>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17 Kolejka Ligue 1 [09.12-11.12.2016]

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP


Kursy Winmasters
Niespodziewanie w ostatniej kolejce PSG uległo Montpellier, Monaco wygrało swoje spotkanie i przeskoczyło Paryżan w ligowej tabeli. Na czele nadal mamy rewelacje z Nicei która ma przewagi 3pkt nad Monaco i cztery nad PSG. Jak będzie w tej kolejce :?:
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:​
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Dijon - Marsylia
Zasadnicze pytanie na początek - czy Marsylia jest w końcu w stanie rozegrać dwa dobre mecze z rzędu. W poprzedniej kolejce długo forsowali zasieki Nancy, ale jak już poszło to wygrali wysoko. Teraz myślę, że może być podobnie, czyli pozycyjny atak Marsylii i kontry Dijon. Chociaż jeśli spotkanie będzie miało odwrotny przebieg, czyli piłka po stronie Dijon to nawet lepiej, niech się nadziewają na kontry Marsylczyków. Martwi mnie jedynie ich fatalna postawa na wyjazdach, ale nie wiem, mam przeczucie, że tego dziś nie przegrają.
Typ: Marsylia @2.37 Bet365 ✅ 1:2
Bordeaux - Monaco
Nie dało się patrzeć na ekipę Bordo w ostatniej kolejce. Tragiczny mecz z Lille, zero zaangażowania, akcje wolne, bez pomysłu. No nuda totalna. Monaco do Leverkusen wysłało drugi garnitur, dzisiaj zobaczymy pewnie sporo zmian w wyjściowym składzie. Niby tego Lewczuka tak chwalą, ale Bordeaux dosyć łatwo traci bramki, nawet zespoły z dołu tabeli nie mają problemu, żeby coś tam im wcisnąć. A tym bardziej takie Monaco. Dlatego do wygranej gości dorzucam over bramkowy.
Typ: Monaco @2.05 Bet365 ✅ 0:4
Typ: Over 2,5 @1.80 Bet365 ✅ 0:4

Lille - Montpellier
Goście srogo zaskoczyli w poprzedniej kolejce rozbijając w pył PSG, ale to taki zespół, który lubi napsuć krwi lepszym. Ale jeśli chodzi o mecze z równymi sobie, to trochę brak im motywacji i ambicji, raz wygrają, raz przegrają, generalnie decyduje dyspozycja dnia. Lille za zazwyczaj gra ambitnie, uważnie z tyłu i próbują coś tam dziubać z przodu. Generalnie nie lubię tej ekipy, są nudni, ale jak potrzebują punktów to potrafią je ciułać. Montpellier na wyjazdach dużo tracą, pewnie nastawią się na kontry, ale Lille to nie jest zespół, który będzie wychodził 5-6 do ataków. Dla nich liczy się przede wszystkim defensywa. Pewnie nie zobaczymy wiele bramek i będzie blisko remisu, ale jednak Lille powinno wygrać.
Typ: Lille @2.00 Bet365 ✅ 2:1
Typ: Under 2,5 1.61 Bet365 ⛔ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Lyon - Rennes

Co to się działo w ostatnim meczu z Sevilla to, aż się uśmiecham na samo wspomnienie. Pamiętam podobny mecz Olympique kilka lat temu, gdzie też 90 minut nacierali niesamowicie i nie potrafili strzelić gola. Trochę tam brakuje takiego kogoś w stylu Teodorczyka, który po prostu dostawiałby głowę albo nogę i spokojnie by się skończyło 5:0. No ale jest Lacazette, który lisem pola karnego nie jest i nie będzie, choć ma masę innych zalet. Facet potrzebuje przestrzeni, szybkości, podania na wolne pole, w uliczkę. A nie stania i czekania w polu bramkowym. Niestety dla Lyonu czeka ich dzisiaj drugi mecz, gdzie będą zmuszeni do kreowania gry. Rennes na pewno nie będzie ich cisnąć na własnej połowie bo to byłoby samobójstwo. Mimo to jestem w stanie zaufać Lacazette i spółce. Ba, zaufam im na tyle, że myślę, że będą prowadzić do przerwy, bo drugi raz nie mogą popełnić takiego grzechu nieskuteczności. Potem niech się dzieje co chce.

Typ: Lyon do przerwy @2.00 Bet365 ✅ 1:0

PSG - Nice

Ostrzę sobie zęby na ten pojedynek od kilku dni i nie mogę się już doczekać dzisiejszego wieczoru. Kibicował będę oczywiście underdogowi, ale rozum podpowiada co innego. Co pierwsze rzuca się w oczy - PSG straciło 5 bramek w 2 meczach. Na bank Emery zwróci na to uwagę i przede wszystkim skupią się na tym, żeby tych goli nie tracić. Bo Nicea ma kim straszyć z przodu. Natomiast wydaje mi się, że gospodarze jednak to niestety wygrają. Trzeci mecz z rzędu bez wygranej to byłoby już za dużo, Monaco ucieka, a dystans do Nicei też trzeba zmniejszyć. Goście też nie wyjdą na totalnym luzie, bo wiedzą, że nie są jeszcze na tyle kompletną drużyną, że rozegrają sezon bez żadnej wpadki ze słabszym zespołem. Dlatego bezpośrednie mecze są super ważne. A to nie pomoże. Generalnie dla mnie to mimo wszystko mecz no bet. Jasne, można coś próbować w stronę gości, ale ja za drobne spróbuję pograć na brak gola w początkowej fazie. Wydaje mi się, że początek będzie na 0-0, a na gole poczekamy.

Typ: Brak gola przed 25:00 min. @1.83 Bet365 ✅ 32min.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Widzę temat &#39;&#39;Ligue 1&#39;&#39; kuleje mocno a szkoda.. bo ostatnio zrobiło się w końcu w tej lidze ciekawie.Nie ma już &#39;&#39;twardych rządów&#39;&#39; Paryżan.PSG mocno spuściło z tonu, grają w kratkę.Przede wszystkim brak tam lidera zarówno w szatni jak i na boisku wg mnie.No i dzięki Monaco (mają gaz niesamowity i te 53bramki w 17grach jak na Ligue1 jest to wyczyn godny podkreślenia!) czuje, że będzie to sezon w którym do ostatnich kolejek będzie trudno wskazać kto zostanie mistrzem..Nice&#39;a odpadnie z walki dosyć szybko, nie mają zawodników pokroju Falcao czy Cavaniego.Co by nie mówić o obu Panach to oni stanowią o sile ligi francuskiej.Dwa po prostu nie mają takiej kasy.To tak gwoli wstępu do dzisiejszego meczu kolejki.. A mianowicie! Patrząc na kursy i ostatnią formę obu ekip pierwsze co przychodzi na myśl to granie w stronę gości wszystkiego jest value.
 
P 53

pablos

Użytkownik
Olympique Lyon vs Stade Rennais
Trzeba przyznać, że dzisiejsi goście bardzo słabo spisują się w grach wyjazdowych. Rennes w każdym dotychczasowym meczu na wyjeździe w Ligue 1 tracilo co najmniej 1 gola. Bilans tych gier (1-1-5) jest jednym ze słabszych w Ligue 1 i to tylko dzięki bardzo dobrej dyspozycji u siebie Rennes jest tak wysoko w tabeli. Lyon z kolei jest jedną ze słabszą drużyn u siebie. Na swoim stadionie Olympique wygrał 4 spotkania, a przegrał 3. Lyon grał w tygodniu bardzo ważny i kosztujący sporo sił mecz z FC Sevillą, a skład na dzisiejszy mecz niemal identyczny jak na środową potyczkę w LM. W przypadku 3 ostatnich meczów LM, Lyon grając spotkanie ligowe po takim meczu zawsze osiągal wynik BTS (czyli strzelał i tracił gola). Rennes grając w październiku mecz przeciwko PSG, które wcześnej grało mecz LM przegrał wprawdzie 0:4, ale u paryżan wystąpiło 5 graczy, którzy nie grali przeciw Basel, paryżanie mieli także aż 5 dni na odpoczynek, a także PSG u siebie straciło do tej pory 1 bramkę, co jest wynikiem nieporównywalnym z Lyon, których tych bramek u siebie stracił póki co 14. Lyon rozegrał jak do tej pory zaledwie 2 mecze u siebie na 0 z tyłu, ale za to w każdej takiej grze strzelał gola. Może dotychczasowa forma wyjazdowa Rennes nie imponuje, ale wydaję mi się, że w tym meczu strzelą oni zmęczonemu Olympique co najmniej jednego gola, ale też zgodnie z tendencją nie zachowają poza domem czystego konta.
typ: obie drużyny strzelą @1,70 forBET
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
PSG - Nice godz 20:45
Typ: DNB 2
Kurs: 8.12
Buk: OddsRing


Patrzę, patrzę, widzę i oczom nie wierzę! Postronny obserwator mógłby pomyśleć, że PSG gra w pucharze Francji z jakimiś ogórkami z 3-ciej ligi i dlatego taki kurs na ich rywala. Tymczasem naprzeciwko Paryżan staje dzisiaj bardzo mocna w tym sezonie ekipa z Nicei, która przecież... jest wyżej w tabeli niż PSG! Nicea w tym sezonie przegrała tylko jeden mecz a Paryżanie już 3, w tym ostatnio dostali lekcję futbolu od Montpellier przegrywając aż 0:3. Dawno nie było tak fajnego valuebeta i myślę, że ładnie tutaj można zarobić dzisiaj na becie na Nice. Osobiście na DNB na Niceę wystawiłbym maksymalnie 2.40 a tu takiego kwiatka przed Świętami Bożego Narodzenia dostaliśmy od bukmacherów. Powodzenia!
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Jaki valuebet? Ja tutaj widzę max remis na korzyść Niceii i granie x2 po kursie około 3 zł to jest valuebet a nie czysta dwójka lub 2 dnb.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
PSG vs Nice Typ: Mario Balotteli otrzyma kartkę @ 3,50 Unibet kartka była ale po wejściu z ławki więc zwrot
Kurs z kosmosu, dla porównania w Betsafe jest kurs 2.00 na żółtą i 10.00 na czerwoną. Tutaj 3,50 jest na żółtą lub czerwoną. Balotteli w tym sezonie w lidze sześć meczy i trzy żółte. Dzisiaj na przeciwko siebie staną dwie drużyny, który straciły najmniej goli w całej lidze. Będzie to na pewno mecz walki i głównie pewnie kopanina. Balotteli piłki za dużo razy nie będzie miał a jak już będzie to za dużo nic nie zrobi, bo to PSG będzie atakować a Nice grać z kontry. Balotteli tak grać nie potrafi co pokazał choćby w Liverpoolu. Z psychiką ma wiadomo że mega problemy a tu przychodzi mecz z mistrzem kraju na wyjeździe. Będzie na pewno chciał pokazać jaki to on jest super a jak mu to nie będzie wychodziło to zacznie mu odwalać.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ PSG - Nicea
Nicea +1,5 ::: 1,81 ::: 1/3 Pinek ✅
PSG goni czołówkę czyli Monaco i Niceę. Cała robotę u gospodarzy odwala Cavani który strzelił już 14 bramek w 14 występach. Ostatnie występy PSG nie zachwycają, remis w LM 1:1 z Bułgarami, porażka 3:0 z Montpellier w lidze. Do tego gospodarze często dostają karne - z Angers, z Lyonem, z Nantes - to mecze z ostatnich tygodni.
Nicea gra świetnie w tym sezonie, na pewno w tym meczu powalczą. Naprawdę 1,30 na PSG nie wygląda dość dobrze z takim przeciwnikiem jak dzisiaj. Już w LM rzucili 1,10 na paryżan i padł remis 2:2 dzięki bramce w doliczonym czasie gry, tak by była porażka z o wiele niżej notowanym przeciwnikiem. Handicap dość spory, bo nawet w przypadku zwycięstwa PSG jedną bramką, typ wchodzi.
Wynik: 2:2
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Jaki valuebet? Ja tutaj widzę max remis na korzyść Niceii i granie x2 po kursie około 3 zł to jest valuebet a nie czysta dwójka lub 2 dnb.
Mistrzu, kursy nie są w złotówkach.
Gdyby tak było to wygrane byłyby w złotówkach do kwadratu ????
 
S 1

sissoko

Użytkownik
Ciekawe czy ktoś się złapał na baita w postaci kursu 1.30 na PSG,mogli dać z 1.90 wtedy to by ludzi totalnie potracili kupony przez Szejków,ja dałem podpórkę na Niceę co było najlogiczniejszym wyborem
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
PSG - Nice godz 20:45
Typ: DNB 2
Kurs: 8.12
Buk: OddsRing


Patrzę, patrzę, widzę i oczom nie wierzę! Postronny obserwator mógłby pomyśleć, że PSG gra w pucharze Francji z jakimiś ogórkami z 3-ciej ligi i dlatego taki kurs na ich rywala. Tymczasem naprzeciwko Paryżan staje dzisiaj bardzo mocna w tym sezonie ekipa z Nicei, która przecież... jest wyżej w tabeli niż PSG! Nicea w tym sezonie przegrała tylko jeden mecz a Paryżanie już 3, w tym ostatnio dostali lekcję futbolu od Montpellier przegrywając aż 0:3. Dawno nie było tak fajnego valuebeta i myślę, że ładnie tutaj można zarobić dzisiaj na becie na Nice. Osobiście na DNB na Niceę wystawiłbym maksymalnie 2.40 a tu takiego kwiatka przed Świętami Bożego Narodzenia dostaliśmy od bukmacherów. Powodzenia!
Typ po takim kursie był bardzo, ale to bardzo dobry. Myślę, że spokojnie łapał się do top 5 najlepszych tegorocznych valuebetów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom