>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18.01.08 1000$ Stryyke Freeroll

Status
Zamknięty.
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Zdecydowałem się jednak założyć nowy temat. Jak administracja uzna, że jest zbędny to go sciągnie. Tamten temat jest przeznaczony do innych celów. Jest szansa, że turnieje będą cykliczne więc należy im się oddzielny temat.

1.000$ za free!

Jakieś plany na piątek? Zapomnij! Strykke zamierza dać wam 1.000$ za darmo 18 stycznia!

Wyłacznie dla użytkowników stryyke zorganizowany zostanie Turbo Texas Hold’em tournament z pulą a 1.000$ added cash! Turniej wystartuje przy minimalnej liczbie wejść ustalonej na 30 – lecz niezależnie ilu użytkowników się zarejestruje, 1.000$ added cash jest gwarantowane! Najlepsza część: Buy-in na tą specjalną okazję wynosi TYLKO 1 + 0.10$! Wraz z każdym nowym wejsciem rośnie więc pula! Wystarczy policzyć: przy 100 grających pula wzrośnie do 1.100$! Ten turniej może stać się niezwykłym wydarzeniem w sieci. Bez Rebuys! Bez haków! A ten turniej to tylko początek serii turniejów z added cash w 2008 roku, wyłącznie dla stryykerów!
 
nowy23 0

nowy23

Użytkownik
Heh turbo. Blindy 3 minutowe pewnie.

Bedzie duzo losowosci w tym turku wiec ja dziekuje, ale bardzo dobrze ze stryyke sie rozwija. Tylko tak dalej :spokodfhgfh:
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Expert nie da się zmienić na normalne 8 min blindy&gt;&gt; , bo faktycznie nowy ma racje,że będzie dużo losowości.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
we freerolach zawsze trzeba liczyc na szczescie
wygra ten kto bedzie go mial najwiecej
podoba mi sie ten turniej lubie tryb turbo to moj ulubiony
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Jaki freeroll? Toż to turniej z wpisowym. 1$, ale zawsze. To nie żaden freeroll ???? Bynajmniej ja się już zapisałem :p
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Już biegnę rezygnuję ze studniówki...wypłacam swoje ostatnie pieniądze na stryyke!!!! I biorę udział w turnieju, w którym zagra ponad 2k luuuuuda ???? ???? a wszystko po to, żeby wygrać 2k$ bo jestem najlepszym pokerzystą na świecie ???? !!!

Nie lepiej grać regularnie w małych turkach? 1 K $ przyjdzie z czasem...
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Ramzi oferta się rozwija i tyle. Jedni lubią turbo inni nie. Jest miejsce dla wszystkich. Kto powiedział, że tury będą tylko turbo? Klasyczne turnieje z małą pulą na razie przynajmniej zostają. Będzie ich mniej ale zostają.
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Raczej wątpię żeby było tyle ludzi. Na Stryyke raczej nie gra jeszcze tak dużo ludzi w pokera. Moim zdaniem będzie góra kilkaset osób, choć może się mylę ????
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
No to czekamy do jutra ????
Musze przyznac ze nie ma za duzo graczy, wiec jest szansa na spora kase:spokodfhgfh:
Stryyke is the best:spokodfhgfh:
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Oby więcej turków z takim wpisowym i małą liczbą grających. Może dociągnie jutro do setki, ale to i tak prawie pusto ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom