piastem.
Zapraszam do dyskusji i do pisania analiz.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Warta Poznań - Wisła Płock typ: Warta Poznań kurs: 1,55
Nie wiem czy jest sens akurat bardzo wnikliwie rozpisywać się na temat tego meczu. Wisła Płock delikatnie mówiąc nie gra rewelacyjnie (ostatni remis z Pogonią to bardziej wina piłkarzy ze Szczecina). Poza tym w Poznaniu są już sfrustrowaniu stratą punktów. Trener stawia przed piłkarzami ambitne cele 12 pkt w 4 meczach. Piłkarze również zdają się być zmobilizowani. Biorąc pod uwagę realną siłę sportową (Warta jest niezaprzeczalnie mocniejsza kadrowo od dzisiejszych przeciwników), ambicje oraz perspektywę grania u siebie, sądzę, iż rozsądnym typem jest postawienie na piłkarzy Warty Poznań. Pozdrawiam i życzę udanych typów :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Olimpia Elbląg - Kolejarz Stróże 1 2.85, 1X 1.50 Unibet*
*w 10bet można złapać kurs na Olimpię 3.21
Na ten weekend standardowo szukałem spotkania według mojej dewizy - &quot;typ na przełamanie&quot;. Spotkanie to wypatrzyłem już sobie w trakcie tygodnia, ale byłem ciekawy jakie zostaną wystawione kursy. Okazało się, że typ jak najbardziej do grania, chociaż kursy drastycznie spadają. Najlepszym przykładem jest screen u góry tematu, gdzie kurs na elblążan (ze środy) wynosi 3.15, a aktualnie w Unibet można złapać 2.85.
O meczu krótko. Olimpia po raz pierwszy i zarazem ostatni w I lidze wygrała 27 sierpnia, 2:1 z Polonią Bytom. Od tego czasu elblążanie rozegrali 10 spotkań z rzędu i w żadnym z nim nie dopisali do swojego dorobku trzech punktów. W Elblągu nastąpiła zmiana trenera i efekty było widać już przed tygodniem, gdy OE udanie zagrała w Ząbkach remisując 2:2. Do zwycięstwa zabrakło im dosłownie kilka minut. Kolejarz to z kolei zespół, który w tym sezonie moim zdaniem zaskakuje. W minionych rozgrywkach ledwo się utrzymali, a teraz radzą sobie bardzo poprawnie, notując miejsce w środku tabli. Sądzę, że jak na tą ekipę to i tak dużo, a więc lekki spadek formy musi nastąpić. No i chyba nastąpił. Ostatnei dwa spotkania to wymęczony remis w Nowym Sączu i sromotna porażka u siebie z Termalicą 0:3. Stróże na pewno są w zasięgu Olimpii, która będzie za wszelką cenę dążyła do przełamania. A prędzej, czy później to nastąpi. Na własnym boisku jest o to na pewno łatwiej i na dodatek gdy ma się na przeciw siebie nienajlepszego przeciwnika. Kursy bardzo dobre, a więc nie pozostaje nic innego jak tylko grać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom