>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. Kolejka Bundesligi 24-26.01.2014 & Zaległy

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
18. Kolejka Bundesligi


Po zimowej przerwie wracamy z rozgrywkami Bundesligi. Zaczynamy jak zwykle w piątkowy wieczór tym razem od głównego dania, czyli Gladbach z Bayernem. Kurs co stało się tendencją na FCB zaniżony, ale nie typowo – Gladbach, to drużyna z dobrym składem, pogra o LM i jeśli wyjdzie na wyżyny możliwości to mogą nawet jak równy, z równym z Bayernem. W sobotę BVB, pefka, lokata i nie ma sensu więcej rozwodzić się na tym spotkaniem. Ok oferta na Leverkusne i sądzę, że będzie można skorzystać. W Stuttgarcie powinni wygrać gospodarze, natomiast może lepszym wyjściem byłby bts? Werder moim zdaniem wygra na bank, aczkolwiek nie uważam by był na boisku zdecydowanie lepszym zespołem od Brunszwiku. Wolfsburg win bez dwóch zdań, Wilki poskładane, grają czołową piłkę, a Hannover był w rozsypce i nie wiem, czy się pozbierali. Tak czy owak, dalej to są dwie różne półki. Hamburg zagra z Schalkie i nie ma tutaj faworyta, yes Hamburg słaby, ale słabe to mają wyniki, a nie grę. W drużynie kilku naprawdę wyróżniających się piłkarzy, szkoleniowiec z europejskiego topu, po przerwie zimowej HSV może zaskoczyć wielu. Schalke poniżej oczekiwań, kadry maja lepszy niż wyniki i ciężko ocenić jak rozpoczną rundę, wrócił Huntelaar, spekuluje się, że lada moment w zespole pojawić się może Holtby. Gdy S04 zacznie słabo, to możliwa szybka zmiana szkoleniowca, na giełdzie nazwisk Andre Villas-Boas, Roberto Di Matteo, Thomas Schaaf. W Gelsenkirchen prezes ma parcie na nazwiska ostatnio, więc właśnie tu może dojść do ciekawych wzmocnień a propos transferów.
Dodatkowo tu porozmawiamy o zaległym meczu, ale może poczekajmy najpierw, zobaczymy co rzeczywiście grają te drużyny.
Zapraszam do dyskusji.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów Bundesligi,co prawda początek rundy , to zawsze loteria z formą,ale wydaję mi się ,że starcie Wilków z 96-stkami można się skusić ,kurs jak na win gospodarzy niezły,Wilki chyba w końcu zaczęli marsz na swoje miejsce w czubie sprzed lat a Hannover to na wyjeżdzie dramat.
W meczu Vfb Stuttgart- Mainz plus HSV-Schalke,same wyniki ciężkie do wytypowania więc można się podeprzeć opcją albo Over 2,5 lub Both team to score,to dobra opcja do gry
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Borussia Monchengladbach vs Bayern Munchen
Bayern Munchen (AH: -1 i -1.5) kurs: 1,877 buk: Pinnacle ✅ (Bez niespodzianki)
Ponad 3 i 3,5 gola kurs: 2,16 buk: Pinnacle ⛔ (tak to jest jak się wyłącza myślenie i idzie za tłumem. Niektórzy na BTS nieźle wtopili, a jak pokazał mecz Borussia bez szans)
Można się krzywić na niski kurs na Bayern, w końcu grają z aktualną 3 siłą Bundesligi, ale... z 2 strony poziom &quot;galaktycznego&quot; Bayernu przewyższa znacznie resztę. Nie przypuszczam w najśmielszych marzeniach, że nie wygrają pierwszego meczu ligowego 2014 roku. Nie zlekceważą też rywala. Forma też wydaje się być dobra, ostatnia wpadka na sparringu ze Salzburgiem, jak wyczytałem była wynikiem &quot;eksperymentalnego ustawienia&quot;. Tak to wcześniej wysokie wygrane sparringowe. Co do Monchengladbach to jest to oczywiście silna paczka, ale co oznacza słowo &quot;silny&quot; jak się gra z Bayernem. Co do kontuzji ta najważniejsza to B. Schwinsteiger, bo akurat brak Van Buytena mnie tylko cieszy. Ostatni wygrany typ na Bayern zagrałem jeszcze w zeszłym roku na pierwszy mecz CWC, liczę na podobny wynik jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Borussia Mönchengladbach - Bayern Monachium
⛔ Borussia Mönchengladbach strzeli gola | 1.61 Bet365 4/10 ⛔ -4j
Zdrowo przesadzone kursy na Bayern, który zagrał piach z Salzburgiem ostatnio(3:0 w plecy), więc trzeba to wykorzystać. Źrebaki rozpoczną rundę wiosenną bez zmian w składzie, dobrze prezentowali się zawodnicy w sparingach(także rezerwowi). Ogólnie to bardzo solidna drużyna, ofensywny futbol, jednak wątpię by z Bawarczykami poszli na wymianę ciosów jak w Monachium(3:1 dla ekipy Guardioli), dwa razy ten sam błąd popełnić to już nie byłaby nawet głupota. U siebie są bardzo mocni, BVB i Schalke odprawione z kwitkiem, bilans 8-1-0.
Z tego co wyczytałem na stronie Kickera w drużynie Bawarczyków zabraknie Schweinsteingera i Martineza, występ Ribery&#39;ego stoi pod znakiem zapytania, więc mamy automatycznie Lahma(lub Thiago) w środku i Rafinhę z prawej strony.
Wyniku typować nie zamierzam, bo może się to skończyć jak z Borussią Dortmund co w mojej opinii jest bardzo prawdopodobne(BVB prowadzi grę, Źrebaki skontrowały i było pozamiatane).

Na tą chwilą proponuję całkiem omijać granie na Bayer. Robbie Kruse ma zerwane więzadło krzyżowe, w defensywie Spahić absencja na 3 mecze za faul na Lewym, a Wollscheid za nadmiar żółtek.
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Ja uważam ,że w meczu Moenchengladbach-Bayern warto pokusić się o niespodziankę. Mamy pierwszą kolejkę po zimowej przerwie. Wszyscy wiemy co to oznacza mogą się pojawić niespodzianki w tych okolcznościach kurs na borusię 8,50 wydaję się być ciekawą okazją do pogrania.
BM świetnie prezentuję się na własnym boisku ,dodatkowo patrząc na h2h meczy u siebie wcale nie można być takim pewnym ,że Bayern to wygra. Jedyne pewne zwycięstwo to Bayernu to ostatni pojedynek,ale było to w pucharze.
21.07.13 PUC Moenchengladbach Bayern 1 : 5
18.05.13 BUN Moenchengladbach Bayern 3 : 4
21.03.12 POK Moenchengladbach Bayern 0 : 1(0 : 0)
20.01.12 BUN Moenchengladbach Bayern 3 : 1
06.11.10 BUN Moenchengladbach Bayern 3 : 3
24.04.10 BUN Moenchengladbach Bayern 1 : 1
15.11.08 BUN Moenchengladbach Bayern 2 : 2
05.05.07 BUN Moenchengladbach Bayern 1 : 1
27.01.06 BUN Moenchengladbach Bayern 1 : 3
30.10.04 BUN Moenchengladbach Bayern 2 : 0
18.10.03 BUN Moenchengladbach Bayern 0 : 0
10.08.02 BUN Moenchengladbach Bayern 0 : 0
28.07.01 BUN Moenchengladbach Bayern 1 : 0
16.12.98 BUN Moenchengladbach Bayern 0 : 2
Wygląda to całkiem fajnie , dodatkowo mogę powiedzieć że w BL Bayern z 10 ostatnich spotkań z borusią tylko raz wygrał różnicą 2 bramek , więc wszystkie HA - 2,3 radzę sobie podarować (przynajmniej w moim odczuciu każdy zrobi jak uważa)
Wiem,że Bayern to machina leją wszystkich jak się patrzy, jednak trzeba zauważyć ,że zdarzyły się już w tym sezonie mecze gdzie wygrywali potyczki wyjazdowe 1;0 , musieli sporo napocić się aby wygrać.Ew absencje w składach podam później.

Moenchengladbach +1,5 ⛔
1,77
Bet365
Oraz za drobne
Remis ⛔
4,90
Betsson
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Gladbach +1,5 - 1,83 Maraton⛔

Już od kiedy widziałem ten mecz to chodzi mi typ po głowie w stronę gospodarzy, dziś jeszcze bardziej się przekonałem do tego rozwiązania bo uważam, że szanse jeszcze bardziej wzrosły.Przede wszystkim jeśli mowa o gospodarzach to mieli świetną rundę gdzie grali bardzo przyjemną piłkę dla oka, wszystko funkcjonowało przyzwoicie, świetnym transferem okazał się Raffael, sprawdza się Kruse i generalnie jakby nie patrząc to ta drużyna wie co chce grać, a Favre swoją filozofią prowadzi bardzo skutecznie zespół.Nie mniej po raz zaczynają sezon/rundę z potężnym Bayernem.Nie jest to dla nich aż tak zły przeciwnik bo nie patrząc w statystyki to udawało im się wygrywać kilkakrotnie w ostatnim czasie bo świtają mi wyniki 1:0 czy 3:1 na korzyść Gladbach.Jutro okazja też zapunktowania, będzie zapewne trudniej bo Bayern Guardioli jest bardzo dobry, ale zabraknie kilku zawodników - nie zagra na pewno Bastian, w ostatnim sparingu wypadł Javimar,nie ma Van Buytena, na problem narzeka Ribery i jego występ nie jest pewny, to samo się tyczy Robbena, który a zacząć mecz na ławce.Ponadto przy tych absencjach ławka Bayernu wygląda dość blado bo do wejścia byłby Shaquiri czy Pizzaro z większych nazwisk.Dalej wyjściowa jedenastka jest silna, ale ja uważam, że jutro o zwycięstwo wysokie nad drużyną Favre będzie ciężko, z tego co obserwowałem Bayern w przerwie to Guardiola kombinował też ze zmianami ustawień (chociażby w przegranym meczu z Salzburgiem) także nie wiem czy nie szykuje czegoś nowego jutro.No i przede wszystkim to Borussia to też nie są byle leszcze, w miarę fajnie kierowana defensywa przez Stranzla oraz kwartet ofensywny - Hermann,Arango,Raffalel,Kruse to też pewna jakość przez co liczę, że gospodarze będą w stanie w jakimś stopniu dotrzymać kroku Bawarczykom.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Norymberga-Hofenhajm over 2,5 1,67 10/10 ✅
po sparingach widac ze u wiesniakow ofensywa robi sieczke z kogo chce, widzialem mecz cudow Norymberga Szalke 0-0 gospodarze powinni strzelic z 5 goli, cos niesamowitego ile setek tam nie wpadalo, pokazali ze umieja robic sytuacje , dzien byl mega pechowy. domniemuje ze juz takiego meczu w tym sezonie nie potworza Nurnberg.
A jako ze Hofenheim ma slaba obrone to powinni cos strzelic, a jak cos strzela to nie ma bata zeby Hofe nie walnelo, ogolnie zapowiada sie strzelanina, po przerwie urlopie glodni pilki na poziomioe kibicow pilkarze pokaza sie z dobrej strony i stworza super widowisko.
over 2,75 1,82 10/10 ✅
Over 3 2,09 w pinnacle 5/10 ✅
over 3,5 2,63 betwiktor 3/10 ✅
 
zaq-108220 18

zaq-108220

Użytkownik
Dyscyplina: PIŁKA NOŻNA - EUROPA: Bundesliga

Spotkanie: Borussia Mönchengladbach - FC Bayern München ✅ :jupisdfgdfg:
Typ: Bayern (-1,5)
Kurs: 2,16
Bukmacher: ComeOn


Długo czekaliśmy, ale w końcu rusza niemiecka Bundesliga. Na sam początek mocna dawka emocji bo starcie ekip z czołówki. Trzecia lokata drużyny z Mönchengladbach, głównie zachęciła mnie do postawienia takiego właśnie typu. Bayern -1,5 gola po kursie 2,16 uważam, że się opłaca. Dlaczego ? Już wyjaśniam... Bawarczycy na 16 spotkań wygrali 14 i co lepsze nie odnieśli żadnej porażki. Widać, że Pep Guardiola odpowiednio nastawił zespół do sezonu i nie ma zamiaru zwalniać tempa. (Słowa trenera) &quot;Jesteśmy gotowi, drużyna dobrze trenowała i jest w formie. Zobaczymy czy zapowiedzi się sprawdzą, ale wydaje mi się, że tak. Nie można oczywiście lekceważyć gospodarzy, którzy na BORUSSIA-PARK w minionej rundzie nawet nie przegrali, lepiej wygrali 8 na 9 spotkań. Staty może i dobre, jednak zespół z Bawarii uważam za kompletny i już nie mogę się doczekać co zobaczę na boisku. W moim przekonaniu Bayern będzie chciał pokazać, że w nowym roku są jeszcze mocniejsi i nie odpuszczą żadnej piłki w tym spotkaniu. Każdy raczej wypoczęty, więc teraz zostało tylko pokazać wyższość na murawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 0

johan111

Użytkownik
Borussia vs Bayern
no Robben , no Badstubber , no Van Buyten , no Shveinsteiger and Ribbery wątpliwe
Borussia to nie są &quot;chłopcy do bicia&quot;
myślę że handi 1,5 na Borusię po 1,85 - Totomix
pozdrawiam
J.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w stronę Wilków. W tym sezonie nie i szczerze mówiąc to w zeszłym też sobie nie przypominam. Jakoś nie mam zaufania do tej ekipy ale... no chyba trzeba. Pierwsza kolejka po wznowieniu rozgrywek, więc w czysty win po ~1.55 się nie zapakuję. Trochę for-fun, ale z nadziejami wybiorę bardziej ryzykowną opcję i zobaczymy jak to wygląda po przerwie zimowej.
Wolfsburg - Hannover
Wolfsburg over 2.5 @ 2.85 Sportingbet
Obecnie dwie ekipy z różnych biegunów. Wilki z dużymi nadziejami na załapanie się do LM, Hannover jeszcze kilka razy da dupy i będzie im realnie groził spadek. Gospodarze bardzo spokojnie przepracowana zima. W sparingach 2 zwycięstwa i porażka. Sporo bramek we wszystkich tych meczach. Na koniec prawdziwa bomba. Kevin de Bruyne w Wolfsburgu. Dla mnie szok i bez wątpienia najciekawszy transfer w zimie(póki co, jeszcze się sporo może wydarzyć;)). On może z marszu wskoczyć do wyjściowej jedenastki. Bundeslige zna bardzo dobrze, prawie w pojedynke ciągnął Werder w poprzednim sezonie. Mam nadzieje, że nie zasiedział się za mocno u Mou. Bez wątpienia ogromne wzmocnienie ofensywy Wilków. Hecking z przodu ma do dyspozycji wszystko co najlepsze. Zdrowi, zwarci i gotowi. W Hannoverze za to trochę nieprzyjemnego zamieszania. Poleciał Slomka, w jego miejsce młodziutki Turczyn Korkut. Na start swojej kariery łatwego zadania nie dostał. Poza przyjściem Rudnevsa nic się w sumie nie działo jeśli chodzi o kadrę. Jakby nie zestawić defensywy to poza pewniakiem Zielerem w bramce będą gdzieś dziury. Wilczki ubiegła runda prawie perfekcyjna na własnym obiekcie. Straszna wtopa z Brunszwikiem + remis z HSV a poza tym 3pkt w każdym meczu. Nawet BVB odprawili. Gdy przyjeżdżały ekipy z wątpliwą jakością w defensywie(np Stuttgart) to aplikowali 3 brameczki. Jeśli chodzi o gości to... Widzew możę się poszczycić, że gra na wyjazdach dobrze jak Hannover. 0-0-8!!! I prawie wszędzie masowo tracone gole. Przełamanie pewnie kiedyś nastąpi, ale teraz chyba zbyt gorący teren i zbyt wymagający rywal.
Poza tym nic ciekawego dla siebie na sobotę nie mogę wygrzebać, bo po takiej przerwie trochę wróżenie z fusów. Zastanawiałem się nad BTSem w Dortmundzie, ale jednak kurs mnie odrzucił. Ta pieprzona Norymberga w końcu wygra, ale po tym jak mnie załatwili z 0-3 na 3-3 w niecałe pół godziny już nie mam cierpliwości typować na nich... Jest za to pomysł na niedziele, ale trzeba zaczekać na potwierdzenie pewnych informacji. ????
 
A 93

ateo87

Użytkownik
BMG - Baya bts @1.6

gospodarze graja fantastyczny sezon skład na dziś optymalny u siebie bardzo groźni ... dla Bayernu to ciężki rywal mecze miedzy nimi często są dość wyrównane u gości braki kadrowe najważniejsze to brak Bastiego i Łysego występ Francka i Mandzukicia od pierwszych minut nie pewny ... spodziewam się tu ciężkiej przeprawy dla gości i wyniku na styku wygrana max 1 bramka ew remisu 1-1
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
M&#39;Gladbch (+1) - Bayern typ: M&#39;Gladbach/X kurs: 1,55 sts
Przedział goli, typ: 2-3 kurs: 1,95 sts

Jako kibic FCB jestem dzisiaj całym sercem za Bayernem, ale niestety M&#39;Gladbach nie jest gościnnym miejscem dla Bawarczyków i o wygraną będzie bardzo ciężko ponieważ brakuję kilku zawodników takich jak Bastian, Martinez (absencja tej dwójki automatycznie oznacza, że Lahm wyjdzie na &quot;6&quot;) niepewny jest też występ Riberego i Robbena czyli można powiedzieć, że braki dość znaczące a w zespole gospodarzy zabraknie Tonyego Jantschke oraz Roela Brouwersa, ale z zastąpieniem ich Favre nie powinnien mieć problemów. Tak jak podał maxxx1906 w ostanich 13( Te 1-5 to mecz w Telecom Cup więc nie brałbym tego wyniku na poważnie) bilans to 3 zwycięstwa BMG 7 remisów i 3 zwyciestwa FCB, z pozostałych drużyn BL chyba tylko Borussia Dortmund sprawia takie problemy Bayernowi. Uważam, że mecz ten będzie krecił sie w okolicach remisu, ewentualnie jedną bramką wygra któryś z zespołów więc 1X przy hendicapie (+1) dla gospodarzy jest idealna sprawą. Kurs może nie powala, ale 1,55 też nie jest zły. Wątpię również aby powtórzyła się sytuacja z dwóch ostatnich spotkań gdzie Bayern wygrywał 3-1 i 4-3. Favre jest zbyt doświadczonym trenerem aby ponownie iść na wymianę ciosów z FCB więc myślę, że padną 2 może 3 bramki. Na koniec jeszcze przewidywane składy.

M&#39;Gladbach: ter Stegen - Korb, Stranzl, Alvaro Dominguez, Wendt - Kramer, G. Xhaka - Herrmann, Arango - Raffael - M. Kruse

Bayern: Neuer - Rafinha, J. Boateng, Dante, Alaba - Lahm - T. Müller, Thiago, T. Kroos, Ribery - M. Götze
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Borussia Mönchengladbach - Bayern Monachium

TYPY:
BTS - KURS: 1,68
Over 3,5 gola - KURS: 2,10
Gosp. over 1,5 gola - KURS: 3,50
Gosp. strzeli w obu połowach - KURS: 5,00
Połowa lub koniec 1 - KURS: 3,75
Połowa/koniec 1/2 - KURS: 23,00


BUK: MILENIUM


Szukam niespodzianki, Bayern zawsze cięzko sobie radził na wyjeździe z Mönchengladbach. Pamiętam ten szalony mecz z maja ubiegłego roku, gdy Borussia grała u siebie z Bayernem. Po 10 minutach gry był już wynik 3-1, a w 18 minucie było już 3-2. Niesamowicie bramkowy mecz, który ostatecznie się skończył 3-4. Warto więc za drobne zaryzykowac trochę w stronę Moenchengladbach, bo Bayern zawsze miał ciężko na tym terenie. BTS dla mnie pewne jest, absolutna podstawa na dzisiaj. Reszta typów na ryzyko. Chociaż 4 bramki w tym meczu jest jak najbardziej możliwe ;) Warto wspomniec o niesamowitej grze u siebie Borussii... Na 9 meczów aż 8 zwycięstw i ostatnio remis z Wolfsburgiem 2-2. Polecam szczególnie BTS na podstawę, bo 90% lokata jak dla mnie ;) POWODZENIA!


Trudno, padaka, ale za drobne, więc spoko ;)
 
kubisz 23

kubisz

Użytkownik
Borussia Mönchengladbach - Bayern Monachium
TYPY:
Over 3,5 gola - KURS: 2,10
BUK: MILENIUM
ja bym się skusił na Under 3,5 (1,51 @unibet)
Dotychczas Bayern stracił tylko 8 goli. W bramce gospodarzy jeden z najlepszych bramkarzy młodego pokolenia, który potrafi bronić jak z nut a na taki mecz powinien się zmobilizować. Jak dla mnie bramkarze odegrają tutaj kluczowe role.
Z drugiej jednak strony jeśli spojrzymy na statystyki H2H i mecze rozgrywane na terenie Borussia Mönchengladbach to widzimy że ten rywal nie leży drużynie z Bawarii.
Jednak skłonił bym się ku temu typowi ze względu na Guardiole. Wie że to ciężki teren i pewnie wyjdzie z &quot;fałszywym&quot; napastnikiem co nie pomoże w strzelaniu bramek.
W 7/10 meczy ligowych gospodarzy i 6/10 meczach ligowych gości ten ty by &quot;siadł&quot; ;) ale jak wszyscy bardzo dobrze wiemy to jest sport tu może się zdarzyć wszystko np gorszy dzień jednego z bramkarzy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Nie chce mi się trochę wierzyć w BTS w dzisiejszym meczu. Nie zapominajcie, że Bayern wychodzi podstawową obroną. Tak jak kubisz napisał, w pierwszej rundzie stracili tylko 8 bramek, a bramki tracili w pięciu meczach. Monchengladbach też nie lubi tracić bramek (19 w 17 spotkaniach). W ogóle nie wiadomo jak do tego meczu podejść. Wydaje mi się on raczej underowy, ze względu na to, że niepewny jest występ Riberiego, a to jakby nie patrzeć jest główna siła napędowa Bayernu. Do tego Robben dopiero wracający do formy i zaczynający na ławce.
Dla mnie również under 3,5 (@1,5).
Jak będzie zobaczymy. Ja tam czekam na ogłoszenie składów.
e: pierwszy raz widzę taki filmik na stronie Bayernu... ???? Czyżby byli jakoś wyjątkowo zmotywowani?
https://www.youtube.com/watch?v=Dpw8s6hjnwc
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
⚽ Borussia Mönchengladbach - Bayern Monachium
Typ :
Mönchengladbach powyżej 3 kartek / @ 6.00 /

Bayern jest niepokonany od 41 ligowych spotkań i wszyscy kibice Die Roten chcieliby, żeby ta passa trwała jak najdłużej. Bez porażki zimę przeszła ekipa Borussii, która z czterech sparingów wygrała trzy i jeden zremisowała.
Ale przechodząc do rzeczy, nie zagrać tego zakładu po takim kursie to jak grzech! Dziś to będzie przede wszystkim walka na boisku o każdą piłkę, a szczególnie gospodarze przy tym lubią grać czasami, aż za agresywnie.
Od początku zagra Korb, i na niego dziś liczę, on na pewno złapie kartę,
Stranzl podobnie. Ostry mecz ze strony gospodarzy, tak dziś to widzę. Tak więc można spokojnie po takim kursie zaryzykować za 20 zł.

Borussia: ter Stegen - Korb, Stranzl, Alvaro Dominguez, Wendt - Kramer, G. Xhaka - Herrmann, Arango - Raffael - M. Kruse
Bayern: Neuer - Rafinha, J. Boateng, Dante, Alaba - Lahm - T. Müller, Thiago, T. Kroos, Ribery - M. Götze
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
troglak 312

troglak

Użytkownik
Borussia Mönchengladbach - Bayern Monachium
Over 3,5 kartki -
KURS: 2,00 ⛔ Wynik: 3 karteczki ;/
B365
Wiele informacji zostało już zawartych w powyższych analizach. Ja chciałem dorzucić swoją propozycję. Jestem przekonany, że wygra B. Monachium, ale kurs mnie nie zachęca. Zdecydowałem się na over kartkowy, bo ten mecz (jak zostało już napisane) zapowiada się jako widowisko pełne walki z obydwu stron. W poprzednich spotkaniach także padały 3, 4 kartki (sezon 13/14). Sędzia główny Pan Gagelmann w tym sezonie ma średnią ponad 2,5 kartki, jeśli chodzi o spotkania Bundesligi.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Werder Bremen - Eintracht Braunschweig
Pierwsza kolejka, chciałem poszukać jakiś fajnych typów. Ale skoro to start, to nie widzę sensu z niskimi kursami, wyłączając BVB.
Nie lubię pisać po przerwach bo często jest mało informacji, mam też średnio wyważoną ocenę, bo nie jestem w stanie obejrzeć wszystkich sparingów, a i te nie są miarodajne.
Werder jeśli ma dobrze zacząć to musi wygrać z Brunszwikiem bo sumie to z kim miałby większe szanse żeby zacząć. Brema jest przeciętnym zespołem to fakt, a Eintracht jest najsłabszy i gra piłkę mimo wszystko drugoligową. W Bremie mają Hunta, który zawsze coś grał, Garcie który trzyma nawet wysoki poziom, Elia choć nie błyszczy zawsze robi trochę szumu z przodu i Petersen w moich oczach duży potencjał i kiedyś wypali – generalizując w WB brakuje lepszych piłkarzy, brakuje świeżej krwi szczególnie takiej która nadałaby im trochę jakości, ale jak na to co mają w składzie to bardzo dobrze, zwłaszcza że przed sezonem stawiono ich w roli drużyny walczącej o utrzymanie. Eintracht Braunschweig ma tylko Kumbele i on potrafi grać w piłkę, goli w karierze nastrzelał mnóstwo, inni praktycznie zawodnicy na dorobku, może jeszcze Dogan jest ograny, acz ten miesza słabe spotkania, z nawet bardzo dobrymi via z Hannoverem (słabym). Podsumowując uważam, że Werder skoro u siebie to pewnie wygra, na wyjeździe miałby wątpliwości, kurs do zaakceptowania.

Werder Bremen - Eintracht Braunschweig Typ:1 Kurs:1,8 bet365
Borussia Dortmund - FC Augsburg
Dortmund traktujcie jak wysoko oprocentowaną lokatę, słała jesień, niska jak na nich pozycja w tabeli start na ich własnym stadionie. Rywal silniejszy niż myślicie, Augsburg jest dobry, ale to nie zmienia faktu że BVB wygra bez dwóch zdań. Dalej Borussia osłabiona w obronie, Hummels prawie się już pozbierał - widzę na kickerze, pewnie jeszcze nie 100% ale, ale. Subotic i Gündogan jeszcze nie. Niemniej wystarczy na FCA.
Borussia Dortmund - FC Augsburg Typ:1 Kurs;1,28 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Borussia M&#39;gladbach - Bayern Monachium

Typ: Bayern over 2.5 gola


Po miesiacu przerwy w koncu do gry wraca Bundesliga. Juz dzis o 20:30 na sam poczatek zapowiada nam sie swietny mecz. Spotkaja sie: trzecia druzyna z liderem tabeli.
Oba zespoly w ostatnich meczach sparingowych spisywaly sie bardzo dobrze.
Niby Bayern potknal sie i ulegl mistrzowi Austrii Salzburgowi 3:0 ale przynajmniej ja nie sugeruje sie tym. Jak zapewnil trener Pep Guardiola zespol jest w bardzo dobre formie i jest gotowy do rundy wiosennej.
Bayern gra bardzo ofensywna piłke. Dominuje przewaznie w kazdym meczu i deklasuje przeciwnika posiadaniem pilki. Gladbach rowniez ostatnio zachwyca ale mysle ze takimu groznemu przeciwnikowi jakim jest Bayern da sobie wbic kilka goli.
Co do nie obecnych na pewno zabraknie Bastiana Schweinsteigera oraz kontuzjowanego Javiego Martineza

Przewidywane sklady:

Gladbach: ter Stegen - Korb, Stranzl, Alvaro Dominguez, Wendt - Kramer, G. Xhaka - Herrmann, Arango - Raffael - M. Kruse

Bayern: Neuer - Rafinha, J. Boateng, Dante, Alaba - Lahm - T. Müller, Thiago, T. Kroos, Ribery - M. Götze
 
zaq-108220 18

zaq-108220

Użytkownik
Dyscyplina: PIŁKA NOŻNA - EUROPA: Bundesliga
Spotkanie: SC Freiburg - Bayer 04 Leverkusen
Typ: Bayer Leverkusen
Kurs: 1,78
Bukmacher: Unibet

Bundesliga pełna parą a ja dalej gram na Bayern. Tym razem na graczy z Leverkusen, którzy według mnie prezentują bardzo dobrą formę. Bayern (37p) na drugiej pozycji z przewagą czterech punktów nad Moenchengladbach. Można śmiało powiedzieć, że aptekarze rundę jesienną rozegrali znakomicie, choć dwa ostatnie spotkania Bundesligi zakończone porażkami 0:1 i 1:0 z Frankfurtem i Bremą. Wydaje mi się, że podopieczni Samiego H. wyciągnęli wnioski i dobrze przepracowali przerwę zimową. Na 6 spotkań 5 zwycięstw i jeden remis. Dodam jeszcze, że dwa ostatnie starcia z Din. Zagreb oraz Braunschweig zakończone zwycięstwem 1:0, grane były w ramach Winter Cup Germany, trwały po 45 minut.
Co jeszcze skłoniło mnie do zagrania na Bayern ?
Odpowiedź jest prosta. Słaba forma Freiburga. 17 spotkań, 14 punktów. Pozycja spadkowa nikogo chyba nie dziwi. Na własnym stadionie zdobyli zaledwie 6 punktów (Bayern na wyjazdach zdobył prawie 3 razy więcej &gt;15p&lt;). W dodatku 9 dni temu w ostatnim swoim spotkaniu towarzyskim, weryfikującym zimowe przygotowanie do ligi, Freiburg przegrał przed własną publicznością aż 0:5 i teraz Uwaga z kim.... drużyną z 2 Bundesligi - Union Berlin !! Jak by tego było mało, ostatnie 2 mecze pomiędzy ww. zespołami to 2 zwycięstwa Bayernu. W moim przekonaniu, podopieczni Christiana Streicha nie są dobrze przygotowani do sezonu a odzwierciedleniem tego będzie pojedynek z Bayernem Leverkusen. Dla odważniejszych polecam HT/FT - 2/2 po kursie 2,75. ..... a i kurs cały czas spada ;) Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom