>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka LOTTO Ekstraklasy (25.11-28.11.2016)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Korona - Pogoń
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.95
buk: unibet
Wynik: 4:1 ✅

Świetna ostatnio forma Pogoni i słaba obrona Korona skusiła mnie do zagrania tego typu. Pogoń nie przegrała spotkania w Ekstraklasie od połowy września kiedy drużyna Kazimierza Moskala poległa w Płocku. Goście w ostatniej kolejce rozbili Wisłę Kraków 6:2, a klasyczny hattrick zaliczył Adam Gyurcso. Korona to jednak nadal zdecydowanie najgorsza drużyna w obronie, straciła aż 35 goli. Ten wynik jest tragiczny, a nie wydaje mi się żeby przez ten tydzień miało się coś poprawić w grze obronnej gospodarzy, która wygląda jak ser szwajcarski. Na dodatek Pogoń w ostatnim czasie imponuje golami bo przynajmniej w każdym z sześciu ostatnio rozegranych spotkań trafiła przynajmniej raz do bramki rywala. Mecz zapowiada się przyzwoicie, dlatego też idę w stronę goli.

18:00 Ruch - Jagiellonia
Typ: BTS
Kurs: 1.82
buk: unibet
Wynik: 1:2 ✅

Niebiescy niespodziewanie pokonali na wyjeździe Górnika Łęczna aż 4:0 niemal w pełni rehabilitując się za wysoką porażkę u siebie z Lechem aż 0:5. Jednak niewiem czy można tamten mecz nazwać niespodzianką. Tydzień temu stawiałem na Ruch bo liczyłem, że po przerwie się w końcu przełamią i wygrają z słabym Górnikiem. Dziś tak łatwo nie będzie, dlatego zdecydowałem się pójść w stronę goli. Ruch u siebie nie osiąga zbyt dobrych wyników, ale stać ich na strzelanie goli. W świetnej formie jest Jarosław Niezgoda, który ma na swoim koncie pięć trafień. Jagiellonia jest statystycznie najskuteczniejszym zespołem Ekstraklasy w meczach wyjazdowych, wygrała pięć z ośmiu spotkań i przegrała tylko raz. Do tego strzelili 14 bramek, tracąc tylko przy tym tylko cztery. Mecz zapowiada się na tyle nieźle, że Jagiellonia będzie chciała wrócić na właściwe tory, a Ruch oddalić się od strefy spadkowej i wygrać w końcu przed własną publicznością.
20:30 Wisła - Arka
Typ: 1
Kurs: 2.10
buk: unibet
Wynik: 5:1 ✅

Wisła po ostatnim blamażu w Szczecinie gdzie przegrali 6:2, będzie chciała tą plamę zamazać jak najszybciej. Dziś jest do tego najlepsza okazja. Bowiem nie dość, że Biała Gwiazda gra u siebie, to podejmuje słabo ostatnio dysponowaną Arkę. Arka nie wygrała żadnego z ostatnich siedmiu spotkań z rzędu, w których zdobyła tylko cztery punkty. Z Wisłą Arka na wyjedzie wygrała tylko raz w sześciu spotkaniach rozegranych w ostatnich kilkunastu latach i dziś nie zanosi się na poprawę tej sytuacji. W zespole gości coś runęło, i ten kryzys pogłębia się coraz bardziej. Gospodarze pomimo zwolnienia Wdowczyka, mam nadzieje, że przystąpią do tego spotkania w pełnym zaangażowaniu. Nie wyobrażam sobie tego, że przegrają kolejny mecz, bo Pan Wdowczyk odszedł. Wiślacy nie przegrali jednak żadnego z ostatnich czterech spotkań z rzędu, zaliczyli trzy wygrane i jeden remis strzelając w tych meczach sześć goli. Dziś liczę, że zainkasują kolejne trzy po prostu wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
elefant90 16

elefant90

Użytkownik
Ruch - Jagiellonia ✅
@ 2.15 forBet

W dzisiejszym meczu zmierzy się obecnie druga drużyna w tabeli Jagiellonia z czternastym w tabeli Ruchem.W tabeli jest między nimi 13 punktów różnicy.W ostatnich 5 spotkaniach między tymi zespołami cztery razy wygrywała Jaga.W tym sezonie Jagiellonia wygrywała już 6 razy na wyjazdach , za to Ruch tylko 2 razy wygrał na własnym stadionie.Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się wynikiem 4:1 dla graczy z Białegostoku. Obie drużyny przystępują do tego meczu w różnych nastrojach.W Chorzowie morale poszło w górę po wysokiej wygranej na wyjeździe z Łęczna natomiast Jagiellonia nie jest w najlepszych nastrojach po wysokiej porażce z Legią u siebie i będą chcieli jak najszybciej wymazać tą porażkę z pamięci.W tym meczu stawiam na zwycięstwo gości którzy muszą wyciągnąć konsekwencje z poprzedniego meczu i zagrać na poziomie do jakiego nas w tym sezonie przyzwyczaili.Liczę ,że Vassiljev wróci do formy z przed przerwy na kadrę ,bo gdy on jest w formie to cały zespół gra o wiele lepiej.Trener Probierz nie musi martwic się o dobór składu bo do dyspozycji są wszyscy zawodnicy oprócz Mackiewicza. Stawiam na 2:0 dla Jagielloni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
grypa 121

grypa

Użytkownik
15:30 Korona - Pogoń
Typ: Pogoń ⛔
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj w 17 kolejce ekstraklasy zmierzą się ze sobą Korona Kielce (10 mce w lidze) oraz Pogoń Szczecin (6 mce w lidze). Zacznijmy od drużyny Gości, Pogoń jest w fantastycznej formie - ostatnie 5 meczy zakończyli z bilansem goli 15:6 zdobywając przy tym aż 13 punktów dzięki czemu są aktualnie najlepiej punktującą (biorąc pod uwagę ostatnie 5 meczy) drużyną w lidze. Świadczą o tym ostatnie wyniki:
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 6:2
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1:1
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 2:1
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 3:2
Jednym słowem - miazga. Dodatkowo trener Moskal ma komfort grania całym składem ponieważ Jarosław Fojut, Rafał Murawski i Spas Delev wrócili do składu a jeszcze po meczu z Wisłą ich występ stał pod znakiem zapytania. Dodatkowo Pogoń gra w ćwierćfinale PP gdzie w pierwszym meczu na wyjeździe wygrała z Puszczą 2:1, a za tydzień podejmie ten zespół na swoim terenie.
Z drugiej strony mamy drużynę Gospodarzy - można powiedzieć że powoli wracają z zaświatów, ponieważ mają dwa wygrane mecze pod rząd z Zagłębiem Lubin 2:1 u siebie oraz z Termalicą 3:1 na wyjeździe. Te spotkania przerwały ciąg... 6 przegranych meczy pod rząd! Tak jest, Korona nabrała trochę wiatru w skrzydła po serii mocnego blamażu ale nie sądzę żeby była w stanie przeciwstawić się Pogoni.
⛔
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Typ: obie strzelą ✅
Kurs: 1,75
Bukmacher:
Bet365
Typ: 2/powyżej 2,5 ⛔
Kurs: 3,40
Bukmacher:
Sportingbet

Już za niecałe 20 minut rozpocznie się mecz w Kielcach gdzie tutejsi podejmują Pogoń Szczecin, Pogoń która jest bardzo rozpędzona i mknie ku górze tabeli.
Pogoń od 9 kolejek jest drużyną niepokonaną czy to u siebie czy to na wyjeździe - 6 zwycięstw 3 remisy i to nie z byle kim bo - 6:2 z Wisłą K., 3:2 z Legią, 4:1 z Jagiellonią czy na trudnym terenie 3:0 z Arką czy 1:1 z Lechią...
Korona Kielce po katastrofalnym okresie gdzie przegrywali z każdym bodajże 6 czy 7 porażek z rzędu w końcu się przełamali i to dwu krotnie, pokonali 3:1 Bruk-Bet T. i 2:1 Zagłębie lecz teraz im się przyjdzie zmierzyć z Pogonią która jest w świetnej formie i tak naprawdę to ten mecz pokaże nam czy Korona Kielce wyszła z dołka czy nadal w nim jest.
Moje 2 typy na ten mecz to Bts oraz, że Pogoń wygra i będzie w meczu powyżej 2,5 gola.
Między obiema drużynami gdzie Korona była gospodarzem na ostatnie 5 meczy zawsze było sporo bramek - 1:1, 2:2, 2:2, 2:1, 2:1 ... Wiadomo, że to tylko statystyki ale to w roli ciekawostki.
Jestem pewny, że przed nami mecz ciekawy interesujący i z wieloma ładnymi bramkami jakimi nas raczył Gyurcso w meczu z Wisłą.
Pogoń jest w lepszej formie, ma poukładany skład widać chemię w tym zespole czego nie można zbytnio powiedzieć o gospodarzach.
Powodzenia.


Wisła Kraków - Arka Gdynia
Typ: 1/powyżej 2,5 ✅
Kurs: 3,25
Bukmacher:
Sportingbet
Typ: obie strzelą ✅
Kurs: 1,80
Bukmacher:
Bet365
Kolejny mecz, który mi się bardzo podoba do obstawiania jest spotkanie pomiędzy Wisłą Kraków a Arką Gdynia, obie drużyny są po wysokich porażkach Wisła zdemolowana przez Pogoń 2:6 natomiast Arka przegrała u siebie z Bruk-Bet T. 1:3, obie ekipy żądne zemsty i poprawienia sobie humoru.
W Wiśle w meczu z Pogonią był mały szpital sporo zawodników z różnych powodów nie mogło wystąpić w tamtym meczu dziś już takiego problemu nie ma, wracają do gry po pauzie za żółte kartki B. Jovic oraz P. Małecki, wraca również do gry M. Sadlok oraz M. Zachara natomiast w Arce nie zobaczymy Bozoka który powienien zostać zdyskwalifikowany na x meczy za faul brutalny.
Wisła K. miała świetną passę 10 meczy bez porażki którą przerwał mecz z Pogonią ale czy to początek znowu złej passy? nie wydaje mi się...
Arka Gdynia nie wygrała meczu od 8 meczy i tutaj jest duży ból głowy trenera.
Obie ekipy będą gryść trawę aby wywalczyc 3 bardzo ważne punkty dlatego przewiduje otwarty mecz z duża ilością sytuacji podbramkowych a że obrony ani jedna ani druga drużyna nie ma najlepszej może paść sporo goli.
Oba typy wydają się wielce prawdopodobne bo to Wisła ma więcej argumentów aby wygrać ten mecz.
Powodzenia.

// No Korona jednak przejechała się po Pogoni, zobaczymy jak Wisła...​

edit: połączone posty - robson1416
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 353

walejakos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Typ: 2 + powyżej 2.5 ✅
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Wczoraj kursik ładny wszedł bo prawie 4 na Termalike wiec
postanowiłem dzisiaj tez podzielić sie moim typem skoro wczoraj siadło
to czemu dzisiaj ma nie wejsc? Dobra przechodzimy do meczu ktory dzisiaj
typuje jest to Ruch - Jagiellonia , po bardzo słabym meczu z Legia
u siebie Jagiellonia bedzie chciała pokazac , ze ostatni mecz to był wypadek
przy pracy i wysokie zwyciestwo bedzie najlepsza odpowiedzia na porazke z Legia

Jagiellonia jest statystycznie najskuteczniejszym zespołem Ekstraklasy
w meczach wyjazdowych , wygrała 5 z 8 spotkan i przegrała tylko raz .
W ostatnich 10 meczach az 7razy było powyzej 2.5 bramki

Ruch - jedna z najslabszych statystycznie druzyn w Ekstraklasie
na 8 spotkan granych u siebie wygrała tylko 2 razy , w tych 8 meczach ogolnie padło
25 bramek co srednio daje ~3.12 bramek na mecz


5 ostatnich bezposrednich meczy :
Jagiellonia - Ruch 4:1
Ruch - Jagiellonia 0:4
Jagiellonia - Ruch 2:1
Jagiellonia - Ruch 2:0
Ruch - Jagiellonia 5:2


Jagiellonia wygrała 4 mecze , 1 przegrała
Zostało strzelonych 21 bramek co średnio daje na mecz 4.2 bramki , patrzac na statystki dzisiaj powinno być podobnie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ruch Chorzów vs Jagiellonia Białystok 1:2 (0:2)
Over 2.5 &amp; BTS @ 2.37 ✅
Over 2.5 @ 2.00 ✅

Generalnie Ruch kojarzy mi się z niestabilną obroną. Grodzicki , Kowal
czyk, pomimo wieku i doświadczenia popełniają czasami takie błędy, że głowa boli, a dzisiaj nie można sobie na to pozwolić. Jagiellonia, tylko na to czeka - Vassiljev, Cernych, Frankowski, jest moc z przodu.
Czego się spodziewam?
Przede wszystkim ataków Jagi od początku, ostatni mecz to porażka a zatem trzeba się odkuć jak to mówią.
Ruch wygrywa ostatnio 4:0, liczę na podtrzymanie passy w ofensywie, bo jak mówię o defensywę w Chorzowie będą drżeli , a jeśli nie będzie w zimie wzmocnień w tym kierunku, będzie słabo.

za sportowefakty:
Do sobotniego spotkania obydwa zespoły przystąpią osłabione. Wśród gospodarzy wciąż niezdolny do gry jest Michał Koj, a niepewny występu jest kapitan Rafał Grodzicki. W zespole gości uraz wyklucza z meczu Karola Mackiewicza.

Przewidywane składy:
Ruch Chorzów: Hrdlicka - Konczkowski, Helik, Kowalczyk, Pazio - Ćwielong, Surma, Urbańczyk, Lipski, Moneta - Niezgoda.
Jagiellonia Białystok: Kelemen - Burliga, Runje, Guti, Tomasik - Frankowski, Grzyb, Romanczuk, Vassilijev, Świderski - Cernych.

edit: miał byc zwykły over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Tak patrząc na te ostatnie kolejki naszej ligi to bardzo overowa ta nasza liga i nieźle w tym aspekcie daje zarobić oby tak dalej a przy okazji szybka analiza
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Slask Wrocław - Legia Warszawa
Typ: powyżej 2.5 gola ✅
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gram overa zdecydowanie ostatnie wyniki Ekstraklasy i do tego Legii bardzo mnie do tego przekonują. Myślę ze kurs jest bardzo fajny jak na taki wynik, myślałem ze będzie dużo mniej na overa. No dobra a teraz trochę statystyki.
Legia - Ostatnie 5 meczy to w czterech spotkaniach minimum 5 bramek tylko jeden mecz z Cracovia nie pokryty a i tak niezłe bo 2:0. Chyba za dużo na temat Legii nie ma się co rozwodzić, oglądaliśmy ostanie mecze w LM Legia dużo traci ale i strzela dobra ofensywa plus nie bardzo ogarnięta defensywa zwiastuje gole Legii w każdym meczu.
Slask - Ostatnie 4 mecze min.3 w lidze mecze z udziałem tej drużyny to zawsze min.3 gole. H2H pomiędzy drużynami ostatnie 2 mecze nie napawają optymizmem bo tylko 1 bramka ale teraz jest zupełnie inna sytuacja. Jeśli chodzi o sam wynik to myślę ze Legia wygra spokojnie a niech tylko Slask coś ukłuje to będziemy mieli otwarta grę i co najmniej dwie bramki dla Legii
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Ja odniosę się do meczu w którym grają dwie drużyny, którym ewidentnie ostatnio pod górkę. Wisła bez Wdowczyka, po oklepie od Pogoni dzisiaj wyjdzie naprzeciw Arce, która spuściła z tonu od jakiegoś czasu i zdobywanie punktów idzie jej jak po grudzie.
Co przewiduje w tym meczu? Po tak dotkliwej porażce Wisła dzisiaj będzie chciała zabezpieczyć tyły i nie stracić w końcu bramki. Arka na wyjazdach przeważnie gra dość defensywnie licząc na kontry, raczej odda piłkę Wiśle i poczeka co się stanie. Bilans bramkowy Arki na wyjazdach to 4-8, natomiast Wisła u siebie 10-10. Spodziewam się underowego meczu, nikt tu się nie otworzy bo rozpoczęcie punktowanie dla jednej i drugiej drużyny jest priorytetem. Poza tym szedłbym w stronę remisu.

Under 2,5 @1,8 BET365 ⛔
Wisła - Arka X @3,2 BET365⛔
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Jeśli chodzi o Legię, to we Wrocławiu powinni sobie poradzić ze Śląskiem jak to miało miejsce w ostatnich latach. Duże błędy w obronie, oraz brak Malarza zdecydowały o stracie ośmiu bramek w Dortmundzie. Myślę, że Cierzniak już na długo zakotwiczy na ławce rezerwowych, bo był najsłabszym ogniwem, obok Czerwińskiego w LM. Mimo tych mankamentów, w lidze Legia oraz Lech grają teraz najładniejszą oraz najskuteczniejszą piłkę. W genialnej formie znajduje się Odidja oraz Radovic, dobrze spisuje się również Guilherme oraz na boku obrony Bereszyński i to powinno wystarczyć na średniaka polskiej ligi. Do bramki wróci Malarz, nie wiadomo co z Hlouskiem i Moulinem, ale mimo tych braków Legia jest zdecydowanie mocniejszym teamem, coa pokazała ostatnio w Białymstoku. Dla mnie ciekawie wygląda również kurs na over bramkowy, bo Śląsk może również postraszyć Wojskowych i coś ustrzelić, o potencjale ofensywnym Warszawiaków nie ma co pisać, bo ostatnio strzelają minimum 3 bramki, więc ponownie powinniśmy zobaczyć parę bramek w meczu, bo nie sądzę, że Śląsk przed własną publicznością zagra tylko i wyłącznie defensywny futbol.

Śląsk - Legia Over 2.5 2.00 Bet365

Legia i Over 2.5 2.75 Bet365
Legia Over 2.5 3.75 Bet365
Składy legia.net :

Legia: Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Guilherme - Kucharczyk, Jodłowiec, Moulin, Odjidja-Ofoe, Radović - Prijović.

W moim odczuciu nic się nie zmienia, jeśli na lewej obronie zagra Guilherme to ofensywa Legii będzie jeszcze mocniejsza, a na to się zanosi, bo Broź ostatnio pod formą. Czy zagra Jodłowiec tego nie wiem, ale ja bardziej brałbym pod uwagę Kopczyńskiego, który, jeśli chodzi o ligowe starcia, prezentuje bardzo dobrą formę. Możliwy jest powrót do składu Moulina, który w ostatnich dniach trenował już z zespołem i jest gotowy na niedzielne starcie, więc duży ból głowy przed Magierą na kogo postawić, niemniej jednak mocnym faworytem jest tutaj Legia, najgroźniejsi rywale do walki o tytuł wygrali swoje spotkania, więc na potknięcie nie ma mowy. Typy jak najbardziej podtrzymuje.

W drugim spotkaniu również powinny być bramki, Piast potrafi postraszyć, kurs na Wisłę za niski, śmierdzi remisem.
 
K 0

krzysio16

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Legia @1,70 ✅
Legia AH -1 @2,23 ✅
Legia +1,5 @1,81 ✅
UNIBET

Dzisiaj kieruję się w stronę Legii. Drużyna Magiery ostatnimi czasy jest w bardzo dobrej formie, strzela dużo bramek i dość pewnie radzi sobie z rywalami w ekstraklasie. Nie wyobrażam sobie żeby w tym meczu miało być inaczej. Przewiduję pewne prowadzenie gry od pierwszej minuty przez drużynę ze stolicy. Jeśli tylko obrona się ogarnie, a ofensywa utrzyma swoją dotychczasową dyspozycję to Warszawiacy powinni strzelić we Wrocławiu kilka bramek. Legia na mecz wybiera się w praktycznie pełnym składzie, zabraknie jedynie kontuzjowanego Hlouska.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Śląsk - Legia
Typ: 2
Kurs: 1.73
buk: bet365
Wynik: 0:4 ✅

Na dzisiaj zdecydowałem się tylko na jeden Typ z ligi polskiej. Legioniści zaprezentowali się bardzo dobrze w Białymstoku, a ich przewaga nie podlegała wątpliwościom od początku do końca spotkania. Goście również dobrze zaprezentowali się w Dortmundzie, pomimo tego że stracili aż osiem goli. Dziś zagrają we Wrocławiu, gdzie liczą się dla nich kolejne trzy punkty. Jak widać Magiera potrzebował trochę czasu żeby poukładać zespół pod siebie i przynosi to teraz efekty w postaci ligowych zwycięstw. Od przegranej z Pogonią na wyjeździe Legia wygrała cztery kolejne spotkania ligowe strzelając w nich aż dwanaście goli i awansowała już na czwarte miejsce w tabeli. Jednak Legia dalej ma problem w defensywie i ten aspekt gry trzeba jeszcze poprawić. Śląsk w ostatniej kolejce przegrał z Lechem 3:0. Wydawało się, że po serii bez porażki Śląsk wraca na właściwe tory, ale szybko zostali sprowadzeni na ziemie. Nie zdziwię się jak Legia dziś również pewnie wygra ponieważ Wrocławianie statystycznie nadal pozostają jednak najsłabsza drużynę w meczach u siebie. Legia jest tu faworytem, i dalej musi gonić czołówkę tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 8

looking16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk - Legia
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Moja pierwsza analiza na forum. Jako, że jestem Legionistą to jestem przekonany, że w meczu padną 3 gole. Dla odważnych: typ na Legię lub AH over 3 gole.
Spójrzmy na 5 ostatnich meczów obu drużyn:
5 ostatnich spotkań Śląska: 2-1 Korona Kielce (w, liga) - Dankowski, Kokoszka 2-2 Cracovia (d, liga) - Grajciar x2 3-0 Górnik Łęczna (w, liga) - Morioka, Biliński, Grajciar 2-1 Zagłębie Lubin (d, liga) - Dwali, Alvarinh o 0-3 Lech Poznań (w, liga)
5 ostatnich spotkań Legii:
4-2 Korona Kielce (w, liga) - Guilherme, Nikolić, Rymaniak (s), Prijović 3-3 Real Madrid CF (d, LM) - Odjidja-Ofoe, Radović, Moulin 2-0 Cracovia (d, liga) - Nikolić, Radović 4-1 Jagiellonia Białystok (w, liga) - Guilherme, Odjidja-Ofoe, Prijović, Kucharczyk 4-8 Borussia Dortmund (w, LM) - Prijović x2, Kucharczyk, Nikolić

Ostatnie 3 mecze we Wrocławiu:
72. 2014/15, 2015.03.08 Śląsk Wrocław - Legia 1-3
73. 2014/15, 2015.05.17 Śląsk Wrocław - Legia 1-1
74. 2015/16, 2015.07.19 Śląsk Wrocław - Legia 1-4

Legioniści pokazali, że potrafią strzelać we Wrocławiu oraz na wyjeździe (4-2 z Koroną, 4-1 z Jagą). Ponadto, Śląsk też u siebie strzela gole. Stąd mój typ na over 2,5 gola. Legia zagra w najsilniejszym składzie, bo musi gonić czołówkę, nie będą odpuszczać. A wczoraj już Jagiellonia i Termalica wygrały swoje mecze, więc będą podwójnie zdeterminowani.
Moja pierwsza analiza :wink:

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Wisła Płock -0,5 @ 2,08 Pinnacle ⛔
Ja idę dzisiaj w kierunku nafciarzy.Wisła mimo słabych wyników nie gra źle moim zdaniem ale są strasznie nieskuteczni, bo stwarzają sobie mnóstwo dogodnych sytuacji.Tak było u siebie z Łęczną,gdzie Merebashvili marnował takie sety,że głowa mała i zemściło się to w końcówce,swoją cegiełkę dorzucił Kiełpin.Z Arką podobnie mieli świetne okazje,byli zdecydowanie lepsi ale skończyło się 0:0.Oprócz tego mieli trudne wyjazdy do Poznania i ostatni w Gdańsku,gdzie pokazali się z dobrej strony.Głównie mam tutaj na myśli pierwsze 45 minut w których mogli strzelić 2-3 bramki, Kante sam na sam zmarnował.Dla mnie kluczowe jest to,że mają łatwość w dochodzeniu do tych sytuacji,jest komu dograć bo jest Furman,Krivets ale gorzej z wykończeniem. Kante i Merebashvili strzelają bramki ale przy tylu sytuacjach co mają mogliby mieć tych bramek dwa razy tyle.
Piast się ogarnął ale nie grają też nic nadzwyczajnego.Wisła u siebie dzisiaj mega zmotywowana aby się przełamać, bo potem mają wyjazd na Łazienkowską, gdzie o punkty będzie bardzo ciężko.Wisła dzisiaj to bierze.
 
P 46

pawel04

Użytkownik
Wisła Płock - Piast Gliwice godz 15:30
Typ: Wisła wygra i obie strzelą
Kurs: 4.00
Buk: Bet365

Mecz o &quot;6 punktów&quot;. Wisła w ogromnym kryzysie. Po dobrym początku przyszło zacięcie i nie potrafią wygrać meczu od dość dawna. Dziwne bo ich gra wygląda naprawdę dobrze. Stwarzają sporo sytuacji podbramkowych lecz nie ma komu strzelać. Wisła słynie z tego że nie mają napastnika z prawdziwego zdarzenia. Ostatni mecz w Gdańsku był dobry w ich wykonaniu, mieli sporo sytuacji do strzelenia lecz wyszło jak wyszło. A ataku może i stwarzają sytuacje ale można to samo powiedzieć o obronie... Tylko że obrona stwarza sytuacje ale rywalowi. Wisła popełnia ogromne błędy w obronie co rywale często wykorzystują. Dziś Wisła bez Furmana i tu powiedziałbym że może nawet to i lepiej. Początek sezonu w wykonaniu Furmiego znakomity lecz z meczu na mecz gra coraz gorzej i nawet mu wrzutki ze stałych fragmentów gry nie wychodzą.
Piast w lepszej formie i można powiedzieć że wracają po trochu na odpowiednie tory. Grają otwarty futbol i w ich meczach wpada sporo goli. Na 10 ostatnich spotkań padł 7 razy BTS
W Płocku ogromne ciśnienie na wygraną i moim zdaniem stać ich by zgarnąć cenne 3 punkty. Sytuacji na pewno nie zabraknie i mam nadzieje że dziś Merebashvili coś wykorzysta bo ten chłopak ma naprawdę pecha... A to że Piast łatwo się nie podda to wiem, Wisła na pewno im da jakieś prezenty do strzelenia ????
 
W 353

walejakos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk - Legia
Typ: Legia Warszawa i Powyżej 3.5 gola✅
Kurs: 4.90
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Od pewnego czasu piłkarze Legii radza sobie bardzo dobrze w Ostatnich 4 meczach
zgromadzilii komplet punktów przy tym strzelajac 12 goli i tracac 4 co daje srednio
4 gole na mecz . Niespodziewanie w formie jest ten drugi w Legii &quot;Prijovic&quot; ktory
zazwyczaj był w cieniu Nikolica , ktory strzelił dwa gole przeciwko Borussii Dormund
miał szanse na strzelenie bramki na wynik 3:3 ale oddał silny strzał w poprzeczke i
w tym meczu juz nie zdobył hattricka .

Legia nie przegrała ze Ślaskiem od 11 meczy , ostatni mecz kiedy Legia poległa ze
Ślaskiem bylo to w 2013 roku w Pucharze Polski

Ślask przystapi do dzisiejszego meczu po porazce w Poznaniu 0:3 , Ślask lepsze mecze
gra na wyjezdzie . Wrocławianie wygrali tylko 1 mecz przed własna publicznoscia w tym
sezonie , dzisiaj nie beda mieli wysokich morali gdyz Legia jest na fali , do tego
druzyna Slaska bedzie musiała sobie poradzic bez swoich 2 kluczowych graczy w tym meczu
nie zagraja Mariusz Pawelec i Augusto Pereira Loureiro

Podsumowujac: Legia w ostatnim czasie strzela sporo bramek , ale tez i traca bramki
gdyz popelniaja duzo bledow w obronie , Slask przed własna publicznoscia powalczy,
lecz druzyna Legii w tym meczu wyjdzie zwyciesko
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Sląsk vs Legia Warszawa 0:4 (0:4)
Legia Over 2.5 @ 3.75 bet365 ✅
Over 3.5 @ 3.45 uni bet ✅

Piękne kursy w mojej ocenie. Legia w Dortmundzie pokazała , jak grać w ofensywie, 4 bramki na stadionie w Dortmundzie, to coś fajnego i nie przekonuje mnie , że Borussia grała innym składem itd.
Są mocni w ofensywie, możliwe, że dzisiaj zagrają 2 w ataku - Nikolic - Prijovic, a to będzie tak zwany ogień.
Teraz Śląsk, w dalszym ciągu jest wszystko fajnie i pięknie, ALE
Śląsk obrony nie posiada to moja opinia. Blok obrony -&gt; Augusto - Dvali, Celeban - Dankowski

I teraz tak. Dankowski, fajny chłopak, wchodzi tak naprawdę w wielką grę, w Poznaniu to było widać, jechali z nim i to bardzo.
Dvali - gra coraz lepiej, choć forma jest średnia.
Celeban - największe rozczarowanie, minimum 2 bramki zawalone w Poznaniu, co do jednej mogę mu odpuścić jak to mówią, ale pozostałe 2 to jego błędy. Piotrek od dłuższego czasu nie zasługuje na granie, ale gra bo lepszych nie ma.
I ostatni - Augusto lewa obrona, najlepszy w drużynie moim zdaniem. W środę kontuzja, zszedł z bólem kolana na treningu czy zagra? Moim zdaniem nie, chyba odnowiła mu się kontuzja, a więc kto za niego?
A no Zieliński, ale niestety 2 tygodnie temu widziałem go w rezerwach, chłopak z 3 ligi jechał z nim jak chciał, będzie dramat.
Zwłaszcza, że Legia ma czym straszyć na skrzydłach.
Widzę tutaj Over i minimum 3 bramki Legii.
Dodatkowo z tego co wiem szykuje się najwyższa frekwencja na stadionie we Wrocławiu (nie licząc kompletu na mecze reprezentacji i pierwszych spotkaniach Śląska na nowym obiekcie) od dawien dawna.
Ostatnie 3 mecze we Wrocławiu:
1:4, 1:1, 1:3, a potem kilka remisów 1:1, bramki padają i padać będą.
Ostatnia kwestia to bramkarze, wg mnie powienien zagrać Malarz, pewnie w ramach odbudowy Magiera da zagrać Cierzniakowi czyli może być nie pewnie. Do tego Kamenar, wszyscy się nim zachwycają, gościu wysoki to jest plus, ale to sprawia, że jest mało ruchliwy, taki trochę sztywny ???? . Nie przekonuje mnie w Poznaniu , też nie pomógł drużynie.
Składy:
Śląsk: Kamenar - Dankowski, Celeban, Dwali, Augusto - Kokoszka, Goncalves - Madej, Morioka, Alvarinho - Biliński.
Legia: Malarz - Bereszyński, Czerwiński, Pazdan, Guilherme - Radović, Moulin, Odjidja-Ofoe, Kucharczyk - Prijović, Nikolić.

edit: Tak jak pisałem. Obrona Śląska to katastrofa, niektórzy powinni grać w lidze niżej minimum. Dobrze, że Legia odpuściła w 2 połowie bo skończyło by się jakieś 0:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Płock - Piast Gliwice
Typ: powyżej 2,5 i obie strzelą ⛔
Kurs: 2,10
Bukmacher:
Bet365
Typ: obie strzelą ⛔
Kurs: 1,71
Bukmacher:
Unibet
Szybciutko bo mecz za 35 minut, Wisła Płock która zajmuje 15 miejsce podejmuje u siebie Piast Gliwice które jest na 13 miejscu. Bardzo ważny mecz dla obu ekip i mecz o tzw. 6 punktów.
Wisła Płock od 7 kolejek nie potrafi wygrać meczu - 5 porażek 2 remisy natomiast Piast Gliwice po fatalnym początku grają troszkę lepiej, lecz do tego Piasta z poprzedniego sezonu im brakuje bardzo dużo.
Jak wiadomo obrona w naszej lidze jest bardzo słaba w każdej drużynie więc ja proponuje taki typ, że w meczu padnie powyżej 2,5 gola oraz padnie bts.
Piast Gliwice, na wyjeździe wygrał tylko 1 raz a więc nie wydaje mi się aby w tym meczu wygrali jeśli jeszcze weźmiemy pod uwagę to, że Wisła Płock będzie gryźć trawę aby przerwać tę fatalną passę.
Wisła Płock niby faworyt meczu ale jeśli zagrają tak jak poprzednie mecze to Piast nie przegra dzisiejszego meczu, dlatego najlepszą opcja jest wejście w tym meczu w bramki.
Wisła Płock (1-4-2-3-1): Kielpin - Stefanczyk, Sielewski, Bozic, Stepinski - Rogalski, Krivets - Wlazlo, Iliev, Reca - Kante
Piast Gliwice (1-3-4-3): Szmatuła - Pietrowski, Sedlar, Hebert - Mraz, Murawski, Bukata, Mokwa - Jankowski, Szeliga, Badia
Powodzenia.
// Słaby, bezbarwny mecz...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Skład Śląska na Legię:

Śląsk: Kamenar - Dankowski, Dvali, Celeban, Augusto - Kokoszka, Goncalves - Alvarinho, Madej, Riera - Mervo

Ławka rezerwowych: Pawełek, Zieliński, Stjepanović, Engels, Grajciar, Biliński, Morioka

Jednak jest Augusto, ale brak Morioki i Bilińskiego to mocne zaskoczenie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Typ: 2/powyżej 2,5 ✅
Kurs: 2,75
Bukmacher:
Sportingbet
Typ: Legia (-1) ✅
Kurs: 3,10
Bukmacher:
Sportingbet
Przed nami jedno z ciekawszych meczy w tej kolejce a mianowicie Śląsk Wrocław podejmuje na własnym obiekcie Legię Warszawa. Śląsk zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 21 punktów natomiast Legia zajmuje 5 miejsce dorobkiem 25 punktów.
Legia po zmianie trenera odżyła, gra bardziej ofensywnie, są w coraz lepszej formie, ich zawodnicy grają o niebo lepiej aniżeli miało to miejsce na początku sezonu, gdzie śmiano się z Odjidji, że jest za gruby a tu proszę jeden z najlepszych piłkarzy w Legii, do tego dochodzi świetny M. Radovic który jest chwalony praktycznie co mecz. Atak w Legii to można powiedzieć kłopot bogactwo w świetnej formie Prijovic i król strzelców Nikolić. Co raz lepiej gra M. Pazdan który wrócił po kontuzji, Można tak wymieniać jeszcze...
Co do Śląska Wrocław to gra bardzo nierówno, potrafią zagrać świetny mecz a za tydzień zagrać bardzo słabo, przykład wygrana 2:1 z Zagłębiem Lubin a potem 0:3 z Lechem, gdzie nie istnieli. Tym bardziej stawiam te 2 opcje które podałem patrząc na to jak gra Śląsk u siebie, tylko 1 zwycięstwo na 8 meczy co daje nam najgorszy bilans w całej lidze w meczach u siebie. Potrafili przegrać z Jagiellonią u siebie 0:4 a więc dlaczego mieili by tego nie powtórzyć z mistrzem Polski.
W drużynie Legii co najważniejsze brak kontuzji, prócz kontuzjowanego obrońcy A. Hlouska - po za nim wszyscy gotowi do gry. Hlouska powinien zastąpić Guilherme więc za duży problem to nie jest natomiast Rzeźniczak powinien wrócić do środka obrony. Do bramki oczywiście wróci A. Malarz i do środka pola T. Moulin.
Śląsk (1-4-2-3-1): Kamenar - Dankowski, Dvali, Celeban, Augusto - Kokoszka, Goncalves - Alvarinho, Madej, Riera - Mervo
Legia (1-4-2-3-1): Malarz - Bereszyński, Pazdan, Rzeźniczak, Guilherme - Moulin, Kopczyński - Odjidja-Ofoe, Kucharczyk, Radović - Prijovic
// Piękny mecz ze strony Legii, kapitalna 1 połowa meczu i kontrola w 2. Brawo
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom