>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

17 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 22.11 - 25.11.2013

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

bet-at-home

Trwa jeszcze przerwa reprezentacyjna, jednak ja już dziś zapraszam do dyskusji na temat 17 kolejki ekstraklasy. Dziać się będzie sporo, więc myślę, że kilka ciekawych typów, wartych gry na pewno w temacie przybędzie.

Zapraszam do dyskusji.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
No Pestka żyje, dodając kolejne wydarzenia. Plusa już Ci dałem za to. Na pierwszy plan rzuca mi się mecz w Bydgoszczy gdzie zawita najgorsza wyjazdowa drużyna czyli Widzew. Recenzje piszę teraz bo kurs do tego zachęca. Kurs chyba ku pokrzepieniu serc i sądzę że do dnia meczu zejdzie. Zawisza to ciekawa drużyna, bowiem mecze z gigantami wygrywała różnicą dwóch goli a z przeciętniakami potrafiła przegrać. Tu przyjeżdza outsider więc wedle tej śmiesznej reguły mogą nawet wygrać gośćie z Łodzi. Gdyby podopiecznym Tarasiewicza szło lepiej u siebie to postawiłbym nawet -1. Jednakże w obecnej formie czysta jedynka jest jak najbardziej kuszącą opcją.
Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź - 1 - 1,80
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Takie wstepne przymiarki
Legia-Pogoń 1 @1.5
Legia stworzy duzo okazji, wiec powinna wygrac. Pogoni nie pasuja zepoly, w ktorych sa wieksze indywidualnosci. Zreszta Portowcy graja juz slabiej ostatnimi czasy, co pokazuje porazka z Widzewem i remis z Zagłebiem. Legia lige trzymie dosc pewnie, mimo wystepow w Lidze Europy. Mozna Legie lubic lub nie, ale operowac pika legionisci potrafia lepiej niz inne polskie zespoly. Tym stwierdzeniem Ameryki nie odkryje. Nioby banal a jakby czasem o tym zapominano. Kazdemu jest ciezko wytrzymac 90 minut na Łazienkowskiej, a Pogon moze kolektyw jakis ma, ale na tle legionistow bedzie ciezko o korzystny wynik.
Cracovia-Lech 1 @1X
Cracovia jest nieobliczalna. Dobrze Pasy punktowaly do meczu u siebie z Korona i przyszla wpadka. Cracovia uparcie stawia na swoja filozofie gry, tylko ze Poznaniacy tez nie sa wirtuozami defensywy. Ogolnie Cracovii z Lechem ostatnimi sezonami bylo ciezko, a tym razem w moim odczuciu moze wydarzyc sie cos dobrego dla Cracovii w tym meczu.
 
A 1

andn

Użytkownik
Ja się boję, że Pogoń może zrobić w Warszawie małą niespodziankę i zagrać na remis. Wdowczyk będzie motywował swoich graczy, aby pokazali się w Warszawie jak z najlepszej strony. Po za tym gracze Legii mogą czuć się już zmęczeni tą rudną, pomijając już szpital, jaki jest w ich drużynie.
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
Co do meczu Cracovia - Lech, na 90% Saidi Ntibazonkiza nie zagra w tym meczu z powodu kontuzji a będzie to na pewno bardzo duże osłabienie w szeregach Cracovii.
 
L 2

lesnygandalf

Użytkownik
Ja mimo wszystko jednak zdecyduje się zagrac na Lecha. Nie będzie Saidiego motoru napędowego drużyny ;) . Myślę, że będzie z 1-2,0-2 dla Lecha.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Ja się boję, że Pogoń może zrobić w Warszawie małą niespodziankę i zagrać na remis. Wdowczyk będzie motywował swoich graczy, aby pokazali się w Warszawie jak z najlepszej strony. Po za tym gracze Legii mogą czuć się już zmęczeni tą rudną, pomijając już szpital, jaki jest w ich drużynie.
a Ja się nie boję o Legie, ba powinni gładko wygrać, w porównaniu do ostatnich meczy, do składu wróci Radovic, Vrdoljak i prawdopodobnie Kuciak, co jest bardzo dużym wzmocnieniem dla drużyny, Pogoń wpadła w lekki dołek, i myślę, że mają małe szansę choćby na remis w tym pojedynku, pod koniec tygodnia dodam szczegółową analizę.
 
G 8

gemik

Użytkownik
Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała X2 @ 2.26 (Betsson)
Podbeskidzie pod wodzą Ojrzyńskiego wyraźnie odżyło, zespół zaczął walczyć do ostatniej minuty. Ostatnie dwa spotkania zdecydowanie to potwierdzają, remis i zwycięstwo kolejno z Wisłą i Lechią wprawdzie na własnych śmieciach pozwala myśleć, że i w Zabrzu goście zapunktują. Górnik po odejściu Nawałki obniżył loty, a zwycięstwo nad Wisłą było w moim przekonaniu fuksem. Zamierzam iść w kierunku zespołu z Bielska-Białej.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Jak bym mial cokolwiek ruszac z tej kolejki T-Mobile co czesto mi sie zdarza to zastanowil bym sie nad takimi typami.
Zawisza-Widzew SN Widzew @ 1.42
Zgadzam sie z poprzednikiem i gral bym w strone Widzewa.Ekipa z Bydgoszczy jest nieprzewidywalna lecz cos czuje ze Widzew spokusi sie nawet o zwyciestwo a co za tym idzie?? Strzelenie gola.Kurs niski jednak mysle ze realny.
Legia-Pogon 1 @ 1.55
Jesli do gry wraca Kuciak,Radovic i Vdorljak to obraz gry Legioistow znacznie sie polepszy.Mysle ze niespodzianki nie bedzie choc kto wie i Legia spokojnie wygra.Kursy na Pogon wysokie dla odwaznych znakomita okazja aby zarobic.Bardziej przekonuje mnie Legia.
Gornik-Podbeskidzie BTS @ 1.68
Gornik powinien z kwitkiem odprawic gosci.Jednak podziewam sie w tym meczu wielu bramek.Uwazam ze Gornik jak i Podbeskidzie stac na strzelenie goli w tym meczu.
 
A 0

adriano18

Użytkownik
Legia-Pogon 1 1.50
Tak samo jak wyżej, zapowiada się rekord frekwencji, sam tez wybieram sie na mecz i chće wreszcie zobaczyć okazałe zwycięstwo jak na mistrza Polski przystało, wracają podstawowi zawodnicy którzy powinni pomóc zgarnąć Legii komplet punktów
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin​


Mecz dopiero w sobotę, ale już dzisiaj napiszę analizę i moje spostrzeżenia, ponieważ wyjeżdżam jutro na 3 dni i będę miał dostęp do internetu, tylko poprzez komórkę. A Więc Lider, Legia Warszawa(34pkt) zagra z 4 Pogonią Szczecin(27pkt) i niewątpliwie będzie to jedno z najciekawszych spotkań 17 kolejki TMO Ekstraklasy. Legioniści swój ostatni pojedynek wygrali, pokonali, nie bez kłopotów, Widzew w Łodzi 1:0 po trafieniu, niezawodnego w ostatnich tygodniach, Tomasza Jodłowca, przed własną publicznością pokonali ostatnio Zagłębie 2:0. Pogoń wpadła ostatnio w lekki dołek, 2 ostatnie pojedynki to tylko 1 pkt, wywalczony w ostatnim meczu przed własna publicznością z Zagłębiem(1:1), i śmiało można napisać, że szczęśliwy remis, bo w ostatnich minutach spotkania Zagłębie nie wykorzystało kilku okazji do zdobycia bramki. Przedostatni mecz to porażka w Łodzi z Widzewem 2:1, po najsłabszym meczu w sezonie.
Jeśli chodzi o kadrę to Trener Jan Urban będzie miał do dyspozycji mocniejszy skład, w porównaniu do ostatnich spotkań. Do gry wraca przede wszystkim motor napędowy zespołu Miroslav Radović, Serb założy specjalną opaskę na rękę i będzie do dyspozycji trenera, drugą dobra wiadomością dla kibiców, jak i nie najważniejszą, będzie powrót po kontuzji Dusana Kuciaka, który jest w doskonałej dyspozycji fizycznej i już w meczu z Pogonią powinien zastąpić Wojciecha Skabe. Ponadto w pełni zdrowy jest już, Isaki Aztiz, który jednak wraca po dłuższej przerwie do zdrowia i mało prawdopodobne, że wybiegnie w pierwszym składzie, do treningu na pełnych obrotach wrócili Bartosz Bereszyński i Dossa Junior, których powinniśmy zobaczyć na boisku od pierwszych minut. Według oficjalnej strony Legia.com, w czwartek na treningu nie pojawił się Jakub Kosecki, który narzeka na nawracające dolegliwości okolicy kości łonowej i jego występ w meczu z Pogonią stoi pod znakiem zapytania.
Jeśli chodzi o Pogoń, to zespół powinien zagrać w podobnym zestawieniu, jak w meczu z Zagłębiem Lubin, nikt nie narzeka puki co na kontuzje i nikt nie pauzuje za kartki, ale aż 7 zawodników jest o krok od takiego wykluczenia, po 3 żółte kartki mają na koncie: Takafumi Akahoshi, Jakub Bąk, Takuya Murayama, Abdul Moustapha Ouedraogo, Przemysław Pietruszka, Marcin Robak oraz Maksymilian Rogalski.
Bilans bezpośrednich pojedynków zdecydowanie należy do Legii, Stołeczni są najbardziej niewygodnym rywalem dla Portowców, w dotychczasowych 83 meczach Legia wygrywała 52 razy, przy 20 remisach i tylko 11 razy przegrywała z Pogonią. Przed sobotnim pojedynkiem nic nie przemawia za tym, że Pogoń poprawi tą statystykę, w ostatnich 6 meczach nie zdobyli nawet pkt, wpadli w lekki dołek i ciężko będzie urwać choćby pkt w Warszawie. Co dodatkowo przemawia za Legią? Oprócz statystyk na pewno powrót po dłuższej przerwie do składu Radovica i Kuciaka, którzy robią na prawdę różnicę w zespole, Serb w ofensywie jest mimo wszystko niezastąpiony, było widać jego braki w ostatnich meczach zespołu, Kuciaka nie trzeba przedstawiać, to najlepszy bramkarz w ekstraklasie, zastąpi Skabę, który w kilku meczach popełniał fatalne błędy, co skutkowało utratą bramki, dodatkowym atutem dla Legii to gra przed własną publicznością, Wojskowi w dotychczasowych 7 meczach, wygrali 6 i ponieśli jedną porażkę z Lechią Gdańsk, jednak w tamtym spotkaniu zagrali zupełnie inną 11stką, ponieważ za kilka dni czekał ich rewanżowy mecz o LM ze Steuea i nie sugerowałbym się tą porażką. W tych 7 meczach padał 5 razy wynik overovy, 2 razy underowy i do czego zmierzam? Kurs na zwycięstwo Legii Mnie nie satysfakcjonuje, i zamierzam zagrać na Over, a kurs bardzo dobry i dla Mnie pewny, w 3 ostatnich spotkaniach między tymi drużynami, padały 3 bramki, a przed własna publicznością Legia ogrywała ostatnio Pogoń 3:1 i 3:0, w sobotę spodziewam się podobnego wyniku, Legia przy obecnej ofensywie powinna strzelić Pogoni minimum 2 bramki, i liczę, że Pogoń też powalczy i coś ustrzeli, ostatnie spotkanie z Zagłębiem pokazało lekką zadyszkę zespołu Wdowczyka, jednak na takie pojedynek zespół się mobilizuje, ale nawet o remis będzie trudno, widać było w ostatnich minutach spotkania z Miedziowymi spore braki obronne. Stawiam na wynik overowy, a do tzw tasiemca można dodać zwycięstwo Legii za 1.50. GL

Przewidywane składy:

Legia: Kuciak - Bereszyński, Dossa Junior, Rzeźniczak, Wawrzyniak(Brzyski) - Vrdoljak, Furman - Brzyski(Kosecki), Radovic, Kucharczyk - Dwaliszwili

Pogoń: Janukiewicz - Frączczak, Golla, Dąbrowski, Lewandowski - Rogalski, Moustapha - Bąk, Akahoshi, Murayama - Robak.


Legia Warszawa - Pogoń Szczecin: Over 2.5 1.80 Bet365✅
Legia over 2.5 2.75 Bet365 za drobniaki
✅

edit:
Ponadto gram w ten weekend jeszcze 2 mecze i bez analizy:

Zagłębie Lubin - Piast Gliwice: 1 2.00 Bet365⛔
Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź: 1 1.83 Bet365
✅
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Wisła Kraków - Korona Kielce
1X2
Typ: Wisła Kraków
Kurs: 1.67
✅✅✅



Już jutro powraca nasza ukochana liga i na ten dzień postanowiłem przyjrzeć się spotkaniu Wisły z Koroną. Będzie gorąco na trybunach oraz na boisku.
W ostatniej kolejce Wisła uległa Górnikowi, a zaznaczę, że prowadzili 2:0, natomiast Kielczanie zremisowali ze słabo grającym w tym sezonie Śląskiem.
W tabeli Korona cały czas jest nisko, do tej pory grają poniżej oczekiwań. W jutrzejszym spotkaniu Koronie ciężko będzie wywieźć punkty z Krakowa, ponieważ gospodarze rzadko je tracą na własnym obiekcie.
Aktualnie piłkarze Franciszka Smudy zajmują 3. miejsce w lidze. W 5. ostatnich meczach zawodnicy ze stadionu przy ulicy Reymonta zanotowali dwie wygrane, remis i dwie przegrane.
W tym momencie podopieczni Juana Jose Rojo Martina „Pachety” zajmują dopiero 13. miejsce w tabeli. W 5. poprzednich meczach ligowych kielczanie zanotowali dwie wygrane, jeden remis i dwie przegrane.
W pierwszym spotkaniu tych drużyn mogliśmy oglądać świetne widowisko, gdzie wiślacy wywieźli z Kielc 3 punkty.
Do składu Wisły wraca najskuteczniejszy strzelec Paweł Brożek, co jest dużym wzmocnieniem w jutrzejszym meczu.
Podopieczni Smudy będą chcieli szybko zapomnieć o porażce z Górnikiem, i dać swoim sympatykom powody do radości.
Wisła jeszcze nie przegrała w tym sezonie na własnym obiekcie, a Korona na wyjazdach grała następująco: 2-2-5. Nie jest to mocny zespół w tym sezonie, a przy obecnej formie Wisły mogą nie mieć nic do powiedzenia.


---------------------

Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
1X2
Typ: Legia Warszawa
Kurs: 1.50
✅✅✅



Przed nami spotkanie lidera Ekstraklasy z drużyną, która znajduje się tuż za podium.
Będzie to mecz na szczycie 17 kolejki. To spotkanie będzie również ciekawe z perspektywy trybun, gdzie kluby zerwały &quot;zgodę&quot;.
Pogoń dotychczas zaskakuje wszystkich, kto by powiedział, że tak wysoko będą się plasować po połowie sezonu - zajmują 4 miejsce. Wszyscy pozycję Portowców zawdzięczają Dariuszowi Wdowczykowi, który w tym sezonie ograła Lecha, a zremisował z Wisłą, gdzie Pogoń miała jednak przewagę, zagrali lepiej.
Nasuwa się jedno ważne pytanie. Czy poradzą sobie z Legią? Będzie to bardzo trudne zadanie, w końcu Wojskowi będą grać na własnym stadionie, gdzie doping Żylety powinien ponieść ich po zwycięstwo.
Wychwalana pod niebiosa Pogoń dostała ostatnio zadyszki. Przegrali ze słabiutkim Widzewem oraz zremisowali z Zagłębiem. Na pewno Pogoń da z siebie 100% w tym meczu, ale czy to wystarczy na Legię, która gra stabilnie? Nie sądzę. Chciałbym aby Legia zgubiła w tym meczu punty, ale jest za silna na Pogoń, mają więcej atutów po swojej stronie.
Pierwsze spotkanie tych drużyn - w rundzie jesiennej, tego roku. Faworytem byli piłkarze Jana Urbana, którzy sprostali swojej roli i zwyciężyli „Portowców” 3-0.
Legia na swoim obiekcie spisuje się dobrze, ponieważ przegrali tylko jedno spotkanie. Mają silną ofensywę, zdobyli 35 bramek o 10 od swojego rywala.
Legia to wygra, ale skromnie.
Jeśli Pogoń wygra, to udowodni, że nie przypadkiem znalazła się w górze tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła-Korona
Ja bym do meczu Wisły z Koroną dodał zakład na czerwoną kartkę (+/- 3.65)
Wisła gra opierając się bardziej na technice, Korona natomiast lubi niwelować braki na boisku dosyć brutalną grą co w meczach między tymi drużynami można powiedzieć jest tradycją, sporo kartek dosyć dużo czerwonych.Wisła też w takich meczach nie pozostaje dłużna, sędziowie mają w takich meczach sporo roboty w aspektach przewinień temperowanie samymi ostrzeżeniami czy nawet kartkami wiele nie daje bo to wyraźnie obniży loty drużyny kieleckiej,
 
yothek 14

yothek

Użytkownik
Wisła Kraków - Korona Kielce @1.67 ✅
Statystyki Wisły na własnym stadionie są najlepsze w Ekstraklasie na ten moment (8 spotkań - 20 pkt). Krakowski klub stracił tylko jedną bramkę na własnym stadionie. Dla mnie to wystarczający argument aby gracze Franciszka Smudy pokonali grającą poniżej oczekiwać Koronę, która na wyjeździe traci średnio 1,5 bramki na mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Dziwie sie, ze nikt z Was nie rusza Zaglebia. Z kiepsko grajacym Piastem powinii sobie poradzic, zwlaszcza po kursie 1,95. Mysle, ze przerwa reprezentacyjna spowodowala, ze Lenczyk poukladal druzyne. Sa nisko w tabeli, a majac taki sklad nie moga tracic punktow ze slabiakami...
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Nikt nie rusza, bo +0,5 w stronę gości jest lepsze.
W meczu z Pogonią gospodarze zagrali na dobrym poziomie, dużo lepszym niż w większości w tym sezonie,
ale nie mieli wykończenia.
Abwo, Woźniak to nie są piłkarze na Ekstraklasę, Cotra, Jeż to też tylko obciążenie budżetu.
Gospodarze tylko raz wygrali u siebie, Piast tylko dwa razy nie przegrał na wyjeździe, mecz pół na pół,
wcześniej lepsze -0,25 na gospodarzy, teraz na pewno +0,5 w stronę Piasta.
W drugim meczu AH+1 na Koronę na pewno lepsze niż czysta wygrana Wisły,
bo Korony to bardzo niewygodny rywal dla Wisły, tak samo jak Podbeskidzie,
jak Korona nie skończony w osłabieniu to Wisłą będzie miała problemy i to duże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 137

lmnt

Użytkownik
Ja dziś gram:

Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2 @ 4.00 /bet365 ✅✅✅
Wisła Kraków - Korona Kielce 02 @ 2.50 /bet365 ⛔⛔⛔ 4 min... :-|

a analizy pisać nie muszę, bo zgadzam się absolutnie:

Nikt nie rusza, bo +0,5 w stronę gości jest lepsze.
W meczu z Pogonią gospodarze zagrali na dobrym poziomie, dużo lepszym niż w większości w tym sezonie,
ale nie mieli wykończenia.
Abwo, Woźniak to nie są piłkarze na Ekstraklasę, Cotra, Jeż to też tylko obciążenie budżetu.
Gospodarze tylko raz wygrali u siebie, Piast tylko dwa razy nie przegrał na wyjeździe, mecz pół na pół,
wcześniej lepsze -0,25 na gospodarzy, teraz na pewno +0,5 w stronę Piasta.
W drugim meczu AH+1 na Koronę na pewno lepsze niż czysta wygrana Wisły,
bo Korony to bardzo niewygodny rywal dla Wisły, tak samo jak Podbeskidzie,
jak Korona nie skończony w osłabieniu to Wisłą będzie miała problemy i to duże.
pozdro. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Zagłębie- Piast 1 @ 1.95 Unibet⛔ to jest masakra co &quot;kreciki&quot; grają
Nie mam czasu pisać za dużo. Tak na szybko. Dla mnie faworytem są piłkarze Lenczyka.
Zagłębie musi się kiedyś przełamać. Wszak to ekstraklasa ....a jak mają wygrać to z kim jak nie słabym Piastem. Po drugie potencjał Zagłębia jest jak na razie nie wykorzystany. Myślę, że Piech i spółka zaangażują się na tyle, aby pokonać ekipę Brosza. Liczę po cichu, że w przerwie na kadrę Orest zrobił porządek z nierobami.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Zawisza - Widzew +0,75 2 Sbobet
Zawisza u siebie pokonał Legię oraz Wisłę.
Widzew przegrał wszystkie mecze wyjazdowe, ale podobała mi się gra w ostatnim meczu,
ze słabo grającą Legia, kolejna porażka, ale w 2 połowie to Widzew grał lepiej.
Dla mnie +0,75 to dobra linia w kierunku gości.
 
Do góry Bottom