>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

17. kolejka Primera Division |30/31.12.2015|

Status
Zamknięty.
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
REAL MADRYT - REAL SOCIEDAD
Real Sociedad powyżej 3,5 RR

Tutaj od razu przypomina się kapitalna analiza Ramzesa co do rożnych w meczu Real - Rayo. Królewscy opanowali dopiero grę jak zaczęli grac w przewadze dwóch graczy. Do tego czasu to goście byli lepsi, grali ofensywnie i wykorzystywali skrzydła co skutkowało kornerami. Myślę, że taką samą taktykę powinien przyjąć Sociedad. Na pewno nie otworzą się tak bardzo jak Rayo ale nabić 4 rożne można nawet z &quot;przypadku&quot;. Real bez formy, w obronie niepewnie więc dośrodkowanie rywali kończą się wybijaniem piłek, a nie spokojnym zagraniem do kolegi. Goście grając na Camp Nou nabili 4 rogi, więc tutaj powinni pokryć te linię bez większego problemu. Vela, Canales, Prieto na pewno będą szukać dośrodkowaniami świetnego w ostatnim czasie Agirretxe, a więc Varane z Pepe będe musieli wybijać te piłki.
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Levante - Malaga
Malaga over 4,5 RR 1,90 bet365
Gra Malagi coraz lepiej wygląda. Cały czas szwankuje jeszcze skuteczność ale potrafią stwarzać sytuacje bramkowe, a przy okazji nabijać RR. Z ostatnich meczów na wyjeździe tylko z Ath. Bilbao nie potrafili nabić 5 rzutów rożnych. Myślę, że przy osłabionym Levante nie powinni mieć problemów z stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych a co za tym idzie nabijaniu rzutów rożnych.
Real Madryt - Real Sociedad
Real Sociedad over 3,5 RR 1,80 bet365
Agirretxe strzeli 4,5 efortuna
Illarramendi kartka 2,40 Ónibet
Jak wielu użytkowników wcześniej jestem podobnego zdania jeśli chodzi o Real Madryt. Imo pewnie wygrają ale moim zdaniem nie będą kontrolowali całego spotkania. Nie grają zbyt pewnie w obronie co przekłada się na często wybijanie piłki na rzut rożny. Myślę że Real S może napędzić im stracha i momentami prowadzić grę. Moim zdaniem goście mogą pokusić się o strzelenie co najmniej jednej bramki, a w tym sezonie większość goli strzela Agirratxe więc myślę że warto pograć że coś strzeli. Jeśli chodzi o Illarramendiego to na pewno będzie chciał się pokazać przeciwko byłemu zespołowi i nie będzie odstawiał nogi. W tym meczu nie powinno zabraknąć walki w środkowej strefie boiska więc powinien mieć okazję do złapania kartki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Eibar - Gijon
Enrich strzeli Zwrot. Nie grał od początku.
(5,40) Unibet
Dzisiejsze kursy na zawodników obu ekip w tym meczu, to jest jakieś nieporozumienie, ale mam nadzieje że nawet jeśli typ wejdzie to żadnych zwrotów nie będzie bo kursy są piękne. Chyba trzeba znowu coś przed sylwkiem sobie zarobić ;) Od razu jak widzę ten meczyk, a w szczególności to że Eibar gra u siebie, który notuje jak na razie 10 miejsce w tabeli i do tego u siebie gra co prawda w kartkę, to jednak warto trochę groszy dołożyć na Enricha. Zawodnik obok Bastona chyba najlepszy. Potrafiący się dobrze odnaleźć w polu karnym, czasem oddać zdradliwy strzał na bramkę i najważniejsze że na tym nie poprzestaję. Ostatnio zaliczył trafienie Valencii. Dzisiaj rywal dużo niższy, dlatego trzeba korzystać. Kurs świetny! Może potem jeszcze coś dorzucę.
 
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
Eibar - Gijon
Enrich strzeli
(5,40) Unibet

Dzisiejsze kursy na zawodników obu ekip w tym meczu, to jest jakieś nieporozumienie, ale mam nadzieje że nawet jeśli typ wejdzie to żadnych zwrotów nie będzie bo kursy są piękne. Chyba trzeba znowu coś przed sylwkiem sobie zarobić ;) Od razu jak widzę ten meczyk, a w szczególności to że Eibar gra u siebie, który notuje jak na razie 10 miejsce w tabeli i do tego u siebie gra co prawda w kartkę, to jednak warto trochę groszy dołożyć na Enricha. Zawodnik obok Bastona chyba najlepszy. Potrafiący się dobrze odnaleźć w polu karnym, czasem oddać zdradliwy strzał na bramkę i najważniejsze że na tym nie poprzestaję. Ostatnio zaliczył trafienie Valencii. Dzisiaj rywal dużo niższy, dlatego trzeba korzystać. Kurs świetny! Może potem jeszcze coś dorzucę.

na Enricha że strzeli jest 2.95, a tobie chyba chodziło o to że strzeli jako pierwszy ???? bo jeśli tak to by się zgadzał kurs 5,40. Pozdr
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Lepiej stracic punkty dzisiaj I pogonic Benka niz z nim skonczyc sezon na 3 miejscu
Gdzieś czytałem,że Perez powiedział piłkarzom,że Benitez będzie pracował w Realu do końca sezonu,także nie sądzę by piłkarze celowo tracili punkty by zwolnić Beniteza,Nie twierdzę,że Real dzisiaj na pewno wygra,lecz argument o graniu przeciw trenerowi moim zdaniem nietrafiony.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Levante - Malaga
Malaga over 4,5 RR 1,90
Gra Malagi coraz lepiej wygląda. Cały czas szwankuje jeszcze skuteczność ale potrafią stwarzać sytuacje bramkowe, a przy okazji nabijać RR. Z ostatnich meczów na wyjeździe tylko z Ath. Bilbao nie potrafili nabić 5 rzutów rożnych. Myślę, że przy osłabionym Levante nie powinni mieć problemów z stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych a co za tym idzie nabijaniu rzutów rożnych.
Moim zdaniem Levante dziś na nich siądzie. Nie mają nic do stracenia, więc będą atakować. Malaga 4 ostatnie mecze - 2 remisy, 2 zwycięstwa, ale ta gra nie była porywająca. Czasami bezsensowne wrzutki w pole karne sprawiają, że czas leci, a korzyści z tego nie mają. Wygrana z Atletico to czysty fart, bo tamten mecz powinien skończyć się na 0:0. Tu mówimy o rożnych i sam na live pograłem te rożne właśnie w meczu z Atletico (race to 5). Atletico w ogóle nie atakowało, Malaga miała piłkę, ale nic z tego nie wynikało. Zabrakło jednego rożnego. Żaby dziś pójdą po zwycięstwo tak myślę. Dominacja również w posiadaniu i w rożnych powinna być widoczna.
Levante - Malaga
Levante więcej rożnych 1,88 1xbet ✅ 6:5

W derbach Madrytu cudów się nie spodziewam i Atletico powinno wygrać. Pogromu raczej nie będzie, ale obie ekipy będą grać swoje. Ekipa Simeone w ostatnich meczach w ataku jest bardzo oszczędna w amunicji i właśnie dlatego spodziewam się tego, że goście podpuszczą Rayo i będą kontrować. Fajnie jakby Rayo coś strzeliło, bo to mogłoby ożywić mecz. Mój scenariusz jest jednak taki, że już po pierwszej połowie będzie jakieś 1:0,2:0 dla Atetico tak jak mają w zwyczaju to robić. Później przestaną atakować, a Rayo będzie robić swoje.
Rayo - Atletico
Rayo ostatni rożny w meczu 2,00 Bet365 ⛔

W Sewilli raczej nic się nie wydarzy. Na Pizjuan są nie do wyjęcia. Pytanie tylko ile wsadzą bramek Espanyolowi, który jest jedna z najbardziej bezbarwnych ekip w lidze - jak dla mnie. Jak wiedzą, że nie wygrają to mecz się kończy i można przełączyć sobie na kolejny odcinek M jak Miłość. Zabraknie Krychy, która pauzuje za kartki.
Sevilla - Espanyol
Sevilla wygra 1,44 Bet365 ✅ 2:0

Gijon to fajna ekipa, ale głównie na własnym stadionie. Poza nim nie idzie już tak fajnie. Dziś zagrają z Baskami, którzy minimalnie obniżyli loty i są bez zwycięstwa od kilku spotkań ligowych. Prawda jest jednak taka, że ostatnio mieli dosyć trudny terminarz z którego i tak wybrnęli całkiem zgrabnie. Na pewno to oni pierwsi zaatakują, ale kto wie, czy to nie będzie typowy mecz na remis. Na pewno będzie sporo walki, bo obie ekipy lubią pojedynki na łokcie. Nie tak dawno obie ekipy jeszcze walczyły razem na zapleczu PD, a teraz będzie to pierwszy historyczny pojedynek w najwyższej klasie rozgrywkowej. W tym sezonie na tym obiekcie tylko Atletico i Real wywalczył 3 punkty.
Eibar - Gijon
Eibar gol przed 49:00 1,83 Bet365 ⛔ 6 minut za dużo

W Vigo powinno być sporo walki. Czuję, że między tymi drużynami odbędzie się walka o miejsce w pucharach (może nawet LM), a do tego prestiż tego meczu też jest wysoki. Celta u siebie jest agresywna. Sporo czerwonych kartek, nawet w starciu z mniej znanymi markami starają się robić wszystko, by zatrzymać rywala. Baskowie to waleczna nacja, a do tego na wyjazdach też muszą pracować 2x mocniej. Niestety tam punkty nie przychodzą im tak łatwo jak na San Mames.
Celta - Athletic Bilbao
Powyżej 5,5 żółtych kartek 1,68 1xbet ✅ 7
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 167

realny

Użytkownik
Sevilla+Atletico Madryt @2.21 bet365
✅✅✅
A ja dzisiaj nie boję się pójść w stronę faworytów.
Sevilla świetna seria 6 zwycięstw z rzędu u siebie. Nie spodziewam się tu łatwego meczu dla Sevilli (dlatego również popieram tutaj typ na kartkowy over) jednak z Espanyolem powinni sobie poradzić.

Atletico po kiepskim meczu z Malagą raczej nie pozwoli sobie na drugą wtopę. Rayo poważnie osłabione po laniu na Bernabeu. Tito, Raul Baena i Nacho nie zagrają za kartki. Atletico bez Felipe Luisa i Gabiego. Gospodarze w fatalnej dyspozycji, Atletico nie powinno mieć tu problemu tym bardziej, że muszą trzymać się czołówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Celta Vigo - Athletic Club
Typy:
o3.5 kartki goście @2.00 uni ✅ ✅
Aduriz Kartka @2.90 betson ⛔
Raul Garcia kartka @2.45 betsson ⛔
Laporte kartka @ ? ✅
Benat kartka @ ? ✅
Betsson coś wiedział. ;) Trudno, ale wiadomo że ofensywni piłkarze aż tak nie łapią kartek, więc może uda im się przetrwać ten okres bez pauzy.
Tylko Aduriza i Raula Garcia znalazłem na kartkę z zawodników Bilbao. Cała czwórka jest zagrożona, więc liczę, że się wyczyszczą i zrobią pauzę w meczu u siebie z Las Palmas, bo później ciężkie mecze, gdzie wskazane jest granie pełnym składem, bez osłabień:
Sevilla (W), Barcelona (W), Eibar (D). Ten ostatni to o prymat w Kraju Basków. ;)
W związku z tym proponuję też o3.5 kartki dla gości. Jest w tym sens, bo nawet wszyscy mogą się wyczyścić, a jeśli nie to jakaś część już na pewno i ktoś może jeszcze coś dodać od siebie, wszak ciężkie spotkanie na ciężkim terenie.
Polecam.
e/ dzięki fencyn
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Barcelona powyżej 3.5 bramki @1.72 całoroczny

Nie ma tutaj się za bardzo co rozwodzić nad analizą, bo jest ona prosta: Barca będzie chciała pobić kalendarzowy rekord Realu, brakuje im 4 bramek, gra z przeciętnym Betisem, Enrique na konferencji stwierdził, że nie będzie hamulców, bo potrzebne jest okazałe zwycięstwo na koniec roku, więc dziś wychodzi galowa jedenastka i musi zrobić swoje.

Co za tym idzie można pograć wszelkie możliwe kombinacje na strzelców, zwłaszcza tridente z przodu po 2 lub więcej, bo podejrzewam, że rzucą się na Betis jak wściekli i tych bramek może być sporo.
Jeśli chodzi o strzelców bramek to dodam tylko że dzisiaj swój mecz nr 500 dla Barcelony rozegra MESSI.
Warto zagrąc jego hatricka bo wydaje mi sie że przy bezpiecznym prowadzeniu będą grać na niego .
Kurs trochę mały bo tylko 4,33 ale można to zagrac &quot;for fun&quot;
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Celta Vigo - Athletic Club
Typy:
o3.5 kartki goście @2.00 uni
Aduriz Kartka @2.90 betson
Raul Garcia kartka @ ?
Laporte kartka @ ?
Benat kartka @ ?
Tylko Aduriza znalazłem na kartkę z zawodników Bilbao. Cała czwórka jest zagrożnona, więc liczę, że się wyczyszczą i zrobią pauzę w meczu u siebie z Las Palmas, bo później ciężkie mecze, gdzie wskazane jest granie pełnym składem, bez osłabień:
Sevilla (W), Barcelona (W), Eibar (D). Ten ostatni to o prymat w Kraju Basków. ;)
W związku z tym proponuję też o3.5 kartki dla gości. Jest w tym sens, bo nawet wszyscy mogą się wyczyścić, a jeśli nie to jakaś część już na pewno i ktoś może jeszcze coś dodać od siebie, wszak ciężkie spotkanie na ciężkim terenie.
Polecam.
Raula Garcie masz na Betsafe. ale już tylko 2.45@
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeśli chodzi o strzelców bramek to dodam tylko że dzisiaj swój mecz nr 500 dla Barcelony rozegra MESSI.
Warto zagrąc jego hatricka bo wydaje mi sie że przy bezpiecznym prowadzeniu będą grać na niego .
Kurs trochę mały bo tylko 4,33 ale można to zagrac &quot;for fun&quot;
Messi w czasie przerwy świątecznej (tydzień) był w Argentynie, Japonii i ZEA. Do tego dochodzi do siebie jeszcze po tej kontuzji, więc nie wiem czy to taki dobry pomysł.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#72 ⚽ Hiszpania, La Liga

Celta Vigo - Athletic Bilbao ----&gt; Over 2,5 2,05 Betclic 0:1 ⛔⛔


Obydwa zespoły wychodzą na to spotkanie nastawione na ofensywę i myślę, że w przypadku akurat tych dwóch ekip pokrycie overa jest jak najbardziej prawdopodobne.
Celta zagra bez bardzo ambitnego i głodnego bramek Nolito jednak pozostają Aspas oraz Orellana. Jeśli miałbym iść w typowanie zwycięstwa to bliżej mi do Basków, ale to sobie odpuszczę ponieważ przyjeżdżają oni na ciężki teren gdzie Celta przegrała w tym sezonie tylko z Realem Madryt 1:3 oraz w tragicznym meczu, który miałem okazję zobaczyć z Valencią 1:5. Mecz już blisko więc nie ma co dużo gadać.
To spotkanie nie może zakończyć się bezbramkowym remisem, a mam przeczucie że jak padnie bramka to reszta posypie się sama.

Edit: Zawiodłem się na tym meczu. Bilbao bardzo defensywnie, a Celta robiła dużo dymu, z którego nic nie wynikało... Od takich spotkań wymaga się o wiele więcej, ale cóż może inny razem.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Villarreal - Valencia
Już za kilka godzin, biorąc pod uwagę najlepsze ligi piłkarskie, odbędzie się ostatni mecz w tym roku.
Te spotkanie to prawie derby, gdyż miasto Vila-real należy do wspólnoty autonomicznej Walencji, a można powiedzieć, że bardzo prestiżowe derby, dlatego że kibice VCF cenią sobie to spotkanie równie wysoko jak potyczka z Levante. Jak wiadomo mecze derbowe mają swoje prawa.
W lepszej formie na dzień dzisiejszy są gospodarze, którzy oprócz widowiskowego stylu gry, wygrali 4 ostatnie mecze w La Liga, natomiast jeśli chodzi o potyczki z Valencią - tu lepsi są goście.
Ostanio do stolicy Lewantu zawitał nowy trener, były gwiazdor Manchesteru United, Gary Neville. Niestety, jak narazie efekt nowej miotły nie zadziałał. Ciągle brakuje skuteczności, konsekwencji, stabilności.
W Valencii największe ubytki to: Mustafi i Feghouli, natomiast w Villarreal nie zagrają: Gaspar, Baptistao, Jokic i Lopez. Najważniejsze jest to jak przerwa świąteczna wpłynęła na oba teamy. I to prawdopodobnie forma dnia zadecyduje o tym kto w tym spotkaniu wygra, a spodziewam się minimalnego zwycięstwa któreś z drużyny lub remisu.
Villarreal - Valencia
Valencia +2 AH
@1.10
Unibet

 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Nie wiem jak Wam, ale mi naprawde ciezko znalesc cos na dzisiejszy mecz. Chyba najciekawsza opcja w mojej opinii jest Valencia +3 RR po kursie 2.20 w Bet365. Villareal srednio 5 korkow na mecz, zas Valencia 4. Gospodarze wedlug mnie sa tutaj lekkimi faworytami, ale bez przesady jak to widza buki. Mam nadzieje, ze Villareal jako pierwszy otworzy wynik, a to jest dosc prawdopodobne, a wtedy goscie po prostu beda musieli atakowac to korki same beda wpadac. Ale zaznaczam, ze jest to takie moje dosc luzne przemyslenie, jesli ktos ma jakies &quot;za&quot; badz &quot;przeciw&quot; to bardzo chetnie poczytam.
✅ Izi, 3:6 w rogach dla Valencii, a kurs bez handi byl w granicach 5.50 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Wie ktoś może co to takie kursy na over 2,5? Na unibecie zagrałem po 2,25. H2H na 5 ostatnich meczy 4 overy, gdy Villareal był w roli gospodarza. Jeśli są jakieś przesłanki, że tutaj nie będzie bramek to mówcie, jak nie to ładuje się w to grubiej ;d
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Valencia defensywnie z nastawieniem na kontry, villareal powinien tu objąć prowadzenie w pierwszej połowie i dowieźć do końca, może w drugiej dołożą na 2-0. Piłkarze Valencii na wyjazdach grają fatalnie, oddają kontrolę nad spotkaniem, dzisiaj rywal dla nich za mocny, nie spodziewam się żeby dołożyli coś od siebie do wyniku, under 2,5 jak złoto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
cock 756

cock

Użytkownik
Kursy na Valencję uważam za małe nieporozumienie - to nie Getafe czy Las Palmas. Rozumiem, że gospodarze, ale to ewidentny i mecz 50/50 i bet do pogrania na przełamanie serii Villareal. ;)
Drobny błąd zaważy o wyniku.
Ustawiam się z kursem 6,90 i czekam aż rynek mnie wchłonie. Padnie gol - no bet i skalpowanie. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom