>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

17. kolejka La Liga [06.01 - 09.01.2017]

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Pierwsza kolejka w nowym roku i od razu dwa bardzo fajnie zapowiadające się mecze. W sobotę hit w San Sebastian, a w niedzielę na El Madrigal. Do tego derby Kraju Basków w Bilbao oraz pod nowymi szkoleniowcami zagrają Malaga czy Valencia. Bez kłopotów na inauguracje 2017 roku powinno się obejść w przypadku Realu, bo rywal cieniutki i tutaj może być jakaś strzelanina dobra, a już raz udało się dychę wsadzić Granadzie u siebie...
Zapraszam do dyskusji​
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
Espanyol - Deportivo la Coruna
17. kolejkę La Liga zainaugurujemy w Barcelonie, gdzie Espanyol podejmie gości z A Coruny. Gospodarze po świetnym okresie sezonu chyba złapali małą zadyszkę. Najpierw odpadnięcie z Pucharu Króla z drugoligowym Alcorcon, a później łomot w derbach Katalonii. Szansa na przełamanie nadarzy się jutro, tyle, że zadanie stojące przed zawodnikami Quique Floresa na pewno nie będzie łatwe. Do stolicy Katalonii przyjeżdża bowiem Deportivo, które w końcu złapało wiatr w żagle. Po bardzo słabym początku sezonu przyszło przełomowe zwycięstwo z Realem Sociedad aż 5:1. Potem była jeszcze pechowa porażka z Realem na Bernabeu, dwa pewne zwycięstwa z Betisem i Osasuną oraz niedawny remis w Pucharze Króla z Alaves. Świetnie gra napastnik Los Turcos Florin Andone, który chyba rozkręcił się na dobre. Jeśli chodzi o braki kadrowe to w ekipie Gaizki Garitano nie ma istotnych osłabień, natomiast w kadrze gospodarzy zabraknie Diego Lopeza, który nabawił się kontuzji kolana w meczu z Barceloną oraz Leo Baptistao, który jest ważnym elementem gry ofensywnej Papużek. Potencjał ofensywny Espanyol ma jednak bardzo duży: jest Moreno, jest Piatti, a i Caicedo może pokusić się o bramkę pod nieobecność Brazylijczyka. Zważywszy na to, że Deportivo to drużyna niezwykle ofensywna, możemy spodziewać się, że jutro obejrzymy dobre, otwarte spotkanie. Trudno jest typować zwycięzcę tego meczu, lecz wydaje mi się, że atut własnego boiska przechyli szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy, którzy nie przegrali z Depor na Cornelia el Prat od 2007 roku.
powyżej 2.5 bramki @2.23 Betsson 4/10 ⛔
Espanyol wygra + BTS @5.1 Betsson 2/10 ⛔
Dwa karne należały się Espanyolowi w doliczonym czasie, no ale cóż do poziomu sędziowania w Hiszpanii chyba już przywykliśmy :p
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Sociedad-Sevilla
Typ: 1/1
Kurs 3.60
Buk Bet 365
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Realu Sociedad na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Sevilli. Gospodarze moim zdaniem są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów przed własną publicznością , Sevilla na wyjazdach nie potrafi ustabilizować swojej formy i często grywa na słabym poziomie, gospodarze natomiast ostatnio na swoim stadionie nie popełniają błędów oraz wpadek tak w lidze Hiszpańskiej jak i pucharze króla jest to ekipa która nie poniosła porażki od końca sierpnia tego roku, kiedy to przegrali z zespołem Madryckiego Realu , następnie notowali 9 kolejnych spotkań u siebie bez porażki , zremisowali 3 razy i wygrali 6 spotkań , grali między innymi z zespołami Barcelony, Atletico Madryt, Villarealu oraz Valencii, żadna z tych ekip tutaj nie wygrała, Sevilla również nie potrafi na tym boisku wygrać już od roku 2011 i myślę że w obecnej formie to gospodarze powinni w tej kolejce sięgnąć po komplet punktów, stawiam na wynik 2:1 lub 3:2 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę również na bramki w tym spotkaniu bowiem przecież obie ekipy grają do przodu.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Myślę, że warto dziś iść w stronę Espanyolu. Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Depor prezentowało się naprawdę dobrze, ale dziś może mieć problemy. Jak się spojrzy na siłe ofensywy w ostatnich meczach to ewidentnie widać, że grę ciągnęli Rumun Andone oraz doświadczony Holender Babel. Szkopuł w tym, że Babel wybrał od Nowego Roku grę w tureckim Besiktasie.
Espanyol po 2,00 jest dobrą opcją na dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Po świąteczno-noworocznej przerwie wraca La Liga, a razem z nią atrakcyjne oferty od firmy Betsson. Bezsprzecznym szlagierem 17. kolejki ligi hiszpańskiej będzie spotkanie Villarrealu z Barceloną, na które bukmacher daje 15PLN za darmo na żywo ! A żeby tego było mało, klienci Betsson będą mogli obejrzeć transmisję tego meczu na stronie. Jak zaczynać rok, to właśnie w takim stylu!

Barcelona na stadion Żółtej Łodzi Podwodnej udaje się z jasno nakreślonym celem Katalończycy chcą zgarnąć pełną pulę. Zawodnicy Luisa Enrique zaliczyli w tym sezonie kilka nieoczekiwanych wpadek, przez co nie mają już marginesu błędu i jeżeli chcą myśleć o dogonieniu Realu Madryt i obronie mistrzowskiego tytułu, to po prostu nie mogą pozwolić sobie na kolejne potknięcie. A że Villarreal nie jest łatwym rywalem, pokazał to ostatni mecz tych drużyn, w którym padł wynik 2:2. Co prawda zakończył on sięgającą 2013 roku passę siedmiu zwycięstw Barcy, ale ostatnie miesiące pokazują wyraźną poprawę gry Villarreal. Gospodarze tego starcia zajmują obecnie czwarte miejsce w La Liga i po ostatnim remisie z Dumą Katalonii, teraz będą celować w zwycięstwo.
Barca w ostatnich tygodniach przed przerwą prezentowała się dobrze, a czasami nawet bardzo dobrze. Po serii frustrujących remisów Messi i spółka zaczęli wygrywać i duża w tym zasługa talizmanu ekipy€“ Andresa Iniesty. Doświadczony kapitan wrócił do zdrowia po kontuzji, jakiej nabawił się w meczu z Valencią i wprowadził dużo spokoju do drugiej linii. Reguluje tempo gry, drybluje, notuje sporo przechwytów i przede wszystkim wprowadza spokój w poczynania całej drużyny. Od czasu powrotu na boisko Barca z Iniestą w składzie zagrała osiem spotkań, z czego wygrała siedem i raz zremisowała, co tylko pokazuje, jak ważną postacią jest Iluzjonista.
Obrońcy Villarrealu oczywiście będą musieli uważać na tercet MSN. Brzmi jak banał, ale drużyna z El Madrigal ma wielkie problemy z upilnowaniem Leo Messiego i Neymara, który uwielbia strzelać akurat tej drużynie. Sam Villarreal także ma kim straszyć, a w zespole wyróżniają się przede wszystkim środkowy pomocnik Roberto Soriano, sprowadzeniem którego miała być zainteresowana sama Barcelona oraz napastnicy Cedric Bakambu i Nicola Sansone.
Szykuje się więc świetne widowisko, w którym zmierzą się ze sobą jedne z najlepszych drużyn w Hiszpanii. Faworytem jest oczywiście Barcelona, jednak nie bez szans jest ekipa Villarrealu, która u siebie pokonała chociażby Atletico Madryt. Kurs na gospodarzy wynosi 6.35, a zwycięstwo Barcy wyceniane jest po kursie 1.48.
Na kogo postawicie swój darmowy zakład?
Postaw go teraz!
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 13:00
Spotkanie Real Madryt v Granada
Analiza: W tym spotkaniu będzie oczywiście tylko jeden faworyt, mianowicie ekipa z Madrytu. Po świetnym początku nowego roku w którym Real pokonał solidną Seville gładko 3:0 teraz pora zmierzyć się z drużyną która zajmuje 19 lokatę w LaLiga z dorobkiem ledwie 9 oczek i jest jednym z głównych kandydatów do opuszczenia Hiszpańskiej ekstraklasy. Do składu z Madrytu wraca po odpoczynku Ronaldo. Dodatkowo świetnie w starciu z Sevillą zaprezentował się James i jest duża szansa że dostanie kolejną szansę na udowodnienie że forma zaczyna wracać do wysokiego poziomu. Martwię się tylko czy w tym spotkaniu nie wystąpi syndrom ja go nazywam przespacerowanego meczu. Jeśli Ekipa Królewskich nie oleje przeciwnika to obstawiam wynik w granicach manity. Wracając do składu według mnie na bramce wystąpi Navas co jest raczej pewne. W obronie jest pewien problem ze środkowymi obrońcami. Zawieszony jest Ramos, a kontuzjowany Pepe. Wydaje mi się że kolejną szanse dostanie ceniony przeze mnie Nacho. Na prawej wystąpi raczej Danilo do pary z Marcelo na lewej. W środku zobaczymy pewnie Luke i Toniego, którzy będą ubezpieczani przez Casemiro. Na prawym skrzydle zagra James, lewe CR, a przed nimi Benzema/Morata. Ogólnie przez plagę kontuzji ZZ nie ma wielu wariantów. Jest jeszcze Isco i raczej wydawało mi się przed spotkaniem z Sevillą że to on zagra w miejsce Jamesa, ale patrząc na to jak się zaprezentował młody Kolumbijczyk zmieniam zdanie.
Co do ekipy z Granady wiele nie mogę powiedzieć, ale postaram się trochę przeanalizować ich sytuację przed tym spotkaniem. Bilans ostatnich 5 spotkań na wyjazdach mają delikatnie mówiąc tragiczny, 3 porażki i 2 remisy. W starciach z Realem mają jeszcze gorszy, mianowicie same porażki w ostatnich 5 spotkaniach z bilansem 20:2 w plecy. Ze składu Luisa Alcaraza wypada aż 7 graczy i do Madrytu leci tylko z 18 osobową kadrą.
Ja typuje tu gładziutkie zwycięstwo i spokojne 3 punkty w drodze po koronę LL.

Moje typy:
1. Przerwa- Koniec Real-Real 1,33✅
2. Real (-3) 2,20✅
3. obydwie strzelą gola NIE 1,80✅
Buk Bet.365
ps. mam nadzieje że ktoś skorzystał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Espanyol - Deportivo
Typ: 1
Kurs: 2.10
buk: unibet
Wynik:

Deportivo to jedna z najgorszych drużyn na wyjazdach. Zespół gości nie wygrał jeszcze żadnego spotkania wyjazdowego, trzy zremisował i pięć przegrał. Na dodatek strzelił tylko siedem goli, a stracił aż siedemnaście. Goście w tygodniu grali w Pucharze Króla, gdzie zremisowali 2:2 z Alaves. Dziś spisuje ich na kolejne stratę punktów, ponieważ Espanyol wygląda lepiej w obecnej formie i jest tu zdecydowanym faworytem. Prawda jest taka, że gospodarze mogą walczyć o środek tabeli, bo ciężko jest im dorównać takim zespołom jak Athletic, Atletico czy Villarreal. Dziś jednak liczę, że podtrzymają swoją ligową passę bez porażki w meczach u siebie i pewnie wygrają.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W dzisiejszym meczu to ESP - DLC to ja chciałbym zwrócić uwagę na over bramkowy, linia wystawiona tylko na 2 bramki!
Ja kilka razy oglądałem DLC - grają na tak, do przodu. Wyniki z końca 2016 to 2:3 z Sevillą, 4:3 z Malagą (gol w doliczonym czasie), sensacja i w końcu przełamanie 5:1 z Sociedad (viren ustawił mecz ???? ), 3:2 z Realem (było już 1:2 nawet, Ramos w doliczonym czasie znowu wygenerował memy), w CdR dwa mecze raz 3:1, ostatnio 2:2.
Ja myślę, że spokojnie tu 2 bramki wpadną. Espanyol też ładnie dostał np. 1:4 z Barceloną. Tak wiem, że to underowa ekipa, ale ze względu na DLC zagrałbym tutaj over 2 ▶ i over HT ⛔ .
H2H niestety nie powala...
@Edit: No i 1:1, czyli bez szału...
 
P 1,2K

piotrek96

Użytkownik
@Kedar1985

Ja bym nie był pewny z tym BTTS-NIE. Real &quot;lubi&quot; tracić gola ze słabymi zespołami. Dodając, poczekałbym na składy, ponieważ na PO możliwe że zagra dziś Danilo...a nie oszukujmy się- gość jest słaby, łatwy do przejścia w obronie i potrafi stracić piłkę w &quot;kluczowym&quot; momencie.
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Składy na mecz
Real Madryt:
Navas; Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos; Isco, Benzema, Ronaldo.
Ławka: Casilla, Danilo, CoentrĂŁo, Asensio, James, Morata, Mariano.
Granada: Ochoa; Tito, Vezo, Lombán, Gabriel Silva; Samper, Uche Agbo, Andreas Pereira, Boga, Tabanou; Kraweć.
Ławka: Oier, Gastón Silva, Márquez, Toral, Atzili, Ponce, Bueno.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Real Madryt - Granada
Typ: Handicap 0-3
Kurs: 1.94
buk: betsson
Wynik: 5:0

Pomimo przerwy świątecznej w tygodniu piłkarze Realu rozbili u siebie Sevillę 3:0 w ramach Pucharu Króla. Do składu powrócił tercet Modrić-Kroos-Casemiro, i cała trójka ponownie miażdży linię pomocy. Ta wygrana potwierdza to, że gospodarze wydają się być w formie przed dzisiejszym spotkaniem i spodziewam się pogromu. Goście są jedną z najgorszych drużyn obecnie w La Liga. W ośmiu spotkaniach wyjazdowych Granada zdobyła jak dotąd tylko trzy punkty, jest jedną z czterech drużyn, które w tym sezonie jeszcze nie wygrywały, a w dodatku straciła na wyjazdach najwięcej goli - 23. Mecz lada moment, a więc umieszcza oficjalne składy
Real Madryt: Navas; Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos; Isco, Benzema, Ronaldo.
Ławka: Casilla, Danilo, CoentrĂŁo, Asensio, James, Morata, Mariano.
Granada: Ochoa; Tito, Vezo, Lombán, Gabriel Silva; Samper, Uche Agbo, Andreas Pereira, Boga, Tabanou; Kraweć.
Ławka: Oier, Gastón Silva, Márquez, Toral, Atzili, Ponce, Bueno.

16:15 Eibar - Atletico
Typ: 2
Kurs: 1.66
buk: betsson
Wynik: 0:2
Typ: goście + powyżej 1.5 gola w meczu
Kurs: 2.15
buk: betsson
Wynik: 0:2​

Przed nami nieźle zapowiadające się starcie. Gospodarze to jak na razie mała rewelacja rozgrywek la liga. Drużyna Jose Luisa Mendilibara w tym sezonie przegrała dotąd tylko jedno spotkanie u siebie, o dziwo z obecnie najsłabsza w lidze Osasuną 2:3, w pozostałych meczach zespół zaliczył pięć wygranych i dwa remisy. Eibar nie wygrało trzech kolejnych spotkań ligowych, w których zdobyło dwa punkty co może niepokoić kibiców baskijskiego zespołu, dlatego też idę w stronę gości. Atletico po serii trzech meczów bez zwycięstwa w końcu pokonali rywala w lidze, a by uporać się z groźnym Las Palmas wystarczyła im jednak bramka. Drużyna z Madrytu przegrała trzy z ostatnich pięciu spotkań wyjazdowych tracąc w spotkaniach z Sociedad, Sevillą i Villarreal aż sześc goli, a w dodatku nie strzelając żadnego. Teraz liczę na przełamanie, tym bardziej, że w tygodniu pokonali na wyjeździe Las Palmas 0:2 co mnie zaskoczyło. Spotkanie zapewne będzie wyrównane, ale to goście wyglądają solidniej, dlatego zagram w ich stronę po tak dobrym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zioomus 16

zioomus

Użytkownik
Sevilla to przede wszystkim zespół własnego boiska, na wyjeździe, w obecnym sezonie, z &quot;poważniejszych&quot; przeciwników, pokonali wyłącznie Celtę, która zresztą obecnie nie zachwyca.
Sociedad, oprócz wpadki z Depor, prezentuje się ostatnio naprawdę dobrze, zwłaszcza na własnym boisku, pokonanie w tygodniu Villarrealu 3:1, czyli zespołu, który ma porównywalny potencjał do Sevilli, to potwierdza.
Osobiście nie pokuszę się o wytypowanie zwycięzcy, bardziej szedłbym w stronę goli, stąd moje propozycje:
Obie strzelą i powyżej 2.5 @1.9 bet365 6/10 ⛔
Obie strzelą w pierwszej połowie @4.0 bet365 3/10 ⛔

Kurs w drugim przypadku kusi, nie wykluczam scenariusza z bramką w ciągu pierwszych 15 minut i potem ciągłej wymiany cios za cios, oba zespoły są do tego zdolne.
Co do meczu Atletico, wydaje mi się, że rozsądniejszym typem niż czyste zwycięstwo Atletico po 1.73 może być BTS @2.05 bet365 ⛔, w obecnym sezonie Eibar tylko w jednym spotkaniu nie u siebie nie trafił do siatki przeciwnika, w Atletico brakuje podstawowego bramkarza, Oblaka, ponadto na cztery ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami, aż w trzech oglądaliśmy bramki z obu stron.
edit:// mecz Atletico straszna kaszana, jednak oni się idealnie odnajdują w takich meczach, Sociedad zawiodło mnie po całości.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 12:00
Spotkanie Bilbao-Alaves
Typ: Bilbao -1.5 gola
Kurs 2.70
Buk

Analiza: Na jutro postanowiłem wybrać spotkanie z Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Athletic Bilbao na swoim stadionie podejmowała będzie beniaminka z Alaves. gospodarze na chwilę obecną znajdują się na 7 pozycji w ligowej klasyfikacji, na swoim koncie zgromadzili 26 punktów w 16 kolejkach , głównym problemem gospodarzy są ich spotkania wyjazdowe, jednak u siebie grają bardzo dobrze, rzadko popełniają wpadki, w poprzednich 12 kolejkach grając przed wlasną publicznością nie przegrali ani razu zanotowali w tym czasie 11 zwycięstw oraz 1 remis , pokonali między innymi drużynę Sevilli, Valencii , Barcelony oraz Villarealu, myślę że goście którzy są zespołem znacznie slabszym,ale mającym sporo szczęscia w tej kolejce nie będą mieli większych szans na zdobycie jakichkolwiek ligowych punktów, ja postawiłbym na wygraną zespołu gospodarzy do połowy oraz po 90 minutach tego spotkania, stawiam na wynik 1:0 do przery oraz 3:1 na koniec spotkania.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Real Sociedad-Sevilla
Ten typ grałem, gdy kurs był jeszcze ponad 2, a teraz jest już ledwie 1,9, czyli mniej więcej odpowiednio oszacowany kurs. La Real u siebie mega mocny i w zasadzie po niemrawym początku teraz elegancko grają. Dzisiaj niestety zabraknie Zurutuzy i to będzie spore osłabienie ekipy Eusebio. On zawsze daje dużo spokoju w ofensywie i defensywie. Ale z przodu nie powinno być kłopotu, wszak dobrze rok zaczęli Willian Jose czy Oyarzabal, do tego Xabi Prieto i Carlos Vela i mamy kwartet naprawdę fajny. W defensywie różowo nie jest i zawsze jakiegoś gola, nawet jednego, głupiego, stracą.
Sevilla tym razem powinna zagrać w najmocniejszym składzie i nie będzie wymyślania jakiejś super defensywnej taktyki, jak to miało miejsce w środę z Realem Madryt. Dzisiaj Vietto lub Ben Yedder muszą grać w dużym wymiarze czasowym i Sampaoli na pewno nie pozwoli na taką bezjajeczność w ataku...
Dla mnie to mecz kolejki, obie ekipy ofensywne i fajnie grające, dlatego powinno być tutaj kilka bramek i to z obu stron, na co liczę.
Over 2,5+BTS @ 1,90 Bet365⛔0:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
varley 21

varley

Użytkownik
Co myślicie o meczu Villareal - Barca? Kusi mnie 1x, kurs ok. 2.4 a myślę że duże szanse na wejscie, w tamtym sezonie pamiętam, że postawiłem tak samo i Villareal mnie nie zawiodło choć przegrywali 2:0 ;).
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Co myślicie o meczu Villareal - Barca? Kusi mnie 1x, kurs ok. 2.4 a myślę że duże szanse na wejscie, w tamtym sezonie pamiętam, że postawiłem tak samo i Villareal mnie nie zawiodło choć przegrywali 2:0 ;).
Jako kibic Królewskich chciał bym żeby Ci siadł taki typ, ale ja zagram to niestety na korzyść Barcelony. Po takim beznadziejnym meczu w ich wykonaniu jaki ostatnio zaprezentowali, do tego jeszcze jak ładnie ich sędzia wydymał będą coś czuje grać na maxa i gospodarze nie będą mieć nic do powiedzenia. Kurs jaki złapałem na Barcelone to jest ponad 1,5 więc wydaje mi się że warto to na nich zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zauważyłem pewną prawidłowość w LaLiga. Jeśli jednego dnia wpada dużo goli albo bts-ów, to drugi dzień jest pod tym biedny i na odwrót. W tej kolejce tylko jeden bts, a poza tym dwa overy, ale generalnie, gdyby nie skuteczność Realu Madryt i Sevilli byłoby cienko. Dlatego liczę, że niedziela będzie pod tym względem dobra i w 3/4 przypadkach będę szukał gradu bramek.

Athletic-Deportivo Alaves

Ile znaczy siła Athleticu na San Mames okazało się we czwartek. Owszem, sędzia miał swój udział, bo w pierwszej połowie spokojnie mógł wyrzucić Aduriza oraz podyktować karnego na Neymarze, ale mimo wszystko Los Leones zagrali niezłe zawody i gdyby nie ten błąd Iraizoza przy wolnym, to może jechaliby na CN z dwubramkową zaliczką, a to byłoby naprawdę sporo. Dzisiaj derby Kraju Basków i po meczu z Realem Sociedad najbardziej prestiżowe dla ekipy z Bilbao. Według mediów skład ma być mocny, a jedynie może dojść do trzech roszad w składzie. Miejsce skrzydłowych - Saborita i Williamsa - zajmą Muniain i Susaeta, a za San Jose ma zagrać Benat i tym samym Iturraspe zagra niżej niż w czwartek.
Goście bez Theo Hernandeza, który będzie zawieszony za kartki i jest to duże osłabienie lewej flanki defensywy ekipy ze stolicy Kraju Basków. Poza tym pełny skład z Ibaiem Gomezem i Gaizką Toquero, czyli dwoma byłymi zawodnikami Athleticu. Alaves w obecnych rozgrywkach świetnie sobie radzą na wyjazdach - wygrana z Barceloną, Villarrealem oraz remis z Atletico mówią same za siebie, a przecież byli blisko punktów z Sevillą! Widać, że potrafią na tych wyjazdach grać, więc spokojnie powinni przynajmniej jednego gola strzelić, bo mimo wszystko wiadomo, że Athletic ich nie zlekceważy, z dwóch powodów. Raz, że to derby i to po 10 latach przerwy! A dwa, że po iluś wygranych na wyjazdach wszyscy wiedzą, że nie można dać za dużo swobody ekipie Pellegrino, bo się to skończy źle. Jest Deyverson, który już kilka goli strzelił i reszta ekipy, spośród której niemal każdy jest w stanie coś ustrzelić, więc liczę w tym meczu na jakieś 2:1, bo mimo wszystko Athletic będzie gdzieś miał z tyłu głowy ten rewanż z Barcą.

Over 2,5+BTS @ 2,62 Bet365⛔0:0
Aritz Aduriz strzeli @ 2,00 Betsafe⛔

Celta-Malaga


Ten mecz chciałem grać od początku wystawienia oferty. Celta u siebie, poza wyjątkami, jest naprawdę mocna i potrafi niemal każdego zgnieść, a jak mają dzień to strzelają aż miło. W dobrej formie jest Iago Aspas, który ciągnie zespół do przodu, do tego Pablo Hernandez i Daniel Wass fajnie uzupełniają się, dzięki czemu brak Fabiana Orellany nie jest bardzo odczuwalny. Najważniejsze - Theo Bongonda wreszcie zaczyna strzelać, asystować, czyli jednym słowem robić to, co do niego należy! Ale to że ofensywa jest fajna, to nie znaczy, że w tyłach jest dobrze, bo gorsze pod tym względem są tylko ekipy ze strefy spadkowej, a nawet Valencia mniej straciła! Dodatkowo u siebie tracili w każdym meczu i to jest najlepszy argument na ten typ, bo nie widzę powodów, dla których nie mieliby stracić i dzisiaj...

Malaga po zmianie trenera, ale nie wiem czy szybko uda im się naprawić obronę, bo to tam jest największy kłopot z ostatnich kolejek. Katastrofalne występy z Sevillą czy Cordobą, gdy tracili po cztery sztuki szybko wymazały z pamięci dobrą obronę z Camp Nou, gdy zagrali na 0:0. Jakoś się to wszystko posypało, ale dzięki temu jest dużo ciekawiej. W ofensywie lepiej to wygląda, bo zawsze można liczyć na Sandro Ramireza, do tego młodzież - Juanpi, Ontiveros czy Pablo Fornals zawsze groźni. Teraz udało się wypożyczyć Adalberto Penarande, który powinien być wzmocnieniem, bo wraca na znany sobie teren - do Andaluzji(wcześniej Granada), do tego trzech kolegów z Wenezueli w drużynie, więc powinien dobrze się zaaklimatyzować.

Dla mnie zapowiada się fajny mecz, bo obie ekipy lubią się zapomnieć i jechać bez trzymanki. Na to też liczę dzisiaj i spodziewam się wyniku w granicach 3:1 dla Celty, a może coś wyższego - 4:2 też mile widziane...

Over 2,5+BTS @ 2,05 Bet365✅3:1
Celta over 1,5 @ 1,80✅
Celta over 2,5 @ 3,50✅
Iago Aspas strzeli @ 2,20✅


---

O meczu Villarreal-Barcelona napiszę za dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:00 Athletic - Alaves
Typ: 1
Kurs: 1.60
buk: unibet
Wynik: 0:0​

Dziś na to spotkanie derbowe wybrałem najniższą linię oporu. W ostatniej kolejce Baskowie wygrali bardzo trudny domowy mecz z Celtą Vigo, a w tygodniu wygrali 2:1 z Barceloną w ramach Pucharu Króla. Widać, że ten zespół jest dobrze przygotowany do rozgrywek i pomimo dużej rywalizacji w górze tabeli będzie z pewnością walczył o czołową czwórkę. U siebie drużyna Valverde przegrała w tym sezonie tylko z Barceloną i to minimalnie 0:1, a w ostatnich jedenastu spotkaniach we wszystkich rozgrywkach na San Mames tylko raz straciła punkty remisując z najgorszą w tabeli Osasuną 1:1. Dziś przyjeżdża do nich ekipa Alaves, która ostatnio zaskakuje w meczach u siebie jak i na wyjeździe. Goście są niepokonani od siedmiu spotkań i można powiedzieć, że okres od listopada do dziś jest dla nich naprawdę świetnym czasem. Dziś jednak przyjeżdżają na San Mames, a tutaj o urwanie punktów jest naprawdę ciężko. Pomimo tak dobrej formy gości, stawiam na gospodarzy, którzy świetnie stosują pressing, przewyższają swojego rywala umiejętnościami i grają u siebie. To przemawia do mnie żeby na nich zagrać. Na koniec chce dodać, że w ekipie gości nie zagra na pewno filar defensywy Theo Hernandez, którego eliminują kartki.
Przewidywane składy:
Bilbao: Arrizabalaga - Balenziaga, Boveda, Laporte, Lekue - San Jose, Benat - Muniain, Raul Garcia, Williams - Aduriz
Alaves: Pacheco - Kiko, Laguardia, Feddal, Garcia - Llorente, Garcia - Mendez, Camarasa, Gomez - Deyverson
18:30 Celta - Malaga
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.80
buk: unibet
Wynik: 3:1​

Jest to spotkanie, które powinno przynieść nam trochę goli, tak mi się przynajmniej wydaje. W ekipie gospodarzy w świetnej formie jest Iago Aspasa, który w piętnastu meczach zdobył aż dziesięć bramek i tylko czterech trafień brakuje mu do osiągnięcia z poprzedniego sezonu. Tak więc duże nadzieje są pokładane w tym zawodniku. Celta na dodatek gra strasznie nierówno i ciężko jest cokolwiek napisać co dzisiaj możemy zastać po tej drużynie. W ekipie gości doszło do małej rewolucji. Dymisja Ramosa to spore zaskoczenie, bo drużyna nie grała źle. Malaga powinna na Balaidos powalczyć o punkty, zmiana trenera może być dodatkowym impulsem aby tutaj zdobyć gola/gole i wywieźć jakieś punkty. Jednak największa bolączką gości są absencje, spójrzcie sami: Weligton, Charles, Keko, Kuzmanovic, Ricca (kontuzje), Kone, En-Nesyri (PNA). Ze składu wypadło dużo zawodników z pierwszej drużyny, lecz mimo tego mam nadzieje, że mecz będzie stał na dobrym poziomie piłkarskim i obie ekipy coś ukują. Myślałem tu nad czystą jedynką pomimo tych sporych absencji, lecz zagram gole.
Przewidywane składy:
Celta: Blanco - Jonny, Cabral, Fontas, Mallo - Radoja, Diaz - Bongonda, Hernandez, Wass - Aspas
Malaga: Kameni - Rosales, Llorente, Villanueva, Juankar - Camacho, Fornals - Ontiveros, Juanpi, Castro - Ramirez
20:45 Villarreal - Barcelona
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.64
buk: unibet
Wynik: 1:1
Typ: goście + powyżej 1.5 gola w meczu
Kurs: 1.72
buk: betsson
Wynik: 1:1
Typ: gospodarze powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.69
buk: unibet
Wynik: 1​


Mecz na który czekałem cały tydzień. Najpierw coś o gospodarzach. Gospodarze mają już kryzys ligowy za sobą i teraz dążą od zwycięstwa do zwycięstwa. Żółta Łódź Podwodna w tygodniu uległa w Pucharze Króla Realowi Sociedad 3:1, i tak naprawdę dzisiejszy rywal nie pokazał nic specjalnego w tym spotkaniu. Villarreal nie wygrał z Barceloną u siebie od 2007 roku, w ośmiu spotkaniach na El Madrigal od tego czasu zespół przegrał aż sześć razy i dwukrotnie remisował, w poprzednim sezonie drużyna odrobiła jednak dwie bramki i zremisowała 2:2. Barcelona również nie może pochwalić się dobrym początkiem roku. Porażka na San Mames 2:1, również nie jest zbyt optymistyczna przed dzisiejszym spotkaniem. Strata dwóch goli przy wyprowadzaniu akcji powtórzyła się któryś raz z kolei w tym sezonie. Barcelona nie może sobie dziś pozwolić na porażkę, bowiem wczoraj swoje spotkania wygrali kolejno Real, Atletico i Sevilla. Wracając do czwartkowego spotkania, to w końcu dobre zawody rozegrał Neymar. Brazylijczyk jest bez gola od dziesięciu spotkań, ale i tak sporo wnosi do drużyny. Mecz z pewnością będzie stał na wysokim poziomie, a trenerzy obu drużyn zapowiedzieli na konferencji, że nie mają zamiaru się bronić, tylko ciągle atakować, dlatego stąd mój typ na bramki. Co do wygranej Barcelony, to jak wspomniałem, że nie mogą sobie pozwolić na porażkę, a o wygraną również nie będzie łatwo. Pomimo to wierzę, że goście staną na wysokości zadania i dziś po prostu wygrają. Enrique zapewne nie zastosuje dużo rotacji, bo dla niego również liczą się tu tylko trzy punkty. Na dodatek Barcelona lepiej w tym sezonie spisuje się w spotkaniach wyjazdowych niż w tych u siebie. Na koniec wybrałem rzuty rożne dla gospodarzy. Spojrzałem w statystyki poprzednich spotkań i gospodarze w ostatnich dwóch spotkaniach u siebie z Barceloną nabili kolejno 4 i 5 rzutów rożnych. Jeśli teza trenera gospodarzy się potwierdzi, że będą atakować to również spodziewam się z ich strony kilku rzutów rożnych.
Na koniec chce dodać dla osób co zagrają ten Typ, albo wybiorą inną możliwość, że zawsze z początkiem nowego roku Villarreal nigdy nie przegrał pierwszego spotkania ligowego, a Barcelona nie wygrała. Mam nadzieje, że dziś to już się nie potwierdzi, i na Camp Nou pojadą trzy punkty.
Dlatego o 20:45 siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy...
Przewidywane składy:
Villarreal: Asenjo - Jaume Costa, Musacchio, Ruiz, Mario - Samu, Bruno, Trigueros, dos Santos - Sansone, Pato
Barcelona: ter Stegen - Roberto, Mascherano, Pique, Alba - Iniesta, Sergio, Denis Suarez - Messi, Luis Suarez, Neymar
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Athletic - Alaves / Alaves +1 AH @1.90 b365 ✅ ✅
Dla mnie Alaves może tutaj sprawić niespodziankę. Chociaż ciężko coś nazwać niespodzianką, jeżeli się nie przegrywa meczu już od bardzo bardzo dawna. Są dobrze poukładani, a to najważniejsze. Athletic według mnie nie zagra dzisiaj na 100%, a jak się mecz nie ułoży w początkowej fazie meczu, to będzie im niezmiernie ciężko. Piłkarze gospodarze mocno się nabiegali o dobry rezultat z Barceloną, ale następny (rewanż) już w środę i to na Camp Nou. Wydaje się, że tam będą potrzebować maksimum sił, żeby zagrać na najwyższym stopniu zaangażowania i pressingu. Jeszcze nie tak dawno te kluby ze sobą współpracowały i nie były jakoś źle nastawione do siebie.
Kurs na Athletic również dla mnie zbyt niski, bo jeżeli wygrają to IMO tylko 1 golem i dostaniemy w takiej sytuacji zwrot. Goście to nie są pachołki. Też potrafią grać na wysokiej intensywności.
Dla takiego klubu jak Athletic zawsze najważniejsze będzie, by eliminować takie drużyny jak Barcelona, czy Real Madryt. Jeżeli nadarza się ku temu okazja, to raczej rozłożą siły na nich.

Celta o1.5 goals @1.80 b365
✅ ✅ Villarreal - Barcelona poniżej 1 gol Azjan w 1 połowie @2.30 b365
✅ ✅
Celta łatwo ograła Valencię na Mestalla, ale to było do przewidzenia. W Maladze nowy trener, ale dotychczas obrona prezentowała się tragicznie. Na pewno z Celtą z takimi zawodnikami jak Aspas będzie ciężko uchronić swój zespół. Ale co ciekawe potrafili zagrać na 0 z tyłu z Barceloną na Camp Nou.
Kolejny ciężki mecz dla Barcelony. Villarreal też potrafi zagrać szczelnie w defensywie i na dużej intensywności. Brakuje im jednak takiego snajpera, lub człowieka od przepychania jak Soldado, gdy grał z Bakambu. To będzie ciężkie spotkanie dla obu drużyn. Nie widzę tutaj wielu bramek po 1 połowie. Wraca V.Ruiz i to dla mnie dobra nowina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
maer 223,3K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division
Godz: 16:15
Spotkanie: Real Betis - CD Leganés
Typ: Real Betis ✅ wynik 2:0
Kurs: 2.10
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam do Hiszpanii na 17 serię gier tamtejszej Primera Division.
W ciekawym spotkaniu na Estadio Benito Villamarín zmierzą się ze sobą drużyna miejscowa Real Betis Balompié a w gości przyjedzie zespół Club Deportivo Leganés.
Betis w tym sezonie ligowym 16 spotkań w których zdobył 18 punktów co daje mu obecnie 14 pozycję w tabeli ligowej natomiast Leganés miejsce 16 i w swoich 16 ligowych meczach uzbierali 16 oczek.
gospodarze na swoim terenie wygrywali 3 razy, 3 razy remisowali oraz 2 razy schodzili pokonani i bilans bramkowy 10-12 zaś goście w delegacjach 3 wygrane, 1 remis oraz 4 porażki z bilansem bramek 6-14.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo Real Betis Balompié którzy na swoim terenie zdobywają więcej oczek które będą im bardzo potrzebne w walce o utrzymanie i potrafili na swoim terenie zabierać punkty drużynom dużo lepszym jak remis z Celtą Vigo i ostatnio wygrana u siebie z zawsze groźnym Bilbao a ich dzisiejszy przeciwnik Leganés dość że ostatnio na wyjazdach gra słabo to ma kilka kontuzji co moim zdaniem wykorzystają gospodarze na swoim Estadio Benito Villamarín i zgarną w tym ciekawie zapowiadającym się spotkaniu pełną pulę punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom