>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka Primera Division |30/31.12.2015|

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
17. kolejka Primera Division







Oferta Kursów: Unibet
Promocja w Unibet: 1-2-3 i masz cashback do 123PLN

Jeszcze jedną kolejkę włodarze LFP wcisnęli w tym roku. Barcelona rok zapewne zakończy na pierwszej pozycji, pomimo że rozegrała jeden mecz mniej ze względu na grę w KMŚ. Myślę, że jest parę ciekawych spotkań. Real Betis często z Barceloną kończył dużą ilością bramek strzelonych jak i straconych, a że lepiej im idzie na wyjazdach w tym sezonie, to kto wie czy nie sprawią niespodzianki. Bardzo szkoda, że w tym samym czasie rozgrywany będzie mecz w Vigo, pomiędzy miejscową Celtą, a Athletic Bilbao. Myślę, że to najciekawsze starcie ostatniej kolejki roku 2015.
Dzień później, w Sylwestra rozegrane zostanie derbowe spotkanie pomiędzy Villarrealem, a Valencią. Szczerze powiedziawszy Nietoperze mnie zwiedli ostatnio z Getafe. Intrygujące starcie Soldado vs Valencia. Czy popularny Żołnierz pokaże klasę w meczu ze swoimi byłymi kolegami?
Zapraszam do dyskusji. Zakończmy ten rok świetnymi typami i analizami. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Może zacznę wątek, bo niektórzy jak widać jeszcze w świątecznych nastrojach. ;)
Myślę, że spokojnie można pokusić się o zagranie na Atletico. Rayo i ich defensywa - wiadomo, a do tego te zawieszenia z ostatniego meczu z Realem. Jest ich aż 3 - Nacho, Baena i Tito. Myślę, że Atleti nie będą mieli problemów, by pokonać Błyskawice. Z Malagą było ciężko, ale to był niewygodny rywal dla Rojiblancos. Drużyna Simeone ma problem w ataku i nie da się ukryć. Najmniejsza ilość strzelonych bramek od kilku dobrych lat. Tak słabego sezonu z przodu już dawno nie mieli. Oczywiście ratuje ich świetna postawa w grze obronnej i punkty w tabeli, niemniej jeszcze jest nad czym popracować. Rayo to zupełnie inna drużyna niż Malaga i tutaj Atleti powinni czuć się jak ryba w wodzie. Dużo miejsca, kontry, słaba obrona gospodarzy. Nic tylko zdobyć trzy oczka. Simeone nie skorzysta z Filipe i Gabiego. Do składu wróci prawdopodobnie Jackson.

Zaintrygowany jestem również kursem na Deportivo. Szukam informacji co do meczu z Getafe, jakie braki itd. Póki co bardzo mnie kusi ten kurs i nie ma się co dziwić. Getafe pewnego poziomu nie przeskoczy. Deportivo świetnie sobie radzą w tym sezonie LL. Ostatnio Getafe mnie trochę ograbili, bowiem niespodziewanie zremisowali z Valencią i to na Mestalla. Ale nie przykładałbym tutaj dużej zasługi drużynie z przedmieść Madrytu, ale bardziej nieporadnym Nietoperzom, którzy są w trakcie przebudowy przez nowego menedżera Neville.
Kurs na uni nadal @3.05, więc nie omieszkam pograć DNB na gości, niemniej jeszcze na spokojnie poczekam 1-2 dni max na lepsze informacje.
Getafe u siebie nawet nieźle sobie radzi, niemniej Deportivo i ich wyjazdy też są bardzo solidne, stąd też zaryzykowałbym jedynie z DNB, bądź X2 @1.55 b365.

Zawieszeni na tę kolejkę:
Atletico: Filipe, Gabi
Deportivo: Luisinho
Espanyol: Pape Diop
Gijon: Espinosa, Hernandez.
Granada: Success
Las Palmas: Aythami
Levante: Tono, Feddal
Rayo: Nacho, Tito, Baena
Sevilla: Krychowiak

Rzucają się osłabienia Levante i Gijonu. Głównie cierpi tam defensywa, więc rywale powinni mieć łatwiej w strzelaniu bramek.
Eibar wiadomo, że u siebie bardzo mocna drużyna i bardzo mocno naciska. Nie wiem czy piłkarze Sportingu Gijon dadzą radę cokolwiek ugrać z tak wybieganym rywalem.
Malaga może pójść za ciosem, choć te strzelanie bramek idzie im bardzo ciężko. Ostatnio mimo przewagi masa szczęścia z Atletico, gdzie padł gol po rykoszecie. Oczywiście Atletico to najściślejsza czołówka jeśli chodzi o grę defensywną na Świecie, ale mimo wszystko na przestrzeni całego sezonu nie porywa ich gra. Ale jeśli chcą wygrywać to z kim jak nie z osłabionym Levante?
Sevilla bez Krychowiaka to dość spore osłabienie. Rywalem odmieniony Espanyol z nowym trenerem. Nie przewiduję łatwego spotkania. Gości stać na strzelenie choć jednej bramki. Jeśli Sevilla będzie grała tak nieskutecznie jak ostatnio to może być problem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Barcelona - Betis
Typ: 1 Handicap -2.5 gola
Kurs: 1.53
Unibet

Ogromna przepaść dzieli obie drużyny jeśli chodzi o potencjał, dlatego też gram taki Typ. Barcelona z pewnością będzie chciała zrobić duży prezent swoim kibicom w postaci rozstrzelenia Betisu najszybciej jak to będzie tylko możliwe. Gospodarze na to spotkanie wyjdą z pewnością w najsilniejszym składzie bowiem kontuzje leczy tylko Douglas i Rafinha. Z przodu zobaczymy huragan MSN, a to tylko może zwiastować gradobicie!.W środku pola jak i obronie większych rotacji nie zobaczymy, dlatego też Blaugrana wyjdzie w takim samym zestawieniu co na mecz z River Plate. Liczę na bramkę w pierwszych 10-15 minutach co pozwoli na większe rozluźnienie i kolejne gole gospodarzy.
osobno zagram
powyżej 3.5 gola po kursie 1.4
7

==============================================================

18:15 Sevilla - Espanyol
Typ: powyżej 6.5 żółtej kartki
Kurs: 1.90
Betsson

Po raz kolejny idę w stronę żółtych kartek w meczu Sevilli. Można by rzec, że w La Liga mamy trzy zespoły, które nie odpuszczają nogi w żadnym spotkaniu i walczą do samego końca. Jest to Sevilla, Atletico, Espanyol. Tym razem Sevilli przyjdzie się zmierzyć z Espanyolem, czyli jest to kolejny mecz, że tak powiem - podwyższonego ryzyka!. W ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padało dużo goli, ale również sędziowie nie szczędzili kartek. W ostatnich pięciu spotkaniach padło ich następująco: 10,6,9,6,4. To tylko pokazuje, że w meczach obu klubów nie ma mowy o odpuszczaniu. Dodam, że Sevilla jak i Espanyol potrzebują punktów, dlatego też szybko strzelony gol przez jedną z drużyn zaostrzy tylko grę w polu. Sędzią tego spotkania będzie pan Ignacio Iglesias Villanueva, który w bieżącym sezonie na dziesięć spotkań, które miał okazję sędziować pokazał 56 żółtych kartek w tym 6 czerwonych, dlatego też skromnie zagram również czerwoną kartkę!
Czerwona kartka - TAK. Kurs: 3.10

==============================================================

16:00 Real Madryt - Real Sociedad
Typ: powyżej 11.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.95
Betsson

Linia wysoka ale na pewno do pokrycia przez obie drużyny. Oba kluby nie oszczędzają się w ataku, a to może sprawić, że rzutów rożnych padnie naprawdę dużo. Spójrzmy jak to wyglądało ostatnio: 13,14,15,9. Jak widać te rożne padają i dlaczego jutro by miało nie być podobnie?!. Oba kluby mają w tym sezonie inne cele, ale to na pewno nie zabije tego meczu, a sprawi, że jedni jak i drudzy pokażą nam niezły futbol. Najlepszy scenariusz byłby taki, żeby to goście objęli prowadzenie w tym meczu, wtedy na pewno będzie ciekawiej i linia na rożne zostanie pokryta
dodam skromnie:
goście powyżej 3.5 rzutów rożnych. Kurs: 1.9
0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Myślę, że spokojnie można pokusić się o zagranie na Atletico. Rayo i ich defensywa - wiadomo, a do tego te zawieszenia z ostatniego meczu z Realem. Jest ich aż 3 - Nacho, Baena i Tito. Myślę, że Atleti nie będą mieli problemów, by pokonać Błyskawice.
Ja bym poczekał. Atletico na wyjeździe gra bardzo minimalistycznie, u siebie zresztą też przeginają. Mają ogromny potencjał w ofensywie, ale nie do końca go wykorzystują. Ostatnie mecze wyglądają tak, że liczą na lagę do przodu do Torresa albo Griezmana, ale już w meczu z Malagą się to zemściło. Zgadza się - ofensywa Rayo to syf, ale ja czekałbym na live, bo tam połapie się lepsze kursy.
Ja na pewno zagram przeciwko Realowi. Czuję, że ten mecz może być gwoździem do trumny. Taki kurs to niech sobie wystawiają z Rayo, które grając po 11 wygrało 2:1 ;)
RSSS z każdym meczem będzie coraz lepsze, bo trener już ich nie hamuje. Ostatnio przegrali u siebie z Villarreal, nie grali jakoś tragicznie, ale zabrakło wykończenia. Villarreal miał mocne momenty pod bramką i to tyle. Zachwycanie się Los Blancos bo wcisnęli 10 bramek to też śmiechu warte. Ogarnięci kibice Królewskich wiedzą, że ich zespół jest w beznadziejnej dyspozycji. Kwestia tego, kiedy wyniki to potwierdzą. Ten handicap i ten kurs na środowy mecz to jakiś żarcik.
Real Madryt - Real Sociedad
Real Sociedad +2,5 AH 1,85 Bet365 ✅ 3:1

Resztę trzeba analizować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Imanol Agirretxe strzeli @ 4,60 Betsyf⛔
Imanol Agirretxe strzeli głową @ 16 Ónibet⛔


Delikatnie pogrzało bukmacherów, przede wszystkim przy drugim typie. Pierwszy jest wystawiony w miarę poprawnie, ale też moim zdaniem warto na zwykłego gola postawić, bo Agi to główna strzelba La Real w tym sezonie - 12 z 17 goli w tym sezonie. Trzy z nich zdobył po strzałach głową, co jest wynikiem niezłym, choć myślałem, że więcej razy to zrobił, wszak w powietrzu jest niesamowicie mocny i wygrywa większość główek.
Inną ciekawą statystyką jest sam Real Madryt i sposób tracenia goli. Aż 5 z 15 padło po strzałach głową rywali w lidze, czyli 1/3! W tym na Santiago Bernabeu stracili aż 4 tym sposobem, a przypomnę, że 4 strzeliła Barcelona... Pozostałe - Las Palmas, Getafe i Rayo Vallecano(2) to wszystko strzały głową po rogach - dwa pierwsze - i po akcjach - dwa ostatnie. Moim zdaniem warto tutaj pograć na Agirretxe, bo jak ma strzelić Real Sociedad, to będzie prawdopodobnie on, a jeśli już, to głową, bo to jest jego atut i akurat w tym elemencie będzie górował nawet nad Pepe i Varanem, bo taki duet Królewskich jutro wyjdzie na mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ramzes dobrze ze przytoczyles ten typ.Te 10 bramek nic dla mnie nie znaczy.Wynik byl prawdziwy gdy bylo 1:2 dla Rayo.Real to juz nie druzyna.Oni grają na zwolnienie grubego bo on się nie nadaje na to stanowisko.Moim zdaniem trzeba atakować X2 zobaczycie Madryt nie będzie chcial tego zwycięstwa.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Oni grają na zwolnienie grubego bo on się nie nadaje na to stanowisko.Moim zdaniem trzeba atakować X2 zobaczycie Madryt nie będzie chcial tego zwycięstwa.
Chyba nie mówisz poważnie, że Real nie będzie chciał tego zwycięstwa?!.

Może i Benitez nie pasuje do Królewskich, ale Real nie może sobie pozwolić na kolejny sezon bez jakiekolwiek triumfu!. Strata punktów w jutrzejszym meczu mogłaby tylko pozwolić odskoczenie Barcelonie na większą ilość punktów.
Dlatego też jestem innego zdania, że Real jutro będzie gryzł trawę żeby odnieść jak najwyższe zwycięstwo...
Jednak gdyby się zdarzyła taka sytuacja, że Real przegrywa, Benitez leci, to kto ma przyjść za jego miejsce?. Mourinho?, Zidane?. Ten pierwszy postawił warunek jasno, że jakby miał wrócić to z klubu musiałby odejść Ramos, a to jest niemożliwe. Zidane?. Jakoś nie wierzę w jego umiejętności jako pierwszego trenera. Przy Ancelottim wyglądało to nieźle, ale nie wydaje mi się żeby to on miał zbawić Real.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Nareszcie wraca Primera Division po świątecznej przerwie! :cool:

Wg mnie 10 goli, które zdobył Real w poprzedniej kolejce mało znaczą.. Grali 11 vs 9 - od 28 minuty, co daje właściwie prawie cały mecz, a nie wiadomo jakby to było gdyby nie było tych czerwonych, bo Rayo nieźle zaczęło i do 25 minuty wygrywali 2:1. Oczywiście przez tą wygraną teraz kursy na Real są jakie są, to samo na Sociedad, który może napsuć sporo krwi stołecznemu klubowi. Myślę, że tutaj warto byłoby postawić na jakieś bramki, ale oczywiście po obu stronach. Drużyna Beniteza albo wreszcie zaufa jego taktyce i stylowi gry jaki narzuca, albo rzeczywiście zagrają coś na jego zwolnienie. Tak czy inaczej nawet gdyby tak zagrali, nie przewiduję tutaj przegranej, ale remis może paść. &quot;Królewscy&quot; w 4 ostatnich meczach na Bernabeu tracili bramki, a tylko jeden raz jej sami nie zdobyli w bardzo słabym meczu przeciwko genialnej Barcelonie. Natomiast zawodnicy z San Sebastian w meczach wyjazdowych, których rozegrali osiem, strzelili 9 bramek, w tym co prawda 4 przeciwko Levante. Dzisiaj widzę tutaj bramki po obu stronach i tak właśnie proponuje. A może Real Sociedad pokusi się nawet o dwie bramki? Skoro Rayo potrafiło i to już na samym początku meczu, to dlaczego miałoby się to im nie udać? W moim przekonaniu są lepszym zespołem od poprzedniego przeciwnika ekipy Beniteza.

BTTS @1.89 Fortuna ✅
Real Sociedad over 1,5 gola w meczu @5,50 Fortuna
⛔


Genialna Barcelona, której jestem sympatykiem dostaje dzisiaj beniaminka na własnym obiekcie. Myślę, że Betis liczy się z tym, że to będzie bardzo, ale to bardzo trudny dla nich wieczór, a trio MSN zrobią to co umieją najlepiej - czyli po prostu rozstrzelają przyjezdnych. Barca wróciła z Pucharem Klubowych Mistrzostwa Świata, gdzie w finale pokonała pewnie argentyńskie River Plate 0:3, oglądałem ten mecz, ogólnie nie były to najwyższe loty zawodników z Barcelony, jednak gra jaką stosowali przeciwnicy też nie ułatwiała, a sędzia jakby zapomniał gdzie ma żółte kartki dla zawodników River Plate. Blaugrana po 3 remisach - 2 w lidze i 1 w LM, znowu wróciła na zwycięską ścieżkę i myślę, że ona się dzisiaj nie skończy. Stawiam w tym meczu na gole, bo powinno ich paść sporo, co nawet widać po H2H, którym w zasadzie nie lubię się kierować. Real w wyjazdowych meczach radzi sobie jak do tej pory naprawdę dobrze, ale nie oszukujmy się - nie miał też jeszcze mocnych przeciwników. Środowego wieczora się to zmieni i zawodnicy Betisu odjadą ze stadionu Camp Nou z dużym grymasem na twarzy.

over 4,5 bramek w meczu @2,01 Fortuna ⛔
Messi strzeli over 1,5 gola @1,90 Fortuna ⛔
Suarez strzeli over 1,5 gola @2,10 Fortuna ✅
Neymar strzeli gola @1,50 Fortuna
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Celta - Athletic Bilbao

Z jutrzejszych meczy to ten mecz zapowiada się dla mnie interesująco. Grają ze sobą drużyny, które nie grają między sobą ostro, tylko ładnie dla oka, pokazując to co piękne w piłce i tutaj upatruję bramek w tym meczu.

W Celtcie cały czas brak Nolito, ale jest w rezerwie Bongonda, Aspas, który pokazał w ostatniej kolejce, że strzelać potrafi. W obronie nie zagra Fontas i tutaj może być problem. Bilbao wydaje się być w strzeleckiej formie w tym momencie. Andruiz jest w dobrej formie tutaj liczę na gola po stronie gości.

Myślę, że mecz będzie otwarty i padną gole.

Kurs zachęcający.

Over 2.5 2.00
⛔ 0-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Sevilla - Espanyol obie druzyny z ligi hiszpanskiej ktore naprawde zbieraja karteczki w lidze jak mało która druzyna . Sa ta faworyci w lidze co do kartek . Dlatego w dzisiejszym meczu pewnie wybuchnie worek z kartkami . Mozna nawet pokusić sie o typ na czerwona kartkę . W ostatnim spotkaniu miedzy tymi zespolami padło , aż 11 żóltych kartek i 1 czerwona . Uważem że dzisiejszego popułudnia ilość kartek bedzie bardzo podobna . Jak dla mnie TYP DNIA .
Sprawdź dokładnie jak wygląda statystyka, bo piszę z głowy, ale Espanyol to taka drużyna, która gra do momentu jak ma wynik na styku i maksymalnie bramkę w plecy. Później jest rozluźnienie, a na Pizjuan to mecz się może skończyć bardzo szybko ;)
 
badi 51

badi

Użytkownik
Co myślicie o kartce dla Asiera ? On sam od siebie łapie sporo kartek - na 14 meczów w tym sezonie 8 kartek. Tutaj dojdzie czynnik motywujący, bo został wypchnięty z Madrytu, nie raz się mówiło o tym że się gotował podczas meczów i nie wytrzymywał presji. Kurs w óni na ten moment to @2.4
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Barcelona powyżej 3.5 bramki @1.72 całoroczny
Nie ma tutaj się za bardzo co rozwodzić nad analizą, bo jest ona prosta: Barca będzie chciała pobić kalendarzowy rekord Realu, brakuje im 4 bramek, gra z przeciętnym Betisem, Enrique na konferencji stwierdził, że nie będzie hamulców, bo potrzebne jest okazałe zwycięstwo na koniec roku, więc dziś wychodzi galowa jedenastka i musi zrobić swoje.
Co za tym idzie można pograć wszelkie możliwe kombinacje na strzelców, zwłaszcza tridente z przodu po 2 lub więcej, bo podejrzewam, że rzucą się na Betis jak wściekli i tych bramek może być sporo.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Barcelona powyżej 3.5 bramki @1.72 całoroczny
Nie ma tutaj się za bardzo co rozwodzić nad analizą, bo jest ona prosta: Barca będzie chciała pobić kalendarzowy rekord Realu, brakuje im 4 bramek, gra z przeciętnym Betisem, Enrique na konferencji stwierdził, że nie będzie hamulców, bo potrzebne jest okazałe zwycięstwo na koniec roku, więc dziś wychodzi galowa jedenastka i musi zrobić swoje.
Co za tym idzie można pograć wszelkie możliwe kombinacje na strzelców, zwłaszcza tridente z przodu po 2 lub więcej, bo podejrzewam, że rzucą się na Betis jak wściekli i tych bramek może być sporo.
no nie do konca tak jest bo brakuje 3 bramek do pobicia rekordu a 2 do jego wyrownania. nie neguje typu ale wprowadza on w błąd
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
no nie do konca tak jest bo brakuje 3 bramek do pobicia rekordu a 2 do jego wyrownania. nie neguje typu ale wprowadza on w błąd
To w takim razie ktoś na tt wprowadził mnie w błąd. Ale sam typ podtrzymuję i przepraszam za pomyłkę.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Levante over 3,5 kartki @ 2,28 Ónibet✅

Moim zdaniem kurs przesadzony, bo jednak wiadomo, że Levante to taka ekipa, która lubi złapać kartki. Z resztą ich domowe statystyki o tym najlepiej świadczą: 3,3,2,4,5,4,7,2. Ta ostatnia &quot;dwójka&quot; to zasługa Bikandiego, który nawet w meczu Levante-Granada potrafi zrobić undera, co już jest dużą sztuką. Dzisiaj posędziuje Jesus Gil Manzano, któryw lidze wygląda tak: 7,6,8,8,8,7,7,3. Poza ostatnim meczem raczej robi dobrą robotę dla stawiających.
Jeszcze kolejny fakt, to słaba postawa Levante i niemal nóż na gardle, bo podopieczni Rubiego są na ostatnim miejscu, a jakby nie patrzeć to dzisiaj ktoś z dwójki Granada-Las Palmas ucieknie punktowo, więc oczekuje walki ze strony Granotas na całego i dlatego uważam, że mimo spore linii, to jednak warto, bo kurs wysoki, gdy mówimy o takiej ekipie jak Levante.

Real Sociedad over 3,5 kartki @ 2,33 Ónibet⛔
Asier Illarramendi dostanie kartkę @ 2,40 Ónibet✅


Wysokie kursy na La Real i Asiera, a wydaje mi się, że powinni dzisiaj ładnie zakartkować na Bernabeu. Oczywiście to nie będzie show w stylu Rayo, ale 4 sztuki to nie jest aż tak dużo, a liczę jednak, że Real Madryt będzie się tutaj trochę męczył ze swoim baskijskim rywalem. Nie dawno La Real grał na CN i zrobił 5 kartek i mniej więcej podobnej rzeczy oczekuje dzisiaj. Dodatkowo chce pograć na kartkę Asiera Illarramendiego, który już 8 razy był napominany w tym sezonie, a dzisiaj ma coś do udowodnia, bo to pierwszy mecz po odejściu z Realu Madryt przeciwko Królewskim, więc będzie zmotywowany na 200%, by się pokazać, zwłaszcza na Bernabeu.
Sędzia jest Jose Luis Gonzalez Gonzalez, a jego ligowe staty wyglądają tak: 6,8,10,6,6,2,6,12.

Espanyol over 3,5 kartki @ 1,60 Ónibet⛔

Typ dla mnie idealny do dubla, bo Papużki to najczęściej kartkujący zespół w Primera Division. Średnia ponad 3,5 kartki na mecz, a na wyjazdach ich popisy wyglądają tak: 6,3,5,4,3,6,4,2. Właściwie tylko raz byli znacznie poniżej linii, reszta to albo overy, albo blisko pokrycia. Dzisiaj ciężki mecz w Sewilli i żeby osiągnąć dobry rezultat będą musieli mega walczyć, ale też liczę, że mimo wszystko nawet przy niekorzystnym wyniku nie poddadzą się, a jeśli już taki wynik nastąpi, to jak najpóźniej, co tylko ułatwi gościom zrobienie 4 napomnień, mimo braku Pape Diopa, czyli największego rzeźnika wśród nich.
Przy okazji sędziuje Ignacio Iglesias Villanueva, który w obecnym sezonie wygląda tak: 9,6,12,6,13,4,6,5,7.


Celta over 2,5 kartki @ 1,61 Ónibet✅


Do dubla z Espanyolem leci Celta, która od czasu do czasu również lubi złapać trochę kartek. Ich domowe statystyki wyglądają tak: 3,0,2,1,6,1,3,5. Widać, że jak już idą na overa to grubo, a dzisiaj rywal bardzo wymagający i przy okazji spore osłabienia po stronie Celestes. Na pewno trzy napomnienia, to nie jest wielki problem do zrobienia, tym bardziej, że wraca Radoja, jest Sergi Gomez oraz mają problem z panowaniem nad sobą Gustavo Cabral czy Pablo Hernandez. Dla mnie to wystarczający zestaw do trzech kartek przy takim meczu.
Sędzia Pedro Jesus Perez Montero: 6,5,7,9,3,2,6,6.

Eibar over 0,5 HT @ 1,95 Betsyf⛔

Sporting Gijon przyjeżdża osłabiony na Ipurua, bo zabraknie dwóch podstawowych obrońców - Luisa Hernandeza i Bernardo i to będzie spory problem dla gości. Eibar wiadomo, że gra fajnie i stwarza sobie mnóstwo okazji, ale ich problemem tradycyjnie jest wykorzystywanie. Dlatego nie gram over 1,5 na gospodarzy, a gola do przerwy, bo wiadomo, że Eibar w pierwszych połowach jest bardzo mocne - drugie miejsce w tabeli pierwszych połów rozegranych i 14 z 19 goli strzelonych właśnie w pierwszych 45 minutach. Jest Borja Baston i Sergi Enrich, więc ma kto strzelać i moim zdnaiem spokojnie powinni objąć prowadzenie już na początku meczu.

Getafe-Deportivo: Over+BTS @ 2,75 BetCałoroczny⛔
Lucas Perez strzeli @ 3,30 Betsyf⛔


Kurs za wysoki jak dla mnie i moim zdaniem warto spróbować. Ostatnio grałem podobny zakład w meczu Deportivo i tam akurat wyjazdowy Eibar mnie zawiódł, bo Depor zrobili, to co mieli zrobić - 2 gole. Teraz czeka ich nie łatwy wyjazd do Madrytu, a Getafe u siebie nieźle punktuje, do tego ostatnio nawet zrobili punkty w Walencji na Mestalla. Los Azulones u siebie zagrają pewnie ofensywnie, a ma kto ciągnąć te ataki, bo Pablo Sarabia i Lafita w niezłej dyspozycji, tylko kwestia jeszcze napastnika i tu uważam, że lepiej byłoby ktoś z dwójki Scepovic i A.Vazquez wymienić na kolejnego kreatywnego pomocnika - Pedro Leona, bo więcej pożytku by zrobił na boisku.
Po stronie gości tradycyjnie jest Lucas Perez, który jeśli strzeli dzisiaj gola, to pobije rekord Bebeto w meczach z rzędu z golem - miałby osiem. Pozostali zawodnicy są właściwie nie do wskazania, kto najbardziej zagraża bramce rywala, bo tutaj mogą to być środkowi obrońcy po SFG, czy środkowi pomocnicy włączający się do akcji lub skrzydłowi. Naprawdę poza Lucasem jest cała bateria zawodników, którzy składają się na wspaniały wynik Depor i dzisiaj liczę na wynik w granicach 2:1/2:2/1:2 i dobry mecz, bo tak mi to wychodzi.

Iago Aspas strzeli @ 3,05 Betsyf⛔

Wychowanek Celty wraca na właściwe tory i to w najlepszym momencie dla Celestes, gdy kontuzjowany jest Nolito. Dwa ostatnie mecze z golem, a ten przeciwko Espanyolowi pokazał jego ogromny kunszt. Wydaje się, że jeśli nie Iago, to ciężko będzie zdobywać bramki ekipie z Galicji pod nieobecność Nolito, bo nie ma innych goleadorów. Nawet mimo niezłej gry Orellany, to jednak Chilijczyk ma inne zadania na boisku. Ciekawi mnie postawa Josepa Sene, który wydaje mi się, że może być dobrą pomocą dla Iago, bo już w Granadzie kilka fajnych piłek potrafił dograć lepiej ustawionym kolegom. Kurs dość wysoki jak na główną armatę ekipy z czołówki, więc trzeba spróbować.

Ruben Castro strzeli @ 6 Betsyf⛔

Podobna sytuacja, co do Lucasa Pereza, gdy Depor grało na CN. Jeśli ktoś ma strzelić, to pewnie będzie Kanaryjczyk. 8 z 13 goli Betisu padło jego łupem, a na wyjazdach jeszcze lepiej, bo 5 z 7 było jego autorstwa. Dodatkowy smaczek stanowi fakt, że Ruben Castro strzelił w swojej historii już 6 bramek przeciwko Barcelonie, więc i dzisiaj jakieś szansę widzę, skoro Betis ma grać z kontry, a to najbardziej lubi, to może coś wpadnie, a za kandydata numer 1 płacą bardzo ładnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 226

adiqq

Użytkownik
Ramzes dobrze ze przytoczyles ten typ.Te 10 bramek nic dla mnie nie znaczy.Wynik byl prawdziwy gdy bylo 1:2 dla Rayo.Real to juz nie druzyna.Oni grają na zwolnienie grubego bo on się nie nadaje na to stanowisko.Moim zdaniem trzeba atakować X2 zobaczycie Madryt nie będzie chcial tego zwycięstwa.
nie jest to wykluczone
I osób co ma podobne zdanie jest chyba całkiem sporo, bo kursy na X i 2 lecą na dół
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Chyba nie mówisz poważnie, że Real nie będzie chciał tego zwycięstwa?!.

Może i Benitez nie pasuje do Królewskich, ale Real nie może sobie pozwolić na kolejny sezon bez jakiekolwiek triumfu!. Strata punktów w jutrzejszym meczu mogłaby tylko pozwolić odskoczenie Barcelonie na większą ilość punktów.
Dlatego też jestem innego zdania, że Real jutro będzie gryzł trawę żeby odnieść jak najwyższe zwycięstwo...
Jednak gdyby się zdarzyła taka sytuacja, że Real przegrywa, Benitez leci, to kto ma przyjść za jego miejsce?. Mourinho?, Zidane?. Ten pierwszy postawił warunek jasno, że jakby miał wrócić to z klubu musiałby odejść Ramos, a to jest niemożliwe. Zidane?. Jakoś nie wierzę w jego umiejętności jako pierwszego trenera. Przy Ancelottim wyglądało to nieźle, ale nie wydaje mi się żeby to on miał zbawić Real.
Zgadza sie nie pasuje a z nim za sterami Real nie dogoni Barcelony nie ma szans.Lepiej stracic punkty dzisiaj I pogonic Benka niz z nim skonczyc sezon na 3 miejscu Bo na co wiecej stac Real Beniteza?Tak slabego Realu to ja nie pamietam.Mi to sie wydaje ze kto by ich nie trenowal to by to zrobil lepiej niz nieidacznik Benitez.To ze Real jest za Barcelona w tabeli to komedia przeciez Barca gubila Te punkty ale co z tego skoro Real robil to samo.Zaraz do Barcy wchodza dwa wzmocnienia kadry pilkarze gotowi juz robic cos dobrego dla klubu z Katalonii.Nie oszukujmy sie Real juz przegral kolejny sezon w Hiszpanii.
Dlatego trzeba grac w kierunku stajacego na nogi Sociedad:
Sociedad gol 1.833
Sociedad lub remis 6.10
Sociedad+2 2.350
Pinnacle I Unibet
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W przypadku meczu Barcelona - Betis miejcie tylko na uwadze daleki wylot Barcelony do Japonii tydzień temu. Ponadto Barcelona jakoś w na przełomie roku z pamięci kojarzę, że nigdy zachwycająco nie grali. Kluczowi piłkarze może na Święta też byli w Ameryce Południowej, wiadomo jak to z tymi powrotami bywa itp. Rok temu bodaj pierwszy mecz po świętach Barca przegrała z kretesem w Sociedad. Dlatego wszelkie handicapy -2,5 po tak marnym kursie @ 1,50 bym sobie odpuścił, wcale strzelaniny tutaj być nie musi. Ale to tylko i wyłącznie moja opinia, powodzenia! ;)

VS

Real Madryt - Real Sociedad
Typ; Sociedad +2,5 @ 1,800 b 365✅
Sociedad strzeli @ 1,833 Pinnac
*✅3:1​

* info by @Konar25, thx

Ja na pewno zagram przeciwko Realowi. Czuję, że ten mecz może być gwoździem do trumny. Taki kurs to niech sobie wystawiają z Rayo, które grając po 11 wygrało 2:1
Oglądalem ten mecz, Rayo od samego początku poszło do przodu, Real szybko skontrował na 1-0, kolejne min to znowu dominacja Rayo i wyjście na prowadzenie 2-1, zrobiło się niezwykle ciekawie aż tu nagle Tito się zagotował i czerwo za brutalny atak w nogi Kroosa.. a potem ten błąd sędziego, który dał karnego z kapelusza i drugą kartkę dla Baeny i Rayo w 9 i mecz się skończył na dobrą sprawę. Te 10 goli Realu to strzelili bo strzelili, Rayo nawet grając w 9 nie broniło szczelnie tylko próbowało wyjść z atakami, Real mając tak klasowych zawodników i tyle przestrzeni z przodu po prostu to wykorzystał.
Sociedad może ma coś jeszcze z Moyesa, przecież dobrze bronili pod jego wodzą i grali toporną piłkę.
Z przodu potencjał świetny, szkoda, że Vela coś troche zagubiony, ale strzela Agiretxe gola za golem.
No, ale do czego zmierzam, raczej przewiduje tutaj podobnie męczarnie Realu i biorę handicap +2,5 na Basków.
Ponadto gol Sociedad też może się wydarzyć i jest ciekawą opcją bo Real nie jest wcale mocno skonsolidowany jak się wydaje. Mecz z Rayo zaczęli beznaidzejnie, pomoc nie funkcjonuje jak trzeba i tam sporo luk, a i Danilo daje sie ogrywać od czasu do czasu.


VS

Sevilla - Espanyol


Z pozoru niby wygrana Sevilli bo mecz grają na Pizjuan, a tutaj są świetni, nie to co na wyjazdach, ale bez Krychowiaka i pytanie czy będą lepsi niż w meczu z Gijon ostatnio? Bo wtedy to była ślamazarna gra, beznadziejna wręcz. Dopiero wejsście z ławki Konplianki odmieniło grę, dziwię się dlaczego Emery zostawia go na ławce tak często, nie kumam tego wcale. Kto jak nie Konoplianka z Banegą mają ciągnąć ten wózek z przodu? No raczej nie Vitolo, który jest pożyteczny, ale bardziej w grze destrkcji, dużo walczy i taki defensywny to skrzydłowy bardziej dla mnie.
W miejsce Krychowiaka dziś pewnie Krohn -Dehli zagra.

Espanyol nieobliczalny, może się postawić, Asensio co mecz ciekawe piłki potrafi zagrać, do tego Caicedo na szpicy więc mogą stawić opór.
Póki co nie stawiam nic w tym meczu, zostawiam go sobie na LIVE, może Sevilla mnie przekona do siebie i wtedy coś zaatakuje w ich kierunku.

VS

Rayo - Atletico
Typ: Atletico @ 1,60 Pinnacl
✅0:2​

Wymęczona, ale jednak wygrana Atletico mi się widzi. Rayo bez Baeny, Tito i Nacho. Do tego myślę, że ich taktyka powinna dziś idealnie pasować gościom. Griezzmann, Carrasco w szybkich kontrach będą dodatkowym atutem. Ponadto grać już ma Koke, a to tylko dodatkowo wzmacnia Atletico bo dodaje im wiele możliwości ze stałych fragmentów gry, już nawet bodaj ostatnio Koke i Godin po rożnych coś stworzyli (piszę z pamięci)


VS

Celta Vigo - Athletic Bilbao
Typ: Obie strzelą ? TAK @ 1,66 b3 65
⛔0:1 słaby mecz​

Bardzo ciekawy mecz się zapowiada. Wielka szkdoa, że kontuzjowany jest Nolito i w tym meczu nie zagra, ale Celta ma nadal Orellane czy Aspasa, a do dyspozycji Berizzo ma być Augusto Fernandez chociaż bodaj już jutro jedzie do Madrytu podpisać kontrakt z Atletico..
W meczach Celty ostatnio mało bramek padło, Celta jednak gra ofensywnie, Bilbao także potrafi atakować jak wiadomo. Williams super grajek, do zdorwia i kadry meczowej wrócił wreszcie Iker Muniain, którego sto lat nie widzieliśmy w koszulce Basków.

Trzy mecze z czystym kontem Celty z rzędu za nami, no ale to przecież Celta, więc dziś Bilbao cos strzeli, niewykluczone, że będzie to niezawodny Aduriz, ale Baskowie mają też innych graczy dobrych choć raczej bez Markela Susaety, ale on tez z drugiej strony nie był w jakiejś niesamowitej formie. Valverde nie ma dziś także do dyspozycji Iturraspe.

Lista powołanych na mecz z Celtą:
Gorka Iraizoz, Aymeric Laporte, Javi Eraso, Beñat Etxebarria, Kike Sola, Óscar de Marcos, Iago Herrerín, Iñaki Williams, Xabi Etxeita, Mikel Rico, Carlos Gurpegui, Iker Muniain, Aritz Aduriz, Raúl García, Mikel Balenziaga, Sabin Merino e Íñigo Lekue.

Widze w tym meczu gole, rozważam opcje BTS i ov2,5, kursy rożne, mecz troche pachnie remisem, hmm pytanie czy 1:1 będzie czy może tych goli kilka? Raczej 3:0 w którąś ze stron się nie spodziewam, dlatego lepsza opcja dla mnie to BTS jednak.


----------------------------------

Na sam koniec rozpiska transmisji, co na jakim kanale i kto komentuje ;)

Środa
16:00 Real Madrid C.F. v Real Sociedad de Fútbol [Eleven] Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała
16:00 Levante UD v Málaga CF [Eleven Sports] Marcin Pawłowski i Kuba Ostrowski
18:15 Sevilla FC v RCD Espanyol de Barcelona, SAD [Eleven] Mateusz Święcicki i Paweł Wilkowicz
18:15 Rayo Vallecano v Atlético de Madrid [Eleven Sports] Michał Mitrut i Marcin Gazda
20:30 FC Barcelona v Real Betis Balompié [Eleven] Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała
20:30 Real Club Celta de Vigo v Athletic Club [Eleven Sports] Marcin Pawłowski i Kuba Ostrowski

Czwartek
16:00 Villarreal CF v Valencia CF [Eleven] Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
professional. 622

professional.

Użytkownik
Eibar vs Sporting
Eibar więcej RR = 1,46 = Óni ⛔
Eibar over 4.5 RR = 1,46 = Óni ✅
Eibar over 5.5 RR = 1,96 = Óni ⛔
Buki moim zdaniem ostro poszalały z kursami na korki Eibaru. Gospodarze jak wiemy w tym seoznie grają mega solidnie a przede wszystkim przed własną publicznością. Ostatnie spotkanie u siebie zremisowane z Valencią 1:1, gdzie rożnych nabili 9 przy zaledwie 2 Valencii. Porażka z Realem 0:2, gdzie nabili 6 rożnych przy 5 Realu! u siebie grają na prawdę fajną piłkę i korki dość często wpadają a dziś na pewno liczę na ofensywną grę bo gospodarze na pewno na celu mają dziś 3 oczka. Sporting na wyjeździe bardzo marnie, na ostatnie 5 spotkań wszystkie to porażki. Z Sevillą zaledwie 1 RR, z Betisem ani jednego! z Celtą 4 i z Atletico tylko jeden. Dla mnie sprawa jest bardzo prosta, dziś gospodarze będą przeważać co równa się z większą ilością korków a na pewno 3 punkty nie przyjdą im łatwo i nie będzie żadnego pogromu.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
@Ramzesa zrobil kapitalny opis koreczkow z Rayo. Gdyby nie te bramki dla Rayo jestem pprzekonany ze weszlo by to na spokoju, ale jeszcze doszly te czerwa i juz po typie bylo..
na dzis biore to samo bo licze na szybko bramke Realu i kontrolowanie meczu, RSO ladnie leci z korkami, oby nie bylo zadnego czerwa i jakiejs szybkiej bramki RSO i typ powinien spokojnie wleciec, a wlasciwie typy, kurs przesada, @7 to jest za duzo, mozna spokojnie pograc lekka stawka, takze oby Real strzelil szybciutko i bedzie dobrze.
+4 @1.85
ov 3.5 @1.80

Pierwsze 10 min ov 0.5 @1.50
Wiecej @7

Wszystko Cornery ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom