>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka Ekstraklasy (01.12 - 02.12.2015)

Status
Zamknięty.
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Kolejny dzień zmagań i dzisiaj też zwrócę uwagę na kilka rzeczy, które są może na pierwszy rzut oka wbrew logice, ale jakby się przyjrzeć dokładniej to wydaje się to bardziej oczywiste ????

Legia - Górnik Ł.
Pierwszy mecz to cel Legii w zmniejszenie straty do Piasta na 7 punktów. Idealna okazja, bo przyjeżdża według mnie ekipa grająca najsłabszą piłkę w ekstraklasie na chwilę obecną. Łęczna ma sezon identyczny jak poprzedni, na początku sporo punktów zebranych, żeby potem zaliczyć totalny zjazd i przegrywać mecz za meczem. Prawdopodobnie w składzie zobaczymy Pazdana i Kuciaka, więc nie spodziewam się tutaj żadnych niespodzianek. To że Legia wygra to jest pewne, pytanie tylko jaki będzie wymiar kary. Szczerze na ten mecz ciężko znaleźć jakiś ciekawy kurs, ze względu że staram się nie grać drużyn których jestem kibicem pobawie się w typera za najniższą stawkę 4fun ????

DW 3:0 @9.0 UNIBET
Pogoń - Lechia
Obie ekipy ostatnio fatalnie i to taki mecz na przełamanie jednych i drugich. Czytałem już dzisiaj, że ktoś widzi value w kursie na Pogoń. Ja zdecydowanie przed tym przestrzegam. Pogoń do tej pory to pewna defensywa i liczenie na instynkt strzelecki Zwolińskiego. I tak te punkty wpadały, natomiast teraz jak Fojut i Czerwiński zdecydowanie pod formą, a Zwolaka nie ma to Pogoń nie istnieje. Lechia natomiast ma mocniejszą kadre, ale to nie przekłada się na wyniki. Tutaj coś mi śmierdzi remisem ze wskazaniem na Lechie. Główny zakład to dnb na Lechie i 2 poboczne na strzelców bramek, jeden z nich powinien dzisiaj ukąsić(Liczę na pierwszą bramkę Sławka w barwach Lechii) ????

Lechia DNB @1,77
Kuświk strzeli @3,65
Peszko strzeli @5,6
Cracovia - Podbeskidzie
Chyba najciekawszy mecz dzisiejszego dnia, Cracovia która wygrała 5 ostatnich meczy u siebie spotka się z Podbeskidziem, które zdecydowaną większość swoich punktów zdobywało na wyjeździe, ostatnie 5 meczy 4 zwycięstwa 1 remis. Cracovia po wygranych derbach, zagrali dobrze, ale wiadomo że stać ich na więcej. Dąbrowski chyba najjaśniejsza postać w ekipie Pasów zagrał świetny mecz. Z drugiej strony Podbeskidzie remis 2:2 z Legią, gdzie zabrakło szczęścia. Cracovii zdarza się po dobrym wygranym meczu stracić punkty w meczu, w którym 3 punkty są prawie pewne. Duża dysproporcja w kursach skłania mnie do zagrania czegoś w stronę Górali, bo grają na prawdę dobry futbol.

Cracovia - Podbeskidzie x2 @2,28 UNIBET
Demjan strzeli @4,5 UNIBET

Lech - Wisła
I na koniec klasyk. Lech pod wodzą Urbana gra w końcu radosną piłkę, problemem był chyba Skorża a nie inne rzeczy które się wymieniało wtedy. Jedyny problem Lecha to brak napastnika i co za tym idzie skuteczności. Z drugiej strony Wisła, bez Moskala, po nienajgorszym meczu derbowym troszkę nieszczęśliwie przegranym. Krótko mówiąc ten mecz to okolice remisu z lekkim wskazaniem na Lecha.
Lech - Wisła X @3,6 UNIBET
DW 0:0 @9 UNIBET
 
fideliso 52

fideliso

Użytkownik
A co jest takiego zachwycającego w taktyce Górnika Łęczna poza tym że komentator tak powiedział? Bo ja serio nie wiem. Jeśli robią grę to harując po całym boisku. technicznie odstają od większości ekip w ekstraklasie. Kiedy idą na wymianę ciosów dostają baty. Ok możemy chwalić za ambicje kolektyw upartą walkę w środku pola ale co ma to wspólnego z sztuką taktyczną którą tak chwali komentator?
 
P 44

patryk912

Użytkownik
Witam wszystkich po nieudanym typie Górnika z Piastem, niestety po tym meczu są różne teorie spiskowe itp. jednak ja nie chcę wracać do tego meczu a zająć się dzisiejszym meczem Cracovii z Podbeskidziem. Kursy wystawione na ten mecz wskazują Cracovię na znacznego faworyta tego meczu, czy aby na pewno tak było? Podbeskidzie na wyjazdach radzi sobie bardzo dobrze a do tego Cracovia gra na własnym stadionie świetną piłkę i ostatnie wygrane derby z Wisła za pewne pokazały iż Cracovia to dobra ekipa jednak przyjezdnych z Bielsko Białej nie mogą zlekceważyć i tak o to na pierwszy rzut oka wszystko ładnie pięknie i cudownie wskazuje na Cracovię ja jednak sądzę iż będą oni walić w mur Podbeskidzkiej obrony i typy na over 2.5 czy wygraną Cracovii może mieć większe ryzyko niż się każdemu wydaje. Dla mnie sporym Value jest gra na to iż nie będzie bramek w pierwszej połowie i tak zdecydowałem się pograć.

Mecz: Cracovia - Podbeskidzie
Typ: Under 0.5 gola w pierwszej połowie
Ako: 2.93
Buk: Sts
Stawka: 2/10
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Na dzisiaj 2 dubelki:
Cracovia - Podbeskidzie over 2.5 @1.84
Legia - Łęczna Legia -1 AH @ 1.6
+
Lech @ 1.75
Legia @ 1.36
Mam nadzieję, że limit niespodzianek Ekstraklasy wyczerpał się wczoraj całkowicie. Legia ma okazję dogonić Piasta, dlatego nie może zmarnować tej szansy. 3 punkty są jak najbardziej w ich zasięgu. Ostatnie wygrane po 1:0 nie przekonują, aby grać ten typ z jakimś wysokim handi, ale uważam, że Pogoń i Śląsk to nadal zespoły, które w tym sezonie prezentują wyższy poziom od Górnika Łęczna. Ostatni ich mecz w Zabrzu zakończył się bardzo wymęczonym remisem, a Górnik dopiero wraca do szczytowej formy. Legioniści muszą podbudować sobie morale jakąś wysoką wygraną. Mimo absencji w obu drużynach sądzę, że Legia wygra co najmniej 2:0, a Nikolić strzeli bramkę. Lech natomiast jest na fali wznoszącej (wiadomo, ta seria musi się skończyć wreszcie, natomiast nie dzisiaj). Przeczytałem tu, iż Wisła tu będzie strzelać, aby budować morale etc. Czy aby tak będzie? Wisła miała w ostatnim meczu masę niewykorzystanych sytuacji, miotła nie zadziała tutaj, bo nie ma nowego trenera, jest asystent przeniesiony na miano głównego trenera. Uważam, że to Wisła przechodzi teraz większy kryzys od Lecha i straci tu 1, może 2 bramki, a Lech spotkanie wygra. W Krakowie natomiast spotykaja się drużyny bardzo overowe. Podbeskidzie rewelacyjne na wyjeździe, Cracovia bardzo bramkostrzelna u siebie, to się może skończyć wynikiem hokejowym, natomiast bałbym się tu wchodzić w jakąkolwiek wygraną z żadnej ze stron. Taka już nasza ekstraklasa - nieprzewidywalna, natomiast kursy fajne.
 
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
Kilka powodów, żeby postawić handicap 1,0 na Podbeskidzie.
1. zmęczenie Cracovii po derbach (choć i Górale mogą być zmęczeni, bo grali z Legią 50 minut w dziesięciu) Wisła kopala mocno po nogach i Cracovia może to bardziej odczuć niż Podbeskidzie starcie z Legią. Podbeskidzie jest świetnie przygotoane fizycznie (
2. Brak Covilo w Cracovii. Wraca jednak Polczak. Ale Cracovia będzie zdecydowanie osłabiona, Covilo jest kluczową postacią w środku pola i niszczeniu akcji przeciwnika. Nadal poza składem jest Dialiba
3. Podliński został zwolniony z Cracovii i ten mecz to dla niego sprawa ambicji.
4. ciekaw jestem czy nie było jakiegoś świętowania po świętej wojnie
5. cracocia strzeliła w tym roku Podbeskidziu 4 bramki (1-1 i 3-0) wszystkie zdobyli Dialiba i Covilo, którzy dzisiaj nie zagrają
Pasy u siebie wygrały już 5 razy z rzędu, Podbeskidzie świetnie punktuje na wyjazdach (tylko 1 porażka).
męczę się tym zakładem, ale mamy wysoki handicap 1,0, taki handicap trudno pobić, kiedy przeciwnik twardo się broni i czeka na okazję. Podbeskidzie dobrze wygląda d strony fizycznej a boisko ma być dzisiaj ciężkie.
Podbeskidzie absencje: Kolcak (podst obrońca, czerwona kartka z Legią), plus dłużej kontuzjowani Sloboda, Chmiel, Jaroch, Janic.
Podbeskidzie ah 1,0 pinnacle 1,85
 
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
Legia zagrała slabo z Podbeskidziem, mogla być zmęczona po LE, było kilka oslabień. Niektórzy wracają (Pazdan, Kuciak) Po sptkaniu z Podbeskidziem na drużyę spadły gromy od kibiców. Myślę że dziś Legia się zrehabiliuje; nie pobiła w całości takiego handiapu ze Śląskiem, który akurat ostatnio dobrze broni. Z Łęczą widzę na to spore szanse. Górnik straił w ostatnich 3 eczach 7 bramek.
Do składu gości wrca Pruchnik, a wypadł Tymińskim, a więc brak podstawowego defensywngo pomocnika
Legia ah -1,25 pinnacle 1,87
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Powiem tak jak grają zespoły każdy widzi ale faktem jest że Pogoń po świetnym początku dostała jak zawsze dostaje grubą zadyszkę.Nic się nie klei w grze szczecinian i wątpię żeby miało się to zmienić w ostanim meczu.Brakuje Zwolińskiego a to jest spore osłabienie.Historia spotkań jest bardzo przyjazna dla Lechii - wygrali w Szczecinie 5 z ostanich 6 meczów!
Moim zdaniem Lechia się tu przełamie a już na pewno nie przegra a Pogoń?Jak to Pogoń skończą gdzie ich miejsce...
Lechia DNB
1.787 ⛔
Pinnacle
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ja gram Legie under 2,5. Wydaje mi sie ze kurs bardzo dobry, Łęczna na wyjazdach naprawde rzadko ma over 2,5 a Legia u siebie w ostatnich meczach tylko z chojniczanka byl over
 
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
Derby Bałtyku. Kto tam jest w formie w tej Lechii, Mak, który jest zawieszony.
Pogoń słaba i Lechia słaba. Pogoń w meczu ze Śląskiem doszła chyba do jednej sytuacji w samej końcówce. Lechia bez najlepszego strzelca, under
zresztą Pogoń też bez najlepszego strzelca.
Under 2,25 1,86 pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Lech - Wisła
Suma rzutów rożnych/powyżej 9 ✅
Kurs: 1.61
Suma rzutów rożnych/powyżej 10 (AH) ✅
Kurs: 1.88
Bet365

Analiza: W tym meczu może się sporo wydarzyć.Lech po słabym początku musi odrabiać straty, Wisła po przegranych derbach i zwolnieniu trenera będzie chciała odbudować zaufanie kibiców oraz własne morale. Rzuty rożne w obu drużynach stoją na podobnym poziomie. W meczach Lecha gdy jest gospodarzem wykonywane jest średnio 9.88 kornerów gdy Wisła gra na wyjeździe takich stałych fragmentów gry jest równe 10. Gospodarze na własnym boisku wykonują średnio 6,5 RR , goście w roli przyjezdnych 5 RR. W spotkaniu tych drużyn z czerwca tego roku (L0:0W)kornerów było 11, z sierpnia(W2:0L) 15.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
W meczu Pogonii z Lechią można spróbować kartki pograć.Oba zespoły w słabej formie,derby Pomorza i sędziuje Tomasz Wajda,który ma niezłe statystyki.Powinno być sporo walki i kartek.
Powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,80 STS
 
pello 17

pello

Użytkownik
Pogoń - Lecha ⛔ 4 rożne
Pogoń over 4,5 RR @ 1,70 Betano

Mecz za 30 minut. Pogoń mocno stawia na grę skrzydłami. Boczni obrońcy włączają się do akcji ofensywnych, tj. Rudol i Lewandowski. Oprócz nich również Małecki, którego dośrodkowania są dalekie od ideału natomiast może spokojnie nabijać obrońców. Pogoń podrażniona ostatnimi porażkami dlatego sądzę, że tutaj zaatakują od 1 minuty. Powodzenia
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Derby Bałtyku. Kto tam jest w formie w tej Lechii, Mak, który jest zawieszony.

Pogoń słaba i Lechia słaba. Pogoń w meczu ze Śląskiem doszła chyba do jednej sytuacji w samej końcówce. Lechia bez najlepszego strzelca, under

zresztą Pogoń też bez najlepszego strzelca.

Under 2,25 1,86 pinnacle
Derby Bałtyku to byłby gdyby Arka grała z Lechią albo Gwardia Koszalin.Pogoń do Bałtyku to ma daleko :razz:
 
voloshansky 0

voloshansky

Użytkownik
Cracovia - Podbeskidzie

- 10 pkt różnicy między drużynami na korzyść gospodarzy
- Cracovia co najlepsze gra u siebie, na wyjazdach bywa dużo gorzej
- Podbeskidzie to u siebie najgorsza ekipa ligi zaś na wyjeździe bardzo dobre rezultaty
- Cracovia zwycięska od 2 spotkań
- Podbeskidzie nie wygrało od 2 meczy
- Podbeskidzie w 6 ostatnich meczach strzeliło co najmniej 1 gola
- wyłączając mecz pucharowy z Zagłębiem Sosnowiec to Cracovia nie doznała porażki u siebie od wrześniowego pojedynku z Termalicą
-Podbeskidzie na wyjazdach traci bardzo mało bramek . W ostatnich 5 wyjazdowych starciach stracili tylko 1 gola

Ofensywna ekipa z Krakowa pragnie pokonać Bielszczan. Według mnie to idealny mecz na przełamanie prawa serii: zwycięstw Cracovii, porażek Podbeskidzia. Bielszczanie regularnie w meczach z Pasami strzelają bramkę. Spokojnie stać ich dziś na zwycięstwo, a kurs w mojej opinii o wiele za wysoki. Ponadto goście bardziej potrzebują punktów od gospodarzy o czym świadczy dorobek punktowy i tabela.

Moja propozycja to:
Podbeskidzie Bielsko Biała win @ 6,00 Bet365 ⛔
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Ekstraklasa
Data i godzina: 02.12.2015 20-30
Spotkanie: Lech Ponzań - Wisła Kraków
typ: under 25
kurs: 1,68
buk: unibet
Analiza:
W najciekawszym meczu 18. kolejki polskiej Ekstraklasy aktualny mitrz Polski Lech podejmie krakowską Wisłę. Po ostatnich wynikach to gospodarze wydają się faworytem, choć w tabeli to Wiślacy są wyżej. Główną tego przyczyną jest fatalny początek sezonu piłkarzy Kolejorza, którzy przegrywali w lidze mecz za meczem. Stało się jasne że klub musi pożegnać się z Maciejem Skorżą, którego niespodziewanie zastąpił Jan Urban. I ten może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami z Lechem, bo w jedenastu meczach przegrał tylko z Fiorentiną, a wygrał aż siedem meczy. Główna w tym zasługa ustabilizowanie składu, gdzie trzon stanowią Burić, środek obrony zarezerwowany jest dla duetu Arajuuri-Kamiśński, w pomocy wkońcu odnalazł się wkońcu Aziz Tetteh, a na szpicy nieskutecznych Thomalli i Robaka świetnie zastępuje Hamalainen. Najważniejsze jest to że Lech wkońcu przestał tracić bramki (jak w ostanim meczu z Cracovią, gdzie przegrali aż 2-5, bo pod wodzą Urbana stracili ich tylko siedem), a wykorzystują do bólu kreowane przez siebie sytuację. Lech zamiast grać efektownie gra efektywnie i dzięki temu w sześciu meczach ligowych pod wodzą Urbana zdobyli aż czternaście z dziewiętnastu punktów. Wisła natomiast gra bardzo przyzwoicie. Co dla nich najważniejsze nie przegrywa dużo meczy (zaledwie trzy porażki), ale też ma mały problem ze zwycięstwami (pięć). Bardzo solidnie wygląda ich defensywa, bo Ciechniaka w bramce wspiera dobra obrona złożona z doświadczonego Głowackiego, reprezentanta Węgier Guzmicsa, Sadloka i odkrycia Nawałki w kadrze - Mączyńskiego. Gorzej w ataku, bo Brożek choć ma strzelonych osiem goli w tym sezonie to marnuje sytuację na potęgę (jak z Cracovią w niedzielnych derbach). Patrząc na solidniejsze defensywy obu zespołów nie spodziewam się fajerwerków. Lech raczej nie zmieni swojej skutecznej taktyki na zdobywanie punktów, a wiadomo że dla Lecha priorytetem na ten sezon jest Puchar Polski (są już w półfinale) oraz zajęcie miejsca na pudle a koniec sezonu (do trzeciej Cracovii tracą jedenaście punktów, co po podziale daje tylko pięć oczek). Pod wodzą Urbana Lech zdecydowanie stał się zespołem underowym (osiem na jedenaście meczy poniżej 2,5 gola). W Wiśle nastąpiło zwolnienie trenera Moskala więc raczej wątpie by zastępujący go na tym stanowisku jego asystent Broniszewski nagle odmienił oblicze Wisły. Uważam, że sukcesem Wisły w tym meczu będzie ugranie remisu. Stawiam w tym meczu na minimalne zwycięstwo Lecha lub bramkowy remis. Under w meczy wydaje się nieunikniony
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Lech vs Wisła
W Poznaniu, po fatalnym początku sezonu, drużyna Kolejorza zdecydowanie odżyła. Po trzech zwycięstwach z rzędu w lidze Lech zajmuje 13 pozycję, jednak w przypadku dzisiejszej wygranej będzie to już 9 pozycja (przy założeniu, że Łęczna przegra w Warszawie, a wszystko na to wskazuje). W stolicy Wielkopolski wciąż wierzy się w awans do europejskich pucharów (z ligi, nie z PP) i piłkarze robią wszystko, aby ta wiara przyniosła sukces. Wisła strzela dużo bramek, ale gra bardzo w kratkę. Lech jest zdecydowanie na fali. Gołym okiem widać, że dla trenera to właśnie liga jest najważniejsza, gdyż w poprzednim meczu LE nie zagrało wielu ważnych graczy, właśnie dlatego, by byli wypoczęci na ligę.
Składy:
Lech Poznań: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Marcin Kamiński, Barry Douglas - Dariusz Dudka, Abdul Aziz Tetteh - Darko Jevtić, Karol Linetty, Szymon Pawłowski - Dawid Kownacki
Ławka rezerwowych: Maciej Gostomski, Dariusz Formella, Maciej Gajos, David Holman, Krystian Sanocki, Łukasz Trałka, Tamas Kadar
Wisła Kraków: Radosław Cierzniak - Boban Jović, Arkadiusz Głowacki, Richard Guzmics, Maciej Sadlok - Łukasz Burliga, Krzysztof Mączyński, Alan Uryga, Wilde-Donald Guerrier - Rafał Boguski - Paweł Brożek
Ławka rezerwowych: Michał Miśkiewicz, Maciej Jankowski, Tomasz Cywka, Konrad Handzlik, Kamil Kuczak, Jakub Bartosz, Rafael Crivellaro
Mój typ: Lech Poznań po 1,85 Bet365 (chociaż ja gram po 2,04 na Betfair)
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Lech - Wisła
Lech @ 1.85

✅
Kurs marzenie, Lech się rozkręca - Wisła? w drugą stronę słabiutko, przegrane derby na własnym terenie, wcześniej remis z będącym w dołku Górnikiem. Nie wiem co jeszcze można powiedzieć bo mecz za 20 minut. Lech 3 ostatnie spotkania to 3 zwycięstwa. Czekałem na składy i skład Lecha bardzo fajnie się prezentuje, a kurs bardzo wysoki (powinien być 1.5).
W powyższych analizach zostało bardzo dużo napisane na temat tego spotkania, więc chyba nie muszę nic dodawać.
 
K 31

krist0

Użytkownik
Według mnie to idealny mecz na przełamanie prawa serii
Przepraszam, że nie wrzucam analizy, ale strasznie mnie denerwuje taka argumentacja. Proszę zdefiniować &quot;prawo serii&quot; i podać jeden dowód na poparcie tego prawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Ekstraklasa
Data i godzina: 02.12.2015 20:30
Spotkanie: Lech Ponzań - Wisła Kraków
typ: 1
kurs: 2,07
buk: Pinnacle

Faworyt moim zdaniem tylko jeden - Lech Poznań. Wisła zmęczona i upokorzona u siebie po derbach z Craxą. Wisła w zasadzie bez treneiro, bo tymczasowy trener, choć szacunek mu się należy, to jednak nie jest to samo. Forma &quot;Kolejorza&quot; wzrasta i przede wszystkim ostatnie mecze na zero z tyłu. Co prawda styl jest dość słaby, ale Lech punktuje i to przez ostatnie 3 mecze w lidze przy pełnej puli. Mecz jest w Poznaniu z rywalem jak na krajowe podwórko klasowym, a więc powinna być duża publika na korzyść Lecha. Krakowianie są pod formą. Ostatnio porażka w derbach, wcześniej remis z ostatnim Górnikiem.

Kurs idzie w górę i w Pinnacle wydaje się być najbardziej obiecujący, więc korzystać. brać i zasiadać przed telewizorem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom