>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17 Kolejka Premier League 21-23.12.2013

Status
Zamknięty.
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Southampton vs Tottenham |1| kurs:2,40⛔
Zaufam świętym.Może i spuścili trochę z tonu ale kto to w tej chwili jest Tottenham?Są bez trenera,bez formy,dwa razy zostali w tym sezonie wręcz ośmieszeni,nie mają porządnego napastnika i przez to ich gra w ofensywie strasznie kuleje.Southampton w tej chwili poprzez styl jaki preferuje Pochettino jest w stanie u siebie zdominować każdą drużynę Premier League,a bardzo w pamięci utkwił mi obraz tego jak święci zdominowali jakiś czas temu w meczu ligowym Manchester City.Myślę,że Spurs są w tej chwili w takim miejscu,że z Southamptonem za wiele nie zwojują.Stawiam na zwycięstwo gospodarzy po przyjemnym kursie,moim zdaniem spróbować warto.
Bukmacher:STS
 
bagina 23

bagina

Użytkownik
Mecz: Arsenal - Chelsea
Typ: Arsenal
Kurs: 2,38
Bukmacher: Bet 365
Pod lupę wziąłem mecz na szczycie tabeli. Dlaczego arsenal? u siebie grają bardzo dobrze, jeśli wygrają będą liderem. Ostatni mecz u siebie przegrali właśnie z chelsea, która gra w tym sezonie w &quot;kratkę&quot;. W lidze w ostatnich 5 meczach arsenal wygrał 4 potyczki ,1 zremisował tracą zaledwie 2 gole (!). Formacja defensywna w tym sezonie prezentuję się bardzo dobrze. Chelsea na wyjazdach 5 meczy 3 zwycięstwa 2 porażki z newcastle oraz walczącym o utrzymanie stoke city. Ostatnie zwycięstwo wyjazdowe w lidze z sunderlandem wymęczone 3:4. Mecz do łatwych nie będzie należeć, ale myślę, że 3 punkty zostaną w Londynie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mlodyradlna 124

mlodyradlna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FA Premier League
Spotkanie:ARSENAL - CHELSEA
Typ:2
Kurs:3.05
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Bukmacherzy jak i koledzy wyżej,zdecydowanie faworyzują Arsenal.Ja uważam trochę inaczej. Chelsea inaczej gra z teoretycznie mocniejszymi przeciwnikami.Taktyka Mourinho opiera się głównie na grze z kontry.Z tymi słabszymi muszą zagrać inaczej bo przeważnie się bronią,ale Arsenal zagra na pewno otwarcie, co pozwoli graczom z Chelsea realizować swoją taktykę.Ostatnie ich potyczki w Premier League to:
Arsenal - Chelsea 0-2
Chelsea - Arsenal 2-1
Arsenal - Chelsea 1-2
Arsenal - Chelsea 0-0
Chelsea - Arsenal 3-5
Jak widać Chelsea potrafi wygrywać na stadionie Arsenalu,myślę że dzisiaj też dadzą rade .
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
No więc przed nami najgorętsze derby Londynu. Może nie ze względu na porachunki kibicowskie, bo są w stolicy Anglii drużyny, które bardziej się nie lubią, ale ze względu na stawkę. Obie ekipy póki co liczą się i prawdopodobnie będą się liczyć jeszcze długo w walce o mistrzostwo. Arsenal, lider przed 17 kolejką podejmie trzecią ekipę - Chelsea. Wszyscy rywale do czołowych lokat, mianowicie: Newcastle, Tottenham, Manchester United, Manchester City, Everton i Liverpool zgodnie zgarnęli komplety punktów, więc presja na londyńskich drużynach jest jeszcze większa. Ktoś (albo obie drużyny) utrudni sobie walkę o mistrzostwo. Podobno w okresie świąteczno-noworocznym lubią rozstrzygać się losy mistrzostwa. Nie mnie to oceniać, obie drużyny na pewno jeszcze o tym nie myślą. Dla obu liczy się, by z pompą wejść w ten trudny okres.
Myślę, że nie będzie kalkulacji i gry na remis. Nawet u Mourinho, który często lubi tak ustawiać zespół. Obaj trenerzy zdają sobie sprawę, że rywalizacja o mistrzostwo nie rozstrzygnie się tylko pomiędzy tymi dwiema ekipami i remis da tylko tyle, że nie zwiększy się strata do przeciwnika w dzisiejszym meczu. Do całej reszty czołówki już tak.
Jak sytuacja kadrowa w obu ekipach? W Chelsea bez poważnych osłabień - nie zagrają: Ryan Bertrand, Tomas Kalas, Marco van Ginkel, Michael Essien. Więc nikt z podstawowego składu. W Arsenalu pod tym względem będzie trochę gorzej, bo nie wystąpią: Laurent Koscielny, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain, Abou Diaby, Yaya Sanogo. Wenger będzie miał wielki ból głowy jak ustawić defensywę, bo Koscielny to najmocniejszy punkt defensywy Arsenalu. Oczywiście, jest w zastępstwie Vermaelen, który jeszcze nie tak dawno grał w pierwszym składzie i dzierżył kapitańską opaskę, ale teraz bardzo rzadko widuje boisko. Wenger miał skrystalizowany środek obrony i teraz to się posypało. Widać było w meczu z Manchesterem City co stało się z obroną Arsenalu po zejściu Francuza. Totalna rozsypka. Dzisiaj to na pewno tak źle nie będzie wyglądało, ale z drugiej strony, czy będzie dobrze? Zobaczymy.
W Chelsea jak wspomniałem wszyscy ważni zawodnicy zdrowi. Spodziewam się następującego składu:
Cech - Azpilicueta, Terry, Cahill, Ivanović - Mikel, Ramires - Hazard, Mata, Willian - Torres.
Mourinho coś tam przebąkiwał, że jeśli będzie chciał wygrać 1:0, to ustawi zespół na 1:0. Bzdury, nie wierzę w to. Oddanie piłki Arsenalowi to samobójstwo, żeby z nimi wygrać trzeba ich zdominować, lub też być równorzędnym partnerem. Mając takich zawodników jak Hazard, Mata, Oscar, Willian, czy Torres po prostu trzeba grać ofensywnie. Poza tym obrona Chelsea ostatnio nie należy do najszczelniejszych, więc głupotą byłoby powierzanie wyniku tylko tej formacji.
Nigdy nie kojarzyłem Emirates Stadium z jakąś potężną twierdzą, bo Chelsea zazwyczaj grało się tu umiarkowanie łatwo.
Oto wyniki od wybudowania tego stadionu między tymi dwiema ekipami:
06.05.07 - Arsenal 1:1 Chelsea
16.12.07 - Arsenal 1:0 Chelsea
10.05.09 - Arsenal 1:4 Chelsea
29.11.09 - Arsenal 0:3 Chelsea
27.12.10 - Arsenal 3:1 Chelsea
21.04.12 - Arsenal 0:0 Chelsea
29.09.12 - Arsenal 1:2 Chelsea
29.10.13 - Arsenal 0:2 Chelsea
2 zwycięstwa Arsenalu, remis i 4 zwycięstwa Chelsea. Bramki: Arsenal 7:13 Chelsea.​

Teraz starcia pomiędzy Mourinho, a Wengerem:​

12.12.04 - Arsenal 2:2 Chelsea
20.04.05 - Chelsea 0:0 Arsenal
07.08.05 - Chelsea 2:1 Arsenal
21.08.05 - Chelsea 1:0 Arsenal
18.12.05 - Arsenal 0:2 Chelsea
10.12.06 - Chelsea 1:1 Arsenal
25.02.07 - Chelsea 2:1 Arsenal
06.05.07 - Arsenal 1:1 Chelsea
0 zwycięstw Arsenalu, 4 remisy i 4 zwycięstwa Chelsea. Bramki: Arsenal 6:11 Chelsea.
Pamiętam przygodę Mourinho z Chelsea. Zawsze ważne były mecze z Manchesterem United, czy też Liverpoolem. Ale priorytetowe dla The Special One zawsze były pojedynki z Kanonierami. Portugalczyk zrobi wszystko, żeby nie dać Arsenalowi wygrać. A biorąc pod uwagę, że remis nie za bardzo urządzi też Chelsea i spodziewam się raczej wbrew ogólnej opinii otwartego meczu, pogram Chelsea wygra i padnie powyżej 2,5 gola @4,50 bet365.
Ciekawe grafiki dotyczące dzisiejszego szlagieru:​



 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Arsenal - Chelsea, to jest jedno z tych spotkań, w których bardzo możliwy jest remis. Ostatnio i Arsenal i Chelsea zliczyły wtopę. Kanonierzy w LM i lidze, Niebiescy w pucharze ligi. Obie ekipy wypoczęte, derby zatem zagrają naprawdę na 100%. Gospodarze to naprawdę poukładana ekipa w ofensywie, obrona nieco szwankuje ale to tak samo jak u Chelsea. Można się przyczepić, że już raz Arsenal został ograny przez Chelsea w pucharze ale potem ta sama ekipa została wyrzucona przez śmieszny Sunderland. Arsenal ostatni mecz zagrał 10 dni temu, to dużo jak na BPL. Nie ma mowy o kolejnej porażce. Oj będzie się działo jutro, liczę na pojedynek bokserski, a wynik 2-2, 3-3 jak najbardziej możliwy.

Remis @ 3.40 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fade 12

fade

Użytkownik
Stawianie na ten mecz dużych pieniędzy to według mnie lekka głupota. Obie drużyny ostatnio, co by nie powiedzieć są w KRYZYSIE. Zaraz kibice Chelsea mnie zjadą, że przecież wyniki są wcale nie najgorsze bo punkty są, a puchar się nie liczy, ale spójrzmy na styl gry. Chelsea w ostatnich meczach gra po prostu słabo. Masa głupich strat, nieprzemyślanych zagrań. To na pewno nie jest to czego Mou oczekuje od swojej drużyny. Z drugiej strony Arsenal będący chyba w największym dołku w tym sezonie. O porażce z City chyba wiele pisać nie trzeba, ale moim zdaniem najbardziej załamująca była porażka z Napoli. W głupi sposób stracili fotel lidera grupy i trafili na Bayern. To był cios dla wszystkich zawodników i fanów Kanonierów, którzy myśleli, że Arsenal może w tym roku coś osiągnąć w Europie.
Styl gry Arsenalu z ostatnich paru spotkań odbiega daleko od tego prezentowanego na początku sezonu. Efekt &quot;wow&quot; po przyjściu Ozila zdaje się powoli zanikać.
Ostatni mecz przed jakże DŁUGĄ czterodniową przerwą świąteczną, zawodnicy na pewno już trochę myślą o spotkaniu z rodzinami.
A propo składów. Chelsea bez większych strat kadrowych co jest ich atutem. W Arsenalu zabraknie Koscielnego, którego moim zdaniem w 100% zastąpi Vermaelen oraz niezastąpionego Wilshere&#39;a.
Przewidywane jedenastki:
Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs - Arteta/Flamini, Ramsey - Walcott, Özil, Cazorla - Giroud
Chelsea: Cech - Ivanović, Cahill, Terry, Azpilicueta - Mikel/Ramires, Lampard - Schurrle/Oscar, Mata, Hazard - Torres
Podsumowując dla mnie mecz do ominięcia. Chelsea lekkim(bardzo lekkim) faworytem, ale chyba nikogo nie zdziwi zwycięstwo Arsenalu.
Jeżeli miałbym coś stawiać to tylko under 2.5 gola @2.00, ale i tego sobie oszczędzę.
Analiza trafiona chyba w stuprocentach, a jedyny typek, który chciałem puścić, a się zawahałem to ✅. Wszystkie hura overy itd były dziś po prostu przestrzelone ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Stawianie na ten mecz dużych pieniędzy to według mnie lekka głupota. Obie drużyny ostatnio, co by nie powiedzieć są w KRYZYSIE.
W pełni zgadzam się z tym twierdzeniem. Chelsea jest, a raczej wydaje się być bardzo słaba, ale na ważne mecze potrafią się naprawdę zmobilizować. Tak było w Superpucharze z Bayernem, tak było z Man Utd (chociaż wtedy Utd było pod formą). Arsenal też mnie do końca nie przekonuje, szczególnie ostatnio, do tego te osłabienia o których wszyscy wiemy. Jak to niektórzy mawiają mecz do oglądania, a nie typowania. Może coś na LIVE. Najbliższy jest mi remis lub coś jak 2x, ale dam sobie spokój, po co tracić przed świętami kasę i mieć później zły nastrój.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Naprawdę nie wiem czym się ludzie kierują grając czystą dwójkę na Chelsea. Arsenal w kryzysie? To, że olali mecz z Napoli oznacza bycie w gorszej dyspozycji? Ok - ostatni mecz z City, każdy orientuje się jak Manchester gra na Etihad, więc można było się spodziewać że stracą punkty. Poza tym gra wcale nie była zła - oczywiście było trochę kontrowersji na szkodę Arsenalu, tragiczna skuteczność Giroud spowodowała że nie zdołali odrobić wyniku. Ale mówienie, że po dwóch spotkaniach [patrząc na rywali z którym grali] jest po prostu niezrozumiałe. Tak samo można stwierdzić, że Arsenal również mobilizuje się mocnych rywali szczególnie na Emirates i udowodnia z roku na rok że w stanie wygrywać z najlepszymi co im się kilka lat kompletnie nie udawało. Jedynym osłabieniem jest brak Koscielnego, ale Vermaelen nie wyglądał źle w ostatnich tygodniach , więc spodziewam się raczej solidnego spotkania z jego strony. O Wilsherze nie ma co wspominać, grał słabiutko i to nie jest gracz regularnie występujący w pierwszej jedenastce. Dlatego też ja tam nie widzę jakiś większych osłabień. Styl Arsenalu praktycznie się nie zmienił od początku sezonu, nie grają już tak atrakcyjnej piłki jak kilka lat temu, jednak są przede wszystkim skuteczni , oczywiście nie wspominając o Giroud. Chelsea może i dysponuje mocną ofensywą, ale Kanonierzy też nie mają się czego wstydzić , moim zdaniem dodatkowy atut własnego boiska jest tutaj kluczowy i gospodarze odniosą zwycięstwo. Arsenal dysponuje mocnym środkiem pola, na boku Sagna który jest w stanie zatrzymać większość skrzydłowych The Blues. Generalnie jak to w przypadku derbów może się wiele zdarzyć lecz stawiam na podopiecznych Wengera, ponieważ nie posiadają gorszego zespołu niż goście i nastał najwyższy czas, żeby się odbić po dwóch porażkach.

Arsenal wygra @ 2,42 Pinnacle⛔

Drugim typem jest oczywiście bramka Walcotta. Anglik lubi grać z Chelsea, co pokazują ostatnie statystyki bramkowe. W poprzednim meczu był najlepszym graczem Arsenalu , zdobył dwie bramki i to on będzie dzisiaj najprawdopodobniej pierwszą opcją w ataku. Mourinho zapewne skupi swoją uwagę na Ozilu i przy okazji stworzy się więcej miejsca dla pozostałych zawodników. Najważniejsze jest to, że Kanonierom nie brakuje podań, pomocnicy stwarzają wiele sytuacji , lecz Giroud stoi na takim poziomie jakim stoi. Jestem pewien, że więcej akcji będzie przedzierać się przez stronę Walcotta i jest duża szansa, że akurat trafi do siatki.

Walcott strzeli @ 3,25 bet365⛔

 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Na pewno emocji tutaj nie zabraknie to jest pewne jak i walki. Wniosek trudno jest takie spotkania typować, ale patrząc na potencjał obu drużyn w ofensywie to spokojnie BTS jest do pokrycia. Wszystko wskazuje, że od początku zagra Torres to według mnie jakieś nieporozumienie. Owszem stać go na strzelenie bramki, ale wcześniej zmarnuje kilka setek. Jednak druga linia kapitalna Mata,Oscar i Hazard. Każdego z nich stać na strzelnie bramki. Za nimi zagra Ramires, który ma ogromne problemy ze strzeleniem bramki, ale umie dobrze podłączyć się w akcje ofensywę tuż obok niego Mikel. Defensywa na pierwszy rzut solidna Ivanović, Cahill, Terry, Azpilicueta i w bramce Cech. Jednak już nie raz ona zawodziła jak chociażby z Stoke. The Special One ostatnio zapowiedział, że najsłabszym probleme tej defensywa i można powiedzieć, że w każdym meczu to potwierdzają.
Arsenal niewątpliwie będzie atakować prawą stoną. Ozil miał kapitalny początek sezonu, ale śmiem twierdzić, że jakby zgasł w ostatnich meczach. Jednak na niego zawsze trzeba uważać umie zarówno poddać dobrze, ale i sam strzelić bramkę. Obok niego zagra Walccott i Carozrla zaś na szpicy Giroud! Defensywa również zapowiedzi Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs. BTS w meczach tych drużyn często padał i dzisiaj jest realny taki wynik. Aresnal będzie chciał się zrewanżować za mecz z Pucharu Ligi, a przegrali u siebie z The Blues 0-2.
 
H 9

hob

Użytkownik
Arsenal - Chelsea, Over2.5 @1.81 Pinnacle
Na deser 17 kolejki spotkań Premier League mamy prawdziwy rarytas. Arsenal jeszcze nie tak dawno był liderem tabeli z przewagą nad goniącym peletonem, ale wystarczyły dwa mecze bez wygranej, a sytuacja się skomplikowała. Wygrywając dzisiaj na czoło tabeli wrócą, ale przed tym spotkaniem już wiemy, że obecnie Liverpool i Manchester City wyprzedziły Kanonierów w tabeli. Chelsea jest na 5. miejscu i ma 33 punkty, dwa oczka mniej niż Arsenal. Na szczycie jak widać bardzo ciasno i każdy punkt się liczy. Dzisiejszy mecz dla Arsenalu ma ogromne znaczenie. Nawet jak byli liderami, to i tak większość ekspertów przewidywała ich wpadkę i utratę tego miejsca. Ostatnie dwa mecze z mocnymi zespołami wydają się to potwierdzać. Najpierw u siebie tylko 1-1 z Evertonem, w meczu, w którym ciężko powiedzieć, by to podopieczni Arsene Wengera byli lepszym zespołem. A ostatnio baty na Etihad Stadium, gdzie przegrali aż 3-6! Dzisiejszy mecz pokaże nam czy potrafią zareagować po tak sromotnym laniu. A trzeba pamiętać, że między tymi dwoma spotkaniami w lidze, przegrali jeszcze w Lidze Mistrzów mecz wyjazdowy z Napoli, przez co spadli na 2. miejsce w grupie i fatalnie trafili w fazie play-off, bo na sam Bayern Monachium. Arsenal musi zagrać o pełną pulę. W zadaniu tym nie pomoże na pewno Laurent Kościelny, który jest kontuzjowany, a także Jack Wilshere, który pauzuje za kartki. Dobre wieści w ataku, bo wraca Lukas Podolski.

Chelsea mimo, że przez bukmacherów nie jest uważana za faworyta tego spotkania, to z pewnością dowodzona przez Jose Mourinho nie powinna mieć większych obaw, jeśli wierzyć statystykom. W starciach między tymi dwoma managerami, na 9 takich meczów Portugalczyk wygrał 5, a 4 zremisował. Ani razu Wenger nie odniósł zwycięstwa. Na boisko jednak wybiegnie 11 zawodników Chelsea i to oni muszą pokazać, że są silniejsi od rywali. Branislav Ivanovic wraca po kartkach do gry i zapewne na prawą stronę obrony, na lewej powinniśmy zobaczyć Cesara Azpilicuetę. Chociaż pewności mieć nie możemy, bo dodatkowym smaczkiem byłby występ na tej pozycji Ashley&#39;a Cole&#39;a. Michael Essien pauzować musi za kartki. Chelsea ma bardzo dobre statystyki w meczach przeciwko Arsenalowi, ale nie jest to zespół, którego nie da się pokonać. Kiedy Arsenal miał czas by przygotować się dobrze do tego spotkania, to podopieczni Mourinho uwikłali się w tygodniu w dogrywkę w Capital One Cup, z którego ostatecznie odpadli. Zastanawialiśmy się długo, czy na typ dnia zagrać, że Chelsea tego meczu nie przegra, czy właśnie na ilość goli i naszym zdaniem ta druga opcja jest lepsza, a i kurs jest wyższy. Arsenal jest mocny na własnym boisku (6-1-1) i wie jak strzelać gole, ale tutaj oba zespoły mają kapitalnych zawodników, i to która ekipa ostatecznie zwycięży zapewne rozstrzygnie się środku pola. Naszym zdaniem jednak 3 gole padną i wynik będzie oscylował wokół 2-1, dla którejś z nich.
 
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: Arsenal poniżej 1,5

Kurs: 1.72✅
Bet365
Mou lubi zabijać takie mecze. Defensywa, gra z kontry. Tak widzę ten mecz. Arsenal ostatnio trochę w dołku. Porażka z Man City 6-3 to duża wpadka, tak jak i strata punktów z Evertonem u siebie (1-1). Do tego dochodzi porażka z Napoli 0-2, niby nic nie znacząca, ale w tamtym meczu w Neapolu Arsenal zagrał bardzo słabo oddając jeden lub dwa celne strzały. W październiku już grali ze sobą i to na Emirates w meczu Capital One Cup. Wygrała Chelsea 0-2 ale nie ma co patrzeć na ten mecz bo Arsenal zagrał w wyraźnie rezerwowym składzie ( Fabian, a Ozil i Girou pojawili się w drugiej połowie). Mam wrażenie po prostu, że Mourinho zabije widowisko, a sama Chelsea potrafi spiąć się na mocnych rywali i trzymać obronę.
Kartki poniżej 5.5 1.66✅
Tak mi wychodzi z h2h. I do tego moja teoria z nudnym meczem.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Analizy i typy na fb.com - sezon 2013/14
1) Midtjylland - Aarhus - over 1.5 gola Midtjylland @1.83 ✅
2) Wolfsburg - Stuttgart - poniżej 4.5 kartek @1.66 ✅
3) Juventus - Sassuolo - poniżej 4.5 kartek @1.90 ✅
4) AC Milan - AS Roma - powyżej 5.5 kartek @1.66 ✅
5) Nantes - Auxerre - poniżej 4.5 kartek @1.61 ✅
6) Nantes - Auxerre - poniżej 4 kartek @1.90 ✅
7) PSG - St. Etienne - poniżej 4 kartek @1.80 ✅
8) Real Madryt - Olimpic Xativa - powyżej 2.5 kartek @1.70 ✅
9) Elche - Malaga - poniżej 6 kartek @1.80 ⛔

21:00 Arsenal - Chelsea
Dziś krótko. Sędzią dzisiejszego meczu jest Anglik Mike Dean. Jego ostatnie mecze pod względem kartek to: 1,2,4,1,1,2,4,0,1. Dzisiejszy mecz jest na pewno typem hitu na Wyspach, ale nie sądze by obfitował on w wiele kartek. W ostatnich meczach między sobą było 3,5,7 kartek, a w meczu z 29 października 2013r. 2 kartki. Arsenal grał ostatnio na wyjeździe z Manchesterem City. Przegrali 6-3, mogli być zniechęceni, agresywni itd. ale i tak skończyło się tylko na jednej kartce w 95 minucie dla Wojtka Szczęsnego. Oto typ na to spotkanie:
Poniżej 5.5 kartek @1.70 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: HT/FT 1/1 ⛔ ( 0:0 / 0:0 )
Kurs: 4,30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Każdy ma na to iście emocjonująco zapowiadające się spotkanie swoją wizję a moja wygląda właśnie tak.

W derbach Londynu może stać się zupełnie wszystko ja jednak zainwestuję w taką opcję swoje pieniądze bo uważam, że warto. Chelsea nie ma stylu według mnie, jak Hazard zagra genialne spotkanie to coś ugrają, jak nie to nie za bardzo są w stanie coś wskórać. Ich ostatnie wyjazdy to jest po prostu śmiech na sali. Przez minimalistyczną taktykę Mourinho i delikatnie rzecz ujmując słabą postawę defensywy tłuczę ich kto chce i ile chce bo ilość straconych bramek jest zatrważająca jak na taki klub i to z jakimi rywalami mieli do czynienia.

Arsenal z drugiej strony ostatnio słaba passa ale wg. mnie to żaden spadek formy. Olali mecz z Napoli a na Etihad jest w tym roku jak jest i jeszcze nie jeden zespół tam wysoko dostanie. U siebie za to passa jest bardzo dobra, nawet nieszczęśliwie zremisowane spotkanie z Evertonem pokazało moc Arsenalu bo kto oglądał mecz widział jak Kanonierzy dominowali nad całkiem solidnym przeciwnikiem. Dzisiaj przynajmniej wg. mnie nie przyjdzie im się zmierzyć z silniejszym. Uważam, że wreszcie Chelsea zostanie od początku do końca skarcona za swój nudny styl. Oby tak się stało.

Plusem dla przyjezdnych jest na pewno pełna opcja kadrowa na ten mecz. Brak Kościelnego to poważny ubytek ale następca nie jest najgorszy, problem w tym, że ostatnio mało grywał. Szkoda też zawieszonego Jacka bo pisanie o tym, że jest to średni zawodnik jest po prostu głupotą. Nie był on może ostatnio w mega formie ale bardzo dużo tak czy tak daje drużynie. Uważam, że mecz ten rozstrzygnie się na podstawie formacji ofensywnych drużyn a te wg. mnie lepszą mają Kanonierzy. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Arsenal vs Chelsea
Arsenal kurs: 2,49 buk: Pinnacle ⛔ (edit: niestety pierwsza myśl o remisie była słuszna)
Po przeanalizowaniu jeszcze raz całej sytuacji zdecydowałem się zagrać Arsenal ( za umiarkowaną stawkę). Rzeczywiście ze statystyk wynika, że lepiej coś zagrać w stronę Chelsea, jest też to o czym wspominałem wcześniej, mianowicie mobilizacja na ważniejsze pojedynki, ale jednak fakty mówią same za siebie. Chelsea gra (szczególnie na wyjazdach) fatalnie. Niby dwie porażki z Basel w LM o niczym nie świadczą, bo mieli sytuację pod kontrolą, ale już przegrane z Suderlandem (w Pucharze i lidze), ze Stoke w lidze to jak na drużynę aspirującą do zdobycia Pucharu Europy i bycia liderem w PR za dużo.
Nie powinno to mieć żadnego wpływu na typ, ale dzisiaj wyjątkowo sobie pozwolę z okazji Świąt zostać kibicem i pokibicować Arsenalowi, bo za ten minimalizm, który się nie zmienił od poprzedniego sezonu, za te wszystkie uwalone przez Chelsea kupony po prostu nie cierpię ich.
Reasumując wygląda to tak: za Arsenalem własne boisko i chęć przełamania niekorzystnej passy, za Chelsea H2H. Poziom sportowy mimo paru osłabień w drużynie gospodarzy porównywalny. Ja w każdym razie stawiam dzisiaj na Arsenal !
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Speedy chyba Ci się coś pomyliło. Arbitrem spotkania jest Mike Dean. ????
Oczywiście że Mike Dean. Pośpiech nie jest dobrym doradcą ;) Dzięki za uwage, a co do statystyk kartkowych w mojej analizie to oczywiścię są Deana.


Do usunięcia ;)
 
K 0

kamen

Użytkownik
Dyscyplina : piłka nożna
Spotkanie : Arsenal - Chelsea
Typ : Over 5,5 kartek
Kurs :2.10
Bukmacher :Bet365
Witam wszystkich, uważam, że padnie dzisiaj over 5,5 kartek w meczu derbowym Arsenal-Chelsea ponieważ sędzia Pan Michael Dean lubi w meczach o dużą stawkę stawiać dużo kartek jak na warunki angielskie. W tym meczu ciężko wytypować faworyta więc gram zachowawczo over kartkowy. Pozdrawiam
 
F 0

filemon123

Użytkownik
Świetny bet na mecz Arsenal-Chelsea zapodała Fortuna. (BTS w obydwu połowach) po kursie obecnie 9 zł, wczoraj w nocy było jeszcze 13 :0 Moim skromnym zdaniem mocno zawyżony kurs na to zdarzenie. jeśli na normalny BTS kursy są w granicach 1,45-1,60, to na ten bet powinien być kurs gdzieś 5 zł, bo bardzo prawdopodobne jest powodzenie tego typu. Także piłkarzyki strzelać bramki cios za cios !! ???? BTS w obydwu połowach po takim czaderskim kursie postawić nawet za drobne, grzech nie spróbować.
 
M 125

max-payne

Użytkownik
Jak dla mnie kurs na BTS w obu połowach jest śmieszny, z reguły kursy na takie zdarzenia nawet w hitowych meczach wynoszą jakieś 12/13. Zresztą wątpię żeby dziś Chelsea straciła dużo goli, w szlagierach w tym sezonie za dużo ich nie tracą (celowo użyłem słowa szlagier, a nie mecz z czołówką) - 0:0 z Man Utd (ultradefensywna taktyka Mou), 1:1 z Tottenhamem, wygrana 2:1 z Man City, 1:1 z Bayernem po 90 minutach, czy nawet 2:0 na Emirates z Arsenalem w Pucharze Ligi (Kanonierzy wyszli nie najgorszym składem). Chelsea gra jak gra, krytyka jest trochę niesprawiedliwa, pierwsze miejsce w grupie w LM, 2 punkty straty do lidera w grudniu. Jeden z użytkowników słusznie zauważył, że Mourinho ma patent na Wengera. Wg mnie może być dziś nawet 0:0 albo kubeł zimnej wody wylany na głowy piłkarzy Arsenalu (w sumie już mieli ostatnio takich trochę...)
ARSENAL PONIŻEJ 1,5 GOLA - 1,71 - FORTUNA✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom