>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 09.12 -12.12.2011

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pierwsze co mi się rzuca w oczy to under w Chorzowie. Wydaje się że Ruch powinien spokojnie oklepać zespół Korony. Zespół z Kielc może i imponował na początku sezonu, ale z meczu na mecz ta drużyna coraz bardziej mnie śmieszy. Ich ostatni mecz z Cracovią był najgorszym meczem od kilkudziesięciu spotkań jakie oglądałem. Poziom tego spotkania był zerowy. Nic się nie działo, wiało nudą, typowa polska kopanina. To co działo się podczas meczu nie nazwę nawet rzemieślniczą pracą, bo nie chcę tu nikogo obrażać. To był totalny antyfutbol w wykonaniu obu drużyn. Generalnie można postawić na Ruch, boję się jednak kolejnego bezbarwnego meczu i remisu 0:0. Ambicji i woli walki zespołowi z Kielc odbierać nie chcę, ale dla kibica wyglądało to źle. Tu gra się dla kibiców, oni chcą zobaczyć dobrą grę swojego zespołu. Można cieszyć się z punktu, ale w jakim stylu i z jakim przeciwnikiem... Zespół Ruchu w ostatniej kolejce też underowo, z Bełchatowem na wyjeździe 1:1, a mecz kończyli w 10.
Ruch Chorzów - Korona Kielce | Under 2,5 [1,60] Bet365 ⛔ 4:1

1.7 na Slask wyglada na promocje ;) pewnie do niedzieli do 1.4-1.5 spadnie
W wyjazdowym meczu raczej nie ma opcji, jakaś plaga w Łódzkim KS musiałaby się przydarzyć.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Śląsk wydaję się ciekawą propozycją. ŁKS po odejściu Probierza wyraźnie nie radzi sobie. Tarasiewicz to ciekawa postać, ale zespół jest rozbity psychicznie moim skromnym zdaniem. Personalnie w obronie ŁKS wygląda nie boję się tego napisać tragicznie! Czarek Stefańczyk to nie jest zawodnik na Ekstraklasę co doskonale pokazał w meczu z Lechem, duet środkowych obrońców Łabędzki - Klepczarek - szanujmy się chyba najgorszy w lidze, no może w jednym rzędzie z Reiną i Horvathem ???? Paweł Golański jest w ogóle nie przygotowany fizycznie, jest powolny, nie ma sił po 30. minutach meczu. Śląsk to drużyna która potrafi bezlitośnie wykorzystać błędy rywali. Moim zdaniem ŁKS popełnia dużo błędów i ten mecz przegra.

Tarasiewicz kontra Śląsk który wprowadzał na poszczególne szczeble, dla niego to bardzo ważny mecz, ale piłkarsko drużyna gości wygląda zdecydowanie lepiej ????
 
wojtaseklp 84

wojtaseklp

Użytkownik
Ramzes ja bym sie z Toba nie do konca zgodzil, Ruch to dobra ekipa,trener Fornalik ulozyl ten zespol jakos taktycznie,rewelacyjnie to moze nie wyglada ale przynosi to efekt. Mecz z Korona bedzie ciezki do wytypowania,zgodze sie z tym ze obie druzyny teraz w dolku,Ruch przegral z Lechia ale trzeba tez spojrzec na pare kolejek wstecz z kim tracil punkty. W ostatnich 10 meczach przegral 4 razy i to z druzynami mierzacymi w mistrzostwo (Wisla,Legia,Polonia). Natomiast patrzac na Korone to jest to totalne 0,nie potrafili ograc Cracovii na swoim terenie do tego porazka z LKS&#39;em i Zaglebiem mowia same za siebie,nie wspominajac juz o wystepie w PP z Gryfem. Ruch zeby nie odstawal zbyt od czolowki powinien to spotkanie wygrac i mysle ze zawodnicy dobrze zdaja sobie z tego sprawe. Do tego ostatnio forme odzyskuje Jankowski,Piech juz dawno nie strzelil bramki a teraz po powolaniu na kadre moze sie jakos zmobilizuje. Mysle ze Korona w takiej formie nie ugra nic w Chorzowie a Ruch stac na zwyciestwo i mysle ze bedzie to okazale zwyciestwo,choc z drugiej strony mozliwy jest scenariusz z nudnym spotkaniem i bezbramkowym remisem lub skromnym zwyciestwem ktorej z ekip. Ja stawiam na 3-1 dla Niebieskich

dodam jeszcze ze ciekawie wyglada kurs 3,8 na Polonie, Wisla ma przeciez matematyczne szanse na awans wiec beda musieli ograc Twente a latwe to nie bedzie,chyba za wszelka cene nie beda starali sie ograc Polonie,co sadzicie?? ????
 
jasmin_bogow 1,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
dodam jeszcze ze ciekawie wyglada kurs 3,8 na Polonie, Wisla ma przeciez matematyczne szanse na awans wiec beda musieli ograc Twente a latwe to nie bedzie,chyba za wszelka cene nie beda starali sie ograc Polonie,co sadzicie?? ????
A ja tutaj będę zdecydowanie za Wisłą.
Nowa miotła dodała trochę sił i skuteczności. Melikson powoli wraca do gry, a jak znowu złapią grę z Ilievem to będzie super.
Ponadto Wisla ma prikaz zdobycia MP więc będzie walczyć. Jak dla mnie jedynka i gram ją dość grubo.
Dodajmy jeszcze że dla trenera Wisły teraz każdy mecz jest grą o utrzymanie własnej pozycji.
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
A Polonia to co o nic nie gra?
Rozwala mnie takie pisanie w jedną stronę bo oni muszą, a przeciwnik to nie musi?
Skąd: Kraków. W portfelu pewnie KK Wisły a na forum wrzucane durne argumenty.
 
jasmin_bogow 1,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
A Polonia to co o nic nie gra?
Rozwala mnie takie pisanie w jedną stronę bo oni muszą, a przeciwnik to nie musi?
Skąd: Kraków. W portfelu pewnie KK Wisły a na forum wrzucane durne argumenty.
Skomentuj resztę argumentów, zanim zaczniesz popisywać się idiotycznymi obrazami, jeśli oczywiście stać Cię na to.
Wisła ostatnio wzrasta formą, Odense, Widzew, przykro mi, ale nie wmówisz mi że Polonia idzie na mistrza, zwłaszcza, że sam Wojciechowski ostatnio mówił o 4 miejscu...
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Skomentuj resztę argumentów, zanim zaczniesz popisywać się idiotycznymi obrazami, jeśli oczywiście stać Cię na to.
Wisła ostatnio wzrasta formą, Odense, Widzew, przykro mi, ale nie wmówisz mi że Polonia idzie na mistrza, zwłaszcza, że sam Wojciechowski ostatnio mówił o 4 miejscu...
No tak, ale spójrz na styl w jakim Wisła rozprawiła się z Widzewem. Wymęczone 1:0, a równie dobrze mogło być 1:1 czy nawet 1:2. Wisła mimo zwycięstw nad Śląskiem i Widzewem nadal jest w dołku, na wyjście z niego nie wystarczy 1 mecz. Polonia to już całkiem inna historia. Grają bardzo nierówno i chimerycznie, szans na mistrzostwo w moich oczach żadnych. Mimo tego kryzysu Wisły ja postawię na nich pieniądze.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Wisła Kraków – Polonia Warszawa

Nie postawiłbym tu żadnego typu 1X2. Wisła wychodzi z kryzysu, niektórzy mówią, że jak do gry wrócili Małecki i Melikson to już po kryzysie. Ja jednak do Wisły nie odbudowałem jeszcze swojego zaufania. Borek i Kołtoń w „Cafe Futbol” mówią, że ta zgraja obcokrajowców nie będzie „umierać” za Wisłę i ja w to cały czas wierzę. Ale do rzeczy – zwróciłem uwagę w ostatnich meczach, że Wisła dąży do jak najszybszego zdobycia gola lub goli i ustawienie sobie wyniku. Polonia natomiast nie zdobywa szybko goli, za wyjątkiem meczu z Lechią, gdzie wyciągnęli widocznie wnioski z meczu z Podbeskidziem i zdobyli szybko dwie bramki, a tym samym ustawili sobie mecz, ale Lechia ostatnio w kryzysie, więc tu dali radę. Oglądając mecze Polonii w tym sezonie widać, że oni są drużyną, która czeka na rozwój wydarzeń na boisku.
Dodatkowo w przyszłym tygodniu dla Wisły mega ważny i ciężki mecz z Twente, a są w takiej sytuacji, że Ekstraklasy też nie mogą odpuścić. Spodziewam się, że plan Wisły nakreślony na ten mecz będzie wyglądał tak: szybko zdobyć gola/e i ustawić sobie mecz, odpoczynek, zmiany najważniejszym zawodników.
Wisła vs.:
- Odense – pierwszy gol 20 minuta
- Widzew – pierwszy gol 33 minuta
Polonia vs.:
- Podbeskidzie - pierwszy gol 72 minuta
- Ruch - pierwszy gol 72 minuta

Typ – Która drużyna zdobędzie pierwszego gola ?: Wisła Kraków
Kurs: 1,50 | Expekt ⛔
 
favago 69

favago

Użytkownik
vs.

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Typ: under 3.5 gola
Buk: Bet365
Kurs: 1.22
✅✅✅ 0:1 ✅✅✅

Jedenastego grudnia na ostatni mecz przed przerwą w rozgrywkach na piękną PGE Arenę wybiera się drużyna z Białegostoku. Oba zespoły zawodzą w tych rozgrywkach. Piłkarze Lechii zupełnie zapomnieli o tym, jak gra się w piłkę notując w obecnym sezonie zaledwie 4 zwycięstwa. W głębokim kryzysie jest także team Jagi, gdzie pojawiają się pierwsze pogłoski o zmianie trenera. Działacze klubu z Podlasia chcą jednak, by Michniewicz pozostał na stanowisku szkoleniowca do przerwy. Później będą ważyć się jego dalsze losy w Białymstoku. Czystka jest jednak nieunikniona, pytanie brzmi, czy dotknie piłkarzy, czy trenera.
W spotkaniu obu drużyn decyduję się postawić under 3.5 gola. Na taką decyzję wpływa zarówno wspomniana fatalna dyspozycja drużyn, jak i ich fatalna skuteczność. Jagiellonia miała over 3.5 ostatnio w 10. kolejce Ekstraklasy, w meczu wyjazdowym z Wisłą, który zakończył się rezultatem 3:1 dla gospodarzy. Lechia zaś zaliczyła na przestrzeni całego sezonu tylko jeden taki over - w poprzedniej kolejce w meczu przeciwko Polonii. Myślę, że na najbliższy czas jej wystarczy. ;) A na pewno już nie padnie on w konfrontacji z tak fatalnie spisującej się na wyjazdach Jagiellonii.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Widzew gra u siebie z Górnikiem. Widzew grając przy Al. Piłsudskiego 138 stracił zaledwie cztery gole, najmniej w całej lidze, jeśli chodzi o mecze domowe. Górnik na wyjazdach strzelił 7 goli w 8 spotkaniach. Widzew jeśli chodzi o grę defensywną to prezentuję się bardzo dobrze. W środku obrony doświadczony Bieniuk, jego partnerami było już kilku zawodników. W sobotę obok Bieniuka zagra albo Abbes albo Ukah. Na bokach obrony młody Kuba Bartkowski zresztą mój dobry kolega, po drugiej stronie Dudu. Widzew jest zdyscyplinowany, poukładany taktycznie. Pomagają dwaj defensywni pomocnicy np. Panka i Bruno. Górnik w ofensywie zależy jest od &quot;Prezesa&quot; ex-widzewiaka. &quot;Prezes&quot; w Łodzi będzie chciał się zaprezentować jak najlepiej, ponieważ z działaczami Widzewa nie ma najlepszych wspomnień. Władze Widzewa zarzucały mu że symuluję kontuje. Nakoulma po strzelonej pierwszej bramce w barwach Widzewa podbiegł do loży VIP i pokazał działaczom &quot;gest Kozakiewicza&quot; ????

Dla mnie w tym meczu under 2,5 gola baardzo prawdopodobny ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja mam zupełnie inne zdanie. Jak spotykają się dwie underowe drużyny.. to bardzo często pada over. Górnik to nie tylko Nakoulma. Drużyna z Zabrza w meczu ze Śląskiem stwarzała sobie świetne sytuacje po stałych fragmentach gry. Dobra dyspozycja Gikiewicza sprawiła że Śląsk zachował czyste konto. Górnik mógł konkretnie rozpocząć ten mecz bo po centrze Magiery z piłką minął się jeden z obrońców Śląska i zespół gospodarzy był przed bardzo dobrą szansą. Poza tą świetną sytuacją Górnik przecież miał jeszcze kilka sytuacji. Druga połowa była zdecydowanie lepsza w ich wykonaniu. Sporo centr, kilka składnych akcji, a kolejną sytuację zmarnował jeden z zawodników. Był to chyba Wodecki, ale nie jestem pewny na 100%. Piłka odbiła się od słupka i zawodnik fatalnie przestrzelił dobitkę. Wiadomo że podczas meczu wyjazdowego będzie grało się nieco trudniej. Widzew dobrze gra w obronie i akcje ofensywne opiera na grze z kontry. Co jeśli Górnik strzeli pierwszy ? Nadal będą grać z kontry ? Moim zdaniem wtedy runą wszelkie założenia taktyczne. Tak to można grać sobie z lepszymi zespołami. Tutaj powinno dojść do wymiany ciosów. Potencjał obu drużyn jest zbliżony. Ofensywa po stronie Górnika, ale po stronie Widzewa stoi solidna defensywa. Takie jest moje zdanie i nic tego nie zmieni. Ja undera bramkowego po takim kursie grać nie będę. Można powiedzieć że mecz o 6 punktów. Spodziewam się walki, ale drużyny powinny używać argumentów czysto sportowych i moim zdaniem nikt tu nie będzie kalkulował.
Widzew - Górnik | Powyżej 2,5 gola [2,30] Bwin ⛔ 2:0
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Jutro czeka nas bardzo ciakawe spotkanie, które już teraz elektryzuje sporo osób na forum. Chodzi o pojedynek Wisły z Polonią. Obie drużyny zajmują miejsca obok siebie w tabeli a w ostatnich dziesięciu spotkaniach solidarnie zdobyły po 18 punktów. Cel dla obu zespołów to mistrzostwo. Jednak jak wiemy runda jesienna trochę te ambitne plany zweryfikowała chociaż wciąż oba zespoły mają szansę na końcowy tryumf.

Wisła ostatnio wzrasta formą, Odense, Widzew,
Fakt, ostatnio gra Wiślaków wygląda lepiej. Trener Moskal bardziej ofensywnie ustawia zespół niż Maaskant co przyniosło efekt ponieważ w tej drużynie są bardzo dobrzy ofensywni zawodnicy a gorzej wygląda sprawa z defensorami. Mimo to nie można jeszcze stwierdzić, że Biała Gwiazda gra na miarę oczekiwać czy przynajmniej możliwości. Na to musimy poczekać przez przerwę zimową. Na razie zawodnicy wzięli się do roboty gdyż okienko transferowe może oznaczać dla kilku z nich pożegnanie z drużyną. Z tej sytuacji jest zadowolony trener: &quot;Mam teraz do dyspozycji siedemnastu piłkarzy z pola, ale tylko dziesięciu mogę wystawić na mecz z Polonią. Mam spory dylemat ponieważ ostatnio wszyscy gracze prezentowali się z dobrej strony&quot; Oznacza to zaangażowanie z ich strony i walkę o wyjściowy skład. Również taką postawę powinniśmy zobaczyć jutro.


No tak, ale spójrz na styl w jakim Wisła rozprawiła się z Widzewem. Wymęczone 1:0, a równie dobrze mogło być 1:1 czy nawet 1:2. Wisła mimo zwycięstw nad Śląskiem i Widzewem nadal jest w dołku, na wyjście z niego nie wystarczy 1 mecz. Polonia to już całkiem inna historia. Grają bardzo nierówno i chimerycznie, szans na mistrzostwo w moich oczach żadnych. Mimo tego kryzysu Wisły ja postawię na nich pieniądze.
Zgadzam się. Jak wspomniałem wyżej obecna gra Wisły to nie jest to na co ich stać, ale nie można pominąć faktu, że ostatnio (od meczu ze Śląskiem zaczynając) grają lepiej niż poprzednio. Dlatego nie bardzo pasuje mi tutaj stwierdzenie &quot;nadal jest w dołku&quot;. Mecz z Widzewem był rozegrany po meczu pucharowym. Zwykle w takiej sytuacji Wisła grała słabe spotkanie i traciła punkty. Tutaj udało się (trochę szczęśliwie) wygrać i z tego fani mogą się cieszyć. Co do Polonii to jest głównie drużyna własnego boiska. Na wyjazdach grają w kratkę. Szanse na mistrzostwo oczywiście mają chociaż nie daje im zbyt wiele procent. Tym bardziej, że pojawiła się nieoficjalna informacja o tym, że pan Wojciechowski dokonał zakupu Lechii Gdańsk. Dla Czarnych Koszul może oznaczać to koniec marzeń nie tylko o mistrzowskim tytule ale i o czołówce w ligowej tabeli (jeśli nie w przyszłości walki o utrzymanie)
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Wsiał jest absolutnie faworytem dzisiejszego spotkania, biorąc pod uwagę przede wszystkim to, iż jest na fali wznoszącej. Za gospodarzami również przemawia liczba zwycięstw w ostatnich latach z tą drużyną.(ekipa z Warszawy po prostu leży Wiśle) Na dodatek K.Moskal ma ból głowy kogo wystawić w pierwszym składzie, gdyż każdy praktycznie z 17-ki meczowej(zawodnicy z pola) mógłby jutro wystąpić od pierwszej minuty. Wisła wreszcie zaczęła grać jak na Mistrz Polski przystało, zaczęła grać w piłkę, co prawda do skuteczności można się jeszcze przyczepić, jednak ja wierzę a nawet jestem pewien iż ta wróci wraz z kolejnymi dobrymi meczami drużyny spod Wawelu. Tak więc Biała Gwiazda powinna dać jutro radość swym Kibicom, którzy jutro najpewniej zjawią się już w większym składzie ; ) Pozdro
 
S 0

sosenkowsky

Użytkownik
[...]
Tym bardziej, że pojawiła się nieoficjalna informacja o tym, że pan Wojciechowski dokonał zakupu Lechii Gdańsk. Dla Czarnych Koszul może oznaczać to koniec marzeń nie tylko o mistrzowskim tytule ale i o czołówce w ligowej tabeli (jeśli nie w przyszłości walki o utrzymanie)
większych bzdur już nie możecie wypisywać? wpisywać swoje porady i analizy na podstawie artykułów z Faktu czy SuperExpresu to nie jest najlepszy pomysł.
A co do miejsca... bo tam ktoś poinformowany znowu się wypowiadał... Wojciechowski powiedział, że nie widzi innej opcji niż u klasyfikowanie się w pierwszej trójce DO KOŃCA TEGO ROKU...

Mecz z Wisłą to jedna wielka niewiadoma, dużo zależy od tego czy Polonistom uda się utrzymać dobrą formę, którą zaprezentowali w Gdańsku. Patrząc na grę Polonii na wyjazdach i liczbę strzelanych goli, oraz Wisłę grającą lepiej, ale wciąż przeciętnie skory byłbym do buka UNDER 2.5 1.57 Bet365
 
C 7

crazy_hardbass

Użytkownik
Wisła ostatnio wzrasta formą, Odense, Widzew.
wypadek przy pracy. w srode Twente sprowadzi ich na ziemie.
fakt ze wisla zaczela lepiej grac bo malecki wrocil ale na holendrow to nie wystraczy. dodatkowo fulham ogra odense i po awansie
co do meczu wisla-polonia mysle ze bedzie remis po nudnym meczu
 
19polonista11 2

19polonista11

Użytkownik
Co do tej informacji o kupnie Lechii to jedna wielka bzdura i kpina.. Koles co pisal ten artykul jest kibicem Wisly Krakow i zapewne mial na celu zadzialac na psychice zawodnikom Polonii. Dla mnie mecz no bet.. Ostatnio Wisla zlapala forme jak i sama Polonia. Kazdy wynik w tym meczu mozliwy ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
wpisywać swoje porady i analizy na podstawie artykułów z Faktu czy SuperExpresu to nie jest najlepszy pomysł.
Zdziwiłbyś się co, do wiarygodności newsów podawanych przez takie tabloidy. Działy sportowe mają naprawdę na dobrym poziomie i skoro coś jest na rzeczy - to jest.
Koles co pisal ten artykul jest kibicem Wisly Krakow i zapewne mial na celu zadzialac na psychice zawodnikom Polonii.
Chyba można pozostawić to bez komentarza ????
Wydaje mi się, że Bełchatów stać na wywiezienie punktu i - co pewnie wzbudzi zaskoczenie - Polonia również może urwać oczko Wiśle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom