>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. Kolejka Bundesligi 24-26.01.2014 & Zaległy

Status
Zamknięty.
A 93

ateo87

Użytkownik
Wolfsburg - Hannover 1 @1.55 ⛔⛔
gospodarze przeszli przerwę zimowa jak burze kilka niezłych sparingów skład optymalny wzmocniony De Buryne będą walczyć o LM goście na wyjazdach graja gorzej niż źle do tego dochodzą braki kadrowe Sobiech Ya Konan Pander i Felipe są to ważni zawodnicy dla drużyny

dorzucając do tego BVB po słabym kursie @1.33 daje nam to niezły dubel na dziś

nie będę komentował obu meczy dno i kilo mułu
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
HSV - Schalke
HSV DNB @ 2.050 Pinnacle

Moja stara zasada - nie ma Draxlera, nie gram na Schalke. A jak niedługo odejdzie to już nigdy na nich nie zagram.???? To, w kontekście typu, na szczęście nie jedyne problemy kadrowe gości. Grypę żołądkową ma Howedes i póki co więcej wskazuje na to, że nie zagra niż na jego występ. Kontuzji nadal nie wyleczył Aogo. Jones oraz nowa siła w ekipie Kirchhoff też out. Najważniejszy oczywiście jest ten pierwszy, bo bez niego ofensywa Schalke praktycznie nie istnieje. Dobitnie pokazały to ostatnie 2 mecze ubiegłej rundy gdzie najpierw Freiburg musiał sam się rozstrzelać, a potem Norymberga obroniła 0-0. HSV też z problemami. Brak Adlera na bramce duży minus. Szkoda trochę Beistera, ale już np braki Rincona i Djouru mogą okazać się zbawinne dla drużyny. HSV u siebie słabo, Schalke na wyjazdach dupy nie urywało, więc nie sądzę aby miejsce rozegrania spotkania odegrało tu jakąś kluczową rolę. Liczę na mocną ofensywę gospodarzy z pewniakami vdV i Calhanoglu. Na szpicy zapewne Lassoga, który potrafi błysnąć. Po długiej przerwie ciężko cokolwiek przewidzieć, ale dla mnie mimo wszystko minimalnym faworytem tego spotkania są gospodarze. Buki twierdzą odwrotnie, więc DNB po takim kursie to sobie spróbuję zagrać.

Werder - Brunszwik nie tykam, bo to dla mnie mecz paralityków. Ale skłaniałbym się raczej ku jakiemuś underowi. Ani jedni, ani drudzy wielkiej mocy nie mają. Goście nie strzelą pewnie nic, Werder na skromne 1-0, czy 2-0 nie powinien mordą kręcić.

Po tej kolejce będziemy mądrzejsi i za tydzień będzie się dało coś sensowniejszego napisać i wymyślić. ????
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Borussia Dortmund - Augsburg
Po miesięcznej przerwie wracamy na boiska Bundesligi. W dzisiejszym spotkaniu na Signal Iduna Park miejscowa Borussia podejmie bardzo dobrze spisujący się w tym sezonie Augsburg, który plasuje się obecnie na ósmej pozycji. Dortmund na pewno będzie mega zmotywowany aby dzisiejsze spotkanie wygrać. A jest to głównie podyktowane tym, że w pięciu ostatnich spotkaniach ligowych ponieśli aż trzy porażki i wszystkie poniesione na własnym stadionie (1:2 z Herthą, 0:1 z Leverkusen i 0:3 z Bayernem). Pozostałe dwa spotkania to remis 2:2 z Hoffenheim i zwycięstwo 3:1 z Mainz. Efektem tego jest odległa czwarta pozycja w tabeli i strata 5 punktów do Leverkusen i 1 do Moenchengladbach. Jeśli chodzi o absencje to Klopp ma największy ból glowy jeśli chodzi o zestawienie linii defensywnej. Na chwilę obecną nie może on skorzystać z Gundogana i Suboticia. Hummels wyleczył już kontuzję natomiast nie jestem pewien czy zagra dziś od pierwszej minuty. Jego kontuzja nie była jakaś lekka więc zapewne Jurgen będzie go stopniowo wprowadzał do zespołu. Podczas przerwy zimowej BVB rozegrało 4 sparingi i wszystkie wygrali. Może rywale nie byli zbyt wymagający natomiast na pewno jest to dobry prognostyk przed dzisiejszym mecze. Liczę, że Lewy i spółka pokażą dziś taki futbol do jakiego nas przyzwyczaili, a oprócz tego Robert również powinien coś w końcu ukąsić. Proponuję więc :
Borussia Dortmund @ 1,35 ⛔ 2:2
Borussia Dortmund (0:1) @ 1,94 ⛔ 2:2
Do przerwy/wynik końcowy 1/1 @ 1,95 ⛔ 1/X
Borussia Dortmund strzeli gola w obydwu połowach @ 1,85 ✅ 1 i 1
Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie @ 2,12 ⛔ 1
Lewandowski strzeli gola @ 1,78 ⛔
Unibet
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
SC Freiburg vs Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen kurs: 1,70 buk: Bet365 ⛔
Bayer Leverkusen (AH:-1)
kurs: 2,29 buk: Pinnacle ⛔(moje typy nie weszły, ale to jak ludzie dzisiaj popłynęli na Dortmundzie to bajka. Nie jestem sam. Jak dotąd w całej kolejce tylko parę trafionych typów tutaj)
Nie widzę specjalnych przeszkód aby zagrać na Leverkusen. Dwa ostatnie mecze ligowe jeszcze w 2012 roku przegrane. Mają niby zaliczkę punktową nad Borussią Monchengladbach i Dortmundem, ale wiecznie to nie będzie trwać. Sportowo Leverkusen to oczywiście sto razy lepszy zespół od SC Freiburg, który walczy w strefie spadkowej. Punków powinien szukać, ale dzisiaj ich nie znajdzie. W zespole Aptekarzy jest trochę nieobecności: Spahic i Sam, ale mi do szczęścia wystarczy Kiesling i Son. Uważam, że zdecydowanie rozpoczną 2014 rok od pewnej wygranej.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Eintracht Braunschweig ma tylko Kumbele i on potrafi grać w piłkę, goli w karierze nastrzelał mnóstwo, inni praktycznie zawodnicy na dorobku,
Kumbela po tym jak wrócił w pierwszej rundzie po kontuzji nie był wcale wyróżniającą się postacią w ekipie beniaminka, więc byłbym daleki od stwierdzeń, że jest to jedyna poważna broń Braunschweigu. Dużo więcej dla drużyny zrobili w poprzedniej rundzie choćby świetnie grający Karim Bellarabi, czy udanie z nim współpracujący Mirko Boland. Braunschweig to nie tylko - jakby mogło się wydawać - Domi Kumbela. Domi był wiodącą postacią tej drużyny w drugiej lidze, natomiast do tej pory w najwyższej klasie rozgrywkowej tak naprawdę nic ciekawego nie pokazał.
Co do dzisiejszych meczów, to ciężko coś na poważnie grać po przerwie, więc radziłbym jeszcze teraz podejść do tego z dystansem.
Ja dzisiaj próbuję jedynie BTS&#39;y w meczach Norymbergi z Hoffe oraz Stuttgartu z Mainz.
Norymberga po objęciu ich przez Verbeeka gra naprawdę dużo ciekawszą piłkę, niż było to za czasów Wiesingera. Widać, że Verbeek powoli przekazuje swoich podopiecznym swoją wizję futbolu i na boisku wygląda to co raz lepiej. Drużyna nie gra już tak pasywnie, teraz próbują stosować wysoki pressing na rywalu, wymuszając tym samym błędy. Ogólnie rzecz biorąc, gra całej ekipy wygląda lepiej, dobrze przesuwają jako cała drużyna, nie takich dziur na boisku jak było to przed przyjściem Verbeeka. Jedyne czego brakuje to punktów, gdyż Norymberga nie potrafi udokumentować swojej lepszej postawy na boisku. Ile to już było spotka, gdzie to podopieczni Verbeeka grali lepszą piłkę, a ostatecznie kończyli z 1 pkt lub co gorsza zerowym dorobkiem punktowym. Po wypowiedziach widać, że gospodarze są świadomi tego, że ab utrzymać się w BL, to trzeba w takich spotkaniach jak te dzisiejsze punktować. Sytuacje trochę komplikuje sytuacja w obronie, gdyż wypadł Pogatetz.
O Hoffe można powiedzieć również wiele, ale na pewno nie to, że ekipa gra dobrze w obronie. To właśnie atak - na czele z Vollandem (niestety występ dzisiaj niepewny), Firmino i paroma innymi zawodnikami - jest główną siłą Wieśniaków. Nie będę się o nich teraz za wiele rozpisywał, bo nie mam na to czasu. Wydaje mi się, że powinniśmy dzisiaj zobaczyć bramki z obu stron, a jeśli miałbym zagrać na zwycięstwo którejś z drużyn, to byliby to gospodarze - w końcu muszą swoją lepszą grę za Verbeeka udokumentować jakimiś punktami.
BTS (1,47) ⛔
1DNB (1,74)
✅
Fortuna
Poza tym jak już wspomniałem gram jeszcze: Stuttgart - Mainz BTS (1,57) Fortuna ✅
Niestety nie mam już czasu odnieść się do tego meczu.
 
T 283

teilweise

Użytkownik
HSV - Schalke
HSV DNB @ 2.050 Pinnacle
Moja stara zasada - nie ma Draxlera, nie gram na Schalke. A jak niedługo odejdzie to już nigdy na nich nie zagram.???? To, w kontekście typu, na szczęście nie jedyne problemy kadrowe gości. Grypę żołądkową ma Howedes i póki co więcej wskazuje na to, że nie zagra niż na jego występ. Kontuzji nadal nie wyleczył Aogo. Jones oraz nowa siła w ekipie Kirchhoff też out. Najważniejszy oczywiście jest ten pierwszy, bo bez niego ofensywa Schalke praktycznie nie istnieje. Dobitnie pokazały to ostatnie 2 mecze ubiegłej rundy gdzie najpierw Freiburg musiał sam się rozstrzelać, a potem Norymberga obroniła 0-0. HSV też z problemami. Brak Adlera na bramce duży minus. Szkoda trochę Beistera, ale już np braki Rincona i Djouru mogą okazać się zbawinne dla drużyny. HSV u siebie słabo, Schalke na wyjazdach dupy nie urywało, więc nie sądzę aby miejsce rozegrania spotkania odegrało tu jakąś kluczową rolę. Liczę na mocną ofensywę gospodarzy z pewniakami vdV i Calhanoglu. Na szpicy zapewne Lassoga, który potrafi błysnąć. Po długiej przerwie ciężko cokolwiek przewidzieć, ale dla mnie mimo wszystko minimalnym faworytem tego spotkania są gospodarze. Buki twierdzą odwrotnie, więc DNB po takim kursie to sobie spróbuję zagrać.
Werder - Brunszwik nie tykam, bo to dla mnie mecz paralityków. Ale skłaniałbym się raczej ku jakiemuś underowi. Ani jedni, ani drudzy wielkiej mocy nie mają. Goście nie strzelą pewnie nic, Werder na skromne 1-0, czy 2-0 nie powinien mordą kręcić.
Po tej kolejce będziemy mądrzejsi i za tydzień będzie się dało coś sensowniejszego napisać i wymyślić. ????
Podbijam. Wychodzę z tego, że HSV uwielbia grać z pozycji underdoga. Ponadto arugmenty jakie przytoczył kolega- osłabienia w Schalke i ciekawe posunięcia transferowe w HSV. Myślę, że remis spokojnie dla gospodarzy i przy łucie szczęściapokuszą się o 3 ptk.
HSV DNB @2,00 Pinnacle 3/10
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
No ewidentnie kolejka niespodzianek. ???? Znajdzie się ktoś kto zarobił, nie stracił? ???? Ja to co zarobiłem na Bayernie, straciłem na Wolfsburgu.
Kto był największym zawodem? Leverkusen, Wolfsburg, BVB, HSV? Osobiście dla mnie najgorzej wypadł Hamburg. Żałosne spotkanie, ludzie po 55 minutach zaczęli wychodzić ze stadionu. Zero pomysłu na grę, tragiczne błędy w obronie. Z taką grą wcale bym się nie zdziwił gdyby zamienili się miejscami z Norymbergą na dniach. Schalke na ich tle wyglądało dobrze. Biegali, walczyli. Zrobili co do nich należało i zbliżyli się do LM.
Drugie miejsce to BVB. Coś się ewidentnie zacięło w tej drużynie. Reus zmarnował co najmniej dwie okazje, Mkhitaryan irytował stratami i brakiem pomysłu. Lewy również bez błysku, miał swoją okazję sam na sam, której nie wykorzystał. Do tego stracili Kubę do końca sezonu. Szkoda chłopaka bo lubię jego zaangażowanie i walkę na boisku. Przed nimi ogólnie ciężkie dni. Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa powrotu Hummelsa, Subotica i Piszczka?
Wolfsburg brak szczęścia. Trzy kontry Hannoveru i trzy bramki. Oprócz tego mieli swoje okazje, ale brakło wykończenia. W następnym tygodniu mecz z Schalke, wtedy okaże się więcej na temat formy obu drużyn i ambicji na koniec sezonu.
Bardzo pozytywnie odbieram grę Monchengladbach. Walczyli z Bayernem, mieli nawet sporo okazji, w tym dwa słupki. Jeśli utrzymają taki poziom do końca sezonu to myślę, że pozycja nr 2-3 będzie ich. @2,5 na mecz z Hannoverem pobieram już dziś.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No ewidentnie kolejka niespodzianek. ???? Znajdzie się ktoś kto zarobił, nie stracił? ???? Ja to co zarobiłem na Bayernie, straciłem na Wolfsburgu.
Kto był największym zawodem? Leverkusen, Wolfsburg, BVB, HSV? Osobiście dla mnie najgorzej wypadł Hamburg. Żałosne spotkanie, ludzie po 55 minutach zaczęli wychodzić ze stadionu. Zero pomysłu na grę, tragiczne błędy w obronie. Z taką grą wcale bym się nie zdziwił gdyby zamienili się miejscami z Norymbergą na dniach. Schalke na ich tle wyglądało dobrze. Biegali, walczyli. Zrobili co do nich należało i zbliżyli się do LM.
Drugie miejsce to BVB. Coś się ewidentnie zacięło w tej drużynie. Reus zmarnował co najmniej dwie okazje, Mkhitaryan irytował stratami i brakiem pomysłu. Lewy również bez błysku, miał swoją okazję sam na sam, której nie wykorzystał. Do tego stracili Kubę do końca sezonu. Szkoda chłopaka bo lubię jego zaangażowanie i walkę na boisku. Przed nimi ogólnie ciężkie dni. Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa powrotu Hummelsa, Subotica i Piszczka?
Wolfsburg brak szczęścia. Trzy kontry Hannoveru i trzy bramki. Oprócz tego mieli swoje okazje, ale brakło wykończenia. W następnym tygodniu mecz z Schalke, wtedy okaże się więcej na temat formy obu drużyn i ambicji na koniec sezonu.
Bardzo pozytywnie odbieram grę Monchengladbach. Walczyli z Bayernem, mieli nawet sporo okazji, w tym dwa słupki. Jeśli utrzymają taki poziom do końca sezonu to myślę, że pozycja nr 2-3 będzie ich. @2,5 na mecz z Hannoverem pobieram już dziś.
Ja przez tą pierwszą kolejkę tego roku w Bundeslidze tak wtopiłem jak mi się dawno nie zdarzyło. Najpierw skontrowałem Bayern bo miałem go na kilku kuponach, w rezultacie nic nie zarobiłem. Potem masakra na Dortmundzie, też na kilku kuponach i do tego handi. Żeby odrobić straty, ale już włączyło mi się &quot;myślenie hazardzisty&quot; postawiłem sporo na Juventus (to już inna liga, ale część opowieści). Na 2 dzień po poście dariusa i po własnej analizie stwierdziłem, że Brema u siebie rozłoży ostatnią drużynę Bundesligi, &quot;zapomniałem&quot; tylko o pogodzie... Każdy kto to oglądał widział, że zawodnicy tylko chcą jak najszybciej skończyć ten mecz. Oczywiście brak rotacji piłki i ślizganie się na boisku (w II poł zrobiły swoje). Oczywiście znowu wtopiłem. W rezultacie po tym weekendzie miałem najgorszy bilans od ponad 7 m-cy. Trochę odrobiłem na PD.
Podsumowanie jest dla mnie takie: Trzeba wbić sobie do głowy, że pierwsza kolejka to loteria, pamiętać o pogodzie, a co do Dortmundu to już nie jest to co było i nie ma sensu w nich inwestować, no może wygrają z Brunszwikiem w następnej kolejce, ale głowy za to nie dam. Jak dla mnie to myślę, że będą tylko walczyli w Bundeslidze o miejsce gwarantujące LM no i wszystkie siły rzucają na LM. Myślę, że wtedy buki wystawią na nich dobre kursy i będzie można pograć, bo to drużyna, która umie zaskoczyć. Reasumując BVB tylko w LM.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Leverkusen to nie było przecież żadne zaskoczenie, jeden podstawowy stoper grał, brak dwóch skrzydłowych, przesunięcie Cana do przodu i wystawienie Boenisha na LO to był strzał w stopę, inna sprawa, że trochę marnowali okazji. Freiburg swoje wykorzystał stąd taki wynik. Podobnie zresztą było z Wilkami w meczu z Hannoverem.
BVB nie widziałem, ale na mecz w Brunszwiku i tak bym uważał, bo w poprzedniej rundzie u siebie męczyli się niemiłosiernie i nie zdziwię się jak będzie znowu remis albo zwycięstwo 1 bramką. Dla mnie obecny kurs 1.29 na zwycięstwo BVB jest delikatnie ujmując przesadzony.
Bayern z Gladbach zagrał też słabo, nie oszukujmy się. Jeden z dwójki Robben, Ribery musi zawsze być na murawie, widać to było. Moim zdaniem to bardziej Gladbach przegrało niż Bayern wygrał. Słupek, zmarnowana setka Herrmana i bodajże Raffaela. Do tego Dominguez 2 czy 3 razy odpuścił krycie Goetze i wiadome jak to się skończyło w 7 minucie. Muller najlepszy na boisku w Bayernie, z kolei u Źrebaków... nie kto inny jak ter Stegen. Klasa sama w sobie.
 
R 0

roy9090

Użytkownik
W 18 kolejce zawiedli faworyci. Bvb, Leverkusen i Wolfsburg tobyli zdecydowani faworyci swych spotkan. Bayern wygral i jakos to nie dziwi, kazdy remis bedzie niespodzianka a przegrana sensacja!!!
W srode maja kolejny mecz (zalegly) i oczywiscie powinni wygrac. Kurs wiadomo niski ale moze ktos sie skusi zagranie ze Bayern strzeli w obu polowach bo ja napewno to zagram.
Powodzenia:)
 
homel 918

homel

Użytkownik
Norymberga-Hofenhajm over 2,5 1,67 10/10 ✅
po sparingach widac ze u wiesniakow ofensywa robi sieczke z kogo chce, widzialem mecz cudow Norymberga Szalke 0-0 gospodarze powinni strzelic z 5 goli, cos niesamowitego ile setek tam nie wpadalo, pokazali ze umieja robic sytuacje , dzien byl mega pechowy. domniemuje ze juz takiego meczu w tym sezonie nie potworza Nurnberg.
A jako ze Hofenheim ma slaba obrone to powinni cos strzelic, a jak cos strzela to nie ma bata zeby Hofe nie walnelo, ogolnie zapowiada sie strzelanina, po przerwie urlopie glodni pilki na poziomioe kibicow pilkarze pokaza sie z dobrej strony i stworza super widowisko.
over 2,75 1,82 10/10 ✅
Over 3 2,09 w pinnacle 5/10 ✅
over 3,5 2,63 betwiktor 3/10 ✅
No i Norymberga odpaliła, swietnie zniszczyli Hofenheim, z drugiej strony nie wiem co sie stalo w glowe trenerowi wiesniakow posadzil na ławce Modeste i Vollanda ???????????? Gdyby oni grali to by wszedl bts latwo , over zawsze lepszy :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Odnośnie zaległego meczu VfB - Bayern.

Bayern jedzie do Stuttgartu bez Riberiego, Robbena, Schweiniego, Martineza, van Buytena no i oczywiście Badstubera. Wraca za to do składu Mandzukic. Jeszcze nie wiadomo czy zagra, ale niby przywrócono go z &quot;wypędzenia&quot;. ;)

Swoją drogą &#39;fachowcy&#39; z onetu dzisiaj odświeżyli piątkowego kotleta i jako główne info w dziale sportowym był minutowy filmik o tym, że &quot;Lewy ma ułatwione zadanie bo Bayern sprzedaje Mandzukica, którego już odsunęli od składu&quot;. Kocham onet.

edit: taka mała ciekawostka (za Bundesliga.pl). 31.12.2013 napisano tam coś takiego o Stuttgarcie:
- Najwięcej w Bundeslidze strzelonych goli z rzutów rożnych – 5.
- Po Bayernie najwięcej bramek strzelonych głową – 8.
- Najwięcej w lidze goli strzelonych w pierwszych 15. minutach meczu – 8
- Co siódmy strzał na bramkę przeciwnika kończył się golem.
- 225 sprintów w meczu – to czwarte miejsce wBundeslidze.

Zawodnicy VfB potwierdzili to, że lubią strzelać bramki już w pierwszym kwadransie, strzelając Mainz bramkę (jedyną zresztą) w 11 minucie. ????
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
Siemanko. Wczoraj postawiłem, że Mandzukić nie strzeli bramki. No i jak wiemy nie strzelił więc dotad myslalem że jest wszystko git. Ale teraz sobie sprawdzam kupon na stronie żeby się upewnić a tam niemal o polowe niższa wygrana. Tak jakby po prostu tego zakladu nie było. Mogli mi to zdarzenie unieważnić jeśli zawodnik (tak jak Mandzukic) wszedl w 60 minucie?
Bukmacher - totomix.
Edit : okej już wiem wszystko. Do usunięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom